Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 452

Wątek: Skład GKS Wybrzeże na sezon 2003

  1. Powrót do góry    #136
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wracając jednak do tematu, już padło nazwisko Richardssona - jestem jak najbardziej za! Koleś jeździ widowiskowo, ma sprzet, jest ambitny, obecnie w GP. Już te młodzieńcze wyskoki, nie przygotowania do meczów ma chyba za sobą. Tym bardziej odpowiada mi jego kandydatura, że jego managerem jest John DAVIES (pamiętacie? Johnny... Johnny D. Johnny Davies OLE!) :) - który nie raz głośno się wypowiadał i bardzo by chciał by Lee jeździł w Gdańsku. Już Davies by zadbał by jego rodak zaprezentował się w Wybrzeżu nie gorzej niż on sam!

    Pozdrawiam!

  2. Powrót do góry    #137
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze on niepojechal by na poziomie wyzszym jak Henka nam jest potrzebny jeden bardzo dorby stanieri !!!

  3. Powrót do góry    #138
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze on niepojechal by na poziomie wyzszym jak Henka nam jest potrzebny jeden bardzo dorby stanieri !!!
    Tu się nie zgodze, spójż na wyniki - one mówią same za siebie. Bardzo polubiłem Gustafssona - ale jest gorszym zawodnikiem od Richardssona o czym świadczy awans Lee do GP, a także jego wystepy w Elite League. Henio może być zmiennikiem Stefanka.
    A co do kwestii że potrzebujemy kogos lepszego..ha a kto nie potrzebuje?!
    Tylko czy będą pieniądze i możliwość zakontraktowania kogoś lepszego?! Też bym wolał Crumpa lub M.karlssona - ale oni nie będą czekać do lutego aż ktoś z Wybrzeża raczył będzie z nimi zacząć rozmawiać.
    Trzeba patrzeć realnie - bo chcieć a móc, to dwie różne sprawy.

    Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #139
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Kolego Osama. Jezeli twierdzisz, ze Lee Richardson nie pojedzie na poziomie Henki TO MASZ 100% racje. On pojedzie o NIEBO LEPIEJ niz Heniek :).

  5. Powrót do góry    #140
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Co do obcokrajowcow to przede wszystkim zostawiłbym naszego bohatera - Stefana Ando Andersona ;)
    Do niego dorzucić M.Karlssona, L.Richardssona lub Nickiego Pedersena i uważam, że byłoby super :) /tylko trza miec oczywiscie $$$ :(/
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  6. Powrót do góry    #141
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za PŻ:
    ...Henryk Majewski i Marek Formela dali również do zrozumienia, że przyszłoroczny skład gdańskiej drużyny będzie oparty na zawodnikach jeżdżących w tym sezonie w GKSie. Obecnie prowadzane są rozmowy z dwoma krajowymi liderami - z nieoficjalnych źródeł dowiedziałem się, że są to zawodnicy z takich klubów jak Unia Leszno i Polonia Bydgoszcz ...

    DeV:
    Łatwo się domyśleć że chodzi o Ułamka - sposnsor główny nadal jest z Gdańska, i Protasiewicza, ale pożyjemy zobaczymy - gadać każdy może. Choć jeden z nich przydałby się w Gdańsku, jeśli Wybrzeże ma walczyć z najlepszymi.

    Pozdrawiam

  7. Powrót do góry    #142
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja uwazam ze jezeli mamy według zapewnien Formeli zdobyc w tym roku jakis medal :):) to musimy dokupic 3 zawodników.
    Jeden obcokrajowiec i 2 polaków.Chciałbym aby skład nasz wygladał tak :
    1.Crump
    2.Tomek Cieślewicz\Pecyna
    3.Cegielski
    4.Andersson
    5.Ułamek
    6.Marek Cieślewicz
    7.Kierzkowski\Giżycki\inny dokupiony junior
    8.Piszcz\3 obcokrajowiec

    MOze Cegła wróci ????:)
    Majewskiego wkoncu juz nie ma :P
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  8. Powrót do góry    #143
    Początkujący
    Dołączył
    21-01-2002
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej
    Moim skromnym zdaniem wystarczajace byloby zakontraktowanie braci Karlssonowi Andersona, a jako krajowego lidera proponuje Cegle.
    buzka na klate

  9. Powrót do góry    #144
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej
    Moim skromnym zdaniem wystarczajace byloby zakontraktowanie braci Karlssonowi Andersona, a jako krajowego lidera proponuje Cegle.
    buzka na klate
    Karlssonowie ?
    No Mikael moze, ale Peter NIE !!!
    Musi byc ktos pokroju Crumpa/Rickardssona

  10. Powrót do góry    #145
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tym Anderssonem to zastanowiłbym się trochę. To nie jest zawodnik gwarantujący pewne, przyzwoite punkty.
    A propos w moim gronie ma ksywe " ślimak":)

  11. Powrót do góry    #146
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z obecnego składu Marek Cieślewicz, Tomek Piszcz (najbardziej prawdopodobne) nad Pecyną się zastanowią. Tomek Cieślewicz poszuka innego klubu, Fajfer emerytura lub II liga, Duszyński niewiadoma a na ich miejsce zawodnicy zawodowcy, jacy zobaczymy, ale z obecnego składu nie zostanie dużo zawodników mimo ze w chwili obecnej trzymaliby się rękami i nogami, aby zostać i załapać się do jadącego pociągu nazywającego się GKS. Przyszły sezon będzie ogromna szansa dla naszej drużyny nawet na najwyższą lokatę. Stabilna sytuacja finansowa (myślę, że przez najbliższe 2- lata), poparcie (zgoda na finansowanie przez Gdańskie firmy) guru Gdańskiego SLD w przypadku jego kandydata na prezesa. Nie zastanawiam się nad przyczynami, jakie nastąpiły, aby takie poparcie guru uzyskać, ale w chwili obecnej, jeśli chodzi o dobro klubu (a to ono jest najważniejsze) i jego przyszłość rysuje się nam najlepsza z możliwych. Formela obojętnie, jaki nie jest będzie miał kasę (czynnik najważniejszy) poparcie (czynnik drugi), jeśli będzie chciał skorzystać z doświadczeń ludzi (otwarty łeb) to będzie bardzo dobrze jak nie skorzysta z ostatniego czynnika to i tak będzie dobrze. GKS GKS mistrzem nie jest, ale będzie a przynajmniej medal.

  12. Powrót do góry    #147
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Popo - bardziej optymistycznie tego napisać od Ciebie juz nie można. Teraz juz tylko należy poczekać na nazwiska nowych zawodników, ciesząc się jednocześnie że zniesiono KSM - który (może) mógłby przeszkodzić nam w "wystawieniu" najsilniejszego składu do zawodów (jak w 1999r. i... z niecierpliwością czekać na pierwszy bieg meczu w Toruniu. A potem na...medal.
    Oby tak było.

  13. Powrót do góry    #148
    Początkujący
    Dołączył
    21-01-2002
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tak, utrzymali sie i teraz wysylaja ich na emeryture, eeeeeeeeeechhhhhhhhhhh, plakac sie chce
    Oczywiscie jak jest kasa to juz zapominaja o atmosferze, jaka powinna panowac w druzynie, bo to DRUZYNA (jak w harcerstwie:)) jest najwazniejsza. Chlopcy pokazali, ze im zalerzy, a teraz ani pieniedzy, ani klubu - a fe panowie dzilacze. Moze Fajce przydalaby sie zmaina klimatu - ale reszta powinna wymiatac dla nas. jak mowilem, Karlssonowie i Anderson (jako trzech obcych) no i Cega - chcac nie chcac jest i bedzie *****ISTYM zuzlowcem - medal moze bedzie.I pieniedzy sie na kontraktach zaoszczedzi. No nic, smutno mi

  14. Powrót do góry    #149
    Początkujący
    Dołączył
    04-06-2002
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Posrane to wszystko! Udało się, utrzymaliśmy ekstra,i co? Będą pieniądze, będzie zupełnie nowa drużyna. A co z tymi którzy tak dzielnie walczyli o utrzymanie?! Znowu będzie jak przed kilkoma laty? Wielkie nazwiska i znowu nas wydoją! Czy to jest najlepsze rozwiązanie? Zżyłem się z tymi zawodnikami i nie ze wszystkimi chcę się rozstawać.Oczywiście drużynę trzeba wzmocnić!Ale nie można budować drużyny na rok czy 2 lata. Nie chcę LOTOS Wybrzeże, nie chcę beznadziejnych lotosowych plastronów.Chcę kibicowac drużynie,z którą będę mógł się utorzsamiać, drużynie z charakterem, zawodnikom, którzy będą wyprówać sobie żyły na torze za GKS a nie gości, którzy przyjadą, odjadą zawody i wezmą kasę!
    A skład widziałbym następujący:
    -Cegielski(pełen profesjonalizm;wielu na forum już mu wybaczyło, inni też go zaakceptują przy dobrej jeździe)
    -Pecyna
    -M.Karlsson
    -T.Cieślewicz
    -Crump
    -M.Cieślewicz
    -M.Kierzkowski
    -Piszcz
    Jako 3 obcy Ando.

  15. Powrót do góry    #150
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    592
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No własnie było by nie fair gdyby teraz zrobili inna druzyne a tych co utrzymali e-lige ostatkiem sił wyrzucic na bruk!!
    Moim zdaniem sklad powinien byc taki:

    -Krzysztof Pecyna(należy mu sie za to co zrobił w tym roku)
    -Krzysztof Cegielski( bym go z chęcia zobaczył w Gks)
    -Jason Crump
    -Henka Gustafsson(w parze z Crumpem moze wiele zdziałać)
    -Jarek Hampel(jak będzie kasa)
    -Marek Cieslewicz(Hampel-Cielak...no no fajna para)
    -Stefan Andersson(jako zmiennik Henki)
    -Tomasz Cieślewicz
    -Maciej Kierzkowski

  16. Powrót do góry    #151
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli mamy walczyć o medale to skład trzeba zmienić.
    Obecni zawodnicy z trudem bo z trudem uratowali eligę i za to trzeba być im wdzięcznym ale teraz mamy inne wyzwania którym po prostu nie będą w stanie sprostać. Co będzie jak w walce o medal Fajka postanowi złowić w Motławie szczupeka i oleje treningi, co będzie jak Tomek Cielak zniknie na parę tygodni, co będzie jak Pecynie zatrze się silnik w busie na 12 godz. przed meczem i nie będzie miał czym dojechać z Piły, co będzie...??
    Tych przykładów jest bardzo dużo.Myślę, że trzeba naszym żużlowcom podziękować, zapłacić premie, pomóc w znależieniu klubu i ... szukać składu gwarantującego pudło

  17. Powrót do góry    #152
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    płaca z góry...

    Marzeniami kibiców można nazwać wypisywane tu składy zespołu. A tak na poważnie, to kto o zdrowych zmysłach przyjdzie do GKS-u wiedząc,że jest to klub zadłużony,w którym zawodnikom nie płacą za pracę. Czy ktoś zna choc jednego chętnego do jazdy z górnej półki ? - bo ja nie. Jak widać na taki obraz działacze usilnie zapracowali. Teraz aby to zmienić, działacze GKS-u zmuszeni są płacić "z góry".Inaczej ani rusz...

  18. Powrót do góry    #153
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    1,074
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę, że trzeba naszym żużlowcom podziękować, zapłacić premie, pomóc w znależieniu klubu i ... szukać składu gwarantującego pudło
    Rombi myslisz, że wymienimy cały skład, że cały zespół będzie nowy?? Ja bym z Pecyny, Cieślewiczów i Piszcza nie rezygnował. Na pewno nie są to zawodnicy którzy zagwarantują nam medal ale jako druga linia zespołu są w sam raz. Wystarczy kupić 2 zawodników którzy gwarantują 10-12 pkt w meczu (wybór jest: Ułamek, Cegła, Protas, Hampel) do tego klasowy obcokrajowiec (Crump?) i mamy zespól który stać na medal.


  19. Powrót do góry    #154
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marzeniami kibiców można nazwać wypisywane tu składy zespołu. A tak na poważnie, to kto o zdrowych zmysłach przyjdzie do GKS-u wiedząc,że jest to klub zadłużony,w którym zawodnikom nie płacą za pracę. Czy ktoś zna choc jednego chętnego do jazdy z górnej półki ? - bo ja nie. Jak widać na taki obraz działacze usilnie zapracowali. Teraz aby to zmienić, działacze GKS-u zmuszeni są płacić "z góry".Inaczej ani rusz...
    NO dobra tylko pamiętaj ze my nie mówimy tu o ,,starym" GKS tylko o tym który ma byc. Którego głównym sponsorem bedzie Rafineria.A to zapewnia gotówkę.
    Zmienili sie działacze co oczysciło wobec klubu niemiłą atmosferę. Teraz moze byc juz tylko lepiej.

    PS.NIech Nicki Pederssen wróci do GKS-u !!!!!!!!!!!:)
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  20. Powrót do góry    #155
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BOK

    To oznacza, że w Bydgoszczy, Lesznie, Pile, Gorzowie wystartują tylko słabsi zawodnicy, bo tam też nie płacą a czołowka pójdzie do Torunia, Wrocławia i Częstochowy? Chyba że inne kluby tez zapłacą z góry.

  21. Powrót do góry    #156
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    -------------------------------------------------
    druzyna ktora jest na skraju bankructw i slizga sie na fuksach przez caly sezon(kontuzja swista)nie zasluguje na extra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    do zdiwka w gdansku!!!!![/quote]

    Musiałem to przypomnieć bo ten chłopaczek był tak pewny przed meczem a tu..... ZONK !!!

  22. Powrót do góry    #157
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    „co będzie jak Pecynie zatrze się silnik w busie na 12 godz. przed meczem i nie będzie miał, czym dojechać z Piły, co będzie...??”
    Ostatni taki wypadek miał miejsce w meczu w Gnieźnie i nie na 12 godz. przed meczem a dużo mniej, (o czym mało ludzi wie), o zatartych nagle silnikach w motorach nie wspomnę (jak nie będzie pieniędzy nie jadę nie mam, na czym) zapomniał tylko Pecyna, że pieniądze sponsorów też były na pewne cele, o których nie można zapominać a nie tylko na konto. Tomek Cieślewicz za ostatnie 4-mecze dostał kilkanaście tysięcy złotych gotóweczką wiec nie piszcie koledzy, że jeździł za darmo i mimo poświecenia dla naszej drużyny za takie marne grosze jestem za tym, aby wygonić darmozjada jak najdalej z klubu.

  23. Powrót do góry    #158
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    „co będzie jak Pecynie zatrze się silnik w busie na 12 godz. przed meczem i nie będzie miał, czym dojechać z Piły, co będzie...??”
    Ostatni taki wypadek miał miejsce w meczu w Gnieźnie i nie na 12 godz. przed meczem a dużo mniej, (o czym mało ludzi wie),
    -----------------------------------------------------------

    No nie Popo tutaj się z Tobą nie zgodzę, Pecyna zadzwonił o 23 i powiadomił o swoim problemie (czytaj problemie klubu); mecz był o 14 tak więc zostało 15 godzin.Ale nie chodzi tu o czas a o podejście niektórych zawodników do zwoich obowiązków.

  24. Powrót do góry    #159
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Popo,
    na temat Pecyny nie bede sie wypowiadal bo masz duzo racji.
    Nie zgadzam sie jednak z Toba co do Cieslewiczow.To, ze pjechali 4 ostatnie mecze za "punktowke" od entuzjastow dowodzi, ze gdy sa normalnie oplaceni potrafia sie i zachowac i pojechac po mistrzowsku.Tomek pobral juz dosc nauki na temat co mu grozi, gdy sie nie zachowuje sportowo.
    Bylem u nich w domu przed meczem z Gnieznem.Uwierz mi, ze cala rodzina zyje GKSem(nie mylic z z GKSu).wedlug mnie Tomek jest 100% przydatniejszy dla Wybrzeza niz np. Ulamek.
    Walorow jezdzieckich Marka nie musze chyba przytaczac, tylko tego chlopaka trzeba dobrze poprowadzic, a co wazne przy tym, ze on daje sie poprowadzic!Jestem calkowicie za pozostaniem Tomka i Marka w druzynie bo sa jaknajbardziej przydatni.Nie nazywaj Tomka darmozjadem, bo sam napisales,
    ze dostal pare tysiecy zlotych.Dostal je za duza ilosc zdobytych punktow, tak jak i Marek, czyli uczciwie te pieniadze zapracowali.Szkoda tylko, ze nie od klubu te pieniazki dostali, co im sie naprawde nalezalo, a od wspomnianych przeze mnie entuzjastow zuzla gdanskiego.
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  25. Powrót do góry    #160
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    GKS

    Mój proponowany skład


    1. T. Cieślewicz
    2. J. Crump
    3. K. Pecyna
    4. H. Gustafsson
    5. M. Cieślewicz
    6.4.T.Cieślewicz lub T.Piszcz lub J.Olszewski
    7.M.Kierzkowski lub M.Giżycki


  26. Powrót do góry    #161
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stewal
    a kto w tym momencie według Ciebie powinien być trenerem; bo Łoś nie utrzyma dwóch Cielaków wraz z ojcem krótko przy pysku. A oni tego potrzebują... Wiem, że jak obiecałeś im coś to byli fair ale przed nami cały sezon, zupełnie inny niż ten... Marka bym zostawił bo jego można reformować.
    A tak ogólnie pozdrowienia Stewal; mieliśmy okazję poznać się w parkingu w Gnieźnie i jakbyś był w 3mieście to może zrobimy jakieś piwko; może Popo dołączy, zabiorę Rywelskiego i pogadamy. Co Ty na to?

  27. Powrót do góry    #162
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do mnie zadzwonił z klubu Berliński przed 6 rano z prośbą o samochód, aby pojechać po Pecynę mówiąc, że dzwonił właśnie on z informacja o swoim samochodzie (stąd wysunąłem wniosek, że dzwonił przed chwilą, ale nie twierdze ze mam rację, bo dokładnie tego nie wiem, kiedy ten telefon nastąpił). Nie zmienia to mego zdania o tym zawodniku szczególnie na tle różnych informacji.
    Stewal parę może informacji o twoim pupile.
    Zgadzam się ba podpisze się obiema rękoma (jak dam rade to i nogami) pod twoim stwierdzeniem „potrafią się i zachować i pojechać po mistrzowsku”.
    Czy myślisz, że w swoich poprzednich klubach nie miał płacone na bieżąco a odstawiał im takie numery, że nikt go w końcu nie chciał.
    Mam trochę lepszy pogląd w dokumenty klubu (to nie jest samochwalstwo) i mogę stwierdzić, że Tomek był rozliczany praktycznie na bieżąco. Możemy się zastanawiać czy zarabiał dużo, ale jest to sprawa na ile uzgodnili to miedzy sobą, zresztą jak by mu ktoś zaoferował więcej to tam by poszedł, ale nikt takiego zawodnika nie chciał. Wyjaśnię ci jedną rzecz zawodnik pobiera zaliczki a potem rozlicza się z nich, polega to na tym ze wystawia za swoje usługi rachunek a od tego opłaca podatki niestety z Tomeczkiem jest taki problem, że nie chciał wystawić rachunku (trzeba pójść do księgowości i to zrobić a on chodził tylko do kasy) bo nie miał za co opłacić podatku (bo wydał wszystko prędzej).
    Powiem ci o takim zdarzeniu siedzimy w kawiarence klubowej trener ja i Poldek, obok jedzą Cieślewicze, Tomek pobrał kwity z księgowości, jakie wziął zaliczki w tym sezonie na każdym pobraniu przez niego zaliczek jest jego podpis a on twierdzi, że Majewski go oszukuje (wtóruje mu ojciec), bo on ich nie pobierał, pobrał co prawda parę, ale te inne (większość) to on sobie nie przypomina, na moje pytanie, że wszędzie na kwitach jest jego podpis odpowiedział, że możliwe, że chodzi o zeszły sezon (daty mówiły cos innego) na koniec stwierdził, że może daty ktoś poprzestawiał. Stanęło na tym ze miał to wyjaśnić w księgowości następnego dnia z trenerem, (który dodał, że jeśli chodzi o zaliczki to z nim jest tak zawsze) efekt był taki, że nawet nie pofatygował się do chwili obecnej a dalej będzie twierdził ze klub zalega mu z wypłatami.
    Twierdzisz, że „gdy są normalnie opłaceni” ja twierdze ze numer z nimi udał nam się, ponieważ dostali od nas pieniądze na koniec (Poldek pilnował ich ciągle obu) i nie mogli szczególnie Tomek, za co przygotować się odpowiednio do meczu. Marek po tym jak zabrali mu samochód potrzebując pomocy Majoneza też trochę przy temperował swój charakter, jak dostał z powrotem rozwijał go dalej (a jaki był prędzej milutki cukiereczek). Zapominasz, że Tomka należy leczyć (nie chodzi mi o psychikę) z nim będzie coraz gorzej a tu potrzeba zgody na to również i z jego strony a on swojej winy w takim postępowaniu nie widzi i będzie robił to, co robi dalej jak mu starczy na to kasy. Wydaje mi się Stewal, że patrzysz na Tomka na jego możliwości sportowe w chwili obecnej (są bardzo duże) a co mi odpowiesz, jakie one będą jak ci ze stogów dalej będą mu dawać to, co dają a on tego używać. Tu potrzeba zmiany człowieka a nie nastawienia do niego, czy zapomniałeś o fakcie, że nie tak dawno trener zastanawiał się czy wystawi go w składzie i wyjdzie on do prezentacji (czy utrzyma się na nogach), bo był nawalony jak worek (nie od alkoholu) i przez 3- godziny stawiali go na nogi. My naprawdę nie wiemy, jaki jest to człowiek, ale każdy, kto nie chce kłopotów związanych z nim powinien trzymać się od Tomka z daleka.

  28. Powrót do góry    #163
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    GKS

    1. T. Cieślewicz,Fajfer,
    2. J. Crump ,L. Adams
    3. K. Pecyna ,R. Okoniewski
    4. J. Krzyżaniak ,S Ułamek
    5. H. Gustafsson
    6. M. Cieślewicz ( MUSI ZOSATAC!!!)






    SLASK WISEŁKA LECHIA GDAŃSK

  29. Powrót do góry    #164
    Użytkownik
    Dołączył
    04-12-2001
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sklad marzen na 2003 i pierwsza trojka morowana:
    1.Krzysiek Cegielski
    2.Krzysiek Pecyna
    3.Mark Loram
    4.Stefan Andersson
    5.Tomasz Cieslewicz
    6.Marek Cieslewicz
    7.ktos mlody utalentowany rocznik 84/85

  30. Powrót do góry    #165
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Popo,
    nie chce za mocno polemizowac na temat Tomka bo kazdy ma swoj punkt widzenia, ale jak wynika z wpisow, wiekszosc
    kibicow widzi go w skladzie.Ja w niego wierze bo jak tlumaczylem mu jego bledy w Gnieznie to sam stwierdzil, ze mial w przeszlosci zlych doradcow.Mowi sie, ze tylko swinia nie zmienia pogladow.Dodac moge, ze ja sam bylem
    "trudnym" mlodziencem, a skonczylem calkiem przyzwoicie.
    Rombi,
    bardzo chetnie spotkam sie przy jakims kufelku, tylko jak sie styknac.
    Na temat:
    ja tak jak i duza czesc kibicow chcialbym widziec "Cegle"
    w barwach GKSu.
    w sferze marzen jest tez Crump.Andersona tez bym zostawil
    zwazywszy, te mozna zakontraktowac trzech obcych.
    Oni + reszta z poprzedniego sezonu zapewne spelniliby oczekiwania postawione przez sponsorow.
    Pozdr.- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  31. Powrót do góry    #166
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stewal
    Racja jest po stronie mocniejszych a wiec wychodzi chyba na twoje Cieslewicze zostają co prawda są to ploty ale powinny usatysfakcjonowac ciebie.

  32. Powrót do góry    #167
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Popo,
    jezeli te ploty sie ziszcza, to nie tylko ja, ale cala rzesza gdanskich kibicow bedzie usatysfakcjonowana.
    Z tym mocniejszym to chyba byl zart,co?
    Mow co chcesz, ale chyba potwierdzisz slowa Poldka, ze satysfakcja z poprzedniego sezonu "nam" pozostala.Jak mowi
    "Teraz bedziemy jezdzic tylko ogladac mecze".Moze,dlatego?
    Pozdr.- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  33. Powrót do góry    #168
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    KRZYSIU MIMO WSZYSTKO, MIMO NIEPOROZUMIEŃ, MIMO WIELU POCHOPNIE WYPOWIEDZIANYCH SŁÓW JAK Z JEDNEJ TAK I Z DRUGIEJ STRONY WRÓÓÓÓĆ DO NAS WRÓĆ TU DO GDAŃSKA CZEKAMY NA CIEBIE

  34. Powrót do góry    #169
    Użytkownik Awatar killus
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    qrde niedawno sie cieczyliscie jak dzieci z utrzymania w ekstralidze, a juz rozdajecie karty na przyszly sezon. Powinniscie sie cieszyc jak sprowadzicie jakiegos dobrego obcego bo na Ulamka was raczej nie stac:)

  35. Powrót do góry    #170
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Killus
    jeszcze Ci oko zbieleje, jak zobaczysz nasz skład na następny sezon. Wystarczy jedna Rafineria i skład będzie jak marzenie i medal za rok. Będzie więcej firm (a ma być) i będzie nas stać na każdego, a poczekaj jeszcze trochę a żużlowcy sami będą się dobijać do klubów, które mają pełen skarbiec.
    A Ułamka się nie martw - on dobrze wie gdzie jeździć tzn będzie jeździł tam gdzie dadzą mu pieniążki na miarę jego życzeń. I wcale nie musi to być twoje Leszno.
    A może być Gdańsk.;)

  36. Powrót do góry    #171
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Mam nadzieję , że złożycie jakiś porządny skład bo po przerwie zimowej chciałbym obejrzeć dobry mecz, aha i nie zawalajcie połowy drugiego łuku :P
    Pozdrawiam
    Marcin

  37. Powrót do góry    #172
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bayerek,
    mam nadzieję, że skład będzie tak dobry, że wyniki meczów będą z wami jak w sezonach: 1999 i 2000.
    Pamiętasz??

  38. Powrót do góry    #173
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Nawet mi tego nie przypominaj, w pierwszym kontuzja Kościechy(ówczesnego lidera), a w 2000 defekt Jagusia w ostatnim biegu.
    Pozdrawiam
    Marcin

  39. Powrót do góry    #174
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co wiem na chwilę obecną skład jest taki jaki był( oprócz Henryka) plus dwóch "alienów" i jeden zagraniczny "może Jason????"

  40. Powrót do góry    #175
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Moze???
    Pozdr.- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  41. Powrót do góry    #176
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stewal
    będziesz na walnym?
    Ten weekend spędzasz w 3mieście?

  42. Powrót do góry    #177
    Użytkownik
    Dołączył
    12-01-2002
    Postów
    376
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myśle że dobry prezes (nie widze tutaj nazwiska Formela) i dobry sponsor i GKS bedzie w pierwszej 3 oczywiscie to musi stac sie szybko poniewarz niedlugo wiekszosc zawodnkików (tych lepszych) podpisze kontrakty i nie bedzie juz kogo kupic. GKS-owi potrzebny jest dobry obcokrajowiec + Henka i Andersson (obydwoje dobieranie do pary z dobrym stranieri) dobry senior i reszta ze starego składu moze pozostac.

  43. Powrót do góry    #178
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Rombi,
    a kiedy dokladnie odbedzie sie walne? Tak jak wiem 03.12?
    Ja moge tylko w weekend, bo rozumiesz, obowiazki sluzbowe.
    Pozdr.- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  44. Powrót do góry    #179
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A na walne mozna tak bezproblemu wejsc czy jak ???

  45. Powrót do góry    #180
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osama
    oczywiście, że na walne zebranie może wejść każdy kto tylko chce; tylko przy wejściu musi podać hasło. Powiem Ci w tajemnicy, że na to zebranie hasło brzmi następująco:
    "Żyrafy wchodzą do szafy". Mam jednak prośbę abyś go nie zdradził nikomu.

Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •