Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 406 do 450 z 452

Wątek: Skład GKS Wybrzeże na sezon 2003

  1. Powrót do góry    #406
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach

    to juz jest

    ten wpis juz jest
    GKS THE BEST

  2. Powrót do góry    #407
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    a to ze podpisal sie Pawel Stankiewicz to nic nie znaczy Polny nie raz pisal teks a podpisywal sie kto inny.
    POLNY TO NIE DZIENNIKARZ
    GKS THE BEST

  3. Powrót do góry    #408
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach

    Polny

    Jeśli teraz będzimy się wyżywać na Macieju Polnym to raczej on podpisywał się pod cudzym textem, a nia tak jak mówisz Biedrona

  4. Powrót do góry    #409
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach

    :)

    wiem co mowie mialem przyjemnosc miec praktyki w tej gazecie zanim cos napiszesz to sie zastanow
    GKS THE BEST

  5. Powrót do góry    #410
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach

    W sumie.... możliwe

    Ja tylko słyszałem o przypadkach takich jak podałem wyzej. Choć jeśli jesteś tak poinformowany :P sprzeczać się nie będe.




    Pozdro Lukash

  6. Powrót do góry    #411
    Użytkownik Awatar gunner
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    BRAVO KIBICE!!!

    no! i to się chwali. prawdziwych kibicow druzyny poznaje sie w biedzie. zycze wam jak najlepszego miejsca w ekstralidze.

    wybrzeze juz raz pokazalo ze mimo pewnego spadku mozna sie wybronic. (i to jak) - te mecze z apatorem w Gdansku to majstersztyk.

    jeszcze raz powodzenia. i dziekuje za dobry przyklad dany innym fanom zuzlowych druzyn.

  7. Powrót do góry    #412
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystko jedno w jakim składzie by nie wystąpili to i tak nie spadna z ekstraligi(będą jeździli w barażach). Ostatnie miejce zajmie chyba jednak pilska Polonia(z całym szacunkiem dla tego klubu).

  8. Powrót do góry    #413
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Marek mozliwe ze zostaje !!!!

    Ponoć Marek CIeślewicz podpisał dzisiaj umowę przedwstępną :):):):)
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  9. Powrót do góry    #414
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Draz

    A skad masz ta radosną informacje?
    I czy wiesz może coś na temat Tomka Piszcza?

  10. Powrót do góry    #415
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coraz ciekawiej..... Boze pomoz!

    Seniorow w zasadzie mamy dobrych. Owszem przydalby sie jeszcze 1 ale nie bede narzekal jak zostana ci co sa.

    Ando jako 1 obcokrajowiec... ale kto drugi ?
    ja bym chcial..... Sama Ermolenko :):):):)

  11. Powrót do góry    #416
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przeczytałem artykuł i mam pytanie czy GKS spłacił dług wobec BSI, bo to zdaje się był warunek konieczny do zakontraktowania stranieri, czy są to tylko pobożne życzenia pana kuratora, a swoją drogą to zwykle sprawy kurateli wobec dojrzałych załatwiają sądy rejonowe, czyżby Wybrzeże zdziecinniało że załatwiał je sąd rodzinny- to żart oczywiście.
    U nas chodzą słuchy po mieście, że młody Cieślewicz jest w bezpośrednim zainteresowaniu klubu, ale może to ploty.
    Pozdr.

  12. Powrót do góry    #417
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    biadryk napisał ....

    m_k mam dla ciebie smutna wiadomosc.Marek cieslewicz byl dzisiaj na rozmowach w gdansku i podpisal wstepny kontrakt.pamietaj ze marek powiedzial iz za bulke z maslem w gdansku nie bedzie jezdzil,ale z Gdanska nie chce odchodzic.musze tobie powiedziec ze w Gdansku znalaly sie firmy ktorym zalezy na utrzymaniu sporu zuzlowego,i wreszcie cos sie ruszylo bo pan Chrzanowski zaczal rozmowy z zawodnikami,pierwsze efekty juz widac.pozdrawiam m_k.
    mam nadzieje ze to prawda :):)!!!!
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  13. Powrót do góry    #418
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sluchajcie marek cieslewicz podpisal umowe przed wstepna z Wybrzezem,to samo Zrobil Tomek Piszcz w Lublinie.Pozdrawiam

  14. Powrót do góry    #419
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach

    do jurrek1008

    o bsi to sie nie martwcie nie moga zakazac kontraktowania zawodnikow zagranicznych to jest Polska liga i tu mamy swoj regulamin ktory ani slowa nie wspomina o zakazach brzez bsi

    GKS THE BEST

  15. Powrót do góry    #420
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Biardyka

    Hey Biardyk skąd Ci prznośisz nam takie wiadomości???

  16. Powrót do góry    #421
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Koniec gdanskiego speedwaya

    Andersson podpisal kontrakt w Gnieznie... Moi drodzy niestety sie nie mylę! Wspomnijcie moje słowa. Chrzanowski przespał kilka tygodni i żużla w Gdańsku już nie bedzie...

  17. Powrót do góry    #422
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    obserwator,masz zle wiadomosci bo anderson nie podpisal kontraktu w gnieznie.caly czas negocjuje w gdansku.

  18. Powrót do góry    #423
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Biardyk, masz zle wiadomosci bo anderson podpisal juz kontrakt w gnieznie. Nie negocjuje juz w gdansku.

  19. Powrót do góry    #424
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach

    Ando

    Ludzie mu ubóstwiamy Stefana po 1 dobym meczu z Gnieznem (fakt że najważniejszym). Po meczu w play-off z Piłą pół młyna go bluzgało! Nawet jak podpisał to może znajdziemy kogoś na jego miejsce. Fakt jeździ drużynowo, jest wierny GKS, ale to za mało!

  20. Powrót do góry    #425
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Lu-Kasha

    Moim zdaniem Stefan Andersson jest świetnym zawodnikiem...
    Poza tym Twoim zdaniem kogo lepszego moglibyśmy ściągnąc do Gieksy,teraz gdy konczy sie juz okres transferowy...
    Andersson powinien zostać!!!iii niewiem wogle skąd ten Obserwator wypisuje takie rzeczy-CZłowieku skąd ty wziąłeś takie bzdury!!??

  21. Powrót do góry    #426
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Moim zdaniem Stefan Andersson jest świetnym zawodnikiem...
    Poza tym Twoim zdaniem kogo lepszego moglibyśmy ściągnąc do Gieksy,teraz gdy konczy sie juz okres transferowy...
    Andersson powinien zostać!!!iii niewiem wogle skąd ten Obserwator wypisuje takie rzeczy-CZłowieku skąd ty wziąłeś takie bzdury!!??
    pewnie człowiek chce troche wprowadzić zamętu , no i mu sie udaje... a wracając do GKSu... włączyli już prąd ?

  22. Powrót do góry    #427
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Lu-Kash

    Co ty wygadujesz? Stefan to swietny zawodnik, jezdzi druzynowo, jest wierny GKS , to wg Ciebie za mało?? Moze nie jest gwiazda pierwszego formatu, ale napewno bedzie nam w Gdansku potrzebny. Osobiscie BARDZO bym chcial widziec Stefana w GKS w tym sezonie (jesli wogole kogos, ale to inna sprawa). A co do tych ktorzy go bluzgali to no comment........
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  23. Powrót do góry    #428
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie Stefan Andersson jest wspaniałym zawodnikiem.
    Fakt ,że nie dorównuje umiejętnościami najlepszym zawodnikom z czołówki GP.Lecz to ,że chce pozostać w GKS-ie pomimo ,że klub winien jest mu pięniądze. Nie możemy zapomnieć ,że w barażach zdobył komplet punktów.A tam na marginesie kogo z obcokrajowców udało by się ściągnąć do naszej drużyny? Nie można pokolei pozbywać się zawodników bo nie będziemy mieli składu.Tomkiem Cieślewiczem w
    e-lidze się nie utrzymamy.

  24. Powrót do góry    #429
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też mam bardzo dobre zdanie o Stefanie Anderssonie i co ważniejsze, cały sezon mam takie na temat tego zawodnika. Trudno od niego oczekiwać wyników na miare Rickardssona (którego w piękny sposób objechał w Gdańsku podczas meczu rundy zasadniczej:)) czy Sullivana, ale to solidny zawodnik, jeżdzący fair i przy tym bardzo zespołowo. Bardzo bym chciał ponownie oglądać Go w Gdańsku...

  25. Powrót do góry    #430
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach

    Piszę co słyszę

    Ja sam bardzo Stefana lubię, najbardziej za drużynową jazdę bo nie znam zawodnika co robi takie majstersztyki, aby pomóc koledze. Jednak ludzie, którzy go wyzywali od ciot itp też są. w przekroju całego sezonu lepszy był Henka. Jedno mnie ciekawi, za co on tak pokochał GKS? Tłumy na mecze nie chodzą, kasy na bieżąco nie dostawał, zespół walczy tylko o utrzymanie, gwiazdą nie jest. Dziwny fenomen :)


    P.S. do Obserwatora- Chłopie ty lepiej obserwój, a udzielanie się zostaw innym. Ja też mogę stwierdzić, że prawie na 100% w Gdańsku ujrzymy Mirka Jabłońskiego. Nie siej zamieszania na forum!

  26. Powrót do góry    #431
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Smutna prawda. Wkrótce się przekonacie... GKS kona!

    Niestety przez indolencję i brak działania Chrzanowskiego Stefan Andersson bedzie w tym sezonie zawodnikiem Gniezna. Mówię to z żalem jako kibic GKS... Wiem to od niego samego!

  27. Powrót do góry    #432
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obserwator - wszyscy cieszymy się razem z Tobą, że masz możliwość kontaktu z kuratorem. Jednak już to pisałeś, nie powtarzaj się. Wszyscy to na pewno przeczytali, tym bardziej że identyczne teksty wklejasz zarówno tutaj jak i w wątku o rozmowach w Gdańsku.
    Nie wiem czy masz rację, czy też nie - oby nie. Napisałeś raz wiadomość to starczy, każdy zainteresowany z pewnością ją przeczyta. Taką postawą nie zjednujesz sobie przecież sprzymierzeńców.

    A ja nadal wierzę, bo co mi pozostało?

  28. Powrót do góry    #433
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sluchajcie obserwator sieje zamet i to nieprawda ze anderson podpisal w gnieznie.pozdrawiam wszystkich wiernych kibicow gks-u.

  29. Powrót do góry    #434
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam,
    troche czasu mnie tu nie bylo i jakby osób ubylo (tych ciezkiego kalibru - co cos o GKS-ie wiedza), przez dyskusja tu jest troche (u niektorych) jak na targowisku pomiedzy zgorzchnialymi babciami.
    Ale do rzeczy.
    Przeczytalem wszystkie wpisy i nie zgodze sie z osobami co pisza ze Chrzanowski sie przespal i nic nie robi.
    Chcialbym sie zapytac wszystkie te osoby czy wiedza, jak ciezka jest sytuacja w klubie po Majewskim i spólce? Czy wiedza jak olbrzymi jest zakres spraw z ktorymi trzeba sie uporac? Jezeli ktos mysli ze da sie je wszystkie zalatwic w tydzien, dwa czy miesiac jest w bledzie. Na to potrzeba kilkunastu miesiecy, kto wie czy nie lat. I wcale nie chce bronic tu Chrzanowskiego, pamietam o jego "dokonaniach" na rzecz klubu w latach wczesniejszych do 1997 roku. Ale dajmy mu szanse i nie krytykujmy przed czasem. Tak na dobra sprawe jest w tej chwili ostatnia osoba, ktora moze uratowac zuzel w Gdansku. Bedzie tez ostatnia osoba ktora moze w nim "zgasic swiatlo" - oby nie! Na razie mamy umiarkowany spokoj w druzynie pilkarzy recznych, walke o druzyne zuzlowa i od czasu do czasu prad w klubie. Z tym ostatnim to nie wiem czy juz na stale czy tylko na chwile.
    Zobaczymy tez czy wypelnia swe deklaracje o pomocy klubowi bracia Terleccy, czy nie byly to puste slowa i Panowie Sikora i Miaskiewicz. Z ich pomoca mysle, ze wystartujemy w rozgrywkach z wiekszoscia skladu z zeszlego sezonu + moze kims jeszcze.
    I nie dopuszczam mysli ze moglbym nie uslyszec warkotu motorow na lezacym niedaleko mojego domu stadionie.
    Pozdrawiam

  30. Powrót do góry    #435
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Wszyscy się ścigają, aby podać inforamajce ato że piszcz odszedł ato że nie, ato że coś tam... Póki nie potwierdzą tego w prasie nie piszcie bo robicie zmęt.

  31. Powrót do góry    #436
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po co sie mamy przejmowac pajacem z Gniezna.
    Byłem tam zaledwie 8 godzin i spotkalem wielu debili, ale ten juz przewyzsza i na maxa.

    Poki co Ando jest dalej wolny.

  32. Powrót do góry    #437
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten pajac jak go nazwałeś Jest z GDAŃSKA a nie z Gniezna.
    Pozdr.

  33. Powrót do góry    #438
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten pajac jak go nazwałeś Jest z GDAŃSKA a nie z Gniezna.
    Pozdr.
    wszystko jedno skad on jest poprostu zachowuje sie jak pajac, próbuje wprowadzić zamieszanie CHWD

    POZDRO
    yAku

  34. Powrót do góry    #439
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy wiadomo coś odnośnie starów Marka Cieślewicza w nowym sezonie?.Podobno podpisał kontrakt wstępny...

  35. Powrót do góry    #440
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Czy wiadomo coś odnośnie starów Marka Cieślewicza w nowym sezonie?.Podobno podpisał kontrakt wstępny...
    Podobno :). Choć ja słyszałem, że przedwstępny :D

  36. Powrót do góry    #441
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sluchsjcie Marek Cieslewicz podpisal wstepny kontrakt w gdansku.Jest to wiadomosc pewna na 99%.

  37. Powrót do góry    #442
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    260
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    no to super wkoncu cos sie dzieje zeby tylko sie utrzymac w e-lidze POZDRAWIAM!!!!!!!!!

  38. Powrót do góry    #443
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zobaczycie ze bedziemy mieli dobry sklad.taki gwarantujacy utrzymanie,musimy ten sezon jakos przetrwac.wierny kibic zawsze bedzie z druzyna.pozdrawiam wiernych kibicow gks-u

  39. Powrót do góry    #444
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To, że Marek podpisał cokolwiek jest fikcją literacką pana Biadryka, podobnie zresztą jak podpis Anderssona w Gnieźnie. Jeśli kluby się nie dogadają, a rozmów nie było - wiem to na 100% a nie na 99 - to w ogóle nie ma o czym mówić a biorąc pod uwagę sytuację finansową GKS-u sądzę, że póki Start nie dostanie pieniędzy to po prostu Marka nie puści. Tam Grajek trzyma łapę na kasie.
    A tak na marginesie, to zastanawiam się co może proponować Chrzanowski nie wiedząc jakim budżetem dysponuje.

  40. Powrót do góry    #445
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też wierzę cały czas że będzie dobrze!!!:):):)

  41. Powrót do góry    #446
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    A tak na marginesie, to zastanawiam się co może proponować Chrzanowski nie wiedząc jakim budżetem dysponuje.
    Hm. Wydaje mnie :) sie, ze wzial przyklad z prezesa Maslanki. Otoz sam p. Maslanka oswiadczyl nie tak dawno, ze kontrakty z zawodnikami juz podpisal i teraz bedzie szukal sponsorow, aby pokryc koszty kontraktow. Proste :)
    Pozdrawiam

  42. Powrót do góry    #447
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mając taką sytuację jak Włókniarz, gdzie w połowie stycznia brakuje już tylko 20% budżetu to Chrzanowski mógłby robić co chce. A tak to mu nie zadroszczę.
    http://www1.gazeta.pl/czestochowa/1,35272,1274027.html
    Pozdr.

  43. Powrót do góry    #448
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Jasne, ze sytuacja obu klubow jest nieporownywalna, ale chcialem zwrocic uwage na mechanizmy funkcjonujace w polskim speedwayu. Zamiast zalatwic kase, pierwej kontraktuje sie zawodnikow. A jak Maslanka nie dopnie budzetu tj. nie uzbiera tych 4 baniek to ktos nie dostanie kasy za p-ty, kontrakt itp. Ja zycze p.Maslance jak najlepiej lecz roznie bywa na tym swiecie ze sponsorami.
    Pozdrawiam.

  44. Powrót do góry    #449
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mechanizmy istotnie są chore. Ale realia są takie jakie są, czyli jeśli nie zagrasz trochę va banque, to zostajesz z kasą ale bez zawodników. Albo z zawodnikami a bez kasy.
    Zdaję sobie sprawę, że powinno być odwrotnie tzn najpierw pieniądze a potem zawodnicy, ale z drugiej strony nam brakuje jakieś 800.000 tys do zamknięcia tego roku, a Bydgoszcz kontraktuje zawodników mając po ubiegłym roku minus 1.000.000, podobnie Leszno, Zielonka i inni, nawet Toruń bardzo długo spłacał swoich. A chore mechanizmy, jak klub czeka aż mu się wszystko dopnie to nie ma już na kogo postawić, bo kluby z wirtualnymi budżetami zgarniają wszystkich. Mija sezon i mamy sytuację gdzie 80% zawodników czeka w Polsce na zarobione pieniądze - szopka.
    A zdrowa sytuacja wiem że to utopia ale wszyscy płacą równo. Wtedy nie ma podkupowania i podbijania cen. Ale to Polska właśnie i jeden mocny w gębie przebija drugiego.

  45. Powrót do góry    #450
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach

    Troszkę odbiegliście od tematy :)

    Nie wiem czy koledzy zauważyli, ale to temat skład na Wybrzeże, a nie chory system kontraktowanie zawodników, choć taki temat również zasługuję na osobny :)

Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •