Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 452

Wątek: Skład GKS Wybrzeże na sezon 2003

  1. Powrót do góry    #91
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Fajferowi duże NIE.

    On się tu z marnuje a i porzydku z niego niema na przestrzeni całego sezonu.
    S. Andersson
    T. Cieślewicz
    M. Cieślewicz
    K. Pecyna(tak średnio bym chciał)
    T.Piszcz(patrz pecyna, czyli 1 albo drugi)
    Dobry senior, jakiś..
    I najważniejszy zawodnik czyli kasa, bezniej nie mażycia.

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    717
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę że wszystkim się odmienia w stosunku do Cegły. Na pewno jest to jeździec rasowy i sumiennie podchodzący do swych obowiązków. Nie ukrywam, że przez parę pierwszych tygodni czy też miesięcy po pamiętnych słowach nie potrafiłem wyobrazić sobie, że jeszcze kiedyś będę go dopingował. Nie znam sprawy od podszewki. Być może Cegła jest wyrachowany i nikt z nas tak naprawdę nie wie jaki on miał w tym cel i co dokładnie powiedział (bo przecież tamten artykuł pisał pseudodziennikarz Polny!). Z drugiej strony Krzyśka wszędzie chwalą za podejście do sportu, koleżeńskość czy inteligencję. Z biegiem czasu mi złość na niego mijała. W czasie ostatnich GP nie ukrywam, że mu kibicowałem. Nie zapominajmy, że to jest nasz rodak. Poza tym czas leczy rany. Pomyślcie sobie co byłoby z nami wszystkimi, gdyby naszych błędów (a wszyscy je często popełniamy!) nikt nie wybaczył. Chyba nie dałoby się tak żyć. Co prawda mam mieszane uczucia jeśli chodzi o powrót Cegły. Nie ulega wątpliwości, że by sie przydał.

    Sam Krzysiek pytany czy możliwy jest jego powrót do Wybrzeża podkreślał że owszem, ale jeśli odejdzie Majewski. Szczerze mówiąc jest nierealna współpraca między oboma panami po tym całym zamieszaniu i niewątpliwym konflikcie. Zresztą jestem pewien, że powitaniem Cegły w piątek (ja także gwizdałem, nie myślcie. Ot tak w formie pokuty dla niego) sami zamknęliśmy mu drogę do Gdańska. Jestem pewien, że jeśli Cegła otrzyma takie same warunki finansowe np. w Toruniu i u nas to bez wahania wybierze Toruń. I nic w tym dziwnego nie ma.

    Pozostawmy to jednak działaczom. Nasze biadolenie nic zapewne nie pomoże. Najpierw trzeba uporządkować sprawy finansowe. Moim marzeniem jest to, żeby nikt w klubie nie musiał się martwić o transport, opony czy metanol. Nie żeby się przelewało, ale be trudu na wszystko starczało. Po tym cieżkim sezonie mam takie niewygórowane marzenia...
    ----------------------------------------------------

    Ja Cegielskiego zawsze przywitam w Gdańsku serdecznie. Gdyby nie Majewski nigdy by się nic takiego nie stało. Majewski to złodziej i ma GKS w Du..., Sam cegielski w Gdańsku przed meczem powiedział że szkoda że nie jeździ w Gdańsku. Gdyby ktos wisiał mi 40tyś ta jak Majewski który sam ukradł dużo więcej to też bym odszedł.



  3. Powrót do góry    #93
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Twisrer !!!

    Ja sie z toba w 100% zgadzam!!!
    Nie mowmy jaki to Cegła jest zly - kazdy z nas by sie bil o swoja kase a za 40000 to mozna duzo zrobic.
    Wiec jesli bedzie taka mozliwosc to jestem za tym aby wrocil!!! A majoneza niech zastapi pan Rywelski (jak sie pomylilem to sory)
    Pozdroffq

    Śvir

  4. Powrót do góry    #94
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzysiu przyjdzie tam gdzie są pieniądze nawet do GKS jak będzie Majewski. Nie zmienię negatywnej opinii o nim, jeśli chodzi o odejście z Gdańska, ale ciągle podkreślam i dalej to będę robił ze jest to zawodnik najbardziej profesjonalny ze swoim podejściem do tego sportu w Polsce. Wolny jest ciągle Crump, który złożył swój akces jazdy we Wrocławiu skąd dostał odpowiedz, że klub nie jest nim zainteresowany. Czyli może jednak w Gdańsku obaj Panowie.

  5. Powrót do góry    #95
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Popo - fajnie by było, ale jak się czyta takie wieści jak Stewala czy Twoja o Pecynie i grudziądzkiej ramie to aż się kiszki kręcą. Nie sądziłem, że wszyscy kombinują. Ale jak widać dzisiaj wszędzie tylko kasa i kasa i tak naprawdę to nikomu już ufać nie można. Prawda, że smutne?

  6. Powrót do góry    #96
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Patrzą na podejście zawodników do swojego zawodu Cegła byłby moim największym życzeniem dla GKS do pary dąć mu Piszczyka i mamy, chociaż jedna parę, która bardzo dużo mogłaby zdobywać punktów w e-lidze.

  7. Powrót do góry    #97
    Początkujący
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli byla by kasa to tak :

    1. Rickardsson / Crump
    2. Andersson
    3. Ułamek
    4. Protas
    5. T.Cieślewicz
    6. M.Cieślewicz

    ...... ale musi wrócić LOTOS WYBRZEZE GDAŃSK
    przelicz ksm!teraz juz mozesz gdybac.

  8. Powrót do góry    #98
    Początkujący
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moj wymarzony sklad to
    Ulamek
    Okoniewski
    Cielaki
    Andersson
    Pecyna
    I jeszcze jakis obcokrajowiec z gornej polki np.Crump
    Wszystko jesli bedzie kasa

  9. Powrót do góry    #99
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,677
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jest moj wymarzony skład:
    1. Rickardsson/Crump
    2. Pecyna
    3. Cegielski
    4. Andersson
    5. T. Cieślewicz
    6. M. Cieślewicz
    7. Giżycki

    Ale są 2 warunki co do takiego składu:
    1.Musi powrocic Rafineria
    2.Musi być dobry sprzet, wtedy mamy krązek:)

  10. Powrót do góry    #100
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Valdi:

    Nie ma to jak dobra prowokacja nie???
    No dobra - do tej pory byłem cicho - niech i ja wyskoczę ze swoim dream teamem: :P
    R. Sullivan - jako lider drużyny;
    S. Ermolenko - mało jest takich zawodników, którzy potrafia przywieźć przed sobą juniora z własnej drużyny;
    K. Cegielski - pełen profesjonalizm - rozmawiałem z nim przed barażem w Gdańsku - żałuje chłopak, tego co powiedział - widać było po nim, jak dostawał gwizdy i "paluszki", a mimo to machał do gdańskich kibiców;
    K. Pecyna - jest tu mu chyba dobrze - tyle, że musiałby być zdrowy:) i "dosprzętowiony":P;
    R. Sawina - jego występy w Gdańsku wspominam bardzo mile;
    T. Gapiński - podoba mi się jego jazda;
    M. Cieślewicz - ale usamodzielniony (raczej mrzonka);
    W odwodzie widziałbym T. Piszcza, J. Olszewskiego (w dobrej dyspozycji), oraz jakiegoś obiecującego juniora.
    Oczywiście zakładam, że coś takiego jak KSM nie istnieje...:):):)

    Koniec marzeń - rzeczywistość je zweryfikuje. Wkrótce.
    Pozdrawiam.

  11. Powrót do góry    #101
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Colombo:

    Ja podejrzewam (po xywie), że coś nie tak masz z oczami.
    A co do tego kto z nas jest lepszym kibicem, to zawsze będą rózne zdania. Ja wolałbym druga ligę, swoja nazwę i takich działaczy jak w znienawidzonej przez Wrocław Unii Leszno, którzy zachowując nazwę klubu zdobyli srebrny medal. I to jest wyczyn! Właśnie takich działaczy chciałbym w żużlu jak najwięcej, a jak najmniej takich jak rusko, który myśli, że jak czegoś (kogoś) nie przekona, to kupi. Tacy ludzie zniszczą ten sport.
    Zobacz o czym ty wogóle mówisz? Jak ludzie nie "siedzący" w danej dyscyplinie sportu mają sobie ją przybliżyć, skoro wyniki drużyn w różnych dyscyplinach przypominaja raczej wyniki jakiejś ligi między zakładowej? Dla przykładu (bez urazy): słyszę o siatkówce "Galaxia AZS Bank Jurajska pokonała Mostostal", czy kosz kobiet "Cukierki wygrały z Toyą". A tenis stołowy? Dodatkowo co sezon to inny sponsor.
    To jest reklama? Że Dębowski czy inny Kurzajewski wyrzuci szybko z siebie wyniki w wieczornych wiadomościach? Reklama to jest miejsce na stadionie, stroju zawodnika, jego busie, w programach, w mediach. A nie wtrynianie nazwy w nazwę klubu.
    Juz teraz wystarczy spojrzeć w skarby kibica z ostatnich lat. Mnie to przypomina index giełdowy. I gdzie jest większośc tych firm?
    A poza tym, skoro z nową nazwą nierzadko startował "nowy klub" (wiadomo - by uniknąc długów), to dlaczego osiągnięcia "Atlasu", "Jutrzenki" czy innych "Pergo" lub "Lotosu" są zaliczane "Sparcie", "Polonii", "Stali" czy "Wybrzeżu"? Przecież to są inne kluby. Historycy i statystycy powinni podnieśc larum. Ale w naszym kraju prawo nagina się tak, jak potrzeba...
    I na koniec "osobista szpilka" - dlaczego w Twoim Wrocławiu (gdzie nota bene zaliczyłem kilkadziesiąt meczów) prawdziwi kibice nadal wywieszaja flagi i skanduja "SPARTA"? Bo dla nich jest to jakaś tradycja - w przeciwieństwie do takich niedzielnych kibiców jak ty, którym to wisi...

  12. Powrót do góry    #102
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    [quote]To jest moj wymarzony skład:
    1. Rickardsson/Crump
    2. Pecyna
    3. Cegielski
    4. Andersson
    5. T. Cieślewicz
    6. M. Cieślewicz
    7. Giżycki

    -----------------------------------------------------------
    Zadnych Rickardssonow a nie daj boze Crumpow:) brrrrrr
    Trzeba na mlodziez stawiac:)
    Jako "obcego" proponuje Lee Richardsona, tym bardziej,ze
    razem z nim wrocilby do Gdanska sam John Davis obecnie
    opiekun Lee. No i nie zapominajmy o Piszczu i Fajferze
    Oni "chcieli umierac" za Gdansk, a to w tych czasach bardzo wazne
    Pozdrawiam

  13. Powrót do góry    #103
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wybrzezefanatic (chyba dobrze wskrobalem:P )

    Masz racje z tymi nazwami ale na razie sa takie czasy ze kluby nie majac kasy zgodza sie zeby w nazwie klubu byla nawet "xxx czajnik elektryczny xxxxxx" gdzie jak wiadomo xxx to nazwa klubu bez sponsora.
    Ja osobiscie mam nadzieje ze Unia Leszno zapoczatkowala ere ktora da nam niezalezne nazwy klubow a sponsorzy nie beda sie juz tak wpychac w nazwy tylko beda np na programach i stadione (w sumie zobaczcie ile miejsca jest na koronie stadionu nie liczac z plyta i bandami)
    A co do tych flag hmmm... mi sie wydaje ze kibice pamietaja nazwy swojego klubu z okresow kiedy dany klub mial jakies osiagniecia (mdliki DMP czy inne) moze sie myle ale tak mi sie wydaje wiec jak cosik to mnie poprawcie :P

    Pozdroffq


  14. Powrót do góry    #104
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Cegła

    Fanatic, jesli jest tak jak mowisz (w co nawet nie śmiem wątpic) to mysle, że wielu z nas było by w stanie wybaczyć Cegle (chociaz napewno z wielkim trudem). Oczywiscie jazda Cegły w Gdansku nie zalezy od kibicow.

    PS. Jesli chodzi o mnie to potrafiłbym mu przebaczyc, gdyby do nas wrócił. (Jest już po sezonie i jakos w miare "ochłonąłem" z ta nienawiscia do Cegły)

    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  15. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Svirus:

    A co do tych flag hmmm... mi sie wydaje ze kibice pamietaja nazwy swojego klubu z okresow kiedy dany klub mial jakies osiagniecia (mdliki DMP czy inne) moze sie myle ale tak mi sie wydaje wiec jak cosik to mnie poprawcie
    No to pozwól, że Cię poprawię...
    Z tego co pamiętam (a w ostatnich 8-9 latach zaliczyłem niemało meczy we Wrocławiu), to pod nazwą "Sparta" klub wrocławski nie ma tak dużo medali; co innego "Sparta-Polsat", czy "Atlas".
    Pamiętam, jak swego czasu podczas meczu w Gdańsku (właściwie nie podczas, bo mecz się nie odbył - sławne "kiełbaski") ś.p. Ryszard Nieścieruk mówił, że niestety będzie tak, iż wpompowywanie wieliej kasy wprowadzi polski żużel na równie pochyłą, a stamtąd droga jest juz tylko w jednym kierunku. Chociaż nie bardzo go lubiłem, to przyznać muszę, że jako trener wyprzedzał już wtedy innych o epokę...
    Mam tylko nadzieję, że światek żużlowy przyjży się bliżej casusowi Unii w tym roku i wyciągnie wnioski, bo toczymy sie juz coraz szybciej.

  16. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I na koniec "osobista szpilka" - dlaczego w Twoim Wrocławiu (gdzie nota bene zaliczyłem kilkadziesiąt meczów) prawdziwi kibice nadal wywieszaja flagi i skanduja "SPARTA"? Bo dla nich jest to jakaś tradycja - w przeciwieństwie do takich niedzielnych kibiców jak ty, którym to wisi...
    Czy według Ciebie tylko ci co wywieszaja flagi to prawdziwi kibice??.
    A jeśli chodzi o to,że nazwałeś mnie "niedzielnym kibicem".....hmmm mam nadzieje,że to z powodu tego ze zawody ligowe są w niedziele :).....o to ci chodziło?
    A tak na poważnie to chodze na mecze Wrocławskiej drużyny od 1983 roku....chodziłem na mecze jak moja drużyna jeździła w drugiej lidze...i przegrywała każdy mecz...zajmowała przez kilka lat ostatnie miejsce w II lidze...a jedyną niewiadoną przed każdym meczem był rozmiar porażki...
    Więc skończ wypisywać te swoje wypociny o prawdziwych kibicach i o tradycjach...bo śmiać mi się chce.
    Uważasz się za prawdziwego kibica to ok....ale nie oceniaj innych jak g ówno wiesz...


  17. Powrót do góry    #107
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wybrzezefanatic

    Thx za sprostowanie.
    Mi sie wydaje tak innym inaczej jedno sie nie zmienia
    ze na zawsze zapamietam klub jako GKS WYBRZEZE GDAŃSK
    i moga zmieniac nazwe na "czajnik elektryczny" i to im
    nic nie da:P

    Pozdrawiam

  18. Powrót do góry    #108
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Colombo:

    Hmmmmm....
    Ciekawe, że tylko do ostatniego akapitu sie potrafiłeś odnieść - cos w tym jest.
    Ja dalej podtrzymuję swoje zdanie - więcej działaczy takich jak w Lesznie, a mniej (zero) "Rusków"!!!
    Fakty mówią za siebie: KS "Unia" Leszno - srebro, a ruskowski "Atlas" niżej. Dobrze, że nie ma w żużlu Ligi Mistrzów, bo też by wam kupił...:):P:):P:).

    PS - Ja naprawdę bardzo lubię SPARTĘ!!! Ale SPARTĘ!!!

  19. Powrót do góry    #109
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wybrzezefanatic

    Ty masz swoje zdanie,ja swoje....
    A jeśli chodzi o Unię Leszno....hmmm ciekawe jak by sie trafił sponsor taki jak Atlas....wykładając ponad 1mln zł...czy nie byłoby Unia Atlas Leszno?...wydaje mi sie,że tak

  20. Powrót do góry    #110
    Użytkownik
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Buhahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

    [quote]Jesli byla by kasa to tak :

    1. Rickardsson / Crump
    2. Andersson
    3. Ułamek
    4. Protas
    5. T.Cieślewicz
    6. M.Cieślewicz

    ...... ale musi wrócić LOTOS WYBRZEZE GDAŃSK
    No niezłe macie mażenia chlopcy ale niestety to niemożliwe!!!

  21. Powrót do góry    #111
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety chyba WEST ma rację zwłaszcza gdy przeczytałem artykuł w Dzienniku Bałtyckim, z którego jest ten cytat:
    "Tuż przed barażami ze Startem Gniezno na naszych łamach pisaliśmy, iż Rafineria Gdańska SA gotowa jest sponsorować żużel w przyszłym sezonie, o ile oczywiście zespół zachowa miejsce w ekstralidze. Andrzej Olszewski, specjalista ds. sponsoringu w rafinerii, nie potwierdza tych informacji. - Na razie wywiązujemy się z naszych sponsorskich zobowiązań przyjętych na 2002 rok. Budżet sponsorski na rok 2003 zaczniemy tworzyć wstępnie w listopadzie. Jak na razie nie dotarł do mnie żaden sygnał z zarządu firmy, że będziemy sponsorować gdańskich żużlowców."
    To chyba kubeł zimnej wody na niektóre rozpalone główki...

  22. Powrót do góry    #112
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Colombo:

    ... więc tym bardziej należy uchylic czoła przed tymi działaczami, którzy bez "atlasowskiego miliona" zdołali wywalczyć srebrny medal DMP, czyż nie???

  23. Powrót do góry    #113
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ... więc tym bardziej należy uchylic czoła przed tymi działaczami, którzy bez "atlasowskiego miliona" zdołali wywalczyć srebrny medal DMP, czyż nie???
    Może i zdołali wywalczyć medal-jak mówisz-....ale ile długu zdołali sobie narobić?....chyba niemało...

  24. Powrót do góry    #114
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja chylę czoło nie przed działaczami a przed kondycja finansowa klubu. Pod tym względem Wrocław w mojej opinii jest najlepszy w Polsce a Rufin będąc w Gdańsku sam przyznawał, że oni nie płacą za ZUS i innych bieżących płatności, maja budżet 2 mil i będą na podium (wychodzi na to ze zobowiązania wszystkie klubu pokrywa tylko Wrocław).

  25. Powrót do góry    #115
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ... Ale medal mają!!!

    I wspominać będa raczej to, że nie pałętali się po ogonach drugiej ligi (znajomo brzmi?), tylko zdobyli srebrny medal DMP, prawda???
    A długi - jak to w Polsce bywa - spłacą, lub nie spłacą.:):):)
    Atlas jest zdecydowanie najlepiej zorganizowanym klubem w Polsce - tyle, że ostatnio to nie ten klub wygrywa ligę...

  26. Powrót do góry    #116
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    trochę nie na temat, ale na http://www.przegladzuzlowy.pl/news_index.php?id=2730
    pojawiła się odpowiedź red. Janusza. Nie jest tak zajadła jak pierwszy artykuł, ale przeczytać warto.

  27. Powrót do góry    #117
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wybrzeżefanatic,
    widzisz zawsze jest miło wspominać sukcesy i medale swojej drużyny bo oto w sporcie przecież chodzi aby je zdobywać.
    Ale zauważ jakie w tej chwili mamy czasy. Ciężko wszędzie. Prawie (o ile nie w wszędzie) w każdym klubie. Więc jeżeli dany sponsor będzie chciał się bawić w żużel i dać danemu klubowi kwotę X, będącej niejednokrotnie 50 i więcej procent budżetu klubu, w zamian za pełną reklamę (także, a może przede wszystkim w nazwie drużyny), by wprowadzić swój nowy produkt lub rozpowszechnić rozpoznawalność dotychczasowego, to myślę że żaden działacz w Polsce mu tego nie odmówi. Sam jestem przeciwnikiem wsadzania nazw firm czy produktów w nazwę drużyn, szczególnie takich co brzmią kretyńsko (np.siatkarzy z Cz-wy) i nie pasują do druzyny (jak nigdyś koszykarki z Wrocławia), ale niestety ludzie na to zwracają uwagę, a w reklamie o to chodzi (wiem coś o tym gdyz na codzień jestem pracownikiem Działu Marketingu - ściślej reklamy). Spójrz zresztą na podwórko koszykarek Z Gdyni. Ile to już sponsorów przewinęło się w nazwie? Ale zauważ jakie mają sukcesy?! Jest to zasługą sponsorów i odpowiedniej polityki finansowej w klubie.
    Na koniec pomyśl: czy chciałbyś żeby GKS z dumnie brzmiącą nazwą Wybrzeże Gdańsk, był ciągle w ogonie e-ligi, lub w I-lidze, czy z dodatkiem np. Lotosu, święcił triumfy co roku w e-lidze? Bo co roku wpływałyby do klubu środki pozwalające ww cel zrealizować.
    I jeszcze jedno do tego wszystkiego trzeba mieć jeszcze odpowiednich działaczy!!!

  28. Powrót do góry    #118
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po raz kolejny powtórzę więc - nie! - tym razem wykrzyczę:
    JESTEM ZA TYM, BY MÓJ KLUB ŚWIĘCIŁ TRIUMFY, ALE JAKO GKS "WYBRZEŻE" GDAŃSK !!!!!
    I wiem, że przy odrobinie dobrej woli jest to możliwe, bo gdyby jakis czas temu nie zaczął się ten kretynizm ze sponsoringiem w nazwie druzyny (taki polski ewenement), tylko na normalnych zasadach, to nie musielibysmy teraz co roku oglądać innych nazw tych samych drużyn.
    Sprawa jest prosta. Jak mówi mój kolega: "Byle prostaczek handlujący kafelkami może położyc pieniązek i chce zmieniać nazwę. Gówno go obchodzi tradycja, bo on zna tylko jeden sposób reklamy. A to, że za rok go nie będzie - wali go." Jest to jakieś uproszczenie, ale duzo w tym racji. Być może znajdą się jednak ludzie inteligentni, którzy będą potrafili wykorzystać reklamę jak należy, a przy tym mieć wdzięcznośc ludzi, których obchodzą tradycje klubów... Oby!!!

  29. Powrót do góry    #119
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stoczniowiec

    Daj spokój...ten gość(Wybrzezefanatic) nigdy nie zrozumie...
    Za trudne to dla niego :)
    Biedni są działacze z Gdańska...nie będą mogli znaleźć teraz sponsora strategicznego....bo Wybrzeże fanatic przestanie chodzić na mecze :)...

  30. Powrót do góry    #120
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja popieram fanatica :P:P
    Dla WIERNYCH KIBICÓW wybrzeza, nasz klub to GKS a nie zaden LOTOS!

    Oczywiscie nie mam nic przeciwko jesli chodzi o sponsoring ze strony rafinerii, ale wara od nazwy klubu i plastronu!

  31. Powrót do góry    #121
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też nie chce pod żądnym warunkiem zmiany nazwy naszego zespołu.
    Ale co by było gdyby trzeba było wybierac . :
    Albo nazwa Lotos Wybrzeże Gdańsk czy koniec żuzla w Gdańsku ????? :(:(:(
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  32. Powrót do góry    #122
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też nie chce pod żądnym warunkiem zmiany nazwy naszego zespołu.
    Ale co by było gdyby trzeba było wybierac . :
    Albo nazwa Lotos Wybrzeże Gdańsk czy koniec żuzla w Gdańsku ????? :(:(:(
    Draz ja nawet nie dopuszczam takiej mysli, ze moze być koniec... tfu.... nie mowie nawet tego.

    A pytanie chyba retoryczne :)

  33. Powrót do góry    #123
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    717
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie nazwa drużyny nie gra roli, pragnę tylko aby nie bylo końca żużla w Gdańsku, oraz aby były następne medale DMP oraz wymażone złoto

  34. Powrót do góry    #124
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    717
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poszukuję programów z meczów wyjazdowych GKS oraz turniejów indywidualnych.

  35. Powrót do góry    #125
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Fanatic , no co Ty z tym Cegielskim wyskoczyłeś??
    Teraz to On sobie może żałować że w Gdańsku nie został i tyle...
    Wszystko wszystkim ale bez Rickardssonów Crumpów Ułamków i innych wynalazków...proszę.
    Jedni już byli a drudzy lepiej żeby nie byli.
    Pozdrawiam kibiców Wybrzeża i Sparty!
    Ps.Ten Ermolenko co???
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  36. Powrót do góry    #126
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Draz:
    Końca speedwaya w Gdańsku NIE BĘDZIE - możesz byc o to spokojny - za dobre "koryto" by z niego rezygnować. I nie mówię tu o teraźniejszym zarządzie, ale o wszystkich, którzy interesują sie żużlem.
    Colombo:
    Za trudne to najwyraźniej dla Ciebie - ale pocieszam się, że jest jeszcze we Wrocławiu sporo normalnych kibiców.
    Sprinterka:
    Po prostu napisałem, że Krzysiek rozmawiał ze mną o tej sprawie - powiedziałem mu, że jest sporo ludzi w Gdańsku (i to nawet starszych), którzy nieprędko mu wybaczą i musi być tego świadomy. A że chciałbym go w zespole, to już inna historia...
    A Ermol to jak wiesz marzenie, które raz juz się spełniło...

  37. Powrót do góry    #127
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    717
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem pewny że w 2003 nie zobaczymy H.Majewskiego.

  38. Powrót do góry    #128
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak jesteś czegoś w życiu pewny to postaw na to pieniądze u bukmachera.

  39. Powrót do góry    #129
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Wydaje mnie sie:) ze to watek o skladzie GKS w 2003, a nie o skladzie wladz klubu oraz nazw druzyn.
    A pewne jest to, ze kite trzeba odwalic, a reszta jest niewiadoma:(

  40. Powrót do góry    #130
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    717
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No proszę co tu się dzieje cała 3 strona nie zawiera żadnego składu na sezon 2003.

  41. Powrót do góry    #131
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polecam dzisiejsza lekture w Dzienniku Baltyckim.W koncu jakies newsy z naszego kochanego obozu:)

  42. Powrót do góry    #132
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trudno sobie wyobrazić zespół żużlowców Wybrzeża Gdańsk bez trenera Romualda Łosia. Jego chwilami niezwykłe wręcz zaangażowanie - mimo braku wynagrodzenia - pozwoliło gdańszczanom utrzymać się w ekstralidze. Dzisiaj Łoś przyjeżdża do Trójmiasta. Jutro ma się spotkać z prezydentem Wybrzeża, Henrykiem Majewskim i porozmawiać o kolejnym sezonie żużlowym. Czyli plotki dotyczące pańskiego zwolnienia byty wyssane z palca? - Zostałem źle zrozumiany przez dziennikarza jednej z gazet. Między mną i prezydentem nie ma konfliktu. Wola dalszej współpracy pochodzi z obu stron. Tylko, że za darmo nie będzie pan chyba pracował wieczność... - Pieniądze oczywiście szczęścia nie dają, ale ułatwiają życie. Jestem skłonny zrezygnować z części należnych pieniędzy. Pod warunkiem, że od tego czasu będę otrzymywał wypłaty regularnie. Cały czas wierzę, że będzie lepiej. Po wygraniu spotkań barażowych otrzymałem wiele telefonów z różnych firm czy nawet od przedstawicieli władz administracyjnych. Wszyscy oferowali pomoc. Tylko czy teraz dotrzymają słowa? Pozostaje mieć nadzieje... Pewnie dużo pan rozmyślał już o kolejnym sezonie. Po ostatnim tegorocznym meczu powiedział pan, że wszyscy zawodnicy, którzy uratowali ekstraligę powinni otrzymać kolejną szansę. - I dalej tak uważam. Zawodnicy muszą jednak być wynagradzani regularnie i dysponować odpowiednim sprzętem przez cały sezon. Musi się skończyć chałtura. Jeżeli tak się stanie, ten zespót powinien walczyć o miejsce w czołowej czwórce. Jedyną zmianą powinno być tylko zakontraktowanie zawodnika zagranicznego, który w każdym spotkaniu będzie zdobywał 12-13 pkt. ..."
    Tekst autorstwa M.Polnego.
    Wygląda,że Łoś zostanie. To chyba pierwsza dobra wiadomość, czekamy na kolejne.
    Pozdrowienia.

  43. Powrót do góry    #133
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    . Jutro ma się spotkać z prezydentem Wybrzeża, Henrykiem Majewskim i porozmawiać o kolejnym sezonie żużlowym. .
    ------------------------------------------------------------"Jutro" to znaczy chyba dzisiaj 05.11, bo 06.11 czyli JUTRO jest posiedzenie GKSZ i p.Majewski raczej bedzie w nim uczestniczyl. A zawodnicy nie przyjechali ? Przeciez tez mieli byc.
    -----------------------------------------------------------
    .[/quote]Pewnie dużo pan rozmyślał już o kolejnym sezonie. Po ostatnim tegorocznym meczu powiedział pan, że wszyscy zawodnicy, którzy uratowali ekstraligę powinni otrzymać kolejną szansę. - I dalej tak uważam. Zawodnicy muszą jednak być wynagradzani regularnie i dysponować odpowiednim sprzętem przez cały sezon. Musi się skończyć chałtura. Jeżeli tak się stanie, ten zespót powinien walczyć o miejsce w czołowej czwórce. Jedyną zmianą powinno być tylko zakontraktowanie zawodnika zagranicznego, który w każdym spotkaniu będzie zdobywał 12-13 pkt. ...".[/quote]
    -----------------------------------------------------------
    No to ciezko bedzie takiego znalezc. Nawet Ricki i Crump maja z ta REGULARNOSCIA problemy.
    Jeszcze raz powtarzam - LEE RICHARDSON i STEFAN ANDERSSON do WYBRZEZA :)

    Pozdrawiam

  44. Powrót do góry    #134
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    najlepszy transfer to oczywiście ... !!!

    Najlepszy transfer który zrobiłby najlepiej gdańskiemu żużlowi to oczywiście transfer Majewskiego do jakiegos więzienia. Tu nie ma żadnyc wątpliwości do tego jeszcze jakiś obcokrajowiec na 10pkt. lub senior tej samej klasy i było by dobrze. To transferze majoneza z pewnościa sytuacja finansowa w GKs-ie by sie od razu polepszyła na lepsze i tu nie ma żadnych wątpliwości!! Wszędzie sie słyszy ze rafneria ma juz tylko jeden warunek jesli chodzi o sponsorowanie GKS-u, trzeba wypierniczć (czy. jak chcesz:)) majewskiego największego złodzieja w Polsce!!!
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #135
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przytocz mi ten artykuł gdzie rafineria obiecuje kase za odejście Majoneza. Jeśli tak by było odszedłby sam.
    Nie szastaj tak tym więzieniem...

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •