Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 71

Wątek: Judyta KSŻ Krosno 2002 czyli krótkie podsumowanie

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach

    Judyta KSŻ Krosno 2002 czyli krótkie podsumowanie

    Judyta KSŻ Krosno 2002 czyli krótkie podsumowanie

    Jacek Woźniak – 4 sezon w barwach ,,Wilków,, i chyba najgorszy z nich wszystkich. Z 12 spotkań ligowych wystartował w 10. Na torze w Krośnie poza spotkaniem z WKM Warszawa silny punkt drużyny, gorzej z wyjazdami tam poza spotkaniami z Wandą Kraków i WKM Warszawa zawodził. Jeśli działacze chcą się liczyć w walce o wyższą ligę powinni sobie z Jackiem podziękować za współpracę, natomiast jeśli mają walczyć o środek tabeli może pozostać.

    Moja końcowa ocena: 4

    Marek Mróz – sezon na pewno gorszy od poprzedniego, zawiódł w dwóch pierwszych meczach w których jechał w Krakowie i w Lublinie, później szło mu w miarę poprawnie. Jednak z nim postąpił bym podobnie jak z Jackiem Woźniakiem.

    Moja końcowa ocena: 4

    Janusz Ślączka – najlepszy krajowy zawodnik w drużynie, przez cały sezon dobra równa forma, ten zawodnik powinien pozostać w przyszłym sezonie w Krośnie.

    Moja końcowa ocena: 5

    Mirosław Cierniak – wielki pech dopadł go już zaraz na początku sezon kiedy skradziono jego busa z motorami, potem kiedy wydawało się że już go nie zobaczymy w składzie, zdołał skompletować sprzęt i jeździł osiągając całkiem przyzwoite wyniki. Tego zawodnika również widziałbym w przyszłym sezonie w Krośnie.

    Moja końcowa ocena: 4

    Remigiusz Wronkowski – wielki niewypał, zawodnik który nie posiadł sprzętu na którym mógłby skutecznie walczyć w lidze. Z tym zawodnikiem nie ma sensu przedłużać kontraktu.

    Moja końcowa ocena: 1

    Tomasz Budzik – gdy sprowadzano tego zawodnika spodziewano się że będzie zdobywał punkty głównie na wyjeździe, niestety poza może 3 spotkaniami w których pojechał na dobrym poziomie, zwykle zawodził. Również i dla tego zawodnika nie widzę miejsca w składzie na przyszły sezon.

    Moja końcowa ocena: 2

    Mirosław Szczurek – dobrze jeździł na torze w Krośnie gdzie chyba mógł być zadowolony ze wszystkich swoich występów, gorzej z wyjazdami bo tam mu chyba żaden mecz nie wyszedł. Zawodnik ten jest jedynym wychowankiem krośnieńskiego klubu który jeździ jeszcze na żużlu z dość dobrym skutkiem, chciałbym go widzieć w kadrze zespołu na następny sezon.

    Moja końcowa ocena: 3

    Piotr Kubit – zdawał licencję razem z Marcinem Rempałą, teraz wystarczy popatrzeć jak jeździ jeden a jak drugi. Zawodnik który się wogóle nie rozwija. I dopóki w Krośnie nie będzie w miarę dobrego szkoleniowca oraz sprzętu nie liczyłbym na jego postępy, powinien pozostać w zespole ponieważ w tym nie ma za wielu młodzieżowców

    Moja końca ocena: brak

    Siergiej Eroshin – wspaniały poprzedni sezon kiedy był liderem drużyny, w tym wystąpił w
    3 spotkaniach i tak o ile można mówić o w miarę dobrym meczu w Krakowie tak następne dwa z Warszawą i Lubliną były kompletnym nieporozumieniem. Zawodnik ten nie sprawdził się dlatego nie przedłużałbym z nim kontraktu.

    Moja końcowa ocena: 1

    Laszlo Szatmari – słaby początek, dość dobry środek i bardzo dobra końcówka sezonu, zawodnik nie jest drogi a za to skuteczny powinien pozostać w drużynie.

    Moja końcowa ocena: 4

    Josef Franc – wspaniały sezon, we wszystkich spotkaniach w których wystąpił zdobywał duże ilości punktów, nie było dla niego straconych pozycji, mam nadzieję że pozostanie na przyszły sezon.

    Moja końcowa ocena: 5

    Mam nadzieję że w tym wątku będą się wypowiadali formuowicze nie tylko z Krosna i okolic.

    Pozdrawiam :)
    [b]


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze zalozenia dzialaczy z Krosna nie zostaly spelnione. Kolejny raz potwierdza sie stwierdzenie ze nie nazwiska jada w zuzlu.



    TZ SIPMA W 1 LIDZE
    pozdr

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zadniem był to najsłabszy skład Krosna od kilku lat na co się wcale nie zapowiadało. Tak naprawde to moim zdaniem tylko Franc i Ślączka pokazali sie z bardzo dobrej strony analizując cały sezon. Poza nimi każdy miał większe (np. Jeroszin, Wronkowski) lub mniejsze (np.Wożniak, Mróz, Cierniak) wpadki i klub z Krosna był tylko cieniem samego siebie z ubiegłego roku. A jeżeli chodzi o skład to bym zostawił podstawowy trzon zespołu w osobach Ślączki, Wożniaka, Mroza , Cierniaka i Franca i do nich dołaczył bym obcokrajowca klasy np. Gjedde czy Zoeterstroema i jakiegoś juniora klasy Szczurka. Ale to i tak działacze decydują według budżetu który po tym słabym sezonie może się okazać dużo mniejszy na następny. Oby nie czego życze krośnieńskim kibicom. Pozdrowienia z Gdańska.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mioim zdaniem nie chodzi tu o to ze nazwiska same nie jada a wina zdecydowanie zarzadu i przede wszystkim trenera.

    mecz z wanda - chcialem zeby jechal slaczka a nie mroz - nawet z tego faktu ze rok wczesniej tam starnowal - ale trener .... zrobila jak zrobil.

    nastepnie jak mozna jechac na wyjazd w 6-osobowym skladem.(mowa tu o wyjezdzie do lublina) - jak mozna wstawiac zawodnika ktorego sprzet jest nie wyremontowany lezy w krosnie (mowa o jeroszinie) - on przyjezdz i siada no motor. na probie toru na dodatek zacieram silnik i nie ma na czym jechac. - pozycza motor od szurka ktory w tym meczu nie jedzie. - bzdura.

    jak mozna wystawiac na probe toru zawodnika zagranicznego. - bzdura

    a co do zarzadu jak oni chca jechac dobrze od poczatku sezonu jak maja jeden trening punktowany przed rozrywkami i to nadodatek z druzyna sloweni gdzie wynik padl 65-24 (czy cos kolo tego)

    nastepna glupota - maja nie daleko do rzeszowa i tarnowa, po co sciagaja rybnik do krosna(na trening) jak samemu mozna pojechac do tarnowa gdzie jest granit i jest to druzyna zdecydowanie lepsza.(czas podrozy 1 godzina - do rzeszowa jak i tarnowa).

    nic tylko zmienic trenera i zarzad - ale glownie trenera!!!

    pozdrawaim
    waldek

    ps.

    rozmawialem jakis czas temu z mrozem i sam mowil ze poczatek sezonu zawalil przez to ze nie mial sie gdzie rozjezdzic i sprawdzic motocykli(po meczu ze slowenia myslal ze wszystko gra w jego sprzecie - ale jak sam powiedzial to ta druzyna przeciwna byla slaba).

    w rozmowie z cierniakim powiedzial ze chcial w koncu gdzies jezdzic i ze gdyby mu tych motocykli nie skradli bylo by napewno lepiej. jak sam stwierdzil niby skompletowal sprzet ale bardzo slaby - na torze w krosnie pojade bo tu potrzeba slabszych motocykili ale na granit - co z tego ze wygram start i staram sie bronic przez te 4 okrazenia - jak sie uda obronic to dowioze troche ponktow - a jak nie to nie. - druga sprawa cierniak mowil ze zeby byc w dobrej formie musi duzo jezdzic - czesto - a jak widac wogole nie jezdzi. - a szkoda bo moglo byc niezle - w koncu byl kiedys rekordzista krosnienskiego toru.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Moim zdaniem, działacze powinni poszukac dobrego tlumacza i Laszlo Bodi na trenera :D, tylko tu wlasnie te finanse... :(

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Działacze powinni juz dawno podziękować panu Szydle za współprace, ponieważ często podejmuje różne dziwne decyzje co do składu. W drużynie powinni zostać jedynie obcokrajowcy ( bez Jeroszina ) oraz Cierniak. W Krośnie powinni zbudować zespół oparty o młodych perspektywicznych zawodnikach, często niemieszczących się w składach swoich klubów, a nie na "dziadkach" dochodzących do żużlowej emerytury. Wsparci dobrej klasy juniorem ( nie Szczurkiem )
    powalczyli by o awans, jeżeli nie w 2003, to w przyszłych sezonach na pewno. Wielu zawodników kończy wiek juniora i nie będą mieli pracy w swoich klubach, właśnie do nich powinni zadzwonić działacze z Krosna.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik Awatar mietek
    Dołączył
    18-09-2002
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czas na awans!

    Myślę, że najbliższy sezon powinien wreszcie przynieść awans drużynie z Krosna. Skoro potrafiono zbudować silny zespół w stolicy to dlaczego nie miałoby się powieść w Krośnie. Co do składu to pozostawiłbym najlepszego stranieri, a trzon zespołu budowałbym na Ślączce i Cierniaku. Rację ma Bazyli, który odmłodziłby zespół. Ja ze swej strony polecałbym Macieja Jądera i Tomasza Łukaszewicza. To zawodnicy, którzy w rozgrywkach 2 ligi gwarantują zdobycze około 10 punktów na mecz. No i ważne jest ściągnięcie dobrego juniora. Trzeba się uważnie rozejrzeć po klubach ekstraligi. Od dawna wiadomo, że takie kuźnie talentów jak Toruń, Zielona Góra, Leszno czy Gorzów mają w rezerwie naprawdę przyzwoitych juniorów. Może Michał Szczepaniak z Piły, Marcinowie Jankowski oraz Bzdęga z Leszna, Przemek Kłos z Torunia czy też młodzi zawodnicy z Zielonej Góry. Oni wszyscy potrzebują objeżdżenia w zawodach ligowych, a w klubach, w których startowali nie mieli takiej możliwości. Pozdrawiam i życzę powodzenia!
    tak to jest, że moje serce jest jak pies

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pasowałoby, żeby Krosno awansowało! Trzeba troche podreperować stan konta w południowej części Polski nie?
    Lublin, Rzeszów, Tarnów - 1 liga Krosno - ma szansę się w niej znaleźć!

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkolenie, szkolenie i jeszcze raz szkolenie własnych juniorów. Ale kto to ma robić - bo chyba nie obecny trener. A zarząd -musi uderzyć się w piersi, z organizacją izarzadzaniem bowiem było źle, O czym pisał jeden z poprzedników.
    Pomysł z Bodym jest dobry, ale nie wiem czy realny.
    Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Ostatnio właściciel firmy JUDYTA pan Janusz Guzik powiedział że dopóki z klubu nie odejdzie pan Kaziemierz Bobusia nie da na klub złamanego grosza.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Krosno

    To i Ja
    Południowa Polska zaczyna odżywać.Lublin Tarnów Rzeszów za rok w 1 lidze.Tylko Krosno obniżyło loty.Skład oparty na zuzlowych emertach brak młodzieży oraz solidnych obcokrajowców sprawił, że ten sezon był bardzo słaby.Jesli zarząd i trener nie zmienia składu tzn. nie odmłodzą go będą bez szans w walce o 1 ligę.
    A więc czas na zmianę polityki transferowej.
    Pozdrawiam
    WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Chciałbym aby działacze w najbliższym sezonie zamiast ponownie szykowac sie na awans do I Ligi, wymienili nawierzchnię i zaczeli wreszcie inwestować w młodziez. Wiem że to mało nie kosztuje ale później widać tego plusy. Mirek Szczurek powiedział że chciałby przejść do jakiegos klubu z granitowym torem ponieważ jak na dzien dzisiejszy na takim w ogóle nie potrafi jezdzic powiedział równiez że dopóki w Krosnie nie wymieni się nawierzchni żaden junior się nie wybije, i widać że się nie myli.
    Ostatnio edytowane przez bazyli ; 26-09-2011 o 17:20

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    25 październiak na torze Apatora Adriany Torun Krzysztof Bęben i Daniel Nowotyński będą się starali o żużlowe certyfikaty, mam nadzieje że obaj powiększą kadrę zespołu na przyszły sezon :)

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Krosno Speedway

    Pierwsza sprawa:
    Muszę przyznać, iż Bazyli uważnie śledzi serwisy i na bieżąco informuje o sprawach krośnieńskiego żużla. Informuję, że jutro ukarze się na łamach krośnieńskiego serwisu żużlowego kolejna informacja. Będzie to podsumowanie sezonu widziane okiem trenera. W następnej kolejności będzie to rozmowa z wiceprezesem Kazimierzem Bobusią. Jak ktoś z was ma jakieś ciekawe pytania do prezesa zapraszam na adres: zuzel@krosno.xq.pl

    Druga sprawa:
    To nie problem zmieniać zawodników. Problemem są pieniążki. Od lat wiadomo, że w Krośnie nie jest łatwo. Łatwo jest zatem winę zwalić na kogokolwiek, typu trener, prezes, czy wiceprezes. Jak się nie ma na czym jeździć, jak się nie ma sponsorów to w takim sporcie jak żużel daleko się nie zajdzie.

    Trzecia sprawa:
    Głupstwem popełnionym przez działaczy było w zeszłym sezonie kontraktowanie niektórych zawodników według ich średnich KSM. Teraz ma się to zmienić (prawdopodobnie KSM zniknie), zawodnicy będą kontraktowani według innych zasad.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co do krosna
    po prostu brak słów
    byłem na tych wakacjach na 3 meczach krosnienskich zawodnikow i co moge powiedziec
    LEJĄ W DUPSZTALI WSZYSTKICH PO KOLEI A WYNIKI SĄ TAK MIERNE ŻE SIĘ NAWET GADAĆ NIE CHCE
    wedlug mnie ci chłopcy nie chcą awansowac
    po prostu najlepiej jest zawalić 2 no może 3 pierwsze mecze i mieć swiety spokój
    a co do poszczególnych zawodników
    jedynie ślaczka nie nawalał przez cały sezon, reszta to typowi wyrobnicy i zawodnicy bez przyszłosci
    na szczescie chodzą w rzeszowie słuchy ze za rok w krośnie bedą wilk z trojanowskim to może to bedzie zbawienie
    na razie to tyle
    cze

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no w koncu zdaja ten egzamin. tylko zeby i jakies motorki kupile to by bylo lux.

    a z kod macie informacje ze wilk i trojanowski beda jezdzic w krosnie.

    pozdrawiam
    waldek

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Szczerze mowiac to wątpie aby ci zawodnicy przesli do Krosna a w szczegolnosci Wilk, ja bym osobiscie wolal zawodnikow mlodszych takich jak np. Szmid, Łukaszewicz, Bogińczuk...

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem Krosno nie awansuje dopóki nie zmieni się u was nawierzchnia toru. Wprawdzie w pierwszym sezonie możecie przegrywać u siebie (chyba że zakontraktowani zostaną klasowi żużlowcy), ale takim zawodnikom jak Szczurek granit jest potrzebny jak rybie woda. On po prostu zupełnie nie radzi sobie na normalnej (czyt. granitowej) nawierzchni. Ślączce, Mrozowi i Woźniakowi też przydałby się stały kontakt z granitem. Chodzi o to, żeby nie było takich wpadek jak w tym roku. Żeby wejść do I ligi można przegrać góra trzy mecze, czyli jak wynika z prostego rachunku trzeba wygrać połowę wyjazdów.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co do informacji to prawda jest taka ze w rzeszowie bedzie w przyszłym sezonie walka o awans(oby) i tacy kolesie jak wilk się po prostu nie będą mieścić w składzie
    a więc krosno

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no nie wiem czy bedzie to walka o awans. z tego co czytalem w ostatnim tygodniku to winiarz raczej odejdzie. wiec bez niego w skladzie bedzie ciezko.

    waldek

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no nie wiem czy bedzie to walka o awans. z tego co czytalem w ostatnim tygodniku to winiarz raczej odejdzie. wiec bez niego w skladzie bedzie ciezko.
    waldek
    No ja tez ma wątpliwości:)

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

    Krosno..

    Dopóki w klubie nie pojawią się jakieś konkretne pieniądze to na awans nie macie co liczyć, ale w każdym sezonie pokazujecie że stać was na wiele. W zeszłym sezonie Unia awansowała w dużej mierze dzięki wam, a w tym sezonie napędziliście troszeczkę stracha liderowi z Lublina więc z całą pewnością stać was na lepsze wyniki niż do tej pory osiągane.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    trzeba mocniej uderzyć

    walduś i gelo
    przerzućicie się na inną prasę, polecam wam to osobiście
    a co do spraw krosna
    PANOWIE
    jesli bedzie w was drzemałą chociaą mala chęć awansu to dajcie mi znać
    jak na razie to to co robicie jest śmiechu warte
    przykro to mówić bo w koncu jestem z krosna ale tegprpczne wakacje po raz kolejny pokazały jakimi jestesci pajacami i frajerami
    próbowałem wejść 4 razy za friko na mecz i mi się udało bo na bramce stoją jakieś pijane *****y i jeszcze każa mi sie legitimować
    Bobusia artysto
    umyj sobie buty i wtedy wchodż na stadion
    robisz z siebie pajaca i dobroczyńce - a tak na prawde jestes 0 (zero!!!!!!!!!!!!!!) warty
    tyle mam do powiedzenia
    na temat pana guzika nie powiem nic bo mi sie anty działacz bobusia przed oczami pląta....

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    TEGO JESZCZE NIE BYŁO!

    TAK, TEGO JESZCZE NIE BYŁO-TO PRAWDA! Na naszej antenie (Magazyn Żużlowy RADIO FARA 104,5 MHz)w najbliższą sobotę ponad 2 GODZINY ŻUŻLA! A dlaczego? Dlatego że będziemy mieli gości...ale jkich gości...! Tak jeszcze nigdy się nie zdarzyło, żeby jednocześnie był w studio działacz (a tymbardziej sam PREZES) i zawodnik-można powiedzieć niespodziewany LIDER KROŚNIAN w tym sezonie!

    Myślimy, że spełnimy Wasze oczekiwania! Mamy nadzieję, że oczywiście spotkanie to dojdzie do skutku (ODPUKAĆ)!
    Już w NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ PO GODZINIE 19 (tuż po wiadomościach) AŻ DO 21 ŻUŻEL, ŻUŻEL I JESZCZE RAZ ŻUŻEL...

    Prosiliście ... działacze, zawodnicy...chyba więc lepiej być nie może - SŁUCHAJCIE NAS! NA PEWNO ODKRYJEMY TAJNIKI KROŚNIEŃSKIEGO SPEEDWAYA:) I...POSTARAMY SIĘ WYDOBYĆ TAJEMNICE PRZYSZŁEGO SEZONU ... DO USŁYSZENIA!

    MOŻECIE OCZYWICIE ZADAWAĆ PYTANIA: pod naszym redakcyjnym numerem telefonu: 0*13 43 699 99 W SOBOTĘ 19-21, bądź też na nasz email: magazynzuzlowy@wp.pl ! Zapraszamy do rozmowy!!!

    www.przegladzuzlowy.pl

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    walduś i gelo
    przerzućicie się na inną prasę, polecam wam to osobiście
    a co do spraw krosna
    he he śmieszny jestes kolego z tymi teoriami - komentuj latanie precyzyjne

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gelo... no ktoś musi być śmieszny
    alleluja

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gelo... no ktoś musi być śmieszny
    alleluja
    zdaje sobie z tego sprawę (rzeszów w ekstralidze;) pozdro

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Wczoraj podczas Magazynu Żużlowego na antenie katolickiego radia FARA Krosno odbyło się spotkanie z prezesem Krośnieńskiego Stowarzyszenia Żużlowego panem Jerzym Borczem oraz z czołowym zawodnikiem tej drużyny Januszem Ślączkom. Podczas spotkania można było się dowiedzieć że budżet klubu na sezon 2002 wynosił około 650 000 tys. złotych. Prezes stwierdził że nie ma i nie było żadnego konfliktu pomiędzy właścicielem firmy Judyta a KSŻ-em Krosno. Klub wywiązał się w 100% ze swoich zobowiązań co do Judyty, a Judyta co do klubu. Jedyny problem tkwi po prostu w tym że wiceprezes urzędujący pan Kazimierz Bobusia i pan Janusz Guzik nie ,, przepadają ” za sobą. Prezes nie chciał jeszcze mówić o tym kogo by chciał widzieć w zespole na przyszły sezon, stwierdził jedynie że chciałby zatrzymać w składzie na następny sezon tych zawodników którzy nie zawiedli. Pan Borcz pozytywnie ocenił pracę szkoleniowca Wilków pana Tadeusza Szydły, stwierdzając że jest to pedagog, który ma dobre podejście do młodzieży i potrafi ją zmobilizować a jedynym czynnikiem przez który nasi młodzi zawodnicy nie odnoszą sukcesów jest słaba kondycja sprzętowa klubu. Powiedział również że namawia Pawła Grygolca aby zrobił sobie kurs szkoleniowy i został asystentem trenera Szydły. Natomiast Janusz Ślączka powiedział że jest zadowolony z zakończonego sezonu, że chyba poza spotkaniem w Lublinie pojechał na dobrym poziomie we wszystkich meczach, zastanawiało go tylko dlaczego nie został nominowany do IMP. Janusz powiedział że jest zadowolony ze współpracy z klubem, a także że ma już propozycje z innych klubów, oraz że kibice na pewno w przyszłym sezonie zobaczą go w nowym kelvarze.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    na widok nazwisk pana borcza i pana bobusi katuje się mój organizm.
    a bazyli ja mam takie pytanie???
    po kieggo grzyba as 2-go i nie tylko ligowych stadionów paweł g. ma zostawać asystentem asa wśród trenerów jakim z pewnością jest tadeusz sz.???
    co to ma wnieść dobrego w krośnieński żużel???
    chyba tylko to że młodzi będą mogli razem z pawłem g. procenty kosztować bo mimo wszystko jest troszkę młodszy od tadeusza sz.
    a na miejscu pana guzika przeznaczyłbym pieniądze na krośniankę krosno a nie na "żużlowców"
    mam nadzieje że ślączka nie wyląduje w jakimś lepszym zespole, że pan szydło skończy już się uczyć trenowania a pan senator przestanie prezesować.
    wtedy będą lepsze czasy.
    przynajmniej dla krośnienskiego speedwaya

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    a bazyli ja mam takie pytanie???
    po kieggo grzyba as 2-go i nie tylko ligowych stadionów paweł g. ma zostawać asystentem asa wśród trenerów jakim z pewnością jest tadeusz sz.???
    No po to zeby Sir Tadeusz Szydlo nie był osamotniony w swej ciezkiej pracy :)

  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    19-06-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ...Podczas spotkania można było się dowiedzieć że budżet klubu na sezon 2002 wynosił około 650 000 tys. złotych.
    bilans.
    czy wiadomo jaki jest koncowy bilans.

    wszelkie dywagacje co do zawodnikow mozna o kant d.. rozbic, jesli w kasie jest pusto.

    druga sprawa: draznia niektorych z was pewne nazwiska.

    jednak gdy byly proby zorganizowania (juz prawie rok temu) spotkania z osobami z krosna majacymi kase na zaproszenie nie odpowiedzial nikt.

    czy zajdi ma przygotowane nazwiska dzialaczy mogacych wymienic stara kadre?

    a co do krosnianki- druzyna Karpat byla liderem II ligi tylko dzieki finansom (zlodzieja?biznesmena?) zarebskiego.

    czekam na propozycje nazwisk, nie zuzlowcow, tylko dzialaczy lub firm ktore maja pociagnac krosnienski zuzel do wyzszej ligi!

    pa!

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach

    czekam na propozycje nazwisk, nie zuzlowcow, tylko dzialaczy lub firm ktore maja pociagnac krosnienski zuzel do wyzszej ligi!
    Według mnie najlepszym rozwiązaniem było by gdyby prezesem zespołu została ta osoba która wydaje na ten klub najwięcej pięniędzy. :)

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co do trenera to ja bym postawi na kogos takiego kto miszka nie dalek zeby bylo taniej , ktos kto robil troche punktow w swojej karierze w lidze - byl waleczny.
    co do pana szydly to nie maial on chyba udanych startow w swojej karierze i co on moze przekazac mlodziezy - no nie wiem.
    pawel grygolec - on troszke moim zdanie nie podchodzi do tego sporu powaznie przeciez gdyby chcial utrzymac jakas tam forme moglby z pewnoscia startowac czesciej.
    jedynym takim kandydatem ktory nasowa mi sie na mysl moglby byc JOACHIM PIECHACEK - z tego co wiem to mieszka w krosnie, po za tym jezdzi calkiem calki i z sezonu na sezon sie rozkrecal.

    co wy na to?

    waldek

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co do trenera to ja bym postawi na kogos takiego kto miszka nie dalek zeby bylo taniej , ktos kto robil troche punktow w swojej karierze w lidze - byl waleczny.
    co do pana szydly to nie maial on chyba udanych startow w swojej karierze i co on moze przekazac mlodziezy - no nie wiem.
    pawel grygolec - on troszke moim zdanie nie podchodzi do tego sporu powaznie przeciez gdyby chcial utrzymac jakas tam forme moglby z pewnoscia startowac czesciej.
    jedynym takim kandydatem ktory nasowa mi sie na mysl moglby byc JOACHIM PIECHACEK - z tego co wiem to mieszka w krosnie, po za tym jezdzi calkiem calki i z sezonu na sezon sie rozkrecal.co wy na to?
    waldek
    Jak rozumiem to miał być żart. Może jeszcze Andrzej Sokołowski czy ktoś w tym stylu, kto jeździł w Krośnie. Przede wszystkim nigdzie nie jest powiedziane, że trener musi być byłym żużlowcem. Ludzie!!! Takich facetów jak Ślączka czy Mróz żaden trener nie nauczy jeździć!!! W Krośnie potrzebny jest menedżer (taki jak kiedyś Nieścieruk), bo od dwóch lat macie najlepszy skład w II lidze, a nie możecie awansować. Potrzeba wam kasy i zmiany nawierzchni na granitową!!! Wtedy można pomyśleć o awansie.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wiesz gelo. tak mysle i musze przyznac ci racje.
    w krosnie nigdy nie bedzie tej pierwszej ligi.

    pozdrawiwm

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wiesz gelo. tak mysle i musze przyznac ci racje.
    w krosnie nigdy nie bedzie tej pierwszej ligi.
    pozdrawiwm
    Może nie będzie tak źle. Awans się należy, ale zawsze brakuje tego "czegoś". Od dwóch lat drużyna nie może się wstrzelić w początek sezonu. No i z uwagi na żużlowy tor tacy zawodnicy jak Szczurek nie istnieją na wyjazdach. Jak widziałem krośnian w Lublinie i w Krośnie to jakby dwie różne drużyny. No i nie można sobie sobie pozwalać na takie porażki jak w minionym sezonie (Kraków). Będzie w przyszłym sezonie bardzo trudno awansować, trudniej niż teraz, bo oprócz Opola, Łodzi (montują bardzo ciekawy skład) o awans pewnie powalczą nowe kluby z Ostrowa i Grudziądza. Życzę Wam jednak jak najlepiej, po wtedy I liga przeniesie się na południowy - wschód i na wyjazdy będzie bliżej :)

  37. Powrót do góry    #37
    Początkujący
    Dołączył
    19-06-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Andrzej Sokołowski trenerem?

    Jak rozumiem to miał być żart. Może jeszcze Andrzej Sokołowski czy ktoś w tym stylu,
    twoja propozycja odpada bo..
    tak dla przypomnienia jakby ktos nie wiedzial...
    13 listopada minie 3 rocznica tragicznej smierci lidera KKZtu. wiecej znajdziecie
    na www.peter.malysz.prv.pl/sokol/
    no...

    masz cos do Achima?
    gosc na kazdych zawodach w krosnie, uwazam ze jest niezaleny finansowo wiec nie pozwolilby sobie nazucic niechcianych decyzji.

    wielokrotnie w rozmowie ze mna Joachim podkreslal ze wielkim wyzwaniem byloby dla niego przejecie szkolenia mlodziezy. i to miejsce mu sie nalezy!
    ale

    Ludzie!!! Takich facetów jak Ślączka czy Mróz żaden trener nie nauczy jeździć!!! W Krośnie potrzebny jest menedżer (taki jak kiedyś Nieścieruk)
    BRAWO!
    1.potrzebny jest menadzer (KTO?)
    2.potrzebny prezes (KTO?), prezes ktory nie bedzie zajmowal sie sprzedaza chryzantem, choinek tylko za te kilka(nascie?) stowek bedzie charowal (tak, charowal!) kilkkanascie godzin dziennie.
    ha, znowu pieniadze...
    3.ile zarabiaja trenerzy zuzlowi.(ci w zasiegu krosna)?
    4.ile powinna wynosic pensja menadzera w krosnie?

    jednak ni9e ma sytuacji bez wyjscia!
    czekam na dalsze propozycje...

    jeszcze kilka pytan i zbudujemy propozycje budzetu na rok 2003!;)



  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]
    Jak rozumiem to miał być żart. Może jeszcze Andrzej Sokołowski czy ktoś w tym stylu,
    twoja propozycja odpada bo..
    tak dla przypomnienia jakby ktos nie wiedzial...
    13 listopada minie 3 rocznica tragicznej smierci lidera KKZtu. wiecej znajdziecie
    na www.peter.malysz.prv.pl/sokol/
    no...

    masz cos do Achima?
    gosc na kazdych zawodach w krosnie, uwazam ze jest niezaleny finansowo wiec nie pozwolilby sobie nazucic niechcianych decyzji.

    wielokrotnie w rozmowie ze mna Joachim podkreslal ze wielkim wyzwaniem byloby dla niego przejecie szkolenia mlodziezy. i to miejsce mu sie nalezy!
    ale[quote]
    No właśnie dlatego, że pamiętam o śmierci Andrzeja Sokołowskiego wymieniłem jego kandydaturę, bo jest ona tak samo nierealna jak inna propozycja. Nie wiem kto mógłby być menedżerem, ale z pewnością w Krośnie znajdzie się ktoś z układami finansowymi. Chodzi mi o to, że wciąż szuka się trenera wśród byłch żużlowców, a w obecnych realiach, kiedy takie zespoły jak Krosno tworzy zlepek doświadczonych zawodników, bardziej potrzebny jest ktoś z wypchanym portfelem i z dobrymi układami, aby tworzyć atmosferę wokół zespołu. Obecny dyrektor TŻ Lublin przez lata był tylko kibicem. Kiedy poprzednia ekipa "wypaliła" się z pomysłów na ratownie żużla potrzebna była zmiana krwi. Dobre układy z miastem i z firmami zaowocowały awansem. Nic nie mam do Achima, a jeżeli spełnia on wspomniane warunki to niech zostanie menedżerem. :)

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    W Gorzowie sa....

    DRODZY KROSNIANIE I DZIALACZE KROSNIENSCY!!! W Gorzowie jest teraz wysyp mlodych, zdolnych, mlodzikow wiec az sie prosi zeby ktoregos wziac!! Prawie wszyscy jezdzili na minitorach kilka lat wiec sa obyci i na 2 lige w sam raz!! Poza tym poprostu nie rozwina sie w Gorzowie nigdy gdyz tutaj miejsce jest tylko dla Hliba i Spiewanka, ale np. Michal Rajkowski, Zbyszek Suchecki, sa tez bardziej doswiadczeni zawodnicy tacy jak: Tomek Kwiatkowski i Marcin Dabrowski ale oni skonczyli chyba wiek juniora.

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    DRODZY KROSNIANIE I DZIALACZE KROSNIENSCY!!! W Gorzowie jest teraz wysyp mlodych, zdolnych, mlodzikow wiec az sie prosi zeby ktoregos wziac!! Prawie wszyscy jezdzili na minitorach kilka lat wiec sa obyci i na 2 lige w sam raz!! Poza tym poprostu nie rozwina sie w Gorzowie nigdy gdyz tutaj miejsce jest tylko dla Hliba i Spiewanka, ale np. Michal Rajkowski, Zbyszek Suchecki, sa tez bardziej doswiadczeni zawodnicy tacy jak: Tomek Kwiatkowski i Marcin Dabrowski ale oni skonczyli chyba wiek juniora.
    Ja bym był jak najbardziej za tym, ale boje się że ci młodzi chłopcy mogli by się tylko u nas zmarnować. Szczurek i Budzik w tym roku się skarżyli że klub w ogóle w nich nie inwestuje co można było zauważyć na torze.

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co do sponsorów to wydajem mi się że jedyną krosnienska instytucją która mogłaby się wziąść za zuzel to huta szkła.
    no bo co innego ???
    a co do trenera...
    nie wiem kto sie podejmie pracy w tym klubie ale ja byłbym tylko i wyłącznie za czlowiekiem ktory umie gadać z młodzikami.
    własnie taki trener jest potrzebny bo nasze stare asy już sie niczego nie nauczą

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    A tu jeszcze takiej jedno małe podsumowanie sezonu :)


    Śpiące wilki

    Od trzech lat działacze krośnieńscy próbują zestawić skład, który byłby w stanie zagwarantować awans do I Ligi. W tym roku podobnie jak w latach poprzednich drużyna z Krosna była zaliczana do głównych faworytów II ligi. Do czwórki zawodników Sergiej Eroshin, Marek Mróz, Jacek Woźniak, Mirosław Szczurek którzy mieli bardzo dobry poprzedni sezon doszli dwaj tarnowianie- niegdyś wielka nadzieja Polskiego speedwaya Mirosław Cierniak oraz najlepszy junior drugiej ligi w sezonie 2000 Tomasz Budzik. O pozostałe miejsce w składzie mieli rywalizować Janusz Ślączka, Laszlo Szatmari i Remigiusz Wronkowski.

    W pierwszej kolejce Krośnianie wyjechali do Krakowa na mecz z tamtejszą Wandą. Spotkanie które miało być łatwym spacerkiem okazało się istnym horrorem. Goście przegrali i poza Jackiem Woźniakiem zawiedli wszyscy. Na dodatek po spotkaniu Mirosławowi Cierniakowi skradziono busa z motocyklami. Po kompromitującej porażce na własnym torze z WKM-em Warszawa i beznadziejnej postawie zawodników zagranicznych działacze postanowili zakontraktować trzeciego obcokrajowca. Wybór padł na młodego Czecha Josefa Franca. Miał on pomóc drużynie w odnoszeniu zwycięstw. Na mecz w Lublinie działacze postanowili zaryzykować i wystawić w składzie tylko jednego juniora (Piotra Kubita) aby mogli wystąpić krajowi liderzy i obcokrajowcy. Jednak i to spotkanie zakończyło się porażką, po której postanowiono obniżyć zawodnikom stawki za punkty. Poskutkowało to już w następnej kolejce. Krośnianie odnieśli pierwsze zwycięstwo gromiąc TŻ Łódź. Później KSŻ wygrywał wszystkie mecze w Krośnie (potrafił rozgromić między innymi lidera z Lublina) i poza spotkaniem w Świętochłowicach przegrywał wszystkie spotkania wyjazdowe.

    Kibice liczyli również na dobry występ ich ulubieńców w eliminacji MPPK, która odbyła się na torze w Krośnie. Jednak ta zakończyła się bez znacznych osiągnięć. Podobnie było z MDMP gdzie Krośnieńscy juniorzy się nie liczyli.

    Można powiedzieć, iż głównym czynnikiem, przez który Krośnianie nie awansowali był brak rozjeżdżenia przed sezonem (jeden sparing z mistrzem Słowenii) oraz pustki w kasie klubu.

    Podsumowując zakończony sezon należy określić sezonem straconym, bowiem Krośnianie nie odnieśli żadnego sukcesu drużynowo jak i indywidualnie. Zespół podobnie jak przed rokiem przespał początek rozgrywek. Szkółka żużlowa ledwo co funkcjonowała, a klubowa kasa świeciła pustkami. Teraz trzeba mieć jedynie nadzieje iż działacze zmobilizują się i znajdą odpowiednie Środki dzięki którym klub będzie mógł sprawnie funkcjonować w sezonie 2003. Miejmy nadzieję iż do 4 razy sztuka.


    www.speedway.info.pl

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Grunt że nową trybunę stawiają !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    A co do nawierzchnii....
    Po cholerę ja zmieniać. Przecież ten sport to żużel a nie granit.

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    A co do nawierzchnii....
    Po cholerę ja zmieniać. Przecież ten sport to żużel a nie granit.
    W sumie to masz racje. Jak my się pozbędziemy żużla to trzeba będzie zmienić nazwę tego sportu na granit ;););). Ale jesli nie zmienimy to szybko sie nie doczekamy dobrego wychowanka :(:(:(

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co do nawierzchnii....
    Po cholerę ja zmieniać. Przecież ten sport to żużel a nie granit.
    W sumie to masz racje. Jak my się pozbędziemy żużla to trzeba będzie zmienić nazwę tego sportu na granit ;););). Ale jesli nie zmienimy to szybko sie nie doczekamy dobrego wychowanka :(:(:(
    ... i będziecie przegrywać większość meczów wyjazdowych

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •