Pokaż wyniki od 1 do 24 z 24

Wątek: KOLORZ CHCE PROCESU Z KIBICAMI RKM-U?????

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    KOLORZ CHCE PROCESU Z KIBICAMI RKM-U?????

    Witajcie!
    Niestety forum RKM-u przezywa "defekt", albo to celowe działanie zarządu RKM-u ? nie wnikam. W każdym bądź razie forum nie przyjmuje nowych wpisów - a tu KOLEJNY skandal z panem Kolorzem!!!!!!!!!!!!!!
    Dziejsze wydanie TEMPA. Oto wywiad z panem prezesem :
    "(...) Tymczasem opozycja [także polityczna - przyp. Anethos77] nie ustaje w atakach na obecny zarząd. Obrywa się prezesowi Dominimowi Kolorzowi, a także niżej podpisanemu [Ostafińskiemu - przyp. Anethos77](...)
    - Czytam głosy "MRÓWKI", "SIERŻANTA" i innych DELIKWENTÓW [podkreślenia Anethos77], którym mógłbym już teraz wytoczyć procesy sądowe. Wtedy klub nie miałby finansowych kłopotów (...) Bardziej jednak marzę o tym, by porozmawiać z tymi panami w cztery oczy [sic!!!!!!!!- podkreslenie Anethos77]
    - A moim [Ostafińskiego- przyp. Anethos77] zdaniem mamy do czynienia z inteligentną propagandą. Pod internautów mogą przeciez podszywać się ludzie z opozycji [sic!!!!!!!!!!!!!!!- przyp. Anethos77]
    - I mnnie się tak zdaje. (...) jak czytam to całe ble- ble w internecie, to widzę jak ktoś szykuje grunt pod swoje działania (...)"

    Panie Kolorz ! Nikt z nas nie robi roboty na korzyść opzycji, wszyscy mamy GDZIEŚ z jakiej pan jest opcji politycznej. Jesteśmy kibicami i to, na czym nam zależy, to dobro RKM-u!!!!!!!!!!!! I nic poza tym. Pańskie i pana kolegów działania na przestrzeni dekady nie dały pożądanych rezultatów - CZAS WIĘC ODEJŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!! A tu proszę -jakieś lamenty, chęć odwetu...To świetnie brzmi , to krzykliwe - PREZES KOLORZ NĘKANY PRZEZ POLITYCZNĄ OPOZYCJĘ!!!!!!!!! Nie ma jednak NIC wspólnego z prawdą. Najpierw oczernił pan Grabowskiego, teraz kibiców. A można było to zrobić z godnością. Można było odejść z godnością. Tylko, że godność trzeba mieć.
    Nie kryjemy się pod nickami. Takie sa wymogi uczestnictwa w forach - jest np. tysiące Dominików - trzeba jednak się odróżniać.
    Ja nie wiem, czy kibiców nie można zprosić na spotkanie????? Włodarze RKM-u czytają forum i dziesiątki razy pojawiła się ze strony kibiców taka sugestia - wystarczyło odpowiedzieć, a nie od razu lecieć do prasy jak do mamy z przysłowiowym płaczem....

    P.S. Jak forum RKM-u naprawi się (?) proszę kogoś z rybniczan o przeniesienie mej wypowiedzi, jeżeli ja tego nie zrobię. Z góry dziękuję.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak tak dalej pójdzie to my tak będziemy mieli w Gdańsku z Majewski.
    Ładne rzeczy czytam, oj PKP.

    Pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    20-07-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale się usmialem!!! Panie Kolorz prosilismy juz pana tyle razy o spotkanie z nami KIBICAMI. Jakos sie jeszcze nie doczekalismy. Niby byl Pan kiedys na czacie, ale mogł nas Pan uprzedzic??? Może wtedy wyjasnili bysmy sobie wszystko. Jak juz Pan chce pieniądze dla klubu to niech Pan poszuka sponsorow. Kazdy forumowicz ma swoje zdanie i nie zabroni Pan nikomu go wyrazacz.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Buhahahahahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!
    Ale jaja.No nie,co za koleś.Jeszcze mu mało to po sądach sie chce szlajać.Nie,temu panu już zdecydowanie dziękujemy.
    Pozdrawiam!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,681
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    Dobre sobie. Może jeszcze powie, że to przez internautów nie weszliście do ekstraligi. Wkurzają mnie takie głupie gadki o zagrywkach politycznych. Nieważne z jakiego ugrupowania politycznego jest prezes klubu - ważne zeby dobrze wykonywał swoja robotę. Ja na przykład jestem zwolennikiem zupełnie innej partii niż nasz prezes Bartkowiak, ale nie szczędzę mu ciepłych słów za to co robi (no nie zawsze bo w historii troche się stało rzeczy które skrytykowałem). jets jednym z niewielu ludzi w tym ugrupowaniu który SŁOWA POPIERA CZYNAMI!!!!. Stara się o sponsorów, kombinuje co by tu zrobić żeby on, klub i kibice byli zadowoleni. Nie dba tylko o swój stołek i to jest ważne. Trzeba tylko ruszyć głową a efekty same przyjdą. Nie dziwię sie że kibice mają do p. Kolorza pretensje bo ileż można słuchać obiecanek cacanek. Ile to już lat RKM wchodzi do ekstraligi? Mam jedno podstawowe pytanie - dlaczego tak wcześnie (po meczu z ZKŻ) kierownictwo RKM zrezygnowało z walki o ekstra? Jak historia pokazała Start przegrał w Rzeszowie, przegrałby w Rybniku jeśli mecz doszedłby do skutku. Też w Rzeszowie RKM mógł wygrać tylko trzeba było posłać kogos komu zależało żeby przywiózł Micsona zeby nie utknął w korku (to o ten mecz chodziło? sorry ale nie pamiętam na 100% czy to było wtedy). Jakoś w sobotę podczas GP Danii członek zarządu ZKŻ Robert Dowhan mógł osobiście czekać na Billy Hamilla żeby go przywieźć na mecz do Gniezna. Nikomu korona z głowy nie spadła. A po co te głupie zawieszanie Węgrzyka który na Waszym torze gwarantował min 10 pkt?. Dla własnych ambicji? Ponadto jak uważam - trener więcej się zna na obecnej formie zawodników i to on powinien ustalać składy. Tak jest w chyba każdym klubie w kraju.
    A jeśli p. Kolorz czyta to co internauci piszą to dlaczego ani razu nie spróbował sam na forum odpowiedzieć na zarzuty czy choćby porozmawiać na różne tematy zwiazane z klubem?.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolorz woli się wyżalić w prasie, bo gazety czyta więcej kibiców niż forum. Narazie kibice którzy nie czytają naszego forum, znają tylko jeden punkt widzenia. Niestety jest to punkt widzenia zarządu. Trzebaby napisać artykuł, jak to wygląda od strony kibica. Wtedy wszyscy będą mieli jasność dlaczego kibice uwzięli się na Kolorza i co mu zarzucają.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2002
    Postów
    97
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Naprawde rozbawiło mnie to i zarazem zszokowało!

    To już jest parodia!
    Nie widzą że nie tylko na forum wyrazają swoja niechęć do całego zarządu! Na ostatnim meczu było wyrażnie widać co sądzą wszyscy prawdziwi kibice!
    "KLIKA DOMINIKA MUSI ODEJŚĆ DLA DOBRA RYBNIKA!"!!!!!!!

    Muszą się jakoś wytłumaczyć ale pierwszy raz słyszałem że to wina kibiców!!!!!!!!!

    Mnie osobiście p......... jaka partia,układ czy jak te ku.... nazywają rządzi!


    Ps.
    Mrówka,Sierżant jak pujdziecie do sądu to weście mnie ze sobą!!!!!!! :) :) :)

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Barzdo fajnie. A ciekawe co ma nam do zarzucenia?? Co jest panie prezes prawda w oczy kole????
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prezes powinien wyjechac na taczce i tylko w ten sposob powinnno sie usunac tego intruza jak cos sie psuje to trzeba to wyrzucic zeby nie smierdzialo mocniej pozdrawiam :)

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    392
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jak się dowiedziałem o tej treści z gazety to nie widziałem czy mam płakać czy skakać ze szczęścia?, czy traktować to z przymróżeniem oka?, czy całkiem poważnie?

    Ale przecież nie jeden raz padała propozycja zorganizowania spotkania i porozmawiania o przyszłości Rybnikiego żużla i to nie tylko porozmawiania z zarządem ale zawodnikami, trenerem, bo później nie krążyłyby róznego rodzaju plotki.

    pozdrówka:-)

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bez komentarza!!

    Cos se Kolorz szkodzi!! Nie skomentuje!!

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Włosy stają dęba na głowie!!!
    Prezes klubu mówi o sądzie z kibicami...
    Dobrze , że jeszcze przeciw kibicom "afgańców" nie wynajął...choć kto wie.
    Dziennikarskie popisy pana Ostafińskiego czytałem kilkakrotnie.To też niezły kwiatek...
    Pozdrawiam kibiców z Rybnika .Tych "spokojnych" i tych którzy "winni być sądzeni"

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Włosy stają dęba na głowie!!!
    Prezes klubu mówi o sądzie z kibicami...
    Dobrze , że jeszcze przeciw kibicom "afgańców" nie wynajął...choć kto wie.
    Dziennikarskie popisy pana Ostafińskiego czytałem kilkakrotnie.To też niezły kwiatek...
    Pozdrawiam kibiców z Rybnika .Tych "spokojnych" i tych którzy "winni być sądzeni"
    Dodać do tego należy jeszcze pisemka z TŻ których autorem jest niejaki pan Śliwa :P Ale w sumie to ta sytuacja nadaje sie do śmiechu warte :D

    Pozdrówka for @ll

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    1.- Czytam głosy "MRÓWKI", "SIERŻANTA" i innych DELIKWENTÓW [podkreślenia Anethos77], którym mógłbym już teraz wytoczyć procesy sądowe. Wtedy klub nie miałby finansowych kłopotów (...)
    2. - Bardziej jednak marzę o tym, by porozmawiać z tymi panami w cztery oczy [sic!!!!!!!!- podkreslenie Anethos77]
    3. - A moim [Ostafińskiego- przyp. Anethos77] zdaniem mamy do czynienia z inteligentną propagandą. Pod internautów mogą przeciez podszywać się ludzie z opozycji [sic!!!!!!!!!!!!!!!- przyp. Anethos77]
    4. - I mnie się tak zdaje. (...) jak czytam to całe ble- ble w internecie, to widzę jak ktoś szykuje grunt pod swoje działania (...)"
    ad1. ale jaja :) No to macie przerabane chlopaki! na mocy wyroku sadu komornik zajmie wam komputery, a klub je zlicytuje :), na poczet rozwiazania problemow finansowych.

    I BTW :

    Slownik wyrazow obcych PWN, Warszawa 1996:
    delikwent:
    prawnicze: czlowiek sadzony za przestepstwo, winowajca oczekujacy kary, skazaniec, przestepca.

    A TOS SIE GOSCIU UGOTOWAL W SOSIE WLASNYM. :)
    I TY SMIESZ KOGOKOLWIEK STRASZYC POSTEPOWANIEM CYWILNYM???
    Z JAKIEGO ZLOBKA UCIEKLES???? :)


    ad2. Gosciu albo chce was poderwac :) albo mowi ze bedzie bic! :) a to jest grozba uzycia przemocy fizycznej. :)
    I w ogole facet jest fajny! Z jednej strony was straszy, a z drugiej trzesie przed wami porami, bo nie pisze wprost jakie to wam zrobi "kuku" w TE cztery oczy.
    Pisze "miedzy wierszami", bo wydaje mu sie, ze jest sprytny. Ale nie jest.
    Jest glupi, bo nie zna znaczenia slowa "delikwent".
    Uwielbiam takich "osiolkow".

    ad3. Ale jaja! :) Kolejny wyznawca spiskowej teorii dziejow.

    ad4. Jasne! :) Ja nawet wiem kto szykuje sobie TEN GRUNT pod DZIALANIA!
    TALIBOWIE!!!!!!! :) Bylo dzis o tym w wieczornym wydaniu CNN. :)

    Pozdrawiam ubawiony jak nigdy dotad!!!
    :) :) :) :) :)
    PeZet

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    16-09-2002
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi się, że Ostafiński i Kolorz mówili o opozycji w klubie czyli o gości którzy chcą podsiąść Kolorza na stołku. Ta gra rozpoczęła się już dawno. Od miesiąca Ostafiński pisze pierdoły na łamach Tygodnika typu brak następcy dla Kolorza, wszystkiemu winny Grabowski itp. Teraz jeszcze doszło do tego, że sugerują iż oponenci pana Kolorza działając na szkodę klubu podburzaja kibiców przeciw człowiekowi który nie chce nic innego jak dobra klubu. Już zaczynam żygać tymi podchodami i ustawianiem opinii publicznej. A jak myślicie co miał na celu artykół Ostafińskiego o przyspieszonym walnym? Oczywiście miał na celu stworzenie wrażenia że biedny pan Kolorz chce odejść jak najszybciej, a tu nawet vice-prezydent Rybnika zmusza go do pozostania o ponad miesiąc dłużej. To nie jest żadna teoria spiskowa, tylko życie i głupota co poniektórych. Panie Kolorz skoro czyta pan nasze wypowiedzi, widzi pan co się dzieje na trybunach stadionu, nie może pan dać za wygraną. Wróć se pan do tej swojej Solidarności, chyba że tam też pana nie chcą...

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Też sądzę, że przede wszytskim chodziło o opozycję w sensie pretendenta do stołka prezesa, ale pamiętajcie, co padło w przedostatnim TŻ - była mowa o grupie skupionej wokół dawnego działacza klubu, który "nie zagwarantuje solidnych struktur organizacyjnych". Kontekst widziany przez Kolorza może jednak także mieć zaczepienie polityczne - ze względu na komentarze na forum odnośnie NSZZ"S"...
    A jeżeli się zagalopowałam, to sorry - chyba "zboczenie" zawodowe....

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    272
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale sie usmiałem :)Ten facet ma poczucie humoru.Po sadach chce sie gonic.Wychodzi na to ze my kibice Rybnika jestesmy winni pozostania w 1 lidze.Panie Kolorz niech pan wkoncu zrozumie ze to dzieki panu nie awansowalismy i powinnien pan poniesc konsekwencje.
    Mrowka,Sierżant jestem z wami.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    CHAT

    A jak ktoś dziś będzie na chacie i znowu pojawi sie D. Kolorz - to naciskamy na spotkanie,niech wyznaczy dzień i godzinę.

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Anethos77
    Przecież już nie raz prosoliśmy o spotkanie Kolorza z "delikwentami" jednak to nic nie dało. Nasze forum Rybnickie na pewno czytają i dobrze wiedzą, że kibice chcą się z nimi spotkać, oni jednak maja swoją głupią strategię. To już nie jest tak jak kiedyś. Teraz wiadomości rozcgodzą się szybko i człowiek ma do nich lepszy dostęp, oni myślą, że będą manipulawać kibicami za pomocą pewnych pismaków od siedmiu boleści.
    Ciekawe, czy Kolorz ma odrobinę honoru i spotka się z kibicami.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    HA HA HA HA HA HAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAH
    CIEMNOSC WIDZE OJ WIDZE CIEMNOSC

    To juz lekka przesada , a mowilem Wam ze nas kibicow obarczy sie wszystkimi grzechami zarzadu i do tego zwali wine za dalsza banicje w 1 lidze


    HA HA HA HA
    HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHEHEHEHEHEH EHEHEHEHEHEHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIH

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    a moze koalicja z lepperem

    Moze by tak pan prezes wszedl w koalicje z Lepperem!!!
    Zrobia blokade na torze i nikt im nie podskoczy.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Odetchnąłem!!!!

    Jeśli chłopaki z Rybnika wciąż piszą to znaczy , że Kolorz ich nie pozamykał,a przynajmniej nie wszystkich... Na szczęście....

    Pozdrawiam

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie też jeszcze nie zamkli :P
    Jeszcze chodzę sobie w dzień po Rybniku i przeglądam forum.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    272
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moze poszedł po rozum do glowy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •