Pokaż wyniki od 1 do 32 z 32

Wątek: A jednak bez Jarka Olszewskiego

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A jednak bez Jarka Olszewskiego

    Jak podaje dzisiejszy Dziennik Bałtycki, trener Łoś nie ma zamairu wystawić do składu na mecze barażowe Jarka Olszewskiego. Czyżby trener Łoś wierzył w cud i przebudzenie Adama Fajfera? To po co było w takim razie całe to zamieszanie z Jarkiem i robienie nadziei zawodnikowi jak i kibicom? Napiszcie co o tym sądzicie.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ano tak napisano w DB. Jeśli w barażach będziemy jeździć z Szwedami, to już niech lepiej jadą Cieślewiczowie, Pecyna i Piszcz. Lecz gdyby okazało się, że Anderssona nie będzie wolałbym Jarka niż Adama (sorka Faja, ale słabiutki ten sezon masz, a już raz w Gnieźnie w ważnym spotkaniu dałeś plamę).
    W formie w jakiej są Cielaki, jeśli Pecyna będzie w pełni sił i Szwedzi zrobią swoje już w pierwszym spotkaniu w Gnieźnie może być bardzo dobrze.
    W tym samym DB były pytanie czy Łoś nie obawia się jazdy niektórych zawodników (wiadomo, że chodzi o Cieślewiczów) nie będzie przysłowiową jazdą do tyłu... trener zapewnił że nic takiego nie będzie miało miejsca, ja jednak póki nie zobaczę, nie uwierzę!

    Pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i jescze jedno. W tym samym artykule podano, że gdańscy zawodnicy nie pojadą w barażach jesli nie zostaną uregulowane wobec nich zaległosci finansowe.

    Robi sie ciekawie nie ma co:(

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lonewolf wyluzuj...

    DB to takie zrodlo informacji jak Tata a Marcin powiedzial...

    Ps jesli artykul pisal moj szanowny kolega Polny to już w ogole olewaj..

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli w Gnieźnie nie pojadą szwedzi to Olson będzie musiał pojechać , no bo kto ? W składzie będą :
    Pecyna
    T.Cieślewicz
    M.Cieślewicz
    Piszcz
    Giżycki
    oraz
    Fajfer
    Olszewski
    Przecież w miejsce Faji i Olsona Łoś nie wstawi juniorów (Kierzkowski,Wielemborek...).Mam nadzieję , że z Korolewem GKS pożegnał się raz na zawsze. Tak więc wychodzi , że być może Olson będzie musiał pojechać. Natomiast co to da - tego nie wie nikt , nawet sam Olson.
    Pozdro dla wszystkich fanów GKS.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polny zamiast pisac co w klubie sie dobrego dzieje topisze tylko same złe rzeczy!!
    Tym samym psuje atmosfere w klubie i u kibiców!!!
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Tak to prawda, ze Trener nie chce ryzykowac w barazach wystawiajac Jarka.Szwedzi pojada, a za Cielakow to ja wam osobiscie recze, ze pojada jak w dwoch ostatnich meczach.
    Pozdr.- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Stewala
    Czy Szwedzi pojadą również w sobotę? A za resztę nie możesz dać gwarancji?

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2002
    Postów
    85
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może to i lepiej jak by Olszak zaczął jeżdzić od nastepnego sezonu oczywiscie w EKSTRALIDZE póki bracia CIESLEWICZE sa w formie niech pokarza na co ich stać a wiemy ze pokarza.POZDROWIENIA

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Stewala

    Ręczysz,że pojadą, czy że pojadą tak jak ostatnio?
    Mam nadzieję że jedno i drugie.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Do pytalskich!
    Napisalem, ze recze, ze pojada tak jak w dwoch ostatnich meczach, czyli ze pojada.
    Pozdr.- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stewal

    Dziękuję, ale myślałem, że chcesz nas wszystkich ucieszyć i zagwarantujesz również zdobycz punktową jak w poprzednich meczach-masz przecież dar przekonywania o czym już wiemy.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie ma co sie łudzić ! Olson nic nie zrobi. Osobiscie bym dał taki skład

    1 Gustafsson / Fajek
    2 Pecyna ( ? )
    3 Andersson / Kierzkowski
    4 Piszcz
    5 T.Cieslewicz
    6 Giżycki
    7 M.Cieslewicz

    nie wiem jak z pecyną, ale jakby nie jechał to wtedy dopiero dał bym Olsona. Ale zapewniam ze po tylu latach siedzenia zrobi niewiele...

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Mark11,
    zrozum wreszcie co ja pisze!!!
    Cielaki musza wogole pojechac, zeby pojechac w takim stylu jak w dwoch poprzednich meczach.
    Moge dodac, ze na pozegnanie ze mna przed wyjazdem do domu
    Tomek sciskajac moja prawice powiedzial:" Panie (......),
    utrzymamy w Gdansku ekstralige".Mowil w imieniu swoim i brata Marka. Chyba juz wszystko jasne.
    Pozdr.- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Bravo STEWAL !!! Może zmądrzeją obaj i już im tak zostanie ( taka jazda jak ostatnio tez by im mogła zostać )

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stewal.
    Dzięki. Trochę mnie (chyba nie tylko) uspokoiłeś.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byle tylko Cielaki znowu się nie rozmyślili. Jarek Olszewski gdyby naprawdę chciał pojechać w tym sezonie to przygotowałby się do któregoś z dwóch meczów ostatnich. Dostał standardowa umowę nie do podpisania tylko do zapoznania się z nią, (co chciałby w niej zmienić lub wprowadzić). Jak sam powiedział on naraża swoje zdrowie i życie i czegoś takiego to on nie podpisze, na moje stwierdzenie, że kwestie wątpliwe można wyjaśnić w pięć minut odpowiedział (podczas ostatniego meczu), że właśnie się wybierze do klubu, aby uzgodnić wszystko. Najwięcej pomógł w powrocie Jarka, Pan Tadeusz (właściciel Speedway Pabu) to on załatwił miedzy innymi sponsora, który pokrył koszt remontu sprzętu. Jak na razie (tak było i myślę, że się nie mylę, ale sprawdzę) od Jarka nie usłyszał słowa dziękuje a tylko ciągle jakieś żale i pretensje. Chciałbym zaznaczyć, że Olson kategorycznie odmówił jazdy w dwóch naszych ostatnich meczach, twierdząc, że najwcześniej może wystąpić w barażach. Tylko z drugiej strony, kto logicznie myślący będzie chciał go wystawić w tak ważnych meczach bez sprawdzenia go (trening to nie mecz, Fajka też na treningach pokazywał się z dobrej strony). Nic nie przeszkadzało, aby Jarek pojechał w ostatnim meczu i pokazał, na co go stać, ale on niestety nie chciał tego zrobić jego nazwijmy manager Gerard Sikora w ogóle nie odbierał telefonów w tym czasie od działaczy klubu. Jednym słowem czas próby minął musiałoby nastąpić jakieś nieszczęście ze składem, aby trener chciał go wstawić do składu (moja opinia). Myślę, że to wszystko w chwili obecnej przerosło jego, ale niech się szykuje na następny sezon (tylko, aby nie okazało się, że nasz kochany żużlowiec sprzeda cały swój sprzęt, aby mógł przetrzymać zimę i to będzie prawdziwy powód powrotu naszego Wielkiego Wojownika.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdyby jechal Korolew, Gdansk mialby jakies szanse.....

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym nie wierzyl w pecyne, bo przeciez on zawsze przed waznymi meczami choruje......

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja wierze w Pecynke.. i wiem, że pojedzie dobrze. A Korolew to może sobie isc pograc w kapsle..

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie zapomnijcie o Korolewie, niech on zda sprzęt który wziął z klubu i won! Zupełny brak rozumu w jego jeździe, racja, niech w kapsle pogra.
    A Pecyna udowodni, że nie odpuszcza, ze swoimi startami da radę. Cieślewiczowie są w super formie, Piszczu na swoim normalnym sprzęcie będzie nam prezenty robił jak w Pile i spokojnie te 7 pkt zrobi na wyjeździe. Nie chciałbym oglądać jednak Fajfera, jest słaby, bardzo słaby, zero startów, sprzęt nie doinwestowany to i nic nie wskóra. A Szwedzi jak pojadą to 20 pkt można im będzie pewnikiem wpisać! Akurat są znacznie lepsi niż trio zagraniczniaków z Gniezna (Henka super znów pojechał ze Stalką – widać że sprzęt był o niebo lepszy niż z Apatorem)... tylko kiedy te baraże?!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

    Pozdrawiam

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie w radiu podali , że Olson pod[pisał miesięczny kontrakt z Wybrzeżem.. i szykuje się na baraże!!!!
    No jak nie będzie Szwedów to pojedzie, inaczej wątpię!
    Tym bardziej, że na niego trzeba liczyć na gdańskim torze bardziej niż na obcym

    Pozdrawiam

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osobiscie uwazam ze Olson nie pojawi sie w tym roku w barwach GKS on po prostu nie ma sprzetu i mysle ze nie ma co szukac w ekstralidze. Jesli chce jezdzic to powienien zakrecic sie za klubem drugoligowym.


    pozdr

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2002
    Postów
    85
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie ze Stewalem bracia MUSZĄ pojechać jak w ostatnich dwóch meczach a nawet jeszcze lepiej,bez dotykania taśmy jak w przypadku Tomka.Pozdrawiam

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Popo:

    Ja spotkałem sie z taką wersją, że Olson dostał od M. Berlińskiego umowę "in blanco" do podpisania i dlatego jej nie podpisał.
    Ile w tym prawdy? Możesz mi to przybliżyć???

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Popo,
    z pewna czescia Twojego wpisu moglbym polemizowac, ale wole
    to zrobic w cztery oczy.
    Ja mam takie dziwne wrazenie, ze ktos na powrocie Jarka
    chcial zarobic pieniadze i niezbyt sie to udalo.
    Osobiscie uwazam, ze Olson nie jest przygotowany bez odjechania ani jednego meczu do wystapienia w spotkaniach o tak duza stawke jaka sa baraze.
    Pozdr.- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanie skoro Olszewski podpisal umowe to po co mu ona skoro i tak oficjalnie nie wystartuje moze mi to ktos wyjasnic ????????????????????

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z umową jest tak, że jest ona przynajmniej w pierwszej wersji in blanco i tak było w tym przypadku i tak było tam parę zapisów np. GKS wystawi.................................... na listę transferową za sumę............................... Pragnę tylko wyjaśnić, że Jarek nie może zmieniać w tym sezonie klubu wchodzi w rachubę tylko wypożyczenie a więc nie trafi na końcu tego sezonu na listę transferową (nie wystawi go GKS może to zrobić tylko Piła). Jednym słowem były tam różne zapisy, które nie miały odniesienia do Jarka. Ale nikt mu nie kazał podpisać takiej umowy (standardowa umowa, jaką posiada klub) dostał ją, aby mógł się z nią zapoznać i ustosunkować to znaczy zaznaczyć, co chce mieć w kontrakcie a czego nie albo, co dopisać nowego do tego dokumentu. Powiem wam moją opinię w tej sprawie.
    1. Klub jest winny temu, że tak późno podjął (oficjalną) decyzje o jeździe Jarka.
    2. Jarek przestraszył się możliwości jazdy już w najbliższym meczu (w następnym również) i kombinował jak tylko mógł, aby to w jakiś sposób wytłumaczyć.
    Gdyby Olson wystąpił w meczu z Toruniem każdym wiedziałby, na co go tak naprawdę stać w chwili obecnej. Jarek powinien szykować się do baraży, aby w ważnym momencie dla naszego klubu mógł nam pomóc (bez tłumaczenia, że nie wiedział, że wystąpi i nie mógł się przygotować, ale decyzji czy ma w tych meczach jechać osobiście na miejscu Trenera nie chciałbym podejmować).
    Stewal a z jakim moim wpisem chciałbyś polemizować.



  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Popo,
    mam troche odmienne zdanie co do pewnej czesci Twojego wpisu z 01.10, ale to jak juz pisalem nie na Forum.
    Pozdr.- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Fakt ze troche jestem nie w temacie poniewaz dopiero wrocilam ,mam troche zaleglosci do poczytania.
    Mimo wszystko jednak jestem zła że nie bedzie "Olszaka"
    Na temat trenera Łosia i jego "gadaniny",nie chce mi sie nawet pisać.
    Tak sie cieszylam że Olszak wraca...wole żeby On zrobił dwa punkty...niż Gustafsson czy Fajka...

    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Sprinterka,
    caly problem w tym , ze to nie maja byc 2 punkty.
    Mecze, w ktorych Jarek mogl zdobyc sobie 2 punkty na rozgrzewke Gks ma juz za soba. Teraz przed nami dwa decydujace mecze byc, albo nie byc w Ekstralidze.
    Co do trenera Losia, to dalbym mu spokoj, bo nikt z nas nie chcialby byc w jego skorze ( ja przynajmniej nie).
    Pozdr.- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Stewal

    Dziś na stronie PZMotu pojawił się komunikat informujący o wypożyczeniu Olszewskiego do... TŻ Opole:
    http://www.pzm.pl/pdf/komunikat%2035.pdf

    Mógłbyś nam przedstawić sytuację?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •