Pokaż wyniki od 1 do 19 z 19

Wątek: Bydgoskie podsumowania

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    1,112
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 8 w 4 postach

    Bydgoskie podsumowania

    Przede wszystkim nalezy zaczac od tego, ze klub zostal DMP, co nalezy uznac za wielki sukces. A teraz oceny zawodnikow za caly sezon:

    T. Gollob 4+ - nie zupelnie taki, jak w latach ubieglych, ale jak zawze lider zespolu i wspanialy kapitan
    Protasiewicz 5 - caly sezon b. rowny na wysokim poziomie, w pewnym momencie lider zespolu
    Loram 4+ - Solidny obcokrajowiec, troche ponad przecietna, miewal wpadki
    Wiltshire 4 - wystapil w niewielkiej licbie meczow, solidny zawodnik
    J. Gollob 3+ - pocztek sezonu swietny, pozniej coraz gorzej, doszlo nawet do tego, ze z wyjazdow wracal z zerowym dorobkiem punktowym
    Robacki 3 - w Bydgoszczy punktuje solidnie, na wyjazdach duzo gorzej, miewal przeblyski,
    juniorzy 2-3 - nic specjalnego nie pokazali (poza udanym debiutem Grzesia Czechowskiego)

    A teraz frekwencja (na moje oko):
    vs Atlas (14000 w rudzie zasadniczej i 18000 w finalowej)
    vs Wlokniarz (13000 w RZ i 5000 w F)
    vs Unia (18000 w RZ i 14000 w F)
    vs Apator - 12000
    vs Pergo - 5000
    vs Polonia P. - 4000
    vs Wybrzeze - 3000

    Lacznie 107000 widzow podczas calego sezonu co daje srednia ok. 10700 kibicow na mecz. W porownaniu z zeszlym sezonem frekwencja wzrosla o ok. 4000 kibicow na jedno spotkanie, wiec calkiem niezle:)

    W podsumowaniu nalezy rowniez uwzglednic obecna sytuacje finansowa w klubie. A, jak kazdy dobze wie, przy Sportowej nie dzieje sie najlepiej. Mam nadzieje, ze tytul mistrzowski pozwoli pozyskac wieksza ilosc sponsorow, a frekwencj wzrosnie o koloejne 4000 kiboli:) Ech, marzenia:)

    Ostatnia kwestia jest Grand Prix. O ile bydgoska runda, mimo niewysokiej frekwencji (10200 kibicow), przyniosla zyski, to GP w Chorzowie to pomylka. Wlodarze klubowi jak najszybciej powinni oddac te impreze innemu miastu (np.: Pile badz Wroclawowi), bo dla imprez tego typu nie widze przyszloesci na Slaskim. Smutne ale prawdziwe...

    Hej Polonia Mistrzem jest, hej Victoria - to byl mecz...

    pozdrawiam

    Coolek


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    386
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gollob - 5 - pomimo kilku słabszych występów wposmagał kolegów sprzętowo (m.in. Wiltshira), lider.
    Pepe - 5 - bardzo solidny punkt drużyny, punktował nawet jak reszta nie jechała, jedna wpadka w pierwszej kolejce nie miała większego znaczenia
    Loram - 4 - za zdobycze punktowe - 6 - za emocje, niech zdobywa nawet mniej punktów od reszty kolegów, ale determinacja, waleczność i poświęcenie to jest właśnie to co lubię w speedwayu
    Wiltshire - nie oceniam, trochę za mało występów zazwyczaj przeciwko mniej wymagającym rywalom
    Robacki - 3 - jazda na własnym torze to nie wszystko. Jak go zobaczyłem we Wrocławiu to myślałem, że inną dyscyplinę uprawia. Średni ligowiec stąd taka ocena.
    Stanisławski - 3+ - może gdyby nie kontuzje. Ten chłopak ma jeszcze trochę czasu (zaznaczam trochę), uratował dwa mecze dla Polonii (Leszno, Częstochowa) więc wkład w tytuł z pewnością ma solidny.
    Umiński - 2+ - ten plus za Brązowy Kask, reszta na razie mizerna
    Czechowski - nie oceniam, może za rok.
    A tak w ogóle chłopaki to wielkie, wielkie dzięki za ten tytuł. Jestem z Wami od piętnastu lat i będę do końca.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Gollob - 5
    - mysle że nadal jest liderem i nim pozostanie
    - słabsze chwile w sezonie (które zdarzaja sie każdemu)

    Protasiewicz - 5
    - solidny zawodnik na ligowe toru
    - w GP 3 razy z "dzika karta" za wystep udany mozna uznac ten w Bydgoszczy
    - 3 miejsce w Wielkim Finale w Pile :) (Pepe pamietaj ze przyjechalem tam specjlanie dla ciebie :) )

    Loram - 4+
    - najlepszy obcokrajowiec z ostatnich lat w zespole bydgoskim (oprocz Sullivana :P)
    - naprawde rzadko zawodził
    - wlaczeny, i swietna sylwetka podczas jazdy to jest to co lubia tygryski w Bydgoszczy :P

    Wiltshire - 4-
    - trudno go oceniac na przelomie naprawde malej ilosci spotkan
    - ostatnio znaczna obniżka w GP.

    Robacki - 3+
    - naprawde dobry zawodnik ale tylko na swoj tor :(
    - równo punktował u siebie a z wyjazdu wracał z kolekcją ZER

    J.Gollob - 3
    - ten pan z sezonu na sezon zaczyna mnie co raz bardziej wkurzac :P
    - poczatek byl good, ale potem jak brat nie wzial na chol to nic nie bylo :)
    Przykład:
    Mecz Polonia - Włókniarz - Play - Off
    Bieg 1: Jazda para 3 i pół okrązenia. Tomek zostawia go na ostatnie pół okrązenia a on traci druga pozycję na rzecz Lyonsa :(


    Stanisławski - 3-
    - poprostu pechowy chłopak
    - ma papiery na jazde ale ciągłe kontuzje go wykończą psychicznie :(

    Umiński - 3-
    - Brązowy Kask
    - nic więcej

    Reszta - cięzko ocenić
    - zbyt mało startow na ocene

    Heja Heja BKS mistrzem speedwaya 2003 :P


  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Oceniamy ;)

    Ocena niedostateczna:

    Łukasz Stanisławski, zawodnik w którym pokłada się bardzo duże nadzieję, niestety kontuzje są przyczyną ciągłej słabej dyspozycji tego chłopaka. Nie wiem czy bydgoski klub będzie miał z niego jakiś większy pożytek.

    Ocena dopuszczająca:

    Robert Umiński, kilka naprawdę ładnych występów i Brązowy Kask, jednak Robertowi dużo jeszcze brakuje do elity polskich juniorów. Biorąc pod uwagę to, że podstawowym juniorem miał być Stanisławski należy dać Robertowi wyższą ocenę ponieważ ten chłopak miał zdecydowanie większy wkład w końcowy sukces drużyny.

    Jacek Gollob, zawodnikowi, który w tym sezonie miał być tym czwartym ogniwem znacznie przyczyniającym się do zdobycia przez drużynę w każdym meczu min 46 punktów jednak według mnie zbyt często zawodził. Takie mecze jak ten w Lesznie ( PLAY OFF ) miały znaczny wpływ na moją ocenę tego zawodnika.

    Grzegorz Czachowski, chociaż niezbyt często pokazywał się na torze to debiut w meczu z Gdańskiem miał naprawdę udany, dlatego tak na zachętę daje mu ocenę troszku wyższą :)

    Ocena Dostateczna:

    Michał Robacki, nikt chyba nie przypuszczał, że Michała stać na zdobywanie w niektórych meczach powyżej 10 ptk. W meczu z Częstochową był takim cichym bohaterem meczu, zdobył tylko 6 punktów, ale jednocześnie był przyczyną niskiej zdobyczy punktowej Sullivana. W ostatnim meczu z Wrocławiem także pokazał kawał dobrego żużla ;)

    Ocena Dobra:

    Todd Wiltshire, sprowadzany na mecze z mało wymagającymi przeciwnikami niezawodził i przywoził odpowiednią ilość punktów. W meczach, które miały zaważyć o mistrzostwie także miał swój ogromny wkład w zwycięstwo, idelanym przykładem jest mecz w Częstochowie.

    Ocena Bardzo Dobra

    Mark Loram, był w tym roku jednym z najlepszych obcokrajowców w lidze i w każdym swoim starcie zdobywał wymaganą do niego liczbę punktów ( małe wyjątki też się zdarzały ). Uważam jednak, że mógłby poprawić trochę swój sprzęt no i te ... atomowe starty :P
    Zdecydowanie najbardziej waleczny zawodnik w lidze


    Piotr Protasiewicz, drugi po Tomku krajowy lider Polonii, odnosze takie wrażenie, że gdyby nie to że jest cały czas w cieniu wielkiego Golloba to byłby dziś jednym z najlepszych zawodników ... świata ??? ( teraz pewnie odezwą się Ci co twierdzą, że mam klapki z napisem PEPE :)) Czy odejdzie z Bydgoszczy przez te pare groszy :P ??? Oby nie, bo umrę z tęsknoty.

    Ocena Celująca:

    Tomasz Gollob, czy tu muszę dodawać jakiś komentarz ???


    poTFoor


    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podsumuję trochę później ;)

    Mam pytanie do swoich poprzedników:

    CO CHCECIE OD JACKA GOLLOBA ?Czego się spodziewaliście ?

    Jego ksm w tym sezonie podniósł się o 1,5 pkt !
    Faktem jest ,że ne błyszczał w niektórych spotkaniach ale tego można było się spodziewać !!

    To nie jest ten sam Jacek , który występował 4-5 lat temu w Bydgoszczy .

    Wg. średniej biegopunktowej Jacek plasuje się na 22 pozycji ,a za jego plecami znajdują się : Dobrucki, Kasprzak , Kowalik , Świst , Walasek....

    Więc ja się pytam O CO CHODZI ?

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę, że oceny są już wystawione więc nie będę ich powielał. Ja patrzę na ten cały sezon trochę inaczej. Wg mnie pierwszoplanową rolę w tegorocznych występach odegrał P. Protasiewicz. Przez cały sezon był zawodnikiem jeżdżącym równo i w przeciwieństwie do T.Golloba był większym gwarantem dobrej zdobyczy punktowej. Jedno co można mu zarzucić to słabe występy w GP ale jak sam przyznał po występie w Dani to jeszcze nie ta liga i nie ten sprzęt. Postawa pozostałych liderów czyli T.Golloba i M.Lorama nie wymaga raczej większego komentarza, poza kilkoma wpadkami Tomasza typu 8pkt. Jak na zawodnika z pierwszej 10 GP można oczekiwać więcej. Ten sezon pokazał jednak, że żużlowcy to też ludzie, którzy mogą mieć problemy a my kibice powinniśmy być dla nich wsparciem. „Szarpanie padliny” pozostawmy dziennikarzom a szczególnie tym, których komentarze nie mają wiele wspólnego z żużlem a już wcale z obiektywizmem.
    Myślę, że na kilka ciepłych słów zasłużył również Ł. Stanisławski, który dzięki zwycięstwom w 13 biegu ( m.in. z Lesznem) przyczynił się niewątpliwie do zdobycia DMP. Mam nadzieję, że fala kontuzji tego młodego zawodnika się już zakończyła i w przyszłym sezonie będzie również mocnym punktem w spotkaniach wyjazdowych.
    Dwie postacie, które wywoływały moje negatywne odczucia to J.Gollob i M. Robacki. Do młodszego z tej dwójki, pomimo dużej sympatii z mojej strony, można mieć żal za brak progresu w spotkaniach wyjazdowych bo zdobycie 9-10 pkt na torze w Bydgoszczy nie jest żadną sensacją. Pocieszeniem co do jego postawy może być młody wiek i nadzieja na dalszy rozwój. Trudno mi natomiast znaleźć coś pozytywnego w postawie starszego z braci Gollobów. Na całość składa się niebezpieczna i niepewna jazda ( patrz: pretensje T. Golloba ) ,słabe przygotowanie sprzętowe i słaba zdobycz punktowa ( bez pomocy młodszego brata KSM mógłby wyglądać tragicznie). Kuriozalny wręcz występ miał miejsce w Lesznie gdzie w czterech startach nie zdobył ani jednego punktu i na domiar złego nie dojeżdżał do mety. Rozumiem, że można mieć zły dzień ale ambicję i honor trzeba posiadać niezależnie od kondycji.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Podsumuję trochę później ;)

    Mam pytanie do swoich poprzedników:

    CO CHCECIE OD JACKA GOLLOBA ?Czego się spodziewaliście ?

    Jego ksm w tym sezonie podniósł się o 1,5 pkt !
    Faktem jest ,że ne błyszczał w niektórych spotkaniach ale tego można było się spodziewać !!
    (...)
    Wg. średniej biegopunktowej Jacek plasuje się na 22 pozycji ,a za jego plecami znajdują się : Dobrucki, Kasprzak , Kowalik , Świst , Walasek....
    Podpisuje sie pod ta trzezwa opinia zapodana przez Kristo!!!
    Ocena pozostalych zawodnikow jest oczywista,
    wiec nie ma o czym gadac.
    PeZet

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z mojego punktu widzenia oceny dla bydgoskich żuzlowcow wyglaadja tak:

    T.Gollob 5+ -lider druzyny,swietny kapitan,mial on pare nie udanych meczy lecz to kazdemu zawodnikowi sie zdarza.Zawsze jest pewniakiem druzyny.

    Pepe 5-mial bardzo dobry sezon,zawsze mozna bylo na niego liczyc,drugi lider druzyny.Brawa

    J.Gollob 3+ -na torze bydgoskim sredniak lecz na wyjazdach totalne dno.Z niego juz nic nie bedzie i watpie zeby chociaz troche poprawil sie w nastepnym sezonie,bo tylko dzieki tomkowi nie zaliczal samych jedynek i zer.Jednak duzo zrobil dla druzyny,w najwazniejszych momentach przebudzal sie i zdobywal pare bardzo waznych punktow i dlatego dostal jeszcze tego plusika.

    Michał Robacki 3- -przecietny zawodnik lecz tylko na swoim torze,na wyjazdach beznadzieja.Jest gorszy od Jacka wiec minus mu sie nalezy.

    Mark Loram 4+ -dobry zawodnik,mozna bylo na niego liczyc,swoje zawsze zrobil i pokazal sie z dobrej strony.Oby tak dalej Mark.

    Todd Wiltshire 4 -w tym sezonie bardzo malo razy mial okazji do wystepow,ale w tych nielicznych jechal na 4.

    Łukasz Stanisławski 2+ -moim zdaneim w tym sezonie zrobil duze postepy i w przyszlosci bedzie sie rozwijal.

    Robert Uminski 1+ -slaba postawa i malo wystepow,watpie ze kiedys bedzie sredniakiem brakuje mu objezdzenia

    Grzegorz Czechowski 1 - bardzo amla liczbe startow i slaba postawa,wiec dlatego taka ocena.

    Skutkiem tych wynikow bylo Mistzrostwo Polski, byly druzyny bardzo dobre lecz profesjonalizm i doswiadczenie ujawnilo sie w druzynie bydgoskiej :)
    Zeby tak za rok scenariusz sie powtorzyl. . .

    Pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Olka

    Grzegorz Czechowski 1 - bardzo amla liczbe startow i slaba postawa,wiec dlatego taka ocena.
    I tutaj też nie mogę się zgodzić (ale jestem upierdliwy :) )
    Czechowski w swoim debicie ligowym w 4 startach zdobył 7+1 pkt , bardziej udanego debiutu nie można sobie wyobrazić.
    A później jeździł bardzo sporadycznie więc jego osiągnięcia nie mają wymiernego skutku.
    Jest to jego pierwszuy sezon , a dzisiaj zdobył w finale MDMP 9 pkt , tyle samo co Stanisławski , więc przyszłość może być świetlana ;)

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 37 w 24 postach
    To może i ja:

    5+ Piotr Protasiewicz - Bardzo dobra postawa w meczach na szczycie. Potrafił równie dobrze pojechał na wyjazdach, jak i u siebie.

    5+ Tomasz Gollob - Lider, potrafił "pociągnąć" Jacka. Nie dostał "6" dlatego, że ma "nieodpowiednie" z zachowania :) .

    5 Mark Loram - Bardzo dobry zawodnik zagraniczy. Cenię go głównie za waleczność, ale uczciwą postawę na torze. Mam nadzieje, że nie "wyskubie" Polonii z kasy :) .

    3+ Jacek Gollob - W cieniu za Tomkiem, ale w BKS robi się z niego gwiazdę formatu PePe. To markoman :) jeden, trze mu dać henoriny :) to pojedzie.

    3 Michał Robacki - Dobre występy na własnym torze. Kiepsko na wyjazdach.

    2+ Grzegorz Czechowski - Wspaniały debiut. Dobre występy w
    1/2 srebrnego kasku i finale mdmp. Zapowiada sie dobry
    zawodnik. Mam nadzieje, ze nie zatrzyma sie na poziomie
    Robackiego. Cech**e go waleczność.

    2 Łukasz Stanisławski - Nękany kontuzjami, jednak potrafił
    dobrze pojechał. Moim zdaniem powinien zostać uznany "ojcem zwycięztwa" w Częstochowie.

    1+ Robert Umiński - Brązowy kask, moim zdaniem zanik talentu :) .

    Grzegorz Musiał, Paweł Wielewski - za krótko na torze
    by ich oceniać.

    2+ Działacze - Komuna rządzi :( .

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik Awatar jjack
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    332
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę, że niesprawiedliwie oceniacie Jacka. Wiadomo,że nie będzie to ten sam zawodnik co parę lat temu. Z drugiej strony patrząc - kogo widzielibyście w składzie zamiast niego: Tajcherta? albo zawodnika z KSM - 10? Poza tym chyba nikt mu nie odbierze punktów, które mimo wszystko zdobywał. Czasami wygrywał nawet z najlepszymi, np. z Rickardssonem.
    Nie można o tym zapominać. Owszem zdecydowanie zawodził w ostatnim czasie na wyjazdach. Ale dlaczego nie jeździł za niego Wiltschire? Ponadto temat jest bez sensu. Zwycięzców się nie sądzi.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2002
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    reasumując...

    Myślę, że można wszyskim dać po 5 , każdy zasłużył, a oceną jest medal. To, że niektórym nieraz gorzej szło to nie oznacza iż sobie olewali czy coś w tym stylu. Poprostu nieraz nie wychodzi.

    Już się boję następnego sezonu, wszyscy pouciekają z klubu i co my wtedy zrobimy ? ;-)
    A wiadomo dlaczego....

    pozdro4all

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    386
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ty bleemek
    Jak nie znasz Jacka to nie wypisuj bzdur, że jest to jakiś narkoman, a durne teksty z heroiną mógłbyś sobie odpuścić. To fakt, ze Jacek lubi się pobawić, ale narkomana robią z niego tacy jak ty.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 37 w 24 postach
    Marc:
    Spoko, ale on tak wygląda :)
    Coprawda nie po wyglądzie poznaje się człowieka,
    a po tym co ma do powiedzenia, ale tak sie jakoś
    już utarło, że Jacuś to mi się tak kojarzy.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kristo:

    Czechowski debiut mial dobry ale jak pozniej pokazywal sie na torze to nie bardzo mu szlo,ale racji to troche masz.
    Wiec moja ocena dla Grzegorza 2-.Ale to jest naciagnieta ocenka...mam nadzieje ze w przyszlym roku nie bede musiala jej naciagac i zasluzy mam nadzieje na 3 :)

    Pozdro

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ja tez ce, ja tez !

    Tomasz Gollob - 5

    W miare rowna i jak zwykle na wysokim poziomie jazda Tomka , znowu poprowadzila nasz klub do medlau. Mial slabszy sezon, ale druzyna na tym mocno nie stracila. Zreszta... o czym my w ogole mowimy ?!

    Piotr Protasiewicz - 5+

    Zankomity sezon Piotrka. Zloto w DMP, awans do GP- czego chciec wiecej. Poza tym chyba wszyscy kibice Polonii sa z niego zadowoleni, bo jezdzil prawie bez wpadek, a jak juz szlo to mamy zloto i kolejnego Polaka w GP. Ocena lepsza od Tomka, poniewaz mozliwosci Piotrka sa chyba troche nizsze , ale postawa w lidze bardzo zblizona do Golloba .Obysmy za rok takze zobaczyli Pepego z gryfem na piersi.

    Mark Loram - 5

    Takze solidna jazda, wiec czego jeszcze mozemy oczekiwac. Na plus punktuje takze widowiskowa i zawsze do linii mety walka z rywalami.

    Jacek Gollob - 4

    Moze i nie powinnismy go tak krytykowac, ale mysle ze na wiecej niz 4 nie zasluzyl. Byly mistrz i reprezentant Polski nie powinien zaliczac az tylu wpadek. Dodatkowo w dwoch meczach pojechal gorzej od Stanislawskiego. To chyba przesada.

    Todd Wiltshire - 4

    Nie najezdzil sie facet w tym roku, ale swoje nabroil. Byla wpadka i byl swietny wystep w Czestochowie- trudno wystawic jednoznaczna ocene. Pomimo wszystko spodziewalem sie czegos wiecej. Trzeba niestety zauwazyc ,ze Tadziu jest juz coraz bardziej zaawansowanym staruszkiem.

    Michal Robacki - 4+

    Tego zawodnika tez ciezko ocenic. Na Sportowej zamiatal na torze walczac z kazdym rywalem- dlabym 5+. Niestety wyjazdy to totalne dno. Co tu duzo gadac- musi sie chlopak objechac i moze w przyszlym sezoni bedziemy mieli pelniejszego zawodnika. Na plus zaliczamy takze walecznosc i widowiskowa jazde ( niestety , praktycznie tylko u siebie ). Czekamy na nastepny sezon. Jestem optymistycznej mysli..

    Lukasz Stanislawski - 3+

    Bardzo szkoda chlopaka, bo mecza go kontuzje. To z pewnoscia bardzo utrudnilo mu rozwiniecie jego niewatpliwie duzego talentu i ponabijania jeszcze paru punktow. Troche zycia jeszcze przed nim ,wiec moze jeszcze cos z niego bedzie.
    Lukasz jezdzi bardzo widowiskowo ,o ile maszyny mu pozwalaja, a dzieki temu powoli staje sie malym idolem kibicow :). Bohater dwoch spotkan w tym sezonie. Najbardziej spektakularny wystep przeciwko Unii, kiedy w 13 biegu przy bodajze remisie, przywiozl sam Rempale i Balinskiego. Switny wystep takze Czestochowie podczas Play Off'ow.
    Musi wyeliminowac klopoty z maszynami, by za rok nie jezdic na kucykach.

    Robert Uminski - 3

    Trche wiecej odwagi by sie przydalo. W zadnym spotkaniu nie zachwycil ,ale takze nie mozna sie jakos do niego doczepic. Zwyczajnie nie jest jeszcze na tyle dobrym zawodnikiem, by regularnie przywozil punkty.

    ____________

    Podsumowujac pewnie powtorze stwierdzenie, ze cala druzyna ciezko zapracowala na ten tytul i nie mozemy byc z kogos niezadowoleni. Teraz pozastaje tylko czekac na rozwiazanie problemow finansowych klubu i skompletowanie druzyny na nastepny sezon :). Nie mialbym nic przeciwko temmy, gdybysmy mieli wystapic w takim samym zestawieniu jak w tym roku. Niestety przyszlosc nie zapowiada sie dobrze... :(

    Pozdrawiam !
    Żuras, Żuras nasz
    kochany, IFQ w pełni
    oddany, Z chęcią poratuje
    nas, dla IFQ zawsze ma
    czas.
    - Aszotek Ukryta zawartość

    Interesujesz się piłką
    nożną ?! Chcesz sprawdzić
    swoją wiedzę i poczuć
    adrenalinę ? Spróbuj się
    w Internet Football Quiz
    !!!
    ...
    Ukryta zawartość

    [img]http://www.zuzel.org
    /~marmar/inne/flaga4.jpg[
    /img]



  17. Powrót do góry    #17
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    W gruncie rzeczy można też podsumowac medalowo:
    3 złote: DMP, IMP, MPPK
    1 brązowy: MDMP
    I do tego brązowy kask i jeszcze może złoty. Ogólnie nie tak źle
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz czas na moje podsumowanko .
    Aby ocenić skuteczność naszych zawodników należałoby się zastanowić nad punktem odniesienia .
    1)Osiągnięcia :
    złoto w DMP , IMP , MPPK ,
    brąz w MDMP
    złoty i brązowy kask

    Czego można więcej wymagać od drużyny,zawodników ? NICZEGO

    2)Progresja , bądź spadek KSM-u

    SENIORZY

    1.Tomasz GOLLOB ( w zeszłym roku 10,35 ) - w tym 9.76 - czyli spadek KSM-u o 0,59 pkt - jeden ze słabszych sezonów w wykonaniu Tomka tzn. po corocznej progresji wyników można było się spdziewać czego innego ale fakt jest jeden ( niezmienny od bardzo dawna)najlepszy z Polaków w e-lidze!!

    2.Piotr PROTASIEWICZ( w zeszłym roku 8,73 )- w tym 9,176-
    wzrost KSM-u o 0,446 pkt - bardzo udany sezon Piotrka potwierdzony wejściem do SGP

    3.Jacek GOLLOB (w zeszłym roku 6,13) - w tym 7,648 -
    wzrost KSM-u o 1,518 pkt - liczby nie kłamią - faktem jest ,że zawodnik w niektórych meczach zawodził ale tego można było się spodziewać .Udany powrót na stare śmieci !!

    4.Michał ROBACKI (w zeszłym roku 4,54)-w tym 5,136 - wzrost KSM-u o 0,596. Należy pamiętać ,że Michał w tym sezonie po raz pierwszy jeździł jako senior .Nie od dziś wiadomo ,że jest to zawodnik własnego toru i punkty zdobywa ( przeważnie ) na drugiej linii zespołu przyjezdnego ale takie jest jego zadanie !

    JUNIORZY
    1.Łukasz STANISŁAWSKI( w zeszłym roku 2,50 )- w tym 3,774 -
    wzrost KSM-u o 1,274 - w kilku meczach pokazał , że ma potencjał na dobrego zawodnika i miejmy nadzieje ,że kontuzje będą go już omijały.

    2.Robert UMIŃSKI ( w zeszłym roku 2,50 )- w tym 2,694 - wzrost KSM-u o 0,194 - sensacyjny zdobywca Brązowego Kasku.Niczym szczególnym nie zachwycił ale nie popełnia jakichś szkolnych błędów.

    3. Grzegorz Czechowski ( zdał na licencje w tym roku ) - w swoim debiucie pojechał bardzo dobrze , później bywało różnie . To ,że jest perspektywicznym i obiecującym zawodnikiem okazał na Finale Indywidualnych Mistrzostw Pomorza zdobywając 14 pkt i wygrywając te zawody . W pokonanym polu pozostawiła m.in. Gapińskiego , czy Szczepaniaka.

    4,5 Jakub GABRYCH i Grzegorz MUSIAŁ - na podstawie dokonań ligowych trudno coś o nich napisać bowiem wystąpili jedynie w 1 biegu ( tzn. Gabrych wystąpił).

    Ocokrajowcy :

    1.Mark LORAM (w zeszłym roku 9,00 )- w tym 9,073 - wzrost KSM-u o 0,073 - "stary" dobry Mark ten sezon , jak poprzedni na tym samym równym dobrym poziomie .Oglądanie Lorama w akcji to czysta przyjemność.

    2.Todd WILTSHIRE ( w zeszłym roku 7.73 )- w tym (w 5 meczach) - 8,960 - wzrost KSM-u o 1,23 . W meczach których wystąpił pokazał się z dobrej strony , choć nie ustrzegł się wpadek związanych ze sprzętem.

    Podsumowując :
    Największa progresja wyniku : Jacek Gollob + 1,518 pkt
    Największy (i jedyny w naszej drużynie)spadek KSM-u to : Tomasz Gollob - 0,59 pkt

    Czy ktoś się tego spodziewał ??

    KSM zespołu ( wszystkich zawodników notowanych w poprzednim sezonie ) wzrósł z 56,48 do 61,22 czyli o 4,74 pkt.

    Jak widać w naszym zespole wszyscy zasłużyli na wyróżnienie . Tomek spadł ze średnią biegopunktową ale należy pamiętać ,że miał z czego spadać tzn.sam sobie w zeszłym sezonie postawił wysoko poprzeczke.
    Na podkreślenie zasługuje fakt , że mimo obniżki formy i KSM-u o 0,59 pkt , to następny Polak (Ułamek) w klasyfikacji e-ligi traci do IMP 0,544.

    Dora jazda całego zespołu zaowocowała zdobyciem
    DRUŻYNOWEGO MISTRZA POLSKI AD 2002 !!

    Poszczególnych zawodników nie będe oceniał przez pryzmat ocen szkolnych( a jeżeli by tak było to NIKT nie dostałby poniżej oceny dobrej ).

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Podsumowanie podsumowań.

    Największym bambarylstwem wszechczasów okazał się konflikt tzw. sponsorów z tzw. zarządem. Znam ludzi z jednego i drugiego kręgu, oni naprawdę myślą tylko o kasie o i o nią się żrą. Ale któś musi cóś robić, żeby się kręciło. Panowie, miejcie odrobinę szacunku dla siebie i kibiców. Zużlowcy nie mają go dawno.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •