Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: KUJAWA W AUSTRALII!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach

    KUJAWA W AUSTRALII!!!

    W Piątek do Australii pojechał mistrz świata juniorów Dawid Kujawa zawodnik ZKZ Zielona Góra z pewnych zródel wiem ze przed wylotem Kujawa podpisał kontrakt z ZKZ na starty w nastepnym sezonie
    Klub rozmawia tez z Kuciapa Huszcza i Kłopotem w sprawie przedłuzenia kontraktów widadomo równierz ze jasli bedą pieniądze to w zespole zostanie Hamill który zgłosił chęc wystepów w Zielonej Górze zostac ma równierz Antonii Svab
    a wrócić Chris Louis wiec jesli wszystko zgra w klubie zielonogórskim to w nastepnym sezonie w zielonej gorze jezdzić najlepsza para obcorkajowców(mam taka nadzieje)
    do tego juniorzy(kurmanski kujawa smoter) i seniorzy(huszcza kłopot kuciapa skórnicki?) i mamy pewny awans:))


    P.S
    w klubie coraz głosniej o nowym trenerze lecz zarząd nechce zdradzic kto jest z kandydatów wiadomo tylko ze jest to trener bardzo doświadczony(oby tylko nie tak ja trener juniorów Gwardii Warszawa:))
    Jesli wiecie cos na temat ZKZ i innych zespołow to napiszczie


    Tylko Falubaz!

  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Pertraktacje mistrza świata juniorów Dawida Kujawy z ZKŻ Polmos Zielona Góra spełzły na niczym i klub najprawdopodobniej wystawi swojego wychowanka na listę transferową.

    W nocy z piątku na sobotę zielonogórzanin Dawid Kujawa wyruszył na cykl turniejów do Australii. Zaprosił go tam słynny Nowozelandczyk Ivan Mauger.

    Niemal do ostatniej chwili przed rozpoczęciem podróży żużlowiec negocjował warunki nowego kontraktu z zielonogórskim klubem, bo poprzednia umowa już straciła ważność. Kilka tur rozmów na linii działacze Polmosu - Dawid Kujawa nie wystarczyło. - Możliwe jest jeszcze takie rozwiązanie, że podpiszemy ten kontrakt podczas pobytu zawodnika w Australii, korzystając z faksów. Ale to mało prawdopodobne. Nie mogliśmy dojść do porozumienia w najważniejszej chyba kwestii - pieniędzy. Najpewniej skończy się na tym, że Dawid Kujawa trafi na listę transferową - twierdzi prezes zielonogórskiego klubu Zbigniew Bartkowiak.

    Tylko Falubaz!

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2001
    Postów
    337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Echhh mysle ze Dawid za sam swoj tytul nie zawolal tyle pieniedzy ze klub sie przestraszyl :) ale nie wiem dlaczego zwleka z tym kontraktem. A wyjazd do Austaralii mysle ze bardzo mu pomoze - Mauger poustawia mu co nie co w glowie jak ma jezdzic jako mistrz świata ^^ - co by nie bylo Mauger to szesciokrotny mistrz ;P chlopak rozjezdzi sie na dobre, pozna duzo australijskich torów, nabierze doswiadczenia i napewno to zaprocentuje tak jak w przypadku Walaska, ktory bardzo ladnie prezentuje sie juz w cyklu Grand Prix.
    Pozdrówka - Grandi

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2001
    Postów
    300
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no cóż gwiazda się ceni.Chyba uderzyła mu sodówka do głowy. Ojjj nie pierwszy nie ostatni.pozdrowienia

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    gwiazda? i to w dodatku ceniąca się hahaha! a średnią to wykręcił w lidze super(chyba coś koło 1 na bieg). A tak serio to ciekawe czy za tytuł żąda sobie więcej? Mam nadzieję że nie, bo może być bezrobotny jak Loramski przez większą część sezonu.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2001
    Postów
    300
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chodziło mi lynx o ,,gwiazdę''.Zapomniałem przecineczków.Może byłoby najlepiej gdyby został w tej Australii z 6 lat i może by się coś więcej nauczył a wtedy średnia w lidze podskoczyła by mu do jakiejś 0,95.Jest nadzieja???hi.pozdrowienia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •