Strona 1 z 16 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 693

Wątek: Teraz czas na gdybanie i kompletowanie składu ( ZKZ Zielona Góra )

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    Teraz czas na gdybanie i kompletowanie składu ( ZKZ Zielona Góra )

    Na e-ligowe tory przeciesz faktycznie zielona z tym składem może walczyc na 1 ligowym froncie.Jaki skład zgotują nam prezesi na ile stac nas Świst to raczej pewne w 80%ale to mało on nam nie zapewni spokojnego bytu tu jeszcze trzeba poszukac jednego zawodnika może ktoś co kolwiek wie może jakieś domysły.



  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    W tej chwili ZKŻ ma trzech zawodników na ekstralige są to Hamill, Pedersen i Kurmański. Jak wspomniał poprzednik może być Świst i kto jeszcze ? Andrzej Huszcza i Maciej Kuciapa w tym momencie to typowa druga linia.

    1. Nicki Pedersen
    2. Andrzej Huszcza
    3. Billy Hamill
    4. Maciej Kuciapa
    5. Piotr Świst
    6. Rafał Kurmański

    Ale te plany może skutecznie pokrzyżować KSM, mimo że przy przejściu do ekstraligi zastosowany zostanie przelicznik i tak średnie będą (za)wysokie. Jeśli natomiast KSM zostanie zniesione może działacze postarają się o jeszcze jakąś niespodzianke ?
    Ale jest też druga strona Hamilla a szczególnie Pedersena będą chciały mieć w swych szeregach również inne druży, tak więc czas działa na waszą niekorzyść.

  3. Powrót do góry    #3
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W tej chwili ZKŻ ma trzech zawodników na ekstralige są to Hamill, Pedersen i Kurmański. Jak wspomniał poprzednik może być Świst i kto jeszcze ? Andrzej Huszcza i Maciej Kuciapa w tym momencie to typowa druga linia.

    1. Nicki Pedersen
    2. Andrzej Huszcza
    3. Billy Hamill
    4. Maciej Kuciapa
    5. Piotr Świst
    6. Rafał Kurmański
    Mrucky co ty piszesz! Rzeszowianin proponuje do składu ZKŻ Maćka Kuciapę i do tego pisze, że to zawodnik drugiej linii!! Buahaha!! Wiadomo, że w Zielonej Maćka nie chcą i mam nadzieję, że on o tym wie i wróci do nas. Poza tym moim skromnym zdaniem Kuciapa jest lepszy od Śwista !! Śmiejcie się ze mnie, a proszę was bardzo!! Za rok przekonamy się kto miał rację.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    na poczatek gratuluje awansu
    jesli chodzi o wasz sqad na przyszly sezon to proponuje nastepujacy:
    Nicki Pedersen-super koncowka sezonu i GP
    Andzej Huszcza-zywa legeda zielonogorskiego zuzla wciaz w swietnej dyspozycji
    Bily Hamil-niezly stranieli no i zwiazany z ZKZem od kilku lat
    Rafal Kurmanski-jeden z najlepzych polskich mlodziezowcow
    pozostaja 3 wolne miejsca moze czs pomyslec o powrocie Walaska zamiast sciagac Swista bunciciela a jesli starczy wam kasy to pewnie i protas by wrocil bo odnosze wrazenie ze ma juz dosc bydzi i Gollobow
    Okoniewski - bękart ziemi leszczynskiej


  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie przesadzajmy z tym huszcza, owszem jego zaslug dla ZG nie sposob przecenic, ale przy jego KSM nie nadaje sie n zawodnika drugiej lini, jest juz niestety za slaby, ktos mu musi to jasno powiedziec, bo sam nigdy nie skonczy(wole zeby odszedl teraz niz jak bedzie kazdy juniorek objezdzal), mysl, ze z tego skladu powinien zostac Kuciapa, Kurman, Nicky, Billy i Klopot(ktory nie raz udowodnil, ze jak da mu sie dobry sprzet, to potrafi pojechac), a co do wzmocniej ?? hehe zaczyna sie sezon ogorkowy, wiec bedzie duzo plotek, ja chetnie bym widzial w skladzie Cegielskiego;P

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Mrucky co ty piszesz! Rzeszowianin proponuje do składu ZKŻ Maćka Kuciapę i do tego pisze, że to zawodnik drugiej linii!! Buahaha!! Wiadomo, że w Zielonej Maćka nie chcą i mam nadzieję, że on o tym wie i wróci do nas. Poza tym moim skromnym zdaniem Kuciapa jest lepszy od Śwista !! Śmiejcie się ze mnie, a proszę was bardzo!! Za rok przekonamy się kto miał rację.

    Raven to janse że wolałbym aby Kuciapa jeździł w przyszłym sezonie w Rzeszowie, ale na razie nie słyszałem aby klub było stać na odkupienie go za 100tyś. Po za tym nie czarujmy się ekstraliga to nie I liga, jasne że Kuciape stać na 10 pkt. w meczu, ale może też zdobyć tych punktów 2-3. A lider musi być w stanie zdobyć 10 pkt. w każdym meczu, a jak wiesz Maciek potrafi mieć ogromne wachania formy w trakcie sezonu. Właśnie dla tego napisałem że Maciek "to druga linia". A czy w Zielonej go nie chcą, tego ja nie wiem, a Ty wiesz jedynie tyle co napiszą kibice na Forum. No chyba że masz "wtyczke" w Zielonogórskim klubie ;).

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jaki Świst ? Jaki Protas ?

    Ludzie, Kibice Falubazu !!! OLABOGA !
    Co wy tak z tym swistem i protasiewiczem napirddzielacie

    Gorzowianin w Zielonej ? Paranoja, i to w dodatku zawodnik juz STARY wiekowo, teraz ma 34 lata. Takich "DZIADKÓW" po prostu sie nie sprowadza.

    A Protasiewicz, jak by to powiedziec. Protas jest zawodnikiem bardzo bardzo drogim, bedzie jezdzil w GP regularnie, bedzie mial glowe głownie tym zaprzątniętą, i bedzie ładował klubowe siano w sprzet na GP, a lige moze potraktowac jako mozliwosc testowania sprzetu. Nie chce protasa w Zielonej !

    Inna sprawa ze wybor ewentualnego wzmocnienia nie jest duzy
    Mysle, ze mozna sie obracac wokół takich nazwisk:
    -Tomasz i Marek Cieslewiczowie
    -Cegielski (raczej nierealne)
    -Hampel
    -Pecyna
    -R.Dados (czy aby na pewno? chyba raczej nie on)
    -Walasek (tak, ale gosc jest stale kontuzjowany juz nie wiem ile razy mial kontuzje, jeszcze w ZKZ mial chyba 2 powazne urazy)
    -Knapp (wojownik, dirty fighter)

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najpierw trzeba wiedzieć co z KSM-em i to szybko

    Jest to kluczowa kwestia jak ustawić skład. Nie ulega
    wątpliwości, że potrzebujemy zawodnika krajowego, zdobywa-
    jącego minimum 10pkt. w meczu. Jeśli chodzi o obcokrajowców to koniecznie należy zatrzymać Nickiego
    Pedersena i Billego Hamilla i TYLKO ich. Svab jest za
    słaby na Extraligę, większość sezonu nie jeździ z powodu
    kontuzji, czym destabilizuje cały skład oparty o KSM -
    inna sprawa, że błędem po raz drugi zresztą było zakontra-
    ktowanie trzech obcokrajowców. Taka sytuacja nie może
    się znowu powtórzyć. I jeszcze jedno... oby trener Jąder
    nie stracił swojej funkcji w niewyjaśnionych okolicznościach, bo jest świetnym trenerem.

    "Jedyne co mi wyszło w życiu to włosy"

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach

    swist-nie!!! walasek-tak!!!

    mi sie wydaje ze na poczatek trzeba kupic dobrego krajowca, jakim jest z pewnoscia walasek, a sprzedac kuciape, ktory chyba mysli o powrocie do rzeszowa. z nim sklad wygladalby tak:
    pedersen
    huszcza
    hamill
    stojanowski
    walasek
    marcinkowski(?)
    kurmanski
    wydaje mi sie ze sklad na medale trzeba budowac powoli, aby nie doprowadzic do takiej sutuacji jak teraz jest w gorzowie. zestawienie takie gwarantuje nam pozostanie, a i zmiesci sie takze w nowym ksm(?). po przetrwaniu nastepnego sezonu trzeba by podziekowac juz za jazde panu andrzejowi (chlip,chlip), jakis pomnik mu postawic i sprowadzic jakiegos obiecujacego zawodnika(szombierski, baran). pozniej, przy stopniowym postepie mlodych moznabyloby powalczyc o cos wiecej, nie zwiekszajac wydatkow na przejezdzone gwiazdy(swist, dobrucki)

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    10-07-2002
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panie i Panowie!

    na najbliższy sezon, z tego co słyszałem z różnych ust (a niektóre były naprawdę gorące i... hmmmm), prowadzone są rozmowy z panem Świstem, panem Krzysiem Cegielskim, były przymiarki do Pepe (ale to podobno nie ta półka). Z forum dowiadujemy się, że Grzesiu wraca do Zielonej Góry.
    Myślę, że jakby wychowankowie zielonogórscy powrócili i zostanie Hamill i Pedersen to w przyszłym sezonie tak jak cieszyliśmy się z awansu, cieszyć moglibyśmy sie ze złota DMP.
    A jak nie, to serdecznie zapraszamy Krzysia Cegielskiego i Grzesia Walaska. Ten pierwszy, co tu się rozwodzić obecnie najlepszy krajowy zawodnik. Ten drugi solidny ligowiec, co prawda rozstanie z macierzystym klubem było głośne ale podobno teraz jest wszystko OK (chęć udostępnienia silnika Kłopotowi).
    No a Protasiewicz marzenie każdego klubu w Polsce. Jego średnia meczowa 12pkt mówi sama za siebie.
    Należy z godnością podziękować panu Andrzejowi (kiedy jeszcze jest w chwale) no niestety w tym przypadku również należy odsunąć Kujawę, Kłopota a nawet Stojana i puszczać Alana Marcinkowskiego do jazdy na torze a nie do przejazdów z meczu na mecz.
    Ale to są wszystko dywagacje, nasz klub z pewnością zaskoczy nas czymś tak jak w ostatnich latach...
    Czyli brak kontraktu z solidnym krajowym zawodnikiem.

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Po Czestochowie od dawna krążą słuchy że Walasek ma powrócić do ZGRZEBLAREK zresztą bez żalu ze strony kibiców facetowi we Włókniarzu wyszly moze ze trzy mecze :(
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    HAHAHAHAHAH jaki walasek???? To zwykły sredniak który gwarantuje 9 pkt w meczu. po za tym jest cały poskladany i wystarczy jedno pukniecei w bande i przerwa na pół roku. porzeb nam kogoś z charakterem -- stawiam na CEGŁE
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Desant leszczynsko- rawicki

    Trener jader ma glos !

    jesli zostanie oczywiscie:

    i licze ze postawi na sprawdzonych zawodnikow w bojach e-ligowych swoich ziomkow : dwoch adamow skornickiego (gwiazde wysp brytyjskich) i labedzkiego, rozwana jest opcja pakietowa i do tych 2 zawodnikow za darmo w roli rezerwy toru ma zostac oddany z rawicza do zielonej gory zbigniew krakowski, ktory juz pod tym katem znowil treningi a w srode ma pojawic sie w zielonej gorze na treningu(z tego co wiem krakowski ma wielu fanow w zielonej a szczegolnie jednego badz co badz naszego forumowicza, ktory mi o biniu z namietnoscia i pasja opowiadal przy browarze latem w leszczynskim ogrodku wiedenskim)

    bierzcie pod uwage tylko protasa i walaska a kogo bedzie chcial jader (o ile zostanie) ........... kto to wie ?

    ja licze na binia
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    fakt

    Świst stary-ale blisko ma do zielonej a znając jego wypowiedzi to 1liga nie dla niego hmmmm Walasek czy nie lepszy jest jednak Kuciapa Cegielski tak ale czy stac nas będzie na niego a co sądzicie o Kołodzieju młody bojowy i przyszłosciowy

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wg mnie zkz powinien zakontraktowac pozadnego krajowca, i oczywiscie zatrzymac nickyego oraz billyego, i moj sklad wygladal by tak :

    1. Pedersen
    2. Kuciapa
    3. Protasiewicz
    4. Huszcza
    5. Hamill
    6. Alan Marcinkowski
    7. Rafal Kurmanski (on by latal dziury huszcza , kuciapa , alan )

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Jejku nie róbcie sobie jaj z powaznych zawodników !!!! :(
    Czy myslicie że do Zgrzeblarek przejdzie Cegielski ??? ahhahaahahahahahhha...
    ja widze zgrzeblarki w takim skladzie jak w tym roku + emeryt Swist oraz Walasek no moze jeszcze sciagniecie jakiegos Rempałe i to wszystko :)[quote] widze Włókniarza wielkiego....
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do emil;

    cos sie tak misiu przyczepil FALUBAZU? masz misku jakies koszmary czy cos? ani nikt ci nie odpowiada, nikt nie prowadzi z toba dyskusji, a ty ciagle cos bredzisz. oj musisz miec ciezkie dziecinstwo.

    do abdula: tak!!!! biniu krakowski to jest to!! z ta wygieta kierownica!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaa!!!! pamietam jak dzis kiedy to 3 kolka sie meczyl zeby wyprzedzic WAWRZONKA z tarnowa, ktory jechal na defektujacej maszynie. a biniu raz zlewej, raz z praje i na ostatnim luku, kiedy rywal juz prawie stal w miejscu, desperackim atakiem po zewnetrznej wyszedl na 3 miejsce. to byl jeden z nieiwelu punktow jakie w tamtym sezonie uzbieral. lezka sie kreci jak sie binia wspomni. ze smiechu oczywiscie. ale faktem jest, ze punktow nie przywozil, za to rozrywka byla przednia.


    troche powazniej. poczekajmy na gksz. po nich wszystkiego mozna sie spodziewac. rowniez decyzji o zmniejkszeniu ekstraligi do 6 zespolow i obnizenia ksm do 34 oczek. wtedy sklad oprzemy na kujawie. to bylby lider;)
    csak eger miki. unio rongy.

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach

    ten emil ma w porach!!

    czego emil ty sie tak boisz, ze ciagle cie widze w zielonogorskich tematach? walasek od was odejdzie, zespol sie rozpadnie...hmm

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na Kablówce były wywiady to:
    Bartkowiak powiedział, że trzeba poczekać aż będzie znany regulamin, ale dodał, że obcokrajowcy raczej się niezmienią
    Pedersen powiedział, że jest bardzo zainteresowany dalszymi startami w ZG
    Kuciapa -||- jeśli działacze i trener będą chcieli to zostanie
    Kurman -||- zostaje w ZG
    To tylko fragmenty z ich wypowiedzi

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Emila

    [quote]Jejku nie róbcie sobie jaj z powaznych zawodników !!!! :(
    Czy myslicie że do Zgrzeblarek przejdzie Cegielski ??? aha
    ja widze zgrzeblarki w takim skladzie jak w tym roku + emeryt Swist oraz Walasek no moze jeszcze sciagniecie jakiegos Rempałe i to wszystko :)[quote]

    Emeryt Świst niewatpliwie by sie nam przydal Rempala czemu nie, ale raczej wole Kuciape, a jak tam medal Włókniarza, z tego co slyszalem to ta druzyna ma najwiecej kontuzjowanych zawodnikow w tym sezoni. Lepiej miec emerytow, czy polamańców?


  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    366
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym widział taki skład w Zielonej Gorze:

    1.N.Pedersen
    2.J.Kołodziej(bardzo waleczny zawodnik)
    3.G.Walasek
    4.A.Huszcza
    5.B.Hamill
    6.R.Kurmański

    Z takim składem powinniscie walczyc o medale bo czego tu wiecej potrzeba dwóch znakomitych obcokrajowców, bardzo dobry junior który zapowiada sie nastepcą T.Golloba, jezeli chodzi o pare Huszcza Walasek to będa sie uzupełniać.

    Widze ze w waszych wpisach jest bardzo często wymieniany P.Świst, moim zdaniem na odejscie Piotrka moze tylko wpłynoć
    brak pieniedzy w klubie gorzowskim, jezeli bedzie nas stać na Piotra to zostanie poniewaz już nie raz wypowiadał sie że chce tutaj zostać do końca.

    Życze wam jak najlepiej i pozdrawiam was.
    Utrzymajcie sie E-lidze i reprezentujcie godnie woj.Lubuskie.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Payne'a

    Payne , nie wiem czy chodzi ci o ten sam mecz z Tarnowem , kiedy wygralismy 49-41 i spadlismy z ekstraklasy . A Krakowski byl malym bohaterem tego meczu . Nigdy nie zapomne slow komentatora : "Krakus atakuuuuuuuuuuj" . Fakt , czasy byly piekne i nikt nie mial takiej kierownicy jak Zbyszek . Zresztą w tamtym meczy Szymek walnal chyba komplet i osmieszyl Rickardssona . Grzesiu Walasek . Tomek Kruk , Brian Karger ..... az sie łezka w oku kręci . No i Mariusz Szańczuk - mój kuzyn , nie wiem czy ktos go pamięta , ale on naprawde mial papiery na zuzel . Cóż , róznie to czasami sie konczy...
    A co do skaldu na 2003 jestem za Świstem i Walaskiem . Przy pozostaniu wszytskich zawodnikow , drugą linię tworzyliby Kuciapa i ew. Huszcza , choc zdaje mi sie ze kariera "Tomka" jest bliska konca jak nigdy...

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    no coz ja pamietam szanczuka, ale nie przypominam sobie aby mial talent:(:(:(:(

  24. Powrót do góry    #24
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też Szańczuka pamietam, na imię miał Mariusz. A co do talentu to z pewnością miał ale do cieżarów a paranie się żużlem było nieporozumieniem.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coś mi się wydaje, że wróci do nas Grzesiu Walasek....A, że pomarzyć nie zaszkodzi, bo to nie kosztuje, to może jeszcze Cegielski, no i przydałby się jakiś junior - marzymy dalej - Jaro Hampel.... żeby choć w połowie się to sprawdziło.....

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    dodam

    dodam że chodzą też słuchy że firma bol w przypatku awansu a to już fakt ma sfinasowac przejscie do zielonej Ułamka czy to było by dobre?

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    i stało sie !!!! spadłem z fotela!!!! Ułamek do Zgrzeblarek ?? hahahahahhahhahahahhahahahahahh
    nie wytrzymam przeciesz Ułamek to nie jakis tam kuciapa czy inny wirtuoz speedwaya z okolic Zielonej :)[quote] Widze Włokniarza wielkiego......
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    do emila

    dziecko daj se na luz twoje wypowiedzi mają na celu obrazic tylko kibiców i to nie tylko zielonej ale pół polski wysmiewając sie z rempały kuciapy walaska dajesz przykład swojej głupo..... ps.przychodnie są czynne w dni powszednie od 8do16

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,681
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    Emil - to że spadłeś z fotela na mózg 7 lat temu jak sięgałeś po smoczek który Ci wypadł z dzioba to widać po Twoich inteligentnych wpisach. Do tej pory jeszcze Ci się klepki nie poukładały w bańce.

    Teraz napiszę coś niecoś o wywiadzie z władzami ZKŻ (Bartkowiakiem i Gościakiem) który odbył się wczoraj na antenie "Radia Zielona Góra".
    Bardzo dużo zależy od KSM i regulaminu jaki będzie w przyszłym roku jeśli chodzi o zakupy i zagraniczniaków. Co do stranieri to kierownictwu najbardziej by zależało na Pedersenie bo swoja postawą pokazał ze mu wyjatkowo zależało na sukcesie klubu. Oczywiscie są po rozmowach i z Nickim i z Billym którzy są bardzo chętni do startu w barwach ZKZ w przyszłym roku.
    Jeśli chodzi o krajówkę to:
    Na pewno bedą wzmocnienia (min 1 - 2 mocnych zawodników). Nie chcieli podawac nazwisk żużlowców z którymi na ten temat rozmawiali ani których by chcieli widzieć w naszych barwach w przyszłym sezonie ponieważ podnosiłoby to ich cenę. Podadzą jak będą kontrakty już sfinalizowane. Odnośnie tych którzy jeździli u nas to pewniakiem na przyszły sezon jest Kurmanek(!!!!!!) który ma kontrakt. Kontrakty Kuciapy i Huszczy kończą sie w październiku tego roku (ale ja myślę że Andrzej raczej chce tu dojechać do końca). Z niektórymi słabymi się pożegnają (mało zdobywanych punktów w meczach - nawet młodzieżowych -, zbyt duże wymogi, spore koszty - sprzęt, ubezpieczenia, wykupienie licencji, stypendia). Nie zabraknie w składzie miejsca dla tych którzy zdobywali punkty. Mówili ze postępy niektórych młodych są mizerne na poziomie drugiej ligi więc szkoda na nich kasy. Ciepło się wyrażali o Stojanku - twierdzili (podobnie jak ja) że widać u niego postępy, wolę walki z tym ze to idzie trochę za wolno - ale najważniejsze że idzie i kto wie jak będzie później, a może być dobrze (wg mnie jest kilka przykładów z historii - chociażby Wiesiek Pawlak który na końcu tragicznie przerwanej kariery wreszcie przestał byc mistrzem treningów a zaczął zdobywać pokaźną ilośc punktów w meczach).
    Oczywiście bardzo dużo zależy od kasy - są prowadzone rozmowy z wieloma firmami - niestety spoza Zielonej Góry, (ale oczywiście nie podali z którymi bo to po prostu tajemnica i już). Na dobre wystepy w 2003 roku potrzeba ok 3 milionów. W tym roku koszt się zamknął w kwocie około 2 z hakiem (są jeszcze nieduże zadłużenia).

    W przyszłym sezonie Kurmański ma pojechać w Anglii w kilku meczach (wspominali o 1 - 3 - tylko nie wiem czy chodziło o ten czy przyszły rok). W tym roku nie chciał tam startować mimo zaproszeń.

    Co do "imprezy" w niedzielę to odbyła się w "Victorii" pod Gnieznem. Była to kolacja, spotkanie z szefostwem QUICK MIX i LWWG (bodajże). Co ciekawe to odbył się w sali bankietowej która była na ten czas zarezerwowana dla "Startu" Gniezno i w ostatniej chwili (z wiadomych względów) "Start" odmówił :)))))

    Byli zadowoleni z współpracy z kierownictwem Apatora na którego torze odbywali treningi przed Gnieznem. Wspominali też o dobrze integrująco przebytym zgrupowaniu właśnie w Toruniu gdzie był czas na rozmowy między zawodnikami, działaczami itp - co wprowadziło super nastrój w klubie przed spotkaniem i takie imprezy będą organizować częściej.

    Co do zakończenia sezonu planują zorganizowanie jakiegoś turnieju tylko nie wiadomo czy się odbędzie z powodu funduszy (ale są rozmowy ze sponsorami) no i kilku startów jeszcze w tym roku naszych zawodników (m.in Kurman i Kujawa mają zaproszenie do Anglii, Kuciapa pojedzie w Lublinie, Huszcza też gdzieś tam) a chcieliby żeby wszyscy nasi wzięli udział. W ciągu najbliższych 3 dni podadzą do wiadomości co zdziałali w tym temacie.

    To tyle co udało mi sie zapisać i zapamietać z tej rozmowy.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prawdę powiedział prezes Bartkowiak, że skład druzyny w przyszłym roku zależy od tego czy zniosą KSM. Mam nadzieję, że tak się stanie, bo to vzyste nieporozumienie, żeby wprowadzac tak chory przepis jak KSM. Jeżeli zniosa, to niech się spełnią moje marzenia z poprzedniego wpisu.. (Walasek, Cegła i Hampelek)

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Według mnie do aktualnego skladu powinen dołączyć gwarantujący w każdym meczu ok 10-13pkt senior oraz sciągnąć z powrotem Grabowskiego z Rybnika. I w takim skladzie utrzymanie (przy dodatnim bilansie finansow) nie powinno sprawić problemów.

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach

    grabowski??? wrrrr!!!!

    wszystko byle nie gramowski, on juz pare razy nas zawiodl. pamietam jak pojechalismy do ostrowa z rifem saitgariejewem na rezerwie!!! grabowski tak dlugo go nie wypuszczal, ze ten zdazyl tylko raz pojechac(chyba nawet zostal wykluczony) i mecz sie skonczyl na 8 biegu bo zaczelo padac!!! z graba jest taki taktyk, jak z ruskiej dziwki zlotnik!! jader zostan!!!!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-03-2002
    Postów
    1,197
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciesze sie ze Zielonka jest w Extra i niech tam zostanie jak najdłużej, ale do tego musi sie zmienic skład,bo ten co jest to nie gwarantuje utrzymania. trzon jest dobry hamill, nicky, kurman, huszcza, do tego przydałby sie jakis niezły senior, bo juniorow to mieliscie zawsze niezłych i powinniscie na swoich stawiac. Dados zostanie we Wrocku, mysle ze Świst bedzie chciał raczej pomoc Stali w powrocie do Extra. nie wiem moze ktos z Piły? Ja stawiałbym na Dobruckiego, a moze Walasek by sie u siebie odnalazł.


  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach

    jeszcze dobrucki????

    pan rafal juz pokazal w ostatnich meczach jaki ma stosunek do kibicow!!nie dziekuje, rafal trzymaj sie ode mnie z dala
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-03-2002
    Postów
    1,197
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak nie Dobrucki, to z Piły moze Gapinski?
    A co powiedziałbys na Kowalika ?
    Ktos tu wczesniej wspominał o Knappie. To tez jest jakies rozwiązanie.
    No przeciez ktos musi przyjsc do Zielonki, a moze Dawid K. sie przebudzi ;PPPP

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    no gaPINSKI JUZ LEPIEJ WIDAC, ZE CHLOPAK AMBITNY. AMATORSKI KONTRAKT, KLUB NIE WYPLACA KASY A ON WCIAZ SZALEJE. JEST DOBRY!!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm każdy sobie marzy kogo by chciał i wymienia gwiazdy, a ja mam inne zdanie.
    Po pierwsze nie jestem za drużyną tworzoną na model bydgoski. 3 bardzo silnych zwodników (wysoki KSM) i reszta cos koło 3,00. Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest budowanie drużyny na średniakach z jednym bardzo mocnym liderem drużyny, co daje dużo lepsze efekty, niz model wymieniony powyżej. Dla potwieredzenia mych słów przypomne tylko jak radzi sobie Gniezno w I lidze i jakie są kłototy aby ich pokonać. W elidze taki przykład drużyny to Włókniarz - Bardzo dobry obcokrajowiec (Sullivan) i zbieranina średniaków, choć raczej pewnych punktów drużyny (Walasek, Holta, Jonsson- choć to jeździec SGP podobnie jak Walas).
    Po drugie nie ściągał bym zawodników z wysokim KSM (będzie on utrzymany) lecz z raczej niewygórowanym i tak:
    - Janusz Kołodziej - zawodnik młody perspektywiczny, podejrzewam, że z niewygórowanymi żądaniami finansowymi, a na zawodnikach młodych powinno się opierać budowanie drużyny.
    - Szombierski, Romanek, Chromik - ktos z trójki bardzo dobrych juniorów z Rybnika, choć skłaniałbym się w strone Szombierskiegio, robi na mnie najlepsze wrażenie, co z resztą potwierdza zdobyciem brązu w IME.
    Tyle jeśli chodzi o juniorów teraz seniorzy:
    - Mirosław Kowalik - zawodnik stary co przeczy mojej tezie, ale po konfliktach z trenerem Ząbikiem, może chcieć odejść z Torunia (gdybam) i nie grzać ławy cały sezon albo jego większość jak to było teraz. Co więcej nie będzie miał (chyba) wygórowanego KSM, co świadczy za nim, jak i jego niebagatelne doświadczenie bodajże 17 lat na torze. Pod znakiem zapytania stoi tylko jego dyspozycja po upadku w Pile gdzie doznał urazu kręgosłupa czy łopatki dokładnie niepamietam.
    - (?) Andrzej Zieja - teraz wpadł mi do głowy, dobry sezon tego zawodnika w Kolejarzu, ale mam wątpliwości czy nadaje się na eligowe tory, choć może jeśliby go wyposażyć w dobrej klasy sprzęt.

    Co do Protasa i Walaska to mówie nie, dlaczego? Walasek to chimeryk, zwyzka, zniżka formy może zawieść poza tym podatny na kontuzje, co widać obecnie jak i wcześniej gdy jeździł w Falubazie. Protas zbyt duże wymagania finansowe, a nie można budować drużyny na jeden sezon to nie te czasy ale trzeba myśleć długofalowo, chyba, że chcemy podzielić los koszofa lub GKM-u.

    Obcokrajowców utrzymałbym w Falubazie (zakładając, że wchodzimy) ponieważ ich KSM będzie dzielony przez 1,3 więc nieosiągnie 12,00, poza tym czy Hamill jest klasyfikowany? Pedersen fantastyczny sezon żal stracić takiego zawodnika.

    Zatem mój skład wyglądałby nastepująco:

    9. M. Kowalik
    10. R. Szombieski
    11. B. Hamill
    12.A. Huszcza
    13. N. Pedersen
    14. A. Marcinkowski (wspaniały, wybitny na treningach, ale co będzie gdy będzie zawodnikiem? Z fusów nie wróże nie wiem czy się chłopak nie pali, poza tyym to wciąż tylko treningi, a nie walka na łokcie)
    15. R. Kurmański

    M. Kuciape pożegnałbym ze składu podobnie jak G.Kłopota, natomiast Stojana zostawiłbym w odwodzie, tak jak i Svaba, to sport kontaktowy kontuzje zdarzają sie często. D. Kujawa............... wszyscy wiemy co chciałem napisać.

    Mam nadzieje tylko, że KSM by pasował w podanym przeze mnie składzie, oby. Choć to tylko dewagacje, ktos może się ze mną nie zgadzać ale to moje zdanie i będe ja podtrzymywał.

    P.S. Ten post już był w innym wątku ale tamten gdzieś spadł w czeluści sportsboardu, więc powiele go w tym.
    P.S.2 Czekam na odp co o tym wariancie sądzicie.pozdrawaim narka
    Falubaz ponad wszystko!!!!
    Falubaz-Sparta-Wybrzeże !!!
    Jestem teraz Ukryta zawartość # 985661

    Ukryta zawartość
    [b]Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widze ze macie ciekawe koncepcje co do skladu zkz, ale ja zostaje przy swoim ze jeden solidny krajowiec w moim mnie maniu piotrek protasiewicz jest nam potrzebny aby spokojnie pozostac w e lidze a nwet powalczyc o medale !!! bo kurmanski hamill pedersen i protas ( czy moze jakis inny krajowiec gwarantuja punkty i to ladne ) a maciek kuciapa bedzie dokladal ile bedzie mogl !!! huszcza huszcz i klopot sa solidni na 1 lige i mysle niech tam jezdza a w zespole zatrzymalbym krzysia stojanowskiego ktory uczynil wielkie postepy w tym sezonie, mysle ze jego nastepny sezon bedzie jeszcze lepszy !!! widac ze wszystko rozchodzi sie o sprzet ..

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie z Adas_ZKZ z calym szacunkiem do pana Andrzeja to ekstraligowe progi sa dla niego za wysokie.Widzialbym go raczej w roli podobnej do tej ktora pelnil w Lesznie Roman Jankowski tzn.moze pojechac kilka meczy gdy np.ktorys z podstawowych zawodnikow bedzie mial kontuzje ale nic ponadto.Pan Andrzej na swoich osiolkach wykrecalby wynik w okolicach 3-4 ptk a przeciez nie o to w tej zabawie chodzi.Co do Macka to zostawilbym go w ZKZ'ecie jest on jescze mlody ambitny i widac ze zalezy mu na wyniku druzyny co zreszta podkreslal Jader po ostatnim meczu.A jak slysze te wszystkie bzdury wyglaszane przez"znawcow" na temat sprzedawania przez niego meczy albo to ze jest on najwiekszym krzykaczem jesli chodzi o kase to smiac mi sie chce.

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Adas_ZKZ odpowiedz sobie an pytanie co sie staie jesli taki nasz stranieri dozna kontuzji na torze przykład: K. Cegielski absencja w najważniejszym meczu sezonu. Co wtedy zrobimy? Kontuzja jednego ze średniaków, których ja proponuje nie będzie wcale taką targedią, będzie można ich zastąpić kimś innym, takiego Protasa zastapić się nie da w klubie. Czekam na jakąś odpowiedź. pozdrawiam narka
    Falubaz ponad wszystko!!!!
    Falubaz-Sparta-Wybrzeże !!!
    Jestem teraz Ukryta zawartość # 985661

    Ukryta zawartość
    [b]Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    Ciekawie ale ja bym stawiał

    wiem że każdy widzi to inaczej jednego zawodnika nam będzie mało i ja bym widział z kolei to tak 1Pedersen-be z wątpliwości 2.Kołodziej-młody przyszłościowy 3.Świst (Walasek) 4.Hamill-bez wątpliwości 5.Kuciapa,Huszcza,Stojanowski 6.Młodzi nasi wychowankowie 7.Kurmanski Kupujemu 2 zawodników 1-przyszłosciowy nie na jeden sezon Kołodziej a z tym solidnym to bywa i jak by to sie wam podobało prosze o opinie

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Naprawde smieszne sa wasze niektore typy, kazdy z was zgadza sie z tym ze zespol powinien byc solidnie wzmocniony ale juz konkretne typy bardziej wskazuja na oslabienie badz utrzymanie tego co jest a wymiane jedynie nazwisk. Wzmacnianie zespolu zawodnikami typu Kolodziej, Knapp, Baran, Gapinski, Szombierski nie ma kompletnie sensu chyba ze mialoby to byc uzupelnienie drugiej lini po zakupie topowego seniora badz dwoch. O takich transferach moznaby pomyslec w sytuacji gdybysmy zosatli w pierwszej lidze, bo co z tego ze Kolodziej czy Baran to mlodzi i przyszlosciowi zawodnicy, beda warci wlozonych w nich pieniedzy moze za dwa lata ale nie teraz! Patrzac na realia e-ligi to nie byloby zadne wzmocnienie, to jeszcze nie dla nich miejsce. Kupywac mlodego zawodnika ktory tak naprawde nawet w pierwszej lidze asem nie jest (okolo 20 pozycja w 1 lidze), ktory zablysnal w paru meczach nie jest argumentem aby stworzyc mu szanse lapania doswiadczenia w e-lidze (tak naprawde to on by na tym skorzystal a nie klub). Niech sie rozjezdza w 1 lidze i kto wie moze w przyszlym roku bedzie wart inwestycji. Nam potrzeba conajmniej jednego topowego i doswiadczonego zawodnika a nie mlodziaka, takich (raczej takiego) posiadamy bez zadnych wzmocnien i to wystarczy. Pod tym wzgledem jedynie Leszno moze nam dorownac.

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dobrucki ?

    Wiadomość z Leszna . Podobno Zielonka zainteresowana jest Rafałem Dobruckim.Przypuszczam że głównie z powodu bliskiej znajomości pana Jądera z ojcem Rafała Zdzisławem Dobruckim.Obaj mieszkają w Lesznie są kumplami i myślę że Jąder będzie chciał pomóc Dobruckim w znalezieniu wypłacalnego klubu.Wiadomość ta pochodzi z pewnego żródła ,lecz nie twierdzę że transfer ten dojdzie do skutku .pozdrawiam kibiców z Z.G. musiel Leszno

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tony masz absolutna racje ale w role wchodzi jeszcze stojan ktorego nie umiescilem w 1 skladzie , no i oczywiscie mamy jeszcze takie rozwiazanie ze bedziemy miec tego 3 stranieri dajmy toniczka svaba :)

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystko zależy od kasy w klubie i przepisów <ksm>. A przy okazji czy ktoś zna już ksm-y naszych żużlowców?
    Moje dywagacje i życzenia:
    Kuciapa, Pedersen
    Walasek, Stojanowski (Kłopot)
    Hamill, Kołodziej (Marcinkowski)
    Kurmański
    W odwodzie Huszcza i średni obcokrajowiec.
    Na budżet w granicach trójki powinno starczyć.
    Pozdrawiam !!!

Strona 1 z 16 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •