Nie chce mi sie tu pisać składów .Ale nie można podważać klasy Śwista , który na pewno jest super zawodnikiem .W e-lidze nie schodzi poniżej 10 pkt, pokazali nam w Zielonej gorzowiacy w zeszłym roku jak się jeżdzi co?Zawodnicy jak Huszcza i Kuciapa nie gwarantują żadnego, powtarzam żadnego dorobku na wyjazdach.Dlatego Świst przy nich to profesjonalista i mistrz.Przyjście do klubu w końcu dobrego zawodnika wreszcie unaoczniłoby nam gdzie się nadajemy.Ledwo wygrywamy lige z Gnieznem.Skandal!Dlatego nie ma sensu negować Śwista , to naprawdę dobry ligowiec , jeżeli są pieniądze zawsze przygotowany sprzętowo i psychicznie do występów.Oczywiście sam Świst to za mało.Jeżeli mówimy o planie "pierwsza czwórka"potrzeby jest jeszcze jeden klasowy .Wiadomo o kogo chodzi .Nie wydaje mi się ,że Bartkowiak będzie taki odważny i zakontraktuje dwóch .Moim zdaniem na jednym pozostanie.Ja osobiście wziąłbym kogoś z górnej półki(Protas,Cegła albo Walas)a zamiast z Kuciapem podpisałbym ze Świstem(podobne pieniądze no i Świst jak swojak z Gorzowa).Ot całe rozwiązanie .Bo skoro Huszcza wiemy co prezentuje , to nie ma sensu w klubie obiecywać zawodnikom ,że pojadą na "Świętego Nigdy".Niech Huszcza będzie oczekującym i walczy , ze sprzętem też.Do pary obcokrajowców dołączą trójka dobrch krajowych czyli Kurman &Co .Prawda ,że proste? A animozje to sobie możecie w duuuupe włożyć.
To już koniec i kropka nie pojawi się następna zwrotka.