Strona 4 z 16 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 693

Wątek: Teraz czas na gdybanie i kompletowanie składu ( ZKZ Zielona Góra )

  1. Powrót do góry    #136
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Waldzior, może i masz racje że te ich wizyty nic nie znaczą, ale w ciągu całego sezonu wogóle sie nie pokazywali na stadionie, a teraz po sezonie, nie wiadomo skąd Dobrucki, skąd Protas, a poza tym Walasek nie przyszedł bo akurat przejeżdzał tylko ostatnimi czasy czesto bywa na stadionie, może może...
    Ja nie chce hamilla na drugi rok, bierze 3 tys złotych za pkt, a jeszcze moze nas wyrolować. Moim zdaniem za pieniadze ze sprzedaży hamilla można w czesci pokryć koszty związane z zakupem Prostasa

    1.Protas
    2.Kuciapa
    3.Pedersen
    4.Stojanowski/huszcza/kłopot
    5.Dobrucki
    6.kurman

    Mozna se gdybać że dwie pierwsze pary to zawsze remis, a ta ostatnia to wiadomo :) 5:1

    PS SZYMEK WRÓC!!!!!
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  2. Powrót do góry    #137
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A co z Kujawą i Smoterem??

    Co będzie z nimi? Kujawa słabiutko jeździł w lidze i wszyscy mówili że jeździ w Zielonej dlatego, że jest jeszcze juniorem (podobnie w przypadku Smotera). Jednak Kujawa (w przeciwieństwie do Smotera, który obraził sie na Jądera i sobie pod koniec zaczął olewać treningi) po sezonie zaczął dobrze jeździć(Czechy-raz miał nawet komplet!)i teraz nie wiadomo co zrobić z Kujawą(czy go zostawić w ZKŻ-cie czy oddać do jakiegoś II ligowego klubu).
    Co do Smotera to chyba już wszystko jasne...

  3. Powrót do góry    #138
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a co to za numer ze sprzedaza Hamilla??? Nie wiedzialem ze mamy jego akt wlasnosci, sprzedac zawodnika zagranicznego... nieslychane to chyba tylko zielona potrafi :)

  4. Powrót do góry    #139
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widać, że większość osób zna się na żużlu, ale tylko na jego powierchni... No sprzedajmy Hamilla, jeszcze Pedersena i kupimy sobie Cegłe i Protasa...(bez kometarza)
    A największe intelignety to ci co zamieniają Hamilla na Protasa...
    Hamill (ztego co wiem) nie bierze prawie nic za kontrakt, a zato bierze ok 45 tys. zł za komplet.
    Protas bierze za komplet ok. 25 tys. zł, ale bierze też niemałe pieniądze za podpis pod kontraktem. Do tego jeszcze trzeba zapłacić Bydgoszczy za zawodnika(był by to jeden z najdroższych transferów (myśle, że około 300 000 zł albo i więcej).
    Pomimo, że Dobrucki to mój ulubiony zawodnik to nie sądze by był jakimś super wzmocnieniem... Po serii kontuzji i tej najpoważniejszej (chyba z 2000r.) to już nie ten sam zawodnik. A Walasek to zawodnik, który ciągle ma jakieś chimery i nie był by napewno super wzmocnieniem... A pozatym zejdźmy na ziemie, sądze, że max to będzie nas stać na jednego ztych zdwóch zawodników, chyba, że nasi mają jakiegoś tajnego asa w rękawie...

  5. Powrót do góry    #140
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tonny

    A co? Za darmo go oddamy?? hę? :):)
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  6. Powrót do góry    #141
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oto moja propozycja składu ZKŻ na przyszły sezon, który mógł by powalczyć nie tylko o utrzymanie...
    1.Billy Hamill
    2.Andrzej Huszcza
    3.Nicky Pedersen
    4.Maciej Kuciapa
    5.Grzegorz Walasek (lub jakiś inny dobry senior)
    6.Rafał Kurmański

  7. Powrót do góry    #142
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    marzenia sa piekne ...

    wezcie juz skonczcie z tym Protasiewiczem nie stac Falubazu na niego - koniec i kropka.
    Pozatym gadanie ze Hamill bierze duzy hajs za punkty ... co wy gadacie ??!! przeciez on nie bierze nic za podpis !! poprostu bierze kase (nie mala to fakt) ale za zdobycz punktowa - malo zrobi pkt w meczu to maly sos i na odwrotnie jesli zdobedzie duzo pkt. Taki Protasiewicz pewnie by wziol ze 100.000zl za podpisanie kontraktu, Bydgoszczy trza by bylo 2-3razy tyle zaplacic za sprzedaz zawodnika - no i jeszcze punkty za kazdy mecz dla niego - no wcale nie wiem kto jest drozszy !!
    Dobrucki i Walasek oprocz tego ze sa zawodnikami dobrymi to maja jeszcze jeden plus (o ile pozostanie KSM) ze: Walasek malo co jezdzil w lidze - Dobrucki to samo, takze ich KSM jest niski !! wiec gdyby KSM zostal to warto ich sciagac !!
    Pozatym dla nas byloby dobrze gdyby zostal KSM, bo nasi zawodnicy bede miali nizszy KSM niz wynika to z ich dorobku puntkowego w lidze :)
    A teraz mam pytanie: jezeli by byl sklad (przeze mnie jak najbardziej popierany :P):
    9. Hamill
    10. Kuciapa/Huszcza/Stojanowski
    11. Dobrucki
    12. Walasek
    13. Pedersen
    14. --------
    15. Kurmanski
    to powstaje pytanie ... pozycja nr10 jest "ruchoma", podalem nazwiska w dowolnej kolejnosci - choc ja osobiscie jestem za Stojanowskim - dlaczego ?? - ano dlatego iz osobiscie uwazam ze to on jedyny z tej trojki ma szanse na wielki rozwoj - popatrzmy chociaz co ostatnio pokazal w turnieju w Angli, ciekawi mnie wasze zdanie, co o nim myslicie ??

    pzdr yzerman

  8. Powrót do góry    #143
    Użytkownik
    Dołączył
    05-09-2002
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czemu nikogo nie dałes na juniora przecież mamy wielu młodych juniorów a przecież i tak oni nie bedą jeździli bo kurmański bedzie ich zmieniał !! Ja bym wstawił lisiewicza albo grabowskiego i oki:)

  9. Powrót do góry    #144
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    dzis pytanie - dzis odpowiedz

    Pihu zadales pytanie i sam sobie na nie odpowiedziales :)
    poprostu nie istotne jest kogo wpiszemy z numerem 14(7) poniewaz i tak watpie azeby choc raz pojechal :)

    pzdr yzerman

  10. Powrót do góry    #145
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę, że na Protasiewicza to nas rzeczywiście nie stać, ale na kogo nas
    stać na Walaska? Dobruckiego? Coś mi się
    wydaje, że trzeba poczekać na listę transferową

    "Darkness - dzięki za tego bana, tylko
    nie wiem za co?"

  11. Powrót do góry    #146
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    397
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuje...

    Mariusz:

    Jarosław Hampel

    "Dzisiaj o godz. 19.00 Radio Zachód podało, iż Jarek Hampel udzielając wywiadu w Angli potwierdził swoje odejście z Poloni (powód odejścia to : brak jakielkolwiek propozycji ze strony działaczy w Pile oraz zaległości finansowe i brak widoków na ich uregulowanie), jednocześnie stwierdził, że na brak ofert nie może narzekać, powiedział wprost że rozmawia na temat przejścia z czterema klubami tzn. Apator Toruń, Unia Leszno, Włókniarz Częstochowa i ZKŻ Zielona Góra. Naturalnie rozmowy te są wstępne ponieważ wszyscy czekają na nowe przepisy. Osobiście zdziwiony jestem brakiem zainteresowania osobą Hampela przez pana Rusko".




    No i tutaj pojawia sie nastepna opcja.Noooooo Jarkiem bym nie pogardzil.To mlody i bardzo dobry zawodnik.Ale wiadomo narazie to tylko rozmowy,wiec musimy jeszcze troszke poczekac.Kurrrrna...Ja juz sie nie moge doczekac.A tak przy okazji.Protas...hmmm, Protas.Nie za bardzo chcialbym go zobaczyc w Zielonej, chociazby z racji mojego podejscia do niego.Szczerze mowiac nie daze go za duza sympatia(a dokladnie zadna;)).No ale to tylko moje zdanie.


    Pozdrawiam.Pa.





  12. Powrót do góry    #147
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja mówie by zostało jak jest, a wrazie czgo zakupić średniaka ( co te 6-7 pointsów położy ). Za kujawe i smotera . i utrzymanko bankowe, a moze i czwórka...

  13. Powrót do góry    #148
    Użytkownik
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyżby Billy Hamil miał podpisany kontrakt z Zieloną Górą na nastepny sezon ze Falubaz ma za niego dostac jakies pieniądze????

    Jarosław Hampel bedzie najdrozszym zawodnikiem na liscie transferowej takie jest moje zdanie. Bedzie kosztował w granicach 600 tyś zł wiec nie ma co liczyc iz ktos go kupi.

    Najlepiej dla Falubazu zakupic dwóch sredniaków typu Swist i Walasek i to zapewni drózynie walke o medale.

  14. Powrót do góry    #149
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    Świst Walasek....i faktycznie jest medal, ale jesli juz bedziecie mieli tych zawodnikow (mam nadzieje ze Świst bedzie do konca wierny Stali) plany moze wam pokrzyzowac nawet niegrozny upadek, gdyz jak pamietacie obaj zawodnicy sa po ciezkich kontuzjach!!!

  15. Powrót do góry    #150
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    808
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ojoj Zkz nie ma Jak Se POmazyc co nie?? hehe pepe itp.. napewno U was nie bendom No moze jak dobrze pojdzie do Jacek Rempala co Najwzyej i Dobrze bedzie Jak Zostanie U was Stanerja Winc po co Gadacie bzdury u siwtscie pepe cegle walasku dobruckim i hamplu???
    nie mazcie nawet o tym bo to jest sklad waszych mazen
    co ty gadasz nie czytasz gazet????

  16. Powrót do góry    #151
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jarosław Hampel bedzie najdrozszym zawodnikiem na liscie transferowej takie jest moje zdanie. Bedzie kosztował w granicach 600 tyś zł wiec nie ma co liczyc iz ktos go kupi.
    I tu się z tobą nie zgodzę Strzelcu24, pamiętaj, że żaden zawodnik nie chce być niewolnikiem i podejrzewam, że
    Hampel ma tak skonstruowany kontrakt, iż brak wywiązania
    się jednej strony (klub) powoduje nieważność kwoty
    transferowej tzn. nie jest to kwota zaporowa typu 600
    patyków ale np 50 lub 100.

    "Jestem zegarem dostałem wskazówki od psychiatry"

  17. Powrót do góry    #152
    Użytkownik
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polityka klubu z Piły jest od dawien dawna znana. Kwota przy transferze R Okoniewskiego a w pozniejszym czasie wystawianie J Hampela na liste transferowa za niebotyczne kwoty chyba nie sadzisz iz to sie akurat teraz zmieni. :):)

  18. Powrót do góry    #153
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To chyba jasne, że jak jedna strona łamie kontrakt
    to jest on nieważny? Czy w stosunku do Okoniewskiego
    klub z Piły też tak nie płacił, jak Hampelowi? I jeszcze
    jedno: polityka klubu nie będzie miała tu żadnego znaczenia
    jeśli jest taki zapis w kontrakcie, o którym wspomniałem
    wcześniej.

    "Gdzie dwóch się bije tam dentysta korzysta"

  19. Powrót do góry    #154
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    panie !! ja ... ja tu mieso mam !!

    ja sobie tak mysle ze trza dokladnie sie dowiedziec jaka jest sytacja gdy do konca sezonu klub nie ureguluje sprawy finansowe z zawodnikiem - jak sie nie myle (o ile dobrze zrouzmialem) to ma byc ponoc tak ze jak klub nie zaplaci do 1listopada wszystkich zaleglosci zawodnikowi to kontrakt wygasa - czyli jesli by byla taka sytuacja to np. Hampel wziolby tylko kaske za podpis na umowie a Polonia Pila nie otrzymalaby za niego ani zlotowki - ale jak juz zaznaczalem to moge sie mylic !!
    inna sprawa to zakup zawodnikow przez Falubaz, jak dobrze zrozumialem to klub otrzyma do sponsorow (Quick-mix i BP) wykladaja 1 milion zlotych na transfery (jeden zawodnik z czolowki krajowej lub dwoch "sredniakow") oraz oplacenie meczowych zdobyczy tego zawodnika (tych zawodnikow) - o ile jest to 100% pewne to wcale nie wiem czy nie stac na zakup Dobruckiego (moze sie powtorzy to co mowilem z Hampelem) i odkupienie od Wlokniarza Walaska, a moze sie myle ??

    pzdr yzerman

    PS kwasowa ta fotka Huszczy i Kurmanskiego podczas czatu :PPP

  20. Powrót do góry    #155
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    397
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiem ze ten post nie bardzo bedzie pasowal do tego watku,ale jest to ostatnio bardzo popularny i najbardziej oblegany temat zielonogorski dlatego sie zdecydowalem...



    Za www.gazetalubuska.pl


    Mocna Para

    Wczoraj gośćmi działu sportowego ,,Gazety Lubuskiej'' byli czołowi żużlowcy ZKŻ quick-mix Zielona Góra: kapitan drużyny Andrzej Huszcza oraz Rafał Kurmański. Najstarszy polski żużlowiec oraz utalentowany zielonogórski junior wzięli udział w internetowym czacie, odpowiadając na pytania naszych czytelników, którzy odwiedzili naszą stronę internetową www.gazetalubuska.pl. Oto najciekawsze - naszym zdaniem - problemy, które były poruszane przez kibiców:


    jazOOn: - Ile jeszcze czasu będzie jeździł na żużlu Andrzej Huszcza?
    Andrzej Huszcza: - Startować będę tak długo, dopóki wystarczy ambicji i sprawiać mi to będzie przyjemność.
    Adas: Rafale, w czym tkwiła niemoc w zdobywaniu przez ciebie punktów na początku sezonu?
    Rafał Kurmański: - Problem tkwił w sprzęcie. Podczas sparingu w Pile rozsypał się mi najlepszy silnik.
    bobek: - Czy w ekstralidze będziecie tak samo skuteczni jak w tym sezonie?
    A. H.: - W ekstralidze wcale nie powinno być gorzej. Skoro wywalczyliśmy awans, jesteśmy mocnym zespołem, stać nas na walkę z najlepszymi zawodnikami i zespołami. Myślę, że moje zdobycze punktowe będą podobne jak w tym roku.
    R. K.: - Czuję się mocny. W ekstralidze wcale nie będzie gorzej!
    KIKI: - W jakim zespole ligi angielskiej będzie jeździł Rafał Kurmański?
    R. K.: - Prowadzę rozmowy z drużyną Eastbourne. Obecnie można powiedzieć, że będę w nim jeździł na 80 procent.
    polo: - Czy korzystacie z Internetu?
    A. H.: - Mam w domu dostęp do Internetu, jednak nie korzystam z niego.
    R. K.: - Nie.
    piotrzg: - Rafał, czy odszedłbyś z zielonogórskiego zespołu, dostając ciekawą propozycję występów w innym klubie?
    R. K.: - Zostaję w ZKŻ quick-mix. Nie mam zamiaru zmieniać barw klubowych.
    kamol: - Czy któraś z córek Andrzeja Huszczy nie zamierza spróbować swoich sił na żużlu?
    A. H.: Kiedyś jeździły po torze na simsonie i to im powinno wystarczyć.
    kiki: - Jaka średnia biegowa usatysfakcjonuje Rafała Kurmańskiego w przyszłym sezonie?
    R. K.: - Postaram się jeździć jak najlepiej. Mam nadzieję, że średnia biegowa będzie równie wysoka jak w tym roku w I lidze.
    luki: - Czy Andrzej Huszcza zamierza awansować do cyklu Grand Prix?
    A. H.: - Nadzieja na awans do tego cyklu będzie we mnie tak długo, jak długo będę jeździł na żużlu.
    Polo: - Jakie związki łączą Rafała Kurmańskiego z Krzyśkiem Kasprzakiem?
    R. K.: - Traktuję go jak każdego innego przeciwnika na torze. Uważam, że jest to bardzo dobry żużlowiec.
    bobek: - Co sądzi Andrzej Huszcza o sytuacji w gorzowskim klubie?
    A. H.: - Żałuję, że w przyszłym sezonie nie będzie meczów derbowych. Będziemy musieli poczekać na nie przynajmniej rok.
    piotrzg: - Ilu - waszym zdaniem - powinno być w zespole obcokrajowców?
    A. H.: - Jeden.
    R. K.: - Jeden.
    piotrzg: - Kto waszym zdaniem powinien zostać w ZKŻ quick-mix: Billy Hamill czy Nicky Pedersen?
    A. H.: - Wolałbym jeździć w zespole z Nicky Pedersenem.
    R. K.: - Trudno jest mi oceniać, który z nich jest lepszy, bowiem obaj prezentują najwyższą światową klasę. O ich pozostaniu w drużynie zdecyduje zarząd klubu.
    MICHU: - Jaki cel stawiacie sobie w ekstraliadze?
    R. K.: - Chciałbym, abyśmy znaleźli się w czołowej czwórce. Uważam, że stać nas na to.
    KIKI: - Rafał, czy masz dziewczynę?
    R. K.: - Tak.
    jazOOn: - Kto waszym zdaniem wygra baraże o ekstraligę.
    A. H.: - Chciałbym, aby awansowali gnieźnianie, jednak większe szanse daję drużynie Wybrzeża Gdańsk.
    R. K.: - Stawiam na Gniezno, jednak uważam, że sprawa awansu jest otwarta.
    jazOOn: - Ile maszyn będzie miał do swojej dyspozycji w przyszłym sezonie Andrzej Huszcza?
    A. H.: - W ekstralidze chciałbym mieć dwie bardzo dobre maszyny. W tym sezonie do czerwca jeździłem na jednym silniku, który znakomicie się spisywał. Kiedy rozsypał się, inne moje silniki nie były już tak doskonałe.
    mario39: - Czy Andrzej Huszcza zamierza inwestować w nowy sprzęt?
    A. H.: - Będę inwestował w maszyny jeśli wszystko będzie układało się normalnie. Za pieniądze, które powinienem dawno już otrzymać, na pewno bym kupił nowy sprzęt. Niestety, od czerwca klub nie wywiązuje się z zobowiązań wobec mnie - nie mam płacone za zdobycze punktowe.
    trolek11: - Czy Rafał Kurmański nie obawia się, że starty w lidze angielskiej mogą być dla niego zbyt dużym obciążeniem?
    R. K.: - Podczas przerwy zimowej postaram się dopiąć wszystkie sprawy organizacyjne. Muszę znaleźć kogoś, kto w Anglii będzie pilnował moich interesów. Niezbędne są też pieniądze na zakup dwóch motocykli, które będą do mojej dyspozycji w Eastbourne.
    Barteeq: - Czy Andrzej Huszcza nie powinien zająć się wychowywaniem dzieci lub wnuków, a nie żużlem?
    A. H.: - Jeśli doczekam się wnuków, na pewno zrobię wszystko, aby być dobrym dziadkiem, zajmując się nimi bardzo troskliwie.
    mario39: - Czy to prawda, że Andrzej Huszcza nie lubi Macieja Kuciapy i niszczy go psychicznie?
    A. H. - Stanowczo zaprzeczam temu! Do Maćka nic nie mam.
    MICHU: - Rafał, czy myślisz o dalszej edukacji?
    R. K. - Tak, od przyszłego roku będę się uczył w Technikum Samochodowym.
    trolek11: - Czy Andrzej Huszcza zamierza zostać trenerem?
    A. H.: - Nie mam uprawnień trenerskich, jednak nie wykluczam, że w przyszłości je zdobędę i poświęcę się pracy szkoleniowej.
    JazOOn: - Z kim z zawodników ZKŻ quick-mix Andrzejowi Huszczy najlepiej jeździ się w parze?
    A. H.: - Z każdym lubię startować, jednak najlepiej czuję się, gdy moim partnerem jest Rafał Kurmański.


    Ponizej dorzucam jeszcze foto ktore ukazalo sie wraz z artykulem.




    Noooo Pan Andrzej sie zawiozl do tej foty,ze malooooo;)A do tego jaki wystrojony...Fiuuuuuuu, fiuuuuuuu;););)


    Pozdrawiam.Pa.


  21. Powrót do góry    #156
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jest nawet moje pytanie od Adasia :)))) widzialem dzisiaj na forum ciekawy temat ktory zostal juz zamkniety cytuje jego nazwe "Hampel w ZG " :)))) ciekawe czy to kolejna blojda czy moze na prawde sa prowadzone rozmowy z dzialaczami pily i z jarkiem :D protas raczej bedzie we wrocku , a jesli gksz wprowadzi limit na jednego stranieri w meczu to musi to byc u nas nicky a tym drugim pocisk :DDD musimy wiec inwestowac pieniazki w krajowych zawodnikow i juniorow. W pazdzierniku konczy sie kontrakt kasprzakowi i lukaszowki jankowskiem z unia leszno :) ale watpie azeby puscili kasprzaka do innego klubu. moze jankesa ;] dadza do na :DD. bo jak widzielisy huszcza i kurman zostaja u nas na 100 % :)))))) osobiscie uwazam ze zkz zrezygnuje z uslug macka kuciapy :) ok to all ide spac papapa

  22. Powrót do góry    #157
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ale jaja

    Może troche nie na temat, ale byłem dziś w kościele, i ksiądz zapowiadał śluby. Jestem bardzo sczęsliwy bo wyczytał nazwisko Protasa i jego kobiety. Biorą slub w Zielonej, a po drugie w moim kościele!!!!!!!!!!!!! Ju hu!!!! Na pewno będe:):):) Nie wiem kiedy ten ślub, ale raczej za pare tygli. Jak ktos chce to mój kościół to parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świetego. pozdro
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  23. Powrót do góry    #158
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    397
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może troche nie na temat, ale byłem dziś w kościele, i ksiądz zapowiadał śluby. Jestem bardzo sczęsliwy bo wyczytał nazwisko Protasa i jego kobiety. Biorą slub w Zielonej, a po drugie w moim kościele!!!!!!!!!!!!! Ju hu!!!! Na pewno będe:):):) Nie wiem kiedy ten ślub, ale raczej za pare tygli. Jak ktos chce to mój kościół to parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świetego. pozdro

    Falubazz slub podobno jest w nastepna sobote tj. 19 pazdziernika.Nie jestem na 100% pewnien,ale cos mi sie tak o ucho obilo.

    Pozdrawaim.

  24. Powrót do góry    #159
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,539
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach

    Tez bylem na tej mszy

    falubazz ty jestes z os. Słowackiego czy Morelowej. Moze sie znamy HAHA. Ale jazda ta laska musi byc z naszej parafi ale nazwiska nie kojarze.

  25. Powrót do góry    #160
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jaca ZG jestem z morelowej, a ty??? wogóle hehe, gdzie siedziałeś??
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  26. Powrót do góry    #161
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,539
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach

    Ze Słowackiego

    Stalem przy schodach u góry

  27. Powrót do góry    #162
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2002
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ślub jest 26 tego miesiąca w dzien GP australii i z tego powodu Protas jako rezerwa 2 nie bieże udzialu w GP Australii.

  28. Powrót do góry    #163
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2002
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co do składu na 2003 to jest taka opcja jak R. Okoniewski.
    Pożyjemy zobaczymy.

  29. Powrót do góry    #164
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może troche nie na temat, ale byłem dziś w kościele, i ksiądz zapowiadał śluby. Jestem bardzo sczęsliwy bo wyczytał nazwisko Protasa i jego kobiety. Biorą slub w Zielonej, a po drugie w moim kościele!!!!!!!!!!!!! Ju hu!!!! Na pewno będe:):):) Nie wiem kiedy ten ślub, ale raczej za pare tygli. Jak ktos chce to mój kościół to parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świetego. pozdro
    100% PePe bierze slub w Bydgoszczy a wele ma gdzies z 50 km od bydgoszy w jakies malej miejscowosci nie pamietam to info posiadam od Swiadka na slubie PePe go on mieszka blisko mnie i robi robutki male i napewno bierze w Bydzi slub a nei w Zielonej to tylko zapwoiedz byla tak wiec to jest nieprawda

  30. Powrót do góry    #165
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co do skaldu nie ukrywajmy nasz klub stac na 2 srdniakow wiecej niz 2 zwodnikow napewno nie kupia moja obcija skladu wyglada nastepujaco :
    Skald z KSM
    1.Nicky Pedersen
    2.Krzysztof Stojanowski
    3.Billy Hamill
    4.kuciapa ,dobrucki,huszcza
    5.Swist
    6.Marcinkowski
    7.Kurmanski
    To jest skald bardziej moliwy i na ktory stac falubaz albo kupic jedengo pozdnego zwodnika takiego jak Cegielki ,Protasiewicz to wtedy skald taki :
    Bez KSM
    hamiil
    huszcza
    Pedersen
    Kuciapa
    Protasiewicz
    Marcinkowski
    Kurmanski

  31. Powrót do góry    #166
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Rafał Okoniewski ?? Mysle ze to tylko plotka bo wydaje mi sie ze Okoń by unas nic nie pojechał. A co myslicie o zakontraktowaniu Jacka Krzyżaniaka ?? Z tego co wiem to odchodzi z Wrocławia a i do Torunia raczej nieprzejdzie . Wydaje mi sie ze Jacek z Walaskiem lub z Rafałem Dobruckim byliby mocnym wzmocnieniem zespołu ZKZ. Ja jednak ciegle ejstem ze opcja z Dobruckim i Walaskiem-
    1-Pedersen
    2-Walasek
    3-Dobrucki
    4-Kuciapa/Huszcza/Stojanowski
    5-Hamill
    6-Junior
    7-Kurmański
    Tylko Falubaz!

  32. Powrót do góry    #167
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    JacaZG

    wiem który to ty:) ja siedziałem u góry po prawo od schodów hehe. Ja myśleałem że zawsze ślub jest w parafii panny młodej a takową jest parafia w ZG. Ale to byłby bezsens jak by nasz ksiadz gadał o weselach które nie odbędą sie w ZG tylko gdzieś w Bydzi. Co do składu to weźcie pod uwagę że każdy klub jest za tym aby jeździc z jednym obcokrajowcem, takze opcja z Pedersenem i Hamillem na raz raczej nie wypali

    1.Pedersen
    2.Stojan/Kłopot/Kuciapa
    3.Walasek
    4.Huszcza
    5.Dobrucki
    7.Kurman
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  33. Powrót do góry    #168
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Może być ciężko, jeżeli nie zlikwidują KSMów.

    Kuciapa – 7,62
    Huszcza – 7,56
    Kurmański – 7,46
    Stojanowski – 6,08
    Kujawa – 4,28
    Kłopot – 5,33
    Smoter – 2.50
    Hamill – 9,51
    Pedersen – 8,83
    Svab – 6,50
    Pozostali juniorzy – 2,50
    Takie KSM-y będą mieli zielonogórscy żużlowcy w następnym sezonie w ekstralidze... Widać, że trudno będzie z tego ustawić skład mieszczący się w 42. Jeśli KSM zostanie to ZKŻ będzie musiał kupić jakiegoś dobrego zawodnika, który ma KSM poniżej 6.
    Jest kilka możliwości:
    T. Chrzanowski – 5,97
    J. Rempała – 5,38 – on raczej będzie jeździł w Uni (leszno lub Tranów)
    D. Baliński – 5,86
    R. Kościecha – 5,01
    Któryś z tych zawodników mógłby jeździć w zielonej (mały ksm a na pewno są lepsi od Stojana czy Kłopota:)...)

    Ja widze taki skład:

    Jeśli nie będzie ksm:
    1. B. Hamill
    2. tu byłby jakiś dobry polski zawodnik (Walasek, Protas, Dobrucki) – do wyboru
    3. Nicki Pedersen
    4. Andrzej Huszcza
    5. Maciek Kuciapa
    6. A. Marcinkowski
    7. R. Kurmański

    Jeśli pozostawią ksm 42:

    1. B. Hamill – 9,51
    2. R. Kościecha – 5,01
    3. N. Pedersen – 8,83
    4. R. Dobrucki – 7,14
    5. Ł. Szmid – 3,74
    6. A. Marcinkowski – 2,50
    7. R. Kurmański – 7,46

    KSM drużyny wyniósłby 41,69

    Na rezerwie pozostali by Huszcza i Kuciapa no cóż, te ksm-y....

  34. Powrót do góry    #169
    Użytkownik
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Skladzik na pierwszą 4

    1.Nicky Pedersen
    2.Maciek Kuciapa
    3.Rafal Dobrucki
    4.Grzegorz Walasek
    5.Billy Hamill
    6.Alan Marcinkowski
    7.Rafal Kurmański
    W takim składzie ZKŻ może już walczyć o coś .Trzy dni temu Dobrucki przyjechał do Zielonej w sprawie przejścia do ZKŻ-tu.A Grzegorz Walasek mapowrucić do macierzystego klubu.Ten sklad jest pewny w 99.9%.Także [b]"BUJCIE SIĘ H..Y DO EKSTRALIGI WRACAMY.

  35. Powrót do góry    #170
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak wam trudno zrozumieć.przecież bedzie jeden obcokrajowiec w meczu, i co wtedy???

    PS Planujemy z fan_falubazem, jeżeli Protas bedzie miał ślub w ZG, zrobic transparent "PROTAS WRÓC" i staniemy pod kościołem :PPPPPP
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  36. Powrót do góry    #171
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Cieszę się ,że mnie posłuchaliście.

    Transparent można szybko zrobić , troche prześcieradła farby i jest.Po za tym Protasowi chyba dobrze zrobi pobyt z żoną w Zielonej.Mniej w rozjazdach i częściej w kapciach w garażu przy motorze.
    Szykują się niezłe jaja w przyszłym sezonie.Wzmocnienia będą , oby nie za mocne, bo nas rozniesie (finansowo też)
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  37. Powrót do góry    #172
    Początkujący
    Dołączył
    09-03-2002
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do składu !?
    [i]Sadze ze rozwiazania macie wspaniałe i licze ze ktos z was na pewno trafi ze składem (albo chocaz z zawodnikiem) oby tak było - wersja optymistyczna(...)
    Jednak z doswiadczenia wiem ze zarzad zielonogorskiego klubu sprawial nam nie mile niespodzianki np. kontrakt A.Szymanskiego czy R.Kowalskiego a ostatnio M.Kuciape co do tego ostatniego nie mam pretensji wrecz przeciwnie ale sadze ze zardzad liczyl na wiele wiecej , myslac o wzmocnieniu zielonogorskiej ekipy mam mieszane uczucia i licze aby wkoncu udalo sie nam trafic z transferem i nowy zawodnik godnie reprezentowal zolto-bialo-zielone barwy :) dla mnie moze byc to kazdy oby tylko stanowil mocny trzon druzyny(...) wole zeby nie byl to nikt z Gorzowa lub Leszna (bez urazy ale niw widze zadnego z zawodnikow tych klubow w ekipie FALUBAZU - to tylko moje zdanie).
    Widzac w/w sklady Zielona nie tylko walczyla by o utrzymanie ale napewno pokusila by się o medal (choc ekipy moga byc mocne) ...ale coz to bylby za sezon gdyby zielonka nie walczyla o utrzymanie sadze ze to jest o wiele ciekawsze niz np. placenie 20 zl i ogladanie meczu "do jednej bramki" mysle jednak ze w przyszlym sezonie walczyc bedziemy w srodku tabeli choc napewno otrzemy sie o koncowke .. bo przyszly sezon zapowiada sie wysmienicie (tym bardziej ze co do przyszlego roku jest wiele niewiadomych chocby KSM ) a sklad to hmm... Cieszyl bym sie gdyby startowali:
    - obcokrajowcy : N.Pedersen ,B.Hamill (choc ma wielki minus)
    - seniorzy : M.Kuciapa , A.Huszcza , K.Stojanowski( trener mialby mozliwosc wyprobowania mozliwosci kazdego z nich i ocenienia kogo wystawic) oraz ten nowy oby byl to lider wg. Mnie bedzie to R. Dobrucki ale wolal bym np. realnie patrzac G. Walaska (wkoncu bedzie udany sezon) :)
    - juniorzy : R. Kurmaski , A. Marcinkowski o reszcie ciezko powiedziec.... zreszta tu wie najlepiej trener (chyba zawsze wie najlepiej :P )
    - out(y) : D. Kujawa moze (II liga) , S. Smoter (II liga) moze jakas druzyna ktora nauczy go dyscypliny G. Kłopot (I/II liga) tego ostatbiego nie pozbywal bym sie raczej wypozyczenie bylo by wskazane bowiem jego aktualne umiejetnosci napewno nie pozwola mu wygrac pojedynku o miejsce w pierwszym skladzie.
    a skoro mowa o marzeniach i dream teamch to biorac pod uwage nie tylko umiejetnosci sadze ze sklad : 1.Sullivan 2.M.Kuciapa 3.Huszcza 4.Pedersen 5.Ułamek 6.J.Hampel 7 R.Kurmanski - bylby zdecydowanie skladem na DMP :)) uff.. ale lektura

  38. Powrót do góry    #173
    Początkujący
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Nicky Pedersen
    2.Grzegorz Walasek(Mirosław Kowalik)
    3.Rafał Dobrucki
    4.Maciej Kuciapa(Andrzej Hudzcza?)
    5.Billy Hamill
    6.Alan Marcinkowski(???J.Kołodziej???)
    7.Rafał Kurmański

    Oczywiście jeżeli będą pieniądze(a te chyba się znajdą).
    Oraz zniesiony KSM.

  39. Powrót do góry    #174
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ale was ponosi z tymi transferami.

    Przecież w przykazaniach świętych jest mowa o umiarze w jedzeniu i piciu.Nikt nie stosuje tych przykazań w układaniu składu.Chcecie tak tłustego składu ,że staję się on kalejdoskopem marzeń.Aż nie wypada , pamiętajcie też o przestrzeganiu tego nie cudzołożeniu.Kurcze ja nie przstrzegałem i bardzo żałuje.A wracając do tematu , powiem krótko , bo mnie nikt nie będzie słuchal w nieskończonośc:zamist Kuciapy Świst(te same pieniądze)i jeden kozak(Dobrucki, Walas, Cegła).Po za tym nie wstawiajcie do składu Marcinkowskiego bo typ ma 15 lat i nie ma co go rzucać na takie e-ligowe wody. A o kształcie ligi zadecyduje GKSZ, także teraz snując fazy przy paleniu patykami tu po wodzie piszecie.

    A może tak podpisać z Marianem Micałem?Zapowiada walke o najwyższe laury w powiecie.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  40. Powrót do góry    #175
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No to Protas z głowy :(

    Zgodnie z zapowiedzią ogłoszoną podczas sobotniego turnieju finałowego o Złoty Kask - wczoraj do rozmów kontraktowych zasiedli Dyrektor BKS Polonia Bydgoszcz - Tadeusz Chyliński - i jeden z liderów bydgoskiej drużyny - Piotr Protasiewicz.

    Obie strony wyjaśniły sobie sporne kwestie, każdy ustąpił trochę ze swojego twardego stanowiska, które prezentowane było głównie za pośrednictwem mediów, i strony doszły do wstępnego porozumienia.

    Bydgoski klub zadeklarował, że w ciągu miesiąca spłaci zawodnikowi połowę zadłużenia. - „Wtedy znowu usiądziemy do rozmów i porozmawiamy o kontrakcie” - stwierdził Piotr Protasiewicz. Druga część zaległości ma trafić na konto zawodnika do końca roku. - „Szkoda, że tak późno doszło do tego spotkania, ale już nie chcę wracać do tego, co było. Chciałbym przed końcem listopada zamknąć sprawę tego, gdzie będę występował w przyszłym roku i myślę, że się z Polonią dogadamy” - podsumował spotkanie popularny "Pepe".

    - „Wczoraj wyjaśniliśmy kilka spraw, padły wstępne propozycje, jak zwykle pojawiły się i rozbieżności, ale najważniejsze, że wreszcie usiedliśmy i porozmawialiśmy” - mówił wyraźnie zadowolony zawodnik. - „Piotr oficjalnie wyraził chęć startów w naszym klubie, a my wspólnie z prezesem Lechem Różyckim uznaliśmy, że także chcemy go mieć w zespole na przyszły sezon. Taką wolę przekazałem zawodnikowi” - podsumował spotkanie Dyrektor Chyliński.

    Klub przedstawił Protasiewiczowi propozycję, na którą przystał już Tomasz Gollob, czyli obniżenie kwoty za podpisanie kontraktu. – „Na razie tego warunku nie mogę przyjąć, ale jeszcze pomyślę” - skomentował zawodnik. – „Od dawna powtarzam, że chcę jeździć w Bydgoszczy i to się nie zmienia. Mówiłem już jednak także, że jeśli klub dalej będzie przeciągał sprawę, czekają na mnie również trzy inne zespoły” - podsumował Protasiewicz.

    Dyrektor Chyliński narzekał po spotkaniu na opieszałość Głównej Komisji Sportu Żużlowego w sprawie ustalenia regulaminu rozgrywek na przyszły sezon, a szczególnie kwestii utrzymania lub zniesienia Kalkulowanej Średniej Meczowej. - „Od niej uzależnione są rozmowy z kolejnymi zawodnikami, także zagranicznymi. Na razie mamy obietnicę Marka Lorama, że z żadnym klubem nie będzie rozmawiał, tylko czekał na sygnał od nas. Dlatego posiedzenie GKSŻ jest takie ważne” - stwierdził Dyrektor Polonii. – „Prowadzimy także rozmowy z kandydatami na sponsorów strategicznych zespołu na sezon 2003. Może już niedługo będę mógł przekazać znacznie więcej szczegółów” - zakończył Tadeusz Chyliński.

    Czyżby więc burza, jaka przeszła nad bydgoskim klubem miała zbawienny wpływ i po "wyborczych przepychankach" to właśnie klub z ulicy Sportowej był jednym z pierwszych, który skompletuje skład zespołu żużlowego na przyszły sezon? Pożyjemy, zobaczymy!

    Za Przeglądem Żużlowym

    No szkoda, trzeba mysleć o kim innym
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  41. Powrót do góry    #176
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na protasa i tak nie bylo by nas stac a tak przynajmniej jeden dylemat mniej. Pozostaje pytanie w takim razie kto? Po ostatnich treningach u nas Dobruckiego i Walska raczej stawiam na nich (no chyba że nie zlikwidują KSM bo wtedy to bedzie musial jezdzic dziadek z kuciapa). Na nic wiecej i tak nie bedzie nas stac a jezeli na to starczy to juz bedzie dobrze

    proponowany przezemnie sklad:
    1. Dobrucki
    2. Walsaek
    3. Pedersen
    4. Kuciapa, Huszcza, Stojan
    5. Hamill
    6. jakiś junior(zaslona dymna (no chyba ze Alan Marcinkowski cos pokaze))
    7. Kurmański

  42. Powrót do góry    #177
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fiołek....

    Kiedy widziałeś Walaska jeżdżacego u nas na treningu?????

  43. Powrót do góry    #178
    Początkujący
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nie dla Protasa i Walaska !!

    Na pewno nie chciałbym żeby tych dwóch panów wróciło do Zielonej Góry !! To zdrajcy !!

  44. Powrót do góry    #179
    Użytkownik
    Dołączył
    30-09-2002
    Postów
    369
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co myslicie na temat Smotera? Nie przychodzi wcale na treningi, a jezeli na nich jest to nic nie robi. Czy powinien wogole jeszcze jezdzic na zuzlu czy zrezygnowac?

  45. Powrót do góry    #180
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak powiedzial to Bartkowiak :On jest tak ciezki ze go motor nie uniesie :D on jak nie pojdzie do 2 ligi to koniec z nim powinien skonczyc z Zuzlem a w Zilonej Gorze napewno juz nie bedzie jezdzil bo do skladu sie nie zmiesci a wiec SMOTI ZEGNAMY wraz jego kumple KUJAWA :D

Strona 4 z 16 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •