Strona 13 z 16 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 585 z 693

Wątek: Teraz czas na gdybanie i kompletowanie składu ( ZKZ Zielona Góra )

  1. Powrót do góry    #541
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i pięknie! Cieszę, że podpisali kontrakt z Okoniem. Jest to naprawdę bardzo dobry zawodnik. Teraz jeśli zatrzymamy Pedersena i Hamilla (a pisali na przeglądzie, że obaj prowadzą bardzo zaawansanowane rozmowy z Bydgoszczą...) i podpiszemy kontrakt z jeszcze jednym dobrym polskim żużlowcem, to będziemy mieli naprawdę dobry zespół.


  2. Powrót do góry    #542
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    pozyjemy zobaczymy ja osobiscie nie lubilem pana okonia nie wiem czumu??????? hyba przez to ze malo sie identyfikowal z klubem mmoze u was bedzie sie czul lepiej wkoncu jego skora jest koloru zielonego;)

    wkoncu beda mecz najwiekszych rywali!!!!!!!!!
    unia faLUBAZ!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. Powrót do góry    #543
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Helmut! czy naprawde nie wiez ze Okonia kupujecie za pieniadze z transferu Kuciapy?
    Jesli ta kasa nie wplynie bo w rzeszowie jej jednak nie zorganizuja , to moze byc niezla szopka z tym Okoniem.
    Tak na marginesie ,to chyba wlasnie zafundowano wam najdrozszego zawodnika w historii waszego klubu, bo w Lesnie sie mowi ,ze Okon kosztowal Unie drozej od Ulamka a zrobil prawie 100 pkt mniej, a jak sie troche spozniono z zaplata to zastrajkowal na meczu w Pile . Jak wygladala sprawa w Lesznie niebawem sie pewnie dowiemy od Rufina,Majaca lub Eljota Nessa.

  4. Powrót do góry    #544
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Seth

    Helmut! czy naprawde nie wiez ze Okonia kupujecie za pieniadze z transferu Kuciapy?
    Jesli ta kasa nie wplynie bo w rzeszowie jej jednak nie zorganizuja , to moze byc niezla szopka z tym Okoniem.
    Widac mieszkasz w Lesznie a wiesz wiecej ode mnie jezeli chodzi o sprawy finansowe ZKZ ale wiesz kazdy ma prawo do glosu tak wiec i twoja wypowiedz traktuje bardzo powaznie :)

    Pozdrawiam!!

  5. Powrót do góry    #545
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludziska widze ze ewidentnie macie problem. Nie wiem dlaczego tak pieklicie sie na tego Okoniewskiego ??? Wasze wypowiedzi przypominaja jakis placz. Twierdzicie ze Okoniewski to taki slaby zawodnik , ze dostaje za duzo peniedzy jak na swoje umiejetnosci zuzlowe , ze Unie prawie z torbami puscil. To pytam sie was dlaczego robicie tyle szumu ze od was odszedl. Przeciez powniscie sie cieszyc , że taki "niedobry" i "niekochany" zawdonik zasili szeregi waszego "wroga". Nie chce mi sie wierzyć ze leszczyńskie byczki chcą sie bratać z zielonogórska myszka :)
    Może sie myle.

    Powiem wam jedno , nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem. Nie chcieliscie Okoniweskiego to go nie macie. I problem z glowy. Tylko tor zweryfikuje , ktora druzyna jest lepsza i ktora ma lepszych zawdoników.

    Pozdrawiam kibicow z Leszna i ZG.


    P.s. Powiem szczerze , ze znudzily mnie wypowiedzi zdesperowanych kibicow -nastolatkow z Koszofa , ktorym zostaly tylko obelgi i podjudzanie sprzed monitora. Zacytuje Linde: NIE CHCE MI SIE Z WAMI GADAC

  6. Powrót do góry    #546
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Falubaz_spadek

    Przyczyny naszego dalszego pobytu w I-lidze sa znane(k.j)
    i ja nie zycze wam zle tylko poprostu napisałem co mysle , powiedz kogo macie wartosciowego na e-lige bo ja widze tylko Kurmanka i Okonia, obcokrajowca nie macie na razie zadnego a dziadzia Huszcza powinien juz dac sobie spokój, bo w extra to on sobie nie pojezdzi, jak on w I-lidze nie dawał sobie rady z młodym Jabłonskim czy Hucko i to za równo u siebie na torze jak i na wyjezdzie.
    Dobrze ze pozyskaliscie Okonia bo gdyby nie on byli byscie pierwszym kandydatem do spadku razem z Wybrzezem.
    I na twoim miejscu nie był bym taki pewny ze sie utrzymacie, my w zeszłym roku tez mielismy awans w kieszeni i jak wyszło kazdy wie.

  7. Powrót do góry    #547
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    m_k

    zawiść i zazdrość z Twojej strony bije !!!!

    przekonasz się sam 11 stycznia że nasz skład będzie mocny!
    i wtedy przstaniesz takie pierdoły wypisywać
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #548
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,830
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach

    Wesołych i zdrowych świąt

    Panowie dajcie se na luz nassze przekamażanie niczego już nie zmieni panowie Okońiewski i Świst są zawodnikami Zielonogórskimi.Natomiast BILLY i NICKY też czy to podoba się czy nie a o rzekomych rozmowach tych panów to zwykłe ludzkie gadanie ale to ludzka rzecz pogadac.

  9. Powrót do góry    #549
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piotrek Świst w ZKŻ-cie

    za przegladem zuzlowym cytuje:

    "O zielonogórskim żużlu ostatnio jest naprawdę głośno dzięki ruchom transferowym. Jak już informowaliśmy na łamach naszego portalu pierwszym wzmocnieniem ZKŻ Zielona Góra jest wychowanek pilskiej Polonii , ostatnio jeździec Unii Leszno Rafał Okoniewski. Zielonogórscy działacze nie chcą jednak na tym zawodniku zakończyć swoich ruchów transferowych.

    Jak mówi się od wielu tygodni w mediach kandydatem do wzmocnienia jest żużlowiec pochodzący z Gorzowa Wlkp. Piotr Świst. Bardzo długo ta informacja nie była potwierdzana przez zarząd klubu.Udało nam się jednak dowiedzieć od trenera Zbigniewa Jądera że Piotr jest prawie stuprocentowym nabytkiem . Wszystkie warunki nowej umowy zostały już uzgodnione, brakuje jeszcze tylko podpisu samego zainteresowanego.

    Zawodnik dał jeszcze słowne zapewnienie gorzowskiemu zarządowi że poczeka do końca roku aby ten uregulował zaległości wobec niego... Wszystko jednak wskazuje na to że w Zielonej Górze bedzie jeździło trzech żużlowców sponsorowanych przez firmę Boll".


    Nie wiem, czy mam racje, ale jak firma Boll bedzie sponsorowala tych dwoch zawodnikow, to moze jeszcze komus udzieli sponsoringu i bedziemy mieli naprawde swietna i co najwazniejsze oplacaną pake !!!

    Pozdrawiam

    P.S. m_k zycze Ci, aby Twoj Start awansowal do ekstraligi i zebysmy sie na meczyku spotkali, wtedy mozna pogadac kto jest silniejszy i takie tam. Pozdrawiam i 3-maj sie. Strat jest ok, a pozatym dzisiaj Wigilia, wiec trzeba sobie zyczyc jak najlepiej :)

  10. Powrót do góry    #550
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    za przegladem zuzlowym cytuje:
    "Wszystko jednak wskazuje na to że w Zielonej Górze bedzie jeździło trzech żużlowców sponsorowanych przez firmę Boll".

    Chyba kolesiowi cos sie pomylilo. Przeciez Kurman nie jest juz zawodnikiem sponsorowanym przez firmę Boll. CZyli w przypadku przyjscia Okonia i Swista, bedzie dwoch zawodnikow reprezentujacych zielone barwy Bolla.

  11. Powrót do góry    #551
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    zkż

    choćbyśćie zakontraktowali jeszcze śwista to i tak będziecie tylko "przeciętniakami" w ekstralidze.

  12. Powrót do góry    #552
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe gorbaczow, daj spokój, po jaki *** w taki sposób sie wpisujesz, chcesz nowej kłótni czy cuś? daj luz, jestem ciekaw czy powiedziałbyś to jakiemuś net-fansowi prosto w twarz, przed klawiatura każdy sie wozi, mimo to zycze Tobie wesołych i szczęsliwego nowego, pozdro
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  13. Powrót do góry    #553
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gorbaczow! Życzę Ci z okazji ŚWIĄT żebyś sobie wylał gorący barszcz na jaj(k)a.

    I tyle, smacznego , dzis jako danie główne Okoń w zalewie wzmocnionej świszczącym sosem.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  14. Powrót do góry    #554
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gorbaczow 16 to twoj wiek czy tez moze IQ?:).
    Wybaczcie mimo swiat jak czytam takie zakompleksione zawistne i bezsensowne wpisy to...:))
    P.S.
    A niech tam strace..Wesolych swiat gorbaczow19:)PZDR

  15. Powrót do góry    #555
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    choćbyśćie zakontraktowali jeszcze śwista to i tak będziecie tylko "przeciętniakami" w ekstralidze.
    Panowie przecież wiecie że zawsze znajdzie się, ktoś kto chce wywołać tylko konflikt i zwrócić na siebie uwage. Puśćcie ten komentarz mimo uszu ;).

  16. Powrót do góry    #556
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Skoro mnie cenzurują (bez obrazy) to może inaczej...

    Życzę ci Gorbaczow ,żebys jedząc karpia zakrztusił sie i utracił przytomność, jak będziesz w chwilowej spiączce to niech ci się przyśni wielki Falubaz , jak depczce ci po klacie wielki falubazowy but, a ty wymiotujesz tymi tanimi słodyczami które dostałeś pod choinkę.
    No to tyle...
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  17. Powrót do góry    #557
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Naprawde wydaje mi sie ze w Zielonej Górze będzie solidna paka która może sporo namieszac. Na pewno przerwiecie swoja piękna passe awansów i spadków i chyba to należy juz uznac za sukces. Choc do gwiazd takich jak w Toruniu duzo wam brakuje to przyznam ze wasz skład to moze byc istna mieszanka wybuchwa, której wam po częsci zazdroszcze.

    1. Nicki Pedersen- jeden z najbardziej przebojowych żużlowców świata, gdy ma szybki sprzęt i jest w formie nie ma na niego mocnych.
    2. Andrzej Huszcza- doświadczenie, doswiadczenie i jeszcze raz doswidczenie, po prostu dobry duch druzyny
    3. Rafał Okoniewski- świetny startowiec na twardych torach jest naprawde znakomity, szkoda ze gorzej niz na linii startu radzi sobie na dystansie. Ale od czego są treningi(Może pomogłyby mu występy w Lidze angielskiej.
    4. Piotr Świst- choć to jeszcze niepewne, ale wielce prawdopodobne- podobnie jak Huszcza wielkie doświadczenie, zawodnik, którego bardzo trudno minąć na trasie.
    5. Billy Hamill- zawsze skuteczny w polskiej lidze, podobnie jak Nicki gdy jest w formie bardzo trudno go pokonac. Potarfi tez nieco w brutalny sposób pomóc kolegom z druzyny.
    6. Rafał Kurmański- jeden z najlepszych jesli nie najlepszy polski junior. Świetnie radzi sobie także na trudnych torach. Oj będziecie mieli z niego w Zilonej Górze sporo pociechy.

    Więc jak widać trzon waszego składu to istna mieszanka rutyny z młodością, która nie raz przysporzy swoich kibiców o szybsze bicie serca. Muszę przyznac że będe kibicował ZKŻ-owi(oczywiście bardziej Apatorowi)choćby ze względu na Nickiego i Kurmanka no i chyba wasz klub trzyma jakąs sztame z Toruniem bo wasze zgrupowanie w Toruniu przed meczem ze Strtem nie wzięło się z niczego. Naprawde życzę powodzenia ZKŻ-towi na Ekstraligowych torach.

    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  18. Powrót do góry    #558
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    falubazfan16 - ban za.. obrażanie innych użytkowników forum w sposób "mało wyszukany". Co prawda Przeprosiłeś ale... niesmak pozostał.

    P.S Ostatni jako moderator działu żużel czuje się osamotniony ;). Więc jak ktoś zauważa takie wpisy jak ten.. usunięty to prosze o wiadomość na gg. Będe wdzięczny :).

  19. Powrót do góry    #559
    Początkujący
    Dołączył
    26-12-2002
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    choćbyśćie zakontraktowali jeszcze śwista to i tak będziecie tylko "przeciętniakami" w ekstralidze.
    Mimo, ze jestem z ZG i kibicuje ZKŻ-tu to musze stanac w obronie gorbaczow16.

    Widze, ze na tym forum nie mozna miec juz innego zdania niz fachowcy z K.S. Falubaz Net F@ns. (bua, ha, ha)

    Szczegolnie kolega Falubazzini to Alfa i Omega w kazdym calu i zawsze musi wsadzic swoje 3 grosze.

    Jezeli nie przyjmujecie innego zdania jak swoje to proponuje stworzyc swoj wlasny watek w ktorym tylko wy bedziecie mogli sobie polemizowac.


    <b>Chyba po to jest FORUM zeby wynieniac poglady !</b>

  20. Powrót do góry    #560
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    397
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panie kolego Falubazzini,dlaczego musi Pan zawsze wciskac swoje 3 grosze...hheeheheheh.

    Od dzisiaj Pan Jabol "Alfa i Omega" Falubazzini:). Ale ubaw.

    Kibol_zg moze przeczytaj jeszcze pare razy post Gorbaczowa, Jelzina czy innego Putina. Moze wkocu stwierdzisz, ze w/w wypowiedz nie wprowadza niczego nowego do tematu. No moze poza WIELKIM SMIECHEM!!!.

    Pozdrawiam. Maniek.

  21. Powrót do góry    #561
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kibol_zg kłamco

    już Cie nie lubie, wiesz dlaczego? bo żeś kłamca, zarejestrowałeś sie dziś i juz czytałes wszystkie wpisy falubazziniego ? dziwne, prosze adminów o sprawdzenie czy ten pan nie ma jeszcze jednego nicka, jestem tego niemal pewien, może to klon gorbaczowa? raczej nie jest z zg, a jak jest to raczej nie jest sympatykiem falubazziniego
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  22. Powrót do góry    #562
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    zkż

    Widzę że mój wpis wywołał wiele kontrowersji ale cóż mam swoje zdanie i się będę go trzymał.A co do waszego składu to jest on także mało perspektywiczny bo ile na żużlu pojeżdzi jeszcze Andrzej Huszcza czy Piotr Świst?.

  23. Powrót do góry    #563
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę że mój wpis wywołał wiele kontrowersji ale cóż mam swoje zdanie i się będę go trzymał.A co do waszego składu to jest on także mało perspektywiczny bo ile na żużlu pojeżdzi jeszcze Andrzej Huszcza czy Piotr Świst?.
    Najważniejsze, żeby jeździli skutecznie, a ile lat?
    Oby jak najwięcej. Dlaczego nie wspomnisz o waszym
    perspektywicznym składzie, tylko przyczepiłeś się do
    nas?

  24. Powrót do góry    #564
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    burek

    Widzę że mój wpis wywołał wiele kontrowersji ale cóż mam swoje zdanie i się będę go trzymał.A co do waszego składu to jest on także mało perspektywiczny bo ile na żużlu pojeżdzi jeszcze Andrzej Huszcza czy Piotr Świst?.
    (...) co przyczepiles sie do tego falubazu po patrz jaki wy macie bardzo perspektywiczny sklad tylko ulamek to wasz wychowane oczywiscie z wartosciowych zawodnikow.Falubazzini mam 13 lat moze sie do czegos przydam.

    --------
    Kid czyżbyś był kolejnym kandydatem na bana ? Jeśli nie radze podnieść poziom własnych wypowiedzi.

  25. Powrót do góry    #565
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,685
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Myślę że ZKŻ Zielona Góra będzie w tym roku w pierwszej 3!!!Skład bardzo silny oparty na byłych zawodnikach Gorzowa min.Hamill , Okoniewski i może..Świst.Choc mieszkam w Gorzowie i kibicuje Stali , lecz życze wam koledzy zza miedzy wszystkiegi najlepszego w ekstralidze i życze wam medalu DMP.

  26. Powrót do góry    #566
    Początkujący
    Dołączył
    26-12-2002
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jol, wlasnie "wprowadzilem" sie na to forum ;P, choc wasze posty czytam juz ladne kilka miesiecy :), musze przyznac ze jest to forum, ktore przegladam z wielkim zainteresowaniem, naprawde mozna tu sie dowiedziec sporo ciekawych infrmacji aczkolwiek wiekszosc z nich jest mocno naciagana ;P, dyskusje bywaja bardzo burzliwe i pouczajace - i o to w tym bajzlu chodzi ;P - w koncu mamy "wolnosc slowa" ;)- postaram sie tez wtracic niekiedy swoje trzy grosze ;)
    to na razie tyle z mojej strony;P - a co do skladu to wierze, ze bedzie dobrze;)- musi byc !!!!!!!!!!!!

  27. Powrót do góry    #567
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    zkż

    Widzę że mój wpis wywołał wiele kontrowersji ale cóż mam swoje zdanie i się będę go trzymał.A co do waszego składu to jest on także mało perspektywiczny bo ile na żużlu pojeżdzi jeszcze Andrzej Huszcza czy Piotr Świst?.
    (...) co przyczepiles sie do tego falubazu po patrz jaki wy macie bardzo perspektywiczny sklad tylko ulamek to wasz wychowane oczywiscie z wartosciowych zawodnikow.Falubazzini mam 13 lat moze sie do czegos przydam.



    ty masz mi dzieciaku coś do powiedzenia?pewnie chodzisz na mecze z tatusiem,kocykiem i popcornem naprażonym w domu haha.nie chodzi mi chłopcze o wyychowanków tylko o sens kupowania zawodników niemłodych którzy już za wiele w żużlu nie zwojują i przytoczyłem tu Piotrka Śwista którego to wasi działacze zamierzają kupić.więc następnym razem poproś mamusie żeby ci najpierw przeczytała.mówisz o wartośćiowych zawodnikach? a jakich to wy macie wartośćiowych zawodników?oprócz Kurmanka Okoniewskiego i obcokrajowców nikogo"wartośćiowego " u was nie widzę.I szczerze wam życzę żebyśćie po tym roku startów nie musieli żegnać się z ekstraligą.pozdrawiam

    PS:możesz się przydać do bawienia dzieci starszych kibiców haha

  28. Powrót do góry    #568
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę że ZKŻ Zielona Góra będzie w tym roku w pierwszej 3!!!Skład bardzo silny oparty na byłych zawodnikach Gorzowa min.Hamill , Okoniewski i może..Świst.Choc mieszkam w Gorzowie i kibicuje Stali , lecz życze wam koledzy zza miedzy wszystkiegi najlepszego w ekstralidze i życze wam medalu DMP.





    A ja myślę że wywalczy mistrza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  29. Powrót do góry    #569
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do gorbaczow16

    Wiesz co ? Czytając Twoje posty odnosze wrażenie ze sie chlopie urwales z choinki , a o czarnym sporcie to ty nie masz zielonego pojecia.
    Jeszcze zobaczysz jak Swist w przyszlym sezonie będzie śmigał po torach extraligowych i wtedy będziemy mogli porozmawiac o ile do tego czasu zmądrzejesz bo jak na razie to przynajmniej dla mnie do tego forum nie dorosłeś.
    Pozdrawiam

  30. Powrót do góry    #570
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do Gorbaczowa

    Bzdry i idiotyzmy wypisujesz , co z tego że są słabsze drużyny w ekstralidze akurat nie mamy tyle pieniedzy żeby sobie kupic taki skład jak wy ale co z tego my sir cieszymy że jesteśmy w ekstrlidze a ty osle nawet nie wiesz co jest najlepszego w żuzlu właśnie walka i niwspodzianki a nie mecze do jednej bramki wyscie kupili sobie polaka Holte i teraz sie popisujesz że macie pake to masz pewne wynki a my kazdy mecz bedziemy przeżywać i kibicować i to jest super. A od Śwista to ty sie odczep gość jezdzi lata na zuzlu jest wartosciowym zwodnikiem i doświadczonym i potrafi najlepszego przewieżć więc troche szacuneczku chłopaczku nie kazdy musi mieć Ułamków w drużynie jak wy !!!!!!!!

  31. Powrót do góry    #571
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Też się cieszę podobnie jak większość Falubazwców ,że nasie kupili Okonia. Ale na sny o potędze chyba jeszcze troche za wcześnie, bo prawda jest taka że narazie nasz skład wygląda tak
    1 Huszcza
    2 Stojanowski
    3 Okoniewski
    4 Zaróny
    5 Kurmański
    6 Grabowski

    I jakby nie było proponowana reszt czyli Hamill Pedersen Świst czy Kłopot jszcze nie podpisali , a znają życie (szcególnie jeśli chodzi o zagraniczny) to lubia nagle zmienić zdanie więc jeśli o mnie chodzi to gdy nie będzie zaklepane na 100% to nie uwierzę.

  32. Powrót do góry    #572
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    enton to dopiero początek budowy potęgi

    Nie bój żaby, jak nie podpiszą z tymi stranieri to podpsizą z innymi, a kolejne wzmocnienie krajowe bedzie na 168% także bez obaw, to dopiero początek złotych lat ZKŻ quick-mix!

    1.stranier 1
    2.Stojan
    3.Stranieri 2
    4.Huszcza
    5.Okoń
    6.drugie wzmocnienie
    7.Kurman

    i gitara!
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  33. Powrót do góry    #573
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie bój żaby, jak nie podpiszą z tymi stranieri to podpsizą z innymi, a kolejne wzmocnienie krajowe bedzie na 168% także bez obaw, to dopiero początek złotych lat ZKŻ quick-mix!

    1.stranier 1
    2.Stojan
    3.Stranieri 2
    4.Huszcza
    5.Okoń
    6.drugie wzmocnienie
    7.Kurman

    i gitara!
    PO 1:
    Nie wiedziałem, że Świst jest młodzikiem... chyba, że nasi chcą kupić Hampla lub innego juniora.
    PO 2:
    Jak nie podpiszą ztymi stranierami to dupa zimna... Bo nasi działacze działają na tyle szybko, że na rynku prucz naszych starych obcokrajowców nie został nikt wartościowy...

  34. Powrót do góry    #574
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    zkż

    Bzdry i idiotyzmy wypisujesz , co z tego że są słabsze drużyny w ekstralidze akurat nie mamy tyle pieniedzy żeby sobie kupic taki skład jak wy ale co z tego my sir cieszymy że jesteśmy w ekstrlidze a ty * nawet nie wiesz co jest najlepszego w żuzlu właśnie walka i niwspodzianki a nie mecze do jednej bramki wyscie kupili sobie polaka Holte i teraz sie popisujesz że macie pake to masz pewne wynki a my kazdy mecz bedziemy przeżywać i kibicować i to jest super. A od Śwista to ty sie odczep gość jezdzi lata na zuzlu jest wartosciowym zwodnikiem i doświadczonym i potrafi najlepszego przewieżć więc troche szacuneczku chłopaczku nie kazdy musi mieć Ułamków w drużynie jak wy !!!!!!!!


    Słuchaj synku ty mi tutaj nie mów* że najważniejsze to są emocje bo gdyby Bartkowiak miał więcej kasy to zaraz w waszym składzie nie byłoby Śwista czy Okoniewskiego tylko Ułamek Protasiewicz i Hampel.wy jesteście tacy honorowi? to czmu zamiast dać szanse Kujawie to kupiliśćie sobie Okoniewskiego?przecież z Kujawą byłyby większe emocje które tak bardzo lubicie przeżywać.A ułamka to mamy jednego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Od Holty też się odchrzań ciekawe który wasz zawodnik zagraniczny odpuśćił by sobie rok startów?.pozdrawiam

  35. Powrót do góry    #575
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Billy , wiesz, nie przywiązywałem wagi kto pod którym numerem, naprawde nie wiem czemu ty zwracasz uwage na takie szczegóły? przeciez nie podałem nawet nazwiska, ahhh, pozdrawiam
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  36. Powrót do góry    #576
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bzdry i idiotyzmy wypisujesz , co z tego że są słabsze drużyny w ekstralidze akurat nie mamy tyle pieniedzy żeby sobie kupic taki skład jak wy ale co z tego my sir cieszymy że jesteśmy w ekstrlidze a ty osle nawet nie wiesz co jest najlepszego w żuzlu właśnie walka i niwspodzianki a nie mecze do jednej bramki wyscie kupili sobie polaka Holte i teraz sie popisujesz że macie pake to masz pewne wynki a my kazdy mecz bedziemy przeżywać i kibicować i to jest super. A od Śwista to ty sie odczep gość jezdzi lata na zuzlu jest wartosciowym zwodnikiem i doświadczonym i potrafi najlepszego przewieżć więc troche szacuneczku chłopaczku nie kazdy musi mieć Ułamków w drużynie jak wy !!!!!!!!


    Słuchaj synku ty mi tutaj nie pierd... że najważniejsze to są emocje bo gdyby Bartkowiak miał więcej kasy to zaraz w waszym składzie nie byłoby Śwista czy Okoniewskiego tylko Ułamek Protasiewicz i Hampel.wy jesteście tacy honorowi? to czmu zamiast dać szanse Kujawie to kupiliśćie sobie Okoniewskiego?przecież z Kujawą byłyby większe emocje które tak bardzo lubicie przeżywać.A ułamka to mamy jednego baranie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Od Holty też się odchrzań ciekawe który wasz zawodnik zagraniczny odpuśćił by sobie rok startów?.pozdrawiam


    Gorbaczow, co ty chcesz od Kujawy? kto powiedział że nie dostanie szansy bo kupujemy Okonia? on nie z tego powodu nie bedzie jeździł, jak nie wiesz z jakiego to poczytaj sobie starsze strony. Gorbaczow, bo jesteś taki podburzony i niespokojny, czas sie odpręzyc, wyluzuj sie , polecam www.mokre-chlopaki.com , pozdrawiam i na przyszłośc nie denerwuj sie tak, szkoda zdrowia
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  37. Powrót do góry    #577
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    niesmacznie......

    Chłopaki wy to macie zdrowie Gorbi (bez urazy) was podpuszcza a wy jak muchy do .... lecicie. A sklad obojetnie jaki bedzie i tak zawsze kibicuje sie swoim - wczoraj nasz jutro wasz w kazdym badz razie dla zawodnikow ktorzy co roku zmieniaja klub dla kasy to ja szacunku niemam bo niby dlaczego mam miec skoro oni sami dla kibica nie maja

    .......
    Pozdrawienia dla prawdziwych kibicow

  38. Powrót do góry    #578
    Użytkownik Awatar killus
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    Qrcze jeden kontrakt a od razu wszyscy sie podniecili... LudZie uspokojcie sie!!! Napalicie sie tak jak my w zeszlym roku i po sezonie przyjdzie roczarowanie...

  39. Powrót do góry    #579
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bzdry i idiotyzmy wypisujesz , co z tego że są słabsze drużyny w ekstralidze akurat nie mamy tyle pieniedzy żeby sobie kupic taki skład jak wy ale co z tego my sir cieszymy że jesteśmy w ekstrlidze a ty osle nawet nie wiesz co jest najlepszego w żuzlu właśnie walka i niwspodzianki a nie mecze do jednej bramki wyscie kupili sobie polaka Holte i teraz sie popisujesz że macie pake to masz pewne wynki a my kazdy mecz bedziemy przeżywać i kibicować i to jest super. A od Śwista to ty sie odczep gość jezdzi lata na zuzlu jest wartosciowym zwodnikiem i doświadczonym i potrafi najlepszego przewieżć więc troche szacuneczku chłopaczku nie kazdy musi mieć Ułamków w drużynie jak wy !!!!!!!!


    Słuchaj synku ty mi tutaj nie pierd... że najważniejsze to są emocje bo gdyby Bartkowiak miał więcej kasy to zaraz w waszym składzie nie byłoby Śwista czy Okoniewskiego tylko Ułamek Protasiewicz i Hampel.wy jesteście tacy honorowi? to czmu zamiast dać szanse Kujawie to kupiliśćie sobie Okoniewskiego?przecież z Kujawą byłyby większe emocje które tak bardzo lubicie przeżywać.A ułamka to mamy jednego baranie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Od Holty też się odchrzań ciekawe który wasz zawodnik zagraniczny odpuśćił by sobie rok startów?.pozdrawiam


    Gorbaczow, co ty chcesz od Kujawy? kto powiedział że nie dostanie szansy bo kupujemy Okonia? on nie z tego powodu nie bedzie jeździł, jak nie wiesz z jakiego to poczytaj sobie starsze strony. Gorbaczow, bo jesteś taki podburzony i niespokojny, czas sie odpręzyc, wyluzuj sie , polecam www.mokre-chlopaki.com , pozdrawiam i na przyszłośc nie denerwuj sie tak, szkoda zdrowia





    Jeżeli tobie falubazku odwiedzanie tej strony pomaga się odprężyć to ja też ją odwiedzę:-).pozdrawiam

  40. Powrót do góry    #580
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja proponuje usunuac "Pana" gorbaczowa z forum na jakis czas, gdyz nic niewnosi to tego watku tylko sieje zamet.

    A co do naszego skladu to mam nadzieje ze wreszcie skonczy sie tradycja awansow i spadkow i, co jest bardzo prawdobodobne, powalczymy o pierwsza czworke.
    Zawsze i wszedzie Falubaz najlepszy bedzie!

  41. Powrót do góry    #581
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Qrcze jeden kontrakt a od razu wszyscy sie podniecili... LudZie uspokojcie sie!!! Napalicie sie tak jak my w zeszlym roku i po sezonie przyjdzie roczarowanie...




    killus bardzo dobrze to ujął zakontraktowaliśćie jednego Okoniewskiego i już nie dacie sobie nic powiedzieć dopiero kibice z innych klubów muszą wam utożsamiać że taki skład na ekstraligę wcale nie jest mocny.ja wam powiem szczerze że wcale nie jest powiedziane że włókniarz będzie w pierwszej czwórce bo patrząc na wzmocnienia innych klubów obawiam się o to.To że nazwałem waszą drużynę przeciętniakami jeszcze nic nie oznacza,bo niestety oprócz zakontraktowania okonia nie macie kontraktu z zawodnikami zagranicznymi a i krajowi nie są za mocni więc wyluzujcie.pozdrawiam

  42. Powrót do góry    #582
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    To może ja też wyraże swój pogląd

    Moim zdaniem Gorbaczow wygląda jak stary onanista, ma kompleksy i zza klawiatury jest kozakiem .Mało tego, mieszka w mieście znanym z ciemnogrodzianego zapędu (Ciemna Góra). W tak brzydkim mieście jak Czewa nigdy nie byłem , takie samo mam zdanie o jego kibicach.
    Wsadza tu swoje małe 3 grosze i stara sie nas zainteresować swoimi śmierdzącymi tezami.Gdybym nawet nienawidził Czewy to bym takich bzdur nie pisał.Poprostu mamy tu do czynienia z nie lada frajerem , który zatruwa ten wątek pisząc mało konstruktywne texty.Ułamek jest jeden? Ułamek naszemu Panu Andrzejowi nie sięga nawet do pięt , a kolega medalik sie nim chwali uparcie , mimo ,że Ułamek juz dawno sprzedał za parę złoty ten chwilowo silny klub.Takie tam...nie chce mi sie pisać, w końcu nie gadam z pulpetami ....Wczoraj z Grzegorzem Walaskiem sobie pogadaliśmy w klubie Studio.Bardzo sympatyczny jest Grzegorz.

    Kid3!Spoko już ja Cie zpamiętam.Witaj w mafii.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  43. Powrót do góry    #583
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    koniec

    Gorbaczow, nie chce mi sie już pisać, jak bedziesz miał mozliwość to wpadnij do ZG na meczyk, przy bronku wszystko sie wyjaśni, pozdrawiam!
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  44. Powrót do góry    #584
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    zkż

    nie no spoko już sobie ide.apropos chce was troche powkurzać zanim jesteśćie jeszcze w ekstralidze bo pewnie według tradycji spadniecie po tym sezonie !!!!!!!!nawet pan Andrzej was haha nie uchroni!!!żegnam ozięble i zapraszam do czewy.sayonara mówię wszystkim nara!!!!!!!

  45. Powrót do góry    #585
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gorbaczow czy jak tym tam sie zowiesz

    nie no spoko już sobie ide.apropos chce was troche powkurzać zanim jesteśćie jeszcze w ekstralidze bo pewnie według tradycji spadniecie po tym sezonie !!!!!!!!nawet pan Andrzej was haha nie uchroni!!!żegnam ozięble i zapraszam do czewy.sayonara mówię wszystkim nara!!!!!!!
    Ale teraz sie wypowiedziales :) normalnie wychodzi z ciebie najzwyczajniejsze "zawodowstwo". No tylko pogratulowac takich wypowiedzi pogratulowac!!
    Z ta tradycja to jest tak, ze zazwyczaj Czewa (czy jaki jest skrot nazwy tej miesciny) dostaje baty w ZG i jestem pewien, ze nie bedzie inaczej w tym sezonie.
    Pan "pierwiastek" i nasz Grzesiu Walasek i ktos kogo tam jeszcze macie beda ogladac zazwyczaj plecy p.Andrzeja (naszego kochanego GURU), Kurmanka, Funka, Okonia czy (jak podpisze oczywiscie) Swistaka. Nie wspomne juz nawet, bo to nie wypada o stranieri:)
    I pamietaj, ze nazwiska same nie jezdza a sklad ZKZ bedzie na tyle silny, zeby wasza druzynke z jasnej gory do domu szybka drozka pogonic.
    To tyle nie ma sensu z toba wiecej polemizowac bo i tak do ciebie nic nie dociera.
    Tak wiec pozdrawiam aha i mowie PEACE czyli pokoj z toba mlody bracie.

    Ps. Yzerman no ten avantarek poprostu zabija :) Dziekowka chlopaku normalnie nie wiem jestem winny wielkie ale to naprawde wielkie piwo:)

    Pozdrawiam!!

Strona 13 z 16 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •