Strona 5 z 16 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 693

Wątek: Teraz czas na gdybanie i kompletowanie składu ( ZKZ Zielona Góra )

  1. Powrót do góry    #181
    Użytkownik
    Dołączył
    30-09-2002
    Postów
    369
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co myslicie na temat Andrzeja Huszczy? Czy powinien zostac w klubie, czy odejsc i zrobic miejsce Dobruckiemu i Protasiewiczowi lub mlodym?

  2. Powrót do góry    #182
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam info z dość pewnego źródła i są to dosyć nieciekawe info. Jeśli nie znajdzie się dodatkowy sponsor to nici z jakichkolwiek wzmocnień. Czyli jak na dzień dzisiejszy w przyszłym sezonie mamy skład jaki mieliśym...

  3. Powrót do góry    #183
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę że przydałoby się odświerzyć ten wątek. W końcu nie będzie KSM-ów i teraz możemy obstawiać już optymalny skład ZKŻ-tu.

  4. Powrót do góry    #184
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Billy ma racje

    W sprawach transferowych to na razie wszystko w planach i marzeniach.W finansach za to bez zmian.Czyli nie ma górki siana na stole którą by można dzielić pośród nowych jeżdzców.
    Jeżli sie nie wzmocnimy prezes powinien podac sie do dymisji.Może za kierownice usiądzie ktoś inny bo skład z zeszłego sezonu to pewny dramat .Sponsor na nowych zawodników musi być,inaczej trzeba rozliczyć wszysrkich z tego ,że robią gówno a tylko Smoleń działa.
    Mam jednak nadzieję ,że tak nie będzie i pozyskamy chociaż Śwista.Może czas się przeprosić z Walaskiem w rozsądnych pieniądzach?Do roboty!
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  5. Powrót do góry    #185
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co myslicie na temat Andrzeja Huszczy? Czy powinien zostac w klubie, czy odejsc i zrobic miejsce Dobruckiemu i Protasiewiczowi lub mlodym?
    Hmmm. No niewiem czy pepe i dober sa mlodzi ?? A poza tym skad chcesz na nich wsiasc pieniadze oni pewnie chca 2 razy wiecej od Huszczy. No brawa za ten pomysl.

  6. Powrót do góry    #186
    Początkujący
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ach ta Keyka !!!!!!

    hehe ta keyka to jak sie rozpisze to hoho.
    pozdrowionka. na razie tyle. na wiecej nie mam czasu i checi :)))
    pozdrawiam raz jeszce

    wstretny i wredny KAMOL

  7. Powrót do góry    #187
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja podam sklad powolujac sie na artykl w TZ "co piszczy w klubach"

    1. Billey Hamill
    2. Grzegorz Rempala
    3. Nicky Pedersen
    4. Maciej Kuciapa
    5. Piotr Swist
    6. Alan Marcinkowski
    7. Rafal Kurmanski
    8. Andrzej Huszcza

    Sklad wg mnie bardzo wyrownany bez "dziur"

  8. Powrót do góry    #188
    Początkujący
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    skład marzeń !!!!

    Oto skład marzen:
    1.Pedersen
    2.Świst
    3.Hamill
    4.Dobrucki
    5.Cegielski
    6.Marcinkowski
    7.Kurmański
    8.Kuciapa

    Podobno całkiem realny, ale pozyjemy zobaczymy, ale cos czuje w kosciach ze skonczy sie na takim skladzie :

    1. Hamill
    2. Kłopot
    3. Svab
    4. Kuciapa
    5. Świst
    6. Marcinkowski
    7. Kurmański
    8. Stojanowski

    Pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #189
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    hehe ta keyka to jak sie rozpisze to hoho.
    pozdrowionka. na razie tyle. na wiecej nie mam czasu i checi :)))
    pozdrawiam raz jeszce

    wstretny i wredny KAMOL

    Ja czy to sa zarzuty w moja strone drogi Marcinie? Zaczynasz chcesz sie ze mna klocic? Zalatwic Ci bana sloneczko?:P:P:P:P:P:P

  10. Powrót do góry    #190
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po tym jak prezydentem zostala pani Ronowicz to sie niepokoje o nasz speedway mam nadzijeje ze ona bedzie dawala znacznie porownywalne sumy do tych co dawal Listowski .Sklad ZKŻ bedzie raczej oszczedny tzn nie bedzie duzo zmian w skladzie chyba ze znajdzie sie sponsor mysle ze bedzie taki :
    1.Hamill
    2.Klopot
    3.Pedersen
    4.Stojanowski
    5.Dobrucki
    6.Marcinkowski
    7.Kurmanski
    8.Kuciapa
    To chyba najabrdziej realny sklad z tego co wiem Pedersenem barsdzo mocna interesuje sie Polonia Bydgoszcz a wiec mam nadzieje ze zostanie u nas wraz z Hamillem a do nich dolozyl bym naszego niezawodnego od lat Antonina Svaba !!

  11. Powrót do góry    #191
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach

    Kamol wredna *****!!!

    Jeszcze raz uslysze grozby kierowane pod moim adresem na gadlucu typu, ze mnie zdemaskujesz przed pewna ososba to ososbiscie pofatyguje sie na Zacisze i udziele ci lekcji dobrych manier jak mozna taka malo biedna istotke szantarzowac?:P


    Ps.Pamietaj,ze Cie slonko kocham :***muua w policzek

  12. Powrót do góry    #192
    Początkujący
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    bana tak dla zasady !!!!

    CYTUJĘ :

    --------------------------------------------------------------------------------
    Kamol wredna *****!!!

    Jeszcze raz uslysze grozby kierowane pod moim adresem na gadlucu typu, ze mnie zdemaskujesz przed pewna ososba to ososbiscie pofatyguje sie na Zacisze i udziele ci lekcji dobrych manier jak mozna taka malo biedna istotke szantarzowac?


    Ps.Pamietaj,ze Cie slonko kocham :***muua w policzek
    ____________
    Moj numer gadulca - 3244121 Jestem teraz


    [b]Mam pytanie do adminów zarzadzająch tym wolnym forum. (zrobcie cos aby strony sie szybciej wczytywały bo ja bede musial to zrobić). Czy ta odpowiedź Keyki (przesympatycznej Justynki bądź co bądź) ma jakikolwiek sens powiązany z tematem ??? Moim zdaniem, nawet słówka nie napisała o transferach w ZKŻ-cie więc tak dla zasady proponowałbym bana dla serdecznej koleżanki. Pokazać ludziom aby nie wypisywali juz takich głupot.... :))) Pozdrawiam mojego serdecznego kolege admina Ćme oraz innych !!!! Oczywiście pozdrawiam tez Keyke, Justysie nasza kochaną.....ech justysio jak ja lubie sie z Toba drażnić :))))))) buzka

  13. Powrót do góry    #193
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciężko powiedzieć na co będzxie stać ZKŻ w przyszłym sezonie. Według mnie walczyć będą o utrzymanie. Mój skład ZKŻ wygląda następująco:
    1.N.Pedersen
    2.Kłopot /Stojanowski
    3.Huszcza
    4.Walasek
    5.Hamill
    6.Grabowski
    7.Kurmański
    8.Kuciapa

  14. Powrót do góry    #194
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach

    Kamol nie podlizuj sie juz tak!

    Na temat skladow ja narazie sie nie bede wypowiadac gdyz wszystkie typy jest to w wiwekszosci wymysl kibicow Falubazu a jakos nie mam ochoty sie bawic dla mnie licza sie konkretne fakty!Zreszta to co mialam do powiedzenia napislam juz wczesniej! Kamol zobacz sobie!


    Marcinku Ty mnie do tego zobligowales,abym napisala post, ktory rzeczywiscie nie wnosi nic do tematu! Chcialabym zauwazyc,ze Ty tez masz kilka takich postow;)

    Myslac,ze swoja oferowana pomoca uzyskasz dla mnie bana hihihih, ale lizus z Ciebie slonko:P

    Nie wiem przypadkiem kogo serdeczniejszym kolega jest wspomniany przez Ciebie Cma?-pytanie retoryczne
    :P, bo powiem Ci kamolku, ze to moj szwagier!

    Ps.Tez sie lubie Marcinku z Toba droczyc hihi:*

  15. Powrót do góry    #195
    Początkujący
    Dołączył
    12-10-2002
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po tym jak prezydentem zostala pani Ronowicz to sie niepokoje o nasz speedway mam nadzijeje ze ona bedzie dawala znacznie porownywalne sumy do tych co dawal Listowski


    Z tego co sie orientuje to pani Ronowicz nie bedzie przekazywac pieniedzy na sport wyczynowy wiec mozna zapomniec o zasilaniu kasy klubu ze strony miasta:(

    A co do skladu naszej druzyny to slyszalem cos o podpisaniu kontraktow z obcokrajowcami dzien po posiedzeniu GKSZ. Minelo juz 5 dni od posiedzenia a obcokrajowcy wciaz nie sa zakontraktowani.Mam nadzieje ze dzialacze klubu sie spreza bo szkoda tracic tak dobrych 'stranieri'

  16. Powrót do góry    #196
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oto moj sklad:
    1 Pedersen
    2 Kuciapa
    3 Swist
    4 Huszcza
    5 Hamill
    6 junior
    7 Kurmanski
    8 Stojanowski/Klopot


    Zielonogorski klub nie stac na wieksze zakupy w transferach a ten sklad chyba jest realny.

  17. Powrót do góry    #197
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    .......to ososbiscie pofatyguje sie na Zacisze i udziele ci lekcji dobrych manier jak mozna taka malo biedna istotke szantarzowac?:P
    Corus
    Mala biedna istotka ??? Mi sie wydaje ze powinnas napisac - duza bezzebna bandytka :P:P Co sie tyczy wizyty na Zaciszu ............ mam nadzieje ze jak juz bedziesz palic chate KAMOLA to nie spalisz calego Zacisza, bo ciezko byloby mi sie przeprowadzac stad :P

    bana tak dla zasady !!!!

    Kamol
    Jakiej zasady ??? Justyna miala juz bana, a ty nie ......... wiec dla zasady ty powinienes go dostac :P:D


    Mam pytanie do adminów zarzadzająch tym wolnym forum. (zrobcie cos aby strony sie szybciej wczytywały bo ja bede musial to zrobić).
    No niestety chyba bedziesz musial kombinowac sam. Proponuje Ci pewne rozwiazanie z takiej sytuacji. Mianowicie zaloz sobie bardzo dobreeeee lacze (i drogie:P) a napewno bedzie Ci szybciej forum chodzic:P

    Czy ta odpowiedź Keyki (przesympatycznej Justynki bądź co bądź) ma jakikolwiek sens powiązany z tematem ??? Moim zdaniem, nawet słówka nie napisała o transferach w ZKŻ-cie więc tak dla zasady proponowałbym bana dla serdecznej koleżanki. Pokazać ludziom aby nie wypisywali juz takich głupot.... ))
    Ojojoj to sie nazywa "PODLIZ KONTROLOWANY" :P:P No tak nie napisala nic na temat, ale zwroc uwage czy ty w tym poscie napisales cos na temat ?? :P:P
    I tak dla zasady bany otrzymuja tylko takie osoby, ktore na to zasluguja. Ja narazie nie widze nic nieodpowiedniego w postach Justyny !!! A pokazac ludziom to ty mozesz ........ :P:P

    Pozdrawiam mojego serdecznego kolege admina Ćme oraz innych !!!! .............
    Dzieki za pozdrowionka, ale tak dla ciekawosci i na przyszlosc to ja jestem moderatorem :P

    Pozdrowka, owadzik;)

    P.S. KAMOL jak chcesz ba(na)na to mozesz skorzystac z promocji "Mikolajki .........." :P:P

  18. Powrót do góry    #198
    Użytkownik Awatar slav007o
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiecie co znając sytuację finansową klubu oraz wiarygodność niektórych źródeł z których biorę info nasz skład na przyszły sezon będzie wyglądać tak:

    1. Tony Rickardson
    2. Mark Loram
    3. Krzysztof Cegielski
    4. Rafał Dobrucki
    5. Grzegorz Walasek
    6. Ryan Sullivan
    7. Rafał Kurmański

    Z pewnego źródła wiem iż skład ten jest bardzo prawdopodobny, a wy jak myślicie jest szansa ;)



  19. Powrót do góry    #199
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiecie co znając sytuację finansową klubu oraz wiarygodność niektórych źródeł z których biorę info nasz skład na przyszły sezon będzie wyglądać tak:

    1. Tony Rickardson
    2. Mark Loram
    3. Krzysztof Cegielski
    4. Rafał Dobrucki
    5. Grzegorz Walasek
    6. Ryan Sullivan
    7. Rafał Kurmański

    Z pewnego źródła wiem iż skład ten jest bardzo prawdopodobny, a wy jak myślicie jest szansa ;)

    Spoko, tylko najpierw poczytaj regulamin, a dowiesz się, że pod 6 musi być młodzik i max 2 obockrajowców. Po przeczytaniu TŻ dostałem szoku. Jest tam napisane, że nasi podobno interesują się Świstem iiiii .................... Grzegorzem Rempałom:/. Myśle, że sukcesem, będzie utrzymanie obecnego składu i pozyskanie jednego dobrego polaka (typu Walasek Dobrucki)

  20. Powrót do góry    #200
    Użytkownik Awatar slav007o
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiecie co znając sytuację finansową klubu oraz wiarygodność niektórych źródeł z których biorę info nasz skład na przyszły sezon będzie wyglądać tak:

    1. Tony Rickardson
    2. Mark Loram
    3. Krzysztof Cegielski
    4. Rafał Dobrucki
    5. Grzegorz Walasek
    6. Ryan Sullivan
    7. Rafał Kurmański

    Z pewnego źródła wiem iż skład ten jest bardzo prawdopodobny, a wy jak myślicie jest szansa ;)

    Spoko, tylko najpierw poczytaj regulamin, a dowiesz się, że pod 6 musi być młodzik i max 2 obockrajowców.

    Jesteś co do tego pewien Billy, bo to info mam naprawdę z bardzo dobrej ręki i nie sądzę aby to była ściema ;)



  21. Powrót do góry    #201
    Użytkownik
    Dołączył
    30-09-2002
    Postów
    369
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mój (bardzo realny) skład

    1. Hamill
    2. Stojanowski
    3. Pedersen
    4. Huszcza
    5. Dobrucki/Świst
    6. Marcinkowski
    7. Kurmański
    8. Jakis fluś :P

    pozdrowionka

  22. Powrót do góry    #202
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po ostanich zminach mysle ze sklad bedzie wygladal tak:
    1 Pedersen
    2 Huszcza
    3 Walsek
    4 Dobrucki
    5 Hamill
    6 Marcinkowski
    7 Kurmanski
    8 Stojanowski

    Za Kuciape bedzie troczhe kasy jak sie do tego dolozy kase za klopota, smotera i kujawe tak gdzies na jednego z dwojki Dobrucki Walasek starczy a na drugie znajdzie sie kasa.

  23. Powrót do góry    #203
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kujawa w Warszawie?

    Wygląda na to, że Dawid Kujawa zląduje
    w Warszawie. Marek Kraskiewicz, który
    wcześniej ściągnął Walaska do Włokniarza
    wyraża zainteresowanie Dawidem (www.przeglad
    zuzlowy.pl). I dobrze, może się tam
    jakoś odbuduje?

    "Jedyne co mi wyszło w życiu to włosy"

  24. Powrót do góry    #204
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

    Paweł Krystians

    Kujawa w Warszawie?

    Wygląda na to, że Dawid Kujawa zląduje
    w Warszawie. Marek Kraskiewicz, który
    wcześniej ściągnął Walaska do Włokniarza
    wyraża zainteresowanie Dawidem (www.przeglad
    zuzlowy.pl). I dobrze, może się tam
    jakoś odbuduje?
    A właśnie, jeśli chodzi o ten artykuł to ja zacytuje inną jego część:
    W końcu ile można wytrzymać, gdy z każdej strony słychać wyzwiska i tym podobne. Mam tu na myśli nie tylko epitety, które można było usłyszeć na zielonogórskim stadionie, ale przede wszystkim teksty jakie można przeczytać na łamach Forum Żużlowego. Zapraszam tych wszystkich znawców żużla, aby wpierw spróbowali swoich sił na motocyklu żużlowym, a dopiero potem wyrażali swoje opinie za pomocą klawiatury.

    No więc jak to jest z wami, "znawcami żużla" ??? :P No i jak to jest z Kujawą ?? Rzeczywiście można ten sezon spisać na straty tylko z powodu sprzętu ??? No i kim jest autor tego tekstu Paweł Krystians ???? Rodzina jakaś czy co ?? :P
    W tym samym artykule pada stwierdzenie, że Dawid Kujawa jako amator nie mógł liczyć na najlepszy sprzęt. No i mnie się to wydaje co najmniej śmieszne, aby Mistrz Świata Juniorów jeździł na kontrakcie amatorskim, a potem miał pretensje do klubu o niewywiązywanie się z "obowiązków".
    W każdym razie jego odejście osłabienia waszemu klubowi z pewnością nie przyniesie...

  25. Powrót do góry    #205
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ależ ta Warszawa zachłanna, jak już biorą Kujawe to po co im Protas? jacy pazerni :P
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  26. Powrót do góry    #206
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hyhyhy a wiec nasi dzialacze nie proznuja dzisiaj hampelek powiedzial ze prowadzi rozmowy z naszymi :))) nie pytajcie sie skad wiem tylko zobaczcie na przeglad :PP

    wolalbym aby zkz zakupil jakiegos pozadnego zawodnika niz 2 typu kuciapa :))

    oczywiscie macka tez musimy zatrzymac bo jak dobrze zainwestuje w sprzet to w e - lidze bedzie w stanie szarpac te 8 pkt ;P

    wiec moja propozycja

    1. pedersen
    2. kuciapa
    3. hamill
    4. huszcza
    5. krzyzaniak (jest realne bo odchodzi z wts podobno)
    6. marcinkowski
    7. kurmanski
    8. no nie wiem a wy co myslicie :P

  27. Powrót do góry    #207
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marzenia są piękne, ale moim zdaniem większość zwas się zawiedzie. I co ztego, że Hampelowi złożyli propozycje. TO mogą złożyć wszystkim najlepszym polaką, ale nie liczy się komu, tylko ile mu proponują. Więc nie wierze, w bajki, że ZKŻ za rok będzie miał Protasa, Cegłe, Hampela czy innego asa polskich torów. Narazie to bardziej bym się zajoł utrzymaniem obecnego teamu, bo Pedersen ma pełno propozycji, a to, że sobie powiedział, że chce zostać to nie wiele znaczy. obecny skład + np. Dobrucki to moim zdaniem szczyt możliwości naszego zarządu, chyba że zdarzy się cud i pieniądze zlęcą z nieba.

  28. Powrót do góry    #208
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marzenia są piękne, ale moim zdaniem większość zwas się zawiedzie. I co ztego, że Hampelowi złożyli propozycje. TO mogą złożyć wszystkim najlepszym polaką, ale nie liczy się komu, tylko ile mu proponują. Więc nie wierze, w bajki, że ZKŻ za rok będzie miał Protasa, Cegłe, Hampela czy innego asa polskich torów. Narazie to bardziej bym się zajoł utrzymaniem obecnego teamu, bo Pedersen ma pełno propozycji, a to, że sobie powiedział, że chce zostać to nie wiele znaczy. obecny skład + np. Dobrucki to moim zdaniem szczyt możliwości naszego zarządu, chyba że zdarzy się cud i pieniądze zlęcą z nieba.
    Calkowicie sie z toba zgadzam stac nas na Dobruckiego ale na Protasi Cegle nie chyba ze znajdzie sie indywidualny sponsor ktory wylozy kase na ktoregos z nich ale to malo mozliwe raczej Nasz klub napewno teraz bedzie po woli sie wzmacnial bo nie wierze ze my zbudujemy w jednym sezonie taka ekipe jak Unia |Leszno w tym sezonie musimy sie utrzymac !!!

  29. Powrót do góry    #209
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Nie wiem czy pozyskanie Jarka Hampela nie ebdzie duzym błedem , powiedzcie mi czy jest on jeszcze juniorem czy juz sezoniorem , bo jesli byłby juniorem to jestem zdecydowanie przeciwko jego transferowi , moim zdaniem zawodnik ten startował by jako rezerwowy i napewno zabierał by miejsce innemu zielonogórskiemu juniorowi . Wiadomo ze ostatnio z nasza młodzieża niejest najlepiej , tylko Rafał Kurmański jezdzi na jakims poziomie , i pozyskanie kolejnego juniora zdecydowanie mijało by sie z polityką klubu , która od lat polega na swoich juniorach !!
    Tylko Falubaz!

  30. Powrót do góry    #210
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem czy pozyskanie Jarka Hampela nie ebdzie duzym błedem , powiedzcie mi czy jest on jeszcze juniorem czy juz sezoniorem , bo jesli byłby juniorem to jestem zdecydowanie przeciwko jego transferowi , moim zdaniem zawodnik ten startował by jako rezerwowy i napewno zabierał by miejsce innemu zielonogórskiemu juniorowi . Wiadomo ze ostatnio z nasza młodzieża niejest najlepiej , tylko Rafał Kurmański jezdzi na jakims poziomie , i pozyskanie kolejnego juniora zdecydowanie mijało by sie z polityką klubu , która od lat polega na swoich juniorach !!
    Całkowicie się nie zgadzam. Jarek Hampel jest czołowym polskim juniorem i w ZKŻ, mógłby robić za seniora (pomimo, że jeszcze jeden rok będzie juniorem), bo i tak byłyby lepszy od każdego naszego zawodnika, ale nie martw się i tak raczej nie stać nas na niego. A pozatym pomyśl logicznie i tak drugi junior, który będzie w składzie raczej nie ma szans wystartować, a Hampel zabierał by miejsce to fakt, ale Stojanowskiem, Huszczy lub Kuciapie. A co do polityki to na czym ty chcesz ją opierać???? na Grabowski, na Kasprowiaku, na Zarównym?? Ci zawodnicy narazie nie pokazują nic. Zaraz powiesz Marcinkowski, no dobrze, ale nie róbmy sobie nadzieji Extraliga nie jest polem do experymentowania i wątpię by w cały sezonie wystartował (chyba, ze była by sytuacja extremalna kontuzja Kurmana) chociaż 5 razy.

  31. Powrót do góry    #211
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma co sobie robic nadzieji, Jarek nie przyjdzie bo nasz klub nie jest zbyt konkretny, potrafimy sie chwalić ze z kims gadamy ale jestem na 99,9% pewien że jaras nie przyjdzie, powiedzcie sami, czy wierzycie w to?
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  32. Powrót do góry    #212
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bo wy myslicie kategoriami Bartkowiaka ,że na nic nas nie stać...

    A ten stan rzeczy(amatorszczyzna i narzekania wieczne )długo już nie potrwa.Ale do zmian muszą się włączyć kibice.Ale o tym na początku grudnia.
    Co do wzmocnień do będą i to dobre (jedno).Także spoko, choc wiadomo,że gdybyśmy obecnym prezesom powierzyli tworzenie drużyny, to może być ona tylko słabsza.Ale idą zmainy, idą , dojśc nie mogą...
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  33. Powrót do góry    #213
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tydzień temu w poniedziałek odbyło się zebranie Zarządu Zielonogórskiego Klubu Żużlowego quick-mix Zielona Góra. O tym co działo się na tym zebraniu mówi Prezes Zarządu Pan Zbigniew Bartkowiak. - „Na zebraniu uchwalono termin zebrania sprawozdawczego, które zgodnie ze statusem klubu odbywa się co dwa lat. Tegoroczne zebranie zaplanowano na 14 grudnia. Na tym zebraniu wszyscy członkowie klubu będą się zastanawiać nad przyszłorocznym sezonem. Powołano zespół członków Zarządu, który będzie prowadził rozmowy z zawodnikami odnośnie warunków kontraktów. Rozmowy z zawodnikami będziemy prowadzić od 21 listopada. Ponadto zastanawialiśmy się nad sponsorami, skąd znaleźć środki pieniężne, ponieważ z tym jest największy problem. Uchwalono także ceny biletów, które będą ruchome. Na razie nie będę się szerzej na ten temat wypowiadał. Natomiast zamiast karnetów będą tzw. Karty Przyjaciela Klubu”.

    Wygląda to w sposób następujący:
    Karta Złota
    Uprawnia do wejścia dwóch osób na wszystkie mecze ligowe u nas w Zielonej Górze oraz na wyjeździe, koszt: od 1 tys. zł;

    Karta Srebrna
    Uprawnia do wejścia jednej osoby na wszystkie mecze ligowe u nas w Zielonej Górze oraz na wyjeździe, kosz 500 zł;

    Karta Brązowa
    Uprawnia do wejścia jednej osoby na wszystkie mecze ligowe w Zielonej Górze, koszt: 250 zł;

    Poprosiłem także Prezesa o kilka słów komentarza do zmian w regulaminie na sezon 2003:
    - „Jestem zadowolony ze zniesienia KSM, gdyż jak wiadomo bardzo często ten KSM nie pozwalał na wystawienia optymalnego składu. Z drugiej strony, zlikwidowanie KSM oraz utrzymanie dwóch zawodników zagranicznych w meczu stwarza wielkie możliwości dla klubów bogatych, gdyż te kluby mogą zakupić zawodników najwyższej klasy. Obawiam się tego, że niektóre meczu będą do tzw. jednej bramki. Jeśli chodzi o ośmioosobowy skład to uważam, że dobrze by było aby ten ósmy zawodnik był młodzieżowcem, jednak uważam, że skład ośmioosobowy jest ciekawym rozwiązaniem i praktyka pokaże co z tego wyjdzie.”
    Za Przeglądem Żużlowym

    Co to jest????? Jakie karty? o co chodzi, jak ja np jeszce sie ucze to czemu za karnet mam płacić 250zł? miałem zamiar kupić karnet ale w takim wypadku nie kupie, co tu sie dzieje? za 7 meczy u siebie w zasadniczej + 3 w play off zapłace 100 złotych jak bym kupował zwykłe bilety a tak mam płacić 250 zł, nonsens !
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  34. Powrót do góry    #214
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co to jest????? Jakie karty? o co chodzi, jak ja np jeszce sie ucze to czemu za karnet mam płacić 250zł? miałem zamiar kupić karnet ale w takim wypadku nie kupie, co tu sie dzieje? za 7 meczy u siebie w zasadniczej + 3 w play off zapłace 100 złotych jak bym kupował zwykłe bilety a tak mam płacić 250 zł, nonsens !
    Ja nigdy nie kupowałem karnetów, bo po prostu nigdy to się nie opłacało. Wydaje mi się że skoro karnety są takie drogie (ciekawe kto kupi te za 1 tys. zł...), to bilety też podrozeją (jak to zwykle bywa po awansie). Teraz trzeba z niecierpliwością czekać na ceny biletów...
    Ps. Coś mi się wydaje, że zapłacisz wiecej niż 100 zł...

  35. Powrót do góry    #215
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie!!!
    Z jedenj strony gadacie, że chcecie by jeździł jakiś super zawodnik np. Cegielski, a zdrugiej strony żałujecie na kartę wstępu za 250 500 lub 1000 złotych. Opamietajcie się!!! Skąd klub ma wziąć kasę!? karty Przyjaciela ZKŻ to pomysł firmy Quick-mix. Bardzo dobry pomysł. Ja na przykład już miesiąc temu zapłaciłem 1000 złotych za taką kartę (byłem jedenasty). Trzeba zrozumieć potrzeby klubu,wyjść im na przeciw by móc później wymagać. zatem do kas Panowie!!!

  36. Powrót do góry    #216
    Początkujący
    Dołączył
    13-08-2002
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do składu mysle, ze nie mozna kupic zbyt drogiego zawodnika(Protas, Cegielski)a pozniej podzielic sytuacje gorzowa i miec ogromnae dlugi!!! Nam do utrzymania wystarczy dobry, ale dosc tani zawodnik(Walasek, Dobrucki, Krzyżaniak ewentualnie Hampel, ale napewno bedzie drozszy) Mysle ze najlepszym strzalem byl by dobrucki, bo od kiedy pamietam u nas zawsze prowadzil pilan do zwyciestwa.
    Wazne jest tez aby zatrzymac przede wszystkim pedersena bo on bedzie coraz lepszy, a co do hamilla. to go naprawde lubie, ale ma on juz swoj wiek i nie wiem czy bedzie lepszy, a moze tak m. karlsson?
    Odnosnie Kuciapy jezeli zostanie to wystarczy nam jeden krajowy bo wiem ze macka stac na duzo!, ale jesli odejdzie to za kase ta trzeba kupic dwoch krajowcow!

    Moj sklad:
    1.Pedersen
    2.Kuciapa\Krzyżaniak\Walasek
    3.Hamill\Karlsson
    4.Huszcza\Stojanowski
    5.Dobrucki\Hampel
    6. jakis junior
    7.Kurmański
    8.Stojan\Huszcza

    Co do tych kart zamiast karnetow to jestem za choc nie wiem czy bedzie mnie na ktorys stac. Mysle ze to jest dobry pomysl, bo jak wiedomo duzo ludzi ma kase i gdy kupi taki karnet to przyczyni sie do sponsorowania naszej druzyny. Rachunek jest prosty 50x1000zl=50000zl, czyli dwie dobre maszyny.A dlaczego jestescie tacy obuzeni przeciez na zastal od wielu lat karnety sa po 1000zl a jaki jest poziopm naszego kosza a zuzla.
    Uwazam ze bilety beda:
    ulgowe 12-15zl
    normalne 20 zl
    szkolnych jush napewno nie bedzie, a programy niestety beda po 5 zl

  37. Powrót do góry    #217
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach

    karty sa okey!!

    ten pomysl z kartami nie jest taki zly, tylko brakuje tych tanszysz, tegorocznych karnetow. sam od nie pamietam jak dawna zawsze mialem zloty karnet. teraz moze nawet rodzina pokusi sie na jakies drozsze(chodze cala rodzina), bo w koncu jestem przyjacielem mojego klubu:). podejrzewam, ze takich jak ja znajdzie sie wiecej, a wiec jak zauwazyl jeden z poprzednikow, bedzie i kasa na jakis sprzet!!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  38. Powrót do góry    #218
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A ja bym chciał...

    [b]Chciałbym ,żeby do Zielonej przyszedl Dobrucki i jego ojciec.Rafał to dobry zawodnik , dobrze czujący się na naszym torze żuzlowiec(zawsze tu latał) a jego ojciec to super mechanik ,który by może wniósł tu troche lepszej mysli technicznej .Na jego silnikach jeżdżi Rafał , Hampel i chyba pilscy młodzieżowcy , którzy w ubiegłym sezonie na jednym silniku objeżdzili cała lige ale za to jak przygotowanym .Sami widzieliście jak Miśkowiak i Gapinski wymiatali.To zasługa mechaników, tylko mechaników bo pieniędzy w Pile nie widziano od stanu wojennego .
    A jak na razie Faluabz chyba rozmawia z Cegłą.To wiem nieoficjalnie , na razie jest za wcześnie na jakieś wiążące deklaracje z obu stron , ale myśle ,że to ,iż jest cicho ma swoje dobre strony.Toruń wymienił w deklaracjach juz wszystkie znane nazwiska , Bydgoszcz podobnie , Wrocław to samo , a z tych wielkich transferów może byc gówno.Myślę ,że w powyższych przypadkach skończy się tylko na jednym zawodniku , bo kogo będzie stać na utrzymanie w składzie Rickiego, Crumpa i Cegłe oraz Hampela obok siebie? Taki mecz , w przeliczeniu z punktów na sos kosztowałby 200 000 zlotych(50 000 Euro).Kogo na to stać?
    Życzyłbym sobie,że by była w Zielonej cisza przed burzą.Czyli przed powitaniem Cegły przy Wrocławskiej.W tym momencie trwaja poszukiwania sponsora na tego zawodnika , wiadomo ,że nie szuka go Bartkowiak tylko ktoś , do kogo przychodza sami po informacje , bynajmniej nie związane z żużlem.Informacje za które trzeba byc miłym i bogatym w rozliczeniu.Choć i ten o którym pisze to też nie cudotwórca i może być różnie.Cegła to wydatek rzędu 300/400 tysięcy , słyszałem nawet cene 550 000 po sezonie, ale po to są ceny by je zbijać...Czyli nasz skład z Cegłą przedstawiałby sie imponująco , z tym ,że ja za Kuciape wstawiłbym do składu Śwista, ponieważ są to przyblizone wielkości finansowe , a różnica na korzyść Śwista nieporównywalna.Zreszta gdyby Rzeszów albo Lublin zapłaciłby nam 100 koła za Maćka , byłoby na Śwista.Za Świstem przyjechałby cały Gorzów na e-ligę , co poprawiłoby frekwencję na stadionie.
    Co do obcokrajowców , to zielonogórski pieniądz za punkty otrzymany zaraz po meczu jest 3 razy bardziej wartościowy niz ten np bydgoski, gdzie zawsze po wakacjach zawodnicy informuja opinie publiczna o np 15 meczowych zaległościach.Tego w Zielonej nie ma , z tego zdaja sobie sprawe i Billi i Niki.Dzieki temu moga na bieżąco inwestować w sprzęt i planować wydatki.Także raczej z nami podpiszą .Reszta zawodników Falubazu to znane postaci, zdobywanie punktów przez Stojana lub Kłopota w e-lidze będzie nie lada wyczynem , jeżleli w biegu będą startowali obok siebie Ricki, Gollob tudzież inny Hampelek albo Sullivan.A żuzlowiec startuje w meczu około 4 razy, w jednym biegu w e-lidze zazwycaj jest dwóch uczestników GP, także na kim zdobywac tu punkty?To nie 1 liga gdzie Stojan na ostatnim wirażu robił Czechowicza albo Knappa.Nie ta półka, nie ta półka...A Kurmann zrobi swoje , oby byl w sztosie od początku sezonu.
    Kończąc myślę,że uda nam się skompletować wystarczający skład, bez tego będziemy martwić sie do ostatniej kolejki.Czego nie życzę sympatykom spod Myszki Miki ani swojej jakże skromnej osobie.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  39. Powrót do góry    #219
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dyrektor poinformował też, że na konto Piotra Protasiewicza nie zostały jeszcze przesłane pieniądze z pierwszej raty długu. - Będzie jeszcze musiał poczekać - oznajmił Chyliński. Dziś o 15 w Polonii komisja negocjacyjna przejrzy odpowiedzi od kandydatów na straniero drużyny. - Na pewno nadeszły oferty od Marka Lorama i Nicki Pedersena, więcej jeszcze nic nie wiem, ponad to, że nieważna jest już sprawa z Andreasem Jonssonem, który podpisał kontrakt w Częstochowie - zakończył szef Polonii.
    Za gazetą wyborczą: http://www1.gazeta.pl/sport/1,35367,1134783.html

    Dlaczego Nicki sie tam pcha? Chce podbic sobie cene w ZG, może rzeczywiście chce opuścić drużyne Falubazu, ale po co jak oni mają długi z zeszłego sezonu. Co o tym myślicie?

    Falubaz ponad wszystko!!!!
    Falubaz-Sparta-Wybrzeże !!!
    Jestem teraz Ukryta zawartość # 985661

    Ukryta zawartość
    [b]Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #220
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze to jest wlasnie Nicki i jego tricki :)
    A tak powaznie to wydaje mi sie ze ten czlowiek woli jedzic w druzynie z ktora mozna o cos powalczyc a nie tylko miec nadzieje ze moze utrzyma sie wiecej niz rok w e-lidze. Takie sa moje przypuszczenia.
    Aha i mam jeszcze jednoa pytanko - czy w tym co teraz bedzie sezonie jest wprowadzony jakis limit na obcokrajowcow ??? Chodzi mi o to czy np. Tony R. moglby jedzic w parze z Jasonem C. ??? Czy nie ma zadnego limitu ???

    Pozdrawiam.

  41. Powrót do góry    #221
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jedyny limit to limit klubowych pieniędzy
    Pozdrowienia

  42. Powrót do góry    #222
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jedyne limity to kasa i zdrowy rozsądek.
    Ja na miejscu Nicki'ego też bym rozsyłał oferty. Sądzę jednak, że zostanie u nas.

  43. Powrót do góry    #223
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    To co piszą w Bydgoszczy ma się jak pięść do nosa.

    Będąc często w Bydgoszczy i czytając tamtejszy Express, wiem jedno.Tyle co redaktorzy "E" wiedza też przypadkowow spytani pijaczkowie pod nocnym.Powtarzaja same ploty, nie patrząc realnie na kondycje klubu.Może czas spłacic Protasa a nie rzucać nazwiskami i spektakularnymi wzmocnieniami ?
    Oczywiście Pedersen to profi i rozsyła oferty wszędzie.Ma na pewno menedżera i taki jest zwyczaj.Dlatego apeluję do zarządu naszego półamatorskiego(ale nie zalegającego z wypłatami klubu), do dzieła Panowie, do dzieła...
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  44. Powrót do góry    #224
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    TYPOWO POLSKIE GDYBANIE

    ludzie kochami dajmy spokoj. poczekajmy do konca listopada na liste transferowa. kiedy slysze ze leszno i bydzia kupuja doslownie wszystkich ktorzy sie ruszaja ogarnai mnie smiech. przeciez leszno ma cholerne dlugi. jesli ktos tam dojdzie to jedynie zawodnicy ktorzy beda kosztowac malo lub beda do wziecia za darmo, bowiem maja wlasne karty zawodnicze. ciezej duzo bedzie utrzymac im obecna kadre. to samo tyczy sie bydzi. juz cegle widza u siebie a protas jak pieniedzy nie mial tak nie ma.

    co do falubazu to moge tylko potwierzic slowa jabola. teraz trzeba tylkow ierzyc w naprawde duze mozliwosci posla smolenia i moze byc ciekawie. w innym wypadku bedzie totalna mizerota.
    pa
    csak eger miki. unio rongy.

  45. Powrót do góry    #225
    Użytkownik
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    174
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W końcu Jabol i Payne przerwali zmowe milczenia!!! Wiadomości naprawde bardzo optymistyczne. Cegła jest marzeniem kibiców każdego klubu a wy mówicie, że jest blisko Falubazu!!! Oby się stało to faktem.

Strona 5 z 16 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •