Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 693

Wątek: Teraz czas na gdybanie i kompletowanie składu ( ZKZ Zielona Góra )

  1. Powrót do góry    #91
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gdybania bez podstaw.

    Nie chce mi sie tu pisać składów .Ale nie można podważać klasy Śwista , który na pewno jest super zawodnikiem .W e-lidze nie schodzi poniżej 10 pkt, pokazali nam w Zielonej gorzowiacy w zeszłym roku jak się jeżdzi co?Zawodnicy jak Huszcza i Kuciapa nie gwarantują żadnego, powtarzam żadnego dorobku na wyjazdach.Dlatego Świst przy nich to profesjonalista i mistrz.Przyjście do klubu w końcu dobrego zawodnika wreszcie unaoczniłoby nam gdzie się nadajemy.Ledwo wygrywamy lige z Gnieznem.Skandal!Dlatego nie ma sensu negować Śwista , to naprawdę dobry ligowiec , jeżeli są pieniądze zawsze przygotowany sprzętowo i psychicznie do występów.Oczywiście sam Świst to za mało.Jeżeli mówimy o planie "pierwsza czwórka"potrzeby jest jeszcze jeden klasowy .Wiadomo o kogo chodzi .Nie wydaje mi się ,że Bartkowiak będzie taki odważny i zakontraktuje dwóch .Moim zdaniem na jednym pozostanie.Ja osobiście wziąłbym kogoś z górnej półki(Protas,Cegła albo Walas)a zamiast z Kuciapem podpisałbym ze Świstem(podobne pieniądze no i Świst jak swojak z Gorzowa).Ot całe rozwiązanie .Bo skoro Huszcza wiemy co prezentuje , to nie ma sensu w klubie obiecywać zawodnikom ,że pojadą na "Świętego Nigdy".Niech Huszcza będzie oczekującym i walczy , ze sprzętem też.Do pary obcokrajowców dołączą trójka dobrch krajowych czyli Kurman &Co .Prawda ,że proste? A animozje to sobie możecie w duuuupe włożyć.
    To już koniec i kropka nie pojawi się następna zwrotka.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co wiem Pepe zeni sie niedlugo z Zielonogorzanka moze ona go skloni zeby zostal w Zielonej Gorze Swist tez vyl by nie zly ale najlepszy byl by Pepe

  3. Powrót do góry    #93
    Początkujący
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    słyszałem pewny wywiad...

    ...że kurmana nie hece jezdzizd w żkż . tyn wywiod slyszałem pomecze START vs zkz

  4. Powrót do góry    #94
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Aha i jeszcze jedno

    Starty Śwista w Zielonej na pewno wpłynęłyby korzystnie marketingowo na klub przez tego zawodnika w Zielonej.Mielibyśmy prawdziwe wycieczki z Gorzowa do Zielonej by obejrzeć e-ligę i tego zawodnika.Do tego setki gorzowskich studentów wpadłyby na stadion zobaczyć jaka jest atmosfera na stadionie .A jest kozacka.To wpłynie na pozyskanie większej ilości fanów z Północy i utożsamianie się z lubuskim klimatem rywalizacji.Tym razem kulturalnej.Przy wyborze studiów , na pewno wielu z Północy wybierze ZGórę z uwagi ,że dużo się dzieje kulturalnie , studencko i żużlowo dla niektórych zainteresowanych.Czyż nie mam racji?
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  5. Powrót do góry    #95
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ppp

    szkoda tylko, że tylko Ty go słyszałeś :)
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #96
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...że kurmana nie hece jezdzizd w żkż . tyn wywiod slyszałem pomecze START vs zkz
    Synku czemu dziś nie poszedłeś do szkoły?? Widać odrazu, że pani niedobrze zrobiła przepuszczając cię do 2 klasy podstawówki:(
    ps. uważam, że forumowicze powinni przechodzić jakiś test na inteligencje, ponieważ poziom niektórych nowych jest żenujący....

  7. Powrót do góry    #97
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PPP nie obrażaj nas swoją obecnością na forum.

    .
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  8. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Billy masz racje !! Ten wpis to wogole nie jest na pozimie tego forum kurmanski sie nie raz wypowiadal ze w Zielonej gorze chce jezdzic a teraz do tego jeszcze e-liga dla niego to miodzik :P

  9. Powrót do góry    #99
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach

    PPP a ja slyszalam........

    ... po meczu w Gnieźnie jak Rafał Kurmański w wywiadzie dla "Kablówki" zostaje w Zielonej Górze zostaje!!!!! bez żadnego znaku zapytania zawachania w jego głosie!! Tak po zatym podczas fety po zakonczeniu wyżej wspomnianego meczu gdy ekipa zielonogórska "pozowala zdjeć" (hehe śmiesznie to brzmi pozowac mógł jedyni Billy,który jest modelem i czeska firma szyje ciuszki firmy "Hamill)sam zainteresowany mówił "przyjedziemy tu z zielonka za 2 lata " hehe jakby przeczowal ze Gniezno nie wjedzie ,ale to sie okaże! Wiec misiu prosze ci nie pisz takich bzdur!!!! Pozdrawiam!

  10. Powrót do góry    #100
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kurman ma ważny kontrakt na jeden rok jeszcze

    hehe, czemu miałby nie chciec jeździć tu?? wszyscy go szanują, a poza tym ZKŻ by *****ał taka cene za niego że nikt by go nie kupił...
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  11. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a wiec co nastepuje :)

    Kurman zostanie w ZG, bo ma wazny kontrakt i nie ma ochoty zmieniac barw bo jak dobrze wiemy wszedzie dobrze ale w domu najlepiej

    podobynm prawem moglby pokierowac sie protas :DDD

    musimy zdobyc protasa !!!

    liczcie sie z tym ze jak falubaz bedzie walczyl o mistrza to oplata protasa to bedzie pikuś :) na kazdym meczu bedzie siedzialo nas okolo 12 tys , za taka kase na pewno utrzymamy zespol a moze jeszcze dolaczy do nas BP :DD


    ps

    Pozdrowienia dla Falubazki :)

  12. Powrót do góry    #102
    Użytkownik
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Heheh Zkz I Moze Sobie Pomazyc O walaskach switach Hampelach ceglach dobrukich itp...
    Dobrze bedzie jak zostanie ta Stanerja co jest hehe cud bedzie jak sie utrzymacie haha w co tez watpie...
    NIE MACIE KASY NA TAKICH ZAWDNIKOF WIEND NIE GADAJCIE BZDUR ZE SKLADAMI !!! hehe no jescze dryml u was buaha jak oni bendom u was jedzic do Jestem Papiez Jan Pawel II
    Staleczkaa Gorzow Sialalaa hejUkryta zawartość

  13. Powrót do góry    #103
    Użytkownik
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ojoj Zkz nie ma Jak Se POmazyc co nie?? hehe pepe itp.. napewno U was nie bendom No moze jak dobrze pojdzie do Jacek Rempala co Najwzyej i Dobrze bedzie Jak Zostanie U was Stanerja Winc po co Gadacie bzdury u siwtscie pepe cegle walasku dobruckim i hamplu???
    nie mazcie nawet o tym bo to jest sklad waszych mazen
    Staleczkaa Gorzow Sialalaa hejUkryta zawartość

  14. Powrót do góry    #104
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Okon skąd wiesz czy Protasiewicz, Świst nie przyjdą do nas pieniądze na transfery mamy. Stal nie będzie stać na wykupienie wszystkich zawdników i może akórat Śwista nie wykupią o ile będzie jeszcze tam istniała drużyna żużlowa. A teraz na temat. Ja nie martwię się składami bo wiem, że Bartkowiak będzie robił wszystko by zrobić je jak najlepsze. Martwi mnie tylko czy trener Z.Jąder będzie chciał zostać w Zielonej Górze. Ile razy ten wspaniały trener podkreślał, że woli doprowadzać drużyna do E-Ligi, a nie zajmować się tym by drużyny pozostały w krajowej elicie.

  15. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ojoj Zkz nie ma Jak Se POmazyc co nie?? hehe pepe itp.. napewno U was nie bendom No moze jak dobrze pojdzie do Jacek Rempala co Najwzyej i Dobrze bedzie Jak Zostanie U was Stanerja Winc po co Gadacie bzdury u siwtscie pepe cegle walasku dobruckim i hamplu???
    nie mazcie nawet o tym bo to jest sklad waszych mazen
    hehehe okon martw sie o swoja stal bo o zielnke badz pewien ze sobie poradzimy jak by pieniedzy niem ieli to do ekstralig by sie nie pchali aa po drugie bartkowiak by nie mowil iz napewno do Zielonej Gory przyjdzie BARDZO DOBRY ZAWODNIK KRAJOWY a co do stranieri to juz po Grand Prix Australii maja podpisac kontrakt .

  16. Powrót do góry    #106
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Realny skład ZKŻ

    Moim zdaniem oczywście uwzględniając że nie bedzie KSM to szukał bym wzmocnienia dwoma zawodnikami a w grę wchodzą : Dobrucki, Walasek i Świst wszyscy są wartościowi i obcykani w ekstrlidze i nie są tak masakrycznie drodzy jak Protas( oczywiście było by super gdby u nas jeżdził ) czy Ułamek a nawet Cegła. Natomiast skład taki :
    -Pedersen- wiadomo killer
    -Dobrucki ( lub Walasek)- skuteczny
    -Kuciapa - zrobi swoje
    -Świst - doświadczony i dobry zawodnik
    -Huszcza (jak kupi sprzęt!!!!) - zawsze coś uzbiera
    -Krmański - killer2
    -Alan Marcinkowski
    Oczywiście w odwodzie -Billy Hamill- na kilka ciężkich meczów w których jechał by za najsłabszego np. Huszcze to był by mocny skład!!!!!! który zapewnił by spokojne utrzymanie się a może walkę o pierwszą czwórkę. Wydaje mi się to realne finansowo bez przegięć.

  17. Powrót do góry    #107
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do OKON
    Cytuje:
    ------------------------------------------------------------Ojoj Zkz nie ma Jak Se POmazyc co nie?? hehe pepe itp.. napewno U was nie bendom No moze jak dobrze pojdzie do Jacek Rempala co Najwzyej i Dobrze bedzie Jak Zostanie U was Stanerja Winc po co Gadacie bzdury u siwtscie pepe cegle walasku dobruckim i hamplu???
    nie mazcie nawet o tym bo to jest sklad waszych mazen
    ------------------------------------------------------------

    Chłopcze powiedz mi prosze kto Cie pisać uczył???
    Co to jest za słowo "Se" lub "bendom" ?? Pierwsze slysze.
    Miodek to by Cie juz chyba za jajeczka powiesił za takie słownictwo.
    Próbowałem dojść do jednego zdania ale chyba musisz mi to wytłumaczyć: "...Stanerja Winc....". Jakies neologizmy tworzysz???
    Misiu popracuj na pisownią a wtedy bedziesz mogł sobie pokrzyczeć na forum.

    Pozdrawiam.

    P.s. A jakbys nie wiedział to marzenia są potrzebne.

  18. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do OKON

    Ojoj Zkz nie ma Jak Se POmazyc co nie?? hehe pepe itp.. napewno U was nie bendom No moze jak dobrze pojdzie do Jacek Rempala co Najwzyej i Dobrze bedzie Jak Zostanie U was Stanerja Winc po co Gadacie bzdury u siwtscie pepe cegle walasku dobruckim i hamplu???
    nie mazcie nawet o tym bo to jest sklad waszych mazen
    Okon - jak narazie to ZKZ ma sponsora strategicznego a 2 juz si eszykuje a twoja Stal zbiera kase na to by wystartowac w ogole w sezonie (buahahaha) nie potrzebujemy tutaj takich twoich komentarzy !!! Nasza sprawa kogo my zakontraktujemy, ty sie martw zeby u was jakis zawodnik zostal buehehehehehehehehehe.

    ZKZ BEDZIE MIAL PROTASA A STAL BEDZIE MIALA ......



  19. Powrót do góry    #109
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    525
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 4 w 3 postach

    skład zkż 2003

    Jestem kibicem z Bydgoszczy uważam że są duże szanse niestety żeby protasiewicz odszedł od polonii, ale jeśli protas odejdzie to na 100% nie do zielonej góry raczej wróci do wts wrocław. Mam nadzieje że on nie zmieni klubu wszystkim wiadomo że on ma bydgoszczy dom i za pare dni bierze ślub. Protas ma wielki sentyment tak jak T.Gollob do polonii bydgoszcz więc myśle że jednak nie zmieni klubu.

  20. Powrót do góry    #110
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach

    Moi drodzy!!

    Proponuj postow Okona nie barc na serio, bo nasz "kochany" koelga z Witnicy jak juz wczesniej to zaobsrwowalam wogole powtarzam wogole nie zna sie na rzeczy a uwaza sie za takiego wielkiego fana Stali Gorzow A np.w sobotnie popludnie nie ma pojecia o skaladzie swojej kochanej Stali! A gdy juz pewne bylo ze Stal spadnie ciagle powtarzal ze " Cegla wroci do Gorzowa"! Wiec apeluje o spokuj on chyba gada takie pier***y aby zwrocic na sibie uwage moze w domq jest niedoceniany wsrod rowiesnikow.....nigdy nic nie wiadomo! A powyzszy post autorstwa Okona to stek bzdur niech sie zacznie martwic o Stal a nie o Falubaz,ktory spodziewa sie sporego zastrzyku gotowki!

    Ps. Adas dziekuje bardzo za pozdrowienia:***

  21. Powrót do góry    #111
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawa za bardzo madres stwierdzeni Falubazki !!! ja okonia znam z irca hyhyhy nie bede sie wypowiadal dalej ...... :) ale to co pisze falubazka to szczera prawda.

  22. Powrót do góry    #112
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    najpierw splcmy tegoroczne dlugi

    Hehe, ladnie to brzmi, ale wydaje mi sie ze czesc forumowiczow popadla w za duzy zacgwyt po awansie. I jak zawsze w takich momentach kompletuje sie druzyne. Ale na arzei sytuacja finansowa jest taka, ze wciaz sa zaleglosci wobec zawodnikow za tegoroczne starty w meczach. Np. Kuciapa jest gotowy zosatc tutaj, ale zanim podejmie rozmowy, musza byc uregulowane zaleglosci. Zreszta Bartkowiak to potwierdzil i narazie lata po firmach, zeby zebrac brakujace pieniazki. Jesli chodzi o transfery to inny temat, bo to zapewne kwestia przyszlorocznego budzetu. Przyznam sie ze na razie nic mi nie wiadomo na temat ewentualnych nowych sponsorach. Ale slyszalem, ze chciano by sciagnac dwoch krajowych zawodnikow, aby w lidze startowac z jednym stranieri, bo oni duzo kosztuja. jesli protas bierze 16 tys zl (tak ktos opdal na forum), to jest zdecydowanie tanszym zawodnikiem, a gwarantuje podobna zdobycz punktowa. Ale nie wiem czy protas rzeczywiscie jest podjarany powrotem do domu, wiadomo ze nie lubial sie z owczesnym zarzadem, a czesc tych ludzi jest przy klubie do dzis. Natomiast z walaskiem, gdy rozmawialem z nim w maju dal do zrozumienia, ze raczej nie ma ochoty znowu sptkac sie z panami z zarzadu.

  23. Powrót do góry    #113
    Użytkownik Awatar slav007o
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja osobiście póki co nie wierzę w żadne wzmocnienia w ZKŻ.
    Już tyle lat śledzę to co się dzieje z klubem i wokół niego, a z tego co pamiętam to w tak już długiej historii klubu w latach 90 i początku nowego wieku, tylko raz został przez naszą drużynę zakupiony zawodnik nie mający korzeni Lubuskich, lub zielonogórskich i był to oczywiście Maciej Kuciapa, który najpierw uważany był przez wszystkich za Boga, z czasem jednak wszyscy zaczęli go gnoić. Sądzę że nawet jeżeli zostaną pozyskani nowi sponsorzy nie będzie to na tyle duży zastrzyk gotówki, aby postawić solidnie drużynę na nogi i żeby zaczęła kupować seniorów z Polski, poprostu nas na to nie stać, a sam osobiście nie chcę podzielić losu Gorzowa, który rozdawał kasę ponad miarę, a teraz sami wiemy gdzie wylądował.
    Bardzo chciałbym aby w przyszłym roku nasza drużyna powalczyła o utrzymanie, a te składy które niektórzy podają to są wręcz bajeczne (Dobrucki, Walasek, Protasiewicz, Hampe), ale sądzę że mieszczą się one tylko w granicach gdybania i marzeń, a wszystko tak jak zawsze pozostanie tylko na kartce i będiemy po raz kolejny musieli walczyć w Ekstraklasie bez wzmocnień, opierając drużynę na dwóch drogich, solidnych obokrajowcach - którzy nie koniecznie będą musieli przywozić 15pkt tak jak to było w pierwszej lidze, oraz jednego solidnego zawodnika polskiego, kto to będzie ??, domyślam się że Kurman, ale kto wie czy jeżeli nawet nie w tym roku to za rok czy dwa jemu też się nie znudzi skakanie pomiędzy dwiema klasami rozgrywkowymi i także pojedzie szukać sobie pracodawcy tam gdzie będzie miał zagwarantowany stały udział w wacle z najlepszymi w naszej lidze.


    Pozdrawiam

    SLAV

  24. Powrót do góry    #114
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ppp Rafał Kurmański ma kontrakt podpisany na jeszcze rok, więc niegdzie nie ucieknie:). Skowron, czy klub ma pożytek ze Anotniego Svaba? Mimo, że go bardzo lubię, ale szczerze mówiąc wolę by opuścił zielonogórski klub. Teraz będzie potrzebna kasa na transfery, a wiadomo, że nawet Svab coś musi brać i nie jest to mało. Jestem pewien, że zamist A.Svaba będziemy mieli jednego może dwuch lepszych zwodników. (oczywiście nie za takie same pieniądze) :) Myślę, że Bartkowiak załata dziury w składzie tak skutecznie, że pozostaniemy dłużej niż rok w krajowej elicie. Może nawet będziemy w górnej 4. Ktoś może powiedzieć, że to jest szczyt marzeń, a co zrobiła Unia Leszno. Kto by pomyślał po sezonie 2001, że ta drużyna tak daleko zajdzie.

  25. Powrót do góry    #115
    Użytkownik
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Świst w ZKŻ buhahahahaha

    Świst w ZKŻ ,hehe kto by chciał 34 latka z gorzowa bo ja nie .Morzliwe że walas będzie w ZKŻ?Mam nadzieje że niebędzie już KSM to Falubaz skompletuje fajny skladzior.Oczywiscie z Billym,Nickim,i Kurmanem na czele.Jeżeli do tego dojdzie Walas,Marcinkowski,Kuciapa i Pecyna to może będzie pierwsza 4.Jeżeli nie to? POZDRAWIAM WEST

  26. Powrót do góry    #116
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    Pecyna

    Mam nadzieje że to był żart a tak na serio przeczytałem wasze propozycje i musze stwierdzic że co nie kture są w zasięgu klubu czy to sie podoba niekturym kibicom czy też nie.Po przeanalizowaniu niekturych wypowiedzi to fakt jest taki że Protasiewicz może i sponsor da kase ale to by nas nie ratowało bo za te mamonke można by było sie zastanowic nad kupnem 2 w miare dobrych zawodników a mam na myśli Walaska,Dobrucki i Świst tak kolego Świst niestety to jest zawodnik na 10 pkt.A wtedy nasz skład by wyglądał naprawde ok.

  27. Powrót do góry    #117
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a moze wyj*** Hamilla??? Jest drogi i wogóle. Za niego protasa a drugie krajowego to Śwista i koniec, hehe

    1.pedersen
    2.Huszcza
    3.protas
    4.Kuciapa
    5.świst
    6.Kurman

    Marzenia...
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  28. Powrót do góry    #118
    Użytkownik
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    174
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    falubazz bardzo fajnie to sobie wykombinowałes!!! Podoba mi się Twoja koncepcja składu.
    Pozdrowionka

  29. Powrót do góry    #119
    Początkujący
    Dołączył
    09-10-2002
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    [b]Powrót Szymka[/b]

    Myśle że gdy do składu wróci Szymek i ściągniemy Kruka to jest duża szansa powalczyć o pierwszą czwórkę. Trzeba tylko dać im dobry sprzęt. Moglibyśmy jechać nawet bez Hamilla i Pedersena. Gdyby jeszcze Kujawa przypomniał sobie... a Kłopot zachował tegoroczną formę to mamy MISTRZA!!!

  30. Powrót do góry    #120
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Dzisiaj na treningu jezdził sam Rafał Dubrucki , przywiózł dwa motory i wyjechał na tor chyba z 6 razy. Mysle ze jest o dobry prognostyk przed zakupem tego zawodnika , w parkingu widoczny był tez Grzesiu Walasek który był juz bez kul , a wiec chyba wraca do zdrowia coraz to szybciej. Jesli ci dwaj zawodnicy wzmocniliby ZKZ , to byłagy to wielka szansa na pierwsza 4 w tabeli , byłby wtedy taki skład -
    1-Nicky Pedersen
    2-Grzesiu Walasek
    3-Rafał Dobrucki
    4-Maciej Kuciapa/Andrzej Huszcza
    5-Billy Hamill
    6-Junior
    7-Rafał KJurmański
    Tylko Falubaz!

  31. Powrót do góry    #121
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ah ten ALAN

    Dzis AlAN walczył jak równy z równym z Dobruckim, pare razy go wyprzedzając! Poza tym był Walasek, onmało nie ********ił mu fan_falubaz bo Grześ sie na niego krzywo patrzył:P:P:P:Pżart.Poza tym caly trening Bartkowiak gadał z ojcem dobruckiego, a z samochodu rafała wystawał gotowy do podpisania kontrakt:P:P:P:P:P podtrzymuje moja koncepcje składu, ale po dzisijeszym zamiast Śwista rafał Dobrucki i PIERWSZA CZWÓRKA JEST NASZA!!!!!!
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  32. Powrót do góry    #122
    Użytkownik Awatar slav007o
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ta opcja z Dobruckim jest bardzo satysfakcjonującam tyle tylko na ile jest prawdziwa i czy przyjechał on tylko pooglądać sobie tor, czy może coś więcej. Osobiście nic nie miałbym przeciwko gdyby taki zawodnik zasilił nasz skład, ale co do Walaska to jednak sądzę, że to mniej prawdopodobne od przejścia do nas Rafała D. :) chociaż najlepiej byłoby gdyby obaj Ci panowie do nas przyjechali i podpisali kontrakty :D


    SLAV

  33. Powrót do góry    #123
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    zejdzmy na ziemie !!

    o przejsciu protasa do Falubazu to zapomnijmy - za drogi, pozatym to typowy "fochmistrz" - a placenie ze mecz a nie za punkty to paranoja, juz 'walas' mial tak kiedys placone w zielonej a co pokazywal to niektorzy beda pamietac (zenada!!);
    pozatym po co nam jakis swist ?? i te jego 10pkt to tez nie jest takie realne - bo latwiej zdobyc 10pkt w druzynie ktora przegrywa mecze wysoko niz je nisko wygrywa - nie mam racji ?? niech w takiej bydgoszczy robi te 10pkt jadac w parze z tomkiem gollobem - jakby zrobil z 5pkt to meeeeex na swista - niech se zostanie w gorzowie i niech robi w tej 1 lub 2 lidze robie komplety - zycze mu tego;
    dobrucki - jesli byl na treningu i trenowal z calym zespolem to moim zdaniem o czyms swiadczy, bo chyba nie robi tourne po Polsce i se trenuje na torach tak dla jaj; nie mowie ze to oznacza ze juz podpisali kontrakt - bo to nie jest rownoznaczne, mnie sie poprostu wydaje ze rafcio przyjechal porozmawiac o ewentualnym przejsciu do Falubazu a przy okazji przeprowadzil trening - pozatym to bylby cenny nabytek dla zielonki;
    a co sie tyczy walaska to fajnie by bylo jakby wrocil szczegolnie gdyby on i dobrucki podpisali umowy z Falubazem - obydwoje to silne wzmocnienie, a jesli chodzi o konflikty na lini walas-zarzad to nie byly tylko wina zarzadu bo walas mial strzaly - ale z wiekiem kazdy dorasta (nie mowie tylko o zawodniku) - takze czekam na mila informacje ze bedzie grzesiu ponownie nosisz plastron z myszka miki :)
    PS a co do zaleglosci wobec jakich zawodnikow - to one nie maja nic wspolnego z budzetem na nowy sezon i z kupnem nowych zawodnikow
    PS2 pozostaje 3 zawodnikow ktorzy beda walczyc o miejsce w skladzie = huszcza, kuciapa, stojanowski (nie wiem dlaczego tak wielu z was stojana spisuje na straty ?!) - i to jest dobra sytuacja
    PS3 pozostaje jeszcze jeden stanieri - svab - pamietajmy ze nie zawsze bedzie moglo jezdzic dwoch stanieri (o ile plany bede jazdy 2'oma stanieri) a ja wole svaba niz huszcze czy kuciape - to zawsze te 7pkt a nie ... olimpiada(0,0,0,0,0) lub jakies marne 2-3pkt

    pzdr yzerman !!

  34. Powrót do góry    #124
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jakie świsty ? jakie protasy ? na co ??? Wystarczy ktos z nizszej półki, ot Rempała ( Jacek lub Greg ) czy Baliński albo Pecyna.

    Proponowany skład ( nie biorąc pod uwage KSM )
    1 Hamill
    2 Baliński/Rempała/Paluch/Pecyna ( jeden z nich powiedzmy )
    3 Pedersen
    4 Huszcza
    5 Kuciapa
    6 Marcinkowski
    7 Kurmański

    Reserved :

    1 Stojanowski
    2 Kłopot
    3 i spółka ( juniory )

    Obcokrajowiec w razie czego :
    Svab

    I mamy ekipe na czwórkę ! A wy tu jakieś świstaki czy inne "asy" proponujecie...






  35. Powrót do góry    #125
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    __patryk nie zgodze sie z toba
    ten sklad co ty podales to ... lipton na meeex

    1. Hamill
    2. Pecyna (np.)
    3. Pedersen
    4. Huszcza
    5. Kuciapa
    6. Marcinkowski
    7. Kurmanski

    po pierwsze: nie zawsze bedzie moglo 2 stanieri jechac, po drugie kuciapa widziales co robi na wyjazdach ("mniej niz zero ooooooo"), huszcza coraz gorzej jezdzi (starzeje sie i to widac)
    pozatym ten sklad co podales jest dobry ... ale na 1lige a nie na e-lige, mysle ze ciezko by bylo z utrzymaniem sie takim skladem a co dopiero powalczyc o pierwsza 4 !! popatrz sobie chociaz na sklad apatora w tym sezonie - i juz masz odpowiedz !!
    pozatym pomoge ci zrozumiec cos: patrz na kazdy mecz w e-lige tak jakby to mialby byc mecz u nas ze startem (zreszta przegrany mecz) i teraz sobie przypomnij co zrobili poszczegolni zawodnicy i kim bys ich zastapil (w miare mozliwosci oczywiscie)

    moj sklad wyglada nastepujaco:
    9. Hamill
    10.Kuciapa(ew.Huszcza,Stojanowski)
    11.Dobrucki
    12.Walasek
    13.Pedersen(ew.Svab)
    14.Kasprowiak
    15.Kurmanski

    czemu hamill z potencjalnie z najslabszym zawodnikiem zespolu ?? poniewaz genialnie rozprowadza pare - czego poprostu nie potrafi pedersen - odkreca rure i przed siebie, a para pedersen-kurmanski - coz kurmanka nie trzeba rozprowadzac po starcie :) - swoja droga bardzo silna para; no i mamy silna pare dobrucki-walasek - mysle ze to oni beda glownie decydowac o losach meczu - niedyspozycja jednego z nich lub problemy sprzetowe beda decydowac o losach meczu

    PS Alan Marcinkowski - on ma 15lat, takze sie nie rozpedzajmy z wpisywaniem go do skladu - fakt ze mlody sie pcha do walki i sie nie boi - cechy prawdziwego fighter'a, takze poczekajmy na niego jeszcze jeden zeson
    swoja droga mam nadzieje ze Jader od razu Alana wyrzuci na "gleboka wode" - bo (za przeproszeniem) piepszenie sie z Kasprowiakiem doszlo do takiej formy ze ma on 20lat i zero mozliwosci rozwoju; niech Alan pokaze ze jest twardy ze chce walczyc i albo sie wybije i okaze sie wielkim zuzlowcem albo ... zginie w tloku miernot zuzlowych - taka jest brutalna prawda

    pzdr yzerman !!

    PS. A jesli chodzi o panow Kujawe i Klopota to ... Wanda Krakow wita i zaprasza - sie niedlugo okaze ze jezdza tam sami wychowankowie Falubazu :P
    ale tak bardziej serio to wypozycz nalezaloby tych zawodnikow (panow K.) na rok, a moze cos z nich bedzie
    szczegolnie zastanawiajaca jest postawa Kujawy w Czechach robi po 12-15pkt w Angli z Kasprzakiem rozjezdzaja jakies zawody a w Polsce nie potrafi zrobic ani jednego porzadego wyniku w meczu - wszedzie dobrze tylko nie u nas - dziwne ... bardzo dziwne, moze nie powinien wogole jezdzic w Polsce a jedynie zagranica :P

  36. Powrót do góry    #126
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pitbull tak piszesz o klopocie i kujawie. A myslisz ze oni nie probowali przejsc do innych klubow? Wez pod uwage, ze to co pieprzy bartkowiak, to tylko czesc prawdy przekazana w takiej fiormule, aby pokazac jacy dzialacze sa wpsaniali, a zawodnicy zli. Np pozioma w zeszlym roku, chyba pamietasz mial zaporowa cene. jezeli tak narzekaja na niego, to dlaczego nie ustapia. Klopot przed rokiem mial juz przeprowadzone wstepne rozmowy z innym klubem. bartkowiak powtarzal co krok, ze pewnych zawodnikow by sie pozbyl, m. in. swojego buntownika grzesia. Ale gdy tamten klub sie zglosil, to zaczeli stawiac coraz to nowe warunki. Pozioma przez wiekszosc sezonu byl tak zdolowany psychicznie, ze rozwazal koniec kariery, badz zmiane klubu. Pzrebakiwal w miedzy czasie cos o wawie. W tej chwii przyznam sie, ze nie wiem co sie siedzi w jego glowce. Wiec pitbull prosze cie, nie jedz tak po ludziach, skoro nie wiesz, jakie oni maja jazdy na codzien.

  37. Powrót do góry    #127
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,681
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    Nie wiem co Wy się tak gorączkujecie tym że ktoś tu trenował albo był na treningu. Skąd wiecie czy Dobrucki nie ma niebawem jakichś zawodów np w Anglii na torze zbliżonym do naszego? Chciał sprawdzić czy tor mu odpowiada żeby podpisać kontrakt? A może chciał sprawdzić Alana żeby go kupić do swojego klubu? Walasek ma tu rodzinę - może był w tym czasie w Zielonce i se wpadł na trening (zresztą swego czasu Kłopot miał od niego wypożyczyć sprzęt). Pepe może był u rodziców Kasi albo swoich i tak samo sobie przyskoczył na Wrocławską. A Cegielski się nawet przed kamerami TV chwalił że trenował u nas w tym roku też. Wszyscy oni mają u nas jeździć hmmmmmmm niezłe by było tylko nierealne, no chyba że władze klubu mają asa w rękawie typu Morawski żeby zrobić super niespodziankę na sezon 2003. Hmmmmm pamiętacie jak cały ZKŻ trenował w tym roku w Toruniu przed meczami w Gnieźnie? Czyżby w 2003 mieli wszyscy zasilić Apatora?
    Odnośnie ostatniej wypowiedzi Jonasa to uważam że Kujawa miał cenę zaporową dlatego że pod koniec tamtego roku zdobył IMSJ więc pewnie władze chciały go zatrzymać w ZKŻ zeby mieć drugiego silnego młodzieżowca - jak mieli przewidzieć że będzie aż taki cienki? Przecież pozostali IMŚJ solidne punkty zdobywali w swoich klubach tuż po zdobyciu tytułów. Kujawa ma potencjał tylko jest strasznie cienki psychicznie. Pamiętacie jak Kurmanek kiepsko jeździł na początku tego sezonu? Zawalał mecze jeden po drugim, też na niego psy wieszali i co? - potrafił się podnieść i na swojej rakiecie wwiózł naszych do ekstraligi!!! A Kujawa jak cieniował na początku tak przez cały sezon. Właśnie o jego słabej psychice związanej z Zielonogórką drużyną swiadczą te wyniki z Czech czy z zawodów indywidualnych (np w Rybniku czy dojście do półfinału IMP).
    Co do Huszczy w 2003 w ZKŻ. Ja uważam że mimo wieku technikę ma nadal bardzo dobrą - jedyne co mu brakuje to SPRZĘT, SPRZĘT, SPRZĘT. Jakby nie było jest w czołówce krajowej - finału IMP gdzie jako jedyny wygrał z T.Gollobem czy dojścia do Wielkiego Finału w Pile sobie też nie załatwił tylko wywalczył co nie? Tylko sprzętu mu potrzeba.
    Tak Huszcza jak i Kuciapa powinni iść śladem Kurmańskiego i właśnie zrobić ze swoim sprzętem to samo co Rafał zrobił i byłoby oki.
    Na żadnego dobrego młodzieżowca z innego klubu w ZKŻ też nie liczę, bo wiem jaką ważną rolę oni spełniają w każdym meczu ligowym swojej drużyny, więc raczej władze tych klubów ich nie wypuszczą ze swoich rąk.
    To by było na razie na tyle. Zresztą jak mawia przysłowie - pażyjom uwidiem :)

  38. Powrót do góry    #128
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kto drogi a kto tani

    Jeden z forumowiczów napisał:

    „o przejsciu protasa do Falubazu to zapomnijmy - za drogi, pozatym to typowy "fochmistrz" - a placenie ze mecz a nie za punkty to paranoja, juz 'walas' mial tak kiedys placone w zielonej a co pokazywal to niektorzy beda pamietac (zenada!!);

    Inny forumowicz wspomniał, że ” PePe otrzymuje za mecz 16.000,- zł.” Czy rzeczywiście tyle i w takiej formie otrzymuje - to sprawa jego i klubu w jakim jeździ. Nie mniej można zastanowić się jak to się ma do wynagrodzenia innych zawodników. Starałem się znaleźć takie dane ale ..... ich nie znalazłem. Jednak na jednym z portali internetowych / ponoć dobrze poinformowany/ napisał, że Bili Hemil jeżdżąc w ZKŻ przy zdobyciu 15 pkt w meczu - otrzymuje wynagrodzenie w kwocie 45.000,- zł.
    Inna ze stron www podaje, że PePe w roku 2002 na 20 meczy zdobył 241 pkt / z bonusami / co daje mu średnio 12 pkt na mecz, a jeden zdobyty przez niego pkt w takim razie kosztuje ok. 1.300,- zł.
    Czy to dużo czy mało w stosunku do B.Hemila? Aby na to odpowiedzieć trzeba otrzymywana przez B.H. kwotę 45.000 zł podzielić przec 15 pkt co daje 3000,- zł za zdobyty pkt. A jak to się ma do „drogości” ? A tak, że z małego matematycznego równanka wynika,że B.H w stosunku do tego drugiego jest droższy o ok. 230%.
    Podane cyfry radzę brać z przymrużeniem oka, bowiem przedstawione dane o PePe jak i B.H są dla mnie mało wiarygodne. Jeżeli jest inaczej to tak się to przedstawia.


  39. Powrót do góry    #129
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Waldzior ja wcale nie mowilem ze to ze Dobrucki trenowal z naszymi zawodnikami musi oznaczac ze juz jest w skladzie Falubazu - poprostu mowilem ze fajny by bylo i ze mam nadzieje ze ten fakt (treningu i rozmow z Jaderem) przyniesie jakis efekt (wzmocnienie nim zespol); ale nie bede ukrywam ze mam cicha nadzieje ze jednak Dobrucki przejdzie do zielonki - chociaz masz racje ze jego trening na wroclawskiej nie musi o niczym swiadczyc.
    Jesli chodzi o Walaska to wiadomo ze pochodzi z zielonki - tu ma rodzine znajomych i moze calkiem przypadkiem wpadl do klubu ... a moze jest wrecz przeciwnie, to sie okaze dopiero; ale temat brzmi "teraz czas na gdybanie i kompletowanie skladu (ZKZ Zielona Gora" - wiec mozna troszeczke pomarzyc ... a marzenia sie czasem spelniaja - tymbardziej ze te sa realne :)
    Co sie tyczy mega gwiazdora Kujawy to ... "uważam że Kujawa miał cenę zaporową dlatego że pod koniec tamtego roku zdobył IMSJ więc pewnie władze chciały go zatrzymać w ZKŻ zeby mieć drugiego silnego młodzieżowca" - (Waldzior) - zgadzam sie w 100% z Twoja Waldzior wypowiedzia i dodam jeszcze ze watpie zeby Falubaz pozbyl sie go w tym sezonie - popatrzmy co Kujawa robi w Czechach czy Angli - moze sie jeszcze obudzi i bedzie punktowal, choc to juz senior i to jest pewien mankament, ale klub bedzie sie bal oddac zawodnika ktory moze w innym klubie zaczac chlastac po 10-12pkt
    A Klopot jesli bedzie chcial odejsc to watpie zeby nie chcieli go puscic z klubu - przeciez po numerze przed meczem z Rybnikiem chcieli go wypiepszyc z klubu, nie gadajcie ze jesli Klopot chcialby odejsc to klub wy przeszkodzil mu w tym - przeciez to nie jest jakis wymiatacz ligowy, inna sytuacja by byla gdyby mial odejsc Kurmanski - wtedy cena by byla wrecz kosmiczna :P
    "...pamiętacie jak cały ZKŻ trenował w tym roku w Toruniu przed meczami w Gnieźnie? Czyżby w 2003 mieli wszyscy zasilić Apatora?" - to mnie rozbroilo - ale cenna uwaga, dodam tylko tyle ze moja firma oplacila ten trening ale to juz inna bajka :)
    Jesli natomiast Huszcza zaczalby jezdzic na motorach takich jak Hamill to mocnych by nie bylo na niego, bo jezdzic to "tomek" potrafi ale ten jego sprzet ... tragedia i jakos nie wierze w to zeby zainwestowal w sprzet - jak ktos tego tyle lat nie robi i tak wogole to sam kreci w maszynach, to chyba nagle sie nie zmieni ... a szkoda.
    Inna sprawa ze sciaganie juniorow do Falubazu to paranoja !! po co ??!! po co placic hajs lepiej zaiwestowac to w szczyla ktory jest stad i bedzie tutaj zwiazany kozeniami i senstymantami a nie w goscia co za rok i tak se pojdzie wchuj.

    dobra czas zawijac galoty i posymulowac kilka godzin :P

    pzdr yzerman

  40. Powrót do góry    #130
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,681
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    Jak napisałem w wątku "Do Zielonogórskich kibiców" dzisiaj w godz 11.00 - 12.00 jest czat z Huszczą i Kurmańskim na stronie "Gazety Lubuskiej" www.gazetalubuska.pl więc można bedzie co nieco może dowiedzieć się wiecej z samego źródła na temat właśnie gdybania itp.

  41. Powrót do góry    #131
    Początkujący
    Dołączył
    15-09-2002
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    co zmienic?

    pomyslcie co trzeba zmienic w skladzie jesli 2 lata temu wygrywalismy z bydgoscza w skladzie :
    Richardson
    Kuciapa
    Huszcza
    Stonehewer
    Kurmanski
    Kujawa
    Stojanowski albo klopot
    trzeba wywalic kujawa a za niego marcinkowski obcokrajowcy to juz wiemy ze hamill i pedersen no i za huszcza i kuciapa protas i to wystarczy o powalczenie w pierwszej 4 po co nam swist albo cegla wystarczy tylko protas bo za niego BP zaplaci i bedzie placic a reszcie placic sie bedzie jak do tej pory wiec wystarcza zmiany i juz

  42. Powrót do góry    #132
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    Dlaczego

    Prosze powiedzcie dlaczego tak uparcie stawiacie na Protasiewicza.

  43. Powrót do góry    #133
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dlatego na protasa bo mieszka u nas, bierze slub z zielonogorzanka i dlatego ze jest naszym wychowankiem a poza tym jest *****istym zuzlowce i mogl by nam dostarczyc wielu punktow !!

  44. Powrót do góry    #134
    Zbanowany
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Waldzior - bylem na tym czacie i to byla jedna wielka paranoja. Nikt nie moderowal dyskucji, padaly pytania typu - "czy znacie to powiedzienie Andrzej Huszcza baki puszcza? K..., porazka. Nota bene, Tomek ostro oberwal od co niektorych za ten sprzet (ode mnie tez tylko w troche kulturalniejszych slowach) i moze wezmie to sobie do serca. Zgadzam sie, ze ten facet moze pokazac jeszcze klase, ale nie na tych rowerkach, ktore teraz posiada. Dlatego nie spisywalbym go na straty. Facet przebakuje o trenerstwie na przyszlosc, a moze duzo nauczyc (np. jak uzyc nog w walce z przeciwnikiem :), lub jak pokierowac kierownica motocykla przeciwnika, cholera jak to zobaczylem ostatnio to wlosy stawaly mi deba).

    Co do wzmocnien to ja najchetniej widzialbym Dobruckiego i Walaska w skladzie. Nic nie mam do Swista czy Protasa. Po prostu mysle, ze lepiej inwestowac w mlodszych zawodnikow i starac sie przywiazac ich do klubu. Obaj maja pewne problemy z ustabilizowaniem (moze nawet znizka) formy, ale maja oczywisty potencjal i przy korzystnej atmosferze beda wielcy. Takie wzmocnienie byloby wystarczajace do utrzymania ekstraligi i pozwoliloby przy ewentualnym dobrym rozwoju Marcinkowskiego powaznie myslec o medalach w roku 2004. Co do Hamilla, to bardzo go lubie, ale niech zejdzie na ziemie z zadaniami finansowymi. Mam nadzieje, ze klub dogada sie z nim w tej sprawie. Tak wiec stawialbym na taki zespol: Pedersen (Hamill), Kurmanski, Huszcza (Kuciapa, Stojanowski), Walasek, Dobrucki, Marcinkowski. Zegnamy panow Klopota (gdziekolwiek) i Kujawe (wypozyczenie - nie do klubu ekstraligowego, a noz sie obudzi i zacznie walic punkty). Wsrod mlodziezowcow stawiamy na Marcinkowskiego, wydalamy z klubu Kasprowiaka (20 lat i facet ledwo sie sklada w zakret). Taka mam koncepcje.

  45. Powrót do góry    #135
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    oj ADAS

    pisze to specjalnie dla ciebie ten Protasiewicz oprucz tego że kiedyś tu mieszkał i swego czasu wypioł sie na kibiców to zrobi 12pkt a będzie kosztował tyle ile Dobrucki i Walasek lub Świst razem wzięci a każdy z nich zrobi koło 9 pkt w meczu to se policz kogo lepiej byłoby kupic.

Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •