Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 693

Wątek: Teraz czas na gdybanie i kompletowanie składu ( ZKZ Zielona Góra )

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    449
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    To teraz ja...

    Mniej realne możliwośći transferów:
    - Krzysztof Cegielski (za drogi, inne drużyny dadzą więcej :(
    - Piotr Protasiewicz (troche wysokie wymagania)
    - Janusz Kołodziej (czy Tarnów go odda?)
    Bardziej realne:
    - Grzegorz Walasek (słaby sezon ale może by się przebudził)
    - Andrzej Zieja (średnia biegowa 2,161 mówi sama za siebie)
    - Piotr Świst (z Gorzowa ale wzmocnienie by było, oczywiście gdyby miał dobrą maszynę)
    - Piotr Świderski (chociaż by sobie dużo nie pojeździł, to trochę doświadczenia by zdobył)
    - Tomek i Marek Cieślewiczowie (jak GKS (nie daj Boże) spadnie, to "Cielaki" sie w 1 lidze marnować :P nie powinny)
    - Mariusz Staszewski (na dobrym sprzęcie by śmigał)
    - Tomek Gapiński (czemu nie? ambitny, waleczny)
    - Rafał Dobrucki (wielka niewiadoma)
    - Krzysztof Pecyna (dobry sezon)
    - Rafał Szombierski (hmm. wiadomo, coś by tam zawsze zdobył :))
    - Grzegorz Knapp (nawet jak GKM dość dużo przegrywał to on stawiał przeciwnikom opór i to z powodzeniem)
    - Karol Baran (chociaż Jasol chyba go nie da)

    Ci słabsi zawodnicy wymienieni przeze mnie byliby dopełnieniem do tych lepszych

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ŚWIST????????????????

    na poczatek podstawowa sprawa. jak mozna chciec w zielonej gorze swista?????? czy wy nie chodziliscie na mecze gdzie po wygranych biegach potrafil nam gnoj wystawiac dupe??? jak mozna takiego kogos oklaskiwac i jezdzic za nim po polsce. po drugie ten koles ma 34 lata. niech sie wozi w gorzowskim bagienku lub innej pile, a le nuie przychodzi do nas.

    dobrucki? czemu nie? zawsze dobrze tu jezdzil, ale z drugiej strony jak przypomne sobie mecz pila-gorzow to jakos mi sioe go odechciewa.

    do tonny: popieram! knapp????? ludzie kochani. nie zartujcie sobie. podpieracie sie tym ze zrobil komplet punktow w meczu z opolem???

    uwazam ze przede wszystkim trzeba umiejetnie rozegrac sprawe obcokrajowcow (mowimy o obecnym systemie, ktory moze byc zreformowany). na poczatku brac dwoch, a miejsce na 3 miec w obwodzie. hamill i pedersen i ewentualnie ktos w trakcie sezonu. svabowi dajmy juz spokoj. niech jezdzi gdzie indziej. jest wielu z tej polki bardziej wartosciowych i mnie podatnych na kontuzje.

    co do seniorow. zalezy oczywiscie wszystko od ksm-u. jesli zostanie jak jest to chyba trzeba oswajac sie z mysla ze w FALUBAZIE nie powienien juz jezdzic pan andrzej. zobaczcie ile unia zyskala na odstawieniu ze skladu jankesa. a tez nie byla to latwa decyzja. trzeba sie po prostu zastanowic czy chcemy profesjonalizmu i wyniku, czy sentymentow i ciaglego wiazania konca z koncem.
    kuciapa ma chyba za wysoki ksm. jesli nie to wlasnie on powinien zostac w zielonej. klopot i stojan, mimo ze bardzo szanuje glownie krzysia, powinni znalezc sobie klub taki jak rawicz czy tarnow. typowe sredniactwo, ale z szansami na rozwoj.
    kujawa tez musi zmienic klub. ja uwazam ze jesli trafnie wybierze nowe otoczenie moze byc niezly. on dobrze sie czuje przy mocnych zawodnikach. dysponuje naprawde swietnym momenten startowym. jak jezdizlby na przyklad w parze z gollobem? nie wiem. ale z hamillem w ekstralidze szlo mu wybornie.

    co do wzmocnien. nie szukajmy sredniakow. bez sensu. stawialbym zdecydowanie na chcociaz probe rozmow z protasem. jakby nie bylo swoj chlop. to samo z walskiem tyle ze uwazam ze marny z niego lider. z drugiej strony meoze znowu przyjda dla niego lepsze czasy?

    jezeli jeszcze maja pasc jakies nazwiska to ewentualnie kolodziej. mlody i perspektywiczny chlopak. przy naszym jednym juniorze (nie wiadomo jak bedzie w lidze radzil sobie marcinkowski), przydalby nam sie taki zawodnik.

    wymarzony sklad na ekstralige wygladalby u mnie tak:

    hamill
    dobrucki
    pedersen
    kuciapa
    protasiewicz
    marcinkowski(kolodziej)
    kurmanski

    malo to realne ale wyglada fajnie;)

    znjac bartkowiaka jednak, skonczy sie na skladzie takim jaki byl plus do tego dobrucki lub swist.

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi sie że skład ze Świstem to skład do spadku. Po drugie słyszałem że w przyszłym sezonie w meczu bedzie mógł jechac tylko jeden obcokrajowiec, tak wiec trzeba kogoś na poziomie jakiegoś naszego stranieri - Cegła ( wątpie ) Protas ( bardzo chętnie bym go widział ).

    Skład mój jeżeli starczy kasy, a chyba starczy, słyszałem że Quick-mix ma przeznaczyć 1 mln zł na wykup i opłacenie lidera krajowego drużyny ( nie wyssane z palca)

    1.pedersen
    2.kuciapa
    3.Protas
    4.Huszcza
    5.hamill
    6.Kurman

    a jezeli jeden obcokrajowiec w meczu to

    1.pedersen lub hamill
    2.Kuciapa
    3.protas
    4.Huszcza
    5.Dobrucki lub walas
    6.Kurman

    marzenia to tylko, ale z tym składem pierwsza czwórka BANK!
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    a co wy na to zeby postawic(gdyby zostalo to debilne ksm) na pedersena i kupic walaska (to taka wersja gdyby nie udalo sie znalezc sponsora), a odstawic hamilla. nicki bedzie Z sezonu na sezon coraz lepszy, a hamill zatracil ta swoja dynamike przy starcie. w e-lidze juz tak nie bedzie wyprzedzal na dystansie-inny poziom, a kase bierze spora!!
    wtedy sklad wygladalby tak:
    pedersen
    huszcza
    walasek
    jakis zagraniczniak; b. pedersen, lukas dryml
    kuciapa
    kurmanek
    podkreslam, sklad obmyslany przy zalozeniu ze nie bedzie duzej kasy. po co wpadac w dlugi. w takim wypadku nalezy zaoszczedzic grosza i sukcesywnie sie wzmacniac!! sklad napewno zapewni utrzymanie.
    ps. no musialem naniesc jedna zmiane

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    Czy starczy pieniędzy

    Panie i Panowie te głosy o funduszach ile to będzie kosztowało tak owszem to musi kosztowac ale po jakiego diabła ta cała zabawa.Czy nie przeżywakismy pięknych chwil w Gnieznie po co żeby teraz idąc na stadin przeżywac rozterki i wstyd żeby zamykac tabele w extra lidze znowu liczenie na cud.Nie teraz pole do popisu mają panowie i prezesi klubu bo my kibice swoje w sezonie zrobimy ten sport istnieje dla nas i tylko dla nas i nawet zakładając cene biletu na sume 20zł to jestem skłony płacic 22zł przeznaczając te 2zł na zawodnika rasowego z gurnej pułki a nie na Flisa Staszewskiego czy Rempałe ale to jest tylko moje zdanie myśle że nie będe w tym temacie osamotniony.

  6. Powrót do góry    #51
    Początkujący
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    FALUBAZ

    skład przez Ciebie podany to istny majstersztyk :) :):)

    tylko trzeba w GKSŻ przeforsować że Andrzej może jechać za dwóch zawodników :):)

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach

    Bez urazy ale o czym wy marzycie.......

    Po meczu w Gnieznie jako pierwszy z gratulacjlami do Dowhana zadzownil Grzesiu Walasek! Redaktor z Kablowki zaptytal sie "i co wroci do nas" na co Dowhan odpoiedzial krotko "niestac nas na niego":P wiem bo bylam i slyszalam cala rozmowe.
    Wedlug mnie Pepe do ns juz nie wroci bo wybudowal sobie super dom w bydgoszcy juz tam mieszka wiec nie ma sie co ludzic!
    Swist zapewne ejst zainteresowany startami u as nie ma sie co dziwic gorzow wkoncu Iliga!

    Dla mnie nowy zespol trzeba budowac na 2 solidnych zawodnikach zagranicznych(zobaczymy jakie bedzie regulamin) jeden solidny zawodnik krajowy typu Cegla ( w to ze on przyjzie to tez nie wierze) i mlodziesz bo to jest przyszlosc druzyny! dla mnie pan Andrzej powinnien zakonczyc kariere bo on nie nadaje sie na ekstra z calym szacuniem ale w zuzlu nie ma miejsca na sentymenty licza sie wyniki!

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Skład ZKŻ-tu

    Jak wypowiadali sie koledzy wczesniej tez sadze, ze jak ZKŻ chce sie utrzymac to musi zrobic w klubie pozadek. Czyli po pierwsze wypozyczyc, czy nawet niektorych calkiem sprzedal, lub oddac. Trzeba zespol wzmocnic jakim bardzo dobrym krajowym zawodnikiem, lub dwoma dobrymi (solodnymi)sredniakami. Moje typy zawodnikow:

    1.Grzegorz Walasek jest wstanie w ekstraklasie robic po te 9 punktow i wiecej wiec przydalby sie nam, ja osobiscie mam do niego jakis sentyment i chcialbym, zeby do nas przyszedl.

    2.Pepe fajnie byloby jakby u nas jezdzil, tylko ze klub by zbankrutowal. Niech jezdi na swoim poziomi w wrocku, czy w bydzi, a swoje umiejetnosci niech pokaze w GP :)))))

    3.Cegła to byloby cos wielkiego. Zawodnik, ktory jest opoka druzyny i w kazdym meczu mozna liczyc na jego solidne punkty. Niestety nie wiem, czy nas na niego stac.

    4.Świst lub Staszewski, predzej chyba Pioterk do nas przyjdzie. Juz nie raz pokazywal, ze na naszym torze jest czasami nie do pokonania.

    5.Kolodziej, szombierski, chromik, romanek to jest smieszne, ze kibic ZKŻ-tu klubu, ktory slynie ze slynnej mlodzierzy chcialby w doslownym znaczeniu zsmiecac nasz klub. Żadnego z tych juniorow klub i tak nie kupi, bo nam jest potrzebny 1 lub 2 zawodnikow z gornej polki.

    6. Ten zawodnik to dobry sponsor, ktory bylby wstanie pomoc klubowi na tyle, zeby oprocz utrzymania sie powalczya i sprawila niespodzianke na wyjazdach.

    1.Nicky Pedersen lub Hamill
    2.Andrzej Huszcza
    3.Grzegorz Walasek
    4.Świst lub Cegła
    5.Maciej Kuciapa
    6.jakis junior z ZKŻ-tu (zaslona dymna za niego Kurmanek:))))
    7.Rafał Kurmański
    Taki sklad i walczymy o mistrza, pod warunkiem, ze zniesiony zostanie KSM.

    Skald na wyjazdy:
    1.Nicky Pedersen
    2.Andrzej Huszcza lub Maciej Kuciapa
    3.Cegła lub Świst
    4.Grzegorz Walasek
    5.Billy Hamill
    6.Alan Marcinkowski
    7.Rafał Kurmański
    Kurmanek za dziadka lub za macka w zaleznosci od tego ktory bedzie mial slabszy dzien.

    Jak bedzie cos wiadomo o jakims transferze to napisze

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    skladzik skladziki ...

    ... pewne jest to ze jak zostanie Jader to beda zmiany ... a co do poszczegolnych zawodnikow to watpie w Pepe - pajac za wysoko nosi swoj nosek wiec nie pojdzie pozatym sam sie wypowiadal ze jedyny klub ktory go moze kupic to Wrocek - wiec przepraszam ale panu juz podziekujemy - pa bananie; Walas ... cholera on ma ciagle kontuzje, a przeciez bezsensu brac zawodnika co pojedzie dwa mecze i potem pol roku bedzie sie leczyl, a jeszcze pamietajmy o tym jakie on numery **********l w zielonej - ja pamietam jego zarozumialosc itd, nie znam go, moze sie zmienil - moze dorosl - nie wiem; ale jakby mial jezdzic caly sezon to jest sens go brac; Cegla ... cos mnie sie widzi ze on ma wieksze aspiracje niz jezdzic w zespoly ktory nie wiadomo czy bedzie walczyl o utrzymanie czy o medal, choc nie ukrywam ze to pewne 10-12pkt - ciekawe ile sie bedzie cenil - pewnie za duzo dla nas ...
    Swist ... to kartofel jeden, ale napewno lepiej on niz Stojanowski czy Klopot, ale ja za ta opcja nie jestem
    Dobrucki szuka klubu - moze on ?? napewno to lepsza opcja od Swista czy Walaska
    pozostaje jeszcze wielu mlodych zawodnikow ...
    fakt ze bez sensu sciagac juniorow - choc nie ma co gadac ale by sie przydal ktos stylu romanka itp
    a co do Kuciapy ... to jak mu sie nie podoba w zielonej to droga szeroka - ciekawe kto go bedzie chcial, w zielonej ma pieniadze pkt prestiz - a w rzeszowie ?? czy bedzie mial tam lepiej ?? ja bym nie byl taki pewny !!

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mój - powiedzmy realnie chyba możliwy - skład na Ekstra

    1.Nicki Pedersen
    2.Tomasz Cieślewicz
    3.Kuciapa
    4.Lukas Dryml
    5.Hampel
    6.Alan Marcinkowski
    7.Kurmański

    Co z Huszczą, szacuneczek ogromny, Andrzej chce dalej jezdzic, nie wiem, ale klub bez "Tomka" to juz nie byłoby to samo...
    Na rezerwie pozostawilbym Kłopota
    Stojanowski i Kujawa dziękujemy (moze tylko narazie)


    Moim zdaniem nie maja sensu wpisy ze Falubaz sprowadzi Cegłe lub Protasa
    Chyba nikt nie chce miec klubu bankruta

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Protasiewicza to nie stać nas na takiego zawodnika,
    na Cegielskiego i Hampela raczej też, więc na kogo nas stać?
    Na Kowalika, Walaska? Niestety, ale chyba znowu przyjdzie
    do nas zawodnik typu Kuciapa, obym się mylił...

    "Gdzie dwóch się bije tam dentysta korzysta"

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    397
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Ja tam nie chcialbym widziec Swista w Zielonej Gorze..

    Osobiscie bardzo "nie podoba" mi sie pomysl ze Swistem.Moze jeszcze Pawliczka zakontraktujemy(bez urazy oczywiscie dla tego zawodnika).Panowie inwestujmy w mlodych.Czytalem cos o Gapinskim.Wiem ,ze to spekulacje ale wolalbym juz tego chlopaka.Powiedzmy.Co do Protasa,to nie chcialbym go takze widziec w Zielonej(szczerze mowiac nie bardzo sympatyzuje z tym zawodnikiem,a dokladnie wcale:p),co innego "Walas".On bardzo chetnie.Ktos tu jeszcze o Dobruckim wspominal.Ale to tylko moje zdanie i sklad cos typu:

    Pedersen
    Stojanowski, ???
    Walasek
    Dobrucki?,Gapinski??Kuciapa???
    Hamill
    jakis dżuniorrr - wychowanek Falubazu (np.Marcinkowski)
    Mistrzu "Kurmanek" ;)

    Aaaaa ...and of course Andrew (na skarbonie) pozostaje w obwodzie coach'a Dżondera.

    Mam troche filmy,ale jak juz jest zalozony temat to czemu nie.

    P.S. Do wszystkich: Dobrze, ze marzenia nie kosztuja;););)Noooo...ale jedzmy jedzmy na te grzyby!

    Ćma - pozdrowionka.

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skusiłem się wreście wypowiedzieć na ten temat... Jak ktoś nie lubi czytać czegoś co jest wałkowane wtym temacie cały czas, niech pominie mój wpis;P
    Teraz do rzeczy:
    Protas i Ułamek - Podobna kategoria zawodników dużo biorą; dużo robią. Widział bym któregoś znich w składzie, ale jeśli to ma być kosztem przyszłorocznego bankructwa lub pewnego spadku to lepiej niech skubią inne kluby.
    Cegła - Nie darze go sympatią, ale punkty dla ZKŻ mógłby robić, choć wiadomo, że szanse na niego są takie jak na DMP w przyszłym roku;P.
    Gapiński, Węgrzyk, Romanek, Winiarz, Kołodziej itd. - LUDZIE co wy bredzicie... To ma być prawdziwe wzmocnienie, anie zawodnik na poziomie Huszczy czy Kuciapy.
    Walasek i Dobrucki - Co do tego pierwszego to nie przepadam zanim, ale drugi jest moim Idolem z przed paru lat. Gdyby obaj mogli (bardzo mało prawdopodobne) wzmocnić nasz klub za rok to byśmy spokojnie mogli walczyć o 1/4.

    A oto mój skład, który jakieś tam szanse ma, ale jak wcześniej powiedziałem niewielkie(Oile by KSM niebyło):
    1. Hamill
    2. Huszcza
    3. Dobrucki
    4. Walasek
    5. Pedersen
    6. NS
    7. Kurmański

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehehehe ludzie jak czytam wasze wpisy to mnie pusty smiech ogarnia.dlaczego:ano dlatego ze moze byscie tak zaczeli dyskutowac i podawac swoje pomysly na tematy finansów w naszym klubie.Przescigacie sie w kompletowaniu "dream teamow" i wymienianiu przeroznych nazwisk z polskich klubow zuzlowych, a moze ktos z was zastanowil sie nad tym skad brac na tych (zreszta świetnych zawodnikow)srodki pieniezne.Co prawda mamy 2 sponsorow:quix-mix oraz stacje paliw BP ale jak zapewne slyszeliscie z ust Prezesa Bartkowiaka pieniazkow wciaz brakuje i juz od teraz zarzad ZKZ mysli o przyszlym sezonie i zakupie sprzetu dla zawodnikow.Uwazam,ze wazniejsza sprawa jest sprzet niz szalenie z jakimis transferami ala protasiewicz czy inni.Pewnie za to co napisze niejedna osoba mnie zbeszta ale uwazam ze nawet z tym skladem jestesmy w stanie powalczyc skutecznie w ekstraklasie majac odpowiedni sprzet dla naszych zawodnikow.Chyba nie chcemy podzielic losu gorzowa ktory (tak mysle)w przeszlosci przesadzal z transferami(okoniewski,bajerski)a teraz ma potworne dlugi.zreszta takich przykladow mozna mnozyc bez liku.Zreszta zawsze slynelismy z dobrej pracy z mlodzieza i robienie transferow "na wariata"nie ma sensu wg mnie.Pozdrawiam wszystkich kibicow czarnego zuzla.

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie to jest jakaś paranoja nie chcę was w zaden sposób prowokowac ale jak widze niektórych forumowiczów wpisy typu Swist dziadek to mi sie chce smiac patrzac jak wstawiaja w sklad zgrzeblarek na nastepny sezon Huszcze.

    Cegła to zawodnik za drogi, a pozatym jak START awansuje to najprawdopodobniej zostanie w tym klubie. Natomiast w razie porazki STARTU ma propozycje jezdzenia w BYDGOSZCZY.

    Walasek to dobry ligowy sredniak i mysle iz bylo by to dosc mocne wzmocnienie dla zgrzeblarek.

    Protasiewicz nierealne(kasa).

    Dobrucki mysle ze z jego usług Piła nie zrezygnuje.

    Ułamek czytałem takie wypowiedzi ale to traczej nierealne Unia nie odpusci tak łatwo walki o tytuł Mistrza Polski w przyszłym sezonie a on jest krajowym liderem w Lesznie.

    Swist ????? wolałbym jednak aby pomógł STALI w powrocie. Swist majac dobry sprzet czego nie mial w tym sezonie robi srednio w granicach 10 pkt. I mozecie sobie odpowiedziec czy to by było wzmocnienie zgrzeblarki ????

    Macie potencjał w młodych ale ich forma w meczach to bedzie wielka zagadka.

    Zycze wam powodzenia w przyszłym sezonie mam nadzieje ze utrzymacie E LIGE.


  16. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skusiłem się wreście wypowiedzieć na ten temat... Jak ktoś nie lubi czytać czegoś co jest wałkowane wtym temacie cały czas, niech pominie mój wpis;P
    Teraz do rzeczy:
    Protas i Ułamek - Podobna kategoria zawodników dużo biorą; dużo robią. Widział bym któregoś znich w składzie, ale jeśli to ma być kosztem przyszłorocznego bankructwa lub pewnego spadku to lepiej niech skubią inne kluby.
    Cegła - Nie darze go sympatią, ale punkty dla ZKŻ mógłby robić, choć wiadomo, że szanse na niego są takie jak na DMP w przyszłym roku;P.
    Gapiński, Węgrzyk, Romanek, Winiarz, Kołodziej itd. - LUDZIE co wy bredzicie... To ma być prawdziwe wzmocnienie, anie zawodnik na poziomie Huszczy czy Kuciapy.
    Walasek i Dobrucki - Co do tego pierwszego to nie przepadam zanim, ale drugi jest moim Idolem z przed paru lat. Gdyby obaj mogli (bardzo mało prawdopodobne) wzmocnić nasz klub za rok to byśmy spokojnie mogli walczyć o 1/4.

    A oto mój skład, który jakieś tam szanse ma, ale jak wcześniej powiedziałem niewielkie(Oile by KSM niebyło):
    1. Hamill
    2. Huszcza
    3. Dobrucki
    4. Walasek
    5. Pedersen
    6. NS
    7. Kurmański


    Billy nie bedzie w nastepnym sezonie NS, bo bedzie Alan Marcinkowski !!!!

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No a co z Hampelkiem? Podobno moze do nas przyjsc. Coraz czesciej to slysze u nas w miescie i od coraz wiecej osob (w wiekszosci nie znajacych sie!!!).
    Zawsze i wszedzie Falubaz najlepszy bedzie!

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    aj myśle że skoro nie stać nas na Cegłe i protasa to skład ze Swistem lub Walaskiem za Kucipe jest OK. Do tego junior dobry, na 9 pkt w meczu i spokojna nasza głowa!
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    360
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Słyszałem że Jacek Rempała dostał od Zielonej jakąś propozycję

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    397
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie to jest jakaś paranoja nie chcę was w zaden sposób prowokowac ale jak widze niektórych forumowiczów wpisy typu Swist dziadek to mi sie chce smiac patrzac jak wstawiaja w sklad zgrzeblarek na nastepny sezon Huszcze.

    Cegła to zawodnik za drogi, a pozatym jak START awansuje to najprawdopodobniej zostanie w tym klubie. Natomiast w razie porazki STARTU ma propozycje jezdzenia w BYDGOSZCZY.

    Walasek to dobry ligowy sredniak i mysle iz bylo by to dosc mocne wzmocnienie dla zgrzeblarek.

    Protasiewicz nierealne(kasa).

    Dobrucki mysle ze z jego usług Piła nie zrezygnuje.

    Ułamek czytałem takie wypowiedzi ale to traczej nierealne Unia nie odpusci tak łatwo walki o tytuł Mistrza Polski w przyszłym sezonie a on jest krajowym liderem w Lesznie.

    Swist ????? wolałbym jednak aby pomógł STALI w powrocie. Swist majac dobry sprzet czego nie mial w tym sezonie robi srednio w granicach 10 pkt. I mozecie sobie odpowiedziec czy to by było wzmocnienie zgrzeblarki ????

    Macie potencjał w młodych ale ich forma w meczach to bedzie wielka zagadka.

    Zycze wam powodzenia w przyszłym sezonie mam nadzieje ze utrzymacie E LIGE.

    Strzelec24 pozwol nam troszke sobie powkrecac.Wiemy ,ze rzeczywistosc jak zwykle okaze sie brutalna,ale to tak dla swietego spokoju.Bedzie nam sie lepiej spalo...


    P.S. Darekk skad wiesz o J. Rempale???

  21. Powrót do góry    #66
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przeczytałem rozważania niektórych forumowiczów co do składu ZKŻ na rok 2003. Niektóre z nich bawią do rozpuku, bo bardziej przypominają pobożne życzenie i nie mają nic wspólnego z realizmem.Każdy chciałby widzieć zawodników...tych z górnej półki a zaraz dodają,że są to zawodnicy za drodzy. A czy zrobienie jakiegokolwiek wyniku sportowego nie kosztuje ? Kosztuje i to bardzo a w szczególności w żużlu. Bowiem zakup tylko jednego motocykla żużlowego z silnikiem po tuningu i ramą antiga kosztuje ok. 40 tyś zł a takich motocykli w elidze zawodnik powinien mieć kilka. Do tego dochodzi wyposażenie,remonty, obsługa i utrzymanie środków transportu. Czy ktos to z forumowiczów policzył ile to kosztuje ? Jeżeli tak, to łatwo można przewidzieć ile kosztuje utrzymanie drużyny w elidze. A jeżeli zakłada sie utrzymanie zespołu w elidze na sezon następny i ewentualne zdobycie medali, to budżet taki musi byc proporcjonalnie wyższy niż ten jaki był "na przetrwanie" w pierwszej lidze. Jeżeli takową kasę działacze ZKŻ-tu zdobędą, to dopiero wtedy w oparciu o czynniki marketingowe można dyskutować jaki zawodnik jest najkorzystniejszy dla osiągnięcia określonego celu. Można przyjąć,że działacze ZKŻ-tu odpowiednią kasę zdobędą. Więc jakich zawodników zakontraktować ?. Mozna posłużyć się tu jednym z przykładów: w bieżącym roku dwókrotnie na meczu ligowym Leszno-Bydgoszcz było po 20 tyś widzów, natomiast w Pile na mecz z GKS-em przybyło raptem ok. 500. Powyższy przykład wyrażnie wskazuje,że magnesem dla widzów jest jakość widowiska, które tworzą zawodnicy z "górnej półki". Tak się składa,że za dobry towar trzeba płacić więcej niż za towar marnej jakości. Tak jest i z zawodnikami. Bo dobrzy zawodnicy najczęściej jeżdżą w ostatnich biegach i nie raz przełamują wynik meczu na jedną ze stron co daje wynik w postaci medalu albo spadku. To drugie znane jest aż nadto dla zielonogórskich kibiców. Więc wniosek jest prosty : kasa,kasa,kasa a dopiero mozna pomarzyć o sportowym wyniku. Bo w przeciwnym przypadku spadek nastąpi szybciej niż awans.

  22. Powrót do góry    #67
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    skład ZKŻ na 2003 r.

    Przeczytałem rozważania niektórych forumowiczów co do składu ZKŻ na rok 2003. Niektóre z nich bawią do rozpuku, bo bardziej przypominają pobożne życzenie i nie mają nic wspólnego z realizmem.Każdy chciałby widzieć zawodników...tych z górnej półki a zaraz dodają,że są to zawodnicy za drodzy. A czy zrobienie jakiegokolwiek wyniku sportowego nie kosztuje ? Kosztuje i to bardzo a w szczególności w żużlu. Bowiem zakup tylko jednego motocykla żużlowego z silnikiem po tuningu i ramą antiga kosztuje ok. 40 tyś zł a takich motocykli w elidze zawodnik powinien mieć kilka. Do tego dochodzi wyposażenie,remonty, obsługa i utrzymanie środków transportu. Czy ktos to z forumowiczów policzył ile to kosztuje ? Jeżeli tak, to łatwo można przewidzieć ile kosztuje utrzymanie drużyny w elidze. A jeżeli zakłada sie utrzymanie zespołu w elidze na sezon następny i ewentualne zdobycie medali, to budżet taki musi byc proporcjonalnie wyższy niż ten jaki był "na przetrwanie" w pierwszej lidze. Jeżeli takową kasę działacze ZKŻ-tu zdobędą, to dopiero wtedy w oparciu o czynniki marketingowe można dyskutować jaki zawodnik jest najkorzystniejszy dla osiągnięcia określonego celu. Można przyjąć,że działacze ZKŻ-tu odpowiednią kasę zdobędą. Więc jakich zawodników zakontraktować ?. Mozna posłużyć się tu jednym z przykładów: w bieżącym roku dwókrotnie na meczu ligowym Leszno-Bydgoszcz było po 20 tyś widzów, natomiast w Pile na mecz z GKS-em przybyło raptem ok. 500. Powyższy przykład wyrażnie wskazuje,że magnesem dla widzów jest jakość widowiska, które tworzą zawodnicy z "górnej półki". Tak się składa,że za dobry towar trzeba płacić więcej niż za towar marnej jakości. Tak jest i z zawodnikami. Bo dobrzy zawodnicy najczęściej jeżdżą w ostatnich biegach i nie raz przełamują wynik meczu na jedną ze stron co daje wynik w postaci medalu albo spadku. To drugie znane jest aż nadto dla zielonogórskich kibiców. Więc wniosek jest prosty : kasa,kasa,kasa a dopiero mozna pomarzyć o sportowym wyniku. Bo w przeciwnym przypadku spadek nastąpi szybciej niż awans.

  23. Powrót do góry    #68
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,681
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    Wedlug mnie Pepe do ns juz nie wroci bo wybudowal sobie super dom w bydgoszcy juz tam mieszka wiec nie ma sie co ludzic!
    cytuję za przeglądem żużlowym:
    Prezes firmy Point S przekazał też stanowisko Piotra Protasiewicza, który zapowiedział, że jeśli zaległości wobec jego osoby nie zostaną spłacone do końca października, to definitywnie rozstaje się z bydgoskim klubem!

  24. Powrót do góry    #69
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    powrót

    Skoro w Bydzi jest taka sytuacja....to jest jednak szansa na powrót PePe do ZKŻ-tu...

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sklad 2003

    Nie wiem skad wy wszyscy chcecie wsiasc pieniadze na protasa,walaska i cegle(przeciez oni beda mieli ogromne kwoty transferowe)?? Moim zdaniem sklad powinnien tak wygladac :
    1.Pedersen
    2.Huszcza (jesli zmieni osiolka na motocykl zuzlowy)
    3.Swist(w tym miejscu nie obchodzi mnie to, ze on jest z gorzowa wazne jest tylko to, aby robil powyzej 10pkt. w meczu )
    4.Kuciapa
    5.Hamill
    6.Kolodziej
    7.Kurmanski
    Rez.
    Klopot(udowodnil w gnieznie, ze na dobrym sprzecie potrafi duzo)
    Stojanowski
    Uwazam, ze klub stac na taki sklad w sezonie 2003 przy budzecie 3,5 mln. zlotych

  26. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomek Gollob i Piotr Protasiewicz jak i cala Bydgoszcz stracila dwoch strategicznych sponsorow a wiec powrot Piotrka Protasiewicza robi sie coraz bardziej realny bo gdzie protas bedzie miec lepiej jak nie w domu !!! Teraz pora na naszych dzialaczy !!! Jakby sciagneli Protasa i Dobruckiego to moze byc ladny skladzik na E-lige :)

    A wiec nie piszmy Falubaz do boju !!! tylko :

    [b]DZIALACZE DO BOJU !!!!!!

  27. Powrót do góry    #72
    Początkujący
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No chyba powariowaliście !!!!

    Protas by nas kosztował tyle co reszta naszego składu !!!!!!
    LUDZIE bądzcie realistami !!!!

    Ten skład ze Świstem jest najbardziej realny na nikogo więcej nas staćnie będzie , no może jeszcze Dobrucki ;) ;)

  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Unicorus masz rację....

    Skoro Protas za jeden mecz bierze 16 tyś, bez względu na zdobycz punktową, to rachunek jest prosty: w sezonie 20 meczy x 16.000 = 320.000.... to chyba lekka przesada....
    Zresztą nie bardzo moge zrozumieć dlaczego kluby godzą sie na takie kontrakty, zdobędzie o pkt i tez dostanie 16 koła????

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    360
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Yzerman
    od samego Jacka

  30. Powrót do góry    #75
    Początkujący
    Dołączył
    13-08-2002
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim marzeniem jest aby wrocil, ale wiem ze to by nas bardzo duzo kosztowalo. Chcialbym aby chociaz wrocil walasek. Jezeli zadna z tych opcji nam sie nie uda to pozostanie swist lub dobrucki. Wartosciowy bylby takze hampel, ale napewno kupi go ktos inny!

  31. Powrót do góry    #76
    Początkujący
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozdrawiam fanów żużla zielonogórskiego!Chciałbym widzieć w składzie zespołu Cegielskiego i Walaska.Z tymi zawodnikami trzeba rozmawić.Pochodzą przecież z Ziemi Lubuskiej.

  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    808
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]moje propozycje na nowy sezon to kujawa smoter dowidzenia huszcza moze byc jako dochodzacy kuciapa moze sie obudzi. a co do wzmocnien to cegla i moze hampel bo 3 zawodnikow pewnych to na e-lige za malo pepe niech spada za takei siano jak on chce moze grzesiu walasek ale znowu on to jest kot w worku bo nigdzy nie wiadomo czy nie bedzie kontuzji prze pol sezonu dobrucki owszem ale jego forma gdzie uciekla:):):): moj sklad 1 hamill 2nicky3 rafal k.(oczywiscie)4 dobrucki albo walasek 5 hampel cegla???6 jakis mlody 7 andrzej:):):):) zeby wyszlo cos z tego co tu piszemy bylo by dobrze:):):): moze nawet jakis medal czy cos:):):

  33. Powrót do góry    #78
    Użytkownik
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wsatwiacie do składu BILLEGO HAMILA ? moim zdaniem warto by było postawic na JASONA CRUMPA !!! i w miejsce KUCIAPY wstaił bym w zaleznosci od tego kto bedzie jezdził w E LIDZE albo Tomasza Cieslewicza albo Krzysztofa Jabłońskiego.

    Propozycja :

    1 Piotr Świst
    2 Nicki Petersen
    3 Andzej Huszcza
    4 Jason Crump
    5 Tomasz Ceslewicz lub Krzysztof Jabłoński
    6 Rafał Kuramński
    7 Kłopot lub Kołodziej

  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w zielonogórskim zespole potrzebnych jest dwóch zawodników.myślę że jeden z dwójki protasiewicz .walasek do tego solidny średniak taki jak staszewski powinno wystarczyć na pozostanie w extralidze

  35. Powrót do góry    #80
    Użytkownik
    Dołączył
    05-09-2002
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co wy jaki cielak w zielonej górze co wy !! chyba nie wierzycie że cielaki do zielonej przyjdą !! A kołodzien i tak nie jest potrzebny !! wystarczy walasek no i może świst na protasa raczej nas nie stać a z jasonen to bym pomyślał czy sie opłaca bo chyba hamill jest od niego tańszy i lepiej zna tor w zielonej G :)

  36. Powrót do góry    #81
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pomyśl strzelec24. Czy ZKŻ stać na takiego zawodnika jakikm jest Jason Crump. I jak jest szansa, że J.Kołodziej będzie wogle na liście transferowej i czy Kołodziej będzie chciał jeździć w Zielonej Górze. Dobrze by było by ZKŻ quick-mix Zielona Góra wykupił Piotra Śwista, i np. Mariusza Staszewskiego. Przy tym przedłużyć kontrakt M.Kuciapie, A.Huszczy, B.Hamillowi, N.Pedersenowi.

    Andrze Huszcza
    Piotr Świst
    Maciej Kuciapa
    np.Mariusz Staszewski
    Nicky Pedersen
    Rafał Kurmański

    na trudniejsze mecze zamiast najgorszego seniora B.Hamill.

  37. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sklad 2003 zależy czy bedzie ksm

    Jeżeli będzie ksm to skład możę być taki:
    1. N. Pedersen
    2. Stojan, Kłopot, albo ktoś z niskim ksm (do 5)-do wyboru
    3. B. Hamill
    4. A. Huszcza
    5. M. Kuciapa
    6. A. Marcinkowski
    7. R. Kurmański

    Jak nie będzie ksm to skład:
    1. N. Pedersen
    2. Protas, Walasek, Świst albo ktoś z lepszych zawodników w kraju(na kogo starczy kasy)-do wyboru
    3. B. Hamill
    4. A. Huszcza
    5. M. Kuciapa
    6. A. Marcinkowski
    7. R. Kurmański

    Kujawa ze Smoterem i Szymkowiakiem i tak wylecą ze składu, albo pójdą na mały kontrakt do 2 ligi.

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2002
    Postów
    201
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak wszyscy sie bawia w prorokow to JA tez :)

    1 N Pedersen
    2 M Kucipa
    3 B.Hamill
    4 P Swist ( prawie oficjalnie pojawia sie w klubie byl juz chyba z 5 razy na rozmowach )
    5 G Walasek ( ma dosc tulania sie do rodziny z Czestochowy PODOBNO )
    6 R Kurmanski
    7 K Baran ( obserwowalem GO kilka razy wg mnie moze byc QOOL a bedzie stosunkowo niedrogi jak GO Rzeszow pusci )

    oczywiscie zakladam brak KSM

  39. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A co ze Svabem???

    Wszyscy chyba zapomnieli o A. Svabie... W następnym sezonie będzie miał KSM 6,50 bo nie został sklasyfikowany. Ciekawe czy działacze ZKŻ-tu zostawią go w zespole (jeśli tak to chyba tylko ze względu ma mały KSM)? Tak źle nie jezdził ale na pewno jest gorszy od Hamilla i Pedersena

  40. Powrót do góry    #85
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Ja bym wam taki zaproponowal :
    1.Rickardson
    2.Suliwan
    3.Protasiewicz
    4.Ulamek
    5.T,Gollob
    6.Hampel
    7.Kurmanski
    i wysztko gra:) heheheeeeee

  41. Powrót do góry    #86
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym wam taki zaproponowal :
    1.Rickardson
    2.Suliwan
    3.Protasiewicz
    4.Ulamek
    5.T,Gollob
    6.Hampel
    7.Kurmanski
    i wysztko gra:) heheheeeeee
    to ksm wynosiłby chyba 70:)

    ale liga bylaby juz nasza:)

  42. Powrót do góry    #87
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja wam powiem ze tutaj trzeba zastosowac inna taktyke.
    Wiadmomo ze tak jak wszystkim marzy mi w skaladzie Cegielski i Protas. Za Walaskiem i Swistem nie przepadam i nie uwazam ze wartoby w nich inwestowac.
    Uwazam ze potzrebny jest nam jeden krajowy lider ale to lider a nie jakies tam wynalazki. Zawodnik ktory malo komu daje sie objezadzc. Ale jak to mowia marzyc dobra rzecz...
    Z drugiej strony znajac p.Bartkowiaka bedzie szukal tych super zawodnikow wsrod ligowych sredniakow.
    I tutaj moj pomysl (a moze tak nie do konca moj - Tony_ZG pisal cos podobnego) aby brac zawodnikow tam gdzie sa problemy czyli Pila albo Rybnik. Mysle ze Wegrzyk z Rybnika ktory jak dobrze pamietam popadl w konflikt z szefostwem klubu bylby dobrym zawdonikiem i wcale nie takim starym. Z Pily mozna by bylo podkupic Hampelka (choc mysle ze on juz ma kontrakt w kieszeni z innym klubem) lub Dobruckiego ktory i tak od naszych seniorow jest o niebo lepszy. Do tego dodaja sklad z tegoo roku mamy niezla pake.

    1 Pedersen
    2 Kuciapa lub Huszcza
    3 Dobrucki lub Hampel
    4 Wegrzyk
    5 Hamill
    6 Marcinkowski
    7 Kurmanski

    Tak oto mamy skald ktory moze powalczyc juz nawet o pierwsza 4.
    Ale znajac zycie przyjdzie do nas jakis Rempala albop Winiarz. Obym sie mylil i oby prezes Bartkowiak mnie mile zaskoczyl na przyszly sezon.

    Pozdrawiam


  43. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach

    Protas i jego Nowy Klub ?

    Protas i jego Nowy Klub ?

    Z informacji jakie posiadam (źródło z przyczyn oczywistych pomijam)o Piotrku to wiem, że na 99% odchodzi z Bydgoszczy z przyczyn finansowych (konflikt tamtejszych działaczy ze sponsorami nie wróży niczego dobrego dla Bydgoskiego klubu, czyjaś głowa poleci lub odejdą sponsorzy).Odnośnie nowego klubu Piotrka (czytaj pracodawcy)to są prowadzone rozmowy z Zielonką i Wrockiem na etapie wstępnym (nikt nie wie jakie KSM w nowym sezonie, to, że Piotrek prowadzi rozmowy z dwoma klubami chyba nikogo nie dziwi, większość zawodników tak czyni). Nowy sponsor Zielonki (prawdopodobnie BP- mój domysł co do nazwy sponsora-) zgodził się wyłożyć kasę na zakup odpowiedniej klasy krajowca i później go sponsorować (w grę wchodziły trzy nazwiska Protas, Ułamek trzeciego nie znam)Prezes Bartkowiak prowadzi rozmowy z wszystkimi trzema w kolejności Protas, Ułamek i nieznajomy, lecz nie podpisze kontraktu póki pieniądze nie będą leżały na stole. Sponsor najbardziej zainteresowany jest osobą Protasa (chyba chodzi o reklamę na przyszłorocznym GP)a jak wiecie głównym problemem odkupienia Piotrka była kasa, dodatkowym argumentem za Zielonką jest jego żona i rodzina (dlatego śmieję się troszkę kiedy czytam forumowiczów z Wrocka jak to Protas wróci na stare śmiecie - powrót syna marnotrawnego- itd )Trochę to nieżyczliwe ale wychodzi na to, że bieda w Bydgoszczy może się przyczynić do łatwiejszego pozyskania Protasa, wie o tym też Pan Rusko i liczy na to, że za mniejsze pieniądze ściągnie Piotrka ( trochę mu nie w porę wyskoczył nowy sponsor w Zielonce)
    Odnośnie Hamila to już razem z Pedersenem zapewnili, że Zielonka ma pierszeństwo przy podpisywaniu kontraktów na przyszły sezon. Panu Rusko jak dobrze pójdzie to przyjdzie stawać do przetargu o Ułamka, bo z dobrych krajowców to chyba tylko on jest do wzięcia.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #89
    Użytkownik Awatar killus
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    hmmmmmmm fajnie by bylo tak:
    1. B. Hammil
    2. M. Kuciapa
    3. R. Dobrucki
    4. P. Swist
    5. N. Pedersen
    6.--------
    7. R. Kurmanski
    Wydaje mi sie ze ten sklad gwarantuje walke o medale:))))
    pozdroofka

  45. Powrót do góry    #90
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    808
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po co nam swist!!!! moze jeszcze jankowski i beda zgrzeblarki:):):) takich jak oni trzeba juz na emeryture wyslac pepe niechce jezdzic w poloni ale chce go tez wts. ale bp wolalo by go ze wzgladu na GP. ale jak bedzie to sie okaze:) moj sklad to
    1.hamill
    2.pepe
    3.kurmanek
    4.petersen
    5.hampel lub cegla(zalezy jak bedzie z siankiem:))
    6.huszcza
    7.jakis mlody:)
    i mamy medal:)

Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •