Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516
Pokaż wyniki od 676 do 693 z 693

Wątek: Teraz czas na gdybanie i kompletowanie składu ( ZKZ Zielona Góra )

  1. Powrót do góry    #676
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    lalalala

    Bjarne podpisal juz dawno w Łodzi

    Magnus Zetterstroem - O to jest myśl, co wy na to?

  2. Powrót do góry    #677
    Użytkownik
    Dołączył
    28-12-2002
    Postów
    120
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uwazam, ze przede wszystkim nalezalo by sfinalizowac kontrakt ze Swistem! A co do drugiego obcokrajowca!! To po co kontraktowac nowych (np. Dryml) i drogich zawodnikow, jak mozna podpisac ze Svabem. Zna dobrze nasz tor, i jak sobie przypominam jego wystepy w e-lidze to wypadal calkiem nie zle.
    Sklad: Hamill,Svab,Okoniewski,Swist,Kurmanski,Huszcza...
    wyglada obiecujaco, i co wazne jest na nasza kieszen!!
    Zobaczcie sami jak wyglada "kasa" Leszna lub Gdanska.
    Lepiej miec TEAM gawrantujacy miejsce w e-lidze (moze nawet walke w I-4) niz Dream Team, ktory wyssal by z nas cala kase!
    Takie jest moje zdanie!
    Pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #678
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wiem ale nie powiem

    [b]Dobrych nazwisk do wzięcia jest mało.Ale spójrzmy od innej strony.Tyle ile mial brać Pedersen(ponad 30tys za mecz) , starczy na tak samo dobrego zawodnika (jak nie lepszego) i jeszcze zostaje oszczędnośc w kasie.Tu w tym miejscu muszę pochwalić nasz zarząd.Wcale im ręce nie opadły po odejściu Pedersena ale zabrali się ostro do roboty i za parę godzin był podpisany Hamill oraz są prowadzone rozmowy ze stranierri z najwyżeszj półki.Każdy wie jakie to nazwiska.Ci którzy zostali wolni...
    Widze tu jarmarczek nazwisk.Zetterstroem?Chyba żartujecie.Nikt z tej półki nas nie interesuje.Według mnie to nawet robi się(za drugiego obcokrajowca) miejsce dla jeszcze jednego Polaka, powiedzmy przeciętnego(Piszcz, Kołodziej).Bo na pierwszym miejscu jest siano, chodzi o to ,żeby byc oszczędnym,zmieścić sie w zaplanowanym budżecie.

    Reasumując, w poniedziałek może juz być znany drugi obcokrajowiec, a rozmowy z Panem Piotrem biegną poprawnie.

    Wtedy nie pozostaje nam nic innego jak popracować przy prezentacji oraz czekać na marzec.W tym oto miesiącu mam jeszcze większą bombkę w planach.Chyba się zgodzi ze mną zarząd i zorganizujemy Festyn Wiosenny Na Stadionie z ZKŻ Quick Mix.Fajnie będzie polatać po parkingu , wieżycce i posiedziec np z Huszczą przy pysznej karkóweczce i piwku?
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  4. Powrót do góry    #679
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moj typ na drugiego obcokrajowca to Loram, nie podpisal jeszcze w Bydgoszczy kontraktu tylko uzgodnil jego warunki i to samo dotyczy Toda( tez z powodzeniem mogl by zastapic Nickiego). Jesli bez drugiego obcokrajowca i z trzecim polakiem to widzial bym Kołodzieja. I co wy na to?
    Podobno,jeszcze raz pisze prawdopodobnie zarzad ma w poniedzialek rozmawiac(na powaznie) z Loramem.

  5. Powrót do góry    #680
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nie masz racji

    Moj typ na drugiego obcokrajowca to Loram, nie podpisal jeszcze w Bydgoszczy kontraktu tylko uzgodnil jego warunki i to samo dotyczy Toda( tez z powodzeniem mogl by zastapic Nickiego). Jesli bez drugiego obcokrajowca i z trzecim polakiem to widzial bym Kołodzieja. I co wy na to?
    Podobno,jeszcze raz pisze prawdopodobnie zarzad ma w poniedzialek rozmawiac(na powaznie) z Loramem.

    Loram podpisal kontrakt z bydzia juz dosyc dawno a kontraky przeslal faksem tak jak billy tod tez podpisal juz w bydzi nie dawno ale podpisal poczytaj sobie przegladzuzlowy starsze wpisy.



    pozro :):):):):):):):):)

  6. Powrót do góry    #681
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nie masz racji

    Moj typ na drugiego obcokrajowca to Loram, nie podpisal jeszcze w Bydgoszczy kontraktu tylko uzgodnil jego warunki i to samo dotyczy Toda( tez z powodzeniem mogl by zastapic Nickiego). Jesli bez drugiego obcokrajowca i z trzecim polakiem to widzial bym Kołodzieja. I co wy na to?
    Podobno,jeszcze raz pisze prawdopodobnie zarzad ma w poniedzialek rozmawiac(na powaznie) z Loramem.

    Loram podpisal kontrakt z bydzia juz dosyc dawno a kontraky przeslal faksem tak jak billy tod tez podpisal juz w bydzi nie dawno ale podpisal poczytaj sobie przegladzuzlowy starsze wpisy.



    pozdro :):):):):):):):):)

  7. Powrót do góry    #682
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kid3

    Z tego co wiem to oni uzgodnili warunki kontraktu ale ich jeszcze nie parafowali.

  8. Powrót do góry    #683
    Początkujący
    Dołączył
    15-09-2002
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gdzie odbedzie sie prezentacja zawodnikow ktora ma nastapic 11 stycznia czy ktos wie ?

  9. Powrót do góry    #684
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uważam że zarząd klubu powinien zaprzestać wzmocnienia zaspołu na piotrze świście.niestety nie stać naszego klubu /mam nadzieje że narazie/na walkę o pierwszą czwórkę.zespoły typu toruń,częstochowa,bydgoszcz,wrocław są poza zasięgiem finansowym jak i sportowym.nie powinno się za wszelką cenę wzmacniać zespołu bo to może się zle potoczyć.i tak zarząd klubu zrobił dużo kupując okoniewskiego mam nadzieje śwista.spadek nam nie grozi bo drużyny piły,gdańska i leszna nie przedstawiają dużej siły.

  10. Powrót do góry    #685
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uważam że zarząd klubu powinien zaprzestać wzmocnienia zaspołu na piotrze świście.niestety nie stać naszego klubu /mam nadzieje że narazie/na walkę o pierwszą czwórkę.zespoły typu toruń,częstochowa,bydgoszcz,wrocław są poza zasięgiem finansowym jak i sportowym.nie powinno się za wszelką cenę wzmacniać zespołu bo to może się zle potoczyć.i tak zarząd klubu zrobił dużo kupując okoniewskiego mam nadzieje śwista.spadek nam nie grozi bo drużyny piły,gdańska i leszna nie przedstawiają dużej siły.

  11. Powrót do góry    #686
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uważam że zarząd klubu powinien zaprzestać wzmocnienia zaspołu na piotrze świście.niestety nie stać naszego klubu /mam nadzieje że narazie/na walkę o pierwszą czwórkę.zespoły typu toruń,częstochowa,bydgoszcz,wrocław są poza zasięgiem finansowym jak i sportowym.nie powinno się za wszelką cenę wzmacniać zespołu bo to może się zle potoczyć.i tak zarząd klubu zrobił dużo kupując okoniewskiego mam nadzieje śwista.spadek nam nie grozi bo drużyny piły,gdańska i leszna nie przedstawiają dużej siły.

  12. Powrót do góry    #687
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uważam że zarząd klubu powinien zaprzestać wzmocnienia zaspołu na piotrze świście.niestety nie stać naszego klubu /mam nadzieje że narazie/na walkę o pierwszą czwórkę.zespoły typu toruń,częstochowa,bydgoszcz,wrocław są poza zasięgiem finansowym jak i sportowym.nie powinno się za wszelką cenę wzmacniać zespołu bo to może się zle potoczyć.i tak zarząd klubu zrobił dużo kupując okoniewskiego mam nadzieje śwista.spadek nam nie grozi bo drużyny piły,gdańska i leszna nie przedstawiają dużej siły.

  13. Powrót do góry    #688
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiem dlaczego wyskoczyło tyle takich samych moich wpisów proszę o korektę

  14. Powrót do góry    #689
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Słychac głosy jakoby Maciek Kuciapa miał podpisa kontrakt
    z rybnikiem : http://www.sportsboard.pl/Forum/forumdisplay.php?FID=3
    Nie sadze. W zielonej górze takze nie zostanie. Nie chce juz dla was jezdzic. Niettórzy maja watpliwosci co do
    transferu do Rzeszowa. Zapewniam ze Maciek bedzie jezdził w Rzeszowie a kasa na transfer bedzie w najblizszych dniach.
    Pzdr

  15. Powrót do góry    #690
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widać że są jakieś problemy z naszym wątkiem.chyba że u mnie komp szwankuje

  16. Powrót do góry    #691
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    u mnie też

    coś nie tak z tym wątkiem, 13 strona się nie podświetla:(
    na głównej stronie widać tylko 12 :( musze wskoczyć na 12 a potem z niej na 13 :(
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #692
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No watek sie troche zrypal podobnie tak jak o sklad Unii Leszno.

    Tygodniki zuzlowe do mnie dochodza troche pozniej niz w ZG (mieszkam w Szprotawie) i znalazlem w dwoch ostatnich numerach wywiady z Kurmanskim i Okoniewskim (zaraz pewnie napiszecie ze Tygodnik Zuzlowy to gowno etc..). Rafal spytany o zalglosci finansowe odpowiedzial ze sa one duze i juz dawno mialy byc splacone lecz niestety nie sa :( Sam zawodnik twierdzi iz sezon 2003 w wykonaniu zielonogorskich zuzlowcow bedzie bardzo nie udany i zkz pozegna ponownie Ekstralige po jedynm roku. Zachecam do przeczytania tego artykulu ... Rafal tez zapewnia ze chce ciagle jezdzic w ZKZ-cie - udokumentowuje to starym polskim przyslowiem :) Wszedzie dobrze ale w domu najlepiej :) Wiec czyzby az tak zle bylo w naszym klubie ? skoro rafal widzi w czarnych barawach nadchodzacy sezon.

    Z kolei Rafal Okoniewski bardzo chwali nasz klub - powiedzial ze z ludzmi w Zielonej Gorze (dzialaczami) mozna normalnie rozmawiac i nie sa to ludzie, ktorzy rzucaja slow na wiatr. Chyba jest dobre ze z ust takiego zawodnika wychodza tak dobre slowa o naszym klubie :)

    Pozdrawiam
    Adas
    :P

  18. Powrót do góry    #693
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak czytam te wasze posty w tym temacie oraz w tym o przejsciu pedersena do rybnika i kazdy pisze ze pedersen to ....... i ......... Teraz wszyscy jada po Nickym bo nie chce juz jezdzic u nas, a przypomnijmy sobie tylko to ile razy wlasnie Nicky dawal nam zwyciestwo w meczu. Po fakcie to kazdy cwany. Pedersen bedzie teraz jezdzil w Rybniku wiec widac ze albo nasi dawali za malo albo poprostu cos w sezonie 2002 sie nie podobalo Nickyemu u nas. Choc przyznam ze mowil iz bedzie jezdzil u nas w sezonie 2003. Ale bardzo mi sie nie podoba jak nie ktorzy kibice krytykuja Nickyego za to przejscie do Rybnika, wiadome ze to sie nie podoba zadnemu z nas ale chyba kazdy pamieta jak nicky ratowal nam mecz w rzeszowie, rybniku, gnieznie, tarnowie !! Przegrywal bardzo zadko w tym sezonie. Pozostawil swoj slad w historii zielonogorskiego zuzla i byl to z pewnoscia bardzo dobry slad, badzmy nadziei ze ten utalentowany dunczyk jeszcze zawita kiedys do grodu bachusa.

    Pozdrawiam
    Adas
    :P
    Zgadzam sie w 100% z Adasiem

Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •