Strona 15 z 16 PierwszyPierwszy ... 513141516 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 631 do 675 z 693

Wątek: Teraz czas na gdybanie i kompletowanie składu ( ZKZ Zielona Góra )

  1. Powrót do góry    #631
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    CEGLA W FALUBAZIE

    Nie wiem skad fundusze na ewentualne pozyskanie Cegielskiego. Podalem tylko to do wiadomosci o czym dzisiaj sie dowiedzuialem, od kogo to jest ujete w poprzednim wpisie. A z kasa na przyszly sezon to nie powino byc najgorzej, juz w minionym sezonie p.Smolen zapowiedzial ze do grona sponsorow dolaczy koncern olejowo-paliwowy BP. Ktos kiedys wspominal jeszcze o koncernie samochodowym GM. Te informacje nie sa tworem mojej fantazji, ujawniem to o czym slyszalem z raczej pewnych zrodel.

  2. Powrót do góry    #632
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dziobak, spokojna twoja nieogolona :)

    Wiltshre podpisał z Bydzią także jestem spokojny o naszych stranieri,l co do Cegły, to było by git, tylko że kasy pojdzie jak nigdy dotąd
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  3. Powrót do góry    #633
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    cegla w ZG ?!

    jesli to prawda to kazde miejsce poza podium to bedzie odebrane jako .... chyba porazka !

    a na trojki

    ricki-crump-pepe
    sulivan-holta-ulamek

    mozna smialo zestawic

    hamill-pedersen-cegla

    drugie linie porownywalne taki wiec czyzbym musial jezdzic do ZG na PO w drugiej czesci sezonu ? ano poczekajmy na oficjalne info !

    nawet juz nie chce mi sie myslec ile kasy potrzeba na taki sklad ..............
    jak jeszcze ktos napisze ze pani runowicz chce doprowadzic do upadku zuzla w ZG to dostanie po pazurkach to nie ona na pewno!
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  4. Powrót do góry    #634
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiltshre podpisał z Bydzią także jestem spokojny o naszych stranieri,l co do Cegły, to było by git, tylko że kasy pojdzie jak nigdy dotąd
    Oj rany to już zamieszanie na całego.
    Jeszcze czoraj krążyły plotki, iż Wilthire podpisze kontarkt z ... Gnieznem.

  5. Powrót do góry    #635
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    397
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurrrna wchodze na forum, patrze, ooo Abdul cos napisal. Mowie pewnie sie znowu uczepil czegos lub kogos;)(bez urazy),pewnie znowu jakies scysje na forum. Wchodze, patrze, a tu calkiem optymistyczny post. Jak nigdy;)(prawie)...

    Niestety jakos nie chce mi sie wierzyc w te ploty o Cegielskim. Musze przyznac ze po sezonie bylem mocno przekonany, ze istnieje taka mozliwosc, jednak kontrakt z Okoniem, zaawansowane rozmowy ze Swistem.Hmmm czy ja wiem...
    Moze jednak zarzad zrobi nam niespodzianke,no zobaczymy. Juz niedlugo wszystko bedzie jasne. Bylibysmy rzeczywiscie mocni...


    Pozdrawiam. Zycze udanego oliwienia na Sylwusia i szczesliwego nowego roku. Maniek.

  6. Powrót do góry    #636
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Ja tak jak Yzerman , jakos niewierze w to przyjscie do nas Cegły , poprostu jesli niemozemy dojsc do porozumienia z obcokrajowcami to nie wiem czy z Cegłą bysmy ustalili porozumienie. Mimo wszystko chciałbym byc mile zaskoczonym i 11 stycznie zobaczyc na prezentacji ZKZ Krzysztofa Cegielskiego , ech to by było cos.

    Pozdrawiam
    FanFalubaz
    Tylko Falubaz!

  7. Powrót do góry    #637
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coś w tym info jest. Bo sam Cegła stwierdził, że rozważa
    oferty Unii Leszno, Sparty Wrocław i Falubazu. Także
    jak zwykle, wszystko rozbija się o pieniądze. Osobiście
    wolałbym Cegielskiego niż Śwista, no ale to zarząd
    podejmuje decyzje.:)

  8. Powrót do góry    #638
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja tam jestem w sumie pewien ze przyjdzie do nas P.Świst , a oprocz tego moj humor znacznie poprawila wiadomosc z bydgoszczy ze Wiltshire tam podpisal kontrakt.Moze nie bedziemy najlepsi ale jak podpisza nicki i billy to utrzymanie mamy w kieszeni.P.S.jestem ciekaw jaki sklad wymysli pan rufin , przeciez caly czas zapewnia kibicow ze bedzie lepszy sklad niz w poprzednim sezonie(Leszno)a tu zostaje coraz mniej zawodnikow na rynku, zzera mnie ciekawosc:)

  9. Powrót do góry    #639
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dobri Den Falubazkove chlapy!

    Wasz wujek Falubazzini wszedl do internetu w Czechach i patrzy a tu same przestraszone Falubaziaki.Radze zachowac spokoj , wszystko bedzie dobrze , rozmawialem juz o tym z mozýnymi zielonogorskiego speedwaya.
    O mnie sie nie martwcie , pije na umor w Czechach , wytrzymalem ètery 4 dni bez forum ale nie wytrzymalem i musialem sprawdzic co tam na FaLubazowych klimatach.W kazdym razie spiew 'hej Falubaz!!!' dobrze sie niesie po gorach , zapewniam.
    Zycze wszystkiego naj naj w Nowym Roku , 11 stycznia widzimy sie na oficjalnej prezentacji druzyny.Bedzie kogo zaprezentowac.Glowy go gory!!!


    ¨Fazi a ty co?Milczysz jak mis fazi.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  10. Powrót do góry    #640
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DO Falubazzini

    Macie dobrze knedliki i czeskie piwo, tylko chyba za malo go wypijacie bo spiew Hej Falubaz nie tylko ma rozchodzic sie po gorach lecz dotrzec do Zielonej Góry. Smarujcie gardla i krzyczcie glosniej. Udanej zabawy i wszystkiego naj, pozdrow tego pijaka z kanadyjskim paszportem.

    [/b]FALUBAZ PONAD WSZYSTKO

  11. Powrót do góry    #641
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W związku z Nowym Rokiem 2003, życzę nam samych sukcesów, oraz składu gwarantującego emocje i wypłacalność.

  12. Powrót do góry    #642
    Użytkownik Awatar mietek
    Dołączył
    18-09-2002
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nicky Pedersen

    Witam!
    Chciałbym tylko napisać, że po takiej niespodziance ze strony młodego duńczyka możecie chociaż w małym stopniu zrozumieć rozgoryczenie kibiców leszczyńskich(jak Wy to określacie "rolników") po odejściu Okonia. Oczywiście to są inni zawodnicy(szczególnie ich rodzice), ale może to trochę zmieni Wasze podejście do obu tych jeźdźców. Mam nadzieję, że Wasz Falubaz utrzyma w składzie amerykanina i znajdzie godziwe zastępstwo za niewiernego duńczyka.
    Pozdrawiam i życzę powodzenia!
    tak to jest, że moje serce jest jak pies

  13. Powrót do góry    #643
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oś zaczynam wierzyć w to że w klubie to siedzą na stołkach idioci.Jak mogli nie kupic Nickiego.Ja na ich miejscu zgodziłbym sie na każde warunki żeby utrzymac Pedersena u nas.Druga sprawa widać że nie chciał jeździć w ekstralidze bo wątpie że RKM dawał wiecej niż my.Założe sie że boi sie występów narazie w ekstralidze i chce trzepać siano w 1 lidze jak w tym roku.Ale powiem tak że i tak go bardzo lubie mimo że odszedł od nas.Mam nadzieje że za rok wróci.Nie wiem kto będzie naszym drugim obcokrajowcem.Mam nadzieje że bedzie Billy Hamill i może jeszcze tylko Dryml został z dobrych.No to mam nadzieje że zrobia nam niespodzianke na osłode że nie mamy Nickiego i w Zielonej Górze pojawi sie obok Billego Hamilla Lukas Dryml.To nie to samo ale....nie obraże sie jak bedzie u nas jeździł oczywiście lepiej niz w gorzowie.Pozdrawiam.

    Zarząd jest do dupy i cały klub ze puścił Nickiego.BARANY!!!!!!!!!!!!

  14. Powrót do góry    #644
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2002
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    To nie sa idioci _Cooper_

    A moze chcial 1.000.000$ za podpis?

  15. Powrót do góry    #645
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oś zaczynam wierzyć w to że w klubie to siedzą na stołkach idioci.Jak mogli nie kupic Nickiego.Ja na ich miejscu zgodziłbym sie na każde warunki żeby utrzymac Pedersena u nas.Druga sprawa widać że nie chciał jeździć w ekstralidze bo wątpie że RKM dawał wiecej niż my.Założe sie że boi sie występów narazie w ekstralidze i chce trzepać siano w 1 lidze jak w tym roku.Ale powiem tak że i tak go bardzo lubie mimo że odszedł od nas.Mam nadzieje że za rok wróci.Nie wiem kto będzie naszym drugim obcokrajowcem.Mam nadzieje że bedzie Billy Hamill i może jeszcze tylko Dryml został z dobrych.No to mam nadzieje że zrobia nam niespodzianke na osłode że nie mamy Nickiego i w Zielonej Górze pojawi sie obok Billego Hamilla Lukas Dryml.To nie to samo ale....nie obraże sie jak bedzie u nas jeździł oczywiście lepiej niz w gorzowie.Pozdrawiam.

    Zarząd jest do dupy i cały klub ze puścił Nickiego.BARANY!!!!!!!!!!!!
    Koles wrzuc sobie na luz, najpierw skaczesz do formulowicza kikiego, w teamcie o "Okoniu", a teraz wyzywasz nasz zarzad od idiotow. Czytales regulamin??? Tam wyraznie jest napisane, ze nie mozna w obrazac innych uzytkowanikow.

    Co do tematu, Nicki odszedl, trudno sie mowi, nie chce u nas jezdzic to nie. Mam nadzieje, ze te slowa zarzadu o walce o pierwsza 4 sa nadal aktualne.

  16. Powrót do góry    #646
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    764
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    nicki

    moje zdanie jest takie ze yo nicki jak przed rokiem puścił plotke że ktoś go tam kupił zeby podbić troche cene . uważam ze nicki zostanie u nas i gitara gra.

  17. Powrót do góry    #647
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,421
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    11 Styczeń prezentacja drużyny

    oj bedzie sie działo boje sie że zostaniemy tylko z hamillem i w nie których pojedziemy w krajowym składzie oby nie ma ktoś jakieś info

    P.S Pan Robert Dowhan złamał noge w trzech miejscach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  18. Powrót do góry    #648
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach

    Nicki Pedersen

    A ja sie pytam dlaczego ta informacja nie wyszła z zarządu RKM-u lub samego Nickiego tylko z Radia Z.Góra. Czyż to nie dziwne ?
    A swoją drogę co bardziej nieżyczliwym Nickiemu proponuje dać na luz ponieważ za parę dni może okazać się, iż Nicki jednak podpisał w Zielonej i co wtedy, dalej będziecie go wyzywać ?.

    I tak na koniec, a kto twierdził, że zawodnicy startują w klubach z miłości do nich a nie dla kasy.Teraz każdy zawodnik dba o swój image do tego stopnia, że powie na każdej konferencji prasowej to co kibice będą chcieli usłyszeć i za godzine podpisze umowę w innym klubie skoro warunki będą lepsze, ale o tym powinni wiedzieć ci co teraz tak głośno krytykują zawodników a przede wszystkim działacze zarządu klubu.

    Pozdrawiam.

    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #649
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stało się. Nicki w Rybniku. Może i dobrze, niech w pierwszej lidze robi komplety i zdziera siano. Ciekawe ile dostał od Rybnika??? Nie ma co marudzić na zarząd, po prostu - według mnie - nie stać nas na jazdę dwóch zawodników zagranicznych jak Billy i Nicki. Teraz najważniejsze, aby został Billy i Maciej. Wydaje mi się w tym składzie + maybe P. Świst spokojnie możemy walczyć o utrzymanie, a kto wie czy nie o pierwszą czwórkę.

    Trzymajcie się FALUBAZU w tym nowym roku.

    Wszystkiego FALUBAZOWEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  20. Powrót do góry    #650
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i Pedersen olał ZKŻ. Taki z niego zawodnik jak z koziej dupy trąbka. Chłopak poszedł na kase. 0 ambicji

  21. Powrót do góry    #651
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Moze nie bedzie tak zle:))))

    Zostal przeciez jeszcze Bjarne Pedersen:), moze nie jest taki dobry jak nicki ale potrafi jezdzic i zdobywac duzo punktow.

  22. Powrót do góry    #652
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nicki Pedersen w Rybniku. No trudno, mimo to i tak go lubie. To jego praca i jego kasa. Dalej będę mu kibicował w SGP, bo podoba mi się jego styl jazdy. Nie zapominajmy, że to Nicki walnie przyczynił się do naszego awansu. Emocje miną sympatia do Nickiego wróci.
    Pozdr.

  23. Powrót do góry    #653
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wlasnie mi sie przypomina sytuacja z poprzedniego sezonu.Przed rozpoczeciem rozgrywek Nicki Pedersen tez"byl" na 100% w Pile a jednak jak przyszlo co do czego to startowal u nas.Historia lubi sie powtarzac i mam nadzieje ze w tym przypadku tez tak bedzie:)

  24. Powrót do góry    #654
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    764
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    to samo pisałem wyzej

    tak samo napisałem wyzej i uwazam ze cos w tym jest .




    HEJA HEJA HEJA FALUBAZ MISTRZEM SPEEDWAYA

  25. Powrót do góry    #655
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Misiek kolejne mądre stwierdzenie.Olał nas.Nie pisz jak nie wiesz jak było pomiedzy klubem a zawodnikiem i przez cały sezona całowałeś mu zapewne tyłek jak jeździł u nas a teraz mówisz że to dupa nie zawodnik.Nie zmieniaj tak szybko zdania.I to jest kibic???haha jasne.Dobra kończe.Pozdrawiam wszytskich i Nickiego też.

  26. Powrót do góry    #656
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i Billy zostaje. Według mnie skład wygląda bardzo przyzwoicie. Billy, Kurman, Okoń, Huszcza, moze Kuciapa, być moze jeszcze ktos - no i gitara. Wydaje mi sie, że o pierwsza czwórkę bedzie bardzo ciężko, Toruń, Bydgoszcz i Częstochowa chyba na bank. Zostaje Wrocław, my. Pytanie tylko co będzie ze składem Unii, Polonii i Wybrzeża. Mimo wszystko powinno być dobrze.

    11 styczeń - jatka.

    Pozdrawiam

  27. Powrót do góry    #657
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Natychmiast poprawil mi sie humor gdy zobaczylem ze Billy zostaje:).Teraz oczekiwanie na drugiego seniora i drugiego obcokrajowca.Wszystko wskazuje na to ze tym drugim jezdzcem krajowym bedzie Swist.Nadal jednak nie wiemy kto bedzie tym drugim zagranicznym , jednak wiemy to ze wielu dobrych niezostalo:(.Jest jeszcze Dryml , Bjarne Pedersen , Brhel , Havelock , Screen.Moze kilku niewymienilem ale mysle ze nasi dzialacze mysla o ktoryms z wyzej wymienionych.

  28. Powrót do góry    #658
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak czytam te wasze posty w tym temacie oraz w tym o przejsciu pedersena do rybnika i kazdy pisze ze pedersen to ....... i ......... Teraz wszyscy jada po Nickym bo nie chce juz jezdzic u nas, a przypomnijmy sobie tylko to ile razy wlasnie Nicky dawal nam zwyciestwo w meczu. Po fakcie to kazdy cwany. Pedersen bedzie teraz jezdzil w Rybniku wiec widac ze albo nasi dawali za malo albo poprostu cos w sezonie 2002 sie nie podobalo Nickyemu u nas. Choc przyznam ze mowil iz bedzie jezdzil u nas w sezonie 2003. Ale bardzo mi sie nie podoba jak nie ktorzy kibice krytykuja Nickyego za to przejscie do Rybnika, wiadome ze to sie nie podoba zadnemu z nas ale chyba kazdy pamieta jak nicky ratowal nam mecz w rzeszowie, rybniku, gnieznie, tarnowie !! Przegrywal bardzo zadko w tym sezonie. Pozostawil swoj slad w historii zielonogorskiego zuzla i byl to z pewnoscia bardzo dobry slad, badzmy nadziei ze ten utalentowany dunczyk jeszcze zawita kiedys do grodu bachusa.

    Pozdrawiam
    Adas
    :P

  29. Powrót do góry    #659
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Natychmiast poprawil mi sie humor gdy zobaczylem ze Billy zostaje:).Teraz oczekiwanie na drugiego seniora i drugiego obcokrajowca.Wszystko wskazuje na to ze tym drugim jezdzcem krajowym bedzie Swist.Nadal jednak nie wiemy kto bedzie tym drugim zagranicznym , jednak wiemy to ze wielu dobrych niezostalo:(.Jest jeszcze Dryml , Bjarne Pedersen , Brhel , Havelock , Screen.Moze kilku niewymienilem ale mysle ze nasi dzialacze mysla o ktoryms z wyzej wymienionych.
    Możnaby tu jeszcze dorzucić Anderssona, Gustafssona, Gunnestada, Klingberga, Zetterstroema, Stonehewera, Louisa, Svaba, Ronniego Pedersena czy Erikssona. Wszystko to jednak lipa w porównaniu z Nickim i extraligą. Coś mi zaczyna tu śmierdzieć i szczerze mówiąc dostaję już "szajby" przez to wszystko.

    Czekajmy do 11 stycznia, zobaczymy co będzie (oprócz jatki) oczywiście.

    Pozdro!!!!!!!!!!
    Wyznawca Falubazu


  30. Powrót do góry    #660
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale bardzo mi sie nie podoba jak nie ktorzy kibice krytykuja Nickyego za to przejscie do Rybnika, wiadome ze to sie nie podoba zadnemu z nas ale chyba kazdy pamieta jak nicky ratowal nam mecz w rzeszowie, rybniku, gnieznie, tarnowie !!
    Po 1: Rzeszów
    W rundzie zasadniczej to prawda uratował nam mecz, ale w play-offach to byśmy sobie i bez niego poradzili
    Po 2: Rybnik
    Chyba Ci słoneczko przyświeciło... Pedersen zdobył w 5 biegach 9pkt!! A w play-offach trzeba pamiętać, że to głównie Kurmanowi zawdzięczamy zwycięstwo
    Po 3: Gniezno
    Pierwszy mecz wtopa, a w play-offach w 5 biegach 12pkt i zjego winy Stojan rozwalił sobie maszyne i wdodatku kulał na noge...
    Po 4: Tarnów
    No tu się zgodze

    Nadal jednak nie wiemy kto bedzie tym drugim zagranicznym , jednak wiemy to ze wielu dobrych niezostalo:(.Jest jeszcze Dryml , Bjarne Pedersen , Brhel , Havelock , Screen.
    Z tego co wiem Brehl prawie na 100% w Rzeszowie, Pedersen na 100% w Łodzi. Dziwi mnie, że większość widzą w składzie Drymla??!! Przecież ten zawodnik to NIC specjalnego... Co ztego, że w GP wypada dobrze, skoro liga (wszystkie ligi) w jego wykonaniu są na poziomie maxymalnie średnim. Havelock i Screen to już stare dziadki co nic specjalnego nie pokazują... Może niektórzych ździwi, ale ja bym pozostał przy Svabie, poco kombinować z kupowanie zawodników jeżdżących na poziomie podobnym do Svaba, skoro ten zawodnik dobrzez zna nasz tor i w dodatku nie jest drogi. Jedyne pytanie to jak będzie jeździł po kontuzji. I jeśli ktoś ma zamiar się zemną kłucić dobrze ale przedstawie kilka szczegółów:
    KSM Elite League:
    Screen 8.27
    Svab 6.94
    Gary Havelock 6.83
    Lukas Dryml 6.30

    I mam jedno pytanie do znawców tego sportu:
    Czy Lee Richardsson(8.79 wyższa od Hamilla(8.72)) podpisał już gdzieś kontrakt?? Pamiętam jego występy zprzed 2 lat, ale myśle, że jeśli nigdzie nie podpisał to i tak jeden z lepszcyh niezajętych zawodników

    UFFFF wreście skończyłem;)

  31. Powrót do góry    #661
    Użytkownik
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    podpisal w LUBLINIE

  32. Powrót do góry    #662
    Użytkownik
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    podpisal w LUBLINIE

  33. Powrót do góry    #663
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    397
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lee Richardsson jest juz w Lublinie! Takze tez odpada. No wiec kto...?

  34. Powrót do góry    #664
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    764
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    mój typ

    ja stawiam na eriksona albo na jakiegos młodego duńczyka.
    yo nie jest moje marzenie .
    ja tylko tak słyszałem.
    słyszałem ruwniez o młodym brhelu.





    HEJA HEJA HEJA FALUBAZ MISTRZEM SPEEDWAYA

  35. Powrót do góry    #665
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    słyszałem ruwniez o młodym brhelu
    AAAAAAAAAAAAAA mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat owego "młodego Brhela"???? Ja osobiście nie znam nikogo takiego.

    Ludzie, emocje Was ponoszą i niezastanawiacie się już wogóle nad tym co wypisujecie. Take It Easy!!!!!!!!!

    Pozdro!!!!!!!!!!!!
    Wyznawca Falubazu


  36. Powrót do góry    #666
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Moze jednak NICKI????!!!!!?????

    Od kilku dni pojawiają się wiadomości dotyczące Nickiego Pedersena, jako że ten podpisał kontrakt z rybnickim RKM-em i w nadchodzącym sezonie będzie bronił jego barw. Pierwszą wiadomość o tym fakcie podało radio Zielona-Góra, w ślad której poszły pozostałe serwisy informacyjne. Jednak nie do końca to wszystko jest prawdą.

    Duńczyk co prawda podpisał kontrakt, lecz tylko wstępny, a więc nie jest jeszcze zawodnikiem tego klubu. Szefowie RKM-u mają się spotkać z Pedersenem w najbliższych dwóch tygodniach i dopiero wtedy ma dojść do podpisania właściwego kontraktu. Sam wygląd kontraktu także nie jest jeszcze sprecyzowany i także podczas tego spotkania mają bć omówione kwestie sporne. www.speedway.info.pl

  37. Powrót do góry    #667
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2002
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    hmm...

    Falubaz_mistrz no i tu masz racje!!! Co do Pedersena jeszcze nic nie wiadomo a moze jednak zostanie w Zielonej Gorze mam nadzieje ze tak sie stanie!!! :))))
    Sprawa jest dalej otwarta...

  38. Powrót do góry    #668
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2002
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    hmm...

    Falubaz_mistrz no i tu masz racje!!! Co do Pedersena jeszcze nic nie wiadomo a moze jednak zostanie w Zielonej Gorze mam nadzieje ze tak sie stanie!!! :))))
    Sprawa jest dalej otwarta...

  39. Powrót do góry    #669
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po 1: Rzeszów
    W rundzie zasadniczej to prawda uratował nam mecz, ale w play-offach to byśmy sobie i bez niego poradzili
    Po 2: Rybnik
    Chyba Ci słoneczko przyświeciło... Pedersen zdobył w 5 biegach 9pkt!! A w play-offach trzeba pamiętać, że to głównie Kurmanowi zawdzięczamy zwycięstwo
    Po 3: Gniezno
    Pierwszy mecz wtopa, a w play-offach w 5 biegach 12pkt i zjego winy Stojan rozwalił sobie maszyne i wdodatku kulał na noge...
    Po 4: Tarnów
    No tu się zgodze
    Billy :) - Billy nie uwzglednilem ze chodzi mi o mecz play off pomiedzy rkm a zkz. Jesli uwazasz ze te jego 13 punktow nie przyczynily sie do zwyciestwa to mozna bylo wstawic w to miejsce Smoter - podejrzewam ze tez by tyle zrobil.

    A w Gnieznie o ile sie nie myle to zdobyl 12 punktow w fazie zasadniczej i jako jedyny pokonal wtedy Cegielskiego, ale widac ze to za malo .... Fakt ze w play off wywiozl Stojana w bande ale nie o tym tutaj mowa, gdyby nie ten feralny wypadek to Nicky z pewnowscia zdobyl by wtedy komplet punktow.


    Pozdrawiam
    Adas
    :P

  40. Powrót do góry    #670
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dryml NIeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!

    Po co nam lukas dryml on w stali robil 6 8 punktow to w takim rzie lepiej zostawic svaba kyory jest juz sprawdzony chyba ze pedersen zostanie a cegielaki w atlasie i tak nie zawalcza o medal my z kuciapa i swistem in pedersenem gdyby kuciapa oczywiscie nie podpisal w rzeszowie glownego a sciagnelismby pedersena i swistaka wtedy mamy lepszy skladzik moim zdaniem czyli trzeba sie modlic zeby byl napad na faraona i zeby im kase na kuciape zabrali

  41. Powrót do góry    #671
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dryml NIeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!

    Po co nam lukas dryml on w stali robil 6 8 punktow to w takim rzie lepiej zostawic svaba kyory jest juz sprawdzony chyba ze pedersen zostanie a cegielaki w atlasie i tak nie zawalcza o medal my z kuciapa i swistem in pedersenem gdyby kuciapa oczywiscie nie podpisal w rzeszowie glownego a sciagnelismby pedersena i swistaka wtedy mamy lepszy skladzik moim zdaniem czyli trzeba sie modlic zeby byl napad na faraona i zeby im kase na kuciape zabrali

  42. Powrót do góry    #672
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dryml NIeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!

    Po co nam lukas dryml on w stali robil 6 8 punktow to w takim rzie lepiej zostawic svaba kyory jest juz sprawdzony chyba ze pedersen zostanie a cegielaki w atlasie i tak nie zawalcza o medal my z kuciapa i swistem in pedersenem gdyby kuciapa oczywiscie nie podpisal w rzeszowie glownego a sciagnelismby pedersena i swistaka wtedy mamy lepszy skladzik moim zdaniem czyli trzeba sie modlic zeby byl napad na faraona i zeby im kase na kuciape zabrali:)

  43. Powrót do góry    #673
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem jesli nie Nicki Pedersen(jeszcze nie wiadomo na 100% że jest w Rybniku-umowa wstępna) to ja bym widział Liukasa Drymla badź Bjarne Pedersen.Są to młodzi zawodnicy.Dryml zarypisty gdyby tylko tak jeździł w Polskiej Lidze jak w Gp to byśmy mieli prawie mistrza hehe a Bjarne to młody dobrze zapowiadający sie zawodnik.Uczestnik cyklu GP może tez tak trafimy jak w tamtym roku z Nickim jak będzie u nasjeździł Bjarne.Ale zobaczymy.Nie ma co plotkowac tylko nalezy czekać na oficjalna notke na temat druugiego obcokrajowca w ZKŻ-cie.Pozdrawiam.

  44. Powrót do góry    #674
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    jasne

    Moim zdaniem jesli nie Nicki Pedersen(jeszcze nie wiadomo na 100% że jest w Rybniku-umowa wstępna) to ja bym widział Liukasa Drymla badź Bjarne Pedersen.Są to młodzi zawodnicy.Dryml zarypisty gdyby tylko tak jeździł w Polskiej Lidze jak w Gp to byśmy mieli prawie mistrza hehe a Bjarne to młody dobrze zapowiadający sie zawodnik.Uczestnik cyklu GP może tez tak trafimy jak w tamtym roku z Nickim jak będzie u nasjeździł Bjarne.Ale zobaczymy.Nie ma co plotkowac tylko nalezy czekać na oficjalna notke na temat druugiego obcokrajowca w ZKŻ-cie.Pozdrawiam.
    Bjerne nie jest taki mlody ma chyba 26 lat a poza tym podobno podpisal w lodzi tak pisze na temacie 100% kontrakty a poza tym moim zdaniem jest troche za slaby na e-lige

    pozdro falubazowe chlopy trzymajta sieta :):):):):):):):)

  45. Powrót do góry    #675
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bjarne podpisal juz dawno w Łodzi

    Magnus Zetterstroem - O to jest myśl, co wy na to?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •