Strona 14 z 16 PierwszyPierwszy ... 41213141516 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 586 do 630 z 693

Wątek: Teraz czas na gdybanie i kompletowanie składu ( ZKZ Zielona Góra )

  1. Powrót do góry    #586
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie no spoko już sobie ide.apropos chce was troche powkurzać zanim jesteśćie jeszcze w ekstralidze bo pewnie według tradycji spadniecie po tym sezonie !!!!!!!!nawet pan Andrzej was haha nie uchroni!!!żegnam ozięble i zapraszam do czewy.sayonara mówię wszystkim nara!!!!!!!

    My wedlug tradycji spadniemy, a to dobre, czyli wam wedlug tradycji znowu caly zespol wybiją kontuzje. To co ty piszesz, np. ze mamy slaby sklad, czy te bajki, ze spadniemy to jest zwyczajna zazdrosc. Panoszysz sie, bo twoj klub zakontraktowal Ulamka, ciekawe co wielka gwiazda GP 2002 pokaze na torze. Pozdrawiam

  2. Powrót do góry    #587
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie przejmujcie sie Gorbaczowem.W ubieglym roku tez wypisywali ze z takim skladem mają mistrza a tu dupa.Troche kontuzji i nawet na pudlo sie nie zalapali.Gorbaczow w ten sposob sie dowartosciowuje.Mniej zlego by czynil jakby poszedl koraliki na jasną gore poprzerzucal.

    Pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #588
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobra teraz troche na temat a nie o Gorbaczowie:).Ostatnio na łamach naszego portalu informowaliśmy o ewentualnych wzmocnieniach linii obcokrajowców w zespole Drużynowego Mistrz Polski Polonii Bydgoszcz. Najmniejsze szanse na angaż ma obecnie Duńczyk Nicki Pedersen (na zdjęciu), który przedstawił ponoć wygurowane żądania finansowe zbliżone do IMŚ.

    Jeśli Duńczyk nie obniży swoich żądań finansowych to może również drużyny ZKŻ Zielona Góra nie będzie stać na zakontraktowanie Nickiego, wówczas może dojść do sytuacji podobnej do tej sprzed dwóch lat, kiedy to IMŚ Anglik Mark Loram nie znalazł zatrudnienia i dopiero w połowie rozgrywek założył plastron BKS Polonii.

    Obecnie najpoważniej brana jest oferta IMŚ z roku 1996 Amerykanina Billy Hamilla, z którym negocjacje nie są tak trudne jak z Pedersenem.

    Jeśli pomysł na duet Loram - Hamill nie wypali pozostaje czekać na ruchy działaczy w stronę Krzysztofa Cegielskiego (ponoć firma z Bydgoszczy jest gotowa go ściągnąć nad Brdę) bądź Australijczyka Todda Wiltshira. I CO WY NA TO ???Ja mam czarne mysli , przeciez moze sie tak stac ze Billy podpisze w Bydgoszczy a Nicki nie dogada sie z naszym klubem , moze byc nieciekawie.:(

  4. Powrót do góry    #589
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Coraz bardziej nie pokoją mnie wieści z bydgoszczy mają nam zabrać obcokrajowców to będzie kicha

  5. Powrót do góry    #590
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    zkżecik

    Jestem ciekaw czy wy w częstochowie wygracie?przecież musicie wygrać coś na wyjeżdzie żeby awansować do pierwszej czwórki!!!!!!!.A co się tyczy walaska to mało kto się w czewie cieszy że ten połamaniec u nas został.jak taka gnida może jeżdzić na żużlu ważąc 50 kilo.on jest tak lichy i wychudzony jakby wyszedł z Oświęcimia.pozdrawiam rolników z zielonej góry i idę przerzucać różance na Jasną Górę.

  6. Powrót do góry    #591
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Działacze Polonii Bydgoszcz w dalszym ciągu poszukują drugiego obcokrajowca, który mógłby bronić barw zespołu oprócz Marka Lorama. W chwili obecnej najbardziej zaawansowane rozmowy prowadzone są z Amerykaninem, Billy Hamillem oraz Duńczykiem, Nicki Pedersenem który jednak ma bardzo wygórowane żądania finansowe.

    - Przyznam , że Duńczyk oczekuje wynagrodzenia jakby był już mistrzem świata. Spróbujemy porozumieć się z Hamillem, to w tej chwili poważna kandydatura, a jeśli i to nie wyjdzie to będziemy próbowali innych rozwiązań - stwierdził jeden z bydgoskich działaczy.

    Jeśli nikt z powyższej dwójki zawodników nie parafuje kontraktu to zainteresowanie działaczy zostanie skierowane w kierunku Australijczyków, Lyonsa i doskonale znanego w Bydgoszczy, Wiltshira.

    za interia.pl


    Bydgoszcz to obecnie klub bez kasy, wiec niby za co mieliby kupic Hamilla i Nickiego. Sadze, ze jak to jest podane w wywiadzie wzmocnią sie Wiltshirem, lub Lyonsem, sa to zawodnicy za, ktorych nie trzeba duzo placic, a zawsze swoje punkty zrobią.

    do Kiki
    ale z Ciebie cykor, wystarczy, ze jakis brukowiec, czy wortal typu interia zamiesci artykul, a Ty juz sie trzesiesz. Jeszcze nic nie wiadomo, wiec wiecej luzu, musimy poczekac!

  7. Powrót do góry    #592
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem ciekaw czy wy w częstochowie wygracie?przecież musicie wygrać coś na wyjeżdzie żeby awansować do pierwszej czwórki!!!!!!!.A co się tyczy walaska to mało kto się w czewie cieszy że ten połamaniec u nas został.jak taka gnida może jeżdzić na żużlu ważąc 50 kilo.on jest tak lichy i wychudzony jakby wyszedł z Oświęcimia.pozdrawiam rolników z zielonej góry i idę przerzucać różance na Jasną Górę.
    Gorbaczow, skad mamy to wiedziec, jeszcze przeciez nie znamy swojego skladu. Moge cie tylko zapewnic, ze bedzie to napewno mecz na poziomie. W tym watku raczej staraj sie wypowiadac na jego temat, czyli sklad ZKŻ-tu 2003, a nie wnosisz jakies swoje dziwne dywagacje, co kogo obchodzi, ze wasi kibice nie chca Walasa, nas bardziej interesuje sprawa stranieri w naszym klubie, wiec te swoje wypociny zamieszczaj w watku o Czestochowie.

    Pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #593
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 2 razy w 1 poście

    Gorbaczow

    Daj im już spokój. Nie rób "kichy" częstochowskim kibicom, rozumiem napisać coś raz, ale nie gadaj ciągle tego samego, w dodatku bezsensownie i nie na temat. Już dawno to się stało nudne i coraz mniej kibiców z ZG chce z Tobą rozmawiać. Jak chcesz napisać coś sensownego i mądrego to napisz, a jak chcesz zamieszczać jakieś wypociny to odpuść sobie.

    A co do składu ZG to aby walczyć o pierwszą czwórke, (a co za tym idzie i o medale) brakuje wam jeszcze jednego dobrego seniora i oczywiście obcokrajowców, ale myśle, że będzie dobrze, a mecze z udziałem naszych drużyn będą bardzo widowiskowe i przyciągną na stadion tłumy kibiców.
    Pozdrawiam.
    CKM&AZS

  9. Powrót do góry    #594
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,681
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    Jestem ciekaw jaki ten tłuk gorbi ma cel wstawiając w zielonogórski wątek swoja dupę i pierdząc tu co chwila. Czepia się niemal do każdego zdania mając wielką radochę siedząc przed swoim kompkiem jak ktokolwiek się na niego wkurzy. Jego IQ oceniam na poziomie przedszkolaka czytając jego "argumenty" i inteligentne wypowiedzi. No cóż bez jemu podobnych d e b i l i nie byłoby się tu z kogo śmiać. Niestety niektórzy jak widzę traktują zbyt poważnie jego wypociny - wypierdki mamuta się zawsze znajdą w każdej dziedzinie więc i tu jestesmy zmuszeni znosić docinki jednego z nich. Spoko Zielonogórzanie - moim zdaniem nie ma co się bić z gównem bo tylko smród pozostaje.

  10. Powrót do góry    #595
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    zkż

    dam wam już spokój rolnicy z zielonki.nie warto się denerwować ale ostrzegam ja tu jeszcze wrócę!!!!!!!!!!!

  11. Powrót do góry    #596
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dam wam już spokój rolnicy z zielonki.nie warto się denerwować ale ostrzegam ja tu jeszcze wrócę!!!!!!!!!!!
    To se wracaj, nie ma sprawy, tylko zacznij normalnie rozmawiac, a nie gadzasz jakies bzdety. "ja jeszcze tu wroce" - to brzmi jak slowa Apokalipsy :)

    Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #597
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dam wam już spokój rolnicy z zielonki.nie warto się denerwować ale ostrzegam ja tu jeszcze wrócę!!!!!!!!!!!
    Ban dla Gorbaczowa :) Wcale bo on nie rozpoczyna klotni ...

  13. Powrót do góry    #598
    Początkujący
    Dołączył
    13-08-2002
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    stranieri

    Dzisiaj o godzinie 17 byly prowadzone rozmowy z billy hamillem i nickim pedersenem w siedzibie polmosu. Informacje te sa 100%. Klub zielonogorski jednak nie doszedl do porozumienia z zadnym z zawodnikow choc jeszcze nic nie wiadomo. Nicki Pedersen zarzadal za podpisanie kontraktu 30 tys euro! Bardziej prawdopodobne podpisanie kontraktu jest z hamillem. Jesli natomiast Polonia Bydgoszcz kupi ktoregos z tych jeźdźcow w ZkŻ prawdopodobnie bedzie jezdzil Mark Loram! Pozdrawiam i zycze szczesliwego Nowego Roku!

  14. Powrót do góry    #599
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    [quote]Dzisiaj o godzinie 17 byly prowadzone rozmowy z billy hamillem i nickim pedersenem w siedzibie polmosu. Informacje te sa 100%. Klub zielonogorski jednak nie doszedl do porozumienia z zadnym z zawodnikow choc jeszcze nic nie wiadomo. Nicki Pedersen zarzadal za podpisanie kontraktu 30 tys euro! Bardziej prawdopodobne podpisanie kontraktu jest z hamillem. Jesli natomiast Polonia Bydgoszcz kupi ktoregos z tych jeźdźcow w ZkŻ prawdopodobnie bedzie jezdzil Mark Loram! Pozdrawiam i zycze szczesliwego Nowego Roku![/quot

    za takie bzdury ban się nalaży jak oni mogli być dzisiaj w zielonej ??????????????????????????????????????

  15. Powrót do góry    #600
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj o godzinie 17 byly prowadzone rozmowy z billy hamillem i nickim pedersenem w siedzibie polmosu. Informacje te sa 100%. Klub zielonogorski jednak nie doszedl do porozumienia z zadnym z zawodnikow choc jeszcze nic nie wiadomo. Nicki Pedersen zarzadal za podpisanie kontraktu 30 tys euro! Bardziej prawdopodobne podpisanie kontraktu jest z hamillem. Jesli natomiast Polonia Bydgoszcz kupi ktoregos z tych jeźdźcow w ZkŻ prawdopodobnie bedzie jezdzil Mark Loram! Pozdrawiam i zycze szczesliwego Nowego Roku!


    Nie wiem, czy to sciema, ale jak tak to ja sie dalem nabrac.
    Po pierwsze nic o takim spotkaniu nie slyszalem, a po drugie to jak mozemy sie dowiedziac z Interi.pl w dziale żużel Mark Lorma juz podpisal kontrakt z Bydgoszczą. Nicki sie ceni i to strasznie (o ile to prawda z tymi 30 tys. euro), Bydzie na niego nie stac, jak mozna bylo uslyszec. Jednak Nicki mowil, ze bedzie u nas jezdzil i ja mu wierze tak samo Billy. Bedzie dobrze!!!

    Pozdrawiam

  16. Powrót do góry    #601
    Początkujący
    Dołączył
    13-08-2002
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie mam zamiaru nikogo sciemniac!!! Rzedko sie wpisuje na forum choc jestem juz dlugo zarejestrowany, wpisuje informacje ktorych jestem pewien. A tak wogole to ok 19 rozmawialem z panem bartkowiakiem i mowil mi o tym spotkaniu jednak on nie bral w nim udzialu bo mowil ze jush mu szkoda nerwow, i tak odchodzi, ze i nni czlonkowie zarzadu dadza sobie rade. Mam troche mieszane uczucia, jednak jedno wiem! Bedzie dobrze, jezeli nie bedzie to nicki to bedzie ktos inny(moze trzeci krajowy)

  17. Powrót do góry    #602
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozumiem,ze Billy w najbardziej z rodzinnych Swiat wsiadl w slonecznej Kaliforni w samolot, zeby zdazyc do Zielonki na dzisiaj godz. 17 i w siedzibie Polmosu pogadac przy wodeczce
    o przyszlorocznym kontrakcie ,a potem szybciutko poleciec do zony w Stanach, by zdazyc z nia tracic sie szampanem w Nowy Rok.
    A kto placi za przelot?
    Czyzby znowu BOLL?

  18. Powrót do góry    #603
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Hamill , Okoń , Huszcza , Pedersen ,może Świst , Kurmanek ... Niezły zespół.. ale Dla mnie Zielona Góra to zespół wychowanków. Taka kużnia talentów. Mam nadzieję ,że w Zielonce wciąż będzie się szkolić młodych , na poważnie nie tak jak np. we Włókniarzu.

  19. Powrót do góry    #604
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jaki problem????? Nicki pa pa, za Nickiego Cegła i gra gitara, zakup o wiele korzystniejszy i tańszy( tak sądze, bo bilet z Gorzowa do ZG, jest tanszy niż z Danii lub Anglii do ZG) . Zresztą nicki musi stanieć bo inaczej nie bedzie jezdził nigdzie u nas w kraju, sam pan Ługowski mówił że Nicki z Billim zostana na 99%, ja tez mam taką nadzieje ale nie za wszelką cenę! Po za ty nie wierze ze Billy z Nickim stawili sie razem na 17 obgadali wszystko i nie doszli do porozumienia, to nonsens, zeby zawodnik przemierzał ocean po to by dowiedziec sie że klub nie jest w stanie sporostac jego oczekiwaniom! pierw kontaktują sie faksami,telefonicznie,uzgadniają wszystko a potem dopiero zawodnik przyjeżdża już tylko po to żeby złozyc podpis, dlatego nie wierze że wogóle było takie spotkanko.


    Po drugie to co dziś zrobiła GL to cyrk! Zrobili plusy i minusy osób powiązanych ze sportem, Minus dosał zarząd a wiecie za co? Cytuje "za doprowadzenie w ciągu zaledwie kilku miesięcy do blisko połmilionowego zadłużenia klubu. Równiez za sposób w jaki w ostatnim czasie "informowali" nas i tym samym kibiców speedwaya o przyszłorocznych tranferach" To ja sie pytam, jakie zadłużenia mają inne kluby? nasze pół miliona to przy nich pikuś. Po drugie kilka miesięcy drodzy redaktorzy to cały sezon i to było mozliwe gdyz do połowy czerwca Klub nie miał sponsora strategicznego stąd te zadłuzenie, które już wkrótce bedzie uregulowane/. Po trzecie, pytam sie szanownych redaktorów czy klub nie poinformował o transferze? Oczywiście ze podał i to pan Bartkowiak we własnej osobie, także info pewne, więc czego jeszcze chcecie do cholery? więcej tranferów nie ma także klub nic nie mówi bo nic nie jest pewne, tak samo przed podpsaniem z Okoniewskim nic nie było pewne, ale jak juz kontrakt stał sie faktem to podano to do wiadomości publicznej, jasne? Jak podpisza jakiś jeszcze kontrakt to powiedzą to, bez obaw, wiec nie wiem za co ten minus panowie redaktorzy? może za to że nie krzyczeli na lewo i prawo z kim rozmawiają, tak jak działacze innych klubów? Moze za to ze woleli zrobić niespodzianke kibicom i powiedzieć im o 100% kontraktach a nie nazwiskach które rzekomo mają wzmocnic nasz klub?

    Drugi minus dla Grzegorza Kłopota za cytuje "numer polegajacy na przedstawieniu władzom klubu zwolnienia lekarskiego kilka godzin przed arcywaznym meczem zielongórskiego zespołu" skomentuje to tak: nie wiem czy ten mecz był arcywazny, arcywaznebyły mecze z Gnieznem i w Gniexnie, minus sie należał mimo wszystko.

    Po za tym plusa otrzymał nasz trener za doprowadzenie zespołu do e-ligi, plus jak najbardziej zasłuzony. Dziwi mnie tylko dlaczego plusa nie otrzymał Huszcza, za to że mając 45 lat doszedł do finalu eliminacji do GP . Pozdrawiam
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  20. Powrót do góry    #605
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Falubazz moim zdaniem lepiej kupic Nickiego niz Cegłe.Fakt nie przepadam za Cegłą ale wydaje mi się że Nicki to wojownik i przyda się bardziej niż Cegła.A poza tym jak będzie Świst do tego Huszcza Okoń Hamill to poco nam az tylu polaków.W meczach z gdańskiem i piła u siebie wtedy nie pojeżdżą u nas ani Stojan ani Kłopot a tym bardziej nasi juniorzy.Wiem że trzeba budować dobrą drużynę ale nie można popadać w skrajności i kupowac samych zawodników z innych miast.Falubaz zawsze słyną z tego że jeździł wychowankami i szkolił doskonałych zawodników.Nie zmieniajmy tego kupują Cegielskiego.Dwóch nowych zawodników z poza miasta to już i tak dużo.Takie jest moje zdanie.Pozdrawiam.

  21. Powrót do góry    #606
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a może zamiast płacić olbrzymią kase na nickiego lub cegielskiego sprowadzić trzon zespołu gorzowskiego świst ,staszewski,paluch i wypożyczyć stojanowskiego i kłopota.uważam że gorzowianie przy płaceniu kasy w miarę na bierząco jezdzili by bardzo dobrze .a trzech to nie jeden.a i kibiców z gorzowa przyjeżdzało by dużo aby pooglądać sobie byłe gwiazdy

  22. Powrót do góry    #607
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Was chyba j##ło??!!
    Gadacie tak jakby ZKŻ był potentatem finansowym!! Może jeszcze obok Cegły ściagniemy Hampla i gitara będzie...... Cegła musi być droższy od Pedersena (choćby fakt, że Pedersen chce 120 000 zł za podpis, a Cegła ztego co inni mówią to ok. 500 000 zł), bo już dawno by go ktoś kupił... Prawda jest taka, że jak nie zakontraktujemy Pedersena i Hamilla to będziemy musieli ściągnąć jakiegoś słabego obcokrajowca co mija się z założeniem odbudowania silnego ZKŻ... Bo jeśli w miejsce Hamill'a i Pedersena będą jeździć np. Andersson - Wiltshire(i tak to jest jedno z najlepszych rozwiązań wrazie odejscia starych obcokrajowców) to o utrzymanie będzie super ciężko... A o Cegle, Hamplu czy innym dobrym krajowym raczej zapomnijmy...

  23. Powrót do góry    #608
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Zwyczejny , kompletnie nie rozumie twego wpisu , wyniki z niego to ze nieby nasi zawodnicy sa słabsi od tych gorzowskich. Chłopie zastanów sie nad tym co mówisz , moze jeszcze oddamy Kurmana i w jego miejce sciagniemy Hliba a zamiast Hamilla i Pedersena podpiszemy umowy z Lukaszem Dtymlem i Jesperem Jensenem. Albo wogóle przeniesiemy nasz klub do gorzowa , oni przecizrz maja lepszy stadion i wogule sa najlepsi , a to ze Staleczka spadał to tylko czysty przypadek , tak samo jak przypedkiem jest awans ZKZ do ekstraligi. Zwyczajny na drugi raz poprostu dwa razym pomysl zanim coś nspiszesz.
    Tylko Falubaz!

  24. Powrót do góry    #609
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    fan-falubaz
    nie wiem czu zauważyłeś że wymieniłem tylko dwie gwiazdy zielonogórskiego klubu primo stojanowski duo kłopot ci zawodnicy nie mają co szukać w ekstralidze .mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności i widok był opłakany.a zawodnicy typu świst ,staszewski czy paluch może nie są gwiazdami pierwszego formatu ale naszą dwójkę biją na głowę a skład mógłby wyglądać tak;
    1hamill
    2huszcza
    3okoniewski
    4paluch
    5swist
    6staszweski
    7kurmański
    jest to napweno skład gwarantujący walkę o pierwszą czwórkę a wydatki na nich nie były by wysokie o kibiców z gorzowa dużo

  25. Powrót do góry    #610
    Początkujący
    Dołączył
    13-08-2002
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zwyczajny?

    Jak chcesz pod nr 6 seniora? A tak wogole to po cholere nam tylu gorzowiakow? ZKż to nie jest reprezentacja wojewodztwa lubuskiego, tylko samej Zielonej, wiec nie gadaj bzdur. Nasi dzialacze niewatpliwie musza sie pospieszyc z zagranicznymi bo z dnia na dzień rynek zawodnikow bedzie sie zwężał. Po ostatnim sezonie polubilem Nicki'ego ale nie mozemy starac sie go zatrzymac za wszelka cene. Mysle ze Wiltshire byl by dosc dobry(8-10pkt)

  26. Powrót do góry    #611
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zwyczajny

    A moze zmienmy nazwe na Stal Quik - Mix Zielona Gora co a jako nowego prezesa wybierzmy Lesa Gondora. To bedzie juz calkowity wypas. Nie wiem co tobie do glowy przyszlo z tym oddawaniem Funka i Klopota i, w ich miejsce, sciagnieciem Staszewskiego i Palucha. Popieram tutaj po calej lini wypowiedz Fan-Falubaza. Najpierw zeczywiscie wszystko gruntownie przemysl a dopiero pozniej napisz.
    To tyle, jest to ostatni moj post w tym roku:) nastepny bedzie w przyszlym:)
    Dlatego zycze wszystkim formulowiczom wszystkiego najlepszego, zdrowych emocji i pomyslnosci w nowym 2003 roku:)

    Ps. Zwyczajny pamietaj, ze ludzka rzecza jest sie mylic :)

    Pozdrawiam!!

  27. Powrót do góry    #612
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wg mnie kluczowymi transferami zkz przed sezonem 2003 musi byc pozyskanie Nickyego i Billyego. Byla by to bardzo mocna para stranieri, i mysle ze oni na wspolke z naszymi krajowymi zawodnikami spokojnie zagwarantowali by byt w Ekstralidze ZKZ-towi. Wchodzi tez mozliwosc wymienienia stranieri. Widzialbym tylko jedna mozliwa wymiane Pedersen Hamill - Loram Dryml. Nic mocniejszego na dzisiejszy dzien nie znajdziemy :( Zakontaktowanie kogos z dowjjki Cegielski Hampel jest oczywiscie mozliwe tylko tutaj w gre wchodza bardzo duze sumy. Na dzien dzisiejszy ZKZ (chyba) nie dysponuje takimi pieniedzmi chociaz kto to wie ....

    Mam pytanie - 11 stycznia jest prezentacja zespolu, czy juz wtedy poznamy calkowity i ostateczny sklad na sezon 2003 ???

    Na dzisiaj wyglada to tak: Stojan Klopot Kuciapa (ciagle ZKZ posiada jego karte) Huszcza Okoniewski Kurmanski Smoter Kujawa i cala reszta juniorow.

    Pozdrawiam
    Adas
    :P

  28. Powrót do góry    #613
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    skład mógłby wyglądać tak;
    1hamill
    2huszcza
    3okoniewski
    4paluch
    5swist
    6staszweski
    7kurmański
    jest to napweno skład gwarantujący walkę o pierwszą czwórkę a wydatki na nich nie były by wysokie o kibiców z gorzowa dużo
    Po co nam Staszewski i Paluch??? Przestan moze zrobimy pake i tak jak to Helmut powiedzial zmienimy nazwe na Stal Gorzów ZG. Świst niech dojdzie i stranieri, co wazne i bedzie spox skladzik na walke o laury.

  29. Powrót do góry    #614
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wszyscy narzekacie na gorzowskich zawodników że cieniasy itp ale chyba nie pamiętacie ile razy te niby cieniasy łażyły naszym.przecież gorzowiacy by nie spadli z ligi żeby nie słaba kondycja finansowa klubu.mówicie że chcemy nickiego fajnie ale to jest tylko jeden zawodnik któremu może się przydażyc kontuzja a za tą samą cenę można kupić i utrzymać trzech średnich zawodników.proszę zauważyć w sprawozdaniu klubu ile kasy wyciągneli zawodnicy zagraniczni hamill i nicki\svab nie miał wiele okazji do występu\ a wtedy zobaczycie ile oni kosztują

  30. Powrót do góry    #615
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Moim zdaniem szkielet drużyny z takimi zawodnikami jak Hamil, Pedersen, Kurmański, Okoniewski, Świst, Huszcza pozwoliłby na walkę w pierwszej 4 a po cichu liczę nawet na miejsce na podium.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #616
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    Zwyczajny

    PIszesz bzdury powiedz mi prosze po co Częstochowa kupowała Ułamka Torun Protasa,Ricardsona,Crampa,przeciesz im też może przytrafic sie kontuzja.A twoje asy z Gorzowa poleciały z ligi nie przez kase patrz IMP i Śwista on powinien tam wogule nie startowac według twojego toku myślenia.

  32. Powrót do góry    #617
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Zauwazyłem ze wiekszosc z was do trzonu druzyny podaje Andrzeja Huszcze. Ja jednak , mimo duzego szacunku dla niego , nie byłbym taki pewien czy pan Andrzej bedzie stanowiał trzon druzyny. Wydaje mi sie ze na dzień dzisiejszy mamy dwóch trzech zawodników którzy ten trzon tworza , są to Rafał Kurmański , Rafał Okoniewski i Maciej Kuciapa . Wydjae ze dla pana Andrzeja idealnym miejscem w składzie jest pozycje drugiego rezerwowego. Wydaje mi sie ze na tej pozycji mógłby on pomóc Falubazowi w odnoszeniu zwyciestw. Ja nic nie mam do Husczy , i jak juz pisałem darze go duzym szacunkiem , ale mimo wszystko ma on juz swoje lata i niewydaje mi sie zeby mógł powalczyc z najlepszymi w Ekstralidze. Do tego dochodzi sprzeta a jak wiadomo osiołki "Tomka" duzo niepociągna.


    Pozdrawiam
    FanFalubaz
    Tylko Falubaz!

  33. Powrót do góry    #618
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a może zamiast płacić olbrzymią kase na nickiego lub cegielskiego sprowadzić trzon zespołu gorzowskiego świst ,staszewski,paluch i wypożyczyć stojanowskiego i kłopota.uważam że gorzowianie przy płaceniu kasy w miarę na bierząco jezdzili by bardzo dobrze .a trzech to nie jeden.a i kibiców z gorzowa przyjeżdzało by dużo aby pooglądać sobie byłe gwiazdy
    [b]Zwyczajny czy ty jestes niezwyczajny?

    Co ty za pierdoly wypisujesz? Pogadaj z Gondorem niech on zatrudni wasze gwiazdy( mam na mysli palucha i staszewskiego), a tak wogole to co z nich za gwiazdy, to tylko mniej niz sredni ligowcy. Kibicow z gorzowa zapraszam na zawody mlodziezowe, bo na lidze niestety nie bedzie dla was miejsca. A mecze z udzialem mlodych zawodnikow i szkolkowiczow to w nadchodzacym sezonie bedzie dla was nie lada rarytasik.

  34. Powrót do góry    #619
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]Zwyczajny

    Twoje posty zbily mnie kompletnie z tropu i przez chwile myslalem, ze jestes synem ziemii gorzowskiej, ale skoro piszesz zawsze Zielona Góra to co innego. Tylko przestan juz marzyc o zawodnikach Stali, ktorzy mieli by nosic na piersiach plastron z logo myszki.

    Bardzo zle by sie stalo dla Falubazu gdyby nie doszly do skutku transfery z nickim i billym, moze pan Dowhan ulokowal by na forum jakis maly wpis i podal pozytywne szczegoly negocjacji (jezeli sa oczywiscie). A swoja droga to nickiemu chyba troche odbija. Jest perspektywicznie zapowiadajacym sie zawodnikiem, posiada werwe, przebojowosc, fantazje i szybki sprzet ale do mistrza swiata jeszcze mu brakuje. Jedna wygrana w GP i niezla punktowka w lidze angielskiej i polskiej za bardzo poprzewracaly mu w glowie( w lidze angielskiej nie zawsze byl taki skuteczny jak na i-ligowych torach w Polsce!) Takie jest jego prawo chce zarobic jak najwiecej i mimo to bardzo bym chcial zeby pozostal w Falubazie.

  35. Powrót do góry    #620
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach

    skład 2003

    Uważam, że skazywanie Andrzeja Huszczy na pożarcie przez potencjalnych liderów (Świst, Kuciapa, Okoniewski) jest przedwczesne.

    Moim zdaniem, skład powinien wygladac nastepująco:

    1. Okoniewski (pierwszy wyścig, mały tor A lub B)
    2. Świst (na pewno dobrze sie porozumie na torze z Rafałem)
    3. Pedersen
    4. Huszcza/Kuciapa
    5. Hamill
    6. Kurmański
    7. junior
    8. Kuciapa/Huszcza

    Taki skład zagwarantuje, że trener będzie miał spore pole do manewrów taktycznych a zespól w poszczególnych wyscigach bedzie dysponował składem na min. remis biegowy.

    Oczywiście najpierwsz trzeba zapłacic za Śwista i Okoniewskiego, spłacić 450 tys. zadłużenia i... poszukać minimum 4 mln na sezon 2003.

  36. Powrót do góry    #621
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zauwazyłem ze wiekszosc z was do trzonu druzyny podaje Andrzeja Huszcze. Ja jednak , mimo duzego szacunku dla niego , nie byłbym taki pewien czy pan Andrzej bedzie stanowiał trzon druzyny. Wydaje mi sie ze na dzień dzisiejszy mamy dwóch trzech zawodników którzy ten trzon tworza , są to Rafał Kurmański , Rafał Okoniewski i Maciej Kuciapa . Wydjae ze dla pana Andrzeja idealnym miejscem w składzie jest pozycje drugiego rezerwowego. Wydaje mi sie ze na tej pozycji mógłby on pomóc Falubazowi w odnoszeniu zwyciestw. Ja nic nie mam do Husczy , i jak juz pisałem darze go duzym szacunkiem , ale mimo wszystko ma on juz swoje lata i niewydaje mi sie zeby mógł powalczyc z najlepszymi w Ekstralidze. Do tego dochodzi sprzeta a jak wiadomo osiołki "Tomka" duzo niepociągna.


    Pozdrawiam
    FanFalubaz
    w 100% się zgadzam... Bałem się wcześniej napisać to, bo czuje jak by mnie zjechała reszta zielonogórzan;). Ale prawda jest niestety taka, że dziadek nadaje się najwyżej na uzpełnienie luki wrazie odejscia Kuciapy lub na pozycje rezerwowego. Uważam, że jednak Kuciapa (wkońcu nie jest jeszcze tak stary, więc nie powinien tracić formy z roku na rok) jest lepszym zawodnikiem od Huszczy. Z Huszczą od 2 lat jest ciagle tak samo. Napoczątku sezonu jest zaje..., a po kilku meczach nagle coś się dzieje (motory i myśle, że troche kondycja) i zaczyna cieniować... Kuciapa jaki jest, ale przeważnie jak ma dobry sprzęt to swoje robi (choć kilka wpadek też miał). Myśle, że optymalny skład na 2003 rok (aczkolwiek chyba mało realny, bo Kuciapa raczej odejdzie i jeszcze nie wiadomo co z obcokrajowcami):
    1. Hamill
    2. Świst
    3. Okoniewski
    4. Kuciapa
    5. Pedersen
    6. junior
    7. Kurmański
    8. Huszcza
    ps. cały skład może wyglądać inaczej, ale uważam, że Pedersen musi jeździć (oile w ogóle będzie unas) z zawodnik, który potrafi dynamicznie jeździć(a taką osobą jest Kurman), bo inaczej to zablokuje i wywiezie naszego:P

  37. Powrót do góry    #622
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach

    Billy i Fan_Falubaz

    W pewnym sensei to trudno się z wami nie zgodzic, ja sam twierdziłem już w tamtym sezonie, że na Pana Andrzeja już powoli nie można liczyć jednak to co pokazał w konfrontacji z niektórymi zawodnikami e-ligi zaskoczyło mnie bardzo mocno i chciałbym się zdziwić jeszcze bardziej w sezonie 2003 mając na uwadze dorobek punktowy Pana Andrzeja w e - lidze.

    Pozdrawiam
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #623
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Wszystko fajnie ale zauważyłem że w meczach ze silniejszym rywalem kuciapa zawodził „Tomek” w tym sezonie był na początku najlepszy z krajowych w drużynie a później nie inwestował w sprzęt i było kiepsko myślę że kuciapa jest dobry na 1 ligę a na ekstraklasę za słaby to widać choćby po wyniki w Gorzowie MP tam był tak cienki że mała bania a Pedersen musi zostać, innego wyjścia nie ma

  39. Powrót do góry    #624
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    MACIEJ KUCIAPA

    Nie wiem wkoncu co z tym nszym "Ciapkiem'. Sadze, podobnie jak Kiki, ze jest dobry na piewsza lige, jednak w ekstraklasie w parzez np. z Hamillem, ktory perfekcyjnie rozgrywa pierwszy luk bylby solidnym i punktoujacym zawodnikiem. Daje sie slyszec, ze w Rzeszowie jest juz kasa na Kuciape, jednak jak to prawda, to dlaczego, jeszcze nie zostala wplacona. Sam zawodnik jest bardzo zainteresowany stratami w swoim rodzinnym miescie, jednak moze byc tak, ze zostanie u nas. Nic jeszcze nie jest pewne. Wiadomo przeciez, ze w meczu robilby wiecej punktow niz "Funek", czy "Dżordż", no chyba, ze przejda oni jakoms metamorfoze i nagle zaczna jezdzic na dobrym poziomie, narazie jednak to sa tylko nasze osobiste marzonka.

    Ja widzialbym taki sklad:
    1. Rafał Okoniewski
    2. Piotr Świst
    3. Billy Hamill
    4. Andrzej Huszcza / Kuciapa
    5. Nicki Pedersen
    6. Rafał Kurmański
    7. junior np. Grabowski
    8. Kłopot/ Stojanowski

    Sklad bardzo dobrze sie prezentuje. Jednak najpierw trzeba wyjasnic sprawe Kuciapy i zakontraktowac naszych stranieri, nie ma co ukrywac, ze bylaby to jedna z najmocniejszych par ekstraligi.

  40. Powrót do góry    #625
    Użytkownik
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    308
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W sumie niezle wypowiedzi wszystkich a najbardziej mnie rozbawiaja wypowiedzi o zmianie nazwy klubu L\:) Mamy sklad na miare srodka obecnie nie oszukujmy sie niby dwa lata temu co bylo? Powiedzmy tak nazwiskami:
    1.Apator
    2.Atlas
    3.Czestochowa
    4.Bydgoszcz
    5.Zkz
    6.Leszno
    7.Gdansk
    8.Pila

  41. Powrót do góry    #626
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Trypek a skąd taki kredyt zaufania do Sparty, aktualnie ich skład osobowy nie gwarantuje pierwszej 4 a co dopiero 2-go miejsca.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #627
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trypek a skąd taki kredyt zaufania do Sparty, aktualnie ich skład osobowy nie gwarantuje pierwszej 4 a co dopiero 2-go miejsca.
    drugie miejsce - fakt - przesada
    ale czemu ten sklad nie gwarantuje 1 czworki?
    Nikomu praktycznie w sporcie nic sie nie gwarantuje
    Natomiast z ubieglego roku

    Dados
    Nicholls
    Hancock
    plus
    Jedrzejak

    Slabon jako slaby? senior

    No i Swiderski jako junior

    wszakze tenze Swiderski w Kolejarzu zdobywal po kilkanascie punktow
    a i jezdzil na poziomie pierwszej 6 w zawodach juniorow?
    Pewnie ze blizej 6 miejsca niz 1 ale...

    To ze odszedl Krzyzaniak?
    Ja bym z checia i Jedrzejaka puscil, ale mowia znawcy, ze on jak trojpolowka. Jeden rok to ugor a dwa nastepne (nieraz jeden) plon przynosi.
    Sa dwa miejsca do obsadzenia
    Moze Hampel plus Drabik czyli sklad ok
    Moze Hampel plus Cegla czyli sklad ok
    Moze Cegla plus Drabik czyli sklad troche mniej ok

    Ja bym tak na papierze niczego nie liczyl
    bo jak to klasyk mawial
    Czy gwiazdy beda chcialy umierac za Zielona?

    Pozdrawiam

  43. Powrót do góry    #628
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    CEGLA w FALUBAZIE !

    Zastanawialem sie 2 godziny czy wywalic tan niusik na forum i postanowilem to uczynic. Informacja ta pochodzi od pana, ktory reprezentuje nasz klub na posiedzeniach GKSZ, pana Gromadzkiego. Nie wiem czy jest ona stuprocentowa ale... Lecz nie sadze, zeby czlowiek bedac tak blisko spraw klubowych wygadywal by takie glupoty. Powiedzial on, ze w przyszlym sezonie barw Falubazu bedzie bronil Krzysztof Cegielski. Sami ocencie czy to moze byc prawda, trzy wzmocnienia, o ktorych wspominal: Okon, Cegla i Świst.Czlonkowie zarzadu caly czas mowili nam kibicom, ze sklad bedzie super niespodzianka i bedzie super mocny. Zobaczymy czy tak sie stanie, Cegla w Falubazie? O takiej ewentualnosci slyszalem juz podczas ubieglego sezonu i nie sadze zeby to byla jakas bajka.

    [b]FALUBAZ PONAD WSZYSTKO

  44. Powrót do góry    #629
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    CEGLA w FALUBAZIE !

    Zastanawialem sie 2 godziny czy wywalic tan niusik na forum i postanowilem to uczynic. Informacja ta pochodzi od pana, ktory reprezentuje nasz klub na posiedzeniach GKSZ, pana Gromadzkiego. Nie wiem czy jest ona stuprocentowa ale... Lecz nie sadze, zeby czlowiek bedac tak blisko spraw klubowych wygadywal by takie glupoty. Powiedzial on, ze w przyszlym sezonie barw Falubazu bedzie bronil Krzysztof Cegielski. Sami ocencie czy to moze byc prawda, trzy wzmocnienia, o ktorych wspominal: Okon, Cegla i Świst.Czlonkowie zarzadu caly czas mowili nam kibicom, ze sklad bedzie super niespodzianka i bedzie super mocny. Zobaczymy czy tak sie stanie, Cegla w Falubazie? O takiej ewentualnosci slyszalem juz podczas ubieglego sezonu i nie sadze zeby to byla jakas bajka.

    [b]FALUBAZ PONAD WSZYSTKO
    Hhihih obiecujaco zaczyna sie tez dzien :) Skoro twierdzisz ze byle kto tych slow nie rzuca na wiatr i Cegla by mial jezdzic w Falubazie to bym sie bardzo cieszyl. Ale przeciez wszyscy trabia ze na Cegle jest potrzebne az 500 tys zlotych za podpis !! Nasze dlugi wlasnie tyle wynosza to jeszcze + 500 tys za Cegle i juz mamy okragly milionik .... no chyba ze jakis sponsor wylozy ta bagatelna sumke :)

    Pozdrawiam
    Adas
    :P

  45. Powrót do góry    #630
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najpoważniejszym kandydatem do zasilenia bydgoskiej drużyny wydaje się Nicki Pedersen. Młody Duńczyk co prawda domaga się wysokiego kontraktu, ale bydgoscy działacze liczą na porozumienie z tym walecznym zawodnikiem. Cały czas „kuszony” jest również Amerykanin Billy Hamill - on również nie należy do najtańszych zawodników, ale za to gwarantuje skuteczną i widowiskową jazdę.
    Za Przeglądem Zużlowym

    Tak więc skład krajowy jest bardzo solidny, jednak sprawa obcokrajowców nie wygląda najlepiej. Życzę wam zakontraktowania obu zawodników, ale z tego co widzę, będzie o to bardzo trudno.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •