Strona 12 z 16 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 693

Wątek: Teraz czas na gdybanie i kompletowanie składu ( ZKZ Zielona Góra )

  1. Powrót do góry    #496
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    arekzulek

    Abdulah! lubie czytac twoje wpisy, jako jeden z nielicznych kiboli z leszna jestes do "zniesienia", ale czasami twoj umysl Cie zawodzi i smarujesz na forum jakies *******y i wtedy wlasnie ujawnia sie ten leszczynski szowinizm.

    Dziekuje ze Twoje mile slowa !

    I ciesze sie ze pozwalasz mi pisac w tym watku !

    Pozostawiam Twoj wpis bez komentarza - on mowi wszystko na Twoj temat nic wiecej nie chce wiedziec o Tobie!

    ps.
    Mam prosbe nie czytaj wiecej moich wpisow - bo ja je kieruje tylko i wylacznie do zielonogorskich szowinistow takich jak ja a ty jestes tolerancyjny do granic mozliwosci i nie chcialbym urazic czyms twojej czystej duszy ....





    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  2. Powrót do góry    #497
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    no Pemo ... to zes sie zawiozl

    widze ze Pemo przykozaczyles na maxa nowym avantarem, widze ze moje zdjecie sie przydalo :)
    no to w ramach rehabilitacji wez mnie napisz o tym drugim foto ... kto jest na nim i ktory to jest rok, bo ja nie kojarze wszystkich twarzy

    a co do artykulu ... w lubuskim szmatlawcu to ... kolejny raz zblaznili sie, bo ... nic kompletnie nic nie napisali - jesli by znali nazwisko to trza je bylo napisac - wtedy zarzad by musial skontrowac to; a tak pisac jakies dyrdymaly ze ktos tam ma isc do tego klubu a ktos nie - ****a zero nazwisk, zero konretow - frajerstwo i jeszcze raz frajerstwo

    pozatym mala prosba ... Pemo, jesli mialbys mozliwosc dowiedziec sie kto strzelil wtedy to fotke (te 3 niezwiazana ze skladem) i kto napisal artykul - nie pamietam jego inicjalow, to ... gdybys sie dowiedzial to ... dobrze sie odwdziecze

    a co do skladu ... to co by sie nie dzialo - beda wzmocenia i o to chodzi, ostudzcie do 11stycznia - za kilka dni sylwek - wypijcie za Falubaz ... bedzie dobrze dzieciaki !! :)

    JEDNI WIERZA W BOGA !! JA WIERZE W FALUBAZ

  3. Powrót do góry    #498
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Sory, ze sie wtrącam, ale skąd będziecie mieć kasę na te nowe kontrakty? Na Okonia? Na Dobruckiego? Na Śwista? Na ceniących swoje umiejętności obcokrajowców? Ceny transferowe przy tych nazwiskach nie są zbyt wysokie, ale ceny pod stołem potrafią czasami nawet unieśc tenze stół w powietrze?
    Przeciez przychodzicie do ekstraligi z nizszej klasy rozgrywkowej. Jestescie beniaminkiem. To równiez kosztuje. Mieliscie niezła paczke w zeszłym sezonie. To kosztowało. Zwłaszcza, ze gro meczy wygrywaliscie po 60, 70 pkt. To nie jest tanie. Sponsorów raczej nie widac.
    Nastepne.
    Prezez dał noge. Tylko dlaczego? Bał sie wydawac duze sumy na srednich, ale ponadprzeciatnych zawodników? Czy moze nie miał kasy?
    Dlaczego jak do tej pory podpisane sa tylko 2 kontrakty? I to z jednym zawodnikiem, który zyje w Zielonej Górze od 45 lat, a z drugim, który miał juz wczesniej, przed sezonem podpisany? A gdyby nie miał, to czy Kurmański nie rozpatrywał by innych ofert?
    W Lesznie nie ma na razie kasy, i dlateog jest tylko jeden kontrakt. To rozumiem. Czyli idac ta myslą jesli u Was nie podpisują, to znaczy, ze i w Zeilonej nie pachnie forsa. Tak, czy nie? A jesli nie pachnie, to dlaczego juz prawie wiecie, juz prawie na 100% wiecie o tych nowych twarzach?
    I to nie tanich.
    Czesc
    Miłej Gwiazdki

  4. Powrót do góry    #499
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie chce mi sie wszystkiego Ci tlumaczyc janqes.

    tylko ci powiem ze jestes laikeim w tym temacie. poczytaj troche zielonogorskich watkow, a znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania.

    nara
    csak eger miki. unio rongy.

  5. Powrót do góry    #500
    Użytkownik
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    174
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jesli nie pachnie, to dlaczego juz prawie wiecie, juz prawie na 100% wiecie o tych nowych twarzach?
    I to nie tanich.
    -------------------------------------------------------
    W waszym wątku też wiecie o nowych twarzach i to są twarze dużo droższe od tych naszych, także o co Tobie chodzi???
    Nie lubisz nas czy co???

  6. Powrót do góry    #501
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Nie, nie, nie. Panowie. Nie rozumiemy sie. Według mnie sytuacje tych 2 klubów wyglądają podobnie. Totez pytam sie, a nie docinam, jak co niektórzy to zauwazają. Dlaczego od razu wyciagacie kły? Panowie. Spokojnie. Mnie tylko interesuje ską bedziecie mniec na to fundusze, bo przeciez o nie nie jest łatwo.
    Payne. Hmm...
    Mówisz o mnie laik.
    Hmm...No dobra. Niech Cie będzie. Przepraszam, ze nim jestem. Chciałem być znawcą.
    A tak powazniej, to czytam na bierzaca Wasze wpisy, od poczatku, ale jakoś nie mogę ich wszystkich zebrac w całosc. Niby jesteście zadłuzonym klubem, niby nie. Dlatego wyzej sie pytam. No ale jesli nie chcecie tłumaczyc... He. Moze znajda sie inni. Poczekam. Z usmiechem na twarzy :)
    Tu nie ma nic do rzeczy, czy sie kogos lubi, czy ni. Zdaje sie, ze ZKZ i Unia jada na jednym wózku. Po co nienawiśc?
    Pozdrawiam zachód!

    PS. Zieloną Góre lubię, lubię klub, kibiców. Ale nie tych chamskich, co tutaj mozna równiez spotkac. Ale tych normalnych, co według mnie sa spoko.

    Czesc

  7. Powrót do góry    #502
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Janqes, sorki że zapytam ale po co Ci to wiedziec skąd my weźmiemy fundusze, w jakiejs gazecie pracujesz czy cuś?
    Po pierwsze, obcokrajowcy za kontrakty nic nie chcą, po drugie mamy zakontraktowanych 3 zawodników Huszcza, Stojan , Kurman, po trzecie jesli chcesz wiedziec dlaczego Bartkowiak odszedł to polecam wątek na ten temat i lekture lokalnych gazet (lubuskich) wiesz mysle że kasa na tych dwóch nowych zawodników napewno bedzie, z tym raczej nie bedzie problemu, problem jest w tym żeby Ci zawodnicy wybrali nasz klub a nie inny. Kwoty transferowe napewno nie będą rzędu 500 tyś złotych także pan Smoleń bez problemu znajdzie sponsora, pozdrawiam Ciebie janqes i zycze wesołych i szzczęsliwego nowego
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  8. Powrót do góry    #503
    Użytkownik
    Dołączył
    19-12-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ŚWIST I OKOŃ cd.

    No ładnie ! Jeżeli zarząd to potwierdzi to bedą niezłe jaja ! Owszem Świst i Okoniewski to klasowi zawodnicy ale...
    Jeżeli przejście Okonia doZG można sobie wyobrazić,to Świst
    w Zielonce,to jak by pan ANDRZEJ w Gorzowie...bez komentarza.Jedno jest pewne.Kibol z gorzowa nigdy mu tego nie wybaczy.

    NA ZAWSZE FALUBAZ !!!

  9. Powrót do góry    #504
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Artykul pochodzi z Gazety Lubuskiej :
    Chodzi o Śwista
    W magazynowym wydaniu ,,GL’’ informowaliśmy, że działacze ekstraligowego zespołu ZKŻ quick-mix Zielona Góra zakontraktowali jednego z dwóch zawodników: Piotra Śwista, jeżdżącego do tej pory w Stali Pergo Gorzów Wlkp. lub Rafała Okoniewskiego z leszczyńskiej Unii. Brak precyzyjnej informacji wynikał z niechęci działaczy do powiadomienia nas i innych masmediów o tej sprawie.
    Przedstawiciele ZKŻ wciąż utrzymują, że pełny skład zespołu przedstawia dopiero podczas uroczystej prezentacji zespołu zaplanowanej na 11 stycznia. Wczoraj udało się nam dowiedzieć, że w drużynie trenera Zbigniewa Jądera będzie jeździć dotychczasowy kapitan gorzowian P. Świst. Choć wszystkie warunki umowy zostały już uzgodnione, jednak ostateczny kontrakt nie został jeszcze parafowany.




  10. Powrót do góry    #505
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Radio Z G

    Dzisiaj radiu zielona gora trabia od rana ze świst podpisal z nami kontrakt

  11. Powrót do góry    #506
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kid3 ja nie wie gdzie trąbią bo słuchałem przed chwilą wiadomości i nawet nie wspomnieli o sporcie, heheh to może słuchałeś radia "Głos z Winnicy" bueheh
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  12. Powrót do góry    #507
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzis jest Audycja w Radiu Zielona gora o 18 Wszystko co chielibyscie wiedziec o zielonogorskim sporcie tam napewno beda owic o wszystkim

  13. Powrót do góry    #508
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    ja mimo wszystko wolalbym kuciape!

    zamiast swista ! i dziwie sie dzialczom ZG dlaczego nie zatrzymali lidera zespolu ? byc moze jeszcze nie wszystko stracone ?


    PZ:Z jakimi uczuciami będziesz opuszczał Zieloną Górę, jeżeli oczywiście dojdzie do tego? Nie żałujesz? To w końcu była szansa na ponowne starty w Ekstralidze...

    Kuciapa:-Jazda w Ekstralidze na pewno kusi. Jest to oczywiście o wiele więcej niż I liga i na pewno wolałbym mimo wszystko startować tam, aczkolwiek warunki jakie mi zaproponowano nie były dla mnie wystarczające. Zielona Góra nie mogła zagwarantować mi środków na odpowiedni sprzęt pozwalający na skuteczną walkę, więc to chyba nie miałoby większego sensu.
    kilkakrotnie slyszalem jak jader chwalil kuciape - za to ze mu sie chce, ze jest poukladany, ze slucha na treningach, ze moze na niego liczyc, ze ma ambicje wiec o co chodzi ? dlaczego go nie zatrzymano ?

    w zamian za to sciaga sie emeryta swista (i to jeszcze z gorzowa) i niektorzy forumowicze pisza ze stac go na 8-10 pkt ? z kim z apatorem, czestochowa ? bedzie mu bardzo ciezko, tym bardziej ze inwestowac mu sie nie chce, jest w tym wieku ze kase trzeba klasc do banku. Ale moze sie myle i Piotr mnie zaskoczy ?

    ZG gra vabank sciaga dwoch "moneciarzy" swista i okonia i albo faktycznie panom sie bedzie chcialo umierac za ZG (szczerze w co watpie) albo zostana zlinczowani po kilku meczach (czego im nie zycze). Byc moze razem (znaja sie z gorzowa) bedzie im sie chcialo.

    Jedynym pocieszeniem jest to ze obydwom zawodnikom bardzo dobrze lezy tor w ZG i przy odpowiednim przygotowaniu (pod pare okon-swist) moga faktycznie robic wynik - co kibicom z ZG zycze.

    W 2001 bylem w ZG na srebrnym kasku i okon byl nie do ugryzienia!

    ps.
    juz widze ten dzien 13 kwietnia:) stadion pelen i znowu K.kasprzak w roli glownej! pograzy fanow ZG poraz drugi:)!
    Payne nie martw sie bede siedzial wtedy kolo Ciebie i trzymal Cie za reke (abys sobie nic nie zrobil:)) i przytule Cie do klaty jak ojciec syna:).

    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  14. Powrót do góry    #509
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do abdulah'a

    zamiast swista ! i dziwie sie dzialczom ZG dlaczego nie zatrzymali lidera zespolu ? byc moze jeszcze nie wszystko stracone ?

    kilkakrotnie slyszalem jak jader chwalil kuciape - za to ze mu sie chce, ze jest poukladany, ze slucha na treningach, ze moze na niego liczyc, ze ma ambicje wiec o co chodzi ? dlaczego go nie zatrzymano ?
    A powiedz a kto powiedzial, ze zarzad Zkz zrezygnowal juz z uslug Macka Kuciapy?? Mysle, ze nie masz zadnych podstaw do wypowiadania sie (w tej sprawie) w taki sposob :) Zreszta ja i tak "wierze", ze Kuciapa bedzie w przyszlym sezonie zakladal plastron z logo firmy Qiuk - Mix i myszka Miki na piersi :)

    ps.
    juz widze ten dzien 13 kwietnia:) stadion pelen i znowu K.kasprzak w roli glownej! pograzy fanow ZG poraz drugi:)!
    A z tym przepowiadaniem przyszlosci to narazie sie wstrzymaj:) Na dzien dzisiejszy K.kasprzak nie podpisal kontraktu z "Bykami" i coraz to glosniej mowi sie o tym, ze moze sie przeniesc do Wroclawia, tak wiec jak tego 13 kwietnia bedzie to sie jeszcze okaze :)

    Ps. Ale wiesz wkoncu swieta ida to Zycze Tobie szanowny kolego Abdulah wszystkiego radosnego i pomyslnosci (wlaczam w te zyczenia Ks Unia Leszno oczywiscie) w nowym 2003 roku :)

    Cos mi sie dzisiaj jakos bardzo ciezko zdania uklada :)



  15. Powrót do góry    #510
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do abdula:

    abdulku czy ty sie dobrze czujesz?

    jak tak dluzej was rufin potrzyma w niepewnosci to oszalejesz do reszty:)

    kuciapa lepszy od swista??????

    nic nie rozumiem.

    a na marginesie to jeszcze kuciapa nie odszedl.

    csak eger miki. unio rongy.

  16. Powrót do góry    #511
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    ale zielonka rozpuscila hamila i pedersena ?

    PZ: Bydgoszczanie nadal starają się uzupełnić skład drugim obcokrajowcem - w tej chwili prowadzone są rozmowy z trzema zawodnikami, z których najpoważniejszymi kandydatami do przywdziania plastronu z gryfem są Nicki Pedersen oraz Billy Hamill! Przeszkodą pozostają nadal wygórowane żądania zawodników, ale władze klubu są dobrej myśli, gdyż obecnych wymagań finansowych tych żużlowców nie spełni żaden klub w Polsce
    czyzby mial ktos ubyc z pewnej dwojki obcokrajowcow nad brde ?
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  17. Powrót do góry    #512
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    wlasnie, wlasnie. przed chwila tez przeczytalem to na przegladzie i musze powiedziec ze jestem troche zdenerwowany. jesli ktos z dwojki hamill pedersen odejdzie do bydzi to bedzie nieciekawie!
    ps. abdull, odpusc sobie ta niby-troske o zielonogorski klub, i zajmij sie swoimi kasprzakami oknoniewskimi i jankesami!
    --------------------------------------------
    nie chce mi sie robic nowego wpisuj, wiec:
    Rafał Okoniewski, wychowanek pilskiej Polonii, dotychczasowy zawodnik Unii Leszno podpisał dzisiaj kontrakt w Zielonej Górze. W ten sposób Zielonogórski Klub Żużlowy dokonał pierwszego wzmocnienia drużyny. Mówi prezes ZKŻ quick-mix Zbigniew Bartkowiak: „Podpisaliśmy dzisiaj umowę z Rafałem Okoniewskim. Mamy nadzieję, że Rafał będzie silnym punktem naszej drużyny."

    za www.sport.zgora.pl


    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  18. Powrót do góry    #513
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Hahahahah

    kid3 ja nie wie gdzie trąbią bo słuchałem przed chwilą wiadomości i nawet nie wspomnieli o sporcie, heheh to może słuchałeś radia "Głos z Winnicy" bueheh


    Ja słyszalem od kolegi a w radiu nie trabia tego ciagle.
    I nie czepiaj sie mnie mowie to co uslyszalem a jak cie stresuja w domu to nie moja wina

  19. Powrót do góry    #514
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jAK KAZDY KLUB W POLSCE NIE POKRYJE ICH ZADAN TO NA PEWNO NIE UCZYNI TEGO POLONIA BYDGOSZCZ.JA JESTEM DOBREJ MYSLI ZE HAMILL I PEDERSEN ZOSTANA U NAS PONIEWAZ (JAK WCZESNIEJ POWIEDZIALEM)KAZDY KLUB NIE DA RADY ICH KUPIC.z TEGO POWODU WYBIORA ZESPOL W KTORYM JEZDZILI POPRZEDNIO.PAPA

  20. Powrót do góry    #515
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,421
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    Rafał Okoniewski potpisał kotrakt w zielonej górze

    taka informacja jest podana na stronie www. sport zgora.pl

  21. Powrót do góry    #516
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    falubaz

    ps. abdull, odpusc sobie ta niby-troske o zielonogorski klub, i zajmij sie swoimi kasprzakami oknoniewskimi i jankesami!
    sluchaj w lesznie wszystko juz poukladane (ale do publiki info w styczniu razem z oficjalnym sponsorem:)) wiec patrze co u was sie dzieje ?

    jaka niby troska ?
    Patrze czy moi ziomkowie beda kase dostawac w przyszlym roku ?
    dlaczego ?
    ano jader - czlowiek dzieki ktoremu ZG ma e-lige z leszna !
    okoniewski - ano czlowiek przymierzany do ZG na 2003 tez syn ziemi leszczynskiej !

    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  22. Powrót do góry    #517
    Użytkownik
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    174
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak podaje sport.zgora Rafał Okoniewski podpisał już kontrakt w Zielonej Górze!!! Leszczyniaki w swoim wątku robią nagonke jaki to on słaby i ile meczy im przegrał, ale ja mam ich gdzieś i cieszę się z faktu, iż Okoń będzie naszym zawodnikiem. Słuchajcie Radia Zachód o 17.00 mają tam podać jakąś niespodziankę (chyba chodzi właśnie o Okonia).
    --------------------------------------------------------------
    ano jader - czlowiek dzieki ktoremu ZG ma e-lige z leszna !
    okoniewski - ano czlowiek przymierzany do ZG na 2003 tez syn ziemi leszczynskiej !
    -------------------------------------------------------------
    Co Ty chcesz nam udowodnić????
    Zorientuj się lepiej skąd pochodzi wasz trener???


  23. Powrót do góry    #518
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Abdullah

    sluchajcie w wtku o skladzie uni rolnikow abdulah napisal ze powinni sie cieszyc ze ktos tak glupi kupil tak slabego zawodnika.poza tym wini go za to ze nie zdobyli zlota ale w koncu to jest fauszywe leszno raz pisze ze zyczy nam dobrze a na drugim temacie ze jestesmy baranami bo kupilismy kiepskiego zawodnika.A moim zdanie zdziwisz sie jak na meczu unia-Zielona Okoń walnie komplet a my wygramy 62-28

  24. Powrót do góry    #519
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    NO TO JA NIC NIE WIEM

    No to ja juz w sumie nic nie wiem. Najpierw czlonkowie zarzadu (trzymaja wszystko w tajemnicy) mowia nam, ze caly sklad (w tym nowe nabytki) poznamy (najprawdopodobniej) 11 stycznia a tutaj nagle p.Prezes wyjawia, ze kontrakt podpisal Rafal Okoniewski.

    Ps. Moze ktos z zarzadu ustosunkowalby sie do tej wypowiedzi (najlepiej na forum oczywiscie)
    Panie Robercie pan juz nie raz sie wypowiadal, to moze jakis komanetarz w tej sprawie??

    Pozdrawiam wszystkich i zycze Zdrowych i Radosnych Swiat!!!!! :)

  25. Powrót do góry    #520
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Okoń zlowiony ;)))))))

    No to mamy prawdziwe wzmocnienie. Rafał Okoniewski w przyszlym sezonie bedzie startowal w naszych barwach, ale to jeszcze nie koniec, najprawdopodobniej nasz zespol zasili jeszcze Piotr Świst, wtedy bylaby bardzo realna szansa na pierwszą 4. Jak narazie wypada sie cieszyc z prezetu jaki zrobil nam zarząd.

    P.S. Helmu zarzad mial podac nazwisko zawodnika przed swietami i tak sie stalo, a w styczniu bedziemy znac drugie wzmocnienie i wkoncu caly skladzik.


    Pozdrawiam i zycze Wesolych Świąt :)

  26. Powrót do góry    #521
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Abdulah.
    A Maria Curie Skłodowska to też syn Ziemii leszczyńskiej?

  27. Powrót do góry    #522
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spokojnie sam Okoniewski meczu nie wygra , my w tym sezonie mielismy Cegłe i e-liga przeszła nam koło nosa.
    A Okon i Kurman sami meczu nie wygraja , z Hamillem i Pedersenem tez jeszcze nic nie wiadomo.

  28. Powrót do góry    #523
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Abdulah.
    A Maria Curie Skłodowska to też syn Ziemii leszczyńskiej?
    i kopernik, einstein tez:)
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  29. Powrót do góry    #524
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratuluje Wam pozyskania Okonia. Bardzo się Wam przyda w walce o jak najlepszą lokatę w e-lidze. Jak jeszcze Świst dojdzie to bedziecie mieli niezłą ekipę w strojach koloru waszego ulubionego miasta...

    Chciałem życzyć Okoniowi sukcesów w ZKŻ-cie... no i Wam kibicom ZKŻ-tu Wesołych Świąt... :)
    Ares

  30. Powrót do góry    #525
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i stalo sie !!

    http://www.przegladzuzlowy.pl/news_zgora.php?id=3350

    Jednak Jader nie klamal mowiac na lamach Tygodnika Zuzlowego ze ZKZ wzmocni sie dwoma zawodnikami krajowymi - pierwsze slowo sie juz spelnilo !! Okon w Falubazie !! Lepszego wzmocnienia chyba nie mozna bylo sobie wymarzyc oczywiscie biorac pod uwage stan naszej klubowej kasy. Dzisiaj w lubuskiej pisza o tym ze nasz zespol ma jeszcze zasilic Piotr Swist - szykuje sie nam bardzo mocna ekipa na sezon 2003. Do pelni szczescia brakuje nam jeszcze Nickyego i Billyego ale mam nadzieje ze nasz zarzad postara sie tez o ich podpisy !!

    Pozdrawiam
    Adas
    :P

    Wesolych Swiat - Falubaz jest wielki !!

    Polonia Bydgoszcz - szykujcie sie juz na 30 marca !!

  31. Powrót do góry    #526
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    m k

    W porownaniu do was u nas jezdzila i chciala awansowac cala druzyna a nie tylko Kurmanski.WIELKI START GNIEZNO nie popisal sie jakos , byliscie tacy pewni a teraz co????????Chcieliscie Crumpa , Cegielskiego i Kowalika a co macie cwaniaczki???Nasz zarzad przynajmniej nie rzuca slow na wiatr w porownaniu do waszego i kupuje zawodnikow takich ktorzy moze nie sa Krzysiem Cegielskim ale wywalcza dla nas utrzymanie.(NA PEWNO).W poprzednim sezonie byliscie tacy pewni awansu a w przyszlym sezonie nadal bedziecie walczyc w 1 lidze.Teksty typu "NIE MACIE SZANS W GNIEZNIE" jak widac nie spelnily sie.Ze skladem z Krzysiem Stojanowskim i Grzesiem Klopotem na czele wywalczylismy awans a wy nie!!!!PAPA

  32. Powrót do góry    #527
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo zarzad to byl bardzodobry wybor mam wielka nadzieje ze do zielonej gory trafi tagze Piotrek Swist wtedy Team Bolla bedzie mocniejszy dzis bedzie o 18 w radiu zg pewnie barszo ciekawa audycja Jacka Bilogolowego a wiec sluchajmy dzisradia ...

  33. Powrót do góry    #528
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I ja cos dodam

    Po pierwsze!Abdul!
    Odpocznij od tematu wzmocnień w ZKŻcie, bo juz smęcisz i podgrzewasz starą kiełbasę bydgoską , która śmiedzi na całą Polskę.Jakoś w Bydgoszczy skończyło się za przeproszeniem na Krzyżaniaku i Kowaliku.Docinki ,że pójdzie tam Pedersen i Hamill , mają sie tak do tego jak wiadomość o tym ,że współżyłeś z Ludgradą Buzek w trójkącie z jej mężem Jerzym.Czyli nieprawda ,prawda?
    Niestety , jest jeszcze jeden w Polsce klub, myslę o Bydgoszczy , który rozsadza ten żużel od środka, nie płacąc jednym kusząc nierealnymi pieniędzmi drugich i tak w kółko.A dać im zakaz transferów i będzie spokój z rozgłaszaniem o Cegle,Crumpie i Pedersenie.Wszystkie liczące się nazwiska już tam padały.
    Różnica polega na tym ,że my w zielonogórskim klubie rozmawiamy ciszej(o pół tonu), gdzie zarząd postawił sobie za punkt honoru poniformowanie publiczności po sfianlizowaniu rozmów a nie jak to sie dzieje teraz w B-szczy paplaniu na lewo i prawo kogo chcemy (ten ktoś o tym nie wie wciąż np).
    Można ciszej(patrz Cze-wa, Toruń )?

    Co do Falubazu , uspakajoano nas kilkakrtnie na zarządzie ,że podpiszemy ze wszystkimi z którymi sobie zaplanowaliśmy.Na pewno nie będzie tam kwot rzędu settysięcy , bo nas na nie nie stać.Dlatego odchodzi Protas i Cegła .Zostają solidni ligowcy , z palcem w szprychach wygrywający z ww gwiazdami .I wśród tych nazwisk szukamy wzmocnień.Gdyby wersja ze Świstem i Okoniem była prawdziwa , jestem najszczęśliwszy na świecie .Jakieś umieranie za klub i jak niektórzy sugerują (zabierając miejsce na konstruktywne wypowiedzi),że dany zawodnik się nie będzie starał( skoro ma płacone biegopunktówkę)są poprostu rodem od Abdulla albo poronione.
    Może skład HAMILL, PEDERSEN, KURMANSKI, HUSZCZA, ŚWIST ,KUCIAPA, OKONIEWSKI jest słaby?Jak to jest słaby skład to ja jestem Hans Kloss.Wystarcza na każdego u siebie i co najmniej 40 pkt na wyjeżdzie .Ja osobiście wierzę ,że pod jednym z nazwisk krajowych zajdą zmiany.Również z Ziemii Leszczyńskiej pochodzące.

    Ale coż.Czekamy , dwa nazwiska wzmacniają nasz skład .Wiem,że nie będzie żle.O medal wcale nie musimy się bić , choć jest szansa na brązowy.
    Prawdopodobnie w sezonie 2004 zdobędziemy mistrza.Wiem co mówię.Ma to być sezon powrotu zielonogórskich wychowanków plus najlepszy junior oraz dotychczasowi obcokrajowcy.
    Z dzisieszej perspektywy , trzeba zmienić całkowicie organiacje klubu, przygotować grunt pod nowych sponsorów(zwiększyć obecny minimalny budżet)i wywietrzyć klub z ducha i odoru poprzedniego dziesięciolecia.Na początek krok ku wzmocnieniom.Skończyć sezon w środku tabeli i bez wielkich długów.Pamiętajcie też ,że panowie Ułamek , Protas biorąc do kielni tak wielkie kwoty i zmieniając kluby właśnie tracą szacunek kibiców (jeżeli juz go nie stracili) i rozwalają ten żużel własnoręcznie.A Pedersen jeżeli chce dużych pieniędzy , ale na papierze to niech idzie do Bydzi.Odjedzie dwa mecze , za żaden mu nie zapłacą i zapłacze za Zieloną Górą , gdzie nie miał nawet 2 godzinnej zaległości w wypłacie (ze szkodą dla Stojana czy Huszczy).


    Życzę wszystkim forumowiczom, tym z którymi piję piwo na codzień i tym którym skaczę do gardła w swych textach, wszystkiego najlepszego na Święta , samych wspaniałych emocji w nadchodzącym żużlowym 2003, tym samym przepraszam wszytkich których uraziłem , ale miłośc do Falubazu poprostu nieraz zaślepia .Jeszcze raz wszystkiego dobrego oraz samych przyjemności!!!No przede wszytkim dużo miłości (sobie też życzę)!!!
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  34. Powrót do góry    #529
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2002
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czegoś tutaj nie rozumiem !

    Tajemnica, która miła być ujawniona dopiero w czasie prezentacji druzyny , została odkryta ot tak sobie ????

    Chyba, że jest to dopiero preludium ...

    Jeszcze w piatek R.D. nie chciał nawet jęknąć jednej literki z nazwiska któregokolwiek zawodnika , a tutaj taki BUM !!!!

    Nie cieszmy się ziomkowie za wcześnie .... Nie podpisaliśmy kontraktów z naszymi obcokrajowcami i to własnie zakłóca mi spokój tych przedswiątecznych dni :(


    pozdrawiam i apeluję o powstrzymanie emocji !



  35. Powrót do góry    #530
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zelu wyjąłeś mi to z ust

    To co ze podpisali z Okoniem, tak jak Zelo martwie sie, ja naprawde sie martwie o stranieri, nie wiem co to bedzie jak nie podpiszą. Okoń powiedział ze wie że w ZG cos sie montuje i jest zadowolony z kontraktu podobnie jak Jąder. apeluje z Zelem o modlitwe jutro na pasterce, dajcie księdzu w łape, to napomni o obcokrajowcach i może wszechmocny nas wysłucha, pozdrawiam

  36. Powrót do góry    #531
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To co ze podpisali z Okoniem, tak jak Zelo martwie sie, ja naprawde sie martwie o stranieri, nie wiem co to bedzie jak nie podpiszą. Okoń powiedział ze wie że w ZG cos sie montuje i jest zadowolony z kontraktu podobnie jak Jąder. apeluje z Zelem o modlitwe jutro na pasterce, dajcie księdzu w łape, to napomni o obcokrajowcach i może wszechmocny nas wysłucha, pozdrawiam

    Zarzad caly czas mowi, ze jest juz blisko podpisania kontraktow z Billym i Nickim. Z Nickiego zrezygnowali juz dzialacze torunskiego Apatora, wkoncu mają Rickiego i Crumpa. Co do Bydgoszczy to Nicki chyba ma ludzi, ktorzy informuja go o tym, ze Bydzia kasą nie rzuca, wiec co mu zostaje Zielonka, ktora wyplaca kase, ma najlepszych kibicow w Polsce i zespol, ktory ma walczyc o laury w przyszlym sezonie. Billy z tego co sie orientuje to juz prawie podpisal, no ale tu tez jest ten wyraz "prawie". Nie wiem, czy prowadzi rozmowy z innymi klubami, ale jak sam mowil jest bardzo zainteresowany podpisaniem kontraktu z nami. Co do modlitwy to Falubazz na mnie mozesz liczyc doczolgam sie w ciemna noc do Kosciola na pasterke i zrobie wszystko co w moich silach. Jeszcze jedno Nicki do nas przyjdzie jak zobaczy podpisy o tym tez nalezy pamietac :)

    Pozdrawiam

  37. Powrót do góry    #532
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    Piotrek Świst zapewne podpisze kontrakt z Zielonka dlatego mam nadzieje ze doskonale sie uwas spisze.
    Kurmanski, Okoniewski, Świst inaczej Boll, Boll, Boll ja na to poprostu mowie Green Team.
    no a co do kladu to powinniscie sie utrzymac na nastepny rok w ekstralidze ale o walke o medal mozecie zapomniec.

    Pozdrawiam

  38. Powrót do góry    #533
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    No i stało się. Miało być w styczniu, a jest już teraz.

    Rafał Okoniewski w Falubazowni.

    Uważam, że to dobry zakup. Na Cegłe czy Protasa nas po prostu nie stać, więc Okoniewski jest dobrym, perspektywicznym i przede wszystkim niedrogim wzmocnieniem. Musimy patrzeć w przyszłość, a Okoń myślę jest przyszłościowym zawodnikiem.

    Do tego drugie wzmocnienie (ja mimo wszystko widziałbym tu Dobruckiego) i utrzymanie mamy zapewnione, a przy dobrych wiatrach chłopaki z Torunia i Częstochowy będą mieli na Wrocławskiej ciężką przeprawę.PRZY ZAŁOŻENIU, ŻE BILLY I NICKI BĘDĄ JECHAĆ DLA NAS OCZYWIŚCIE. JA NIE WIDZĘ INNEJ MOŻLIWOŚCI.

    Pozdro!!!!!
    Wyznawca Falubazu


  39. Powrót do góry    #534
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,421
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Stało się na co czekali niecierpliwi Okoń to zawodnik młody i utalentowany brązowy medalista MŚJ Z 2001 roku to dobry zakup ale żeby nie za peszyć zobaczmy co pokaże w przyszłym sezonie bym zapomniał kurmanek nie jest już w stajni Boll jak niektórzy tu tak twierdzą

  40. Powrót do góry    #535
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    ja sie bardzo ciesze ze okoni juz nie ma w unnniii leszno
    tak to jest zawodnik z ktorym mozecie powlaczyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! o utrzymanie sie w e - lidze

    pozdrawiam kibicow zielonki i haapy new year

    oj bede gwizda l na okonia w lesznie

  41. Powrót do góry    #536
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,678
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    ja sie bardzo ciesze ze okoni juz nie ma w unnniii leszno
    tak to jest zawodnik z ktorym mozecie powlaczyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! o utrzymanie sie w e - lidze

    pozdrawiam kibicow zielonki i haapy new year

    oj bede gwizda l na okonia w lesznie
    NIE TYLKO BĘDĄ GWIZDY W LESZNIE , ALE I TAKŻE W GORZOWIE!!oKOŃ ZAWODZIŁW GORZOWIE I W LESZNIE WIĘ C SĄDZE ŻE SPUŚCI ZIELONĄ DO 1 LIGI , A W NAJLEPSZYM PRZYPADKU DA BARAŻE.

  42. Powrót do góry    #537
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    narazie to wasz sklad pozwala jedynie na walke o utrzymanie!!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  43. Powrót do góry    #538
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    TRAGEDIA!!!

    Boze a tak sie cieszylem ze Okon pospisal.Glupi myslalem"fajnie solidny ligowiec przyda sie".Ale na szczescie zyczliwi z Gorzowa i Leszna szybko pospieszyli z wyjasnieniami by nikt w Zielonej Gorze zyl w niewiedzy i zaczeli sie przescigac w dostarczaniu dowodow jaki to tez ten okon cienki i w ogole beznadziejny.
    Fakt kompletow nie wali ale napewno stac go na to aby byc silnym punktem zespolu.Smiesza mnie tez wypowiedzi jakoby Okon bedzie olewal mecze i nie przykladal sie do walki o ligowe punkty-pytam sie wiec jak bedzie wtedy zarabial??
    Czesc tych wypowiedzi pisana jest pod wplywem emocji(w pelni to rozumiem)dlatego nie biore ich wszystkich na serio.Co niektorzy pisza tylko po to zeby cos tam skrobnac(Przemek dales popis maksymalny masz racje przez Okonia spadniemy).A tak na zakonczenie to powiem ze przyjdzie Liga i wszystko zostanie zweryfikowane na torze.
    PZDR!!

  44. Powrót do góry    #539
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oj co tu bede komentowal widac u kolegow formulowiczow zazdrosc no coz tez bym zazdroscil jak by moja druzna spadla do 1 ligi i nie maila pieniedzy zeby wystartowac w 1 lidze ale coz moze uda sie wam jeszcze a takie komentarze zostawcie dla siebie taki skald jak ten :
    1.Hamill
    2.Huszcza
    3.Swist
    4.Okoniewski
    5.Pedersen
    6.Marcinkowski
    7.Kurmanski
    8.Stojanowski
    Mysle ze spokojnie pwoinnismy sie utrzymac nie wykluczony jest Medal....

  45. Powrót do góry    #540
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dokladka

    oj co tu bede komentowal widac u kolegow formulowiczow zazdrosc no coz tez bym zazdroscil jak by moja druzna spadla do 1 ligi i nie maila pieniedzy zeby wystartowac w 1 lidze ale coz moze uda sie wam jeszcze a takie komentarze zostawcie dla siebie taki skald jak ten :
    1.Hamill
    2.Huszcza
    3.Swist
    4.Okoniewski
    5.Pedersen
    6.Marcinkowski
    7.Kurmanski
    8.Stojanowski
    Mysle ze spokojnie pwoinnismy sie utrzymac nie wykluczony jest Medal....
    ja do tego skladu dodalbym jeszcze Macka Kuciape, a z tym Swistem to naprawde wstrzymajmy sie bo jakos nie wiem nie widze Pana Piotrka w barwach Falubazu. A kogo widze to pozostanie to tajemnica. Nie ma co gdybac poczekajmy na fakty :)

    Ps. Nic juz nie pisze dopiero po swietach hehehe Pozdrawiam!!

Strona 12 z 16 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •