Strona 11 z 16 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 495 z 693

Wątek: Teraz czas na gdybanie i kompletowanie składu ( ZKZ Zielona Góra )

  1. Powrót do góry    #451
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    397
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piotr Świst i Rafał Okoniewski podpisali wstępne kontrakty z Zieloną Gorą. Firma Bols która sponsoruje tych zawodników wkońcu zdołała ich ściągnąć do Zielonej Góry.

    ŻKZ jeśli podpisze kontrakty z tymi zawodnikami co jest bardzo prawdopodobne będzie miała bardzo duże szanse na utrzymanie w ekstraklasie, Unia Leszno i Polonia Piła w obecnej sytuacji są najsłabszymi drużynami w lidze.

    Wstępny kontrakt z Włókniarzem podpisał Mariusz Staszewski, który po dwuletniej przerwie wrócił do Częstochowy.

    Stal Gorzów zaczyna się powoli rozpadać, odejdzie Świst, Staszewski, najprawdopodobniej Lukas Dryml. Odejście tych zawodników wiąże się z wycofaniem klubu z rozgrywek i powołanie nowego. Les Gondor chce od miasta za stadion 10 mln. zł. Czy Stal Gorzów, który doznał pierwszy raz w historii goryczy spadku od razu spadną do najniższej ligi ? Zobaczymy
    ARtykul pochodzi z www.speedway.info.pl
    No jednak sprawdzily sie pogloski choc nie dokonca nalezy wierzyc w te wiadomosci skoro na portalu tym wypisuja, ze Swista i Okoniewskiego sponsoruje firma Bols:) heheheh

    Ps. A Huszcza dostal Łodke Bols heheheh ale to wyczytalem pomiedzy wersami :)

    Ciekaw jestem na ile flaszek sponsorskiego trunku opiewa kontrakt...

    Pewnie chlopaki maja jakas klauzule, ktora zapewni im spozywanie "bialej" dozywotnio,w nieskonczonych ilosciach. Przez zime przeciez tez trzeba cos robic. Trenowac znaczy;).

    A tak na powaznie to niechce mi sie wiezyc za bardzo w te info. Niby wszystko mialobyc trzymane w tajemnicy (dzisiejszy czat), a tu taki przeciek. Nooo ale poczekamy, zobaczymy. Ja tam sie wstrzymam jeszcze z przyjeciem tej informacji do siebie.

    Pozdrawiam. Maniek.

  2. Powrót do góry    #452
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj oj oj :)

    Na takie informacje to sie moja duszyczka cala cieszy i raduje. Nasz wrog za miedzy ma powazne klopoty , chlopcy przez 40 lat z e-ligi nie spadli a tu za jednym sezonem nawet o dwie. Trzeba miec klase :) Ale tak to jest jak sie zyje ponad stan. Niech to bedzie lepiej przestroga dla innych. Co do transferu Okoniewskiego i Swista to mozna powiedziec ze nie sa to gwiazdy ale zawodnicy ktorzy potrafia nam pomoc utrzymac e-lige w ZG.

    Oby tak sie stalo.

    Pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #453
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,774
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,340 w 706 postach
    Hamill, Pedersen, Huszcza, Swist, Kurmanski, Grabowski, Okoniewski i jest ekipa na podium :-)
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  4. Powrót do góry    #454
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli to co jest napisane wyzej okaze sie prawda to :

    1. Pedersen
    2. Swist
    3. Hamill
    4. Okoniewski
    5. Huszcza
    6. Kurmanski


    Bardzo silny sklad bysmy mieli i szanse na pierwsza czworke :D

    Pozdrawiam
    ADas
    :P

  5. Powrót do góry    #455
    Użytkownik Awatar Elyot_Ness
    Dołączył
    20-09-2002
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    To niemozliwe!!!!
    BOLS jest przeciez robiony na spirytusie z Akwawitu!

  6. Powrót do góry    #456
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Świst i Okoniewski... zawsze lepsi od Staszewskiego i Rempaly, ale czy to powod do wielkiej radosci dla kibicow? Spodziewalem sie zakontraktowania innych zawodnikow, przynajmniej jednego z tak zwanej najwyzszej połki, a Ci raczej do nich sie nie zaliczaja. Czy Billy, Nicki, Kurman, pan Andrzej, Stojan, Świst, Okoń, Alan, moze Maciek to sklad na pierwsza czworke? Niesadze. Choc to jest tylko ŻUŻEL.

    [b]FALUBAZ PONAD WSZYSTKO

  7. Powrót do góry    #457
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to teraz zapowiada się ciekawie mecz otwarcia ZKŻ-Polonia B.
    Przy składzie z Okoniewskim i Świstem Polonia może nam naskakać, może przynajmniej przestane teraz czytać butne wypowiedzi co niektórych ludzików z Bydzi jak to oni nas rozniosą na początku sezonu :)
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #458
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    payne (okon -swist)

    i niestety ale bedziemy walczyc patrzac po skladach o 5 miejsce z wami !

    jedno na plus ze beda 4 mecze leszno - zkz a watek ten pobije rekordy wpisow na forum nie osiagalne dla innych klubow !

    drugie na plus ze przy tych skladach nasze kluby nie powinny w pazdzierniku oglosic upadlosci !:)
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  9. Powrót do góry    #459
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    panowie glowy studzic prosze

    kto wie moze to i prawda, ale rownie prawdziwy jest zestaw dobrucki - swist czy jeszcze jakas inna mozliwosc.

    pomyslmy troszke, zarzad nigdzie nie "puszcza pary", a nagle jakis miś z gorzowa, ktory dotad nie blysnal zadnym ciekawym info, rzuca skladem na lewo i prawo. troszke spokoju zalecam, nie goraczkujmy sie. oczywiscie nie wykluczam mozliwosci ze koledze koszofiakowi udalo sie trafic w nmazwiska, co jednak z dnia na dzien staje sie latwiejsze.

    poczekajmy jeszcze troche.
    csak eger miki. unio rongy.

  10. Powrót do góry    #460
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pogięło Was?

    Jakis gościu wpisał sobie na swoją stronke "jakąś" wiadomość a wszyscy biorą ja za pewnik(po pierwsze niezutoryzowana przez klub).To jakiś mały skandal i nieporozumienie.Jeżeli członkowie zarządu milczą jak grób , nikt kompletnie nie chce nic powiedzieć z kim rozmawiamy,mimo ,że znamy się z niektórymi negocjtorami z ramienia klubu parę lat , to nie myslę,że nawet sami zawodnicy by o tym trąbili .O ile wiem , jeszcze z nikim krajowym nie podpisano , także to przedwczesne rozważania.Ja osobiście zamiast Okonia , notabene bardzo w porzo gościa ,zakontraktowałbym Dobruckiego .Moim skromnym zdaniem większa skuteczność.Wiem ,że rejestracja samochodu Rafała Okoniewskiego zaczyna sie od FZ , ale jeszcze troszkę poczekajmy.
    Czekajmy na oficjalne stanowisko klubu , ale w zaufaniu powiem Wam ,że nazwiska zawodników będą nieznane aż do rozpoczęcia prezentacji w styczniu.Mam nawet plan wejścia przy ciemnej sali wypełnionej kibicami tylnim wejściem by potem podświetlić naszych bohaterów.Na pewno zrobimy to profesjonalnie.Przygotowania do tego spotkania/prezentacji już się zaczynają,wiem ,że Prezes Maxim działa intensywnie, możemy spodziewać się premiery czapek i szalików.To na razie tyle, nawet chyba będę zabiegał sam , by do spotkania maxymalnie podnieść Wam adrenalinę i zaprezentować nowych zawodników dopiero podczas prezenatcji.Poprostu przywiezie się ich 5 min po rozpoczęciu spotkania i przywitania by wprowadzić ich od tyłu ale wprost na scenę razem z całym zespołem? Fajne co?


    Zapraszam Gorzowian do ZGóry!!!
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  11. Powrót do góry    #461
    Początkujący
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dobrucki zamiast Śwista

    1.Pedersen
    2.Huszcza
    3.Dobrucki
    4.Okoń
    5.Hamill
    6.Grabowski
    7.Kurman
    8.Kłopot/Stojan


    POKNIE NIE?????!!!!!!


    [url]

    ZUZEL MYM ŻYCIEM!!!

  12. Powrót do góry    #462
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    397
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poprostu przywiezie się ich 5 min po rozpoczęciu spotkania i przywitania by wprowadzić ich od tyłu ale wprost na scenę razem z całym zespołem? Fajne co?
    Kurrrna Jabol spaliles caly plan. Teraz wszyscy stana na dworze i nie beda chcieli wejsc do srodka;). No i niespodzianka padnie;). Chyba ze wyladujesz na dachu smiglowcem i wejdziecie przez komin:).

    A tak na powarznie, to twoj pomyl sie doskonaly. Niech bedzie to cos w rodzaju oficjalnej prezentacji teamu Formuly 1. W pelni profesjonalnie. Takze zniecierpliwieni czekamy.

    Pozdrawiam. Maniek.

  13. Powrót do góry    #463
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    do falubazziniego

    i rycerz falubazzini wjedzie z zawodnikami w zbroi na bialym koniu ?!

    czy z glowka wszystko w porzo ?:)

    najgorzej jak sie okaze ze za tym bialym koniu nikt nie wjedzie albo dwoch szwagrow w gorzowa:)!

    pamietajcie ze RS to polityk:)

    ale zycze zielonce albo walczyla o pierwsza 4, bo przynajmniej bede mial gdzie jezdzic na play-offy.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  14. Powrót do góry    #464
    Użytkownik
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Fajny by byl taki składzik

    1.Andrzej Huszcza
    2.Nicky Pedersen
    3.Rafał Dobrucki
    4.Billy Hamill
    5.Rafał Kurmański
    6.Krzysztof Cegielski
    7.Krzysztof Dominiczak
    8.Maciej Kuciapa.

    skład na [b]MISTRZA POLSKI 2003!!!

  15. Powrót do góry    #465
    Początkujący
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ŚW. MIKOŁAJ

    MAM OSOBISTĄ NADZIEJĘ, ŻE ŚW. MIKOŁAJ W POSTACI ZARZĄDU ZAPEWNI NAM SQUAD UMOŻLIWIAJĄCY SPOKOJNE UTRZYMANIE. A 1 CZWÓRKA CZY MISTRZ POLSKI Z CZASEM.
    I MAM NADZIEJĘ, ŻE JEDNYM Z PREZENTÓW BĘDZIE RAFI DOBRUCKI.


    WESOŁYCZ, SPOKOJNYCH I ZUZLOWYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM FANOM SPEEDWSYA!!!!

    [url]

    ZUZEL MYM ŻYCIEM!!!!!!!!

  16. Powrót do góry    #466
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wez sie Abdul zajmij odbijaniem Crumpa z Torunia i innymi rzeczami

    Jak mówię , tak będzie , wiem ,że to nie polsku cieszyć się z czegoś i podejśc profesjonalnie do czegoś.

    Mówie Wam ,że sam zarząd już też mocno czeka na taką przentację ,żeby pokazać kibicom to ,że idzie nowe...Styl prezenatcji też ma być nowy ...A te widokówki z Leszna które śle nam jeden pan ciągle, są tylko zaczepkami , choć z dozą klultury.Nie okrśliłbym ich jako pieszczoty widłami araczej miła dyskusja w gronie kibiców...A skład wcale jeszcze nie dograny.Skupmy się na świętach.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  17. Powrót do góry    #467
    Początkujący
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NIe wiem dlaczego tak niechetnie patrzycie na ewentualna obecnosc Piotra Swista w waszym zespole, jestem przekonany, ze bedzie on robil dwa razy wiecej punktow od Andrzeja Huszczy, ktory jest co prawda legenda Zielonej Gory, ale w Ekstralidze nie ma skrupulow.
    Pozdrawiam z Gorzowa.

  18. Powrót do góry    #468
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Masz rację ale..TOOmek co o tym sądzisz?

    Ja gdybym miał ustalać kogo po Świście zakontraktowałbym w przenajświętszym Falubazie, naszym Lubuskim Słońcu Tego Regionu , to postawiłbym na Dobruckiego lub Cegłe.Świst jest bardzo ale to bardzo równo jeżdżącym zawodnikiem.Zawsze pow. 10pkt.Ma moje i nie tylko uznanie.
    Ale co do zielonogórskich niechęci do niektórych zawodników , to Piotr ŚWIST owego czasu niepotrzebnie wypowiadał się o zielonogórskich kibicach i drużynie krytycznie i to nawet bardzo, jak zresztą połowa Gorzowa.Twierdził ,że nasza drużyny braki w wyszkoleniu nadrabia hamską jazdą(!!!) a kibice są jedni z gorszych w Polsce .Myślę ,że udzieliła mu się typowa gorzowska fobia, skupiona na nas co można wyczuć na każdym kroku.Gdyby tak dalej twierdził zostałby chyba redaktorem naczelnym tygodnika "Tylko Gorzów", który na tej właśnie fobii buduje swoją popularność(tylko tgodnik?Gorzów to takie wielkie miasto, na pewno dziennik też się przyjmie).
    A ja proponuje zakopać topór i zapraszam w nasze skromne progi pana Piotrka.Ma coś do udowodnienia nam.Mianowicie to ,że jest dobrym zawodnikem a nie kombinatorem z serialu "Gorzów-Piła Piła-Gorzów 2002".
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  19. Powrót do góry    #469
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Jeśli mógłbym cos doradzic , to chciałbym wniesc wniosek oto aby prezentacja drużyny odbyła sie 11 stycznia !!
    Powód jest moze smieszny ale na pewno trzeba nad tym pomyslec . Otóz 12 stycznia w całej polsce odbedzie sie 11 finał WOŚP , co spowoduje ze większosc osób bedzie musiało wybierac miedzy prezentacja druzyny a koncertem. Natomiast wydaje mi sie ze data 11 stycznia jest odpowiednia date. To tylko taka moja malutka rada , która pewnoscia niewniesie duzo w organizacje tego przedsiebzięcia ale na pewno ułatwi kibicom.

    Pozdrawiam
    FanFalubaz
    Tylko Falubaz!

  20. Powrót do góry    #470
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    zkż

    Wy się za wcześnie w tej zielonej nie cieszcie.ktoś puścił pare plotek a wy już widzicie Cegielskiego Okaniewskiego Śwista w składzie i rozpowiadacie kogo wy to nie rozniesiecie,a prawda jest taka że wasz skład się narazie marnie prezentuje bo oprócz paru zawodników z zeszłego roku nikogo jeszcze nie zakontraktowaliście.A tak na dłuższą metę to wam i tak nic nie da bo ile na żużlu pojeżdzi jeszcze taki Huszcza czy Świst? góra rok lub dwa więc ameryki nie odkryjesie kontraktując śwista, ja na waszym miejscu zakontraktowałbym zawodnika młodszego który rokował by nadzieje na przyszłość.a tak wogóle to jestem bardzo ciekaw co wyjdzie z tych wszystkich zapowiedzi!!!

  21. Powrót do góry    #471
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    BYCZKI PRZERODZA SIE W BYKI??

    Wypowiedz Rufina w watku dotyczacym sklady Leszczynskiej Uni.
    Skład Unii będzie silniejszy(KSM ?)niż w minionym sezonie.
    Jeden ma kontrakt ważny, 3 kontrakty uzgodnione, w tym jedna nowa twarz. 5 kontraktów w trakcie uzgadniana, w tym dwie nowe twarze.
    Tak wiec kierujac sie ta wypiwedzia bylbym bardzo ostrozny w "planowaniu", ze Okon podpisal wstepny, co niektorzy pisza o Dobruckim, ba ktos tam nawet Cegle w naszym skladzie umiescil.
    Miejmy nadzieje, ze nasi dzialacze wiedza co mowia:)

    Ps. gorbaczow16 co maja znaczyc te slowka "taki Huszcza"??
    Mysle, ze sa one bardzo ale to bardzo nie na miejscu. Pan Andrzej nie jest jakims tam Huszcza tylko zywa, jezdzaca!! legenda nietylko w Zielonej Gorze ale mysle, ze w calej zuzlowej Polsce!! Zobaczysz jak ten "taki Huszcza" bedzie pokazywal miejsce w szeregu chlopaczkom z pod Jasnej Gory w nadchodzacym sezonie:) I chociazby z tego powodu powinienes okazywac wiecej szacunku tak wielce zasluzonemu dla zuzla zawodnikowi!!

    Pozdrawiam!!

  22. Powrót do góry    #472
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    kto ma lepszy bajer ?!

    czy k.... ktos to w koncu napisze ?

    ze kluby :

    leszno, zielona gora, wroclaw, bydzia i warszawa

    zarzuca sieci

    wszyscy na
    cegle, hampela, dobruckiego

    i w roznych koniguracjach na
    swista, okonia, kasprzaka, drymla, n. pedersena,
    lorama, wiltshire

    a takze
    l.jankowski i miskowiak

    to jest ewidentny turniej miast a raczej cyrk objazdowy wykonywany przez "klaunow" i "negocjatorow".

    Emocje wieksze niz Miller robil nam w kopenhadze !
    Jednym slowem jestesmy w Europie, nigdy negocjacje przed sezonem nie wywolywaly tyle cyrku !

    A kto zostanie mianowany z negocjatorow milllerem, leperem giertychem musimy poczekac jeszcze troche.

    Z rolniczym pozdrowiem abdulah i pozdrawiam mojego ulubionego "kargulka" falubazziniego !

    Nie wiem jak to mozliwe ale mam do was "kargulenasow" jakis sentyment i znajduje z wami wspolny jezor, wogole lubie ZG i licze na dwa bardzo udane weekendy w sezonie !

    pzdr.
    z wielkiejpolski ale juz nie z poznania a ze stolicy wlkp czyli lyszna!

    Musze konczyc bo rufin do mnie dzwoni w tej chwili z pytaniem czy ma podpisac kontrakt z ..... dokoncze pozniej ......!
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  23. Powrót do góry    #473
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    2,218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli to co jest napisane wyzej okaze sie prawda to :

    1. Pedersen
    2. Swist
    3. Hamill
    4. Okoniewski
    5. Huszcza
    6. Kurmanski


    Bardzo silny sklad bysmy mieli i szanse na pierwsza czworke :D

    Pozdrawiam
    ADas
    :P
    IMHO z takim składem jesteśmy w stanie powalczyć w Ekstralidze, ale nie można oczekiwać zbyt wiele.:)

    PS
    Korzystając z okazji, że liczne grono sympatyków speedwaya na Sportsboardzie stanowią zielonogórscy kibice, gorąco zachęcam do oddawania głosów na zielonogórskiego piłkarskiego lidera III ligi, Lecha Zryw Zielona Góra. Głosy możecie oddawać na stonie www.kibol.com. W rundzie eliminacyjnej rywalem Lecha Sulmy jest Piast Gliwice i sytuacja nie jest najlepsza. Bowiem aktualny wynik (21.12.2002) to 69:575 dla Piasta. Dzięki Wam ta rywalizacja może zakończyć się zwycięstwem Lecha Sulmy. Do dzieła!:) Głosować można co 15 minut...

  24. Powrót do góry    #474
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2002
    Postów
    146
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]forever FALUBAZ

  25. Powrót do góry    #475
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Optiv nie rozumiem twojego cytatu :D


    Przed godzina przeglad zuzlowy potwierdzil informacje o tym ze Swist i Dobrucki podpisali wstepne umowy z Falubazem, czyli okazuje sie prawda wczorajszy artykul o Bolsie :D

    http://www.przegladzuzlowy.pl/news_zgora.php?id=3317

    Pozdrawiam
    Adas
    :P

  26. Powrót do góry    #476
    Początkujący
    Dołączył
    20-12-2002
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    [u][b] I tak będzie ciężko!!!!![/b][/u]

    Nie ma się co oszukiwać!! Z tym składem, jeśli naprawdę taki będzie, to mamy jakieś tam szanse sie utrzymać, ale nic więcej!! Tylko Leszno i Piła beda realnie słabsze. Klub nie ma kasy i nie będzie żadnych wyników, a do tego wszystkiego jeszcze Bartkowiak zrezygnował!! Chciałbym sie mylić, ale czarno to widzę!

    1.Hamill
    2.Huszcza
    3.Okoniewski
    4.Świst
    5.Pedersen
    6.Grabowski
    7.Kurmański
    8.Stojanowski

  27. Powrót do góry    #477
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,421
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Optiv nie rozumiem twojego cytatu :D


    Przed godzina przeglad zuzlowy potwierdzil informacje o tym ze Swist i Dobrucki podpisali wstepne umowy z Falubazem, czyli okazuje sie prawda wczorajszy artykul o Bolsie :D

    http://www.przegladzuzlowy.pl/news_zgora.php?id=3317

    Pozdrawiam
    Adas
    :P
    Nikt jeszcze nic nie podpisał to jest bzdura jeszcze trochę po czekajcie a dowiecie się jak będzie skład na rok 2003


  28. Powrót do góry    #478
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma się co oszukiwać!! Z tym składem, jeśli naprawdę taki będzie, to mamy jakieś tam szanse sie utrzymać, ale nic więcej!! Tylko Leszno i Piła beda realnie słabsze. Klub nie ma kasy i nie będzie żadnych wyników, a do tego wszystkiego jeszcze Bartkowiak zrezygnował!! Chciałbym sie mylić, ale czarno to widzę!

    1.Hamill
    2.Huszcza
    3.Okoniewski
    4.Świst
    5.Pedersen
    6.Grabowski
    7.Kurmański
    8.Stojanowski
    Gościu ile chodzisz na żużel?? 10 dni?? JAKIEŚ TAM SZANSE SIĘ UTRZYMAĆ????!!!!!!!!!!! poje.... Cię. Człowieku skoro klub nie ma kasy to w jaki sposób kupują 2 zawodników?? i pozatym uważam, że ZKŻ z takim składem zajoł by ok 4-5 miejsce... Wiadomo, że Gdańsk i Piła nawet nam by nie podskoczyli... chyba, że i tu i tu znajdzie się nagle kilka mln złoty... Leszno może mieć od nas słabszy skład, a zawsze z Bydzią czy Wrockiem przy dużym szczęściu można powalczyć o 4 miejsce. Chyba, że Krzyżaniak i Kowalik na przekur swoim dawnym pracodawcą będą dawać z siebie wszystko, a we Wrocku kupią Cegłe i jeszcze kogoś.....

  29. Powrót do góry    #479
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,533
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 322 w 171 postach

    Nie BOLS tylko BOLL!!!!!!!!

    Nie mylcie tych nazw bo sie kiedyś jakiegos gówna do woskowania samochodów napijecie a zamiast plynu do spryskiwaczy bedziecie lac do auta wódke.
    Troche wiedzy Panowie zanim cos napiszecie!!!

  30. Powrót do góry    #480
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gazeta Lubuska

    oto cytat z GL : "Do tej pory działacze ZKŻ nie chcieli podawać nazwisk nowych zawodników przed podpisaniem kontraktów, zasłaniając sie tajemnica handlową, co mozna zrozumiec. Teraz jednak przeszli samych siebie. Chcąc utrzymać informacyjne embargo do czasu prezentacji druzyny! jak tak dalej pójdzie, za rok, albo za dwa , kibicom przyjdzie czekac na poznanie swojego zespołu do pierwszego meczu ligowego."

    Czegos tu nie rozumiem, to jak według GL ma to wygladać? mamy tak jak Bygdoszcz, Wrocław, Gniezno sie chwalic z kim prowadzimy rozmowy, po co to, przecież wole miec miła niespodzianke a nie srogo sie zawieść bo czyjeś obiecanki sie nie spełniły. Po za tym lepiej dla nas bedzie jak zrobi sie fajna prezentacje druzyny, pozna sie całą ekipe w takim składzie w jakim będą wystepować w całym sezonie, a nie wyrywkowo rzuca sie nazwiskami na lewo i prawo. Poza tym zdziwiło mnie to że tytuł artykułu to "JEST WZMOCNIENIE" a takowego jeszcze wcale nie ma i bedzie znane dopiero w styczniu, oparliście sie na info jakiegoś fana z gorzowa który byc moze zrobił sobie żart, skąd on mogł wiedzieć skoro u nas w zielonej nawet ci którzy są blisko klubu nie wiedza o wzmocnieniach, na drugi raz radze oprzeć sie na oficjalnych informacjach a nie niepotrzebnie wprowadzać zamęt.pozdrawiam
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  31. Powrót do góry    #481
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma się co oszukiwać!! Z tym składem, jeśli naprawdę taki będzie, to mamy jakieś tam szanse sie utrzymać, ale nic więcej!! Tylko Leszno i Piła beda realnie słabsze. Klub nie ma kasy i nie będzie żadnych wyników, a do tego wszystkiego jeszcze Bartkowiak zrezygnował!! Chciałbym sie mylić, ale czarno to widzę!

    1.Hamill
    2.Huszcza
    3.Okoniewski
    4.Świst
    5.Pedersen
    6.Grabowski
    7.Kurmański
    8.Stojanowski

    Nie wiem co powiedziec, ale taka wypowiedz jest dla mnie bezpodstawnym belkotem, ktory nie jest poparty zadnymi godnymi uwagi argumentami. Co to znaczy, ze mamy jakies szanse na utrzymanie sie, jak z takim skladem (o ile taki bedzie) przeciez mozna powalczyc smialo o pierwsza czworke. Wymieniajac najslabsze obecnie druzyny, dodalbym do Piły i Leszna jeszcze GKS. Podsumowujac nie zgadzam sie z Twoją wypowiedzia z przyczyn wczesniej przeze mie wymienionych, jednak takie jest Twoje zdanie i je jak zdanie kazdego formulowicze trzeba uszanowac.

    Pozdrawiam

  32. Powrót do góry    #482
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Optiv nie rozumiem twojego cytatu :D


    Przed godzina przeglad zuzlowy potwierdzil informacje o tym ze Swist i Dobrucki podpisali wstepne umowy z Falubazem, czyli okazuje sie prawda wczorajszy artykul o Bolsie :D

    http://www.przegladzuzlowy.pl/news_zgora.php?id=3317

    Pozdrawiam
    Adas
    :P
    Nikt jeszcze nic nie podpisał to jest bzdura jeszcze trochę po czekajcie a dowiecie się jak będzie skład na rok 2003
    Tu nei chodzxi o podisanie kontrakutu chodzi o wstpne umowy !! przczytaj porzadnie ...

  33. Powrót do góry    #483
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ze jakiegos rolnika z leszna bedziecie miec ale kogo ? chyba bolla !

    taki boll - rolnik w lesznie bedzie 3-4 lub 5 do kasy a u was wynegocjuje ze bedzie pierwszy albo drugi - zapisze to w kontrakcie i przyjdzie.

    Napewno jader(tez rolnik:)) bedzie chcial miec jakiegos znawce od uprawiania ziemi (zuzla:)) czyli prawdziwego rolnika a tacy sa tylko w lesznie:).


    Abdulah! lubie czytac twoje wpisy, jako jeden z nielicznych kiboli z leszna jestes do "zniesienia", ale czasami twoj umysl Cie zawodzi i smarujesz na forum jakies pierdoly i wtedy wlasnie ujawnia sie ten leszczynski szowinizm. Żeby PANU bylo dobrze to ktos musi na niego robic i po to zatrudniamy rolnikow i jak na razie ze swojej pracy wywiazuja sie perfekcyjnie(rolnik Jader wprowadzil nasz team do ex-ligi). Odchodzac nieco od tematu to mialem nadzieje,ze w przyszlym sezonie bedzie jezdzil w szeregach naszej druzyny Cegla, a tak chyba sie nie stanie. I musimy zadowolic sie(prawdopodobnie) Okoniewskim. W zadnym wypadku nie narzekam. ale...
    Abdulach jestem pewien, ze wasz prezes na pewno szykuje jakas bombe i wasz sklad nie bedzie gorszy niz przed rokiem,czego wam serdecznie zycze.
    Pozdro...

    [b]FALUBAZ PONAD WSZYSTKO

  34. Powrót do góry    #484
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2002
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    FALUBAZZ !

    Do tej pory działacze ZKŻ nie chcieli podawać nazwisk nowych zawodników przed podpisaniem kontraktów, zasłaniając sie tajemnica handlową, co mozna zrozumiec. Teraz jednak przeszli samych siebie. Chcąc utrzymać informacyjne embargo do czasu prezentacji druzyny! jak tak dalej pójdzie, za rok, albo za dwa , kibicom przyjdzie czekac na poznanie swojego zespołu do pierwszego meczu ligowego.
    Ja się w pełni zgodze z tym co zostało napisane dzisiaj w gazecie.Nie ma sensu ukrywać wiadomości o podpisaniu kontraktu z zawodnikiem.Nikt tu nie mówi o chwaleniu się.Jeżeli z zawodnikiem został podpisany kontrakt to chyba nikt go nam już nie zabierze.A zarząd chce ukrywać tą wiadomość aż do oficjalnej prezentacji zespołu, czyli przez prawie miesiąc.

  35. Powrót do góry    #485
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rottweiller skąd pewność, że takowy kontrakt został podpisany. "Lubuska" jeśli podaje info, o tym, że ktoś został zakontraktowany w piątek powinna też znać nazwisko tego Pana. Skoro go nie podaje to jest to info niepotwierdzone. Ten artykuł to taki bat, aby zmusić zarząd do wyjawienia z kim są prowadzone rozmowy. Czekamy już tak długo, poczekamy jeszce dłużej, nie zbawi nas ok 3 tyg. nie miesiąca czekania. Poza tym smaczek takiej prezentacji będzie o wiele większy, zwłaszcza jesli zostanie przygotowana profesjonalnie, czego sobie i wszystkim życze.
    Falubaz ponad wszystko!!!!
    Falubaz-Sparta-Wybrzeże !!!
    Jestem teraz Ukryta zawartość # 985661

    Ukryta zawartość
    [b]Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #486
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rotwailer, no dobra, ale pwoiedz czy nie lepiej mieć taką super niespodzianke 11 stycznia, i miec takie fajne uczucie że tylko nie wielu, a spośród nich także ty, dowiesz sie jako pierwszy nowego składu, chyba lepiej niż tak czastkowo, prawda?
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  37. Powrót do góry    #487
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem czemu sie tak pieklicie ze zarzad nie podaje nazwisk zawodników , ktorzy prawdopodobie zasila nasza drużyne. Przeciez wiadomo ze jezli jest glosno o zawodniku to jego cena zawsze przy takich plotach idzie do gory.
    Z drugiej strony wezcie pod uwage fakt , ze moze sam zawdonik tego sobie nie zyczy.
    Zawsze najlatwiej jest krytykowac jakiemus przemądzalemu redaktorkowi z gazety , ktory szuka tylko sensacji.
    Ja bardzo sie ciesz ze np. ze wszystko wyjasni sie niedlugo na pelnej prezentacji druzyny. I wam tez radze zaczekac w spokuju.

    Pozdrufka

  38. Powrót do góry    #488
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Nie no Pemo , patrze na twój avatarek a tu do mnie młody Huszcza jedzie , az normlanie sie zdziwiłem ;) Se mysle co jest ?? Ale tak na powaznie to spoko avatar sobie wlnołes.
    Porostu klasa !!
    Tylko Falubaz!

  39. Powrót do góry    #489
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osz kurde az sie wpisze Pemo skad ty wytrzasnales takie materialy na tego avatarka :) Jestem pod wielkim wrazeniem :)) Bijesz wszystkie awatarki swoim :))

    Pozdro
    Adas
    :P

  40. Powrót do góry    #490
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    NO MIALEM TEGO NIE ROBIC ALE JEDNAK ZROBIE

    Za PŻ:
    Po dwóch latach ‘emigracji’ do Rzeszowa prawdopodobnie wróci Maciej Kuciapa. Zawodnik, który dwa lata temu opuścił tor przy Hetmańskiej na rzecz tego w grodzie Bachusa. W rozmowie ze mną Maciek opowiada o miesiącach spędzonych w Zielonej Górze, planach na przyszłość, a także zdradza swoje świąteczne plany.

    - Kontraktu jeszcze z Rzeszowem nie podpisałeś, ale chyba można już powiedzieć, że jesteś zawodnikiem Jasolu?

    -Mam takie zapewnienia od sponsora, który mnie wykupuje z Zielonej Góry, ale nic nie jest na 100%, więc poczekajmy do załatwienia tego tematu do końca. Na razie z żadnym klubem nie mam podpisanego kontraktu... Sprawa ma się wyjaśnić dopiero pod koniec stycznia. Dopiero wtedy będę mógł powiedzieć otwarcie, czy jestem zawodnikiem Jasolu, czy nie. Na dzień dzisiejszy jestem, ale to- wiadomo - tylko ustalenia ustne.

    - Pod koniec minionego sezonu głośno mówiło się, że jednak Stali nie będzie stać na Kuciapę, co takiego się zmieniło, że Twój powrót do Rzeszowa stał się możliwy?

    -Ja sam dokładnie nie wiem co się zmieniło. Po prostu znalazł się sponsor chętny zapłacić Zielonce za mój transfer i to chyba jego należałoby zapytać dlaczego.

    - Z jakimi uczuciami będziesz opuszczał Zieloną Górę, jeżeli oczywiście dojdzie do tego? Nie żałujesz? To w końcu była szansa na ponowne starty w Ekstralidze...

    -Jazda w Ekstralidze na pewno kusi. Jest to oczywiście o wiele więcej niż I liga i na pewno wolałbym mimo wszystko startować tam, aczkolwiek warunki jakie mi zaproponowano nie były dla mnie wystarczające. Zielona Góra nie mogła zagwarantować mi środków na odpowiedni sprzęt pozwalający na skuteczną walkę, więc to chyba nie miałoby większego sensu.

    - Jaki Maciej Kuciapa dwa lata temu opuścił Rzeszów, a jaki wraca dzisiaj? Jak dużo dała Ci ta zmiana?

    -Te dwa lata z dala od domu dały mi bardzo dużo. Bardzo dużo się nauczyłem i na pewno wracam bogatszy o wiele nowych doświadczeń. Zwłaszcza jeżeli chodzi o jazdę na innych rodzajach torów. Różnica pomiędzy tym w Zielonej Górze, a tym w Rzeszowie jest ogromna, różnice geometryczne i tak dalej. Myślę, że to zaprocentuje w przyszłym sezonie. Zresztą, poczekamy, a po sezonie 2003 ocenicie to sami.

    - Czy kiedyś żałowałeś zmiany klubu?

    -Nie żałowałem, może nawet i z tego względu, że były to dwa lata bardzo ciężkiej pracy, bo musiałem praktycznie zaczynać wszystko od nowa. Pokazać się. To mi dużo dało i teraz będą tego efekty, przynajmniej mam taką nadzieję.

    - Skład Stali jest już praktycznie ukształtowany. Jak myślisz na co stać będzie Waszą drużynę w nadchodzącym sezonie?

    -Życzyłbym sobie, żebyśmy skończyli sezon na drugim miejscu w tabeli. Jak będzie, to trudno teraz powiedzieć. Mogę obiecać, że na pewno będziemy walczyć i starać się, żeby nie zawieść kibiców.

    - Jakim sprzętem dysponujesz obecnie?

    -Na dzień dzisiejszy mam dwa motocykle GM-a i jedną Jave, ale- wiadomo -jest to sprzęt po sezonie i trzeba go wyremontować. Do tego dojdą też dwa nowe silniki, które obiecał mi już sponsor.

    - Do sezonu co prawda jeszcze daleko, ale na pewno masz już jakieś plany względem niego...
    Awans do GP?

    -Myślę, że z tym awansem poczekam jeszcze trochę(śmiech). Najbardziej zależy mi na lidze i zdobyczach punktowych. Mam nadzieje, że będą one nie niższe niż w tym roku. Poza tym będę chciał jak najlepiej pokazać się w Mistrzostwach Polski. To są obecnie priorytety.

    -Jakie masz plany na święta na Sylwestra?

    - Odpoczywam. To przede wszystkim Co do Sylwestra, to jeszcze nie podjąłem decyzji, będzie to albo wspólna impreza ze znajomymi, albo wypad na narty gdzieś w góry. Boże Narodzenie za to zamierzam spędzić w gronie typowo rodzinnym. Tutaj w Rzeszowie. I- tak jak mówiłem -będę po prostu odpoczywał.

    - Dziękuję i życzę Wesołych Świąt

    Dziękuję.
    Czyzby Maciek jednak wracal do Rzeszowa?? Jezeli tak sie stanie to bedzie to moim zdaniem duzo oslabienie druzyny z myszka miki na plastronie. Ale jak bedzie to zobaczymy.

    Ps. Normalnie az palce same skladaly sie do tego zeby wklepac to w tym watku:)


  41. Powrót do góry    #491
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]PEMO
    Twoj avatar jest za....... tylko brakuje Andrzejowi czerwonej chusty w biale grochy, pamietasz ja?

  42. Powrót do góry    #492
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach

    hmmmm

    Payne,Falubazzini jeśli to nie są ŚWIST i OKOŃ to ja na tym forum sprzątam i gasze światło za ostatnim.Wiem że wam chodzi o wielką fete ale nie wprowadzajcie zamętu i jeszcze większej ochoty innym przeciesz i tak dużo osiągneliśmy.

  43. Powrót do góry    #493
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do okano1

    a czemu do nas uderzasz? myslisz ze my wiemy kto przyjdzie do falubazu, ale nie chcemy powiedziec?

    bardzo mozliwe ze jest to swist i okon, coraz mniej wartosciowych zawodnikow jest do wziecia, wiec z kazdym dniem bedzie nam latwiej typowac.

    osobiscie ta para zawodnikow zupelnie mi nie lezy. nie lubie ani swista, ani okonia. poza tym ten drugi jest typowym startowcem. jednak lepsze to niz nic. gdyby wlasnie oni zasilili falubazownie mielibysmy szanse powalczyc z wiekszoscia druzyn,a u siebie z kazda. tak ja uwazam.

    pozdrawiam
    csak eger miki. unio rongy.

  44. Powrót do góry    #494
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PEMO
    Twoj avatar jest za....... tylko brakuje Andrzejowi czerwonej chusty w biale grochy, pamietasz ja?
    Chłopie mam także duże czarnobiale zdjęcie ,a na nim Andrzeja w hustce w biale grochy. Czad !!!!

  45. Powrót do góry    #495
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach

    Sory

    Sorki ale moim celem nie było nikogo urazic tylko wasze wypowiedzi że rozchodzi sie o tych panów są nie trafne.A propo zakładając ten temat że będzie to pan Świst to wiedziałem zaskoczył mnie tylko Okoń liczyłem raczej na Dobruckiego.CO do sprzątania i gaszenie swiatła za ostatnim to w dalszym ciągu utrzymuje pozdrowienia.

Strona 11 z 16 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •