Pokaż wyniki od 1 do 40 z 40

Wątek: Zasłyszane w parkingu czyli plotki z Torunia

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2001
    Postów
    1,344
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zasłyszane w parkingu czyli plotki z Torunia

    1. Podkreslam- to są tylko plotki. Nie ujawnie zrodel skad pochodza, ale mam 100% pewnosci ze uslyszalem to co za chwilkę napiszę :)

    2. Jednoczesnie nie mowie ze jest to prawda :)



    Wiec tak: dzisiaj po meczu w parkingu od kilku osob naprzemiennie etc. uslyszalem ze:

    1. Jarek Hampel wyląduje w Toruniu. Jego sponsorem bedzie REAL. Hampel zastąpi Roberta Sawine, ktory opusci Apatora (jak powiedzial mi w wywiadzie, jesli nie dostanie oferty z Torunia to kończy z żużlem)

    2. Cholernie ciężko bedzie z Mirkiem Kowalikiem, on raczej out

    3. Nie jest wcale powiedziane ze w Toruniu nie ujrzymy Sebastiana Ułamka.

    4. Tony Rickardsson raczej zostanie

    5. Nie wiadomo co z Kościechą, ale jego osoba scisle wiaze sie z Tomkiem Chrzanowskim


    pozdrawia mapecik



  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    717
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też bym chciał K Cegielskiego w składzie GKS, ale on tu już pewnie nie wróci dopuki będzie Majewski. Mam nadzieje że skład Wybrzeża i tak będzie niezły.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Do mnie takie newsy docieraly juz wczesniej(tez z gory mowie ze to nie koniecznie jest prawda) z tym ze ja sie z tego nie ciesze:( Jedyne co to wywalenie Sawiny... Ale zarowno Hampela jak i Ułomka nie zbyt chetni bym tu widzial. Wolalbym zeby wrocil A.Jonsson i z otwartymi ramionami bym przywital Krzyśka Cegielskiego.
    A gdy sie go pozbywaliscie mowiliscie ze nic z jonssona nie bedzie... ale i tak obcokrajowcy sa bardzo dobrzy tylko w czesotchowie :D (np. loram, screen, sullivan ) :D

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    A gdy sie go pozbywaliscie mowiliscie ze nic z jonssona nie bedzie... ale i tak obcokrajowcy sa bardzo dobrzy tylko w czesotchowie :D (np. loram, screen, sullivan ) :D
    Stary czy ja tak mowilem? Prawde mowiac nic o tym nie slyszalem... Poza tym to w duzej mierze jemu zawdzieczamy DMP 2001!!

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2001
    Postów
    1,344
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    e tam Jonsson ja wole ułomka

    Taki skład:

    9. Rickardsson
    10. W. Jaguś
    11. Bajerski
    12. Hampel
    13. Ułamek
    14. Miedziński
    15. M. JAguś (jak poprawi starty bedzie nie do wyjęcia!!!)

    na rezerwie jakis Kosciecha czy inny Chrzanowski, ewentualnie moze sciagnac jakeigos stranieri porządnego

    Musimy miec zloto za rok!!!

    A-PA-TOR!

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    no swietnie
    nie potrzebny nam jonsson za ulamka :) ani sullivan za rickiego.
    tony jest mistrzem swiata i z nim w roku 2003 apator ma zdobyc mistrza polski ;] :D

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sorki panowie

    ale ja nie chciałbym aby Miras był out, aby przychodził Ułomek....Zawsze tu jeździli swojacy, i niech tak lepiej zostanie ok? No chyba że Hampel lub Cegła by przyszli, ale to są wyjątki...Ja nie skreślałbym Sawinę...jeden słabszy rok każdemu się zdarza. Oczywiście w takim wypadku (Sulli w Cz-wie) Rudy powinien zostać, i z chęcią też bym widział Andrzejka u nas :)

    1.Rickardsson
    2.Kowalik (proszę zostań!) / Jonsson
    3.Bajerski
    4.Hampel / Sawina (niech już team Reala jeździ razem)
    5.M.Jaguś
    6.M.Jaguś (faktycznie może być nie do wyjęcia)
    7.Miedziński (on z resztą też :))

    Taki sład się mi widzi !!!

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    e tam Jonsson ja wole ułomka

    Taki skład:

    9. Rickardsson
    10. W. Jaguś
    11. Bajerski
    12. Hampel
    13. Ułamek
    14. Miedziński
    15. M. JAguś (jak poprawi starty bedzie nie do wyjęcia!!!)

    na rezerwie jakis Kosciecha czy inny Chrzanowski, ewentualnie moze sciagnac jakeigos stranieri porządnego

    Musimy miec zloto za rok!!!

    A-PA-TOR!
    Wszystko ładnie pięknie , ale pytam Panowie skąd wezmiecie na to wszystko kasiorke ???

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystko ładnie pięknie , ale pytam Panowie skąd wezmiecie na to wszystko kasiorke ???
    Ave wezmą stąd kasiorke skąd Leszno na Adamsa, Ułamka, Okoniewskiego, Kasprzaka, Hampela (bo tak najczęściej wymieniany jest skład Unii na najbliższy sezon) :P :P :P

    Jednak jak mi się wydaje Toruń ma więcej kasiorki niż Leszno więc jest i bardziej ten skład "prawdopodobny" od waszego ;)
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wedlug mnie nie ma co rozpamietywac za mirkiem.Napewno juz nie bedzie jezdzil w toruniu po tych przejsciach.Napewno znajdzie sie lepszego zawodnika ktory nie bedzie sie stawial tak jak mirek.Nie mowie ze mirek nei mial reacji ale chyba troche przesadzla mowiac np. ze gdyby nie szwecja nie mialbym co do garnka wrzucic.kasy to mu napewno nie brakuje samochody porzadne ma dom tez .
    Co do kasy to prezes apatora jest 48 wsrod najbogatszych osob w Polsce i napewno kasy mu ni braknie.Zawodnicy regularnie dostaje kase na punkty i z pieniedzmi w Toruniu nie ma problemow :)

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2002
    Postów
    481
    Kliknij i podziękuj
    248
    Podziękowania: 54 w 16 postach
    No tak, ja już od dawna mówiłem, że nie widzę w 2003 roku w Apatorze miejsca dla panów Roberta Sawiny (choć mam nadzieję, że jednak nie skończy kariery) i Mirosława Kowalika (niestety, sam jest sobie winien). Zamiast tych dwóch zawodników marzył mi się Krzysztof Cegielski, ale zamiast niego Jarosław Hampel też byłby świetny.Co do obsady miejsca dla zawodnika z niskim KSM, to trzeba wybrać dwóch z trójki Kościecha, Chrzanowski, Puszakowski (pomimo świetnych trzech meczy ostatnich Mariusza, obstawiałbym dwa pierwsze nazwiska). Z młodzieżowców Kłosa bym wypożyczył do klubu pierwszoligowego. Można pomyśleć o drugim obcokrajowcu, który byłby porządnym straszakiem dla seniorów. Jeden warunek- musi to być dobry obcokrajowiec (np: Jonsson, Lukas Dryml).
    Myślę, że poniższy skład mógłby skutecznie walczyć na ekstraligowych torach:

    1.Rickardsson
    2.Kościecha / Chrzanowski
    3.Bajerski
    4.Cegielski (lub Hampel)
    5.W.Jaguś
    6.M.Jaguś
    7.Miedziński

    I tak jak wspominałem na wypadek kontuzji lub spadku formy dobry obcokrajowiec w rezerwie.
    Należy też pamiętać, że na początku przyszłego sezonu do młodzieżowego zespołu Apatora dołączy Karol Ząbik, który ma szansę na dobre występy już w pierwszym sezonie swojej kariery.

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też bym chciał K Cegielskiego w składzie GKS, ale on tu już pewnie nie wróci dopuki będzie Majewski. Mam nadzieje że skład Wybrzeża i tak będzie niezły.
    Sorryy stary ale chyba nie masz szacunku dla samego siebie.
    Ten pajac C. mówi, że żałuję, że wtedy przyjechał na 3 miejscu w meczu z RKM (co dało nam awans) .. a ty chcesz go widzieć w Gdańsku!!????

    Wiem, że z Majewskim to rozmowa ze ślepym o kolorach, ale on tego nie powinien powiedzieć. Mam nadzieję, że dostanie ogromną liczbę gwizdów jak przyjedzie tu ze Startem

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Jedyne w co moge uwierzyc to przyjscie do Apatora Uśmiechnietego on lubi takie wojaze..Kowalik tyle lat jezdzi w Toruniu ze chyba tam zostanie do konca natomiast Hampel blizej ma chyba do Leszna niz Torunia......[quote] widze Włókniarza wielkiego.......
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2001
    Postów
    1,344
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wszystko ładnie pięknie , ale pytam Panowie skąd wezmiecie na to wszystko kasiorke ???

    1. Odchodzi Kowalik odchodzi Sawina
    2. Na pewno inaczej beda skonstruowane kontrakty (za punkty a nie za sam występ etc.)
    2. Kilku zawodnikom troche obniza kontrakty

    1. Przychodzi Hampel - rownowaznosc Sawiny, nawet tańszy!
    2. Ułamek - na niego kasa sie znajdzie, troche za Kowalika, troche od Reala poza tym szykuje sie jakas firma do objecia ind sponsoringiem zawodnika - patrz Real Bajera (i jakie efekty)
    3. Karwan za weszlką cenę będzie chcial zdobyc teraz mistrzostwo Polski


  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Puki co

    to nie można wierzyć w ploty........czas pokeże co się okaże...

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wszystko ładnie pięknie , ale pytam Panowie skąd wezmiecie na to wszystko kasiorke ???

    1. Odchodzi Kowalik odchodzi Sawina
    2. Na pewno inaczej beda skonstruowane kontrakty (za punkty a nie za sam występ etc.)
    2. Kilku zawodnikom troche obniza kontrakty

    1. Przychodzi Hampel - rownowaznosc Sawiny, nawet tańszy!
    2. Ułamek - na niego kasa sie znajdzie, troche za Kowalika, troche od Reala poza tym szykuje sie jakas firma do objecia ind sponsoringiem zawodnika - patrz Real Bajera (i jakie efekty)
    3. Karwan za weszlką cenę będzie chcial zdobyc teraz mistrzostwo Polski
    Z pewnością taki skład gwarantuje mistrzostwo,ale czy potrzebne są takie zmiany?
    Zawsze u nas jeździli wychowankowie i chciałbym aby tak zostało.
    Jeśli KSM pozwoli na to to w przysżłym roku chciałbym ,aby skład wyglądał następująco:
    1 Rickardsson
    2 Kowalik
    3 Bajerski
    4 Sawina
    5 Jaguś
    6 Jaguś
    7 Miedziński

    na rezerwie Kosciecha, a Puszakowski i Chrzanowski na wypożyczenia.Ewentualnie można pomyśleć o Jonssonie jako straszaku dla seniorów,wiem że zaraz odezwą się Częstochowianie,że Jonsson zostaje u nich,ale to tylko dywagacje.

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kejar

    Ja też , jak wyżej napisałem, chciałbym taki skład...Ale szczerze mówiąć to raczej Miras nie zostanie, a wtedy i reszta się troszkę walnie :)

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    na rezerwie jakis Kosciecha czy inny Chrzanowski, ewentualnie moze sciagnac jakeigos stranieri porządnego
    A od kiedy Kościecha i Chrzanowski moge byc na rezerwie skor sa już seniorami?? :D

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Odp...

    Damian ... nie przesadzaj, no przecież każdy chyba może się trochę odmłodzić...

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A JA SŁYSZAŁEM ZE PIERNIKI BEDĄ ROZDAWC NA STASDIONIE

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Przy takiej frekwencji na ostatnich meczach apatoru to raczej z kuppnem hampela ulamka i innych gwiazd mozecie zapomniec .... lepiej zrobcie jakas w miare dobra druzyne zeby sie wogole utrzymac w estralidze :)

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sorki WTS

    Ale palant z Ciebie, ciekawe czy naWTSik by przychodzili ludize gdyby miał jeździć w 2 czwórce, facet toć wiadomo że wyra 55-35 a kasy ludziom szkoda, chyba że dasz im ją!!!

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To był wypadek przy pracy. Teraz idziemy na mistrza !!!
    Może nie kupiliśmy Hampela ale mamy Protasa i Crumpa i złoto już jest nasze.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    386
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Voltera!

    Złoto już jest nasze!

    Złoto mój drogi to Wy musicie najpierw wywalczyć na torze!!!

    A tymczasem jeśli się nie mylę to złoto jest nasze!!

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Złoto już jest nasze!

    Złoto mój drogi to Wy musicie najpierw wywalczyć na torze!!!

    A tymczasem jeśli się nie mylę to złoto jest nasze!!
    Ale już tylko przez chwilę macie to złoto. Teraz wraca do Torunia. Pozdrawiam.

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Złoto już jest nasze!

    Złoto mój drogi to Wy musicie najpierw wywalczyć na torze!!!

    A tymczasem jeśli się nie mylę to złoto jest nasze!!
    Ale już tylko przez chwilę macie to złoto. Teraz wraca do Torunia. Pozdrawiam.

    Spoko :-) Zloto rozegra sie w biegu w ktorym beda
    jechali ze strony Apatora Protasiewicz i Bajerski, a z Polonii Kowalik i Krzyzaniak :-)
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  27. Powrót do góry    #27
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach

    Spoko :-) Zloto rozegra sie w biegu w ktorym beda
    jechali ze strony Apatora Protasiewicz i Bajerski, a z Polonii Kowalik i Krzyzaniak :-)
    To chyba juz mozna by bylo sie cieszyc z DMP juz przed biegiem :P
    Pozdrawiam
    Marcin

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1 Rickardsson
    2 Prostasiewicz
    3 Crump
    4 Sawina
    5 Bajerski
    6 Miedzinski
    7 Jagus junior
    8 Jagus

    Gdyby za jagusia juniora wstawic dobrego juniorka, ot jankesa czy kogos tam to chyba by była najsilniejsza ekipa w histori zuzla :)
    moze poza gorzowiakami za czasow jajcarza

  29. Powrót do góry    #29
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    1 Rickardsson
    2 Prostasiewicz
    3 Crump
    4 Sawina
    5 Bajerski
    6 Miedzinski
    7 Jagus junior
    8 Jagus

    Gdyby za jagusia juniora wstawic dobrego juniorka, ot jankesa czy kogos tam to chyba by była najsilniejsza ekipa w histori zuzla
    moze poza gorzowiakami za czasow jajcarza
    Mysle, że juz jest i nie mówie tego wcale takiej pozycji, że to klub z mojego miasta. Czy za czasów Jancarza w Gorzowie jeździli mistrz i wicemistrz świata?

    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  30. Powrót do góry    #30
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    1 Rickardsson
    2 Prostasiewicz
    3 Crump
    4 Sawina
    5 Bajerski
    6 Miedzinski
    7 Jagus junior
    8 Jagus

    Gdyby za jagusia juniora wstawic dobrego juniorka, ot jankesa czy kogos tam to chyba by była najsilniejsza ekipa w histori zuzla :)
    moze poza gorzowiakami za czasow jajcarza
    _Patryk_

    To jest najsilniejsza ekipa w historii zuzla, nie zdarzylo sie jeszcze kiedykolwiek aby vice mistrz swiata nie byl liderem swej ekipy. Zapewniam niedowiarkow ze nasi mlodziezowcy nie beda chlopcami do bicia, to doswiadczenie z poprzedniego sezonu musi zaprocentowac,a talentu im nie brakuje, zreszta maja od kogo teraz sie uczyc. Mamy jeszce jednego "asa", Karola Zabika, to moze byc objawienie sezonu.
    Pozdrawiam
    Marcin

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,041
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Hurraoptymiści !!!

    To jest najsilniejsza ekipa w historii zuzla, nie zdarzylo sie jeszcze kiedykolwiek aby vice mistrz swiata nie byl liderem swej ekipy. Zapewniam niedowiarkow ze nasi mlodziezowcy nie beda chlopcami do bicia, to doswiadczenie z poprzedniego sezonu musi zaprocentowac,a talentu im nie brakuje, zreszta maja od kogo teraz sie uczyc. Mamy jeszce jednego "asa", Karola Zabika, to moze byc objawienie sezonu.
    Widzę, że skompletowanie silnego składu niektórym już odebrało trzeźwość oceny i padło na pamięć (wcale nie tak odległych czasów)!

    Otóż pragnę przypomniec, gdyż bardzo niedawno - bo w 2001 roku - istniała drużyna, która miała w składzie aktualnego Indywidualnego Mistrza Świata, a zawodnik ten NIE BYŁ liderem tej drużyny! Chodzi oczywiście o Polonię Bydgoszcz i Marka Lorama !!!

    Tak więc darujcie sobie takie argumenty - fakt, że w drużynie startują obok siebie mistrz i wicemistrz świata nie pozwala mówić o tej drużynie, że jest najsilniejszą drużyną w historii żużla !!!
    --
    Z rodzicielskim Błogosławieństwem !!!
    -------------------------
    Andrzej MAMA Matkowski

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe najlepsza drużyna w historii żużla :))) No usmiałem się serdecznie, dzięki za poprawienie humoru z rana. Osobiście uważam, że Apator owszem zdobedzie Mistrzostwo Polski w tym roku - ale kandydatem (!) do miana drużyny wszechczasów w polskiej lidze bedzie jak wygra wszystkie spotkania w lidze. A moim zdaniem we Wrocławiu, Częstochowie to Apator 40 pkt maksymalnie zrobi, zresztą o czym wkrótce się przekonamy.
    Więc zamiast pleść takie bzdury i herezje (bo wystarczy - chyba że ktoś ma 14 lat i niewiele pamięta - spojżeć na lata 80`e jak Unia Leszno rządziła w lidze, jak lata temu... Górnik Rybnik rozdzielał karty, to były najlepsze drużyny.... Apatorowi jeszcze daleko do nich) - lepiej dajcie w spokoju przygotowywać się do sezonu "Aniołom" by sięgnęły po tytuł DMP wytrzymujac olbrzymią presje jaka będzie na nich ciążyła.

    Pozdrawiam i powodzenia

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    nie wiem

    co zostalo zaslyszanie w parkingu ale apator na pewno nie bedzie mistrzem polski !

    dlaczego ?

    bo zabik i karwan zapomnieli ze w druzyna sklada sie z 6 zawodnikow a apator ma 5 !

    zapomnieli o juniorze! czym oddaja w meczu 5 biegow dla gosci minimum 3-3 dlatego oj bede sie baty sypac na wyjazdach oj beda!
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  34. Powrót do góry    #34
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Więc zamiast pleść takie bzdury i herezje (bo wystarczy - chyba że ktoś ma 14 lat i niewiele pamięta - spojżeć na lata 80`e jak Unia Leszno rządziła w lidze, jak lata temu... Górnik Rybnik rozdzielał karty, to były najlepsze drużyny.... Apatorowi jeszcze daleko do nich) - lepiej dajcie w spokoju przygotowywać się do sezonu "Aniołom" by sięgnęły po tytuł DMP wytrzymujac olbrzymią presje jaka będzie na nich ciążyła.
    Po pierwsze nie mówie, że Apator wygra z największą przewagą tylko, że jest najsilniejszy. Unia w tamtych latach być może miała więcej pkt przewagi w stosunku do innych drużyn, ale nie było tam tak naprawde nikogo ze ścisłej światowej czołówki. Twierdze, że skład Włókniarza jest drugim w historii, zaś Polonii i Atlasu plasują sie zaraz za nimi. Nigdy nie było tylu gwiazd w jednej drużynie.


    nie wiem

    co zostalo zaslyszanie w parkingu ale apator na pewno nie bedzie mistrzem polski !

    dlaczego ?

    bo zabik i karwan zapomnieli ze w druzyna sklada sie z 6 zawodnikow a apator ma 5 !

    zapomnieli o juniorze! czym oddaja w meczu 5 biegow dla gosci minimum 3-3 dlatego oj bede sie baty sypac na wyjazdach oj beda!
    Abdullah chcesz sie założyć? Nie mówie,tego dlatego dlatego, że jestem z torunia , ale patrze obiektywnie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]Po pierwsze nie mówie, że Apator wygra z największą przewagą tylko, że jest najsilniejszy. Unia w tamtych latach być może miała więcej pkt przewagi w stosunku do innych drużyn, ale nie było tam tak naprawde nikogo ze ścisłej światowej czołówki. Twierdze, że skład Włókniarza jest drugim w historii, zaś Polonii i Atlasu plasują sie zaraz za nimi. Nigdy nie było tylu gwiazd w jednej drużynie.
    [quote]

    Heh, ale w Apatorze są tylko dwie gwiazdy; Rickardsson i Crump :) Rok temu na Protasiewiczu wieszaliście psy, a teraz raptem jest gwiazda pierwszej wielkości dla Was oj nie ładnie :)
    Po secundo: czyżby kolega nie pamiętał od kiedy w polskiej lidze startują zawodnicy zagraniczni? Niby jak mogli np. Gundersen, Nielsen, startować w Unii w latach 80`tych :) Słuchaj, naprawdę widzę że nie masz zbytnio pojęcia o historii speedwaya - latach 70`ych 80-ych minimum - więc moze używaj terminu "najsilniejsza drużyna przełomu XX i XXi wieku" - też ładnie brzmi a jest o wiele bliższe prawdy niż to które stosujesz :)
    Pamiętaj także o fakcie że rok temu, dwa, istaniał taki pseudo twór o nazwie KSM, co uniemożliwiało montowanie najsilniejszych składów, ba nie pozwalało np. ... Apatorowi w glorii DMP walczyć uczciwie z innymi druzynami :( w obronie tytułu.

    bo zabik i karwan zapomnieli ze w druzyna sklada sie z 6 zawodnikow a apator ma 5 !

    zapomnieli o juniorze! czym oddaja w meczu 5 biegow dla gosci minimum 3-3 dlatego oj bede sie baty sypac na wyjazdach oj beda!
    eee tam żadnych batów nie będzie, tego młodego Ząbika nie widziałem w akcji, ale widziałem młodego Dżagusia i Miedzińskiego i myslę, że spokojnie te 5 pkt sa w stanie robić i na wyjazdach. Maja papiery na jazdę, co zresztą już w zeszłym sezonie udowodnili.

    Pozdrawiam

  36. Powrót do góry    #36
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    co zostalo zaslyszanie w parkingu ale apator na pewno nie bedzie mistrzem polski !

    dlaczego ?

    bo zabik i karwan zapomnieli ze w druzyna sklada sie z 6 zawodnikow a apator ma 5 !

    zapomnieli o juniorze! czym oddaja w meczu 5 biegow dla gosci minimum 3-3 dlatego oj bede sie baty sypac na wyjazdach oj beda!
    Pierwsze slysze ze druzyna sklada sie z 6 zawodnikow, pieknie jesli w taki sposob podchodzicie do sezonu, a rezerwowi? Co bedzie jak ktorys z waszych zawodnikow zlapie kontuzje. Kim go zastapicie, nawet w tej chwili nie macie rezerwy, sorry Tomek Lukaszewicz to bedzie czarny kon. A poza tym w unii to ja widze, i to tez na upartego 3 zawodnikow, ktorzy moga powalczyc. Jesli ty nie policzyles Sawiny, ktory moglby byc u was liderem krajowym, to ja nie licze u was Balinskiego, Rempaly, Jankowskiego i jeszcze Drymla do tego wora wrzuce i oczywiscie rezerwy, bo tam juz nie ma nikogo.

    P.S. A z batami poczekaj do 6 kwietnia.
    Pozdrawiam
    Marcin

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Prawda jest taka ze jak Apator w tym sezonie nie zdobedzie mistrza to za rok beda mogli pochwalic sie budrzetem rownym np Poloni Pila albo Gorzowa hmmm
    A to ze zdobeda mistrza nie jest takie pewne bylo juz kilka druzyn co mialo super hiper paczke i nie bylo zadnego złota - presja ich wykonczyla itp...
    Po drugie zobaczymy czy ten slad dotrwa wogole do play offow moze byc roznie i oczywiscie nie zycze tego druzynie z Torunia ;)


  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Elendir

    Prawda jest taka ze jak Apator w tym sezonie nie zdobedzie mistrza to za rok beda mogli pochwalic sie budrzetem rownym np Poloni Pila albo Gorzowa hmmm
    Jeśli wierzyć Karwanowi to nie mamy się o co martwić


    A to ze zdobeda mistrza nie jest takie pewne bylo juz kilka druzyn co mialo super hiper paczke i nie bylo zadnego złota - presja ich wykonczyla itp...
    I kto to mówi...kibic drużyny corocznych gwiazd.


  39. Powrót do góry    #39
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    A ja mam w pamieci dzisiejsza wypowiedz Marka Karwana, ktory zapytany o trudna sytuacje ekonomiczna w kraju, odpowiedzial: Ja akurat nie martwie sie o pieniadze :-).
    Pozdrawiam
    Marcin

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    A ja mam w pamieci dzisiejsza wypowiedz Marka Karwana, ktory zapytany o trudna sytuacje ekonomiczna w kraju, odpowiedzial: Ja akurat nie martwie sie o pieniadze :-).
    Szacuje sie, ze majatek Karwana wzrosnie w tym
    roku z ok. 200 do 270 milionow zlotych.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •