Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 50

Wątek: KLIKA DOMINIKA - czyli kto powinien pozostać w Rybniku

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    26-03-2002
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    KLIKA DOMINIKA - czyli kto powinien pozostać w Rybniku

    Czy po meczu RKM-u Rybnik ze Stalą Rzeszów ktoś ma jeszcze w Rybniku wątpliwości co do tego ,kto powinien szybko opuścić budynek przy ul.Gliwickiej 72, a kto powinien pozostac tam na dłużej ?
    Czas przysłowiowej kliki Dominika już się skończył!!!
    Teraz wszyscy czekamy na profesjonalny zarząd ,z profesjonalnym prezesem . Jednym słowem czekamy na ludzi ,którzy odbudują twarz rybnickiego żużla. A może by tak prz okazji powrócić do starej nazwy ROW RYBNIK ? Co Wy na to?
    Po co nam dalej ten RKM , zadłużony , z którym nie identyfikują się kibice.
    Czy chcemy , aby w Rybniku ponownie był ROW ?
    Wyraźcie swoje opinie.....

    Pozdrawiam


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2001
    Postów
    287
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy po meczu RKM-u Rybnik ze Stalą Rzeszów ktoś ma jeszcze w Rybniku wątpliwości co do tego ,kto powinien szybko opuścić budynek przy ul.Gliwickiej 72, a kto powinien pozostac tam na dłużej ?
    Czas przysłowiowej kliki Dominika już się skończył!!!
    Teraz wszyscy czekamy na profesjonalny zarząd ,z profesjonalnym prezesem . Jednym słowem czekamy na ludzi ,którzy odbudują twarz rybnickiego żużla. A może by tak prz okazji powrócić do starej nazwy ROW RYBNIK ? Co Wy na to?
    Po co nam dalej ten RKM , zadłużony , z którym nie identyfikują się kibice.
    Czy chcemy , aby w Rybniku ponownie był ROW ?
    Wyraźcie swoje opinie.....

    Pozdrawiam
    HE HE HE Szanowny panie Mister-Hit wlasnie kto powinien opuscic budynek przy ulicy gliwickiej?? Może zarząd Pana Kolorza ale powiedz mi Pan kto zajmie jego miejsce???????? KTO?? Pan Skulski ?? Jezeli tak to ja dziekuje.
    Albo jest Pan młody albo stary i głupi nie pamięta pan dzieki komu jest żużel w Rybniku?? Właśnie dzięki tzw."klice Dominika" ten sport istnieje w naszym miescie do dzisiaj!!!!!!!Kiedy upadł Row kto stworzył nowy klub żeby utrzymać ten sport?? Kto??A co do tego że klub miałby wrócić do dawnej nazy ROW oczywiscie jestem za tym ale nic panu nie da się podlizywanie się rybnickim forumowiczom.
    Różne rzeczy człowiek slyszy ale zeby nazywac ludzi ktorzy prowadzili ten klub, zlodziejami za to co zrobili i osiagneli nie powinno ich to spotkac oni naprawde poświęcili się dla tego klubu i dla wspólnego celu.Choć nie są idealni i popełniali błedy, to nie widze innych osób na przez nich pełnione stanowiska.A upragniony awans........ no właśnie zawodnicy mieli komfortowe warunki mieli doslownie wszystko pieniadze byly placone po meczu.Zwalacie wszystko na zarząd ze popełnił takie a nie inne błedy ale powiedzcie mi czy zarzad przegral mecz?? Czy ci ludzie jechali za naszych zawodników?????NIE!!!!!!!!!!!!!!!!! Więc dlaczego macie do nich pretensje skoro to zawodnicy olali sprawe a nie oni.
    Po fakcie każdy jest mądry że trzebabylo zrobic inaczej, lepiej.....

    Pozdrowienia dla wszystkich kibiców z całej Polski!

    PS1.Gratuluje Falubazowi awansu:):)
    Ps2 Rybniccy forumowicze po przeczytaniu tego wpisu mozecie sobie o mnie myśleć co chcecie ale to jest moje prywatne zdanie i bede sie go trzymał Pozdro:)

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    KOLOS popieram cie w 100% ,tylko ze Mister nie moze albo niechce zrozumiec ze ktos ma inne zdanie niz on ,i na pewno
    zaraz napisze ze capisz zarzadem.

    POZDRAWIAM

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    15-09-2002
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolos popieram to co napisałeś. To zawodnicy przegrywali mecze nie Kolorz. A w ogóle to chciał bym żeby zmienić nazwe RKM na ROW.
    Na zawsze wierny ROW RYBNIK

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolos
    Chłopie cośty się z choinki urwał?? Po pierwsz w Rybniku zawsze była kasa. Po drugie od kiedy oni przejęli stery jest to już 10 lat, cały czas jeździmy w I-lidze. To jest sukces?? No fakt, bo przecież jeszcze jest II-liga. Człowieku przy takiej kasie, byle jaki klub się utrzyma. Poza tym powiedz mi jak zarząd może ustalać skład?? Jak może siać propagandę w mediach i oczerniać Grabowskiego?? Jak może ładować kibiców w balona?? Największych sponsorów. Jak może zarząd tak traktować Mikaela?? Jak można podpisać taki kontrakt z Węgrzykiem?? Jest już późno jutro napiszę Ci więcej bo nie chce mi się wierzyć w to co napisałeś. Dopóki będzie ten zarząd nie awansujemy. Czy tego chcesz czy nie, nie będzie awansu z takimi sternikami.
    podzrawiam

    P.s. Poza tym mieli 10 lat okazji. W dobrej firmie jak ktoś schrzani od razu leci. Z tego wynika, że Rybnik dobrą firmą nie jest.
    ...:: pozdROWienia ::...

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolos1000, wzruszyłem się. Może pomnik dla Kolorza???
    Związkowiec (karierowicz) Kolorz zbawcą rybnickiego żużla. Daj spokój. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby przedsiębiorstwo (zawodowy klub żużlowy to przedsiębiorstwo, które ma przynosić zyski) było dobrze zarządzane przez związkowca. Rozejrzyj się wokół siebie. Przecież 95% związkowców w tym kraju to ćwierćinteligenci, którym się robić nie chce. Widziałeś zjazd Solidarności??? Kolorz (nie znam go osobiście), ale jego decyzje świadczą o tym, że to właśnie typowy związkowiec, karierowicz, który dla zachowania stołka (z czego by żył) zrobi wszystko. O tym świadczą te idiotyczne artykuły w Tempie i Tygodniku Żużlowym, w których oczernia trenera Grabowskiego. To po prostu zwykłe chamstwo i manipulacja. Szkoda Kolos1000, że tak łatwo dajesz się manipulować.
    Do zawodników z wyjątkiem Węgrzyka, nie można mieć większych pretensji. Szmid,Pawliczek,Ryszka,Szczyrba,Kubica jeździli jak potrafili. Chyba nie spodziewałeś się, że ci ludzie są w stanie zapewnić RKM-owi zwycięstwo w I lidze (Kolorz w to wierzył, szczególnie w pierwszych trzech, których wymieniłem).
    Do Szombierskiego i Chromika nie można mieć żadnych pretensji. Po prostu w meczach, które decydowały o awansie prawie w ogóle nie brali udziału.
    Ja w awans pod wodzą Kolorza nie wierzę szczególnie po tym sezonie i jego beznadziejnych decyzjach kadrowych.
    Pozdrawiam.

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    16-09-2002
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę że piszą tu ludzie którzy nie bardzo wiedzą co się de facto dzieje w parkingu (vide kolos, olo...). Drodzy panowie gdybyście wykazali trochę chęci i porozmawiali z ludźmi którzy muszą się użerać pracując dla tego "wspaniałego zarządu" może zrozumielibyście że Rybnik mógł być w najwyzszej klasie rozgrywkowej już dawno temu. Jeden przykład: jeżeli już pierze się pieniądze poprzez klub to wypadałoby choć część tej mamony w tym klubie zostawić a nie napychać własne kieszenie, prawda?

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie rozumiem tych, którzy ciągle wspierają klikę Kolorza. Nie pamiętam, gdzie to napisał Daro 01, ale tak właśnie wyglądało ustalanie składu przez Kolorza. Pozytywne wypowiedzi na temat obecnego zarządu są wg mnie efektem odpowiedniej polityki medialnej pana Kolorza, ale prawda wygląda inaczej, niż to pan Kolorz przedstawia. A po ostatnim incydencie prasowym dot. pana Grabowskiego - ja już nie mam watpliowości. Tak dalej być nie może !

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    anethos77
    Zobacz jacy kibice sa zmienni. Gdy rok temu pisalem teksty krytyczne na zarzad, to wiekszosc kibicow byla oburzona co ja od nich chce. A teraz nagle zmienili zdanie?

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    anethos77
    Zobacz jacy kibice sa zmienni. Gdy rok temu pisalem teksty krytyczne na zarzad, to wiekszosc kibicow byla oburzona co ja od nich chce. A teraz nagle zmienili zdanie?
    Tylko krowa nie zmienia poglądów ;)
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po co sie ludzie klocicie przeciez o to chodzi zeby jeszcze kibicow sklocic.
    Prezes bedzie nowy spoza kliki dlatego przyspieszono walne.
    Bedzie jeden strategiczny sponsor (cos jak pan Niemyjski).
    Grabowski nie wiem moze zostanie.
    Walne przyspieszono po to zeby juz moc rozmawiac z zawodnikami ktorzy jezdzic mieliby w RKM w przyszlym roku.
    Podchodzicie to tego spokojnie bo i tak wiekszego wplywu na to co sie w Rybniku zmieni nie bedziecie mieli.
    Ja jestem optymista i wiem ze w przyszlym roku bedzie dobrze i tylko w to musimy wierzyc

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2001
    Postów
    287
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hm wiedzialem ze spotkam sie z taka reakcja wiec nie bede drazyl dalej tego tematu.POWIEDZCIE MI LUDZIE KOGO BYŚCIE CHIELI ZAMIAST TEJ CALEJ KLIKI????????????????? KOGO?? Odpowiedzcie mi tylko na to jedno pytanie i ja juz podziekuje.
    Pozdro
    Ps POPO zgadzam sie z toba

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Walne przyspieszono po to zeby juz moc rozmawiac z zawodnikami ktorzy jezdzic mieliby w RKM w przyszlym roku.
    Walne przeciez przesunieto z pazdziernika na 15 listopada, wiec chyba opozniono a nie przyspieszono (ze wzgledu na wybory samorzadowe). Chyba, ze walne mialo byc w pazdzierniku 2003. ;-)

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    733
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    [b]sukces ma wielu ojcow, porazka przewaznie bywa sierotą[/b]

    ... nawiazujac do cytatu z nagłówka,... jeszcze 2 m-ce temu wszystko bylo cacy, przegralismy elige i jest zle !!!
    I co teraz widze... wszystkiemu winni sa dzialacze tak???
    A niby na jakiej podstawie???
    Czy to ich wina ze Romanek doznal kontuzji ????
    Czy to ich wina ze Karlssonowie nas olali ????
    Czy to ich wina ze nasz lider Mario zawalil wszystkie najwazniejsze mecze ????
    NIE NIE NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Bardzo latwo jest na kogos zwalac wine, ale ja sie pytam o argumenty...bo to co piszecie to czysta teoria.
    Ja nie wiem jak jest i jak bylo, ile kasy sie zmarnowalo, a ile rzeczywiscie zostalo pozyskanej dla klubu przez zarzad, ale wy tego tak samo nie wiecie.
    Jeszcze niedawno bylo super i byly piesni pochwalne, mamy super juniorow, super Karlssonow, dobrego lidera, i dobra 2 linie, swietnego trenera, no i jestesmy wyplacalni (a to wlasnie zasluga zarzadu), nie udalo sie i co dalej....
    Zgadzam sie zarzad powinien odejsc, niektorzy zawodnicy takze, ale ludzie opanujcie sie i nie piszcie bredni.

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Skończcie!!!

    Co wy tak na ten zarząd najeżdżacie? Bez jajec, ale to tylko drużyna zawaliła (i pech Romanka). Jako kibic Śląska na moich działachy musiałbym płatnego morderce wysłać!! Skończcie walić głupoty!! ROW ZAWSZE I WSZĘDZIE!!!

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak to TYLKO drużyna zawaliła???? Problem polega na tym, że nie tylko! Zarząd podejmował pewne decyzje i klub - razem z kibicami - przejechał się na tym ! Ustalanie składu, koncepcja 3 liderów, oczernianie Grabowskiego... Pewnych rzeczy przewidzieć nie można było (wypadek Romanka), ale inne błędy były do uniknięcia!

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ... nawiazujac do cytatu z nagłówka,... jeszcze 2 m-ce temu wszystko bylo cacy, przegralismy elige i jest zle !!!
    I co teraz widze... wszystkiemu winni sa dzialacze tak???
    A niby na jakiej podstawie???
    Czy to ich wina ze Romanek doznal kontuzji ????
    Czy to ich wina ze Karlssonowie nas olali ????
    Czy to ich wina ze nasz lider Mario zawalil wszystkie najwazniejsze mecze ????
    NIE NIE NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Bardzo latwo jest na kogos zwalac wine, ale ja sie pytam o argumenty...bo to co piszecie to czysta teoria.
    Ja nie wiem jak jest i jak bylo, ile kasy sie zmarnowalo, a ile rzeczywiscie zostalo pozyskanej dla klubu przez zarzad, ale wy tego tak samo nie wiecie.
    Jeszcze niedawno bylo super i byly piesni pochwalne, mamy super juniorow, super Karlssonow, dobrego lidera, i dobra 2 linie, swietnego trenera, no i jestesmy wyplacalni (a to wlasnie zasluga zarzadu), nie udalo sie i co dalej....
    Zgadzam sie zarzad powinien odejsc, niektorzy zawodnicy takze, ale ludzie opanujcie sie i nie piszcie bredni.

    Nugi zgadzam sie z Toba w 100 %
    Do wyjazdowego meczu w Rzeszowie pomimo kontuzji Romanka i slabej formy Wegrzyka rzeczywiscie wszystko bylo cacy .Jak bylo pozniej wszyscy wiemy.
    Ale nieststy tak to jest ,ze ktos musi byc winny slabych wynikow druzyny , ktora przed sezonem byla uwazana niemal za pewnego kandydata do awansu .
    Trzeba byc optymista i uwazam ,ze sa jeszcze w Rybniku ludzie ,ktorym zalezy na awansie i mam nadzieje ,ze przyszly zarzad z takich osob bedzie sie skladal.
    Pozdrawiam

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    20-07-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To zawodnicy przegrywali mecze nie Kolorz.
    Mecze przegrali tacy zawodnicy jak WEGRZYK, P. Karlsson i Pawliczek. Ale najwiekszy udział w tych przegranych meczach ma nasz prezes, który wciska sie w nie swoje sprawy tj. USTALANIE SKŁADU!!!

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak czytam wpisy OLO67 i KOLES100 to mam dość. Ale czy oto chodzi aby się klucić czy zwolennicy Kolorza maja racje czy my CI którzy uważają ze pan Dominik POWINIEN odejść , ale najgorsze jest to ze co poniektórzy uważają ze Grabowski jest winien iż nie awansowaliśmy do ekstra, a czy to nie ich wina tak jak to napisał już koniakowski ze prezes sam skład ustalał CZY TO NIE ICH WINA PYTAM SIĘ JECSZCZE RAZ CZY TO NIE ICH WINA , ale ja nie będę wdawał się w dyskusje powiem tak każdy ma troche racji obyśmy my przeciwnicy kolorza mieli więcej :P:P

    PS
    pozdrowienia dla wszystkich przeciwnikow i sympatykow ;) Kolorza



  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2002
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mi sie zdaje ze to jakas rodzinka czy cos z nich ze tak bronia kolorza bo na czacie kolorz przeciez wyzywal grabowskiego a oni tez najezdzaja na grabowskiego!
    no ale kazdy ma swoje zdanie

    pozdrowko

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    733
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do: anethos77, klins,leeon,fan_rkm..i jeszcze kilku

    Jakos na poczatku sezonu, tj. kiedy wygrywalismy nie widzialem tu waszych wpisow ze koncepcja skladu jest zla (trzech liderow), a watek Grabowski do wymiany tez zalozyli kibice z Rybnika, no tak ale teraz kazdy jest madry, zreszta po fakcie - to łatwe.


    A ja wam powiem ze 3 liderow (vide Bydgoszcz) zdobylo DMP i 3 liderow (vide ZKZ) awansowalo do eligi. A my po prostu nie mielismy tych 3 liderow.......

    I jeszcze jedno nikt tu nie broni zarzadu, ale to co sie stalo jest sprawa zlozona i zwalanie wszystkiego na Kolorza to glupota i upraszczanie sprawy, a ja sie pytam gdzie byliscie ze swoimi wspanialymi teoriami przed sezonem, a juz najbardziej mnie rozsmieszaja zwolennicy braci K., jak wy do cholery inaczej wyobrazaliscie sobie sklad z Karlssonami, przeciez inny nie mogl byc przy ksm 42!!!
    Gratuluje obłudy, koledzy Rybniczanie.

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nugi
    Jak kiedyś będziesz w Rybniku to się spotkamy na jakim piwku i Ci powiem dlaczego tak psioczymy na zarząd. Niestety ale są rzeczy, o których na forum nie wypada mówić.
    Poza tym dobrze mówisz, że nikt nie psioczył na zarząd na początku sezonu i dobrze. Ja jednak nie byłem przekonany do końca za wariantem Bydgoskim. Po pierwsz dlatego, że Szumina i Chromik przesiedzieli prawie cały sezon na ławie. Awans tak ale nie za wszelką cenę. Przypomnę Ci, że Janek Grabowski nie chciał w składzie Karlssonów, nie chciał także Węgrzyka, chciał kogo innego (ale to przy okazji). Jednak Kolorz mu powiedział zobaczymy kto się na żużlu zna. No i zaczęło się małe piekiełko w Rybniku. Jasiu naprawdę musiał się bardzo namęczyć z tymi ludźmi, a jak wiadomo współpraca z ludźmi, którzy nie akceptują Ciebie jest stresująca. Jednak było w miarę ok. Chromik był trochę zły bo przez Petera siedział na ławie. Potem feralny mecz u siebie z Zieloną i jak się okazało Janek ustalił skłak ale niestety zarząd go zmienił. Zamiast Węgrzyka i Szczyrby pojechał Paweł i Szmid, jechał także Peter zamiast Romana. A ta sytuacja jak Kolorz po bodajże 12 biegu kiedy wiedzieliśmy, że przegramy podszedł do Jasia rzucił mu papiery jakieś i powiedział mu :"Rób pan co ku*** chcesz". W porządku, niech i tak jest. Ale dlaczego jeszcze teraz na łamach gazet oczernia trenera i zwala winę na wszystkich tylko nie na siebie.
    Spotkamy się kiedyś to pogadamy.

    Tak a propo, to prawda, że sukces ma wielu ojców a porażka jest sierotą. Jednak my cały czas jesteśmy sierotą, od 10 lat. Cały czas są Ci sami na stanowiskach, następują tylko małe roszady. To nie jest dobre. Wiem, że ten zarzad zrobił wiele dla naszego speedwaya, ale nadszedł czas rozrachunku. Muszą pozwolić komuś innemu przejąć stery. Nasz ROW już 10 lat jeździ na zapleczu e-ligi. Zobacz co Sokołowski zrobił z Lesznem. w zeszłym roku baraże, teraz vice DMP. Ale żeby był taki sukces, to w firmie musi być dobra atmosfera i chęć do pracy, nie tylko widzenia korzyści dla siebie i wykorzystywanie klubu do swoich potrzeb (o których też przy okazji).
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    392
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobrze to wytłumaczył kaniakaniowski.
    Ja chciałem dodać tylko,że zarząd przejął władze nad ustalaniem składu ponieważ nie udało się wywalczyć awnsu trenerowi przez 3 lata, dlatego zarząd wziął się do roboty. Jak wszyscy wiemy i kania to przypomniał mieli o wiele więcej czasu na wprowadzenie RKM-u do ekstralkasy, ale im się nie udało. Tak więc jestem zatym aby teraz ktoś wyręczył zarząd z prowadzenia owej funkcji. Tak jak zarząd powiedział trenerowi,że zobaczy on kto się na żużlu zna, teraz czas na przejęcie władzy przez trenera. (ale to jest napewno nie możliwe, szkoda).

    pozdrówka

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze o p.Dominiku.
    Tak sobie siedziałem i myślałem (przepraszam kombinowałem) i co wykombinowałem?
    ano to, że takiego nieudacznika jak prezes dawno nie widziałem.
    Przykłady?
    p.Kolorz jest szefem strefy aktywności na terenach po KWK Rymer i można w związku z tym zapytać ile podmiotów gospodarczych działa na terenie strefy?,
    z tego co pamiętam p.Kolorz kręcił się przy koszykówce w Boguszowicach i co? w dość nie przyjemnej atmosferze wycofał się główny sponsor ColorCap (czyżby Pan Dariusz D. połapał się w finansach made in Kolorz) i jak wszyscy wiemy klubu już od paru lat niema.
    Czyżby przyszedł czas na żużel?

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Nugiego

    Dopiero od wakacji mam stałe łącze - więc dlatego dopiero od wakcji piszę,co sądzę o KLICE KOLORZA na różnych forach :-))))
    To, że jakiś nieodpowiedzialny idiota założy watek " Grabowski do wymiany" nie powinno mówić Ci, że to opinia powszechna w Rybniku, ale raczej "outsiderska". Chyba, że odpowiedzi w tymże wątku juz nie przeczytałeś????

  26. Powrót do góry    #26
    Początkujący
    Dołączył
    16-09-2002
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiedzcie mi co się dzieje z rybnickim forum? Kto tam coś majstruje?

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie, co jest z rybnickim forum???

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znowu zawieszone jak poprzednie?

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie działa cała strona dyskusji.pl
    więc chyba nie jest zawieszone,
    na szczęście sportboardu nie mogą zawiesić



  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    20-07-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nugi powiem Ci tak. Dopiero od jakiegos czasu zainteresowalem sie tym forum, choc jestem juz dlugo zarejestrowany. Wole pisac na rybnickim forum, ale specjalnie dla Ciebie od dzis bede pisal na sportsboardzie DUZO!!!!!!!

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    733
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    hej klins...

    ... pisz jak najwiecej, moze niekoniecznie specjalnie dla mnie ;) , ale dla dobra NASZEGO WSPOLNEGO - klubu KS ROW RYBNIK - ukochanego!!!
    Pozdr.

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    16-09-2002
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po finale MDMP już chyba jasne kto powinien zostać w Rybniku. Oczywiście przede wszystkim trener i młodzież, chyba że innego zdania jest znawca żużla i trenerki pan Olo67. Mam nadzieje że teraz pan Kolorz widzi jak błędna była jego "koncepcja składu"...

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę, że wielu spośród forumowiczów to dosyć wąskomyślący ludzie. Oczywiście, najlepiej teraz wszystko zwalić na zarząd. Bo to już któryś z rzędu rok, bo to działacze wpieprzają się panu Grabowskiemu do koncepcji składu... Równie dobrze można by "nalatywać" na trenera (argumenty bowiem są), aczkolwiek niewielu to uczyniło. I bardzo dobrze wszak nie ma to najmniejszego sensu, gdyż wszystkie rozstrzygnięcia już zapadły (rybniczanom ekstraligi też to nie zapewni). Nie zrozumcie mnie źle. Nie chcę stawać po niczyjej stronie, bo moim zdaniem nikt nie jest święty. Ja również mam swoje własne zdanie na temat działaczy, trenera, zawodników. Jedno chciałbym zasugerować: bądźmy, do cholery obiektywni! Wszystko było cacy, do przegranego meczu w Rzeszowie. Później zaczęły się "przekręty", bo na spotkanie z "Zieloną" skład ustalił zarząd (co w każdym normalnym klubie robi trener!!!). Pan Grabowski, miast postawić na swoim i pokazać działaczom, do kogo należy ustalanie składu, grzecznie przystał na wariant, przedstawiony przez włodarzy! Pytanie: czy nie potrafił zachować się jak chłop z krwi i kości? Nie. Dlaczego? Bo straciłby posadę szkoleniowca? Bzdura. Nawet gdyby tak się stało, na brak ofert nie mógłby narzekać:P. Toteż dajmy sobie spokój z obarczaniem główną winą za zaistniałą sytuację sterników rybnickiego klubu. Powtarzam jeszcze raz: bez sensu jest przypisywanie porażki samemu zarządowi, ponieważ tak samo odpowiedzialni za to są trener i zawodnicy.
    Pozdrawiam.

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Simon
    Bardzo doceniamy Twoje zdanie ale nie wiem czy jest ktoś z Rybnika kto się z Tobą w pełni zgodzi. Posłuchaj nie chodzi już o samo obarczenie kogos winą, chodzi już o samo postępowanie teraz zarządu. Nagonka na Jasia, bzdurne wywiady w gazetach, mówienie o kibicach "delikwenci" (tego nie zapomnę do końca życia :):) ". Po zrobieniu rozrachunku jasno widać kto ma zostać a kto nie.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    16-09-2002
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Simon chciałbym poznać te Twoje argumenty obciążające grabowskiego jako trenera. Bo chyba nie masz na myśli zgody na ustalanie składu przez zarząd. W tamtej sytuacji Miał bowiem tylko dwa wyjścia: albo spakować manaty i wyjechać, a potem w sądzie dochodzić kto zawinił(on bo zerwał kontrakt czy zarząd bo nie wypełnia warunków kontraktu) albo się nie odzywać i dociągnąć do grudnia( chciałbym widzidzieć Ciebie jak idziesz do swojego szefa i mówisz mu że ma sie nie wpieprzać do Twojej roboty).
    Poza tym nie wiem kto nagadał Ci bzdur że do meczu w Rzeszowie wszystko było OK. Otóż nie było i to prawie nic.
    Ale to juz parę razy opisywałem.

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja już naprawdę nie rozumiem. To, co sie teraz dzieje w Rybniku nie jest przecież pozbawione logiki - gdyby zawinił trener - chicelibyśmy odejścia trenera. SPARTACZYŁ jednak ZARZĄD - i to on powinien odejść. To obiektywne podejście.

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    679
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 34 w 11 postach
    Ja już naprawdę nie rozumiem. To, co sie teraz dzieje w Rybniku nie jest przecież pozbawione logiki - gdyby zawinił trener - chicelibyśmy odejścia trenera. SPARTACZYŁ jednak ZARZĄD - i to on powinien odejść. To obiektywne podejście.
    No nie do konca mozna sie z tym zgodzic. Owszem zarzad zawinil, poniewaz sam wzial na siebie ciezar odpowiedzialnosci za wynik sportowy rezerwujac sobie prawo ustalania skladu. A poniewaz efekt tego jest marny wiec nie ma watpliwosci ze to oni wlasnie ponosza odpowiedzialnosc. Zwalanie w tej sytuacji winy na trenera a ostatnio nawet na kibiców (he he) jest juz nawet nie smieszne a zalosne. Ale to tylko jedna strona medalu. W moim odczuciu bowiem w najwiekszym stopniu zawinili zawodnicy. Niestety trzeba to sobie jasno powiedziec, w przekroju calego sezonu w porownaniu z ZKZ czy Startem nasi zawodnicy prezentowali sie bardzo kiepsko. Dotyczy to glownie krajowego skladu chociaz obcokrajowcy (a raczej obcokrajowiec)rowniez nie blyszczeli. Natomiast "krajowka" jezdzila po prostu beznadziejnie. Zawiedli praktycznie wszyscy Wegrzyk, Pawliczek, Szmid, Romanek (na wyjazdach poza Rawiczem nie istnial). Jedynie dwojka "KSM owcow" Szombierski i Chromik a takze wypozyczony Czerwinski podjeli walke w samej koncowce sezonu ale i oni notowali wpadki i kompromitujace wystepy (np Chromik w Grudziadzu). I o tym trzeba rowniez pamietac podsumowujac ten sezon a nie wszystkiego co zle koncentrowac na Kolorzu i spolce.

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W sporcie niczego do końca przewidzieć nie można. Pogdybać czasem jednak można. Pomyśl, gdyby zarząd pozwolił Grabowskiemu zrealizować swoje założenia kadrowe - np. Chromik jeździłby w całym sezonie, i można przypuszczać, że rozjeździłby się na tyle, by być solidnie punktującym zawodnikiem. Po drugie miał być to taki skład, w przypadku którego w razie gorszej dyspozycji któregoś z zawodników - nie byłoby problemu z zastepstwem. Skład mial być po prostu równy. Jak pokazał finał MDMP - koncepcja Grabowskiego była słuszna.
    Jeżeli jednak zarząd chciał udowodnić, że zna się na żużlu najlepiej i zakontraktowano pewnych zawodników - mgło sie na tym skończyć. Ale się nie skończyło. Przesadne zaufanie do obcokrajowców (przede wszytskim do Petera M., bo on zawodził), wypadek Romanka i wpadaka Węgrzyka jeszcze nie przekreśliły szans na awans, a przynajmniej na baraże. W końcu z takim składem znależliśmy sie w przedostatniej kolejce rundy zasadniczej na czele tabeli. Potem feralny mecz w Rzeszowie i idiotyczne dezyzje zarządu. Obcięcie kontraktów, zawieszenie na najwazniejsze mecze krajowego lidera. Atmosfera padła. Rozpoczęło się piekło w klubie, oskarżanie i oczernianie Grabowskiego, w końcu kibiców. Pamiętam uzasadnienie Kuchcińskiego "Mariusz nie pojechał w meczu z ZG, a poza tym kibice i tak by go wygwizdali". Jak wiadomo, jego psychika padła. Zrobiono krzywdę i drużynie - pozbawiając ją optymalnego składu (oczywiscie, że nie wiadomo, czy wtedy wygralibyśmy) i Węgrzykowi - pozbawiając go możlwości naprawienia tego, co spartaczył. Potem było juz za późno.
    To tylko wierzchołek góry lodowej. Ale nawet po tych wybrakowanych faktach mozna zauważyć, kto jest tu najbardziej winny. Forma spotrowca jest w tym wsystkim czymś najbardziej chwiejnym. To normalne. Normalne nie jest natomiast to, co wyczyniał pan Kolorz ze swoją świtą. A co robia teraz? Żalą sie prasie, nie chcą ponieść odpowiedzialności. Że trener nie trzasnął dżwiami, więc jest winien? - przeczytaj jedna z ostatnich wypowiedzi DARO 01 z wątku o Grabowskim - nic dodać, nic ująć. Przeczytaj na forum RKM-u wątek "Kolorz i Ostafiński na celowniku". Chyba zrozumiesz.
    Jeżeli zarząd się nie zmieni - kolejny sezon będziemy mieli w plecy. Dlatego, że są to tak zadufani w sobie ludzie, że przez te wszystkie lata niczego sie nie nauczyli, nic nie zrozumieli, a żużla to już najbardziej.

  39. Powrót do góry    #39
    Początkujący
    Dołączył
    16-09-2002
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziękuję Ci Anethos za dobre słowo. Zgadzam się z Toba w 100%. Dobrego menagera poznaje się po umiejętności przewidywania. I to właśnie zrobił Grabowski nie chcąc w swoim składzie Mikaela a nawet Węgrzyka. (Niech mnie nie zaatakują fani Micsona przez przypadek)Oni po prostu nie pozostawiali żadnego ruchu trenerowi i tego właśnie zarząd nie przewidział. Co do reszty Twjej wypowiedzi nic dodać nic ująć, więc możemy ją potraktować jako konkluzję i zakończyć ten temat.


    Pozdrowionka

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Yeyeye
    I na to wszystko zasmażka :P:P:P:P:P :):):):):)
    Nic dodać nic ująć.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    679
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 34 w 11 postach
    Sluchaj anethos jestem chyba ostatnim ktory bronilby Kolorza szczegolnie po jego (zarzadu??) decyzjach w koncowce sezonu. Notabene pamietam ze kiedy w zeszlym roku na rybnickim (starym) forum wyrazilem kilka krytycznych uwag na jego temat napisano mi w odpowiedzi zebym cyt. "nie sral we wlasne gniazdo". Podzielam twoja opinie co do tych "najslynniejszych" decyzji zarzadu. Tak naprawde wszystko sprowadza sie do jednego kardynalnego bledu popelnionego zaraz na poczatku sezonu. Kiedy to zarzad wzial na siebie obowiazek ustalania skladu na mecze. Praktycznie wszystkie pozniejsze "kwiatki" byly pochodna tego idiotyzmu.
    Natomiast twierdzilem i twierdze nadal ze sami zawodnicy rowniez dolozyli swoja niemala "cegielke" do porazki. Piszesz jakoby forma zawodnikow byla czyms chwiejnym - zgoda. Tyle ze forma rybniczan okazala sie bardziej "chwiejna" od tych z ZG i Gniezna. I wlasnie dlatego po raz kolejny nie awansowalismy.


  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ja wiem, czy forma REKINÓW była bardziej niestabilna? Patrz, jak jezdził Kurmański, jak zawodził Pedersen czy Kuciapa. Może zielonogórzanie nieco lespiej spasowali się ze swymi niedyspozycjami w czasie - ale najbardziej znamienne jest tu to, że nawet z takimi "wpadkami" potrafili wygrywać mecze. A u nas co? Wypadek Romanka - i już problemy. Spadek formy Wegrzyka - dramat. Nie dość,że przez cały sezon trzeba było ratować sie ksm- owcami jak Szmid czy Ryszka, to tacy zawodnicy jak Chromik czy Szumina - grzali ławę. Doszło w końcu do tego, że Micson robił w meczu... 17 pkt. i nic to nie dawało. Bo nie o to przeciez chodzi w drużynowym żużlu.
    I przepraszam, ale to nie REKINY poddały się po pierwszej porażce w Rzeszowie. Poddał się zarząd

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    733
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    koncepcja skladu 2002vs 2003 ????????????

    Podobno koncepcja skladu byla zla i wszyscy to pisza, a wystarczy spojrzec na ankiete na stronie nomaxa rkm.rybnik, i co ???... i znowu wszyscy chca Mikiego w Rkm na 2003 rok, to ja sie pytam o co chodzi???


  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    16-09-2002
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Masz rację Nugi, też tego za bardzo nie rozumiem ale przypuszczam że to z powodu sentymentu do Micsona.

  45. Powrót do góry    #45
    Początkujący
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ZARZAD

    Nie rozumiem w czym tkwi problem!!!
    Zarzad mial swoje piec minut,nie sprawdzil sie wiec tym panom juz dziekujemy.
    Proponuje:
    WYBRAC NA STANOWISKO PREZESA CZLOWIEKA KTORY:
    a.BARDZIEJ ZNA SIE NA FINANSACH A NIZELI NA ZUZLU
    b.POWINIEN JEDNOCZESNIE ZASIADAC W RADZIE MIASTA(polityk)
    Podpisac kontrakty z zawodnikami w taki sposob, ze pieniadze zostana im wyplacone po zdobyciu okreslonej ilosci punktow!
    Zatrzymac pana Grabowskiego i dac mu wolna reke w kompletowaniu skladu.

    Moim skromnym zdaniem takie dzialania powinny uzdrowic Rybnicki zuzel!!!!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •