Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 50 z 50

Wątek: KLIKA DOMINIKA - czyli kto powinien pozostać w Rybniku

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiceprezydent miasta Rybnika Cyran powiedział, że są już 2,3 osoby, które weszły by do zarządu. Także jest ok. Poza tym jest on za tym aby Jasiu został w Rybniku. Co do obecnego zarządu nie zmienię zdania i uważam, że powinien odejść. Wiem też, że zrobili dużo dla klubu, ale to co się dzieje teraz to jest jakaś farsa. W TŻ czytamy, że Kolorz chciałby się spotkać w 4 oczy z delikwentami. Ja założyłem temat na naszym forum z prośba o spotkanie i jak na razie bez odzewu. Sam mam kilka pytań. Może się doczekamy spotkania. Może po pewnych odpowiedziach będzie jaśniej w mojej głowie. na razie jestem anty i nic nie wskazuje, że będę pro.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach

    Co dalej z Rybnickim Klubem Motorowym ?

    Cyt. artykułu z GW

    "Bardzo duże zmiany szykują się w RKM Rybnik. Odchodzi prezes Dominik Kolorz, kibice nie zobaczą już też na torze Mikaela Karlssona. Kontrakty kończą się też innym zawodnikom: Mariuszowi Węgrzykowi i Romanowi Chromikowi. RKM ma też 100 tys. zł długu.

    W tegorocznym sezonie ekipie z Rybnika znów nie udało się wywalczyć awansu do ekstraklasy. "Rekiny" zajęły w rozgrywkach pierwszej ligi dopiero trzecie miejsce, przegrywając aż siedem z dwudziestu spotkań. Nie na taki rezultat liczyli kibice RKM-u. W dodatku w końcówce sezonu doszło do serii nieporozumień na linii: trener - działacze. Ci drudzy ingerowali w ustalanie składów na ligowe spotkania, błędów nie ustrzegł się też trener Jan Grabowski. Ostatecznie z funkcji prezesa rybnickiego klubu postanowił zrezygnować Dominik Kolorz, na którym kibice "Rekinów" nie zostawiają ostatnio suchej nitki. To koniec pewnej epoki w dziejach rybnickiej drużyny.

    - Tym którzy wywieszali transparenty z napisem "Klika Dominika" chciałbym przypomnieć, że kiedy w 1996 roku przychodziliśmy do RKM, to klub miał 200 tys. zł długu i jedno pomieszczenie do dyspozycji. Przez ostatnie lata sporo zmieniło się na lepsze, choć nigdy nie udało się osiągnąć najważniejszego: awansować do ekstraligi. Teraz można "gdybać" i rozważać, czy gdybyśmy jechali w składzie z ..., to udałoby się. Niestety, niektórzy zawodnicy po raz kolejny zawiedli, a my nie wsiądziemy przecież na motory - mówi rozgoryczony Kolorz.

    Wybory nowego prezesa i zarządu RKM miały się odbyć na początku października. Ostatecznie zdecydowano, że odbędą się dopiero 15 listopada. - Dlaczego tak późno? Uszanowaliśmy głos naszego największego dobroczyńcy, jakim jest miasto. To właśnie Urząd Miasta będzie szukał i wyznaczał kandydata na prezesa i członków zarządu. Ja już na pewno nie będę kandydował - krótko stwierdza Kolorz.

    Nie wiadomo, w jakim składzie RKM wystartuje w następnym sezonie. Na 90 proc. kibice nie zobaczą już w akcji swojego asa Mikaela Karlssona, który w trzech ostatnich latach był najlepszym zawodnikiem. Szwed ma liczne propozycje startów z innych klubów. Do Włókniarza Częstochowa z wypożyczenia wraca Zbigniew Czerwiński, a kontrakty kończą się Węgrzykowi, Chromikowi i trenerowi Grabowskiemu. - Na razie wszyscy czekają, co będzie dalej. Szkoda, że klubowe zebranie jest tak późno, bo przecież w listopadzie wiele drużyn będzie już miało skompletowane składy. Ja jednak nadal chciałbym jeździć w Rybniku, mimo że klub jest mi winny 15 tys. zł - mówi Chromik.


    Józef Cyran

    honorowy prezes RKM, wiceprezydent Rybnika

    - RKM nadal będzie istniał, o to nie ma obawy. Nie ukrywam, że rozmawiam z różnymi ludźmi na temat przyszłości klubu. Są już dwa, trzy nowe nazwiska ludzi, którzy chcą działać w RKM. Nie chcę się wtrącać w sprawy sportowe, ale zrobię wszystko, żeby szkoleniowcem nadal był Jan Grabowski. Uważam, ze to świetny fachowiec."


  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Kania
    jakaś odpowiedź niedawno się pojawiła, tylko że dla mnie to znowu jakieś mydlenie oczu...

  4. Powrót do góry    #49
    Początkujący
    Dołączył
    26-03-2002
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po jaką cholerę urząd miasta przestawia wybory w RKM-ie? Po co wiceprezydent Cyran mydli wszystkim oczy i mówi coś o kandydatach na prezesa i o Grabowskim? Miasto utrzymuje stadion , płaci za jego remont i udostępnia bezpłatnie klubowi pomieszczenia na stadionie. No ,i wpada jeszcze parę groszy na młodzież. Super sprawa i tak powinno być .Na tym polega rola miasta.
    Natomiast nie rozumiem dlaczego miasto ma wskazać na nowego prezesa. Czy Panowie Fudali i Cyran powinni o tym decydować? Nie. O tym powinni zadecydować członkowie klubu. Chyba nie potrzeba nam w Rybniku powtórki z rozrywki , kiedy to prezesa przynoszono w teczce. W Rybolu wszyscy wiedzą o kogo chodzi.Takie jest moje zdanie. Jeżeli ktoś ma inne , niech je wyrazi. Wydaje mi sie jednak ,że na czele klubu powinien stanąć ktoś, kto ma jakiekolwiek pojęcie o specyfice tego sportu. Przykłady z innych miast w naszym kraju pokazują to dobitnie.

    Pozdrawiam

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko jak wieksi sponsorzy sie wycofaja (np. Elektrownia) to miasto zostanie najwiekszym sponsorem klubu MKS Rybnik (Miejski Klub Sportowy). Wtedy maja cos do powiedzenia.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •