Pokaż wyniki od 1 do 29 z 29

Wątek: UNIA LESZNO rok temu walka o byt w tym roku krok od DMP

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    UNIA LESZNO rok temu walka o byt w tym roku krok od DMP

    UNIA LESZNO rok temu walka o byt w tym roku krok od DMP, tak bardzo oczekiwany w Lesznie medal w koncu zdobyty, chcialbym aby byl to temat w ktorym podsumujemy nasza druzyne w minionym sezonie...

    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2002
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobrze że JEST medal :) Unia wypadła według mnie dobrze bo w końcu zdobyła MEDAL :) Mam nadzieję że zawsze będzie się jej dobrze powodziło ;)

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    11-08-2002
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tak rok temu o utrzymanie teraz o złoto.
    Nie do wiary.

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wielkie brava dla zawodnikow unii, ale rowniez i dla dzialaczy, ze byli wstanie zlozyc taka wspaniala druzyne. Szkoda tylko, ze po meczu z Czestochowa zawodnicy nie mogli wyjsc na tor i podziekowac kibicom. ale tak to juz jest gdy za ochrone ma sie panow ze srednia wieku 65 lat nie potrafiacych powstrzymac kibicow przed wtargnieciem na plyte stadionu. jeszcze raz WIELKIE brava dla UNII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie to Unia i rok temu i teraz jest mistrzem , a powiem więcej w zeszłym roku byłem nawet bardziej przywiązany do niej .
    Mam nadzieje iż sukces z tego roku to nie jest tylko chwilowy stan , lecz Unia od teraz będzie cały czas walczyła o DMP . Oby w Uni zostali Ci zawodnicy co są , to na mistrza w przyszłym roku starczy , ewe. może przyjść Hampel . Może pora podpisać umowę ze sponsorem strategicznym to plus frekwencja na stadionie powinno zapewnić Uni płynność finansową i dalsze sukcesy w E-lidze .
    Moja tabela po 20 kolejkach :
    1. Unia Leszno
    2. Polonia Bydgoszcz
    3. CKM Radson Częstochowa
    4. WTS Atlas Wrocław
    Unia do boju . A co do Atlasu to postąpili w ostatniej kolejce nie fair nie tyle w stosunku do Uni , lecz w stosunku do swych kibiców i po raz kolejny udowodnili iż nie zasługują na medal DMP .
    ---------------------------------------------
    Przypomne iż Unia Leszno jest to najbardziej utytułowany zespół żużlowy w Polsce ich dorobek medalowy prezentuje się następująco :
    24 medali
    - 12 złotych (1949, 1950, 1951, 1952, 1953, 1954, 1979,1980, 1984*, 1987, 1988, 1989),
    - 5 srebrne (1948, 1977, 1982, 1983,2002)
    - 7 brązowe (1958, 1962, 1975, 1976, 1981, 1985, 1986)
    A dla porównania dorobek medalowy Poloni Bydgoszcz prezentuję się następująco :
    22 medali
    - 7 złotych (1955, 1971, 1992, 1997, 1998,2000,2002)
    - 6 srebrnych (1951, 1953, 1972, 1986, 1987, 1993)
    - 9 brązowych (1956, 1957, 1960, 1961, 1964, 1988, 1990, 1995, 2001)
    Liczby nie kłamią Panowie ;)

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Na płytę wtargnęli w końcu 65-letni dziadkowie czy kibice
    ktorzy chcieli co zrobić? Jeśli miała być feta to trzeba było trochę śię powstrzymać a nie ładować na płytę.

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na płytę wtargnęli w końcu 65-letni dziadkowie czy kibice
    ktorzy chcieli co zrobić? Jeśli miała być feta to trzeba było trochę śię powstrzymać a nie ładować na płytę.
    no wlasnie!! ja czekalem spokojnie na trybunach i czekalem na zawodnikow zeby im podziekowac, ale niestety nie udalo sie, a szkoda bo chlopakom nalezaly sie porzadne brawa za taki wspanialy sezon

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach

    a rufin dal medal?

    moze to dziwnie zabrzmi, ale mam kumpla z leszna i troche wam kibicuje. teraz po powrocie naszych do e-ligi ostrze sobie zeby na pojedynki naszych druzyn. szkoda tylko, ze nie bedzie juz walki na lini jankes senior-huszcza. to byly czasy, nie!!?? kurde balazs beda mecze!!!
    ps. mimo lekkiego zawodu w waszych szeregach gratuluje srebra!!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    My tez czekalismy na to az wyjda do nas ale widzac co sie dzieje poszlismy do parkingu i tam odbyla sie cala feta spalono marynare Prezesa, wyszli Baly, Okon i Kasper reszta chyba wolala nie ryzykowac;) fakt jest taki, ze troche to bylo nie do konca tak jak powinno byc... ale mowi sie trudno (Ares szkoda ze nie przyniosly skutku Twoje blagania, hehe)...

    P.S. Rufin odda medal na Memoriale bo na razie jeszcze nie bylo wreczenia medali zapewne zloto i srebro byly w Bydgoszczy, medal zostanie rozlosowany wsrod kibicow ktorzy zakupili ksiazke o Memoriale Alfreda Smoczyka a pozatym beda rozdane plstrony Unii...
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Cóż za metamorfoza!

    Unia popadła ze skrajności w skrajność - w zeszłym sezonie stadion szalał gdy wygrywaliśmy mecz barażowy z Rybnikiem, dziś trybuny świętowały "srebro". Mam nadzieje, że ten sozon nie był tylko odskocznią od tego co działo się w ostatnich 2-3 latach, gdy walczyliśmy o utrzymanie, ale że teraz zagrzejemy na dłużej miejsce w czubie i powrócimy do dni chwały Unii!!! Teraz cieżka praca aby skompletować zespół na kolejny sezon (ten obecny skład wymaga tylko niewielkiej kosmetyki) i obyśmy za rok świętowali mistrza Polski:)
    Pozdrawiam!

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    to znowu ja :) prawda jest taka i nie ma sie co oszukiwac: jesli Uśmiechniety odejdzie z Uni to przypuszczam ze na koniec sezonu znów Unia bedzie walczyc w barazach no moze nie z Rybnikiem ale z Gorzowem........
    Zreszta Zycze Wam z calego serca zostawcie sobie Usmiechnietego bo bez niego Unia traci 60 % swojej sily......a szkodaby bylo aby walczyla o utrzymanie z Zgrzeblarkami...:)[quote]ech ta Grabówka
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Liczylem ze Unia zdobedzie mistrza Polski
    Jednak zabraklo jednego wygranego meczu.Napewno glupio stracone punkty na wlasnym torze z wroclawiem bardzo sie do tego przyczynilo.
    Ale i tak bylo bardzo dobrze bo Unia powrocila do strefy medalowej w extralidze po tym jak branila sie przed spadkiem

  13. Powrót do góry    #13
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    podsumowania poczatek:)

    sezon ogorkowy, a zwiazane z tym podsumowania oraz spekulacje, to to co tygryski lubia najbardziej:), wiec pierwsza czesc moich wypowiedzi w tym watku:)

    Jak ze pamiec zawodna bywa rozpoczne od wczorajszej imprezy, a konkretnie od tego kto i jak mocno;) chce zostac w Unii:)

    Na poczatek Krzysiu Kasprzak:
    "Będę chciał na przyszły sezon podpisać w Lesznie taki kontrakt, który będzie gwarantował mi w każdym meczu pięć startów. Tak musi być, bo jak znów przyjdzie mi jechać do Wrocławia na dwa biegi to lepiej zostać w domu!"

    Ostatnie zdanie - no comments...

    Tnie ma co ukrywac to byl wspanialy sezon dla Krzysia, tak sie zlozylo, iz w blasku srebra: Srebro w DMP, w ME, w IMŚ, no i wygral... Srebrny Kask! Talent niesamowity, wspaniala robote odwala Zenek ze sprzetem, no i zaden zawodnik nie moze pochwalic sie lista sponsorow, ktorych wymienienie wszystkich zajmuje 10 min.:) Zaczyna myslec na torze, juz nie wozi Seby, czy adamsa ( to wlasnie on wespol z Jackiem "oduczyl" Kangura jazdy para ). Jezeli nadal bedzie sie prawidlowo rozwijal, palma nie odbije ( powyzszy cytat brzmi zlowrogo!!:( ), to bedziemy mieli w Lesznie lidera na dlugie lata, ktory godnie za lat kilka zastapi... Sebastiana Ulamka:) ( Prezesie!:) - ma Prezes pewnosc, iz z uporem maniaka bede forowal kontrakt Sebastiana w barwach Unii, warto to szybko i czysto zalatwic!:) ) i na arenie miedzynarodowej Tomka Golloba...

    Jacek Rempala:
    "W tych spotkaniach, w których nie wystartowałem mogło być podobnie, gdyż miałem bardzo dobrze przygotowane silniki, które nieźle spisywały się na treningach. Jeżeli będą tego chcieli kibice i działacze to na pewno zostanę w Unii!"
    Mimo calego szacunku jakim darze Jacka, to mowie stanowcze NIE! Fakt koncowke sezonu ma niezla, ale tak jest od jakiegos czasu w jego przypadku. Dobre wystepy powoduja, iz "zalatwia" sobie kontrakt na nastepny sezon, lecz w kolejnym roku przez kilkanascie meczy znow przyprawia kibicow o palpitacje serca. Temu Panu juz dziekujemy! Mam nadzieje, ze Pan Dworakowski nie bedzie forowal tej kandydatury, a pieniadze Agromixu zainwestuje badz w Oskara, Norberta, czy tez Sebastiana... Jackowi nalezy podziekowac za Pile, za ostatenie dwa mecze i powiedziec" Zegnaj przyjacielu! Zreszta kibice wczoraj pod parkingiem dosc glosno wyrazili sie kogo chca - bylo "Sebastian Ulamek"
    ( najglosniej i najdluzej, bo do 19.30 )
    "Leigh Adams", "Rafal Okoniewski" i "Damian Balinski"...

    cdn...
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Atmosfera na meczu była super, podobal mi się ten pomysł z balonikami, nadmuchałem się troszke wczoraj. Mam nadzieje że dziś nie będe musiał dmuchać bo wczoraj było co oblewać... ;)

    Porzucałem sobie troszkę zawodnikami w parkingu, raz mnie poniosło i niedługo Okoń zrobił by dziure w dachu ;) (ale leccy Ci zawodnocy).

    A co do podsumowania to jestem zadowolony z drużyny lecz mimo wszystko pozostał maluśki niedosyt. Nie chodzi o postawę drużyny że słabo gdzieś wypadła ale o pech (np. że Sullivan akurat dostał kontuzji na mecz z Bydgoszczą itd.).
    Postawy Atlasu w Bydgoszczy też nie skomentuje.

    Jeśli chodzi o zawodników to jedyną zmianę jaką bym zrobił (i raczej większość tak mysli) to zamiana Jacka na.... hm Hampel? Cegła?... poczekajmy...

    Ares

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nareszcie

    Nareszcie doczekaliśmy sie medalu dla mnie nawet brąz był by dużym sukcesem jak po poprzednich sezonach Byki walczyły o utrzymanie w lidze.Niektórzy z was może myśla że w taki składzie powiniśmy mieć złoto ja wcale nie zaprzecze dużo nie brakowało a by tak sie stało ale moim zdaniem do zespół pojechał na tyl ile go było stać w sezonie wiadomo że szkoda punktów u sibie z Wts ale cuż stało sie i koniec.Za rok walczymy znowu o medal mam nadzieje że teraz Leszno będzie sie cieszyć ze Złota.Ja osobiście chciałbym żeby pozostał chociaż taki skład jak mamy teraz bo jak wszyscy zuważyli mogliśmy mieć DMP 2002 a co jak sie mówi że Rempałe ma zastąpić Hampel lub Cegła z jednej strony dobrze bo by można powiedzieć nie było słabego punktu w Unii no i czy ksm będzie obowiązywał a z drugiej czy Unie będzie stać na to kasa sie teraz w każdym klubie liczy;)Uważam że w sezonie z plastronem byków będzie jeżdził jak już podpisał kontrakt Adams jak zarówno napewno będzie Baliński,Kasprzak,Jankowski,Okoniewski a co do Ułamka to poczekajmy...:)jednak myśle że Seba zostanie w Lesznie.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    487
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :)

    Nareszcie medal miom zdaniem srebro to duży sukces .Gratulacje.Brawo ,oby tak dalej.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    120
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    13 lat...

    Długa to była przerwa, tym serdeczniejsze więc są gratulacje!!
    Ale gdyby spojrzeć w annały, to proszę zauważyć, że Polonia Bydgoszcz też kiedyś i to troche dłużej czekała na medal. Przerwa w latach 1972-1986 też na pewno wymęczyła głodnych sukcesu kibiców!
    Wiecie więc starsi kibice z Bydgoszczy, co czują Leszczynianie!!!

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Suoperowy sezon

    Unia w tym sezonie pojechała znakomicie,pokazała iz ma mocny charakterek i potrafi sie zgrac w trudnych sytuacjach.Napewno żal pozostał i paru zawodników miało powazne wpadki ,ale przeciez kto ich nie ma.Jestem bardzo zadowolony i dumny ze jestem kibicem wicemistrza Polski,dla wiele drużyn sa to marzenia z sciętej głowy.Chciąłbym podobnie jak wszyscy wLesznie aby ten skład został na przyszły sezon,choć Jacek Rempała jest moim zdaniem zbyt cieńki jak na ekstralige!!Było by super gdyby pozostał Sebastian Ułamek w Lesznie.Startami w Lesznie udowodnił iż jest zankomitym i wspaniałym żużlowcem ,oraz to że jego talent cały czas sie rozwija.Ma również wsaniałe podejście do kibiców!!!Słóowko do pana Rufina:niech pan robi wszystko aby go w lesznie zatrzymać panie Rufinie!!!!błagamy na kolanach!!!!Pozdrawiam wszystrkich fanów czarnego sportu i jeszcze raz gratuluje zawodnikom i kibicom z Bydgoszczy złotego medalu!!!!!!!!!

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    1,096
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 2 postach
    Ot i cała prawda o polskim zuzlu.
    Po raz kolejny okazało sie ze tak naprawde o obliczu druzyny decyduja tylko i wylacznie pieniadze.
    Sposob na mistrza: zakupic dwoch zawodnikow.
    Z perspektywy czasu widac ze gdyby... (babcia miala wasy_ mecze w Bydzi , w Czewie itd)
    Ja bym zostawil caly sklad - nawet J.Rempała (oczywiscie oprocz Adamsa - ile on w tym sezonie zawalił meczy...).
    A co.
    Tyle zeby jezdzili faktycznie najlepsi danego dnia, a nie nazwiska.
    Po co bylo wstawiac Remaple do skkladu skoro juz po pierwszym 0 mu dziekowano.
    Co robil caly sezon Kosciuch.
    Dlaczego Kasparzak byl zmiennikiem Jankesa i na odwrot a nie np Okonia.
    Dlaczego Okon mial pewny wystep w druzynie niezaleznie od wynikow.
    Dalczego Bali byl zmieniany nawet jak niezle punktował (Bydgoszcz, Wrocław).
    itd. , mozna stawiac pytania

    PS
    Prawde mowiac mi osobiscie bardziej podobal sie ubiegloroczny sezon - tam kazdy mecz mial stawke. A w tym niestety ogladalismy takie spotkania jak Unia-Apator, Unia-Wlokniarz o przyslowiowa czapke gruszek.
    PS II
    A i po wyjazdach sie troche najezdzilem. Oj kiedy ja jedzdzilem za Unia ostatnio ? Chyba tylko do Falubazu, na IMPy, ZK i na GP.
    PS III
    Ale Adamsa to bym zmienił
    PS IV
    Szkoda ze juz koniec.


  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    19-06-2002
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    DO ZMLESZNO

    Co Ty gadasz?????
    Jak Ci sie bardziej podobal poprzednie sezon to zostan kibicem Wybrzeza Gdansk i bedziesz mial emocjonujace baraze.
    Jak Unia ma miec takiich kibicow to dzieki.
    Chyba zaden normalny kibic nie chce zeby jego klub walczyl o utrzymanie. Jeszcze zrozumialbym gdybysmy mieli 5 miejsce jak Apator ale jak walka o medal jest nudna to sorry ale sie nie znasz.
    Next sezon bez Adamsa ale z Rempala. Ciekawa teoria. Masz prawo do swoich opinii ale kto sie z toba zgadza. Przeciez lubisz emocje to ten "slaby" Adams Ci je zapewni w nastepnym roku. A Rempala oczywiscie bez emocji 0 pkt.

    pozdrowienia dla normalnych

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żeczywiście,jaka nagła metamorfoza:) Akurat ta sprawa jest łatwa do wytłumaczenia.W sezonie 2001 Unia miała zdecydowanie słabszą drużyne,wystarczyło "tylko" zakontraktowanie 2 solidnych zawodników(czytaj Okoniewski i Ułamek)i wyniki są już widoczne.Jednak wg. mnie największy udział w zdobyciu srebra mają wasi młodzieżowcy:Łukasz no i przedewszystkim Krzysiu,którzy poczynili ogromne postępy w stosunku do poprzedniego sezonu.A więc Unia miała wyrównany skład w którym każdy zawodnik zawsze dożucał potrzebne punkty,a nawet jeśli komuś nie wyszło na rezerwie był Kasper który godnie zastępował kolegów.A więc to była TA drużyna.Nie można zapomnieć również o dyrygencie tego zespołu,trenerze Krzystyniaku który wiedział co,jak i gdzie.No i na deser jeszcze pozostał nie kto inny jak sam prezes Rufin,który też wiedział co robi przed sezonem.Pewnie ojców zwycięsców jest jeszcze wielu,ale wg. mnie to właśnie Ci mieli największy wkład w srebro tego sezonu.
    Pozdrawiam!!!

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    1,096
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 2 postach
    W odp:

    "Co Ty gadasz????? "
    Jesli juz, to pisze.

    "Jak Ci sie bardziej podobal poprzednie sezon to zostan kibicem Wybrzeza Gdansk i bedziesz mial emocjonujace baraze."

    Nie chce zeby Unia walczyla o utrzymanie - to chyba oczywiste - ale takze niechce ogladac meczy o pietruszke. Wspomnialem tylko, ze w ubiegyl sezonie kazdy mecz byl wazny, a w tym juz nie. A to roznica.

    "Jak Unia ma miec takiich kibicow to dzieki. "

    Dziekuje za szczerosc. Ale smiem twierdzic ze tylu spotkan co ja na wyjezdzie Unii to nawet nie widziales w Lesznie. A prze blisko 20 lat nazbieralo sie tego, i to nawet wyjazdow drugoligowych.

    "Chyba zaden normalny kibic nie chce zeby jego klub walczyl o utrzymanie. Jeszcze zrozumialbym gdybysmy mieli 5 miejsce jak Apator ale jak walka o medal jest nudna to sorry ale sie nie znasz. "

    Jaka walka ? - oddany mecz w Bydzi juz przed spotkaniem, czy moze liczenie na innych (vide Polonia-WTS).
    Po prosty nie wyszlo, w przyszlym roku bedzie lepiej,ale nie demonizuj z tym heroicznym bojem. Bez przesady.

    "Next sezon bez Adamsa ale z Rempala. Ciekawa teoria. Masz prawo do swoich opinii ale kto sie z toba zgadza. Przeciez lubisz emocje to ten "slaby" Adams Ci je zapewni w nastepnym roku. A Rempala oczywiscie bez emocji 0 pkt."

    Bez Adamsa to fakt - zawsze sklanialem sie ku opinii ze lepiej miec dwoch srednich obcokrajowcow niz jednego indywudualiste jak Adams - a emocje faktyczne zapewni, zwłaszca w Toruniu, we Wrocławiu, w Bydgoszcy, w Lesznie z WTS - dalej wymieniac ? Przeciez przy takiej dyspozycji Adamsa rok lub dwa lata temu dzis Unia bylaby zupelnie innym klubem - kto wie czy nie byloby lepiej.
    Dalej, czy ja napisałem ze Rempała ma byc wystawiany do skladu ? Jego wola czy zostanie czy nie.
    Zwroc uwage ze od poczatkow jego startow w Lesznie sytuacja powtarza sie - 0,0,0,11,11,0,0,8 itd
    Chcialem tylko zasygnalizowac iz w Lesznie sa tzw Swiete krowy ktore niezaleznie od wynikow i tak pojada.
    Masz zmiennika dla Adamsa lub Okonia ?

    PS
    Pamietasz moze Pile - kto sie obrazil a kto jechal ?

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dal wszystkich zawodnków UNII za walkę w całym sezonie, a jednocześnie Owacja na stojąco dla Włókniarza za swoją postawę w ostatnim meczu. Bliście rewelacyjni.
    Żałuję tylko dwóch rzeczy z końca sezonu.
    1) że nie mogłem zobaczyć swoich zawodników po meczu,
    2) że duch sportu we Wrocławiu umarł.

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    966
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 25 w 15 postach
    W przyszłym sezonie jeśli będą pieniążki - będzie sprzęt, to i Rempała znów pokaże pupę Tomkowi Gollobowi. Taki to sport
    let the metal flow.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ave no i co z tego ze Uniaa w przeszlosci zdobyla wiecej medali ? to teraz kazdy ma oddawac jej mecz walkoverem bo " zesplu ktory iles lat temu zdobyl tyle medali i tak nie pokonamy" bwahahahhaa ale ty glupi jestes.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ave no i co z tego ze Uniaa w przeszlosci zdobyla wiecej medali ? to teraz kazdy ma oddawac jej mecz walkoverem bo " zesplu ktory iles lat temu zdobyl tyle medali i tak nie pokonamy" bwahahahhaa ale ty glupi jestes.
    Czy ja coś takiego napisałem , chciałem pokazać iż Unia ma za sobą najbogatszy dorobek medalowy , a do niedawna panujące zespoły marnie na tym tle wyglądają , a pisanie o kimś , że jest głupi to chyba tylko może stwierdzić psychiatra , ja bym raczej tak o tobie napisał .
    I koleś nie lataj tak bo to forum na swój poziom i możesz bana złapać . A może chcesz kiedyś ze mną w Lesznie "pogadać" ???

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Podsumowanie wyczynów poszczególnych żużlowców Uni

    Przed tym sezonem (tj. sezonem 2002) Unia była zespołem , który walczył o utrzymanie w lidze . Kibice i działacze zapragneli by znów Uni mogła świecić swym blaksiem na wyżynach Ekstraligi . I tak do zarząd pozyskał nowych sponsorów , którzy zapewnili Uni dobre transfery , i bądz co bądz lepszą płynność finansową .
    Przed sezonem 2002 zespoł lesczyńskich byków opuścił jeden z bardziej utytuowanych zawodników polskiego żużla :
    Roman Jankowski - zadodnik , który w swej karierze niegyś wraz z Zeononem Kasprzakiem doprowadzał niejednokrotnie Unie do zdobycia medali DMP . Jednak jego wiek , nie dawał mu takiej świeżości na torze , był to zawodnik 2 lesczyńskiej lini jeżdzący na średnim stałym poziomie , lecz również zdarzały mu się konkretne niewypały i to głuwnie spowodowało iż Roman Jankoski porzegnał , się z zespołem lesczyńskim (ale nie do końca tu ma swego syna Łukasza Jankowskiego ) i przeszedł do 2 ligowej Gwardi Warszawa , co jak widać było dobrym posunięciem , ponieważ żużlowiec ten w dużej mierze przyczynił się do awansu Gwardi do 1 ligi .
    Do zespołu natomias przybyli :
    Rafał Okoniewski - nadzieja Polskiego żużla kapitalny junior , b.dobry w wieku seniora , to on wraz z pozyskanym Sebastianem Ułamekiem , miał być krajowym trzonem zespołu , początek sezonu był tego potwierdzeniem udane występy tego zawodnika , zarówno w Lesznie , jak i na wyjazdach . W pod koniec zasadniczej części sezonu , zawdonika tego borykały kłopoty sprzętowe , których odbicie było widoczne w Pla-off , ale jak wiemy każdy sportowiec jest tylko człowiekiem . Kłopoty te sprawiły iż stał się on zawodnikiem tzw. drugiej lini . Ale miejmy nadzieje iż w przyszłym sezonie Rafał pokaże nam coś więcej .
    Ogólna ocena za sezon 2002 : 3+

    Sebastian Ułamek - jeden z głownych filarów zespołu WTS-u , oraz swego poprzedniejszego klubu CKM-u . Etatowy uczestnik cyklu GP , to pozyskaniu tego zawodnika możemy w dużej mierze zawdzięczać taki a nie inny wynik końcowy zespołu Leszczyńskiego . Prawdziwy profesionalista , nie pamiętam by zawalił jakiś mecz . Gdy już przyzwyczaił się do kolegów z Leszna , był świetnym partnerem w parze o czym mogą dużo powiedzieć leszczyńcy juniorzy . Nie dziwie mu się iż bierze dobre piniędza , za swą nie da się ukryć prace , w której nie odpieprza fuszerki tylko jezdzi tak jak tylko potrafi . Myśle iż prezes Rufin to właśnie w oparciu o tego chłopaka powinien tworzyć zespół na przyszły sezon .
    Ocena ogólna za sezon 2002 : 5+ !!!

    Unia Leszno jest zespołem , który głównie opiera się na swych wychowankach , oraz zawodnikach krajowych ;) :
    Jacek Rempała- Typowy zawodnik 2 lini , ale chyba tylko z własnego wyboru , niejednokrontnie udowadniał iż stać go na wiele . Początek sezonu zwiastował pewną metamorfozę tego zawodnika , awanse w zawodach idnywidualnych , dobre występy ze słabymi zespołami , pozniej dłguo nic przerwa ... spowodowan .... nie wiadomo , może kłopoty szprzętowe , może rodzinne , a może wypalenie sportowe , zawodnik za swą słabą postawę musiał odpocząć od występów w pierwszym składie Byków . W pod koniec play-off zawodnik , znów dał znać o sobie iż potrafi zdobywać dobre punkty , czego potwierdzeniem może być zwycięstwo w Memoriale im. Alfreda Smoczyka , zawodnik zagatkowy , pożyjemy zobaczymy , ja twierdze iż powinien on zostać w Lesznie , chociażby by jezdził tylko w meczach w Lesznie .
    Ogólna ocena za sezon 2002 : 2+

    Damian Baliński - praktycznie można o nim napisać to samo co o Jacku Rempale z tym wyjątkiem iż dobra postawa drugo liniowa trawał u tego zawodnika mniej więcej cały sezon . W ważnych meczach potrafił zdobywać równie ważne punkty .
    Ogólna ocena za sezon 2002 : 4--

    Krzysztof Kasprzak - kapitalny żużlowiec , junior , który swoj talent odziedziczył po swym ojcu . Zawodnik , w miare równomierny który zdobywa 8-12 pkt. W niektórych meczach w tym sezonie oczywiście zdarzało mu się nie zdobyć punktów , lecz było to spowodowane głuwnie tym iż Leszno ma dwóch świetnych juniorów . Gdybym miał zklasyfikować , go wśród zawodników leszczyńskich znalazł by się tuż za Adamsem i Ułamekiem . Chłopak ten potrafi jezdzić nie tylko na swym torze , ale również na wyjazdach . Wice mistrz świata juniorów oraz wice mistrz Europy
    Ogólna ocena za sezon 2002: 4+

    Łukasz Jankowski- bardzo dobry junior , w zawodach ligowych zawodnik który potrafi przywieść 12 pkt. jak i 0 pkt. jednak jest to junior i brak doświadczenia w jego przypadku nie stanowi dużych problemów ponieważ on dopiero je nabywa , a pomoc ze strony ojca może mu tylko pomóc .
    Dać sprzęt i patrzeć jak szaleje ;)
    Ogólna ocena za sezon 2002 : 4

    Obckokrajowcy w Lesznie nie stanowią tak jak w większośći klubów trzonu zespołu , oczywiście prócz L. Adamsa
    Leigh Adams - trzon Uni od 7 lat , to ten dzięki któremu zawodnicy Uni ścigają się w najwyższej klasie Ekstralidze żużlowej . Pewniak w meczach na którego , można zawsze stawiać , choć ten sezon był dla niego no nie do końca rewelacyjnym . Zdarzało mu się przyjeżdzać za plecami wszystkich rywali , jedak po pierwszych meczach był już raczej głównym punktem zespołu , owszem można powiedzieć , że zdarzały mu się pojedyńcze wpadki , ale komu się nie zdarzają .
    Ogólna ocena za sezon 2002 : 4

    Ales Dryml - zdecydowana druga linia wśród zagranicznych zawodników Poslkiej Ligi , zawodnik który jezdzi na poziomie Jacka Remapały , a przecież nie po to kupuje się i sprowadza z zagranicy zawodników by przywozili 3 pkt. owszem każdy punkt jest ważny , ale temu panu powinnyśmy podziękować . Trapiła go kontuzja spowodowana KSM-em . To wszystko wyjaśnia , matactwa i wykręcania w Lesznie nie chcemy .
    Ogólna ocezna sezonu 2002 : 2

    Niklas Klingberg- Wielki zawodnik GP , indywidualny mistrz Szwecji , co w najważniejszym meczu dla Uni w sezonie przywozi 1-2 pkt. :[ Nie wyjeżdzą do decydującego biegu , czy to postawa warta sportowca , tak jak wyżej temu panu już dziękujemy .
    Ocena ogólna sezony 2002 : 1

    Tak jak widać zespoł leszczyński to złożona sprawa , Rempała i Baliński , zawodnicy z możliwościami , ale bez czegoś .. Doskonali juniorzy , solidny Adams i Ułamek to sukces naszego zespołu .

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ave wszystko pieknie ladnie prawie z wszystkim sie zgadzam ale podciagajac Rempale do wychowankow Unii toś przegial;););)
    wyedytuj to bo nie moge na to patrzec;)
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A po co mialbym z toba "pogadac" ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •