Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 122

Wątek: EXTRALIGOWY Falubaz podsumowanie sezonu i plan zmian na przyszły

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W tym roku troche slabsza praca z mlodzieza bo praktycznie tylko kurmanek sie rozwijal, reszta zastoj :))

    Ocenie naszych zawodnikow w skali 1-10

    Nicky Pedersen - 9
    Billy Hamill - 8
    Antonin Svab - 6
    Maciej Kuciapa - 7
    Andrzej Huszcza - 7
    Krzysztof Stojanowski - 6
    Grzegorz Klopot - 4
    Rafal Kurmanski - 8
    Dawid Kujawa - 1 !!!
    Sebastian Smoter - 1

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Holla holla ja mawia Ja Rule

    Apeluje o więcej krytycyzmu!Absolutnie nie chę potępiac Bartkowiaka , ale myslę ,że w pewnych momentach jest on poprosytu hamulcowym zmian .Są pewne inicjatywy które mają poprawić prace klubu, notabene wychodzące od Smolenia, aby doprowadzić do porządku biuro klubu i poziom pracy w nim.Jest nawet młody człowiek który będzie tam pracował na etacie (wszyscy go znają)ale na dizeń dzisiejszy siedzi tam emerytka ,a temu młodemu człowiekowi nikt nie proponuje pracy za pieniądze jedynie społecznictwo .Obecna pracownica nie zna nikogo z żużlowego światka i nie wie nawet jak włączyć komputer.Podam prawdziwy przykład.Przed półfinałem IMŚJ przysyłają maile z FIMu , dotyczące organizacji ,akreytacji, w języku angileskim.Wyobrażcie sobie sytuacje ,że w/w pani nie ma pojęcia o co chodzi(gdzie włącza się kompa a co dopiero mówic o outlooku) w ogóle albo bierze urlop na tydzień z powodu odwiedzin u niej rodziny i nie ma kto załatwić palących spraw np wypłaty z kasy za jakiś rachunek czy coś .Prezes na prośbę załatwienia tego , odpowiada ,że jest zajęty .Nie dziwie sie bo przecież jest zajętą osobą ale czemu nie zorganizuje pracy klubu jak należy? Po jakiego grzyba trzyma tę babę tam?Po co naraża się na podejrzenia dając koncesje na sprzedaż piwa swojemu synowi?Skoro 100 knajp zrobiłoby to sprawniej i bez układu za pieniądze a nie za uścisk dłoni?Dlaczego na stadionie jest tak mało reklam?Dlaczego salony samochodowe jak kiedyś za np 3000zł za pokaz nie prezentuja swoich samochodów przed meczem?Dlaczego nie współpracuje się z mediami narzucając im sposób prezentowania meczy i sponosrów w gazecie(by ich lepiej eksponować w mediach nie tylko na stadionie)?Czemu jest totalny brak komunikacji z kibicami?Nie organizuje sie żadnych wyjazdów na mecze , nie organizuje się spotkań z żużlowcami (Hamill Pedersen są znani tylko ze zdjęć i kewlarów).
    Ja nie mam pretensji do Bartkowiaka, on pracuje to trzeba mu oddać.Ale marnuje energie na zła pracę, niech przyjmie do pracy porządnego człowieka , który wyegzekwuje podstawowe sprawy .Niech wreszcie to wszystko wychyli sie poza pierwszą ligę , bo jak patrze zę za przeproszeniem dziury jak Leszno i Piła mają drużyny które walczą i są silne a my patrzymy na tego trzęsącego sie Huszcze to mnie szlag trafia.Ot jeżdżąca historia naszego klubu , ale ostatnio prezentowany przez Andrzejka poziom przygotowania sprzętowego to jak nic poziom naszego klubu w ogóle.
    Po za tym dodam ,że od firmy Qiuck Mix wyszło zaproszenie dla kibiców by wspólnie omówić gadżety reklamowe na przyszły sezon , tj kubki, szaliki i koszulki oraz czapki.Skąd sie dowidziałem? No przecież nie od prezesa.On opowiedział przedstawicielowi firmy,członkowi zarządu panu Maksimowi ,że nie ma głowy na organizowanie takich spotkań.A quick mix chce marketingowo zaistnieć i wykorzystac ten sukces/awans co nie jest dziwne skoro tyle inwestuje.Ale spoko, w grudniu zorganizujemy takie spotkanie , mam juz plan spotkania i miejsce oraz program do omówienia.
    Nie chcę szarpać prezesa , on naprawde dużo zrobił w przekroju czasowym.Ale Walasek to by mógł do dziś jeżdzic u nas a nasze spadki do niższych lig juz mi sie odbijają.Dlatego nie marnujmy i nie pozwólmy zginąć i odejśc w niepamięć dobrym inicjatywom , skoro je wnoszą do klubu nowi ludzie jakimi są Smoleń i Maxim oraz kibice.Zielonogórska prowincja zasiadająca w zarządzie nic nie wskura.Spójrzmy na losy naszej drużyny w ostatnich latach.Tam jest odpowiedż.Aha i przypomnijcie sobie zeszły rok u siebie mecz z Gorzowem i pogorm w Lesznie.To najświeższe hańby.Dalej już mi sie nie chce wymieniać, bo obrzygam sobie marynarkę.

    Jako gospodarz tego wątku zachęcam do dyskusji i polemiki na temat naszego klubu .Kiedy robimy spotkanie z Quick Mixem? Jakieś propzycje.Końcówka tego roku czy początek następnego?
    [b]Aha i najważniejsze!Kandydat na prezydenta Zielonej Góry pani "katechetka" Ronowicz, spytana czy będzie wspierać sport profesjonalny w Zielonej(w domysle żużel)odpowiedziała ,że nie.Ona wspomoże młodzież i sport młodzieżowy i inne bzdury o ideach nauczycielki katoliczki.Mam nadzieje ,że pełnoletni forumowicze wykorzystają swe prawo wyborcze i z konieczności zapobiegną takiemu obrotowi sprawy byśmy zostali pozbawieni dotacji na klub(ok 600tys rocznie)i montażu sztucznego oświetlenia na stadionie w zamian za pomnik Papieża i parafiade dzieci szkół podstawowych .A obecni reprezentanci miasta zarządzie klubu(wcale nie z mojej ulubionej ekipy zasiadają dzis w zarządzie klubu i wiedzą co znaczy dla dziesiątek tysięcy zielonogórzan zużel).Nie pozwólmy 50 lat tradycji zielonogórskiego żużla zniszczyć nieudacznikom !

    CO WY SĄDZICIE O FINANSOWANIU ŻUŻLA Z KASY MIEJSKIEJ?Ja jestem na tak , w końcu to największe cotygodniowe wydarzenie sportowe miasta od 50 lat .A dawanie wszystkim znaczy nikomu.Trzeba wybrac wiodące dyscypliny a na pierwszym miejscu żużel.Chyba nie ma wątpliowości?
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Zgadzam sie ze zdaniem falubazziniego odnosnie pani ronowicz,która jest naprawde nie konkretnym kandydatem, co chwile ******** ze da każdemu, wczoraj odbyla sie debata dwóch kandydatów z nauczycielami, i panna ronowicz strasznie wymijająco i niekonkretnie odpowiadała na pytanie , np. Jak pani zamierza usprawnić szkolnictwo? a ona na to "Ja nie jestem nauczycielem z przymusu" przytnijcie ludzie co to była za odpowiedź, wogóle ludzie sie z niej smiali że nie potrafi odpowiadać a najlepsze było jak ją Listowski zaginał odpowiedziami aż jej sie troszke głupio robiło, podobnie jak Gietrychowi podczas debaty o sprzdaży Stoemu. Ale to nie wazne. APELUJE : JESLI CHCECIE ŻEBY SYTUACJA ZUŻLA W ZG SIE NIE POGORSZYŁA TO NIE GŁOSUJCIE NA TĄ PANIĄ. To czysty skandal jak ona sobie zdobywa wyborców, dogaduje sie z proboszczem ten apeluje żeby oddać głos na dobrego kandydata ( i tu wzmianka o ronowicz) a na dodatek przed kosciołem stoja takie penery i rozdają obrazki ronowiczowej tak jak by to była Matka Boska.

    2.Spotkanie z quick-mixem lepiej jak by sie odbyło w tym roku, jeszcze przed swiętami, co wy na to??
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec Awatar KSF1946
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    604
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wow, popieram w 100% to co wyżej napisał Falubazini.

    Jakieś 2 lata temu na PZLD napisałem że pan Bartkowiak nie nadaje się do prowadzenia (poza sferą finansową) klubu żużlowego. Spotkałem się z niezadowoleniem ww. Pana z mojego tekstu... teraz po 2 latach dowieduję się że nie tylko ja tak myślę :-)

    Klub zielonogórski jest w 100% NIEPROFESJONALNY. Brak jest zupełnie kontaktu z kibicami i mediami. Zero imprez na które chciało by się pójść poza ligą. O zawodach dowiaduję się z drobnej relacji w Lubuskiej albo z urwanego plakatu na słupie (żenująca jakość!). Brak jakiejkolwiek reklamy żużla w mieście... myślicie że to niepotrzebne, bo np. żużel jest u nas ponad 50 lat??? a figa, właśnie że ludzie odchodzą powoli od takiego sportu, wolą siedzieć w kapciach przed Eurosportem i wrzerać czipsy. Obecnie w Zielonej Górze tylko FANI przychodzą na mecze, zwykli ludzie to rzadkość na stadionie. Żużel powinien stać sie produktem, który w prostej zasadzie powinien być sprzedawany!!!
    Brak jest jakiejkolwiek współpracy z mediami!!! Pseudokonferencja w pokoiku 5x5 metrów to czysta farsa. Kibiców to już się olewa na maxa. NIC się nie dzieje. W bieżącym sezonie nawet nie wiedziałem kiedy odbył się ostatni mecz. Myślałem że po takiej końcówce to awans będzie świętowany ze 3 miesiące, a tu tylko jakaś biedna Zachodnia Liga Młodzików w dzień powszedni o 15-tej... farsa i kpina...

    I do tego ten piepsz***** klub. Dziura nie klub. W klubie powinna pracować osoba, która ma jakieś pojęcie o żużlu. Znajomośc angielskiego i pełna obsługa komputera to zwykła podstawa. Każdy komunikat powinien być o 8 rano już w internecie... przecież to jest szybka i niemal darmowa informacja, która dociera do wielu, wielu osób... No i ta strona pożal się boże oficjalna... nuda i... nic więcej... aż mi się pisać nie chce.
    Jeśli sytuacja w klubie w najprostszych kwestiach się nie zmieni to nie ma marzyć abyśmy mieli super drużyne. Tak czy inaczej będzie to wielka prowizorka jaką oglądamy co roku w innej lidze od 1995 roku... jejku to już 7 lat...

    W bieżącym roku została zmarnowana piękna impreza - półfinał IMSJ. Nie piszcie mi że to deszcz... wg. mnie marnie zrobiona impreza od strony organizacyjnej. Niczym klub nie potrafił zachwycić widzów... nieczym... zero jakiejkolwiek koncepcji na widowisko żużlowe. Aż mi się pisać nie chce.

    Jak długo mamy oglądać taką farsę??? Przecież klub nie ma nawet oficjalnych pamiątek... jakiś gość zrobił jakieś tam dziadoskie proporczyki i jeszcze gorsze szaliki. Co to ma być??? Przecież to jest spory temat do popisu, a tu taki prezes stwierdza że nie ma do tego głowy.

    Dlaczego nie można w klubie zatrudnić osoby Profesjonalnie zajmujące się promocją, które będą menadżerami klubu. Potrzebny jest ktoś kto zacznie na poziomie prezentować klub i ukruci farsę zwaną Zielonogórski Klub Zużlowy. Kazdy mecz powinien być "długo wyczekimanym świętem w Zielonej Górze" a nie tak jak teraz kolejnym meczem o "coś tam"... no i można by było wreszcie ten tor dobrze robić, czy nie mam nikogo kto by się znał jak tym traktorem orać??? WALKA na całej długości toru!!! to należy wprowadzić w ZG, a nie wkółko to samo, rozpęd i dużaaaaaa i nic więcej się nie dzieje... również duże pole do popisu dla "działaczy"...

    Jako kibic rządam wprowadzenia do klubu ludzi, którzy żyją żużlem, a wyrzucenie tych (Wszystkich) dla których żużel to ot taki tam sport, w którym ktoś tam się o coś tam ściga i przy okazji się kurzy... tacy ludzie to mogą wspierać krzesła w Urzędach a nie prowadzić kluby żużlowe.

    eh, już mi się nie chce pisać... i tak dalej będzie tak samo... chyba tylko taki Morawski by nas wyratował z opresji... ja zaczynam już tęsknić za wielkimi imprezami...

    temat fajny, czekam na kolejne reakcje fanów
    Pozdrawiam
    Piotras

    Ps. Jeszcze na koniec. Klub w ogóle nie dba o osoby, kótre będą przyszłymi kibicami... kogo mam na myśli... ano dzieciaki, które powinny się na podwórkach ścigać na rowerach jako Huszcza i Gollob a klub powinien dzieciakom do 15-tego roku życia dać darmowe wejściówki. Jeśli nic się nie zmieni to za parę niewiele z tych dzieciaków będzie chodzić na mecze, bo i po co, i tak nikomu na tym nie zależy.

  5. Powrót do góry    #50
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Spotkanie z Quizk Mixem !!! Bomba !!!
    Wreszcie inicjatywa wsprawie gadzetów , to jest bardzo potrzebne aby przygarna kibiców. W miescie brakuje sklepiku z gadzetami , a te szaliki które zostały ostatnio zrobione z takiego śliskiego materialu to tylko nim dupe podetrzec. Przeciez to my kupijemy te szaliki i inne gadzety i my powinnismy decydowac w jakims stopniu jakie one mają byc. Od nowego sezonu ja bym widział jakies wypas kubki , czapeczki , koszulki no i of kros szaliki jakies fajne. Natomiast wydaje mi sie ze dobrym bajerem byłoby dodawanie do kazdego programu dlugopisu , jakiej naklejki czy plakatu z druzyna . Musi dojsc do tego zeby kazdy w ZG i nie tylko marzył aby posiadac szalik ZKZ , aby móc pisac długopisem z napisem ZKZ , aby nosił koszulke Falubazowni .

    Pozdrawiam FanFalubaz
    Tylko Falubaz!

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec Awatar KSF1946
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    604
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze odnośnie pamiątek...

    Były jakiś czas temu długopisy, zapalniczki i jakieś inne duperele ale widać nie sprzedawało sie to za dobrze.
    Dlaczego? Zwyczajnie, kosztowało to krocie za coś co w sumie jest reklamą klubu. Moja firma rozdaje takie reklamy za darmochę, a taki długopis czy zapalniczna kosztowała 1-2 zł. W tym roku zupełną pomyłką i beznadzieją było sprzedawanie kalendarzyków z wizerunkiem np. Huszczy za 1 zł... przecież to powinno być za darmochę. Gówniany kalendarzyk... jejku, aż mnie nosi ze złości na to dziadostwo.
    Czy nie można zrobić ładnych długopisów a nie jakieś reklamówki za grosze, jakieś ekstra koszulki a nie chińskie jednorazówki z dziadowskim nadrukiem.

    Mam tylko nadzieję że sponsor będzie bardziej energiczny i przedsiębiorczy niż klub. Przypomnę tylko młodszym kibicą że za Morawskiego to można było na Jedności kupić i kasetę wideo z meczami i bilet, inne duperele też były. Widać więc że jeśli się chce to można.

    idę juz stąd bo mnie pesymiz dopadł :-)
    pozdrawiam wszystkich

  7. Powrót do góry    #52
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Aha jeszcze jedno

    Kiedyś w gazecie , z okazji wywiadu z Z.Marcinkowskim , powiedział on ,że byli żuzlowcy nie maja wstępu darmowego na stadion .Dla mnie to prawdziwy skandal!!!Jak można nie honorować ludzi kiedyś walczyli i dosłownie ginęli za Falubaz ?Przecież takie naziwska jak Marcinkowski, Mendyka, Grygor(przepraszam ,że pomijam resztę) to nasi byli bohaterzy, których oklaskiwali nasi dziadkowie i ojcowie!!!Czy naprawde jest tak ciężko zrobić spotkanie z nimi i wystawę zdjęć("Lubuska" ma pełne archiwa)oraz wręczyć starym żużlowcom jakieś specjalne karnety ,żeby mogli sobie oglądać zawody?No ale prezes jest zajęty, szuka sponsora za granicą już 7 rok .
    Sami powiedzcie ,że gdyby zrobiono wystawę zdjęć z lat 60tych 70tych i 80tych było by co wspominać .Niech na stołach stoją tylko słone paluszki , ale co byłoby śmiechu i super wspomnień to nasze.Wstęp np 2 zyla.
    W końcu czy mamy w Zielonej aż tyle imprez i wystaw w muzeach ,na które często chodzimy?
    Zorganizowaniem takiego przedsięwzięcia zajęliby się kibice.Prawda?

    Kocham oglądać stare programy i zdjęcia(jak zawodnicy w czarnych skórach bez reklam w starych kaskach leżą na torach a obok lekarz w białym kitlu a obok karetka marki Warszawa albo stara Nyska z 74roku. I te malowane hasła !Kierowco uważaj na drodze(PZMot ostrzega).Wsród pieszych mogą byc członkowie twojej rodziny!!Sport to ważny element społeczeństwa socjalistycznego!!!Faza co?

    Doceńmy co mamy .Potęgi Realu czy Barcelny na tym polegają.Historia głupcze!!!
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  8. Powrót do góry    #53
    Zbanowany
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wpadlem w kiepski nastroj przez Was, ale to co napisaliscie to prawda w calej rozciaglosci. Brakuje manadzera z prawdziwego zdarzenia, to co jest teraz to dziadostwo jakich malo. Nie siedze blisko przy klubie. Prawde mowiac do Polski mam 1000km, wiec gowno wiem co sie tak naprawde dzieje w Zielonej, ale widze, ze sa tam ludzie ktorzy maja stycznosc z tym szajsem na codzien. Klub kompletnie nie umie sie sprzedac przyjmujac, ze kibice przyjda sami. G... prawda. Siedze od kilku miesiecy w Glasgow, gdzie sa 2 walczace o kibicow druzyny pilkarskie, Celtic i Rangers. Doslownie sie zabijaja o nowych kibicow, rozne promocje dla dzieciakow, ogromne sklepy z pamiatkami przy stadionach i w centrum miasta. Na mecze Celticow przyjezdzaja kibice z Irlandii, bo klub umiejetnie wykorzystuje irlandzkie korzenie. Widzac to i przenoszac w polskie realia optuje za takimi zmianami:

    1) Bartkowiak jest skonczony jako prezes. Bedac kiedys na spotkaniu z nim mialem wrazenie, ze komunizm sie jeszcze nie skonczyl i rozmawiam z "dyrektorem z zawodu". Teraz slysze, ze jakas stara baba zawiaduje klubowymi finansami. Won! Na miejsce prezesa niech idzie Dowhan, wiele dobrego slyszalem o tym czlowieku, ewentualnie Falubazzini! Chlop wie co gada.

    2) Konieczne dofinansowanie stadionu. Na poczatek tablica swietlna (chyba nawet wazniejsza niz oswietlenie), porzadne naglosnienie. Kosmetyka stadionu moze zawierac tez takie elementy jak portrety zasluzonych zuzlowcow na koronie

    3) Sprzedaz piwa i handel oddany firmie wylonionej w przetargu. Niech klub cos na tym zarobi.

    4) Oprawa meczu musi sie zmienic, bo wieje nuda jak na koleczku rozancowym. Nie mowie juz o MagicGirls (nota bene calkiem fajne byly), ale nawet glupie przerywniki muzyczne niech beda jakos wkomponowane w oprawe, a nie jakis gosc przychodzi z grundigiem i puszcza jakas sieczke operujac przyciskiem stop i start. Nie umie sie budowac atmosfery podniecenia.

    5) Wieksze reklamy i ogolnie wspolpraca z potencjalnymi sponsorami musi ulec zmianie. Niech oni wiedza co otrzymaja w zamian za pomoc finansowa. Po prostu trzeba przygotowac konkretne oferty. Dasz tyle to dostaniesz reklame tu, tu i tam. Pokazy samochodow to byl dobry pomysl. Nie wiem czemu tego sie nie kontunuuje.

    6) Wspolpraca z mediami lezy. Radio Zielona Gora i Bialoglowy robia co moga, ale to klub powinien zabiegac o uwage mediow, a nie media o uwage klubu. Konferencje prasowe niech beda organizowane w porzadnym lokalu z dostepem przynajmniej do internetu i telefonow.

    7) Niech klub wyjdzie do kibica zamiast czekac na niego. Ile to kosztuje wyjechac czasem z motocyklem na deptak. Dzieciaki beda sikaly z radochy i pociagna rodzicow. Przeciez sam taki brzdac nie pojdzie. I juz mamy nowych kibicow. Nie wiem czy pomysl z biletami dla dzieciakow z podstawowki jest realny. Nie wiem w jakim stopniu to oni generuja przychod klubu, ale jesli jest to niewielki procent, to niech faktycznie maja darmowy wstep.

    8) Niech klub nie zapomina o starych zuzlowcach. Za ich jazde nalezy im sie conajmniej darmowy wstep. W zamian niech spotakaja sie z kibicami i opowiedza jak to kiedys bylo. Ogolnie, trzeba organizowac spotkania zuzlowcow z kibicami, szczegolnie zuzlowcow zagranicznych. Teraz oni przyjezdzaja, robia pare punktow, inkasuja kase i tyle ich widac. Jesli skonfrontuje sie ich z kibicami, ktorzy raz pochwala, raz zgania, beda sie czuli jeszcze bardziej odpowiedzialni za wynik i losy druzyny.

    9) Klub musi byc widoczny na miescie i to nie tylko w Zielonej Gorze. Ladne plakaty, afisze, nawet udzial w pochodzie winobraniowym. Region ma zyc meczem na kilka dni przed nim. Gazety powinny drukowac kilkustronicowe dodatki z analizami, felietonami i wszelkimi informacjami o meczu.

    Wiekszosc z tego to kopia postualatow przedmowcow. Ale to tylko udowadnia jak bardzo widoczne sa braki w klubie i jak oczywiste sa drogi poprawienia obecnej sytuacji. Dla mnie pierwsza i oczywista zmiana w klubie jest zatrudnienie manadzera z prawdziwego zdarzenia.

  9. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    U know what r U talkin about!U've totally right!

    Vaterland.Prawda ,że mozna to co teraz piszemy w tym wątku wydrukowac oprawić w folię i po kolei realizować?Nic prostszego , nie ma co szukać jakiś piątych dróg.Oto cała esencja kibicowskich i klubowych zarazem żali i potrzeb.Mogę Wam obiecac ,że znajdę sposób by z tymi postualtami zapoznac odpowiednie osoby.
    Mam nadzieję ,że zjawisz się na święta w chacie bo przed świętami może wypali spotkanie dla kibiców z Quick Mixem.Zapraszam Cie serdecznie Ty nasz obcokrajowcu w składzie!!!


    JABOL-EXTASY 4 LADIES
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    KSM zlikwidowany, czyli czas podjąć męską decyzję

    No panowie pseudoprezesi, pseudoprezydenci
    i pseudodziałacze bierzcie się za kontrakty
    bo przyjdzie Ronowicz, zaora stadion i postawi
    drugi klasztor tym razem Jasnozielonogórski.
    Tyle jęczenia, że KSM, że to, że tamto, że Buzek,
    i co? Znieśli. To teraz zbudujcie taką drużynę
    na miarę marzeń, każdego fana zielonogórskiej drużyny,
    i chociaż nie spadnijcie po roku.

    P.S. Wszystkim którzy chcieliby się ustosunkować
    do powyższych herezji, oświadczam, że będę trzeźwy
    dopiero we wtorek.

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla mnie pan Bartkowiak zrobil bardzo duzo dla ZKŻ-tu ale jezeli w tym sezonie nie zmontuje zespolu na przyszlosc to moim zdaniem powinnien odejsc tak nie moze byc ze jestesmy za dobrzi na 1 lige a za slabi na ekstralige a wiec maja do myslenia.Co do pani ronowicz to szczeze powiem ze tymi wyborami bardzo sie interesowalem i nie wyobrazam sobie zuzla bez Listowskiego ktory daje nie male kwoty na speedway przy czym pilkarzom sie wiedzi tagze nie najgorzej ale jezeli bedzie prezydentem to nie wiem czy ona nie bedzie wolala kupic pianina do szkoly muzycznej niz dac wieksza sume na zuzl wszystko okaze sie w niedziele szkoda ze glosowac nie moge ale rodzice i rodzenstwo moga wiec pare glosow od mojej rodziny dostanie pan lisowoski .A co do gadzetow poieram w 100% super pomysl otworza sklep lub na stadionie cos wymysla to napewno kupie !!szalik kubek dlugopis ITP !!

  12. Powrót do góry    #57
    Zbanowany
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Falubazzini, kurcze, Ty mi tak nie kadz, bo sie zaczerwienie :). Na swieta przyjade, problem w tym, ze dopiero 22 grudnia bede w Polsce. Na spotkanie z quick-mixem chetnie bym wpadl, ale nie wiem kiedy bedzie ono zorganizowane...

  13. Powrót do góry    #58
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No one knows.

    Z tym terminem sie zobaczy.Zależy nam na jak największej liczbie uczestników.
    Mysle ,śobie ,że teraz jak zniesiono KSM nasz zarząd zaszaleje i zakontraktuje dwóch zawodników.Mozliwe ,że Barkowiak w następnym swoim wywiadzie powie ,że on nie będzie kontraktował na wyrost i inne kluby padną w połowie sezonu a my to jesteśmy *****iści bo szkolimy młodzież i znów nam pod górkę.Jeżli tak będzie to chyba sie zastrzele przed kasami przed inauguracją.Bo to będzie oznaczało tylko jedno.Dolne miejsce w tabeli.I amatorszczyzne w wykonaniu pana z poprzedniej epoki .Przecież sztaandar już wyprowadzili ...
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  14. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oto co przeczytałem w dzisiejszym dodatku do gazety wyborczej w ZG:

    (wywiad z kandydatami na prezydenta miasta):

    Jakie jest pani (Bożena Ronowicz) podejście do sportu i udziału miasta w finansowanieu sportu zawodowego. Jak Pani widzi możliwość pomocy, np. dla zużlowego ZKŻ w celu pozyskania środków.

    - Dam im, jak zaczna jeździć w prawo! (śmiech). To oczywiście żart. Blizszy jest mi sport młodzieżowy, rekreacyjny, szkolny. (No żesz kur.. mać- moje dop.) Sama takie sporty uprawiam, kibicuję rzadko. Wiem, że żużel to potęga. Trudno się kilku tysiącom ludzi bez niego obejść. Nie zamierzam być macochą dla żużla. A tak swoją droga, to oni mogą jeździć w prawo? (śmiech)


    I co ja mam o tym kur.. myśleć, nie ździerże komucha na stołku, ale tym bardziej ZG bez Falubazu:( Jakie wnioski mam z tego wyciągnąć (rozmowa), będzie dawać czy nie , jeśli tak to ile? Wrrrrrrrrr sporty młodzieżowe i rekreacyjne, w du.. mam rekreacje starych pryków itp. jakieś UKS-y też olewam, chce mieć dawke emocji w weekend taką jak przeżywam od 18 lat przy Wrocławskiej. Za Listowskiego miasto dawało na speedway coś koło 600 tys. zl jak będzie teraz jeśli Ona wygra (ile jeśli w ogóle). Sam nie wiem co mam myśleć. Zaznaczam, że nie prowadze agitacji za żadnym kandydatem, zastanawiam się nad tymi kandydaturami jako kibic Falubazu, potem ewentualnie jako potencjalny wyborca. pozdrawiam narka
    Falubaz ponad wszystko!!!!
    Falubaz-Sparta-Wybrzeże !!!
    Jestem teraz Ukryta zawartość # 985661

    Ukryta zawartość
    [b]Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #60
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    sami widzicie co nauczyciel(katechetka kandydat) z aspiracjami potrafi

    Teraz czas na ruch naszego klubu.Po zniesieniu ksmu musimy się wzmocnić.Kwestią jest , jeżeli mówimy w tym wątku o zarządzie czy będzie na tyle dalekowzroczny i odważny ,że nie zawaha sie wzmocnić drużyne i zapewnić jej byt finansowy.Trzymam kciuki .
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    co zrobil dla klubu bartkowiak?

    ludzie kochani. bandyci drodzy!!!

    dosyc lizania sie po pisiorach. odpowiedzmy sobie prosze co takiego dla naszego klubu zrobil pan bartkowiak?
    czy mamy klaniac sie w pas czlowiekowi ktory puscil stad protasa, walaska i doprowadzil do tego ze tulamy sie gdzie po opolach regularnie co drugi sezon? ile mozna mydlic nam oczy kolejnymi awnsami, ktore zawsze koncza sie spadkiem z ligi? powiem wiecej! FRAJERSKIMI SPADKAMI!!!
    ale po kolei:

    1. finanse - tu na pocztaek mile wrazenie.wedlug slow prezesa jestesmy jedynym klubem w polsce ktory nie jest zadluzony. tyle ze dla bartkowiaka zadluzenie to taka forma niewyplacalnosci jaka zapanowala w gorzowie czy pile. to ze ciagle narzekaja zawodnicy, trenerzy itd. nie jest wazne. wnioskujac dochodzimy do tego ze w sumie jestesmy na prostej tylko wielkie góówno z tego wynika. ile mozna sluchac tego nie wygladajacego jak prezes czlowieka ze nie moze znalezc sponsora choc przeszukla juz cala polske. ba! cala europe!!! gdybym byl kierownikiem sklepu i przez rok nie byl w stanie zwiekszyc sprzedazy zostalbym pogoniony i dostalbym jeszcze kopa w duupe. pan prezesina to wieczny malkontent i nieudacznik do potegi. moim zdaniem skoro cos nie jest dobre - jest zle. krotko i na temat. skoro kulejemy finansowo jest zle i koniec.

    2. polityka personalna - tu w najwiekszym skrocie wyglada to tak, ze kto nie jest za prezesem jest przeciwko niemu. nie ma sprzeciwow jest ok. spojrzmy jak wygladala sprawa trenerow. grabowski niewygodny - WON! jader zrobil awans, chcial wzmocnien i podwyzki pensji, co jest zrozumiale - WON! i nastal slodki czas pana janasa. jego podstawowym atutem bylo to ze byl bardzo tani. a wiadomo ze w dzisiejszych czasach kto dobry ten sie ceni. janas sie skompromitowal, wiec kompromitacja powinna dosiegnac rowniez tych ktorzy podpisali z nim kontrakt.nic z tego. dali sobie po buziaku, wypili kieliszeczek darmowej wodzi z polmosu i poproisili znowu jadera.a co tam! jak sie bawic i rzadzic to po calosci!
    sprawa zawodnikow wyglada jeszcze gorzej.protas sobie poszedl, walas sobie poszedl i jakos dopoki rzadzi pan bartkowiak nie zapowiada sie zeby mieli wrocic. a wzmocnienia? kuciapa, szymanski, kowalski itd. do cholery jasnej kto jest za to odpowiedzialny??? kibice ich kupowali??? kto wymysla takie nazwiska, kto wydaje na nich ciezko uzyskane pieniadze??? dlaczego majac takie zaplecze juniorskie, takie rzesze kibicow serwuje sie nam tak zenujace wzmocnienia? to maja byc idole ktorzy sciagna kolejne tlumy malolatow na stadion? my wychowalismy sie na jaworkach, huszczach, olszakach. a mlodzi? teraz jeszcze oddac kurmana i kto bedzie magnesem? kuciapa????????
    kwestia obcokrajowcow. tylko zeszly sezon. przed rozgrywkami kontarktujemy cala czworke. nie zostawiamy sobie pola manewru. w dodatku z hamillem przez ksm moze jechac tylko svab. svab szybciutko sie polamal i bylo praktycznie po lidze. do tego mielismy jeszcze stonehewera i richardssona(to nie ten lee co w tym sezonie). starano sie nam wciskac glupoty o pechu, fatum i tak dalej. a gdzie jest tu widoczny pragmatyzm? gdzie wyczucie i podstawowa logika poczynan prezesa i zarzadu??? no i ta wypowiedz prezesiny po sezonie ze on wie ze hamill sprzedal mecze z lesznem ale za reke go nie zlapal. po czym w tydzien pozniej podpisal z amerykancekm nowy kontrakt!!!!! czy to nie jest czysta glupota??? a potem tegoz hamilla nie sciaga sie na mecz z gnieznem u siebie w obawie zeby nie sprzedal (slowa dowhana - potwierdzi poli). koszmar!!!

    3. stadion i organizacja - wiecie ze kamil kawicki nie ma etatu w klubie? koles ktory dla falubazu oddaje naprawde kawal serducha nie jest w klubie zatrudniony! zatrudniona jest za to pani sekretarka ktora nie umie odebrac maila!!! zatrtudniony jest wiecznie pijany toromistrz - prostak, cham i nierób! zatrudniania przy obsludze sa meczow tacy ludzie jak np. koles ktory zawsze jest przy tasmie w niebieskim uniformie. po gebie widac ze jest przeprosty! kiedys przed meczem z pila przy kilku tysiacach ludzi na srodku stadionu przebieral sie w swe niebieskie wdzianko. paradowal przez kilka sekund w bialych gaciach z tesco z fajka w gebie.
    inna sytuacja. decyduajcy mecz z lesznem u siebie w zeszlym roku. kiedy karetka pojechala z jakims kibicem do szpitala zaczela sie kosmetyka toru. podeslzismy z kolesiem po zjazd dla traktorow. no i zjezdza sobie taki traktor,a lierujacy nim miś nie moze z niego wysiasc. domyslacie sie dlaczego? taki byl nachlany!!! przysiegam, mam na to swiadka. i jeszcze mu jaskulski podawal piwo w kubeczku. tak, tak. takim ludziom pan bartkowiak placi pieniadze z biletow ktore my kupujemy.
    kwestia kas biletowych. zazwyczaj otawrta tylko polowa i kilkudziesieciometrowe kolejki. no bo po co nam przedsprzedaz, nieprawdaz prezesie? a potem panie kasjerki z siatami wypelnionymi pieniedzmi ida pod opieka 2 emerytowanych ochroniarzy miedzy kibicami zaniesc kilka (kilkadziesiat) tysiecy zlotych do budynku klubowego. a co tam przeciez nic sie nie stanie.
    stadion to osobna sprawa bo jest wlasnoscia miasta. tyle ze jak slysze ze zamiast plastikowych siedzisk prezesina snujac mocarstwowe plany chce montowac oswietlenie na ktorego wykorzystanie potem nie bedzie pieniedzy to krew mnie zalewa. nie bede nawet tu sie rozpisywal o parkingu pod stadionem bo ten temat byl zbyt wiele razy walkowany.
    jeszcze porusze tylko kwestie ogrodkow piwnych, ktore powstaly na naszym stadionie. dla ludzi spoza zielonki dodam tylko ze prowadzi je syn pana prezesa (sam prezes jest szefem jakiejs dziwnej komorki do zwalczania problemow alkoholowych:) ). na predce zbite z desek pseudo ogrodki wygladaja zenujaco. a wystarczy zrobic maly przetarg i taki lech z zywcem pozabijaly sie o to kto bedzie serwowal co pare niedziel piwo dla parunastu tysiecy kibola. bylyby ladne i schludne ogrodki, grille z szaszlykami, golonkami i innymi frykasami, zamiast tej budy z kielbasami, ktore nawet nie maja swojej nazwy i sprzedaja je w tesco po 4 zlote za kilo. tylko trzeba chciec tego wszystkeigo i miec wizje. ja jednak od kiedy pamietam slysze jak prezesian mowi o niezbednych pracach przy modernizacji parkingu. a jakze!!! tam pompujemy siano, bo kto to sprawdzi???

    panowie nei wiem jak wy ale mam dosc ignorowania nas, glownym sposnorow tego klubu przez bartkowiaka i jego klike. mam dosc tego ze kiedy pojde spytac prezesa o pomoc w zalatwieniu autokaru na wyjazd, odpowie mi ze nie bedzie ze mna rozmawial bo pewnie jeszcze rozrabiac i ze sa mecze w zielonej gorze, na ktore nie musze wynajmowac specjalnych srodkow transportu.

    na zakonczenie chcialbym tylko dodac, ze ostatnio mowi sie iz idzie ku lepszemu. no bo quick mix, no bo chyba bedzie BP. tylko jedno pytanko. kto to zalatwia? bartkowiak? oczywiscie ze nie. gdyby nie PAN SMOLEN bartkowiak chodzilby dalej po stadionie w dziurawych skarpetach i plakal ze nikt nie chce mu pomoc, ale falubazu nie zostawi bo sie boi o jego przyszlosc (sic!). ile mozna zebrac siano z kasy miasta? wygra taka ronowicz i zrodelko pieniazkow sie skurczy a moze nawet zwezy sie do minimu?

    dlatego w falubazie tak dlugo nie bedzie dobrze dopoki nie przebudujemy go od podstaw, na dzien dobry wyrzucajac bartkowiaka. dziekuje

    csak eger miki. unio rongy.

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Macie rację chłopaki-czas Bartkowiaka się skończył.
    Musi znaleźć się osoba,która zajmie się marketingiem.Musi wypromowac żużel w ościennych miastach-zrobić spotkania z ludźmi wszczepić w nich miłość do żużla.kiedyś było u nas w Nowej Soli spotkanie z A.Huszczą połączone z dniem sportu przyszło ponad tysiąc osób.Huszcza rywalizował z reprezentantami szkoły potem jeździł na motocyklu-potem wiele z osób obecnych na tym spotkaniu można było spotkac na stadionie.A teraz? Wiele osób nie wie jak wygląda motocykl jak się jeździ na zużlu kto z kim rywalizuje.W martwym okresie spotkania zorganizowane w Żarach Żaganiu Szprotawie Kożuchowie Lubsku Gubinie Nowej Soli Wolsztynie Krosnie Sulechowie Świebodzinie na pewno spowodowałyby wzrost zainteresowania Naszym Kochanym sportem i Klubem.Mógłby klub sie postarać aby w każdym z w/w miast wisiał billboard na którym informowanoby o której i z kim najbliższy mecz(ma takie billboardy Sparta wiszą np.w Lubinie Legnicy Środzie).Sprawa gadżetów.Fajna inicjatywa quick-mix ale dla mnie jest w nazwie tylko FALUBAZ dlatego żadne ZkŻ i inne do nie mnie trafią ale dobrze że będzie dużo ludzi może zacząć się utożsamiać z zielonooórskim klubem.Oprawa meczów.Ciężko zaprosić jakąś orkiestrę dętą lub jakiś zespół żeby przygrywał przed meczem?Albo gością z porządnym sprzętem i muzyką żeby grała w przerwach?Pamiętacie ludzi którzy żonglowali piłką itd.Niby małe rzeczy ale zawsze coś.
    Jeżeli nie można z p.Bartkowiakiem pogadajmy z p.Dowhanem może on zgodzi się aby jakas osoba wybrana z naszego grona komunikowała się z klubem w sprawach oprawy meczów promocji klubu wspólnych wyjazdów gadżetów itd.
    Pozdrawiam
    P.S.Falubazzini widziałbym Ciebie na tym miejscu
    WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak, racja z ta amatorszczyzna pana prezesa, cały czas lata po piekarniach i supersamach i pyta czy ktos nie kupi opony któremuś z naszych, na szczęscie jest pan Smoleń. jeśli chodzi o odwołanie prezesa to jestm na 100% pewien, że jeżeli za rok spadniemy to już naprawde wielka rzesza kibiców sie odwróci od prezesa a co za tym idzie od klubu, także jeśli spadek ze sezon bedzie to całym sercem jestem za zmianą prezesa, mysle że wiele osób także
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    UWAGA UWAGA

    Dzis tj 8.11 otrzymaliśmy(wraz zFalubazzinim)potwierdzenie spotkania ze sponsorem strategicznym Falubazu firmą Quick Mix w celu omówienia działań marketingowych oraz związanych z profesjonalnym funkcjonowaniem FANCLUBU , wraz z kartami członkowskimi i innymi atrybutami prawdziwego kibica.Ww spotkanie odbędzie się na pewno w listopadzie.

    WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW W ŚRODĘ WIECZOREM.Nie martwcie sie bandyci będzie dobrze.

    csak eger miki. unio rongy.

  20. Powrót do góry    #65
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    No bomba spotkanko z Quick Mixem , karty członkowstwa , flaga w produkcji ehh juz widze co to bedzie sie działo 30 marca , feta pierwsza klasa ;)
    Tylko Falubaz!

  21. Powrót do góry    #66
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Ja mam pewna probe do was forumowiczów , mój kolega z klasy jezdzi w szkółce zuzlowej i najprawdopodobniej na wiosne bedzie zdawał licencje. Teraz poszukuje on sponsorów którzy pomogli by mu w zakupie stroju (kevlar , buty , lyzwa , google , kask , ohcraniacze itp itd) Widział ze udzielam sie na tym forum i dlatego zwrócił sie do mnie o pomoc w znalezieniu jakiejs firmy.
    I tutaj mam nadzieje ze forumowicze pomoga !! Chodzi oto zeby kazdy kto moze pogadał w waszej firmie , lub popytał znajomych czy by przypadkiem nie dało sie jakiejs kasy wyczaic. Kolega ten mówił mi ze kazda złotówka sie liczy !!
    B@ndyci pokażcie na co was stac !!!!!
    Tylko Falubaz!

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to mamy już po wyborach na prezydenta miasta, wynik: Bożena Ronowicz - jak to się przełoży na naszą sytuacje w klubie? Będzie gorzej czy może lepiej, choć tego sie raczej nie spodziewam, co myślicie? Będzie w ogóle bywać na Wrocławskiej na meczach Falubazu? pozdrawiam narka

    P.S. Jubileuszowy 200 wpis hehe troche mi to zajęło w sumie.
    Falubaz ponad wszystko!!!!
    Falubaz-Sparta-Wybrzeże !!!
    Jestem teraz Ukryta zawartość # 985661

    Ukryta zawartość
    [b]Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #68
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to mamy już po wyborach na prezydenta miasta, wynik: Bożena Ronowicz - jak to się przełoży na naszą sytuacje w klubie? Będzie gorzej czy może lepiej, choć tego sie raczej nie spodziewam, co myślicie? Będzie w ogóle bywać na Wrocławskiej na meczach Falubazu? pozdrawiam narka
    Jesli chodzi o ta kobite. Nie wydaje mi sie zeby regularnie chodzila ona na nasz stadion. Ale kto wie moze przed kolejnymi wyborami pokaze sie u nas :) A co sie tyczy sytuacji w klubie, to raczej malopradopodobne zeby cos sie polepszylo !!! Takie jest moje zdanie :P



    P.S. Jubileuszowy 200 wpis hehe troche mi to zajęło w sumie.
    A to jest moj jubileuszowy 2000 wpis :P Ejj raptem tylko jedno 0 mam wiecej od Ciebie Tony :P

    Pozdrowka owadzik:)

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    449
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zła wiadomość:

    Druga tura wyborów na prezydenta Zielonej Góry:
    Bożena Ronowicz - 50,5 %
    Zygmunt Listowski - 49,5 %
    Różnica między kandydatami: około 200 głosów (nie jestem pewnien tego)
    Prezydentem Zielonej Góry zostaje....Bożena Ronowicz.
    Co za porażka...

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PANOWIE SPOKÓJ ZALECAM!

    nie przesadzajmy.popatrzmy na to spokojnie:

    1. miasto utrzymuje stadion, ktory jest jego wlasnoscia. tutaj nic sie nie zmieni. sa jakies plany i moim zdaniem beda dalej wdrazane w zycie.

    2. miasto daje pieniadze na szkolenie mlodziezy, a o tym chyba pani ronowicz wlasnie mowila. ponoc priorytetem jest dal niej szerzenie sportu wsrod ludzi mlodych.

    3. profesjonalny klub zuzlowy nie ma prawa opierac swojej dzilalnosci tylko na pieniadzach uzyskiwanych z kasy miejskiej. panowie! tu trzeba sponsorow a nie tych kilku marnych zlociszy darowanych przez zarzadzajacych miastem.

    4. to ze ronowicz zostala prezydentem nie oznacza ze jest ona w miescie wladza ustawodawcza i wykonawcza.

    5. a przede wszystkim nie wierze, zeby nowa pani prezydent zrezygnowala z dofinansowania zuzla. za duzo byloby szumu gdyby zupelnie odciela lub powaznie skurczyla fundusze na kochany FALUBAZIK.

    zobaczycie ze bedzie dobrze. nie ma co amentowac i besztac kogos zanim zaczal robic cokolwiek. dajmy czas.

    13 KWIETNIA PRZYJEZDZA DO NAS UNIA LESZNO.AAAAAAAAAAAA!!!!!!
    csak eger miki. unio rongy.

  26. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ćwiczcie lepiej marsz w szeregu i okrzyki pod Urzędem Miejskim.

    [b]Ja jednak nie jestem spokojny.Oczywiście SLD w Zielonej zamieniło się w AWS ale są korzystne różnice przemawiające na korzyść obecnego prezydenta.Teraz nie byłbym tego pewien.Wyobrażmy sobie ,że gdzieś tak w marcu ONA chce stwaiać pomnik papieża i ustanowic nową nazwę ulicy JPII.Przecież to wszystko kosztuje.Albo da dotacje na jakąś świetlice katolicką z 50 tysięcy , która to świetlica jest prowadzona przez jakiegoś zboczeńca molestującego dzieci o czym przeczytamy za dwa lata w gazetach.Listowski kupiłby za te 50 tysięcy dwa silniki, ONA nawet nie pomysli , powie: jak to(?) 50 tys to tyle pieniędzy(!) , dajmy na biedne dzieci , a pieniążki zjedzą jak zawsze pobożne wszy ,na pewno nie dzieci.A wszy będą się panoszyły w mediach, dziś z okazji śmiesznego polskiego święta 11 listopada od rana widzę tylko jakis dziadków(którzy rzekomo walczyli siedząc całą wojne w kukurydzy)oraz księży , narośl tego narodu.Ciekawe czy miloiny Polaków i Polek służących i innych popychadeł w Niemczech i na całym świecie świętują swą narodową dumę też przy okazji zbierania kapusty lub zamiatania ulic albo dawania dupy w nimieckim burdelu?Szkoda zaczynac tematu o tym kraju .
    Szczerze wam powiem ,że chciałbym prawicowego kandydata na fotelu prezydenta ZG, ale takiego , który ma kontakty w biznesie, Warszawie i sciągnie do ZG licznych inwestorów(nowe firmy) , które będą min finansowały żużel.Bo SLD spodliło sie strasznie.Jak teraz będziemy wydzierać Gorzowowi resztę urzędów , skoro rządzi prawicowy prezydent kierowany przez Kaczorów, którzy będą zawsze kontra SLD?Nie wiem sam.
    Co do żuzla , to ma racje Payne , tu trzeba operatywności ,miejsce Bartkowiaka w zarządzie jest juz co najmniej wątpliwe.On podobno załatwiał miejskie pieniądze dla żużla teraz już nie da rady .Chyba żegnamy pana , który stracił partyjne koneksje w roli pana Listowskiego?Dobrze gdybysmy pożegnali wszystkich z poprzedniej epoki, którzy dorabiają różnymi funkcjami, blokując miejsce poprostu lepszym .
    Cała nadzieja w Radzie Miasta , która jest chyba prożuzlowa.Chroń Boże nas przed zboczeńcami , którzy za pieniądze podatnika chcą trafić do nieba.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  27. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tramwajarz jak zagospodarujecie sukces wyborczy?

    Ciekaw jestem czy może wsród samych sceptyków nowej miotełki (bo trudno nazwać Ronowicz poważną i liczącą sie miotłą polityczną)jest ktoś , kto wytłumaczy jak będą wyglądały stosunki(czy ona wogóle robi pam pam?) urzędującej katechetki z nas najbardziej interesująca sprawą czyli zielonogórskim speedwayem ?Może będzie super?Niech mi ktoś przetłumaczy i roztoczy wizję.

    FALUBAZIE TRZYMAJ SIĘ!!!
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  28. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na wstępie pozdrawiam całą FALUBAZOWNIĘ

    Bo wreszcie wytrzeźwiałem. Jak się dowiedziałem,
    że Ronowicz wygrała omało z kibla nie spadłem.
    Rewolucja w Zielonej Górze? Co się dzieje
    do wafla, w TVN-nie powiedzieli, że padł nawet
    taki SLD-UPOwski bastion jak nasze kochane
    miasto. No ale co tam wypić "mszalne" czyli
    Tura trzeba było;). A tak na poważnie:
    w Niedzielę zagościłem na stadionie Herty BSC
    Berlin gdzie "popularne" niedźwiadki, dokopały
    tym nazistom z Rostocku 3:1. Łza mi się zakręciła
    bo na tym 70 tysięcznym stadionie, już widziałem
    jak Kurman po dużej wprowadza nas do Extraligi!
    Kto tam był wie o czym mówię. No ale wróćmy
    do naszej brutalnej rzeczywistości. Z tego
    co słyszałem, mąż i syn pani Prezydentowej
    są zagożałymi fanatykami FALUBAZU. I tyle
    mogę na razie powidzieć [b]Falubazzini. Jak
    się dowiem, że chce postawić na Wrocławskiej
    nowe Sanktuarium Maryjne i spalić Huszczę na stosie,
    to szybko was poinformuję.

    "Jedyne co mi wyszło w życiu to włosy"

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Payne, ales es pojechal po prezesinie. Ja jeszcze dodam, ze po kazdym meczu pan prezes zamyka sie z ktoras z osob z kas i przelicza, ile wplynelo z biletow. I dopiero po tym informuje zarzad ile zostalo sprzedanych biletow. Reszte dopowiedzcie sami, o czym mysle. Zreszta pan prezes, ktory nawiasem tak ciagle placze, ile to on wklada w zuzel, poswieca sie i wogole trelefele, i to wszystko spolecznie. Przyklady jego poswiecenia sie na rzecz zuzla sa az nadto widoczne :).


    cytuje:
    2. miasto daje pieniadze na szkolenie mlodziezy, a o tym chyba pani ronowicz wlasnie mowila. ponoc priorytetem jest dal niej szerzenie sportu wsrod ludzi mlodych.


    No tak, ale te pienioadze sa caly czas przekazywabne i one rzeczywiscie ida dla mlodych z wydzialu sportu i kultury. Tyle ze Listowski dawal niemale pieniadze z rezerwy budzetowej, ktore nowa pani prezydent na pewno nie uczyni.
    P.S.
    A moze tak listwoskiego na prezesa klubu. W koncu chlopina tera bedzie bezrobotny, a z jego kontaktami... Kto wie?

  30. Powrót do góry    #75
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    O właśnie Jonas !Widzisz jaki jestes mądry?

    Listowski to byłby na pewno lepszy kandydat od obecnego kalecznika.Trzeba to rozpatrzyc , ale układ polityczny który może nastapić musi być prożuzlowym a nie prokołtuńskim.Także poczekajmy.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  31. Powrót do góry    #76
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Nie wiem czy wiecie, ale opisali was na przegladzie

    http://www.przegladzuzlowy.pl/news_zgora.php?id=2905

  32. Powrót do góry    #77
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    właśnie opisali...

    oto text za "przeglądem żuzlowym":Od około trzech miesięcy wokół Zielonogórskiego Klubu Żużlowego działa nowy fanclub. Grupa nosi nazwę FALUBAZ NET F@NS. Został on zawiązany poprzez internetowe forum sportowe SPORTSBOARD. Członkami fanclubu są internauci z Zielonej Góry oraz Nowej Soli. Mile widziani są oczywiście kibice ZKŻ z innych miast województwa lubuskiego i nie tylko. Oficjalny debiut fanclubu nastąpił podczas ligowego meczu ZKŻ – Start Gniezno. Jak na razie w skład grupy wchodzi kilkanaście osób. Fanclub działa na zasadach czysto amatorskich. Nie ma żadnych sponsorów. Jego członkowie przygotowują się starannie do przyszłego sezonu.

    „W najbliższym czasie planujemy spotkanie z Prezesem firmy Quick – Mix, a więc sponsorem strategicznym naszego klubu” – twierdzi jeden z członków grupy o pseudonimie Falubazzini. W niedalekiej przyszłości ma także powstać oficjalna flaga zielonogórskich internautów o wymiarach 8,5 na 4,5 metra oraz specjalne szaliki. W tej chwili trwają jeszcze gorące dyskusje na temat ostatecznego wyglądu tych projektów.

    Wirtualni fani są już zjawiskiem dość powszechnym na stadionach piłkarskich. Jeśli chodzi o areny żużlowe, to zjawisko to dopiero raczkuję, a zielonogórscy fani na pewno należą do prekursorów tego typu fanclubów. Wypada tylko czekać na powstanie tego typu klubów kibica w innych ośrodkach żużlowych całej Polski.


    TAK DALEJ I WYSTĄPIMY W "GOŚCIU JEDYNKI:, SŁOWIE NA NIEDZIELE I RÓŻOWEJ LANDRYNCE.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  33. Powrót do góry    #78
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Nie no FanFalubaz jest pod wrazeniem !!
    Co tam Gośc jedynki ?? Jak tak dalej pudzie to bedziemy goscic W kropce na I , Na bezludnej Wyspie , wystawimy swą ekipe w Milionerach , zagramy w Awanturze o kase , zagramy epizod w Klanie i M jak Miłośc , bedziemy prowadzic talk show "Wieczór z B@ndyta , czyli częsć nieoficjalna", specjalnie nakręca onas film "Jak byc B@ndytą i nigdy nie dostac bana" , wystawimy swego kandydata do wyborów prezydenckich a naszym hasłem wyborczym bedzie "Wybijmy normlanych ludzi" wczesniej na rynek wyjdzie gre komputerowa "B@ndyta - Pan Żniszczenia" (ang. B@ndit - Lord of the Desctruction) .
    Jeny juz mi chyba na łeb pada , no ale to wcale nie dziwne jak do dwóch miesiecy nie byłem na żuzlu !!!!!!!!.
    Tylko Falubaz!

  34. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Banditos są prekursorami zmasowanego ruchu otwieranie fan clubów internautów, jaka duma, fan_falubaz, dawaj sie troche powozimy :P:P
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  35. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach

    Gratuluje!!!

    Gratuluje Wam wszystkim i zycze dalszych sukcesow!Mam nadzieje,ze w przyszlym sezonie nasi zuzlowcy przyspoza nam swoja postawa na torze wielu radosci!!

  36. Powrót do góry    #81
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sobie Justy pogratuluj też

    Jak wszystko dobrze pójdzie to rozkręcimy sie tak,że nas nie dagonjat, nawet zarząd Falubazowni...

    Czekam na nowe pomysły związane z funkcjonowaniem fanclubu i kibicowskich klimatów.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  37. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kolega falubazzini nie klamie

    powiem tylko tyle, ze wczoraj w zacisznym miejscu spotkalismy sie z czlowiekiem ktory choc w klubie nie pracuje robi tam najwiecej. kazdy kumaty wie o kogo chodzi. dzisiaj, ewentualnie jutro, kolejne spotkanie tym razem z kims kto daje na nasz FALUBAZ grube pieniazki.

    jezeli wszystko potoczy sie tak jak sobie to z falubazzinim nakreslilismy moze dosjc do zmian. powiem wiecej. zmian rewolucyjnych, ktorych w naszym falubazie wprowadzic sie przez lat wiele nie udalo.

    czy uda sie nam? ciezko powiedziaec, ale jak na razie jestesmy na dobrej drodze.

    jutro lub pojutrze kolejne informacje z "drogi ku normalnosci" ;)
    csak eger miki. unio rongy.

  38. Powrót do góry    #83
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No to latam z nowym gifem...

    Wracając do tematu jestem przybity ogromem pracy jaką trzeba wykonać w klubie.Ale kiedys trzeba zacząć,w nowym sezonie będziemy mieli chyba więcej z kibicowania jak dotychczas.Mam na mysli lepsza organizację i docenienie kiboli .Ale o tym jak pisał mój przedmówca po spotkaniu z kompoetentymi ludżmi .
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  39. Powrót do góry    #84
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Hehehe avatarek zabójczy Jabol zes se sprawił ;);)
    Nawet fajna dupa , znajoma ????


    A kiedy tak na oko to spotkanie ma byc!!!
    Tylko Falubaz!

  40. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ta pani na avatarku to poprostu FALUBAZKA, tak, to fakt, teraz już nie bedzie miała spokoju na GG mimo iz do tej pory też sie dobijali drzwiami i oknami aby móc z nią pogadać, ahh :P
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  41. Powrót do góry    #86
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Potrzebujemy Waszej pomocy

    Już rzygam o co chodzi.Jest zadanie aby każdy z zaangażowanych forumowiczów zdobył 50 podpisów znanych sobeie osób , kumpli , rodziny by na grudniowym spotkaniu(prawdopodobnie w Studio) z zawodnikami i Pedersenem wręczyć mu petycję z ponad 1000 podpisami w sprawie jasnej, czyli podpisania z nami jak najrychlej kontraktu.Ta inicjatywa musi przebiec w miarę szybko.Oczywiście jak zapewnia QM to nie jedyny argument w przekonaniu Nikiego do jazdy u nas ale musimy zrobić sprawdzian naszej dobrej organizacji i oddania klubowi .To trzeba podkreślić z naszej strony ,że chcemy mieć Nikiego w składzie!O innych nie mniej istotnych inicjatywach w innym wpisie, teraz jestem zmęczony po sexie z 4 modelkami(hehe) i lece spać...
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    panowie zbieramy autografy;)

    falubazzini juz nakreslil jaki jest plan. trzeba zebrac jak najwiecej podpisow. zalozmy ze np. 20 forumowiczow zbierze po okolo 50 podpisow to mamy ich tysiac. mysle ze bedzie to mile gdy wreczymy nickiemu taka petycje.

    co do konkretow. tak jak pisalismy doszlo dzis do spotkania przedstawicieli :) falub@z net fans z wyslannikiem naszego glownego sponsora i z jeszcze jednym kolega. powiem wam szczerze ze naprawde idzie ku dobremu. szykowane jest wzmocnienie skladu, szykowane sa zmiany w zarzadzaniu klubem, i w poszanowaniu kibicow. pomyslow przedstawilismy naprawde wiele i wszystkie spotkaly sie ze wstepna akceptacja. jak bedzie dalej zobaczymy. planowane nastepne spotkanie ma juz byc z osobami majacymi najwoecej do powiedzenia. bynajmniej nie chodzi nam o bartkowiaka.ale o tym na razie nie sie co rozpisywac tylko trzeba robic swoje.

    no i sprawa najfajniejsza. spotkanie po sezonie z zawodnikami klubu odbedzie sie w pierwszy weekend grudnia, jak juz pisal jaboil prawdopodobnie w studiu.

    to na razie tyle.

    HEJ HEJ FALUBAZ!!!
    csak eger miki. unio rongy.

  43. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Odnosnie prosby Falubazziniego !!!!!!!!!

    Tak to jest prawda i potrzebne sa glosy osob z waszego otoczenia, ktore pozniej my kibice zielonogorskiej druzyny zamierzamy przedstawic podczas grudniowego spotkania z zawodnikami startujacymi w naszym miescie !!!!! Potraktujcie to jako sprawdzian waszych mozliwosci w niesieniu pomocy klubowi ;)


    Gotowy formularz do zbierania podpisow wsrod waszego otoczenia mozecie sciagnac

    KLIKAJAC TUTAJ !!!


    Tak wiec panie i panowie do dziela i zacznijcie w koncu robic cos dla klubu, a nie ze ciagle cos od niego oczekujecie !!!! :) Pukajcie do sasiadow i sasiadek i zbierajcie ich podpisy, idzcie do szkoly i namawiajcie swoich kolegow i kolezanki do autografu. Pokazcie na co was stac!!!!


    Pozdrowka, owadzik ;)

  44. Powrót do góry    #89
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Komunikat

    Uprasza się kibicóww z rejonu ul.Wrocławskiej i Os Morelowa , o zebranie podpisów od pań pracujących wzdłuz Wrocławskiej w rejonie Arala oraz pętli autobusowej.Niech was nie zmyli ich skąpe ubranko , to wierne kibolki naszego klubu.Podobno nic ich tak nie napędza do pracy jak ryk motoru żuzlowego . Podobno jednemu aż urwały z emocji jak zawarczały na starcie 4 motory.Dlatego zaznajomcie je z nasza ideą, na pewno chętnie sie przyłączą.Dojary jedne...
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  45. Powrót do góry    #90
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Na zebraniu uchwalono termin zebrania sprawozdawczego, które zgodnie ze statusem klubu odbywa się co dwa lat. Tegoroczne zebranie zaplanowano na 14 grudnia. Na tym zebraniu wszyscy członkowie klubu będą się zastanawiać nad przyszłorocznym sezonem. Powołano zespół członków Zarządu, który będzie prowadził rozmowy z zawodnikami odnośnie warunków kontraktów. Rozmowy z zawodnikami będziemy prowadzić od 21 listopada. Ponadto zastanawialiśmy się nad sponsorami, skąd znaleźć środki pieniężne, ponieważ z tym jest największy problem. Uchwalono także ceny biletów, które będą ruchome. Na razie nie będę się szerzej na ten temat wypowiadał. Natomiast zamiast karnetów będą tzw. Karty Przyjaciela Klubu”.

    To są słowa prezesa Bartkowiaka zamieszczone na stronie przeglądu żużlowego. Brzmią one dość dziwnie. Szczególnie ten fragment:

    Tegoroczne zebranie zaplanowano na 14 grudnia. Na tym zebraniu wszyscy członkowie klubu będą się zastanawiać nad przyszłorocznym sezonem.
    Czyli teraz o niczym się nie mówi, tylko dopiero 14 wszyscy usiądą i na popularne trzyyy cztee ryyy zaczną dyskusję????
    Do tego te ruchome ceny biletów. Wydaje mi się, że nie jest to najlepszy pomysł. To jest już extraliga. Tu każdy mecz na własnym torze zapowiada się na horror. I co, obniżą ceny na 2 góra 3 mecze?? Bez sensu. Ustalić jedną konretną cenę biletów i tyle ( proponuję: 12 zł ulgowy, 20 zł normalny ).
    A pozatym są chyba o wiele ważniejsze problemy do załatwienia.

    Pozdro!!!!!!!


    Wyznawca Falubazu


Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •