Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 122 z 122

Wątek: EXTRALIGOWY Falubaz podsumowanie sezonu i plan zmian na przyszły

  1. Powrót do góry    #91
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co to jest????? Jakie karty? o co chodzi, jak ja np jeszce sie ucze to czemu za karnet mam płacić 250zł? miałem zamiar kupić karnet ale w takim wypadku nie kupie, co tu sie dzieje? za 7 meczy u siebie w zasadniczej + 3 w play off zapłace 100 złotych jak bym kupował zwykłe bilety a tak mam płacić 250 zł, nonsens !
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Takze chcialem sobie kupic karnet na ten sezon ale jak taka ceno to napewno nie kupuje mam nadzieje ze bilety ulgowe beda kosztowaly ok 12 14 zl nie wiecej i ciekawe jeszcze w ajkiej ceny programy beda mam nadzieje ze tak jak zawsze .....

  3. Powrót do góry    #93
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Hej nie spać!Kto ma ile podpisów?Wpisujcie co macie na piątek dla mnie?



    Jak wam idzie zbieranina? Czas ruszać z kopyta i działać.Do piątku prosze żeby było troszkę ...
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  4. Powrót do góry    #94
    Użytkownik
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    174
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja wlaśnie zaczynam zbierać podpisy w Nowej Soli. Lista będzie kompletna choc napewno do piątku nie zdążę.
    Pozdro!! Narka!!

  5. Powrót do góry    #95
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do ZG powinien powrocic Pan Grabowski.

  6. Powrót do góry    #96
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jutro(21.11) ważny dzień.

    od rana w klubie , prowadzone będą rozmowy z zawodnikami dotychczas reprezentującymi barwy ZKŻ Quick Mix ZG.Spotkania w odstępach godzinnych z każdym z zawodników mają na celu przedstawienie im warunków finansowych na przyszły sezon.Na to spotkanie przybędą wszyscy zawodnicy , ci którzy w/g zarządu będą reprezentowali na pewno barwy Falubazu i ci którzy trafią na listę.Omówione zostaną szczegóły kwot transferowych oraz warunki zmiany barw lub pozostania w klubie.O nowych zawodnikach na razie nic nie wiadomo(choc nie wiadomo czy nie odwiedzą jutro nas potencjalne nowe twarze),pewnym jest,że prowadzone są negocjacje z jednym z zawodników z górnej półki, ale objęte są one tajemnicą i na pewno nie poznamy konkretnych nazwisk aż do podpisania kontraktu.
    Myśle ,że to dobra wiadomośc ,ważne że jednak zabierają sie do pracy, po tych spotkaniach i wielu innych urodzi się koncepcja składu , choć radykalnych zmian nie można sie spodziewać.Wzmocnienie jednym klasowym , krajowym zawodnikiem jest wystarczającym ale i w/g możliwości finansowych jedynym możliwym przy obenym stanie klubowej kasy.Oby jednak były wzmocnienia .Siła ZKŻtu opiera się głównie na obcokrajocach i Kurmanie.Dlatego wzmocnienie pozwoliłoby nie wstydzic się za Falubaz na wyjazdach .Reszta leży w silnikach ...czyli pieniądzach...
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  7. Powrót do góry    #97
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    co mi sie nie podoba w klubie

    1 TO że Andzej Huszcza jest zawodowcem a bierze piniodze
    przeznaczona dla młodzieży od Miata
    2że klub nie organizuje spotkania z kibicami
    3nW Zielonej Górze aż wrze. Kibice ZKŻ – tu nie mówią o niczym innym, jak tylko o możliwych posunięciach klubowych działaczy. Padają naprawdę różne nazwiska. Głównie chodzi o zawodników krajowych, którzy mieliby rzekomo wzmocnić zielonogórski klub. Wymieniane są nazwiska min. Piotra Śwista i Rafała Dobruckiego. Jak na razie, jest to jednak tylko gdybanie. Jeszcze w tym tygodniu klub ma zacząć poważnie rozmawiać z zawodnikami, zarówno tymi co są już w klubie, jak i z tymi, którzy mogliby go wzmocnić.

    Jakby na boku toczy się inna dyskusja. Dotyczy ona Duńczyka Nicki Pedersena. Zawodnik ten był jednym z głównych autorów awansu zielonogórzan do ekstraligi, czym zyskał sobie dużą sympatię wśród kibiców. Oprócz tego wygrał także jedną z rund cyklu Grand Prix, przez co zyskał uznanie w żużlowym światku. W tej chwili jest niekwestionowanym liderem duńskiego speedway’a. Otrzymał też jedną z sześciu stałych numerów na przyszłoroczny cykl Grand Prix.

    To wszystko spowodowało, że o tego sympatycznego i przede wszystkim perspektywicznego zawodnika rozgorzała prawdziwa batalia wśród ekstraligowych klubów. W swoim składzie chcą go mieć zarówno działacze bydgoskiej Polonii, a także toruńskiego Apatora. Byłby przecież idealnym stranieri dla Lorama czy Rickardssona. Sam zainteresowany, zaraz po ostatnim meczu sezonu w Gnieźnie stwierdził, że w Zielonej Górze jest mu dobrze i zamierza zostać w tym klubie na przyszły sezon. Nie ma co ukrywać, że wraz z Billy Hamillem tworzyłby naprawdę silny duet obcokrajowców w zielonogórskim klubie. W związku z tym, wśród zielonogórskich kibiców padł nawet pomysł zbierania podpisów na specjalnej liście, która miałaby być przekazana Duńczykowi.

    Czas pokaże jak ta cała sprawa się zakończy, choć dla fanów żużla z Winnego Grodu nie ma innej możliwości, jak pozostanie Pedersena w ich klubie.


  8. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    W Zielonej Górze aż wrze. Kibice ZKŻ – tu nie mówią o niczym innym, jak tylko o możliwych posunięciach klubowych działaczy. Padają naprawdę różne nazwiska. Głównie chodzi o zawodników krajowych, którzy mieliby rzekomo wzmocnić zielonogórski klub. Wymieniane są nazwiska min. Piotra Śwista i Rafała Dobruckiego. Jak na razie, jest to jednak tylko gdybanie. Jeszcze w tym tygodniu klub ma zacząć poważnie rozmawiać z zawodnikami, zarówno tymi co są już w klubie, jak i z tymi, którzy mogliby go wzmocnić.

    Jakby na boku toczy się inna dyskusja. Dotyczy ona Duńczyka Nicki Pedersena. Zawodnik ten był jednym z głównych autorów awansu zielonogórzan do ekstraligi, czym zyskał sobie dużą sympatię wśród kibiców. Oprócz tego wygrał także jedną z rund cyklu Grand Prix, przez co zyskał uznanie w żużlowym światku. W tej chwili jest niekwestionowanym liderem duńskiego speedway’a. Otrzymał też jedną z sześciu stałych numerów na przyszłoroczny cykl Grand Prix.

    To wszystko spowodowało, że o tego sympatycznego i przede wszystkim perspektywicznego zawodnika rozgorzała prawdziwa batalia wśród ekstraligowych klubów. W swoim składzie chcą go mieć zarówno działacze bydgoskiej Polonii, a także toruńskiego Apatora. Byłby przecież idealnym stranieri dla Lorama czy Rickardssona. Sam zainteresowany, zaraz po ostatnim meczu sezonu w Gnieźnie stwierdził, że w Zielonej Górze jest mu dobrze i zamierza zostać w tym klubie na przyszły sezon. Nie ma co ukrywać, że wraz z Billy Hamillem tworzyłby naprawdę silny duet obcokrajowców w zielonogórskim klubie. W związku z tym, wśród zielonogórskich kibiców padł nawet pomysł zbierania podpisów na specjalnej liście, która miałaby być przekazana Duńczykowi.

    Czas pokaże jak ta cała sprawa się zakończy, choć dla fanów żużla z Winnego Grodu nie ma innej możliwości, jak pozostanie Pedersena w ich klubie.
    Kiki wszystko fajnie i spoko. Tylko stary, ten tekst ( dokładnie taki sam ) znajduję się na stronie przeglądu żużlowego. Postaraj się na przyszłość napisać coś samemu.

    Pozdro!!!!!
    Wyznawca Falubazu


  9. Powrót do góry    #99
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    mały sorki

    posmuujonc rok 2002 można go okreslić mienem dobrym ale tylko drużynowo bo inwidualnie wiecej sie spodziewałem chodzi mi gównie o kurmana i o 'tomka' i ch wystepy odpowiednio w slanach i w pile do pierszego nie można mieć pretesji ale jak by na poczotku zawodów nie wziął podstawionego motocykla od waisa to by był napewno super bo w 3 swoim biegu już był o wiele szypszy a w 4 starcie i 5 to przyjechał jako 1 i to z jaką przewagą no za rok zawody też bendą ale już w szwecji w kumuli ja sie niemyle Rafał bedzie miał okazje startować na tym torze bo potpisał kotrakt w szwecji no mam nadzieje że jusz żadnych błedów nie popełni i ze sprzetem ibedzie tak walczy ja choćby ( w gnieznie w meczu ostaniej rundy plejoff chodzi mi o bieg 14 jak ktoś to widział to wie oco mi chodzi mam nadzieje że awasuje do gp w przyszłym sezonie bo go naprawde na to stać teraż 'TOMEK'-pan Andzej miał super poczotek sezonu był objawieniem eliminacji MŚ i ligi ale p.ózniej nadeszła piła i pył duże benc smiesz mnie jego kometarz po zawodach cytuje Spaliła mnie trema koniec cytatu jak cztowieka kt€ry ten sport uprawia mogła spalić trema może ktoś mi wytumaczy a to że miał potkoniec sezonu graty a nie maszyny to tylko jego wina jak wszyscy wiemy pan Andzej zamiast iwestować w sprzet woli budować domy dla córekjuż ma 3 domy nowe a sprzet to są stare gratywiem że bartkowiak bedzie o tym wakcie rozmawiał znim i mam nadzieje że wkoncu zaiwestuje w sprzent odpowiednie piniądze bo jak nie to ja sie boje czy nie spadniemy i to z chókiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  10. Powrót do góry    #100
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kiki daj na luz, albo walnij sobie na ręcznym bo nerwrowy jesteś...

    Byłem dziś B-Białej i nie było mnie w Zielonej Trawie ,odpocząłęm od żużla, ale czas wracać do żużlowej rzeczywistości a dopiero jutro będę znał jakies konkrety dot. przedłużania kontraktów.W sumie , jak dla mnie to mało istotne , z kim przedłużą, nikt po za Billym , Nikim oraz Kurmanem nie pasuje do e-ligi.Ważne ,że działacze zaczynają myśleć i nie śpią.W sumie do szczęścia brakuje nam tylko 4 podpisów i możemy spokojnie czekac na sezon.Ale do tego długo droga.Aha , prawdopodobnie w grudniu spotkamy się z zawodnikami w klubie Magma.Właśnie negocjuje specjalne ceny piwa podczas spotkania.To wszystko dla B@nditos!Reszta atrakcji na razie tajemnica, lepiej nic nie obiecuje bo dopiero zaczynamy walczyć o przyjażniejszy Falubaz.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  11. Powrót do góry    #101
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    ależ ja nie jestem nerwowy

    A co do spotkanka w Magmie to forumowicze mają wszyscy wstemp.
    Bedzie dobrze jak skład sie utrzyma poza jednym wzmocnieniem krajowym zawodnikiem i bedzie dobrze , bo hamill+pedersen+ kurmanek to już prawie co mecz nie przesadzając 35

  12. Powrót do góry    #102
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Poszły konie po betonie czyli humorystycznie na koniec listopada...

    W zielonogórskim zespole możemy zaobserwować wzmożoną aktywnośc w dopinaniu składu i budżetu na przyszły sezon.Co do składu trwają rozmowy z zawodnikami na temat warunków startów w Falubazie a co do budżetu to wszystko w rękach posła Smolenia.Bo jak wszyscy wiedzą układ polityczny prezesa poniósł porażkę i po przegranej bitwie teraz liże rany.Dlatego nie jest pewnym , czy klub dostanie dotację miejską, mało tego dotację zadowalającą, bo 50 tysięcy to można ...Na tym polegała prezesura Bartkowiaka.Poprostu żadnych pomysłów na przyciągnięcie sponsora , żadnej pracy w terenie , tylko pieniądze od Listowskiego i rady miasta (głosowane).Choć dotacja miejska to nie duża część budżetu ,jednak każdy grosz w klubowej kasie ma ogromne znaczenie.W tej sprawie wystosowano zaproszenie do nowej pani prezydent,by porozmaiwać o finansach, ale pani prezydent raczej nie sprawia wrażenia rozgraniętej i zorientowanej w sprawach biznesu , sportu , potrzeb z tym związanych oraz potrzeb promowania miasta przez żużel.Jak sama podkreśla jej nawiększym dorobkiem jest uzbierany księgozbiór, czyli regały z książkami.Dodatkowo o nie klejeniu bazy świadczy chyba garderoba , którą szokuje nas codziennie pani prezydent.Niebieski płaszczyk z białym lisem albo granatowy sweter z wyłożonym koronkowym kołnierzem.Żywcem wyjęte z parafii brakuje wełnianego bereciku i torebki zawierającej książeczkę do nabożeństwa ,różaniec i tabletki na nadciśnienie.Te dramatyzne fakty żle mnie nastrajają , czuję tu raczej w kościach dofinansowanie jakiegoś festiwalu "dziewcząt nie zerżniętych" z warkoczami śpiewających o Jezusie .Wtedy naprawde doznam załamania nerwowego.Strasznie sie tego boję, nawet miałem sen ,że one z gitarami stoją pod moją chatą i śpiewają :"Pobłogosław Boże Staleczkę Gorzów!!!" a zza tłustych okularów wielkie zyzowate oczy śmieją się kaltolickim blaskiem.Nad nimi zapach potu spod wełnianych swetrów , które zrobiły im na drutach babcie z bojówek Radio MaRyja , które pilnują swe wnuczki 20 m dalej.

    I tak ostatnio śnie,prawda że koszmarnie?, wszystko przez niepwenośc co do solidnego składu i budżetu klubowego.Musiałem się z wami podzielić swoimi obawami , bo dłużej nie zniosę tego stresu.Nawet masaże szwedzkie i tajlandzkie(francuskie to wstęp) studentek niezwykłej urody i bielizny , mieszkających obok mnie w domu nie pozwalają sie odprężyć należycie.Ostatnio bidule ściągnęły swoje siostry do Zielonej bo za mało nas było w jacuzzi wieczorem.
    Czy każdy z was tak martwi się o nasz kochany Falubaz jak ja?Chyba nie.Ile ja sie nacierpie!!!A do kwietnia jeszcze tyle czasu.Dobrze ,że potem nowy semestr studentek przyjdzie .Z tymi obecnymi mamy juz wysoki KSM(kalkulowany sex międzyzajęciowy) , czas zmienić skład na młodszy i ambitniejszy.To samo doradzam Falubazowi.Ale akurat ja nie korzystam z posiłków z zagranicy(szczególnie z ligi ukraińskiej i rosyjskiej).
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  13. Powrót do góry    #103
    Zbanowany
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Falubazzini, piekny i jakze gleboki obraz swojej troski przedstawiles nam, nie obeznanym (i nie obrzezanym). Ja niestety musze sie zadowolic towarzystwem jednej szkockiej niewiasty zywcem wyjetej z Bravehearta (i spod kurateli mamy). Jej najwieksza zaleta to nieznajomosc radia maRyja i jasnie oswieconego rydzyka. Ja takze boje sie, ze ta bidna kobita z urzedu miejskiego, ktorej dostala sie prezydentura, a ktora przeciez nie wie, ze zarzadzanie miastem to niestety nie kaplica koscielna, gdzie zawczasu uczyla dziatki bijac je kijem po lapkach, nie da grosza na Falubaz. Uff, jakie dlugie zdanie, zgubilem sie w okolicy "zarzadzanie". Jej koronka na swetrza mnie zabija, niezadbana geba obrzydza, a wyznanie o paru zamulonych ksiazkach jako o najwiekszym dorobku jej zycia wprawiaja mnie w torsje. Blech. No nic, chce wojne, bedzie miala wojne :). Falubazzini, niech Twoje slonie codzinnie kapia sie w mleku.

  14. Powrót do góry    #104
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    och nasze lęki !!są nie małe, sposoby wychodzenia z nich przeróżne

    Baaaardzo jestem ciekaw jak się skończą rozmowy o finansowaniu żuzla z kasy miasta.W sumie już nie będę podbijał bębęnka bo to bez sensu .Prawda jest taka ,że powinniśmy mieć operatywny zarząd , który sam przynosi do klubu zdobyte pieniądze a nie liczy na łaske miasta.Choć niewątpiliwie miasto musi być ważnym elementem pilnującym rozwoju drużyny o której się pisze w prasie ogólnopolskiej codziennie i wszędzie. Nic innego nie zapewnia takiej popularności miastu jak sport.Gdyby nie drużyna Barcelony , raczej znalibyśmy to miasto z czysto geograficznej wiedzy , a nie kojarzyli z potęgą piłkarstwa , oddanymi fanami i wspaniałym miastem (100 000 na trybunach).Tak samo musimy mysleć na naszym polskim śmierdzącym i bagnistym gruncie.W dobie ciemnoty XXI wieku która panuje u nas, musi byc siła dobrze zorganizowanych ludzi , pracujących dla dobra dyscypliny .Myslę ,że takich ludzi w naszym zarządzie brakuje .Obecni są kompletnie bez wizji .Z żuzla można zrobić maszynkę do promowania wszelakich inicjatyw , miejsca spotkań biznesmenów , sportowców i ludzi polityki.Jak na razie nie ma gdzie nawet ich zaprosić bo stadion nie dysponuje np ładną restauracją , z której możnaby podziwiać mecze albo innym eleganckim miejscem które żyłoby nie tylko podczas meczu w niedziele.Ale do tego trzeba wizjonera.Kogoś kto gdzieś był i coś widział a nie wali farmazony o polskości polskiej tradycji.Polskość to moim zdaniem jeden wielki wstyd dzisiaj.Nie mamy żadnego sportowca(żadnego), którego znałby świat,żadnego artysty , aktora, piosenkarza.Poprostu nikogo.Jesteśmy Mongołami Europy.Dlatego na szczeblu samorządowym , lokalnym,bez oglądania się na politykę i "interes kraju" powinniśmy mieć nasz wspólny egzotyk/fenomen ,ŻUŻEL.
    To by były ramy , jakie miejsce zajmuje żużel w życiu miasta.Potem zaczyna się ciężka praca , szukania pieniędzy.Ale przecież wszyscy wiedzą ,że coś za coś.Nie wierzmy w heroiczne wydzieranie pieniędzy kasjerkom w kasach firm, przez naszego prezesa. Ci którzy łożą na żużel poprostu go kochają.Dobrze gdyby jeszcze od klubu dostali coś w zamian.Czyli przełożenie na media i rozgłos.A jak na razie mamy parę starych reklam na płycie,ot cały szum(jak wiatr wieje na stadionie) wokół firm sponsorujących...

    O to w wielkim skrócie chodzi w naszym klubie.O organizację, to podstawa. Bo reszta rozpędem jakim jest żużel w Zielonej Górze sama się kręci.Czyż nie my kibice trzymamy to wszystko w kupie?Przychodząc na ten stadion i wspierając dopingiem od 10 lat bez żadnego sukcesu w zamian?Czas na przemeblowanie chyba?

    Może ktoś ma inne zdanie i jakąś inną recepturę na nasz żużel?Chętnie poczytam.
    Szczęś Boże !
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  15. Powrót do góry    #105
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    Mojim zdaniem

    Jak ma iści i wysłuchiwać pana prezesa Bartkowiaka że tyle pieniędzy na poczeba a nie ma skont wziąć Jak tak dalej pójdzie to zostaniemy i bez hamilla i pedersena i jeszcze bez kuciapy a za to będzie np. Jarek Szymkowia i antoni svab a prezes powie że jak szymek dostanie sprzęt to pojedzie dobrze mam na dzieje że tak się nie stanie Co do promocji żużla to czeba zacząć od GKSŻ ona musi wprowadzić odpowiednie zmiany i prezesi jej muszą być bardziej medialni tak jak prezesi PZPN a co do klubu to powinno być w prowadzona zniszka dla grup zorganizowanych np. klas szkolnych a stadion powinien przejąć jakiś sponsor koncern i wtedy do piero będzie remont stadionu i ten co wykupił by stadion od miasta by zarobił na tym np. poprzez organizacje GP Kiedy wrócą czasy ja pan Morawski kupował kogo chciał i no kupił sobie mistrza polski i zrobił nieoficjalne mistrzostwa świata par kiedy te czasy po wrócą

  16. Powrót do góry    #106
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Przed chwila w Radiu ZG zaprezentowali wywiady z prezesem Bartkowiakiem i trenerem Zbigniewem Jąderem. Okazało sie ze na 80% Maciej Kuciapa odnas odchodzi gdyz zażyczył sobie na własnośc 3 pokojewgo mieszkania , jak powiedział prezes Maciek zgłosił chcec jazdy w Rzeszowie i Lublinie .
    Z wywiadu mozna sie równiez było dowiedziec ze klub rozmawia z 4 powaznymi zawodnikami , oraz ze w przypadku odejsc Maćka to wtedy zakupieni zostana dwaj zawodnicy. Jesli chodzi o obcokrajowców to podobno do 14 grudnia ma sie wszystko wyjasnic. Prezes Bartkowiak juz chyba tradycyjnie wspomniał o problmach z pieniedzmi. Natomiast trener stwierdził ze chetnie widziałby w zespole Piotrka Protasiewicza , ktory wróciłby na stare smieci.
    Dzisiaj treningi na sali zaczeli zawodnicy ZKZ a trenowac beda 3 dni w tygodniu .

    Pozdrawiam FanFalubaz
    Tylko Falubaz!

  17. Powrót do góry    #107
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zbieramy podpisy o powrót mojego avatara!!!

    a przechodząc do sprawy do Bozia nad nami czuwa.Wszystko sie układa po naszej mysli.Pozbywamy sie nieskutecznych , może na ich miejsce przyjdą skuteczni?
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  18. Powrót do góry    #108
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    payne ma racje spokoj panowie

    PANOWIE SPOKÓJ ZALECAM!
    4. to ze ronowicz zostala prezydentem nie oznacza ze jest ona w miescie wladza ustawodawcza i wykonawcza.

    5. a przede wszystkim nie wierze, zeby nowa pani prezydent zrezygnowala z dofinansowania zuzla. za duzo byloby szumu gdyby zupelnie odciela lub powaznie skurczyla fundusze na kochany FALUBAZIK.

    zobaczycie ze bedzie dobrze. nie ma co amentowac i besztac kogos zanim zaczal robic cokolwiek. dajmy czas.

    13 KWIETNIA PRZYJEZDZA DO NAS UNIA LESZNO.AAAAAAAAAAAA!!!!!!

    Kobita Prezydent - co wyscie w zielonce narobita ! kobita ani nie wychleje z bartkowiokiem, ani ogrodka syn nie dostanie ! z czegu bartkowiok bedzie zyl ? chba z kasy za bilety !

    ale ze kobita to moze i dobrze bo moze i zadbo o purzundek wokol stadionu - bo payne dobrze godo syfu troche jest wokolo a wkuncu 13 kwitnia wielko unia przyjedzie i 5 tys. fanow z leszna !

    Widze drogi Paynie ze liczysz bardzo na tzw. kapitalizm polityczny czyli na wielkiego PANA SMOLENIA gosc na jaja zapewne ale chyba go troche przeceniasz ? jesli chodzi o jego mozliwosci co do gormadzenia funduszy. Pamietaj to jest polytyk z warszawy, my te wariany warszawskie w uni cwiczylismy.

    Bywam w zielonej i czytam wasze watki i to co napisal payne podpisuje sie dwiema recami jesli chodzi o bartkowiaka. Tylko pytam jesli nie bartkowiak to kto ? Choc zapewne ludzi w ZG z glowa nie brakuje.

    W Lubuskim tzw. kapitalizm piltyczny, uklady - sa bardzo widoczne bo miasto nie az tak duze jak na stolice wojewodztwa, w duzych miastach *wroclaw, bydzia,w-wa) lepiej jest niektore rzeczy ukryc. Zreszta w lesznie tez wszystko widac jak na dloni - jak nie jeszcze bardziej.

    Cos mi sie zdaje ze najwieksze szanse macie na pozyskanie duetu Swist - Dobrucki co wrozy calkiem przywoity wynik.

    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  19. Powrót do góry    #109
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zielona. Polityka. Zuzel i......

    To juz kolejny wątek kiedy kibice czerwonej zielonej gory ubolewaja ze kobieta ..... ich kandydata. Co prawda w watku polityka i sport (czy cos kolo tego) bylo to walkowane, ale i w tym watku widze ze tez.

    Nie wiem dlaczego wydaje sie wszystkim ze samorzad to dobry pomysl na sport zuzlowy.
    Ciekawe co na ten temat moga powiedziec kibice Torunia i Wroclawia.
    Dlaczego Zielona liczy na Prezydenta. Z jakiej to paczki ponad 100 000 mieszkancow ma doplacac do zachcianek kilku tysiecy ludzi. Dlaczego?
    Od tego jest samorzad?

    Abdull. Jestem zawiedziony. Myslalem ze przynajmniej TY wytlumaczysz kibicom Zielonej, ze Pani Prezydent ma tu niewiele do powiedzenia. Bowiem budzet zatwierdza jej Rada zdominowana przez fanow Speedwaya (konkretnie ugrupowanie Speedway Lubimy Dokumentnie). I ona moze co najwyzej realizowac go. Pewnie ze ma mozliwosci kreacyjne. ale nie w dziale inwestycje.
    Przeciez wiadomo ze budzet 2002 to koncowka
    a budzet 2003 jest ustalony przez poprzedni zarzad Miasta.
    Moze byc zmieniony. Ale przez kogo. Przez Rade w ktorej wiekszosc ma ta opcja za ktora tesknia kibice Zielonej.

    Ja juz kilka razy wspomnialem. Mi sie nie wydaje aby w zielonej newralgicznym problemem byl zuzel.
    Pewnie ze przydaloby sie wiecej porzadku wokol stadionu, wiecej zmian na stadionie. Ale pytanie. Co do tej pory zrobilo miasto?
    I dlaczego tak malo przez ostatnie 12 lat?
    Bo to ze ktos, cos tam obiecal?
    Przed wyborami. Ludzie doroslijmy troche.

    No ale czytajac teksty kibicow zielonej. To gdyby ZKZ spadl (nie zycze) to w nastepnych wyborach beda glosowali rozszadniej. na kandydata ktorego bilbordy bedzie zdobilo logo ZKZ a jego 1 haslo wyborcze bedzie:
    Po 1 zuzel.

    Wowczas wygra. przeczyta sobie Krawczuka i Swtoniusza
    i wowczas w Zielonej Gorze bedzie impreza
    Igrzysk i chleba - czyli nieustanne winobranie
    (No bo na stoku tam gdzie jest winiarnia zrobi sie skocznie - niech malysz zawita na niziny)

    Pozdrawiam

  20. Powrót do góry    #110
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mógłby klub sie postarać aby w każdym z w/w miast wisiał billboard na którym informowanoby o której i z kim najbliższy mecz(ma takie billboardy Sparta wiszą np.w Lubinie Legnicy Środzie).
    I fajnie to wyglada. I nawet tak jest ze w tych miastach TZ:-) schodzi.
    A na Olimpijskim jest fan club z Jawora.
    Tak sobie mysle ze spokojnie takie bilbordy moglyby stac w Lubinie, Polkowicach, Glogowie, Nowym Miasteczku, ze wspomne o tych miejscowosciach co sa na mojej trasie do zielonki:-)
    Zawsze dzieci zobacza i zrobia zonie wojne a Ona zapoda.
    jest kierowca w tym domu?
    Wieź na stadion:-)

    A tak ) informacji i trza innych forteli sie dopuszczac:-)

  21. Powrót do góry    #111
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    mazarek

    pogadałeś sobie, popisałeś, paluszki pewnie Cię już bolą

    ale mam takie pytanko, o co Ci chodzi ??

    bo widzę że marudzić i narzekać to świetnie potrafisz :)
    idac Twoim tropem rozumwania to jak by miasto na cokolwiek dało kasę to i tak bedzie duża część niezadowolonych (taka banda MAZARKÓW) a żużel jest uprzywilejowany bo jak byś tego nie zauważył ma największą liczbę kibiców w mieście i jest jedną z niewielu dyscypilin która dość systematycznie gości w najwyższej klasie rozgruwek
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #112
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    troszke mazarek nie masz racji.
    w budzecie na rok 2003 jest mniej pieniedzy na sport niz w ubieglym. SLD uchwalilo ten budzet, a ronowicz mnoze go zaakceptowac lub nie. gdyby jednak prezydentem zostal kandydat sld - listowski, wtedy na ewentualne zwiekszenie nakladow na klub uruchomiona zostalaby rezerwa budzetowa. jezeli o uruchomienie tej rezerwy wystapi ronowicz, zostanie jej propozycja odrzucona z prostych wzglegow. rada moze to zrobic, a w miasto pojdzie wiesc ze ronowicz daje mniej zna zuzel. i tak sie kolo zamyka.
    miejmy jednak nadzieje ze polityka ominie FALUBAZ.
    csak eger miki. unio rongy.

  23. Powrót do góry    #113
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    glogow zostaw unii !

    Tak sobie mysle ze spokojnie takie bilbordy moglyby stac w Lubinie, Polkowicach, Glogowie, Nowym Miasteczku, ze wspomne o tych miejscowosciach co sa na mojej trasie do zielonki
    glogow zostaw unii, z glogowa najbizej na zuzel jest do leszna dlatego precz z billbordami w glogowie reklamujacymi te ochydne napoje ! prosze zaprzestac agitacji na rzecz picia jasnego z pianka i jeszcze w to ochyctwo swoje dzieci mieszac !:)

    Juz lepiej kase czerpac z polityki (budzetu miasta) niz z reklamy ochyctwa z promilami jak to czyni klub z dolnego slunska!:)
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  24. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    troszke mazarek nie masz racji.
    w budzecie na rok 2003 jest mniej pieniedzy na sport niz w ubieglym. SLD uchwalilo ten budzet, a ronowicz mnoze go zaakceptowac lub nie. .
    mam racje
    Rada jest potrzebna prezydentowi w kilku miejscach tylko
    ale najwazniejszy jest BUDZET
    I tu prezydent moze tylko realizowac tenze budzet. nie moze zmieniac niektorych paragrafow. W tym przede wszystkim inwestycji

    Pozdrawiam
    PS. A budzet na 2003 rok przygotowal byly Prezydent, byly Zarzad i SLD.
    Wiec co chcecie od dziewczyny?

  25. Powrót do góry    #115
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    towarzyszu mazarek.
    przeczytaj uwaznie moj post. nic nie chce od pani ronowicz. po prostu tocczy sie teraz w miescie swoista wojenka. ronowicz nawet gdyby chciala to nie jest w stanie dac tyle na falubaz co listowski w zeszlym roku. po prostu w budzecie ujeto na zuzel mniejsze srodki. gdyby wygral listowski rada uruchomilaby rezerwe budzetowa i z tych pieniazkow dofinansowaloby sie klub na miare potrzeb. mowiac o potrzebach nalezy zdac sobie sprawe z jednej rzeczy. to nie miasto ma utrzymywac klub zuzlowy. nie teczasy panowie. jesli zarzad jest malo operatywny i nie potrtafi znalezc sponsorow to przeciez miasto z 20% bezrobociem nie wezmie na siebie sponsorowania klubu, ktorego budzet ma miec ok. 3, 5 miliona zlotych.
    pamietac tez jednak trzeba ze to miasto jest wlascicielem stadionu przy wroclawskiej i dlatego tez powinno kontynuowac inwestycje na ty stadionie podejmowane od kilku lat.
    pieniadze od listowskiego , ktore zalatwial przy butelce bartkowiak, szly nie tylko na stadion, ale tez na szkolenia mlodziezy. i tak powinno zostac. na biezace potrzeby i utrzymywanie seniorow, obcokrajowcow, trenera i osob funkcyjnych pieniadze trzeba sobie samemu wygospodarowac.
    csak eger miki. unio rongy.

  26. Powrót do góry    #116
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pogadałeś sobie, popisałeś, paluszki pewnie Cię już bolą

    ale mam takie pytanko, o co Ci chodzi ??

    bo widzę że marudzić i narzekać to świetnie potrafisz :)
    idac Twoim tropem rozumwania to jak by miasto na cokolwiek dało kasę to i tak bedzie duża część niezadowolonych (taka banda MAZARKÓW) a żużel jest uprzywilejowany bo jak byś tego nie zauważył ma największą liczbę kibiców w mieście i jest jedną z niewielu dyscypilin która dość systematycznie gości w najwyższej klasie rozgruwek
    pomijajac kulture odpowiedzi, no bo po co o tym debatowac, jak nawet zarysow tego zagadnienia nie znasz to:
    najwieksza liczbe kibicow w miescie ma (kolejnosc przypadkowa)
    - sluzba zdrowia
    - oswiata
    - mieszkancy (woda, kanalizacja i inna infrastruktura)
    - mieszkancy (infrastruktura techniczna czyli drogi itp)
    - pomoc spoleczna (oczywiscie bezrobocia i problemow z tym zwiazanych w zielonej gorze nie ma)
    - placowki kulturalne i wychowawcze

    pewnie zapomnialem o czyms?
    a o tej rzeszy ludzi ktorzy biegaja na stadion przy sulechowskiej zeby pouprawiac LA
    czy jezdza do drzonkowa
    czy graja w kosza
    czy chodza do LO chyba numer 7 do klas LA i plywackich

    Tak.
    Masz racje.
    Zuzel jak piszesz powinien byc wpisany w preambule kazdego programu wyborczego.
    I powinno byc zapisane 50% plus 1 zlotowka z kazdego budzetu na zuzel.
    Tylko dlaczego nie na Zastal
    Dajcie kase koszykowce,a zobaczysz ze tak jak dawniej nie bedzie mozna dostac biletu na mecz.
    I co powiesz wowczas kibicu zuzla , gdy przyjedzie Panathinaikos Ateny.
    Jakos z perspektywy dolnego Slaska nie widze tak jasnego zwyciestwa zuzla.

    Pozdrawiam

    PS. A paluszki mnie nie bola. Po prostu od pewnych spraw...
    No ale Ty pewnie jeszcze o tym nie wiesz;-)

    PS1. A jakbys juz chcial podyskutowac merytorycznie (zobacz jak to robi adbul, to bede bardzo wdzieczny)

  27. Powrót do góry    #117
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,681
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    Mazarek - Ty piszesz z perspektywy jakiegoś tam miasta w którym mieszkasz. Nie wiem jakiego dlatego nie wiem czym żyje Twoje miasto i odczuwasz to jak odczuwasz. Zielona Góra była jest i będzie w Polsce znana przede wszystkim z jednej dyscypliny sportu - żużla. W swej historii Zielona Góra ma medalistów olimpijskich - przede wszystkim w pięcioboju, strzelectwie. Gwardia Zielona Góra była dochowała się wielokrotnych mistrzów Polski drużynowych i indywidualnych w strzelectwie i co? I zdecydowanej większości Polaków kojarzy się z: Winobraniem, Ś.P. Festiwalem Piosenki Zdradzieckiej i "Falubazem". Żuzel jest naszym towarem eksportowym i przede wszystkim na to powinny się w budżecie Miasta znaleźć pieniądze. Jeśli przyjedzie Panathinaikos to se przyjedzie i pojedzie - będzie trochę krótkotrwałego szumu wokół tego i koniec. I znów będziemy "Falubazy" a nie "Zastale".
    Ja się obawiam że teraz neistety z nowa Panią Prezydent dotacje z miasta będą mniejsze - dlaczego? A dlatego że ona żużla nie czuje - to trzeba mieć w sercu po prostu i z tego serca dawać kasę. Listowski jaki był taki był ale zawsze coś skapnął. No ale nie ma co na razie rozdzierać szat - pażywiom uwidiem - może okaże się że z tym żuzlowym myśleniem u Pani Ronowicz też nie jest źle. Na razie zbyt krótko rządzi Miastem żeby ja osądzać.

  28. Powrót do góry    #118
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    konczac

    Payn czytajac Twoj ostatni wpis, to powiem szczerze ze nie rozumiem co chcecie od Pani Prezydent
    Natomiast Waldziorowi musze odpowiedziec tak:
    Pisze z pozycji Lubina np.
    Natomiast nie macie ani zadnych dowodow ani zadnych podstaw aby tak sadzic o tym co zrobi Pani prezydent
    jak sami piszecie juz zapisano w budzecie ze kasa bedzie mniejsza
    No ale ktoz apisal?
    czemu zale wylewacie na Pania prezydent?
    dajcie jej porzadzic z 2 lata
    wtedy bedzie mozna oceniac.
    Po czynach pozancie owoce ich - prawda PeZet

    Pozdrawiam

  29. Powrót do góry    #119
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    tej mazarek czytaj dokladnie

    chlopcze drogi juz 3 wpis ci tlumacze ze nie mam nic do pani ronowicz. tak **** ciezko to wywnioskowac??? pisze wciaz o politycznej wojence prowadzonej przez sld na ktora ronowicz nie ma wplywu, wiec dlaczego mialbyj ja oskarzac???

    POSLUCHAJCIE PANOWIE!
    ustawa mowi ze pieniadze z budzetu moga byc przeznaczane tylko na mlodzikow, a nie na sport wyczynowy. nie pierdooolmy wiec tutaj o tym ze ronowicz nie da siana, bo nie od niej to zalezy. p[oza tym klub powinni utrzymywac sponsorzy, a nie miasto. miasto ma ulkepszac stadionowa infrastrukture i dawac na mlodzikow.

    mazarek jesli dalej nie rozumiesz to jestem zalamany.
    csak eger miki. unio rongy.

  30. Powrót do góry    #120
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzis wlasnie ma byc to spotkanie miedzy zarzadem klubu a Pania Ronowicz ciekawe co z tego wyjdzie trzeba sluchac radia Zielona Gora moze poiwedza...........

  31. Powrót do góry    #121
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chlopcze drogi.
    Szanowny bufonku
    A gdzie Ty wyczytales ze jestem Towarzyszem?
    Mysle ze spoufalanie sie nawet w sieci ma jakies granice
    A czesciowo nie zgadzam sie z Twoim wpisem ponizej.

    juz 3 wpis ci tlumacze ze nie mam nic do pani ronowicz. tak **** ciezko to wywnioskowac??? pisze wciaz o politycznej wojence prowadzonej przez sld na ktora ronowicz nie ma wplywu, wiec dlaczego mialbyj ja oskarzac???.
    A to kto napisał "
    a ronowicz mnoze go zaakceptowac lub nie. gdyby jednak prezydentem zostal kandydat sld - listowski, wtedy na ewentualne zwiekszenie nakladow na klub uruchomiona zostalaby rezerwa budzetowa. jezeli o uruchomienie tej rezerwy wystapi ronowicz, zostanie jej propozycja odrzucona z prostych wzglegow. rada moze to zrobic, a w miasto pojdzie wiesc ze ronowicz daje mniej zna zuzel."

    1. Ronowicz nic nie ma do akceptacji. Jest na odwrot.
    2. Rezerwe budzetowa moze uruchomic tez Rada Miasta, na wniosek Radnych zatwierdzony przez odpowiednie komisje
    3. Nie rozumiem dalej jak kibice zielonej gory (nie Ty) dalej uwazaja z e Prezydent ma na cos wplyw w tej sytuacji.


    POSLUCHAJCIE PANOWIE!
    ustawa mowi ze pieniadze z budzetu moga byc przeznaczane tylko na mlodzikow, a nie na sport wyczynowy. .
    Nic tak ustawa nie mowi,:-)

    Moze dawac na kazdy sport ale nie wyczynowy
    Ustawa w punkcie 7 mowi o zaspakajaniu potrzeb mieszkancow
    nie wskazujac na mlodzikow.
    Reszte wyjasnil abdull w ktoryms z watkow zielonogorskich

    nie pierdooolmy wiec tutaj .
    poziom ktoremu ciezko nie ulec
    [quote]
    o tym ze ronowicz nie da siana, bo nie od niej to zalezy. p[oza tym klub powinni utrzymywac sponsorzy, a nie miasto. miasto ma ulkepszac stadionowa infrastrukture i dawac na mlodzikow.[quote]
    moze poszukasz tego w moich wpisach
    zarowno tutaj jak i watku o sporcie i polityce.
    Nie czytasz wasc dokladnie.


    mazarek jesli dalej nie rozumiesz to jestem zalamany.
    A ja jestem zalamany ze czytasz to co chcesz a nawet jak czytasz to rozumiesz co chcesz


    Pozdrawiam
    Ps. Nie mam ochoty rozmawiac, nawet merytorycznie z czlowiekiem ktory ma klopoty z zaakceptowaniem podobnego zdania, a fakt ze jest z zielonej Gory stawia go, wg niego w pozycji, takiej ze moze uzywac wyrazow i okreslen nie mieszczacych sie w zadnym Faq-u
    Jak to mowi Adas Nowak - Pozostan szczesliwy:-)

  32. Powrót do góry    #122
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    piszac o "młodzikach" dokladnie chodzilo mi o to, ze wlasnie w tym kiedrunku pieniadze z miasta moga zostac przekazane, jesli chodzi o zuzel.

    co do prob udowadniania mi prostactwa i kreowania swego nieskazitelnego wizerunku. kazdy zna swoja wartosc. nic na sile. na forum nie potrzebuje akceptacji ani z twojej, ani z innych stron.

    ciao kolezko smutny
    csak eger miki. unio rongy.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •