Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 122

Wątek: EXTRALIGOWY Falubaz podsumowanie sezonu i plan zmian na przyszły

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    EXTRALIGOWY Falubaz podsumowanie sezonu i plan zmian na przyszły

    Na początku serdeczne dzięki dla zawodników , zarządu , kibiców i Dzięki Bogu za tak szczęśliwy finał.
    W tym wątku piszcie o każdym zawodniku z osobna i o całej drużynie hurtem.
    Kto w/g was ma największy wkład w awans?
    Na kim się zawiedliście ?
    Komu wybaczacie?
    Komu nie wybaczacie i wskazujecie drzwi w przyszłym sezonie?

    Jescze raz zachęcam do wlania troche miłości w to forum , miłości do Falubazu , który pojawia się i znika w E-lidze.

    Dodatkowo pragnę rozszerzyć ten wątek o opinie o pracy naszego zarządu i sprawach z tym związanych.Żeby nie było tak słodko jak jest.Choć muszę przyznać ,że cel , czyli awans został osiągnięty, to jednak jest wiele problemów i amatorskich pociągnięć w dotychczasowwej działalności klubu .W tym miejscu proszę Was , by oprócz podsumowania postawy zawodników napisać coś o tym jakim byście chcieli widzieć nasz stadion , jakie kontakty z kibicami, inicjatywy jakie Wam sie marzą aby rozkręcić doping, FANKLUB.Co zmienilibyście na stadionie , od strony marketingowej również?Może jest za mało reklam(gdzie jeszcze nimi oblepić stadion) i obecnie są słabo wyeksponowane nazwy firm(moje zdanie).Może zmiana muzyki na bardziej rockową?Może jakiś znany fragment muzyczny po wygranym biegu (np.Kankan?).Po za tym , mimo ,że większość z Was jest kibicami a nie znawcami stosunków panujących w zarządzie , niech podsumuje poszczególnych "działaczy"(jak ja nienawidze tego słowa).Dzięki , myślę ,że dla dobra naszego klubu podyskutujemy sobie konstruktywnie i urodzą się jakieś super inicjatywy , które przedstawimy w nowym sezonie.PO ZA TYM PROPONUJE WRĘCZAĆ PO KAŻDYM SKOŃCZONYM SEZONIE WRĘCZAĆ NAGRODĘ OD NAS FRUMOWICZÓW DLA NAJLEPSZEGO W/G NAS FORUMOWICZÓW ZAWODNIKA, CZŁONKA ZARZĄDU I SPONSORA(za ciekawą i efektywną reklamę).Tą statuetką może być jakaś klawiatura pomalowana na złoto na podstawce albo złota mysz czyli nasz symbol.Podoba się pierwsza moja inicjatywa?Niżej napiszę komu bym wręczył w tym roku.



    FALUBAZIE KOCHANY!!!YOU'LL NEVER WALK ALONE!!!



  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Podsumowianie sezonu by FanFalubaz :

    Najpierw zaczne od ocen poszczególnych zawodników w skali od 1 do 6

    1. Andrzej Huszcza - 5 - W meczach ze słabszymi zespołami pokazywał ze potrafi jeżdzic , lecz w pojedynkach z grozniejszymi rywali wychodziło mu to słabiej lecz zawsze przywoził to kilka waznych punktow.
    2. Maciej Kuciapa - 5 - Tak samo jak w przypadku pana Andrzeja dobre wystepy w meczach z nizej notowanymi rywalami ale kilka wpadek .
    3. Rafał Kurmański - [/b]5[/b] - Słabszy poczatek sezonu ale w najważniejszym momencie potrafił sie odbudowac i był najlepszym krajowym zawodnikiem w tym sezonie.
    4. Krzysztof Stojanowski - [/b]4[/b] - Mimo kilku słabszych wystepów ten sezon powinien uznac za bardzo udany , udowodniił kibicom jak i trenerowi ze jest bardzo waleczny i warto go wystawiac do składu.
    5. Grzegorz Kłopot - 3 - Przez większosc sezonu był kontuzjowany ale w ostatnim meczu zdobył bardzo wazne 4 punkty.
    6. Dawid Kujawa - 2 - Tylko jeden udany mecz , było to w pierwszej kolejce kiedy to Dawid zdobył 9 punktów w Rawiczu w dalszej czesci sezonu jechał słabo.
    7. Sebastian Smoter - 1 - Kompletnie stracony sezon w wykonaniu tego zawodnika.
    8. Antoni Svab - 3 - Niestety kotuzja sprawił ze niepojezdził sobie duzo w tym sezonie ale w meczach w których startowł dał z siebie wszystko
    9. Nicky Pedersen - 6 - Bez wpadkowy sezon w polskiej lidze , w kazdym meczu zdobywał duzo punktów i tylko raz zeszedł ponizej 10 punktów(7 pkt.)
    10. Billy Hamil - 5 - Równiez bez wpadkowy sezon , szkoda tej kontuzji ktora spowodowała ze końcówka sezonu była taka dramatyczna.

    Ogónie ten sezon w wykonaniu ZKZ oceniam na 5+

    Najwieksze zaskoczenie w tym sezonie -
    Zdecydowanie jazda Nickiego Pedersena który był liderem ZKZ w wielu meczach , równiez postawa Krzyska Stojanowskiego zasługuje na słowa pochwały.

    Nawieksza wpadka w tym sezonie -
    Zdecydowanie postawa Dawida Kujawy oraz Sebastiana Smotera . Do wpadek zaliczam rózniez mecz ze Startem Gniezno 1 wrzesnie.

    Ogólne podsumowanie seonu -
    Mimo awansu sezonu ten pokazał ze brakuje w ZKZ-ie dobrej klasy zawodnika krajowego który w najważniejszych meczach zdobył by te 10 punktów. To jest wydaje mi sie najwiekszy brak w kadrze zespołu i powinien on być jak najszybciej uzupełniony. Słabe postawy Kujawy , Smotera i Kłopota powinny zmusic do zrezygnowania z ich usług. W ekstralidze przyda sie na pewno Krzysiu Stojanowski którzy jest bardzo waleczny i powinien prawidłowo uzupełniać pare.

    To by było na tyle jeszcze raz pragne pogratulowac zawodnikom ZKZ oraz całem sztabowi szkoleniwoemu jaki i zarządowi , awansu do ekstraligi , mam nadzieje ze tym razem zagoscimy tam na dłużej.

    Pozdrawiam i dziekuje za ten sezon FanFalubaz.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zawiodlem sie na.... (no coments):P
    Poprawiali mi humor :) Nicki Pedersen, Billy Hamill, Rafał Kurmański :)

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Słuchaliśmy w radiu Bartkowiaka i Gościaka.Próbowali podsumować...

    Ci którzy słuchali dziś magazynu sportowego, wiedzą o co chodzi.W studiu goścmi Białogłowego byli Prezes tego bałaganu Bartkowiak i kierownik mysiej drużyny Lucjan Gościak.
    Pytania zadawali słuchacze(jedengo poznałem)i redaktor. Nie było głupich pytań wszyscy w Zielonej pytają o to samo...Czyli :

    czy juz podpisano umowy na przyszły sezon z naszymi obcokrajowcami?Bartkowiak odpowiedział,że i Hamill i Pedersen chcą dalej jechać u nas , co potwierdzili slowną deklaracją w obecności zarządu.Kontrakty z nimi ( o ile będzie znana regulaminowa liczba stranieri w e-lidze w przyszłym sezonie)zostana podpisane na drugi dzien po tej decyzji. Bedzie to za półtora miesiąca.

    wzmocnienia?Bartkowiak okazał się tak tajemniczy ,że nic nie zdradził z kim rozmawiaja , ale powiedział ,że są to już ustalone nazwiska.Nie szukaja ale już wiedzą.Musi to być w/g prezesa BARDZO DOBRY ZAWODNIK KRAJOWY.Nie podpiszą z nim kontraktu , zanim cała suma nie będzie leżała na stole.Nie dał sie skusić na żadne zwierzenia.Dodał ,że żeby walczyć skutecznie w elidze(co należy się Zielonej Górze i jej kibicom)na pewno wzmocnią skład.

    Z kogo zadowolony jest prezes i kierownik drużyny.?Znów żadnych nazwisk , ale na pewno podziękują dużej grupie zawodników, którzy nie robią żadnych postępów.Wszyscy wiedzą o kogo chodzi.Gościak dodał ,że kibice wiedzą , bo czytają statystki a tam jest napisane kto odejdzie.

    Z kim przedłużamy kontrakty?Na pewno zostaje Kurmann, kontrakty kończą się Huszczy, Kuciapie. W stosunku do Huszczy , prezes nie wie co zrobi Pan Andrzej , ale dodał ,że ma wolną drogę do zmiany klubu , gdyby chciał.Nie jest pewny jakie warunki postawi Kuciapa, będą siadać do rozmów, po definitywnym zakończeniu sezonu.Jest wola wzmacniania zespołu i naprawde solidnych przygotowań do jazdy, między zdaniami prezes dodał ,że nie jest zadowolony ze wszystkich w tym względzie.

    Finanase i nowi sponsorzyKończymy sezon z długiem wobec zawodników i dostawców sprzętu.Żadnych długów do państwa.Teraz jest okres szacowania wszystkich wydatków i przychodów.Prezes dziękuje zielonogórskim firmom ,za ok 30 tysięcy złotych wydanych na przygotowania do meczu w Gnieżnie. Umożliwiło to kupno silnika dla Kłopota i zakup multum części.
    Nowi sponsorzy.Są jakby juz w przedpokoju.Czyli wiadomo kto ale nie mogą określić czy będzie to wystarczająca wyskośc środków.Potentat paliwowy dopiero zasiada do rozmów z klubem. Podkreślił ,że wielkie zasługi w prosperowaniu jako-tako żużla w Zielonej ma firma QUICK MIX.Ta firma opłaciła pobyt w Toruniu, zapewniła wiele atrakcji(zwiedzanie,relax,posiłki,wspólne spacery), spokojny trening na toruńskim torze , obsługe oraz mechaników w Toruniu.Nawet powiedział (super przejęzyczenie) ,że wszyscy zielonogórscy zawodnicy ze soba spali!!Chodzilo ,że nocowali w jednym hotelu i o jednej porze szli spać.Podkreślono wspaniałą współpracę z Toruniem.Gościak powiedział ,że będą tą przyjażn pielęgnować!!!(hahahahaha patrzcie go!).I chcą cześciej praktykowac takie wyjazdy , by jak powiedziano budowac zielonogórską żużlową rodzinę.


    Mecz w Gnieżnie?Gościak był pewien ,że go wygramy.Ot tak.Ale po upadkach Pedersena i Stojana juz tracil wiarę i żałował ,że podszedł do tego tak pewnie.Przyznał ,że mieli wygrać jeszcze wyżej!!!Sami zawodnicy mieli taki zamiar ,ale pare biegów kompletnie nie wyszło.
    Po meczu zielonogórzanie spotkali się na kolacji w restauracji Victoria!!!Tam były nakrycia na stołach i rezerwacja dla działaczy i zawodników STARTU!!!!Ale impre odwołano(nie dziwie się) , a nasi zajęli (przypadkowo ich miejsce przy stołach).Ale jaja!Nie chcieli powiedzieć co pili i jedli...

    Podsumowując Bartkowiak to prostolinijny gośc, nie mówi dyplomatycznie ale domyslam się ,że juz jest większość wiadoma .Kto będzie jeżdził w przyszłym sezonie , ile będzie wynosił budżet.Zdania które wygłaszał nie były niepewne i zatroskane o byt i zawierające brak koncepcji na nową drużynę.Po za tym nazwa klubu będzie miała dwa człony.Jest jeszcze miejsce na drugiego sponsora , ale powiedzial ,że nie zdradzi kto to będzie bo dopiero dopinają.
    Raczej zasłonka dymna i spokój .Pewnie , po co iśc gnieżnieńskim śladem i pierdzieliććććć o Crumpie i nie wiadomo kim jeszcze na przyszły sezon...Jak się skończyło widzą wszyscy.
    W sumie jak zawsze.Typowy Bartkowiak:"nie ma pieniędzy,nie wiadomo co będzie, się zobaczy co będzie za rok w przepisach,ciężko o kasę ITD".A jak jest każdy widzi .Jakos się kręci , gdzieś te 3,5 mln trzeba znależć.Ja ich nie mam.Oby je znależli.

    Mimo wszystko , mi się nie podoba wiele rzeczy w klubie na stadionie.Pewnie ,że bym to zrobil lepiej i nie wykluczone ,że zadziałam.Sporo spraw jest na dziadowskim poziomie, jeszcze wiele do zrobienia jest .Szkodda wymieniać, ale sposób prezentowania sponsorów na stadionie , współpraca z mediami,leży.Jeszcze tyle do zrobienia ,że roboty starczy dla wszystkich FALUBAZ NET FANS.Ale najpirw wytzreżwiejmy.Ja tam kładę się spać.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Oto i moje spostrzeżenia:

    Obcokrajowcy: Nicky Pedersen - rewelacja. Jeden z głównych autorów awansu. Przebojowy i błyskotliwy zawodnik. Nie wyszedł mu w zasadzie tylko jeden mecz (w rundzie zasadniczej z Rybnikiem u nas). Potem było już znakomicie. Jego forma i pozycja w światowej czołówce cały czas wzrasta. Musi zostać na następny sezon.
    Billy Hamill - słabszy sezon w porównaniu do ubiegłego. Ale swoje zrobił i nie zawiódł nas przedewszystkim w najważniejszym meczu sezonu. Razem z Nickym powinni stanowić parę stranieri na przyszły sezon.
    Tony Svab - nie miał zbyt wielu okazji do startów. Z ważnych meczów pojechał w zasadzie tylko w przegranym meczu w Rybniku. Ale tam nie zawiódł. Jego zdobycze to 8 - 9 pkt. Na tyle go stać. W extralidze mogłoby być już gorzej.

    Seniorzy: Andrzej Huszcza - nie można mieć do niego większych pretensji. Swoje zrobił. Szkoda, że nie włożył trochę więcej w sprzęt ( Piła , mecz z Gnieznem u siebie w play-off). Ale wszystko nadrabiał niesamowitą ambicją i wolą walki. Taki jest właśnie nasz Pan Andrzej i chwała mu za to.
    Maciej Kuciapa - kreowany był na krajowego lidera drużyny. Niestety jednak nie mogę mu zapomnieć tego "kompletu" w Gnieźnie. Z wyjątkiem tego niewypału, to ogólnie nie można mieć pretensji. Widzę go w składzie na extraligę, ale jako drugiego do pary.
    Grzegorz Kłopot - przeciętnie. Widać, że jest ambitny i chce jeździć. Jednak na extraligę to za mało.
    Krzysztof Stojanowski - lepszy sezon od Kłopota. W paru meczach naprawdę pokazał niesamowitą wolę walki. Weźmy tylko pod uwagę, że była to 1 liga. A teraz trzeba patrzeć przez pryzmat extraligi. Jednak przy odpowiednim zapleczu sprzętowym, mógłby skutecznie powalczyć w extralidze.

    Juniorzy: Rafał Kurmański - obok Pedersena główny autor awansu. Początek sezonu trochę nieudany, ale potem był po prostu niesamowity. Fantastyczne mecze w jego wykonaniu w Gnieźnie w rundzie zasadniczej i play-off. Podobnie w wygranym mecz w Rybniku, który był sygnałem do ataku. Bardzo dobry sezon. On i stranieri to szkielet naszej drużyny na extraligę.
    Dawid Kujawa - fatalnie. W zasadzie tylko jeden dobry mecz w jego wykonaniu z pierwszej kolejki w Rawiczu. Później słabizna. Jeździł bardzo pasywnie i bojaźliwie. W takiej dyspozycji w jakiej jest obecnie nie miałby żadnych szans w extralidze.
    Sebastian Smoter - podobnie jak z Kujawą. Faktem jest, że nie miał zbyt wielu okazji do występów w lidze, ale on nawet zawodził w Zachodniej Lidze Młodzieżowej. Wypadałoby chyba zmienić trochę podejście do sportu i zabrać się za solidny trening.
    Bartosz Kasprowiak - niewiele można powiedzieć. Zawodnik ten jest po prostu słaby i tyle. Bez szans w extraligowej rzeczywistości.
    Jacek Zarówny - podobnie jak wyżej, z tym, że u niego widać lepszą technikę jazdy. Jest jeszcze młody i warto "nad nim" popracować.
    Ogólnie wśród młodzieży to mamy wielki kryzys ( z wyjątkiem oczywiście Kurmańskiego ). Cała nadzieja w młodzitkim Marcinkowskim, który po zdobyciu licencji będzie już w składzie ma mecze. No ale dobrze wiemy, że nie można spodziewać się po nim rewelacyjnych wyników na extraligowych torach, pomimo tego, że na treningach objeżdża Kłopota.

    Podsumowując - wielkie gratulację za awans!!!!!! Ale bezwątpienia skład ten wymaga poważnych korekt i wzmocnień.

    Pozdro!!!!!!
    Wyznawca Falubazu


  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najpierw pragnę pogratulowac zawodnikom i działaczom awansu do ekstraligi!! Ekstraklasa jest już nasza!!!!!!!!!!!

    Co do ocen:
    1. Pedersen i Hamill - ok., zwłaszcza Nicki pokazał klasę i waleczność; BIlly - wiadomo kontuzja, ale gdy był w składzie niezawodził;
    2. Huszcza - waleczny, niznisczalny i niezatapialny, ale powinien zainwestowac w sprzęt, bo na osiołkach w e-lidze nie da rady
    3. Kuciapa - dobry zawodnik, choć trudno nazwac go liderem; słaba strona to psychika, ale pod koniec sezonu widac było, że odzyskał radość z jazdy i waleczność
    4. Stojan - solidny i ambitny zawodnik drugiego rzutu, widze dla niego miejsce w e-lidze
    5. Kłopot - kontuzja przeszkodziła w skutecznej walce, ale też doradzałabym więcej pracy nad sobą i sprzętem, a mniej szukania sporów;
    6. Kujawa - bez komentarza, ale jak zmini klub, to jeszcze o nim usłyszymy, nie służy mu klimat w Zielonce;
    7. o reszcie, typu Smoter, KAsprowiak i cała reszta nie bedę się rozpisywać (choś KAsprowiak powinien się wziąć za robote, a nie zgrywac największego gwiazdora klubu)
    i wreszcie.......
    KURMANEK!!!! - dla mnie rewelacja, słabszy początek, ale potem aż miło patrzec i wspominać, jak dla mnie lider drużyny; oby tak dalej!!!!! RAFAŁ jestes wielki... mam nadzieję, że znajdzie sie osoba, która pokieruje karierą Kurmanka we właściwy sposób, a wtedy....

    Nie da się ukryć, że w e-lidze potrzebujemy wzmocnień, wszytsko zależy od tego czy zniosą KSM. Tak szczerze to przdałoby się dwóch seniorów i dobry junior. Poczekamy zobaczymy

    Jeszcze raz gratulacje Falubazy!! Dzięki za tą wspaniałą chwilę radości.......

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Falubaz !!!

    Najwiekszy wklad w awans do ekstraligi mieli : Rafal Kurmanski, Nicki Pedersen oraz Billy Hamill. Reszta druzyny tez dolozyla maja cegielke. Wielkie slowa uznania dla naszych dzilaczy, ktorzy szukali (i znalezli :D ) sponsorow dzieki ktorym mieli na czym i za co jezdzic nasi zawodnicy. Nie zapominajmy o kibicach, bo dzieki nim nasi chlopcy mieli dla kogo jezdzic :P

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    To jest podstawa

    Nicky powiedzial po zakonczeniu meczu w Gnieźnie, ze jest bardzo zainteresowany dalszą jazdą w ZKŻ-cie. To jest prawdziwy zawodnik.

    Nicky Pedersen: "Zawsze staram się jeździć jak najlepiej i uważam, że dzisiaj było całkiem nieźle. Jest mi przykro, że doszło do tego niefortunnego karambolu w czwartym biegu. Troszeczkę wyniosło mnie na zewnętrzną, wpadłem na Stojanowskiego, no trudno, takie rzeczy się zdarzają i jest mi z tego powodu bardzo przykro. Jestem bardzo zainteresowany startami w przyszłym roku w Zielonej Górze, mam nadzieję, że dogadamy się z prezesem i będą mógł wzmocnić zielonogórski zespół także w przyszłym roku. Teraz mogę się skupić na GP Australii. Chciałbym przede wszystkim awansować do półfinału, potem może się wszystko zdarzyć, z półfinału może być już tylko krok od mojego następnego sukcesu".

    Zrobie tak jak kolega FanFalubaz, postaram sie ocenić każdego zawodnika z osobna:

    1. Rafał Kurmański ocena: 6 Cieniowal troche na poczatku sezonu (mowiono nawewt, ze zbija KSM zeby jezdzic w WTS-ie heh) pozniej niesamowita metamorfoza stal sie opoką druzyny. Wspolpraca z Waissem (nie wiem czy tak sie pisze) byla bardzo profesjonalna i tak jak w przypadku Nickiego Pedersena mial piekielnie szybkie motory. Jeszcze jak po meczu powiedzial, ze zostaje w ZKŻ-cie to skakalem z radosci. Jest wielkim talentem zielonogorskiej szkoli. Bravo za postawe w tym sezonie i za zdobycie powyzej 200 punktow wraz z bonusami.

    2. Nicky Pedersen ocena: 6 Jest obecnie chyba najostrzej walczacym zawodnikiem na swiecie. Dunczycy wkoncu doczekali sie swojego reprezentanta, ktory pokazuje, ze nie straszny mu nawet Rickardsson. Nicky jest poprostu twardy i umie pieknie jezdzic, co nie raz udowadnial.

    3. Billy Hamill ocena: 6 Nie mam mu nic do zarzucenia jezdzil na swoim wysokim poziomie i w zadnym meczu nas nie zawiodl.

    4. Andrzej Huszcza ocena: 5 Dziadek jechal w tym sezoni dobrze, ale pod koniec wyraznie zastopowal co spotkalo sie z krytyka kibicow, no ale i tak gdy spiker mowil Andrzej Huszcza to dziadek dostawal wielkie brava. Jes poprost niezniszczalny i niezatapialny to najlepiej do niego pasuje.

    5. Maciej Kuciapa ocena: 5 Dobry sezon w jego wykonaniu, chociaz mial mecze w ktorych totalnie zawodzil, ale pozatym jechal naprawde extra.

    6. Grzegorz Kłopot ocena: 4 Grzesiu przez kontuzje i braki sprzetowe nie mogl w pelni sie pokazac. Jednak w Gnieznie to on dal znak do ataku i jego 4 punkty byly druzynie potrzebne. Jak bedzie mial sprzet to niewatpliwie bedzie groznym rywalem.

    7. Krzysztof Stojanowski ocena: 4 Co mecz robil swoje punkty, pokazywal, ze walczyc potrafi, nawet jadac na 4 pozycji potrafil caly czas walczyc o ten jeden punkcik. To jest postawa, jednak na ekstraklase to nie wystarcz predzej widialbym w skladzie Kłopota (pod warunkiem, ze wyremontuje sprzet).

    8. Antonin Svab ocena: 4 W meczech, ktorych startowal robil soliden punkty, jednak z walki wyeliminowala go grozna kontuzja. Jezdz poprawnie tylko, ze w ekstralidze to nie wystarczy, jest typowym zawodnikiem, ktory zdobywa w meczu te 7 punktow.

    9. Dawid Kujawa ocena: 1 Poprostu dno, krytyczna postawa, a to byly tylko 1 ligowe tory, dla niego ekstraklasa odpada, chyba ze naprawde nad soba popracuje, bo stac go na jazde na wysokim poziomie.

    10. Sebastian Smoter: 0 Jak to powiedzial trener spasl sie niesamowicie, i widac bylo tego efekty na torze. Jeszcze wspomina cos o zakonczeniu kariery.

    11. Nasi juniorzy jezdzili na przyslowiowy +, niestety nie bylo wiadac wsrod nich jakiegos nowego Kurmanka.


    Ogolnie caly ZKŻ otrzymuje 6 za walecznosc i awans w pieknym stylu. Na walke w ekstraklasie trzeba bedzie dokupic ok. 2 zawodnikow o wysokiej kalsi jak nie to bedzie ciezko sie utrzymac.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekaw jestem ile w tym sezonie przyszlo widzow na wroclawska podczas tegorocznego sezonu smiem twierdzic ze na niektorych meczach bylo wiecej ludu niz na meczach E ligowych a gorzow to juz napewno przebilismy frekfencja :) a jaka jest wasza opinia ???????????????

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kotek-frekwencja

    Masz rację a mecz z Rybnikiem oraz obydwa z Gnieznem więcej ludzi niz niejeden mecz w zeszłym roku w e-lidze.nawet na mecze o nic w play-off z RKM - Stala przybyło wielu widzów.Miejmy nadzieję, że taki stan będzie trwał również w przyszłym roku.
    Pozdrawiam
    WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ZKZ - PODSUMOWANIE

    Podsumowujac:
    Jak najbardziej zasłuzony awans drużyny która w przekroju całego sezonu prezentowała sie najlepiej w 1 lidze.
    Siła uderzeniowa: na cieżkich wyjazadach oparta w głównej mierze na parze niezawodnych obcokrajowców i rewelacyjnym Kurmańskim, u siebie zespół bardziej wyrównany, aczkolwiek w obecnym składzie bez przyszłosci w e-lidze.
    Mysle ze musiecie zatrzymac Hamila i Pedersena i zakontraktowac dobrego seniora i mozna myslec o walce w E-lidze.
    Zycze powodzenia i mam nadzieje ze spotkamy sie w przyszłym roku.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    397
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podsumowujac:
    Jak najbardziej zasłuzony awans drużyny która w przekroju całego sezonu prezentowała sie najlepiej w 1 lidze.
    Siła uderzeniowa: na cieżkich wyjazadach oparta w głównej mierze na parze niezawodnych obcokrajowców i rewelacyjnym Kurmańskim, u siebie zespół bardziej wyrównany, aczkolwiek w obecnym składzie bez przyszłosci w e-lidze.
    Mysle ze musiecie zatrzymac Hamila i Pedersena i zakontraktowac dobrego seniora i mozna myslec o walce w E-lidze.
    Zycze powodzenia i mam nadzieje ze spotkamy sie w przyszłym roku.
    Panowie z Gniezna patrzcie i uczcie sie od swojego kolegi!!!Jak widac jednak mozna byc OK,w stosunku do Zielonogorzan.

    Najwazniejsze ,ze prawdziwi kibice to nie mamuty i jeszcze nie wygineli:)

    Pozdrawiam.

    P.S.To moj 200 wpis;)

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    808
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oglonie sezon byl udany poza parom wpadkami ale i tak jest super bo teraz bedziemy jezdzic E-lidze i sie liczy nie wazne co bylo tylko co bedzie.:) falubaz mistrzem polski:):)

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co tu duzo pisac poprostu bylismy najlepszym zespolem w Lidze i nie ma nawet co na ten temat dyskutowac

    Obysmy w przyszlym roku sie utrzymali a wtedy bedzie rewelacyjnie :)

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bardzo dobrze szczegulnie końcówka sezonu

    :)

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przedewszystkim gratuluje awnsu.
    Najlepiej w tym sezonie wypdali Kurmanski Pedersen i Hamill punktowali, poprost robili swoje. Nieco słabiej spislai sie Huszcza i Kuciapa. Ten pierwszy niestety nie jest jak wino (im starszy mtym lepszy), a ten drugi to powinien powaznie porozmawiac z psychologie bo chyba nie psychiatra. Niewile odstawal od nich Stojanowski, zas Kłopot robil te pare punktow, lae wiecej to po nim nie moznabylo sie spodziewac.
    Teraz zejdzmy o dwie klasy nizej. Kujawa totalnie zawalil sezon i nie ma co sie nad nim rowodzic. Smoter niech sie lepiej odchudzi bi noc innego mu niezostalo bo w tym klubie to juz sobie nie pojezdzi. Wsrod pozostalych juniorow nie widac nastepcy Kurmana chco moze Alan Marcinkowski cos pokaze bo na reszte to nie ma co liczyc.
    Na stadionie jest tyle do zrobienia ze szkoda gadac. A sam Bartkowiak mysle ze zrobil swoje w tym sezonie. Mam nadzieje ze zostanie na przyszly.

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No to pojade troszkę...

    Co do sukcesu sportowego , nie ma co bić piany w nieskończoność i ahać i ehać.Do e-ligi wciągnęli nas tylko profesjonaliści jeżdżący w tym klubie .Oraz jeden talent , który nie oszczędza siebie i nie kalkuluje .Nazwiskami? To Panowie Hamill , Pedersen oraz Kurmann.To ich zdobycze punktowe w decydujących meczach , powtarzam w decydujących meczach poprowadziły Falubaz do sukcesu.Ktoś powie jak to , ale przecież sezon to nie tylko mecze na szczycie , trzeba zbierać punkty przez cały sezon?Tu się nie można zgodzić , ponieważ w tym sezonie mieliśmy tylko dwóch równoważnych przeciwników , reszta szargana problemami finansowymi nie była przeciwnikiem nawet na zdobycie pow.35pkt.Także zdobycze pozostałej grupy zawodników nie są czymś szczególnym, łaski nie robią ,że wygrywają z GKMem albo Opolem albo Rawiczem.Gdyby nie wygrywali byliby skończeni.Dlatego nie ma podniecania się nad wyprzedzankami Stojanowskiego np.Knappa albo Czechowicza czy Wardzały, bo takowe nas nie interesują jak na klub o 45 letniej tradycji z wielkimi sukcesami i wychowanymi Mistrzami Świata(nie myślcie o Kujawie ale np. o Prtasie)oraz zdobywcach innych ważnych tytułów w Polsce i Europie.To nie ten poziom oczekiwań kibiców którzy przychodzą w liczbie 12 tys na stadion a na wyjazd stawiają się w liczbie 3,5 tys.
    Dlatego czas skończyć sentymenty , tylko dobzi zawodnicy , profesjonalnie podchodzący do swoich obowiązków , mogą gwarantować punkty.Wychodzi na to ,że trzeba niestety wymienić pół drużyny.Resztę możemy darzyć tylko sympatią i zapomnieć o sentymentach.Wiadomo,że prócz Kurmana z naszych wychowanków nie nadaje się nikt do e-ligi.To trzeba zmienić.Panowie Huszcza , Stojan,Kuciap to zawodnicy do pary , 6pkt w e-lidze to sukces w ich wykonaniu.Nie odkryłem Ameryki , ale przyznajmy ,że lata 90te(tak wspaniale zaczęte) to jedna wielka porażka dla Falubazu(z różnych losowych przyczyn też).

    Pomiędzy zawodnikami a zarządem jest trener.


    Poprostu wspaniały szkoleniowiec , dwa razy wywiązał się z postawionych mu zadań(dwa razy awans bez najmniejszych podknięć).Jakiś problem do tego Pana?Wole nie mysleć , jak poprzednio się z nim żegnao i dlaczego.Nie będę klnął.Krótko mówiąc Panie trenerze , DZIĘKUJEMY I PROSIMY O JESZCZE!!!

    Zarząd klubu.W ostanim okresie poszerzył sie o garstkę ludzi , którzy jednak odświeżyli wizerunek stadionu i poprawili 30% rzeczy pozostałych do zrobienia.
    Nie ma co szafować nazwiskami, to nie fair , oni tu nie będą mogli odpowiedzieć na zarzuty, ale mówiąc ogólnie możemy wytknąc zarządowi poszczególne błedy i zaniedbania.Z tego towarzystwa należy wyłączyć Posła Smolenia.Nie oszukujmy sie dzięki niemu żużel istniej w Zielonej Górze .Żadna z zapowiedzi prezesa nigdy sie nie spełniła , rozmowy poza Zieloną Góra , jakie oni prowadza nigdy nie skończyły się czymkolwiek.I nie skończą się , dodajmy , ponieważ gros członków tego zarządu nie jest związanych ze środowiskami gospodarczymi i politycznymi na skalę ogólnopolskieą, liczoną w milionach złotych.Oni nikogo takiego nie znaja , nawet koło takiego kogoś nigdy nie stali .Poprostu lokalni działacze , z szacunkiem dla wykonanej przez tych ludzi pracy dla klubu.Nie ma oczekiwać tego , aby przywieżli do Falubazu sponsora takiego jak BP,to tylko może zrobic Posel Smoleń, co uczynił i to trzeba odnotować.Reszta sponsorów z Zielonej Góry wspomaga klub z miłości .Tradycja żuzla jest tak stara w Zielonej i wydzwięk medialny ,że grzechem nie być w takim towarzystwie i nie promowac firmy w obecności tylu ludzi.Oczywiście klub nie potrafi spożytkowac tego, nie potrafi współpracować z mediami.To same media kręcą się wokół klubu, bo oglądalność i słuchalnośc jest największa , gdy mówi sie o żuzlu.Skandalem jest , że w poniedziałkowym numerze np Gazety Lubuskiej , pod informacjami z meczu nie ma wygospodarowanego miejsca na dole strony na ramkę 3cm na 15cm ze sponsorami , co maxymalizuje efekt reklamy(strona jest ciekawsza i kolorowa).Tego nie potrafi nikt załatwić dla sponsorów w imieniu klubu!!!!Skandal.A ilośc reklam i ich jakośc na murawie!Tragedia.Stoi jakieś pare obdrapanych ,małe, nie czytelne , malutkie literki.W Gorzowie , ciężko było zmiescić na murawie reklamę .Wszystkie kolorowe i czytelne.

    [b]Kończe bo mam tyle uwag ,że rozbije to na parę wątków , ZAPRASZAM DO DYDKUSJI W TYM TEMACIE.JA WCALE SIĘ NIE CZEPIAM .CHCĘ POZYTYWNYCH ZMIAN.A MOŻE KTOŚ POWIE ,ŻE SIĘ CZEPIAM MÓWIĄC ,ŻE JEŻELI PO MECZU KIBICE WYCHODZĄ ZE STADIONU(tłocząc się) NALEŻAŁÓBY OTWORZYĆ WSZYSTKIE BRAMY, TO TAKIE TRUDNE?TYLE TEGO JEST ,ŻE MAŁA BANIA!DAJCIE SWOJE UWAGI .

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    174
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Falubazzini chesz naszych uwag a wszystko co powiedziałeś jest w 100% prawdą. Ze swojej strony jak narazie nie mam nic do dodania. Poczekam aż nasi podpiszą(lub nie podpiszą-i wtedy ponownie spadek) z kimś obcym kontrakt.
    AAAAAAA jednak coś znalazłem-turniej zakończeniowy sezon- po prostu spodziewałem się czegoś lepszego, ale...

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    397
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za www.gazetalubuska.pl


    Radosc z awansu.



    Sezon 2002 był jednym z najlepszych w ostatnich latach dla zielonogórskiego speedwaya, mimo iż zabrakło w nim indywidualnych sukcesów zawodników ZKŻ quick-mick. Awans do ekstraligi drużyny trenera Zbigniewa Jądera sprawił kibicom wiele radości. Satysfakcja jest tym większa, że przecież do ostatniego spotkania trwała zacięta walka z Pulsem Startem Gniezno o zwycięstwo w I lidze. Podsumowując sezon ZKŻ quick-mix ograniczymy się do statystyk, bowiem na temat problemów, które zrodził awans, przyszłości drużyny i radości po awansie pisaliśmy w ostatnim czasie bardzo dużo.


    Tylko trzy porażki

    Właśnie z gnieźnianami zielonogórzanie toczyli najbardziej zaciekłe boje. W czterech meczach między tymi drużynami dwukrotnie wygrywał Puls Start (21 lipca w Gnieźnie - 50:40 i 1 września w Zielonej Górze - 44:46) i tyle samo razy triumfował ZKŻ quick-mix (7 kwietnia w Zielonej Górze 47:43 i 29 września w Gnieźnie 50:40). Z żadną inną drużyną pojedynki ekipy Z. Jądera nie były tak zacięte i dramatyczne. Oprócz dwóch porażek z Pulsem Startem zielonogórzanie przegrali jeszcze tylko raz, ulegając 30 czerwca w Rybniku RKM-owi 43,5:46,5. Pozostałych siedemnaście pojedynków żużlowcy spod znaku Myszki Miki wygrali, większość z nich bardzo wysoko.


    Inaczej niż rok temu

    Sezon 2002 jest przeciwieństwem poprzedniego roku. W 2001 roku zielonogórscy żużlowcy odnosili wielkie sukcesy indywidualne, a tym najbardziej prestiżowym było zdobycie tytułu mistrza świata juniorów przez Dawida Kujawę, jednak zespół spadł z ekstraligi. W zakończonym niedawno sezonie jedynie w mistrzostwach Polski par klubowych juniorów Rafał Kurmański, D. Kujawa i Sebastian Smoter zdobyli brązowy krążek, a R. Kurmański był drugi w finale Srebrnego Kasku. Ten utalentowany zawodnik nie zdołał jednak stanąć na podium leszczyńskich MPJ, a w MŚJ w czeskich Slanach był ,,dopiero'' szósty. Drużyna jednak wygrała zmagania pierwszej ligi i awansowała do ekstraligi. Sukces ten z nawiązką rekompensuje brak satysfakcji z innego rodzaju rozgrywek mistrzowskich.




    Efektowna ,,jaskółka'' w wykonaniu Nicky Pedersena. Duńczyk pod względem średniej biegowej (klasyfikowani są zawodnicy, którzy wystąpili w minimum 41 gonitwach) wśród jeźdźców I ligi zajął drugie miejsce. Wyprzedził go jedynie Szwed Mikael Karlsson, występujący w RKM Rybnik.


  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Widoki na lepsze...

    Oby(choć nie lubię zaczynać zdania od teg osłowa) ,w przyszłym sezonie nastała chociaż mała rewolucja w Zielonej Górze.Zmiany na lepsze i bardziej profesjonalne działanie w/w gazety również.Oto jak się wysilono podsumowując cały sezon.Pół stronki , zdjęcie ...Poprostu nie wiadomo co o tym myśleć .W sumie winowajcą jest również klub , bo współpraca na lini klub-media jest całkowicie szarą,bez jakiejkolwiek próby kreowania swego wizerunku w gazecie, radiu czy tv.Moim zdaniem żuzlowcy powinni cajmować pierwsze strony lokalnych gazet i wszystkich newsów.O to powinni zabiegac członkowie zarządu .Po skończonym sezonie brakuje wywiadu rzeki z Hamillem , Pedersenem, Kurmannem i innymi zawodnikami .Gdzie jest mowa o następnych krokach klubu i planach?
    Ten produkt o nazwie żużel trzeba umieć sprzedać, nawet na lokalnym gruncie.
    W każdym cywilizowanym kraju , sport zajmuje 7 stron.Omawia się tam wszystkie zagadnienia związane z nadchodzącą kolejką czy innymi tematami związanymi z klubem.Może wreszcie czas zamieszczać opinie pisane na forum przez nas ?Przed i po kolejce ligowej?Dało rade w programie żuzlowym , dlaczego nie dac sie wypowiedzieć czytelnikom.Przecież relacja z piłki nożnej na szczeblu zielonogórskim można porównać do informacji o tym ,że ktoś w Jeleniej Górze np złamal rękę na chodniku.Ten sam ciężar ciekawości .Jeżeli piłka zrobi krok do przodu wtedy zwrócimy swoją uwagę na nią ale jak na razie niech ZKŻ będzie wiodącym tematem w gazecie i radiu , inspiracją niech zajmie się klub , by było głośno isponsorzy wiedzieli ,że o nich będzie się mówiło i pisało codziennie.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    FALUBAZ

    Witam wszystkich kibiców!nie bede sciemnial wiec przejde od razu do podsumowania czyli oceny naszego FALUBAZU(w skali od 1-6)!a wiec tak zaczne od A. Huszczy 5 sezon udany szkoda ze w przyszlym roku nie zobaczymy go w gp:)nawet taka ladna flaga w Pile nie pomogla:( no coz moze za rok...:) M.Kuciapa 4 calkiem niezly sezon ale wg mnie jest to zawodnik tylko na 1 lige!w najwazniejszych meczach zawodzil. oki lecimy dalej K. Stojanowski 4- odrodzil sie w tym sezonie miejmy nadzieje ze zacznie isc w gore(mozna zauwazyc ze Stojan ma co drugi sezon dobry) G.Klopot 3+ dalbym nizej ale to on poderwal nasza druzyne w gnieznie!:) a gadanie p. Bartkowiaka sa bezsensu,on ma ciagle nowe wymagania???on chce tylko dobrego sprzetu aby sie nie osmieszyc przed publicznoscia!a chyba klub mu to powinien zapewnic? lecimy dalej D.Kujawa 2 szkoda chlopaka mial swoje 5 minut i nie wykorzystal tego,powinien postarac sie o sponsorow itp. zmarnowal swoja szanse (powinnismy go wypozyczyc do innego klubu moze tam sie odnajdzie) no i czas na Kurmanka 5+ to dzieki niemu mamy elige!!!czemu nie dalem 6?bo on jest mlody i wiele mu brakuje do idealu,nie powinien tak sie obijac na treningach bo nie jest jeszcze Tonym Rickardssonem!no i nasi zagraniczni zielonogorzanie:)Billy 5+ szostki nie dam za leszno w poprzednim sezonie, no i Nicki 6 jedyny solidny zawodnik w naszym klubie!mile sie nim zaskoczylem!a co do skladu na rok 2003 to moze tak sobie pospekuluje (choc sensu zbyt duzego nie ma) no ale 1.Hamill 2. Swist 3.Huszcza 4 Dobrucki(ostatnio u nas trenowal i gadal z Bartkowiakiem:) 5. Pedersen 6. A.Marcinkowski 7 Kurmanek!realne?mi sie wydaje ze tak!pozdrawiam wszystkich kibicow!

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nazwa tematu to podsumowanie pracy zarządu klubu.niestety większość forumowiczów pisze o wynikach naszych zawodników.może powróćmy do tematu i rozliczmy z pracy członków zarządu.zawsze wymienia się bartkowiaka,dowhana,ługowskiego,smolenia,maksima a gdzie reszta .dlaczego pozostali członkowie zarządu siedzą cicho .podobno zarząd liczy 8 osób.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Falubazini

    Wspomniales o prasie. Wiec ci wyjasnie jak to wyglada. Nasze lokalne gazety rzeczywiscie robia teksty na odwal, tzw. rutyna. Z doswiadczenia wiem, ze im dluzej sie siedzi w tym fachu to mniej chce sie poszukac. Choc wowczas posiada sie lepsze zrodla informacji. Ale z drugiej strony chcac sie dowiedziec nowych informacji z klubu, to zadania nie jest takie proste. Z gory wiadomo juz co powie prezes, a przeciez to on jest niby najbardziej kompetetna osoba. I tak temat jakiegos tekstu pada. Za to z zawodnikaami nie ma problemu, aby porozmawiac, choc ci nie zawsze moga wypowiadac sie oficjalnie o wszystkim. Do trenbera tez nie mozna miec zastrzezen, choc nie ukrywa ze nie lubi udzielac informacji, bo nierzadko zostaja one przekrecone. I jak stwierdzil, wowczas zawsze ktos ma do niego pretensje. Tez mu sie nie dziwie. Wiec jak widzisz, zapelnienie kilku stron w tydzien w tydzien nie jest wcale takie latwe. A poza tym, gazety nie zawse dysponuja kilkoma stronami. Niestety o tym nie decyduje dzial sportowy, tylko gora. A oni nie dostrzegaja takiej potrzeby.

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    12-10-2002
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla mnie wklad w awans mial kazdy zawodnik ktory w meczach ligowych zdobyl przynajmniej 1 pkt:)poza tym dzialacze sponsorzy oraz kibice ktorzy w przyzwoitej liczbie stawiali sie na meczach w Z-G :D
    Ci ktorzy zawiedli to bez watpienia Dawid Kujawa i Sebastian Smoter tych zawodnikom dzialacze powinni podziekowac.
    Mozna wybaczyc "Kurmankowi" poczatek sezonu ktory nie byl najlepszy jak i Mackowi Kuciapie mecz w Gnieznie (runda zasadnicza).
    Zawodu nie sprawil raczej zaden z zawodnikow poza Kujawa i Smoterem ale o nich szkoda nawet wspominac.
    Mam nadzieje ze nastepny sezon bedzie rownie udany jak ten wlasnie zakonczony i bedziemy wspolnie cieszyc sie ze zwyciestw naszej kochanej druzyny na torach E-Ligi
    ZAWSZE I WSZEDZIE FALUBAZ NAJLEPSZY BEDZIE

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Właśnie kłania sie polska rzeczywistość.

    [b]Będąc w Turcji(przecież nie dopiero od nieddawna silnym piłkarsko kraju), czytając jakiś dziennik byle gazete ,informacje o sporcie , piłce są tak wyeksponowane ,że mamy do czynienia z wielkimi literami , jeszcze większymi zdjęciami na pół strony a to wszystko na 10 stronach .Poprostu dmucha się ten balon, tak buduje sie potęgę sportu , w tym wypadku piłki, gdzie tureckie drużyny mają w swoich składach piłkarzy po 5-10 mln doalrów a reprezentacja jest 3 drużyną świata.O innych rozwiniętych sportowo krajach szkoda pisać.Jeszcze większy szał.
    To co zrobiła Lubuska po awansie Falubazowni to była kpina.Przecież zrobiono na stadionie unikatowe , powtarzam unikatowe zdjęcie , gdzie ujęto w jednym kadrze zawodników , zarząd , trenera i pare tyśla kibiców.W poniedziałkowym numerze(po awansie) migliśmy oglądać bodajrze smutną inteligencką twarz brudnego Flisa czy coś takiego , zamiast dać na cała stronę to zdjęcie, gdzie 99% czytelników zachowałoby ten numer gazety jako historyczny, a komentarz do meczu był niepotrzebny , to było widać na twarzach ludzi!!!!!!!!!!!!.Na nim wyrażnie było widac ludzi , roześmiane twarze żuzlowców , piękny garnitur, rozdeptane meszty prezesa Bartkowiaka oraz jego saszetkę, poprostu majstersztyk fotografii okolicznościowej.Ale co widzimy nazajutrz?Nic.Relację i tabelkę punktową.Za jakieś parę dni jest to zdjęcie ale malutkie , do tego czarnobiałe z komentarzem suchym jak piasek na Saharze.
    My tylko tej obsranej Polsce potrafimy narzekac a jak już się zdarza sukces poprostu jesteśmy frajerami , którzy nie wiedza jak się do tego zabrać .Oczywiście nie wszyscy , bo już niektórzy wjeżdżają na żużlu do samorządu ale to nie o to chodzi .A po za tym tylko wiadomości o bezrobociu i wąsatych kupcach , którzy chcą by ich zapach potu był obecny wszędzie razem z ich poronionymi tezami ekonomicznymi.Oto nasza gazety.
    W dziale sportowym , jak czytam newsa,że wychowanek Karkówki Strzelce Krajeńskie biegł w maratonie w np w Białymstoku i zajął 32 miejsce to mam chęć wpaść tam do redakcji z wielką pałą i rozwalić wszystko.Jak mam czytać red.F. jak opisuje atmosfere z Vojens po GP ,gdzie nikt się tym wogóle nie interesuje , trafia mnie szlag .Liga jest w 30 zdaniach a relacja GP na cała stronę.Jak to? Przecież wszyscy widzieli w TV , czytali w internecie.Co kogo obchodzą tłumy polskich kibiców po kasami , zawsze tak jest , po co to pisać?Można odwrócić proporcje?W sumie to chodzi o to ,że redakcja płaci za wyjazd i rozlicza delegację.Trzeba coś szrajbnąć.By potem powrócić na "lubuskie boiska", gdzie biega banda darmozjadów a za nimi tyle samo przekrętów.Możemy przeczytać ,że sędzia w Gozdnicy nie gwizdnął karnego w meczu ze Spoconymi Międzyrzecz , echa tego wydarzenia ciągną się 4 dni na łamach .
    Moim marzeniem jest ekstraligowy Zastal i Falubaz .Może zrozumianoby ,że najwyższy szczebel rozgrywek trzyma i wymusza wysko poziom dziennikarstwa i nie pozwala się opuszczać i zasypiać w swoim zawodzie.ALE PO OBU STRONACH MAMY AMATORÓW.KLUBY I GAZETA TO TA SAMA PROWINCJA.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Falubazzini

    Z wielkim zainteresowaniem przeczytałem Twoje wypowiedzi i musze poiwiedzieć ,że masz rację.Popatrzmy na niedaleki Poznań.Lech po awansie objeździł wszystkie miasta i miasteczka grając towarzyskie mecze z miejscowymi drużynami robiąc sobie znakomitą promocję-efekt? na meczach w Poznaniu 15-20 tysięcy ludzi a co będzie jak przyjedzie Legia czy Wisła?Proponuję aby ktoś w zarządzie pomyslał o tym i odwiedził wraz zawodnikami i działaczami Nową Sól, Żary, Świebodzin, Sulechów, Żagań, Kożuchów, Lubsko, Gubin, Wolsztyn i odpowiednio wypromował zespół poprzez wielki sukces jakim jest awans do Extraklasy i przyciągnął kibiców na stadion.Druga sprawa-bilety.Mam nadzieję że zarząd klubu weźmie pod uwagę to że społeczeństwo ubożeje i nie podniesie cen 15 i 10 to ceny wystarczające w extrtalidze.Trzecia sprawa realcje w GL fakt klub powinien zamieścić pod realcją z meczu nazwy sponsorów w ramce będzie to w jakiś sposób docenienie ich wkładu w drużynę.Reklamy na stadionie-przydałby sie ich remont są małe i nieczytelne.To tyle spostrzeżeń i uwag na gorąco.
    Pozdrawiam
    WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w zielonogórskim klubie sponsorów zawsze traktowano po macoszemu na dowód temu są słowa prezesa że kwota 30-40 tyś to NIC!!!!!.pamiętam też słowa byłego zielonogórskiego sponsora że po sezonie nigdy klub nie podziękował za pomoc oferowaną klubowi. a wystarczy rozesłać naszym darczyńcom parę słów podziękowania i nadzieję na pomoc w następnym sezonie.niestety w naszym klubie na pierwszym miejscu są zawsze układy

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    przywiozę do klubu Ja Rule żeby nakrzyczał na Bartkowiaka

    Senior El-Falubaz , właśnie!!!To jest konstruktywne myślenie.Przecież od tego są media ,że by nagłośnić np wizytę żużlowców w Wolsztynie czy Nowej Soli, przecież tam mieszkaja tysiące ludzi .Pokazać motor żużlowy , opowiedzieć o tym, zaprosić na stadion.Szkoły to miejsce gdzie jest najlepszy i najgorętszy grunt.Niech chłopaki marzą o karierach żużlowców zamiast palić herke z braku marzeń.Jest wiele do zrobienia , wszystko to co tu zostanie napiane dostarczę odpowiednim osobom,także nie szczędżcie pomysłów na lepsze funkcjonowanie klubu i drużyny.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Mysle ze klub powinien zaczac akcje reklamująca speedway od Zielonej Góry , niby sie wszystkim wydaje ze w Zielonej Górze kazdy chodzi na zuzel . Matomiast w mojej starej klasie jak jeszcze chodziłem doi Gimnazjum to na zuzel chodziły 3 osoby w tym ja !! Wogole z całej tej szkoły na meczach regularnie widziałem moze 10 osob !! Teraz naszczescie trafiłem na klase kibiców speedwaya i prawie połowa osób chodzi na mecze , a jeden to nawet w szkółce smiga !! Wydaje mi sie ze teraz w sezonie ciszy klub powinien poodwiedzac zielonogórskei szkoły , wziasc motory , zabrac zawodników , robic jakies szoł a na pewno wtedy liczba fanów speedwaya w miescie wzrosnie . Odnosnie medii to nawet niechce tego komentowac , to co gazety i telewizja zrobiły po awansie Falubazowni do ekstraligi to jest jakies nieporozumienie !! W Gazecie Zchodniej na drugi dzień po maeczu na pierwszej stronie fragment artykułu o meczu i napis ze wiecej w Gezecie Sport ! Ludzie co to jest , ja uwazam ze na wet specjalny dodoatek o spseedway powinien byc a nie tylko wzmianka !! Ludzie czy wy niewiecie ze w Zielonej Gorze zuzel sprzedaje sie najlepiej ?? To samo Telewizja i tutaj zwracam sie do Łukasza Kotalli , czy nie mozna było zrobic jakiegos specjalnego programu o awansie Falubazu ?? Przynajmniej zaprosic ich do programu "Ring wolny 4 starcie" włączyc telefony niech kibice dzwonia niech sie jednocza z zawodnikami. Bardzo mi sie podobało to co robił Jacek Białogłowy w radiu , na drugi dzień po meczu od samego rana w radiu mówionon tylko o speedwayu a widzów przywitał piesnia kazdego kibica " Hej Falubaz Hej Falubaz" . Zwracam sie z prosba do wszystkich medii aby brały przykład z tego co robi pan Jacek bo naprawde jest w tym za*****. Takich ludzi nam potrzeba a nie tekich którzy tylko narzekaja ze bilety beda droższe. Kolejna sprawe którą chciałbym prouszyc to ten niby turniej na zakończenie sezonu !! Wydaje mi sie ze klub sobie pokpił z kibiców bo to jesli to mozna było nazwac turniejem to ja jestem chyba z Gorzowa ;). Nie wiem po co ściągano z Leszna Krzysia Kasprzaka , czy nie lepiej było by zaprosic cała Falubazownie i np. zawodników z Gorzowa i zrobic Mistrzostaw Okręgu Seniorów?? Wcale sie niedziwie ze niechcial jechac w tym turnieju Kurman , bo niby poco ylko by soe spocił , a skim miałby sie scigac ?? Wydaje mi sie ze klub własnie teraz powinien robic cała otoczke , po to zeby kibice niemogli sie doczekac tej Ekstraligi . Teraz trzeba sie zastanowic co trezeba zmienic zeby niepowtórzyło sie to samo w kolejnym sezonie. Pierwszym krokiem jest zorganizowanie jakiegos szoł na pierwszy mecz w sezonie !! NIech do kazdego biletu bedzie jedna rolka serpentyny , niech przed zawodami zagra jakis zespół , zeby ludzie az garneli sie do tego speedwaya.
    To by było na tyle pozdrawiam wszystkich
    FanFalubaz
    Tylko Falubaz!

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ludzie w jakim wy świecie żyjecie.komu zależy na promowaniu żużla w naszym mieście i okolicy.zawsze na festyny wysyłani są młodzi niedoświadczeni zawodnicy którzy nie mają żadnych sukcesów a ich celem jest popisywanie się przed dziewczynami.było by super jakby zawodnicy mieli w kontraktach zapisane że conajmniej jeden raz w miesiącu ma wystąpić na pokazowym spotkaniu z kibicami.ale do tego potrzeba chęci.a pozatym nie jest to temat którym mieliśmy rozmawiać przypominam że falubaziniemu chodziło o "podsumowanie zarządu klubu" pozdrawiam

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,520
    Kliknij i podziękuj
    2,529
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach

    co ja widze?!

    przed chwila w ekspresie sportowym, mowiono o przymiarkach nowych zawodnikow do wkm warszawa. jednym z nowych moglby byc a. huszcza!!! on sam w swojej wypowiedzi zaznaczyl ze jest taka mozliwosc!! czyzby klub mu powiedzial ze jest niepotrzebny? moze szykuje sie jakis transfer do naszego klubu skoro huszcza idzie w odstawke!!!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mam kilka spostrzezen i propozycji. otóż bardzo mi sie podoba taki motyw podpisywania kontraktu przez zawodnika np.zagranicznego, np. po ostatnim meczu, jest to bardzo efektowne i z pewnością oryginalne. CO do promocji ZKŻ to proponowałbym zwołać jedną wiekszą konferencje z wszystklimi zawodnikami ZKŻ, byc może zagranicznymi też, termin? no właśnie, w tym roku, czy w przyszłym. Na ta konferencje zaproszono by poważniejsze media a także nas kibiców, każdy by mógł zadać pytanie, mysle że jest to dobry pomysł. Pamiętam jak dwa lata temu wchodzilismy do extra to w GL wyszedł taki dodatek speedwayowy, proponuje wydanie czegoś podobnego, podsumowującego sezon, a także gdy sezon sie zacznie to GL mogłaby co poniedziałek wydawać dodatek żużlowy, gdzie byłyby zamieszczone pomeczowe opinie, felietony(to raczej we wtorek)a także wyniki innych spotkań. GDyby np przez to cena GL wzrosła w poniedziałek o 10 gr to nie robi nam to różnicy. Podsumowując prace zarządu to jestem z niej zadowolony, szczególnie z wysiłku jaki wkłada pan Smoleń. BArdzo bym chciał żeby pomagał nam zawsze , fajnie by było miec takiego prezesa:P:P:P
    My kibice też możemy sie przyczynić o promocji ZKŻ poprzez pisanie na murach, ławkach zwortu FALUBAZ PONAD WSZYSTKO :P:P:P:P:P:P
    W przyszłym sezonie trzeba by bylo pomysleć nad prezentami dla kibiców losowanymi po 12 biegu, mysle że są "kibice" którzy zwracają na to uwage, tak więc proponuje ciekawsze nagrody niż te typu : kran, zlew itp. myśle że mogła by to być przejażdżka na motorku wraz z jakimś zawodnikiem, albo nagroda specjalna typu plastron z czasów falubazu itp. mysle że przez to zmaleje liczba osób wchodzących przez płot:P tym czasem nara
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Z tego co pamiętam to co roku po kazdym zakończonym sezonie Gazeta Lubuska wydawała taki specjalny numer w którym było podsumowanie sezonu. Lecz w tym roku to sie nie wydarzyło , wydaje mi sie ze wpływ na to miał spadek zespołu z Gorzowa !! Przeciez jakby to wyglądało Zielona Góra awansowała do Ekstraligi a Wielki Gorzów poległ ??
    Tylko Falubaz!

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mam kilka spostrzezen i propozycji. otóż bardzo mi sie podoba taki motyw podpisywania kontraktu przez zawodnika np.zagranicznego, np. po ostatnim meczu, jest to bardzo efektowne i z pewnością oryginalne. CO do promocji ZKŻ to proponowałbym zwołać jedną wiekszą konferencje z wszystklimi zawodnikami ZKŻ, byc może zagranicznymi też, termin? no właśnie, w tym roku, czy w przyszłym. Na ta konferencje zaproszono by poważniejsze media a także nas kibiców, każdy by mógł zadać pytanie, mysle że jest to dobry pomysł. Pamiętam jak dwa lata temu wchodzilismy do extra to w GL wyszedł taki dodatek speedwayowy, proponuje wydanie czegoś podobnego, podsumowującego sezon, a także gdy sezon sie zacznie to GL mogłaby co poniedziałek wydawać dodatek żużlowy, gdzie byłyby zamieszczone pomeczowe opinie, felietony(to raczej we wtorek)a także wyniki innych spotkań. GDyby np przez to cena GL wzrosła w poniedziałek o 10 gr to nie robi nam to różnicy. Podsumowując prace zarządu to jestem z niej zadowolony, szczególnie z wysiłku jaki wkłada pan Smoleń. BArdzo bym chciał żeby pomagał nam zawsze , fajnie by było miec takiego prezesa:P:P:P
    My kibice też możemy sie przyczynić o promocji ZKŻ poprzez pisanie na murach, ławkach zwortu FALUBAZ PONAD WSZYSTKO :P:P:P:P:P:P
    W przyszłym sezonie trzeba by bylo pomysleć nad prezentami dla kibiców losowanymi po 12 biegu, mysle że są "kibice" którzy zwracają na to uwage, tak więc proponuje ciekawsze nagrody niż te typu : kran, zlew itp. myśle że mogła by to być przejażdżka na motorku wraz z jakimś zawodnikiem, albo nagroda specjalna typu plastron z czasów falubazu itp. mysle że przez to zmaleje liczba osób wchodzących przez płot:P tym czasem nara
    HeHe z tym ostatnim zdaniam sie zgadzam :D bedzie mnie ludzi ktoezy wchodzili by przez plot a tagze mogli by np nie wiem wybieranie krzykiem najlepszego zawodnika meczu
    ps : moze ktos mi tanio karnet zalatwic??

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe teraz Prezes klubu (Bartkowiak) i wiceprezes (Dowhan) kandydują na radnych Zielonej Góry... Życzę powodzenia! Moze jak zostaną radnymi to będzie jeszcze więcej pieniędzy na żużel...

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kujawa

    Tak tego mozna bylo sie spodziewac juz dawno dzis w radiu uslyszalem ze panu Dawidowi K juz podziekujemy i nie bedzimy tolerowac jego zachowania mysle ze slusznie jak rzeczywiscie do tego dojdzie osatniu Kujawa olewa wszystko !! a tego nie mona tolerowac !!!
    ps.Proste WODA SODOWA UDERZYLA MU DO GLOWY !!

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do kibiców wchodzących prze płot.Myslę, że klub powinien utrzymać ceny biletów na poziomie tegorocznym nie windując ich a wtedy frekwencja może być wyższa i zmniejszy się grono osób wchodzących przez płot.Inna sprawa- może jest szansa wprowadzić do klubu człowieka od Nas-Kibiców, z którym klub mógłby konsultować działania promocyjne wyjazdy na mecze kibiców oprawę meczów.Uważam że jest to pomysł interesujący.
    Pozdrawiam
    WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    260
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Fajnie ze w koncu GKS ZKŻ i WTS sa narescie razem w e-lidze bez zadnego mijania sie

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    sezon udany

    moim zdaniem to mielismy najlepszy duet obcokrajowcow w calej polsce. Na dodatek dobrych polakow i musialo to zaowocowac awansem do ekstraligi.

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten artykul pochodzi z portalu sport.zgora.pl to jest najlpsze podsumowanie :
    Zarząd dokonał oceny sezonu 2002 stwierdzając z radością, że cel, jaki dla Zarządu wyznaczyło zebranie sprawozdawczo-wyborcze członków w dniu 27 listopada 2001 roku, w postaci awansu do Ekstraligi został osiągnięty.

    Zarząd czuje się w obowiązku wskazać te osoby i instytucje, które w trudnym dla kraju i nie mniej trudnym dla Zielonej Góry roku gospodarczym udzieliły klubowi i zawodnikom pomocy materialnej oraz wsparcia logistycznego, moralnego i emocjonalnego.
    Największa zasługa leży po stronie zawodników, co jest oczywiste, gdyż wykazali oni wielki hart ducha, włożyli wielki wysiłek fizyczny i mentalny, i ani przez chwilę nie zwątpili w ostateczny sukces.
    Z wielką pomocą żużlowcom spieszyło Miasto Zielona Góra w postaci udziału dużej liczby kibiców w spotkaniach rozgrywanych na stadionie przy ul. Wrocławskiej, ofiarności większych i mniejszych sponsorów, stałego wsparcia Zarządu Miasta w całości i szczególnie Pana Prezydenta
    Zygmunta Listowskiego, którego osobiste zainteresowanie losami drużyny było praktycznie codzienne. Zarząd Miasta pod kierownictwem Pana Prezydenta udzielał pomocy na miarę możliwości i w ramach obowiązującego prawa, rozumiejąc, że dziesiątki tysięcy Zielonogórzan chce mieś w swoim mieście tradycyjny jak tutaj, na wysokim poziomie, sport żużlowy i tym aspiracjom społecznym należy wyjść naprzeciw.
    Mogliśmy także liczyć na określoną, chociaż niewielką w rozmiarach, pomoc Pana Marszałka Andrzej Bocheńskiego.
    W trudnej sytuacji gospodarczej i odejściu od sportu browarów i „Polmosu” z powodu dziwacznego prawa, koniecznym było wznowienie wsparcia poza regionem. Nieocenioną pomocą służył tutaj członek Zarządu Klubu, Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, Pan Robert Smoleń.
    To dzięki jego staraniom możemy się cieszyć posiadaniem sponsora strategicznego w osobie koncernu produkującego zaprawy, podłoża, tynki i masy dla budownictwa Quick-mix.
    Zarząd pragnie podkreślić niezwykłe zaangażowanie w utrzymaniu normalnego funkcjonowania i trzymanie poprawnej płynności finansowej Klubu Prezesa Zarządu, Pana Zbigniewa Bartkowiaka, bez wysiłków którego osiągnięcie zamierzonego celu mogłoby stanąć pod znakiem zapytania.
    Wielką rolę odegrał trener zespołu, Pan Zbigniew Jąder.
    Klub odczuwał życzliwość i wsparcie miejscowych mediów.
    Wszystkim wymienionym wyżej oraz dużej liczbie osób życzliwych, a pozostających anonimowo, Zarząd pragnie złożyć gorące podziękowanie.
    Wyrażamy głębokie przekonanie, że wszyscy dotychczasowi dobrodzieje, jak i pozyskani, mamy nadzieję, w znacznej liczbie nowi sponsorzy będą nas hojnie wspierali w sezonie następnym, który jawi się radosny, ale jeszcze trudniejszy niż tegoroczny.
    Liczymy na zawodników, trenera, władze miasta i wojewódzkie, sponsorów personalnych i instytucjonalnych, a przed wszystkim na kibiców, którzy, aby tłumnie – najlepiej w liczbie 10 tysięcy – zjawiali się na stadionie i to zarówno w dobrych, jak i gorszych chwilach dla poszczególnych zawodników i całego zespołu.


    Z wyrazami wdzięczności
    i głębokiego poważania
    Zarząd ZKŻ Zielona Góra

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dobry gest i uspokojenie sytuacji.

    Myślę ,że ten text tj oświadczenie zielonogórskiego zarządu jest właściwym krokiem, w dobrą strone tzn wyjściem poza sztampę i minimalizm.W innych argumentach udowadniałem ,że ten zarząd mało potrafi , ale teraz przynajmniej pomyślano aby dać satysfakcję ludziom , którzy pracowali na końcowy sukces.Jak pamiętamy , po poprzednim awansie nagle straciliśmy trenera , oczywiście nie wiadomo dlaczego.To świadczyło o braku dobrej komunikacji i ukrywaniu prawdziwych powodów odejścia trenera Jądera dwa lata temu. Treaz leciutko oddaje mu się honor ale bez zbytniego gloryfikowania jego osoby.
    Coż po kolejnym wywiadzie , którego udzielił prezes znów nic nie wiemy.Jak zawsze .Mam nadzieję ,że wychilimy sie poza minimalizm i ściągniemy do ZGóry wreszcie dobrego zawodnika albo dwóch.Bo jak mamy sie pogodzić ,że w Pile albo Lesznie mieli dobre drużyny a u nas minimalnie i ostrożnie. Dlatego potrzeba zmiany na więcej profesjonalizmu(czego na pewno nie gwarantuje Bartkowiak), bo skoro mamy mieć dobrą druzyne miejmy równolegle dobry , skuteczny i odważny zarząd.Taki który wypieści stadion , będzie chuchał na sponsorów (a nie konfliktował na wzajem lokalnego watażki/ploityka z prawdziwym sponsorem).Nie może być miejsca na osobiste rozgrywki .A tu jest duże ryzyko .Fajnie by mieć profesjonalne biuro klubu , doroczne zawody indywidualne oraz stały kontakt z kibicami oraz stadionowy sklep/stoisko z pamiątkami na którym mógłby zarabiać klub .Z logiem Quick mixu , dlaczego nie?Ale trzeba pociągnąć sponsorów i zarazić ideą.To musi wyjść...Przecież w przyszłym sezonie będzie na stadionie komplet co mecz.Czas by zarząd dorósł do zainteresowania żużlem i sprostał oczekiwaniom.Inaczej zawsze na wyjeżdzie będzie 58-32 , jak dwa lata temu.Jednym słowem potrzeba wizji drużyny a nie tylko biadolenia o pieniądzach .A to słyszymy zawsze , jeżeli wypowiada się ktoś z zarządu.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik Awatar slav007o
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlatego potrzeba zmiany na więcej profesjonalizmu(czego na pewno nie gwarantuje Bartkowiak), bo skoro mamy mieć dobrą druzyne miejmy równolegle dobry , skuteczny i odważny zarząd.Taki który wypieści stadion , będzie chuchał na sponsorów (a nie konfliktował na wzajem lokalnego watażki/ploityka z prawdziwym sponsorem).Nie może być miejsca na osobiste rozgrywki.

    Człowieku co ty za bzdury wygadujesz, Bartkowiak nie garantuje profesjonalizmu, gdzie ty mieszkasz, bo chyba jednak nie w Zielonej, a klubem to się tak strasznie interesujesz, że chyba aż wcale. Bartkowiak jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu, a jeżeli podważasz taką tezę podaj jakieś konkretne nazwiska kto mógłby go zastąpić, co chcecie znowu mieć Morawskiego, koleś przyjdzie w rok zrobi mistrza, a później ze względu na jego długi będziemy się szlajać przez kolejne lata z 1 ligi do Ekstraklasy. ??!! Na drugi raz jak coś napiszesz zastanów się bo uważam że to w dużej mierze właśnie dzięki temu człowiekowi jest jeszcze na jako takim poziomie żużel w tym mieście.

    Pozdrawiam



  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Człowieku co ty za bzdury wygadujesz, Bartkowiak nie garantuje profesjonalizmu, gdzie ty mieszkasz, bo chyba jednak nie w Zielonej, a klubem to się tak strasznie interesujesz, że chyba aż wcale. Bartkowiak jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu, a jeżeli podważasz taką tezę podaj jakieś konkretne nazwiska kto mógłby go zastąpić, co chcecie znowu mieć Morawskiego, koleś przyjdzie w rok zrobi mistrza, a później ze względu na jego długi będziemy się szlajać przez kolejne lata z 1 ligi do Ekstraklasy. ??!! Na drugi raz jak coś napiszesz zastanów się bo uważam że to w dużej mierze właśnie dzięki temu człowiekowi jest jeszcze na jako takim poziomie żużel w tym mieście.

    Pozdrawiam
    Facet, jak dla ciebie Bartkowiak jest wzorem
    profesjonalizmu to naprawdę żal mi ciebie...
    Morawski jaki był taki był, ale z zawodów
    potrafił zrobić szoł, a tego ten zarząd
    nie jest w stanie zrobić. Za Morawskiego
    były świetne imprezy np. mecz między
    Wolverhampton a Falubazem, a za ZKŻ-tu
    Zachodnia Liga Młodzieżowa - tak na to
    stać ten zarząd. A wiesz co mówili kibice o
    Dowhanie po meczu w Gnieźnie? Że jeszcze
    nikt nie podziękował im tak jak on, podarował
    im szampana, cieszył się z nimi, widać że
    gościu się stara. I właśnie taki powinien
    być prezes, a nie jęczący ormowiec, który
    operuje w swoich wypowiedziach zwrotami typu:
    front, myśmy, wyście, rodem z PRL-u.
    I jeszcze jedno: z tego co wiem, długi ten
    klub ma co sezon, małe ale zawsze ma, tak
    przynajmniej twierdzi "prezes", czy to wina
    Morawskiego czy Buzka?

    "Gdzie dwóch się bije tam dentysta korzysta"

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Z tego co pamietam to w kazdym wywiadzie prezes Bartkowiak opowiada jak to on dziań w dzień biega po róznych firmach i szuka sponsorów i co z tego mamy ?? Na stadionie nonstop widziamy te same reklamy (ich jakos jest kontrowersyjna). A popatrzcie na takiego Smolenia , on niebiega po kazdej firmie tylko rozmawia z jedna porządną i zawsze mu sie udaje , przykładem jest BP czy Quick-Mix , Bartkowiak w kazdym wywiadzie narzeka na kase i nienierobi zeby było lepiej , co innego Dowhan czy Smoleń którzy żyja zuzlem , a panu Bartkowiakowi chyba juz sie znudziło prezesowanie , teraz potrzebujemy kogos kto tak jak Morawski potrafił bedzie zrobic show na meczach , jesli to sie stanie to z czasem do Zielonej Góry sponosrzy beda bic drzwiami i oknami.
    Tylko Falubaz!

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    FALUBAZZINI
    dzięki za te mocne słowa.od czasów morawskiego w klubie zielonogórskim nie widać profesjonalizmu.wszystko jest robione aby do przodu.czy był ktoś w siedzibie klubu ? wstyd i hańba.jak można siedzieć w takiej norze.przecież jest to wizytówka klubu...

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •