Na początku serdeczne dzięki dla zawodników , zarządu , kibiców i Dzięki Bogu za tak szczęśliwy finał.
W tym wątku piszcie o każdym zawodniku z osobna i o całej drużynie hurtem.
Kto w/g was ma największy wkład w awans?
Na kim się zawiedliście ?
Komu wybaczacie?
Komu nie wybaczacie i wskazujecie drzwi w przyszłym sezonie?

Jescze raz zachęcam do wlania troche miłości w to forum , miłości do Falubazu , który pojawia się i znika w E-lidze.

Dodatkowo pragnę rozszerzyć ten wątek o opinie o pracy naszego zarządu i sprawach z tym związanych.Żeby nie było tak słodko jak jest.Choć muszę przyznać ,że cel , czyli awans został osiągnięty, to jednak jest wiele problemów i amatorskich pociągnięć w dotychczasowwej działalności klubu .W tym miejscu proszę Was , by oprócz podsumowania postawy zawodników napisać coś o tym jakim byście chcieli widzieć nasz stadion , jakie kontakty z kibicami, inicjatywy jakie Wam sie marzą aby rozkręcić doping, FANKLUB.Co zmienilibyście na stadionie , od strony marketingowej również?Może jest za mało reklam(gdzie jeszcze nimi oblepić stadion) i obecnie są słabo wyeksponowane nazwy firm(moje zdanie).Może zmiana muzyki na bardziej rockową?Może jakiś znany fragment muzyczny po wygranym biegu (np.Kankan?).Po za tym , mimo ,że większość z Was jest kibicami a nie znawcami stosunków panujących w zarządzie , niech podsumuje poszczególnych "działaczy"(jak ja nienawidze tego słowa).Dzięki , myślę ,że dla dobra naszego klubu podyskutujemy sobie konstruktywnie i urodzą się jakieś super inicjatywy , które przedstawimy w nowym sezonie.PO ZA TYM PROPONUJE WRĘCZAĆ PO KAŻDYM SKOŃCZONYM SEZONIE WRĘCZAĆ NAGRODĘ OD NAS FRUMOWICZÓW DLA NAJLEPSZEGO W/G NAS FORUMOWICZÓW ZAWODNIKA, CZŁONKA ZARZĄDU I SPONSORA(za ciekawą i efektywną reklamę).Tą statuetką może być jakaś klawiatura pomalowana na złoto na podstawce albo złota mysz czyli nasz symbol.Podoba się pierwsza moja inicjatywa?Niżej napiszę komu bym wręczył w tym roku.



FALUBAZIE KOCHANY!!!YOU'LL NEVER WALK ALONE!!!