Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Mikael Karlsson nadal w Rybniku ?

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mikael Karlsson nadal w Rybniku ?

    Czasami upór przynosi efekty.Coś kołatało w mojej głowie po przeczytaniu artykułu w "TŻ" na temat Mikaela.Popatrzcie co odgrzebałem.

    We wtorek, 27 listopada o godzinie 19-ej, po podpisaniu sensacyjnego dwuletniego kontraktu z Rybnickim Klubem Motorowym, Mikael Karlsson udał się na naprędce zorganizowane spotkanie z rybnickimi kibicami. W związku z tym, że informacja o spotkaniu pojawiła się dopiero we wtorek przed południem, na spotkanie ze "szwedzkim rybniczaninem" przybyło ok. 20 osób. Dzięki temu, spotkanie miało charakter kameralny. Rolę tłumaczy i surowych cenzorów pełnili członkowie zarządu RKM-u, panowie Andrzej Buchta i Piotr Wilaszek, którzy nie dopuścili do zadawania pytań nie związanych z Mikaelem.

    No to jak z tym kontraktem jest?
    Czy ktoś na ten temat wie coś więcej?
    Jak Mikael zostaje w Rybniku to przynajmniej jeden problem z głowy.





  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tego czy Mikael zostanie w Rybniku to chyba nikt z nas niewie, kibice napewno chcieli by zobaczyć w przyszłym sezonie !!!

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przebywając wczorajszym popołudniem na rybnickim stadionie w oczekiwaniu na mecz usłyszałam, że na dzień dzisiejszy jest tylko 2 zużlowców, którzy będa jeździć w Rybniku w następnym sezonie : Szumina i Romanek. Tak powiedział D.K.(nie do mnie, ale wiarygodne)

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mikael tyle zrobil dla Rybnika ,ze kibice z Rybnika napewno chcieliby aby zostal na przyszly sezon.Jest przeciez niekwestionowanym liderem gwarantujacym nascie punktow w kazdy praktycznie meczu.Mam nadzieje ,ze zarzad na koniec zrobi jeszcze cos dobrego dla rybnickiego zuzla i dogada sie z Karlssonem na starty w przyszlym sezonie.
    Pozdrawiam

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może znaleść kogoś kto umie angielski i napisać jakąś prośbe do Mikaela o to aby został w Rybniku dla nas kibiców. Albo może zaprosimy Mikiego do Forum na spotkanie tam będzie można z nim poromawiać. Tylko czy jemu będzie sie chcialo przjeżdżać specjalnie po to do Rybnika.:P:P:P

    Pozdrówka for @ll

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Shreku
    Z tą prośbą po Angielski to nie jest problem, ale nie wiem gdzie ją wyślemy, bo nie wiem czy Miki czytuje swoją stronkę, która zresztą jest założona przez fan-club w Szwecji i jest po Szwedzku. Lepsze wydaje się spotkanie z Mikim, przecież podobno ma przyjechać do Rybnika na jakieś pożegnanie tzn. na ostatni mecz (tak słyszałem). Przecież jest rybnicki fan-club Mikiego, dlaczego do cholery oni nic nie robią?????.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie,prosze was.Zachowójmy się jak poważni ludzie!!!
    Nie mówie że nie chciałbym aby Micson nadal jeździł w Rybniku,ale ptytam się po co?Micson nie jeździ za darmo tylko za takie cus jak pieniądź,a tych w Rybniku raczej napewno w przyszłym sezonie nie będzie pod dostatkiem.Ponadto to już nie ten sam zawodnik co 3 lata temu.Jest teraz w ścisłej czołówce światowej,a tacy zawodnicy powinni jeździć w najlepszych ligach(czytaj EKSTRAKLASA)a nie na zapleczu.Teraz nowy zarząd powinien szukać nowych zawodników,młodych i co najważniejsze tańszych.Takich jest spora grupa,czeba tylko się z nimi dogadać i przedstawic im odpowiednie warunki.A Micson jeżeli coś czuje do Rybnika to napewno pomoże takiego kogoś namówić do startów w RKMie(wiecie o kogo mi chodzi?jeżeli nie to się domyślcie...).
    Pozdrawiam!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli Karlsson zostanie w RKM to napewno w przyszłym sezonie znowu Rybniczanie będą mierzyć w awans...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •