Pokaż wyniki od 1 do 22 z 22

Wątek: Czy Rickardsson zostanie w Toruniu?

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    486
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy Rickardsson zostanie w Toruniu?

    Moim zdaniem gdy już Sulivan pdpisał kontrakt na sezon 2003 z Włókniarzem to Rickardsson zostanie.Przydałby się jeszcze jakieś obcokrajowiec myślę że Jonsson i wtedy można by jeździć a jakie wy macie zdanie?

    APATOR K APATOR S APATOR MISTRZEM POLSKI JEST!!!

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja osobiście bym wam go odradził nie lubie tego zawodnika i tyle a jeżdzi tylko dla kasy a Jonsson podobno już dogadał sie z Częstochową i tylko czekają na podpisanie ale kto wie gdzie będzie jeżdził.Ja sie ciesze bo mamy Adamsa;)pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Mysle ze przyda wam sie ktos z dwojki "dzikich kart" na Grand Prix Słoweni:
    - Izak Santej:P
    - Sandor Tihanyi:P

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Odp dla Daminka

    Mysle Daminku, ze mimo wszystko za dobrze zyczysz .... kolegom zza miedzy :P

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jonsson raczej zostanie we Włokniarzu, jeśli przepisy z ksm sie nie zmienia, bo już wszystko jest uzgodnione na lini zawodnik-klub. A więc dwa machnięcie ręką i po sprawie.

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Mysle ze przyda wam sie ktos z dwojki "dzikich kart" na Grand Prix Słoweni:
    - Izak Santej:P
    - Sandor Tihanyi:P
    Widze że Jesteś pewny że Loram i Wiltshire zostaną. A ja nie.. chyba zapomniałeś że klub ma duże długi w stosunku do zawodników, i kredyt w banku. Matrw się lepiej o to a nie o obcokrajowców Apatora bo oni są w korzystniejszej sytuacji.
    Proponuje Torunianom w przyszłym sezonie Richardssona który ostro "wymiata" w lidze angielskiej, a w tym sezonie WTS-u raczej nie zawiódł, i do niego dobrać jakiegoś obcokrajowca pokroju Hamilla, Lorama itp. Ale znając prezesa "Aniołów" zostawią Rickardssona niestety :(.

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    na miejscu wladz Apatora pozbylbym sie Rickiego a postaralbym sie o Crumpa było by ciekawiej:)
    a co do drugiego stranierri to ....wylansujcie sobie jakiegos Czecha czy Bułgara :) :)
    Sullivan - Jonsson ale para !!!!!!!!:)widze Włókniarza wielkiego :)[quote]echhh ta Grabówka :) :)
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Czy ktos moze mi odpowiedziec czym sie rozni ten temat od tematu "Skład Apatora Toruń na sezon 2003" ???

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    maremali tym ze sie glupio pytasz :>
    ja bym rickiego zostawil........ jak sie go pozbedziecie jeszcze bedzie zalowali - adams wziety , - sullivan wziety , - zostaja crump i ricki. hancock zostanie w\e wrocku , loram zapewne w bydzi. hamill w ekstralidze nigdy nie blyszczal....... wiec kogo wy chciecie? richardson owszem ale jako 2 napewno nie jako 1 stranieri.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hamill w ekstralidze nigdy nie blyszczal........
    nie wiem poco go bronie wkońcu to on jest głównie winien 2 porażek z Lesznem, ale rozśmieszają mnie takie texty... Chyba żużlem interesujesz się dopiero od tego sezonu, a o poprzednim słyszałeś od kumpli;P
    Dla twojego info Hamill przed rundą finałową najlepszy obcokrajowiec, po 3 obcokrajowiec ligi...

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Mysle ze przyda wam sie ktos z dwojki "dzikich kart" na Grand Prix Słoweni:
    - Izak Santej:P
    - Sandor Tihanyi:P
    Widze że Jesteś pewny że Loram i Wiltshire zostaną. A ja nie.. chyba zapomniałeś że klub ma duże długi w stosunku do zawodników, i kredyt w banku. Matrw się lepiej o to a nie o obcokrajowców Apatora bo oni są w korzystniejszej sytuacji.
    Proponuje Torunianom w przyszłym sezonie Richardssona który ostro "wymiata" w lidze angielskiej, a w tym sezonie WTS-u raczej nie zawiódł, i do niego dobrać jakiegoś obcokrajowca pokroju Hamilla, Lorama itp. Ale znając prezesa "Aniołów" zostawią Rickardssona niestety :(.
    Mrucky prosze wytlumacz mi gdzie tu jest napisane ze jestem pewien pozostania Loram i Wiltshira? Z tego co wiem to Wiltshire ma wstepna umowe z Lesznem.

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Ja bym widział w skladzie Lorama , a Daminek jak tak bardzo wam sie podobają no weźcie se na jego miejsce zawodników których wymieniłeś (tych z dzikimi kartami) Życze dobrych wyników :P

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Kaioh , Nicram pyta jak myslimy kto powinine byc w Toruniu wiec mowie co mysle na ten temat (w koncu to forum dyskusyjne) Nikt tu nie pytal o Bydgoszcz :P

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    hamill w ekstralidze nigdy nie blyszczal........
    nie wiem poco go bronie wkońcu to on jest głównie winien 2 porażek z Lesznem, ale rozśmieszają mnie takie texty... Chyba żużlem interesujesz się dopiero od tego sezonu, a o poprzednim słyszałeś od kumpli;P
    Dla twojego info Hamill przed rundą finałową najlepszy obcokrajowiec, po 3 obcokrajowiec ligi...

    hehhe no tak zawsze sie musi znalesc ktos na kogo trzeba zrzucic cala wine. zkz przegral mecze bol slabszy... posiadal zawodnika zagranicznego ktory jezdzi jak jezdzi. skoro interesujesz sie zuzlem tak dlugo to odsylam do histori wystepow hamilla na leszczynskim obiekcie... kompromitujace porazki jeszcze w barwach gkm grudziadz z zawodnikami ktorzy teraz jezdza w 2 lidze......
    i co z tego ze hamill najlepszy obcokrajowiec? 1 liga to nie extraliga i chyba jest niewielka liczba klubow ktore chcialyby takiego pozeracza pieniedzy z tak wachajaca sie forma jako swojego 1 stranieri w e-ligowym zespole. sa poprostu zawodnicy wyzej notowani. przejrzyj program z meczu i spojrz na wyniki obydwu meczy nie zawinil tylko hamill okrzyniekniety przez zielonogorzan sprzedawczykiem co rozbawilo mnie do lez...
    ps. mnie rozsmieszaja texty ludzi uwazajacych sie ze wiedza wszystko o wszystkim. kto interesuje sie zuzlem dluzej tez bym polemizowal.

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Mrucky prosze wytlumacz mi gdzie tu jest napisane ze jestem pewien pozostania Loram i Wiltshira? Z tego co wiem to Wiltshire ma wstepna umowe z Lesznem.
    Skoro kolegom zza miedzy doradzasz takich wspaniałych zawodników ;P, to znaczy że jesteś pewien że Loram i spólka zostają. Bo przecież gdybyś tego nie wiedział zostawił byś ich dla swojej drużyny (ogromne wzmocnienie ;P), która niestety w przyszłym sezonie może być na nich skazana ;P. Czasem może się jeszcze okazać że będziecie chcieli powrotu "Kowalskiego". No chyba że jakiś bank znów udzieli wam kredytu.

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    03-05-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja słyszałem, że Rickardson będzie jeździł w przyszłym sezonie we Wrocławiu. Nie wiem ile w tym prawdy, ale ja osobiście nie przepadam za nim. Wole parę Hancock-Nicholls bo dzięki nim Wrocław jest w pierwszej czwórce i wywalczy brązowy medal.

    Pozdrowienia dla fanów Sparty.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hamill w ekstralidze nigdy nie blyszczal........
    nie wiem poco go bronie wkońcu to on jest głównie winien 2 porażek z Lesznem, ale rozśmieszają mnie takie texty... Chyba żużlem interesujesz się dopiero od tego sezonu, a o poprzednim słyszałeś od kumpli;P
    Dla twojego info Hamill przed rundą finałową najlepszy obcokrajowiec, po 3 obcokrajowiec ligi...

    hehhe no tak zawsze sie musi znalesc ktos na kogo trzeba zrzucic cala wine. zkz przegral mecze bol slabszy... posiadal zawodnika zagranicznego ktory jezdzi jak jezdzi. skoro interesujesz sie zuzlem tak dlugo to odsylam do histori wystepow hamilla na leszczynskim obiekcie... kompromitujace porazki jeszcze w barwach gkm grudziadz z zawodnikami ktorzy teraz jezdza w 2 lidze......
    i co z tego ze hamill najlepszy obcokrajowiec? 1 liga to nie extraliga i chyba jest niewielka liczba klubow ktore chcialyby takiego pozeracza pieniedzy z tak wachajaca sie forma jako swojego 1 stranieri w e-ligowym zespole. sa poprostu zawodnicy wyzej notowani. przejrzyj program z meczu i spojrz na wyniki obydwu meczy nie zawinil tylko hamill okrzyniekniety przez zielonogorzan sprzedawczykiem co rozbawilo mnie do lez...
    ps. mnie rozsmieszaja texty ludzi uwazajacych sie ze wiedza wszystko o wszystkim. kto interesuje sie zuzlem dluzej tez bym polemizowal.
    Lynx małe sporostowanie o tym że 1 przed rundą finałową itd... to miałem na myśli poprzedni sezon w Exstralidze.
    Wsumie wszyscy mówią, że Hamill dużo bierze, zgodze się ztym, ale skąd wiesz, że np. Adams czy Sullivan biorą mniej??

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    a kto pisze ze biora ze mniej? tylko ustaw hamilla admsa na aukcji za te same pieniadze i jak myslisz ktory z nich zniknie jako ostatni? moim zdaniem wlasnie billy. nie zebym darzyl go jakas antypatia ale moim zdaniem sprawdza sie jako lider druzyny 1 ligowej. w ekstralidze zduzo tych wpadek za czeste wachania formy... i status na swiecie juz nie ten. nie ta forma co kiedys.

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym chetnei zobaczyl Tonego spowrotem w Gdansku.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja osobiscie nie lubie Rickardssona ale mysle ,ze wlodarze z Torunia nie beda mieli wyjscia i dogadaja sie z rudym na przyszly sezon .Z zagranicznych zawodnikow nikt nie napisal nic o M.Karlssonie , ktory po tym sezonie moze byc do wziecia .
    Pozdrawiam

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z zagranicznych zawodnikow nikt nie napisal nic o M.Karlssonie , ktory po tym sezonie moze byc do wziecia .
    Pozdrawiam
    Rich się pomylił (żartował)do wzięcia będzie P.Karlsson ;)niesamowity jeździec ze Szwecji.

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    mysle ze ricki powienien zostac w toruniu bo nikogo lepszego sie nie znajdzie.sullivan podpisal kontrakt z czestochowa i nie ma co wymyslac

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •