Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 55

Wątek: Speedrower

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    15-09-2002
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Speedrower


    RYBNIK W EXTRALIDZE!!!!!!!! (368191) wyślij odpowiedź



    Hehehe niektórzy mogą sie zdziwic po przeczytaniu tematu. Chodzi mi o .... speedrower. No i w końcu stało się!!! W przeciwieństwie do naszych żużlowców, rybnickim speedrowerowcą udało sie awansować do e-ligi. Dzis odbył sie ostatni mecz drużynowych mistrzostw Polski-baraz pomiędzy RTS Rybnik a Wiraż Ostrów Wlkp. Wystarczyło wygrac 3 punktami(w Ostrowie przegralismy 47-49). Wynik dzisiejszego meczu to 56-40 dla nas!!! Wiem że wiekszosc forumowiczów nie zna sie zabardzo na tym i tym bardziej nie zna nazwisk zawodnikow, ale ja jednak podam punktacje:
    Wiraż Ostrów:
    J. Marek 1,2,2,2,0=7
    K. Piekarski 0,-,1,2,2=5
    M.Skowronek 2,1,3,2,1,1=10
    D. Małecki 1,1,-,0,0=2
    A. Leśnierowski 2,0,2,1,1,2,
    D. Wojczyński 0,2,3,3=8
    P. Jamroszczyk 0,u,0
    M. Matysiak ns

    nasi RTS RYBNIK:
    S. Pawliczek 3,3,3,3,3=15(komplet super śmigał)
    G. Mola 2,1,1,3,1=8
    G. Pawliczek 3,3,3,1,2=12
    M. Orzeł u,w,-,w=0
    A. Brombosz 3,2,3,0,u=8
    K. Bartkowiak 1,3,2,3=9(najlepszy rybnicki młodzieżowiec, ma 14 lat jeździ super ostatni wygrał Indywidualny Puchar Polski w którym startowała elita polskiego speedrowera, WIELKIE GRATULACJE DLA NIEGO, sędzia z Leszna ktory sedziował dzisiejsze zawody[jest on równiez trenerem kadry polskiej] powiedział tak: "widze tego chlopaka w kadzre na przyszły rok")
    T. Lepszy 2,1,0,0,1=4
    w przyszłym roku bede Was informował o kazdym meczu naszych speedrowerowców

    MAMY RYBNIK W E-LIDZE!!!



  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    15-09-2002
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już jutro tzn.w sobote 28 września na torze w Toruniu odbędą sie Młodzieżowe Indywidualne Mistrzstwa Polski w speedrowerze gdzie o tytył mistrza będą walczyć najlepsi młodzieżowcy w kraju. Największym faworytem niewątpliwie jest K.Bartkowiak z Rybnickiego RTS-u oraz M.Pronobis ze Ślaska Świętochłowice.Kto wygra zobaczymy.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja stawiam na sukces Kamila ponieważ jest utalentowanym juniorem i już dużo w swojej krótkiej karierze osiągnoł.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    U mnie na osiedlu (Bydgoszcz/Nowy Fordon) jest nawet tor specjalnie zrobiony do speedrowera, ale jakos nie widzialem zeby ktos tam ostatnio jezdzil :/

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    15-09-2002
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wczoraj odbyly sie MIMP w speedrowerze w Toruniu. A oto wyniki:
    1. M. Pronobis (Slask Swietochlowice) 12+3 pkt.
    2. L. Józwiak (BTS Skalny Bydgoszcz) 12+2 pkt
    3. A. Poprawski (Pavart Rawicz) 11 pkt.
    4. P. Rybicki (TSZ Torun) 10 pkt.
    5. R. Burchardt (MIPO Slesin) 8 pkt.
    6. K.Bartkowiak (RTS Rybnik) 8 pkt
    7. D. Kuklewski (Czestochowa) 8 pkt.
    8. M. Paradzinski (TSZ Torun) 8 pkt.
    9. R. Szymczak (BTS Skalny Bydgoszcz) 8 pkt.
    10. D. Musiał (Szawer Leszno) 7 pkt.
    11.K. Wenzel (Pavart Rawicz) 6 pkt.
    12. K. Majer (MIPO Slesin) 5 pkt.
    13.T.Lepszy (RTS Rybnik) 4 pkt. 14. Sz.Bartkowiak (RTS Rybnik) 4 pkt.
    15. M. Jakubczak (Szawer Leszno) 4 pkt.
    16. K.Bielica (Slask Swietochlowice) 4 pkt.
    Smucic moze postawa naszych speedrowerzystów którzy slabo wypadli na mistrzostwach polski. Niespodzianka jest dopiero 6 pozycja faworyta Kamila Bartkowiaka którego niewatpliwie skrzywdzil sedzia swoja decyzja w 5 biegu gdzie nieslusznie go wykluczyl. Niewatpliwie wczorajsze zawody mozna zaliczyc do trudnych. Tor który byl trudny nie pomagal zawodnika i nie ulatwial walki. Praktycznie jak zawodnicy wyszli spod tasmy tak dojezdzali do konca.
    Ale mam nadzieje ze wyciagniemy z tych zawodów wnioski i w MDMP (12.10.2002) pojedziemy na miare naszych mozliwosci i zdobedziemy medal.

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    15-09-2002
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już jutro tj. 12 października na torze w Świętochłowicach odbędzie się finał MDMP gdzie wystartuje drużyna Rybnickiego RTS-u w składzie:
    K.Bartkowiak. Sz.Bartkowiak, T.Lepszy, Art.Hasiński i R.Nosiadek. Drużyna RTS-u jedzie do Świętochłowic z dużymi nadziejami na medal. Po cichu liczymy ze uda nam sie powtórzyć sukces naszych żużlowców i przywieść medal z najcenniejszego kruszcu.
    Na zawsze wierny ROW RYBNIK

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    15-09-2002
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niedawno wróciłem z Świętochłowic. Dzis odbywały sie tam Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski. Startowało 6 z 7 dzróżyn, które zakfalikowały się do turnieju finałowego. Na zawody nie dojechał team z Zielonej Góry. Startowały drużyny z Rybnika, Ślesina, Bydgoszczy, Leszna, Rawicza, oraz gospodarze czyli Świętochłowice. Zawody były bardzo zacięte i wyrównane, poniewaz pierwszą i przedostatnią drużynę w klasyfikacji końcowej dzieliła liczba zaledwie 4 punktów. Rybnickim speedrowerowcom nie udało się powtórzyc sukcesu naszych żużlowców, ale zajeli także bardzo dobre II miejsce!!!
    Oto klasyfikacja końcowa:
    I miejsce i tytuł Młodzieżowych Drużynowych Mistrzów Polski wywalczyła drużyna MiPo Ślesin w składzie:
    Burchardt 3,3,3,2=11
    Mayer 1,3,3,2=9
    Michalak 1,2,1,2=6
    Warzyniak 1,3,2,d=6
    Michalczyk ns
    suma 32pkt
    II miejsce i tytuł wicemistrzów wywalczyła drużyna RTS RYBNIK w składzie:
    T. Lepszy 2,2,2,0=6
    K. Bartkowiak 3,2,1,3=9+3
    Sz. Bartkowiak 2,3,3,1=9
    Art. Hasinski 2,1,2,1=6
    R. Nosiadek ns
    suma 30+3pkt
    III miejsce i tytuł drugich wicemistrzów wywalczyła drużyna RKS Pavart Rawicz w składzie:
    Wenzel 3,2,2,2=9
    Miara 1,1,1,1=4
    J. Poprawski 3,1,2,2=8
    A. Poprawski 0,3,3,3=9
    brak zawodnika
    suma 30+2pkt
    IV miejsce zajęła drużyna MKS Skałka Świętochołowice w składzie:
    Ogórek 0,-,-,-=0
    Bielica 3,1,2,3=9
    Kuczmik 3,1,2,1=7
    Kuchta 0,-,1,d=1
    Pronobis 3,3,3,3=12
    suma 29pkt
    V miejsce zajęła drużyna BTS/Skalny Bydgoszcz w składzie:
    Jóźwiak 2,2,2,3=9
    Bąk 1,0,1,w=2
    Szymczak 2,3,3,3=11
    Grzelak 1,2,2,u=5
    brak zawodnika
    suma 28pkt
    VI miejsce zajęła drużyna LKS Szawer Leszno w składzie:
    Musiał 2,0,3,2=7
    Karolczyk 0,1,w,-=1
    Jakubczak 1,1,1,1=4
    Taczak 2,3,0,1=6
    Zając 1=1
    suma 19pkt

    O II miejsce rozegrany został wyscig dodatkowy pomiędzy K. Bartkowiakiem(RTS Rybnik),a A. Poprawskim(RKS Pavart Rawicz), wygrany przez rybniczanina.
    sedziował Oskar Baldys-Leszno

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jako zawodnik rybnickiego RTS-u byłem na Skałce wczoraj i dziś. Wczoraj odbył się tam finał Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski, w którym wystartowałem, dokładając cegiełkę do srebrnego medalu drużyny rybnickiej:). Dzisiaj zaś w finałowym turnieju o Srebrny Kask, byłem siódmy. Najbardziej cieszy mnie to, że wszyscy trzej pokazaliśmy się z dobrej strony. Główne trofeum i tak za sprawą najmłodszego z nas, Kamila, odjechało do Rybnika:).
    Czołówka Srebrnego Kasku 2002:
    1. Kamil Bartkowiak (RTS Rybnik):)
    2. Kamil Bielica (Śląsk Świętochłowice)
    3. Remigiusz Burchardt (MiPO Ślesin)
    4. Artur Poprawski (Pavart Rawicz)
    5. Marek Pronobis (Śląsk Świętochłowice)
    6. Łukasz Jóźwiak (Skalny Bydgoszcz)
    7. Szymon Bartkowiak (RTS Rybnik):)
    8. Damian Wojczyński (Wiraż Ostrów Wlkp.)
    9. Jakub Poprawski (Pavart Rawicz)
    Karol Majer (MiPO Ślesin)
    11. Tomasz Lepszy (RTS Rybnik):)
    Michał Grzelak (Skalny Bydgoszcz)
    Sędziował: Andrzej Latusek (Ostrów Wlkp.)
    Dodam, że w zawodach startowało 26 zawodników, którzy najpierw walczyli w eliminacjach. Rybniczanie bez większych problemów poradzili sobie, awansując do turnieju głównego:).

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W najbliższą sobotę w Częstochowie rozegrany zostanie barażowy mecz ekstraligę pomiędzy Lwami i Wirażem Ostrów. Będzie to spotkanie rewanżowe. Tydzień temu w Ostrowie zwyciężyli goście, ale nie znam dokładnego wyniku (około piętnatu punktów przewagi)

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hahahahahaha:):). Po ostatnim meczu w Rybniku rozmawiałem z prezesem Wiraża Ostrów Wlkp., panem Andrzejem Latuskiem. Był on niemal pewien zwycięstwa w barażach i awansu ostrowian do ekstraligi. Zresztą nie tylko on, bo również zawodnicy żegnali się z nami słowami "do zobaczenia w przyszłym sezonie w ekstralidze...". Niestety, wszystko zostało zweryfikowane (nie sądzę, by Ostrów odrobił straty).
    W sumie szkoda, ale z drugiej strony, ktoś musi te baraże wygrać:):). Trzymajcie się!!!:)

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w krośnie miały być mistrzostwa miasta
    a czy ktoś wie czy to się w ogóle odbyło
    jak tak to mi napiszcie kto i jak śmigał

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    692
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Krośnie mistrzostwa świata ??
    Chyba w rzucie krowim palckiem ... :)

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    19-06-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    jest w krosnie speedrower + MSwiata w krosnie

    hej

    jednak w krosnie odbyly sie mistrzostwa SWIATA w speedrowerze. pisze "SWIATA", bo dla tych chlopakow tor na stadionie karpat to ich caly speedrowerowy swiat.

    11 listopada ma sie (chyba) odbyc jakis zjazd PTS, dzialacze z krosna zostali zaproszeni, jednak trudno w tej chwili powiedziec czy ktos z krosna odwazy sie ;) na zarejestrowanie jakiegos towarzystwa i pociagniecie tego tematu juz oficjalnie.

    zapraszam na krosnienska witryne speedrowerowa.
    mozna tam zalezc wyniki mistrzostw krosna, reportaz z tych zawodow i pare innych info.
    www.speedrower.w.pl

    bardzo licze na kontakt z osobami prowadzacymi podobne strony wwww.

    aha, dodam ze zwyciezca IMKrosna to czolowy polski zawodnik w szermierce, wiec milosnikowi gwardyjskiego klubu Valdiemu radze nie zadzierac ;)

    pa!

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W rewanzu o ekstralige ostrowianie w sobote ulegli 30 punktami w CZestochowie i to druzyna czestochowska bedzie wystepowac w ekstraklasie w przyszlym sezonie. Sorki ze dopiero teraz to podaje, ale od poniedzialku nie mialem neta w... czestochowskim "Maluchu";)

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a w niedziele w Ostrowie rozgrywane byly polfinaly (przed zuzlowym Lancuchem Herbowym) i Final (po Lancuchu) Grand Prix Challenge. Niestety nie znam wynikow gdyz musialem wczesniej byc w domq - sprawy "sluzbowe" ;) Wiem tylko ze na 99% awansowal jeden ostrowianin - Marcin Skowronek - po 2 seriach mial 6 pkt (3,3). Drugi ze startujacych w finale z prawem awansu Adam Lesnierowski mial 1 pkt(w,1)

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-11-2001
    Postów
    674
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A props speedrowera, to prosze napiszcie mi jak najwiecej o tej dyscyplinie, co zrobic, by moznabylo zalozyc drozyne!!!!

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    Ej, no co to jest???

    Sorrki ze sie rzucam ale to nie jest o ile mnie pamięć nie myli forum na temat speedrowera, ale na temat ŻUŻLA!!!! Ludzi weźcie se stwórzcie własne forum, a nie ze tak powiem zaśmiecacie forum ... żużlowe!!!!

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    19-06-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    informacje o speedrowerze na necie

    co do swiezych informacji, to polecam
    2.www.speedrower.pl

    2.www.speedrower-pts.pl - oficjalna strona Polskiego Towarzystwa Speedrowera, strona w budowie, dziala kilka linkow, od kilku miechow nic sie nie zmienia, ale... tutaj! jest cos w rodzaju rehulaminu.

    3.cos z Rawicza

    4.Start Gniezno

    5. no i krosnienskie www.speedrower.w.pl


  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ejj, no Ty, Kibic GKS - u, nie rzucaj się tak. Taki młody, a taki nerwowy:P:P:P. A tak nawiasem mówiąc, to speedrower ma dużo więcej wspólnego z żużlem niż "kopana". Więc dlaczego nie zwrócisz uwagi forumowiczom - piłkarzom, piszącym bez przerwy o tych swoich treningach i spotkaniach? Dlaczego nie powiesz im, że zaśmiecają forum żużlowe piłką nożną?? W końcu niejedno jest w sieci forum piłkarskie... Pomyśl o tym:):) i wiesz, nie gniewaj się, że wyraziłem swoje zdanie;););)
    Pozdrawiam wszystkich:)

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Simon to jest mało ważne kto o czym pisze.
    Jest temat dotyczący turnieju Fanów speedwaya w piłke nożną więc tam wyrażamy swoje opinie na ten temat :) A speedrower ma bardzo dużo wspólnego ze speedwayem więc taki temat chyba nieprzeszkadza. A jeśli by przeszkadzał to już dawno by go ktoś zamknoł :)

    Pozdrówka for @ll

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    19-06-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Speedrower - kiedy coś nowego?

    witam
    9 marca odbylo sie w Ostrowie spotkanie organizacyjne PTS.
    na oficjalnej stronie PTS wciaz brak wzmianki :-((

    moze od was cos sie dowiem?

    W najblizsza niedziele, 16 marca, odbedzie sie w Krosnie zebranie informacyjno-zalozycielskie klubu speedrowerowego
    spotkanie odbedzie sie w kawiarence krosnienskiego Oratorium o godz.18.00


  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rzeczywiście, w minioną niedzielę w Ostrowie Wielkopolskim odbyło się zebranie PTS-u oraz seminarium sędziowskie. Tyle mi wiadomo. Mimo, iż sam jestem czynnym zawodnikiem, paradoksalnie, do tej pory nie znam kalendarza rozgrywek... Mało tego, mam wrażenie, że wszystkim jakby brakło czasu, lub po prostu odechciało się pisać o speedrowerze. Raz na tydzień w Tygodniku Żużlowym pojawi się jakaś wzmianka, ale to jest wszystko mało. Nie mówiąc już o stronie PTS-u, czy serwisie speedrower.pl, gdzie ostatnia informacja jest zatytułowana: "O kontraktach przy opłatku". Sezon się zbliża, wszędzie powinno zatem wręcz huczeć o speedrowerze, a nigdzie nic nowego nie ma :(.
    Pozdrawiam.

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    U mnie na osiedlu (Bydgoszcz/Nowy Fordon) jest nawet tor specjalnie zrobiony do speedrowera, ale jakos nie widzialem zeby ktos tam ostatnio jezdzil :/
    Stormblast

    Na bydgoskim Szwederowie na ulicy
    Czackiego tuż obok mnie też stoi
    tor speedrowerowy gdzie jeździ drużyna
    speedrowerowa chodz zapomnialem
    jak się zwała ;).

    Tor jest full wypas kończa
    robić bandy i parking :D.

    pozdro. :/

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    319
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli ma ktos ochote pojechac sparing z rzeszowska druzynka speedrowerowa to prosze o kontakt ze mna... W najblizszym czasie ma sie odbyc mecz z Krosnem ktory ma mozliwosci na jazde w E-LIDZE :D

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    18-11-2002
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej arOn_ek czy moglbys mi cos wiecej napsiac na maila r4fal@poczta.fm o speedrowerze w Rzeszowie. U nas w Krosnie powstaje profesjonalna liga moze nawiazemy jakies blizsze kontakty. Moze w przyszlosci jakies meczyki. Dzis osbedzie sie zebranie i dowiem sie wiecej o speedrowerze w Krosnie. Czekam na odpowiedz i pozdrawiam.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    18-11-2002
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Peter_M gafa? :) chyba o czyms nie wiem he od dluzszego czasu chodzilo ze mamy jezdzic z Rzeszowiem nawet z Mackiem J. rozmawialem o tym he ... zmoe dzis cos wiecej bede wiedzial i nie ebde juz tak niepoinformowanym :).

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    319
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rafal ja kontaktowalem sie juz z Peterem i z Patryxem ale nic nie wiem jeszcze dokladnie ja chcialem zorganizowac sparing jeszcze przed rozpoczeciem sezonu ale musze wiedziec wszystko dokladnie... Oczywiscie pierwszy meczyk w Rzeszowie :D

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    18-11-2002
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak cos o tym slyszalem, mam tylko nadzieje, iz wszytsko idzie w dobra strone ( a idzie w bardzo dobra :)). No wiec do zobaczenia na sparingach :).

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    szczerze mowiac mialem sie zapisac na speedrower, ale to nie jest to o czym myslalem. Zwykla jazda w kolo, polowa nie prubuje robic wirazu, a ci co prubuja to sie w wiekszosci przypadkow osmieszaja :). Bez kitu, ale my z chlopakami jezdzimy na torze o szerokosci dwa, gora 3 metry, tu jak nie zrobiz poslizgu, to nie ma mocnych zebys sie utrzymal, pozatym jak jezdzimy, to z walka, a nie jeden za drugim gesiego, moze zglosimy team do ligi zielonogorskiej (jest taka ?? :P) to dokopiemy kazdemu (nie przechwalam sie, widzialem jak kadrowicze jezdza).

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kamil bartkowiak=talent

    Powiem wam tak znam Kamila bardzo dobrze, nieraz walczyliliśmy razem na torze z różnym skutkiem.Kamil jest prawdziwym maniakiem tego sportu i dla tego widze w nim nowego kadrowicza reprezentacji.On nie jest taki jak Nosiulak{Nosiadek}czyli "zapalimy,wypijemy"tylko dąży do swoich upragnionych celów a nawet nazwał bym to marzeń.Tak trzymaj Kamil będzie jeszcze z ciebie "drugi Woźny"

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    13.04.2003
    INAUGURACJA SEZONU SPEEDROWEROWEGO W RYBNIKU

    W najbliższą niedzielę 13 kwietnia, na torze przy ulicy Orzepowickiej, rybnicki RTS podejmował będzie drużynę z Częstochowy. Pomimo braku w składzie dwóch czołowych zawodników - Andrzeja Brombosza i Grzegorza Pawliczka, którzy w tym sezonie startują w lidze angielskiej, rybniczanie zapowiadają walkę o jak najlepszy wynik. Gorąco zapraszamy wszystkich kibiców, którzy żywym dopingiem wesprą gospodarzy w zmaganiach na torze. Zapowiadają się nie lada emocje, toteż warto zjawić się na torze przy Zespole Szkół nr 3. Czy po przegranym wyjazdowym spotkaniu w Rawiczu, rybniczanom uda się zrehabilitować? To okaże się już w niedzielę.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skoro nikt nie zamknął tego wątku, postanowiłem go ponownie odgrzebać (mam nadzieję, że nikt mi za to nic nie zrobi:P).
    Informacja przede wszystkim dla kibiców z Rybnika i okolic, którzy nie mają jeszcze planów na niedzielne popołudnie. Jutro tj. 8 czerwca na rybnickim torze speedrowerowym (ul. Orzepowicka, obok zespołu szkół nr 3) tamtejszy RTS podejmował będzie drużynę wicemistrza Polski - BTS Bydgoszcz. Choć wielu już teraz skazuje osłabiony rybnicki team na pożarcie zawody z pewnością dostarczą nie lada emocji. Warto zatem rozważyć wypad na to spotkanie. POCZĄTEK ZAWODÓW O GODZINIE 15:00!!!

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Szawer Leszno - Orzeł Gniezno

    Ten mecz jutro o godzinie 16 w Lesznie.
    Plakaty, które informują o tym pojedynku obwieszczają, że jest to "mecz sezonu" :D
    Więc zapowiadają się nie lada emocje.
    Szawer zdobył niedawno w Almere w Holandii drużynowy puchar Europy... Orzeł Gniezno był w tym samy turnieju trzeci!
    Kibiców powinny przyciągnąć takie nazwiska jak: Woźny, Szymczak, Szymański, Skowronek, czy Kwapich, Puk, Kozłowski...
    Jeśli dodać do tego że pojadą młodzieżowcy Szawera, którzy zdobyli złoty medal w MMPPK, oraz pare Orła która zajeła 2 miejsce w MPPK to to mówi samo za siebie.

    Na pewno nie będzie to tak jednostronny mecz jak poprzednie z Rybnikiem i Rawiczem.

    POZDRAWIAM :)

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów w Speedrowerze Rybnik 18 LIPCA 2003(piątek)
    Dwa spośród czterech ćwierćfinałów IMŚJ odbędą się na torze w Rybniku. W zawodach tych wystartują reprezentanci m. in. Anglii, Szkocji, Walii, Holandii, Australii, USA i oczywiście Polski. Dodatkową atrakcję stanowić może towarzyski mecz Polska-Reszta Świata. Już teraz zapraszamy na to niezwykle ciekawie zapowiadające się widowisko!
    Program imprezy:
    14:00 - kwalifikacja krajowa.
    16:15 - I ćwierćfinał.
    18:00 - II ćwiećfinał.
    20:00 - mecz Polska-Reszta Świata.
    Będzie się działo, oj będzie... :):)
    Tor speedrowerowy w Rybniku, u zbiegu ulic Orzepowickiej i Zebrzydowickiej, za Zespołem Szkół nr 3. Wstęp oczywiście wolny!!!

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    18-11-2002
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Speedrower w Rzeszowie.

    Mam pytanie czy zajmuje sie ktos jeszcze speedrowerem w Rzeszowie, lub okolicach. Chodzi mi przede wszytskim okolice Rzeszowa, Tarnowa, Krakowa.

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2003
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dajcie znać coś o zawodnikach z Świętochłowic będe wdzięczny

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Sorrki ze sie czepiam ale co robi temat o speedrowerze w dziale o żużlu. No prosze nie zrozumieć mnie źle, ale ten temat powinien zostać skasowany i przeniesiony do (trzeba stworzyc taki dział) działu o speedrowerze:P. Przecież te dyscypliny nie mają ze sobą nic wspólnego !!
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibicu GKS-u, Tobie to się musi cholernie nudzić :D. kolejny już raz się czepiasz :P a nikt sobie z tego nic nie robi, daj sobie spokój. Swego czasu na tym forum były wątki o piłce nożnej i nikomu to nie przeszkadzało. Druga sprawa: jak możesz mówić, że speedrower nie ma nic wspólnego z żużlem, skoro o tej dyscyplinie sportu nie masz zielonego pojęcia?! Szkoda, że nie miałeś okazji być na IMŚJ rozgrywanych niedawno na torach w Rybniku, Świętochłowicach i Częstochowie. Być może gdybyś trochę zobaczył, nie wypisywałbyś takich bzdur. A to, że ten wątek tutaj istnieje, jest wielką okazją na promocję speedrowera wśród kibiców żużla i nie tylko kibiców (częstochowski finał IMŚJ oglądał sam Ryan Sullivan), których coraz więcej przychodzi na nasze zawody. Ci ludzie dostrzegli wiele podobieństw tych dwóch dyscyplin, a że Ty nie potrafisz, to już raczej nie mój problem.
    P.S. Gdyby wątek o speedrowerze "zaśmiecał" forum, zapewne zostałby dawno usunięty, ale nadal istnieje, za co chwała adminom. :) Pozdrawiam.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już jutro, 17 sierpnia o godzinie 16:00 na torze w Rybniku tamtejszy RTS zmierzy się z nadal aktualnym Drużynowym Mistrzem Polski - drużyną Orła Gniezno. Rybniccy kibice bardzo liczą, że w tym meczu ich zawodnicy, będący aktualnie outsiderami ekstraligi zdobędą pierwsze ligowe punkty i po czterech kolejnych meczach rundy rewanżowej uchronią sie przed spadkiem do niższej klasy rozgrywek. Do tego spotkania rybniczanie przystąpią z powracającym po przerwie Grzegorzem Pawliczkiem, który do lipca bronił barw Wednesfield w angielskiej Premier League.
    Tydzień później rybnickich speedrowerowców czeka jeszcze cięższa przeprawa, jaką jest mecz z faworytem do zdobycia złotego medalu DMP - Szawerem Leszno. Tutaj zaś do drużyny dołączy Andrzej Brombosz, który także niedawno wrócił z Wysp i zamierza pomóc swoim kolegom pozostać w ekstralidze. O tym jak wielkie znaczenie ma dla RTS-owców spotkanie z leszczynianami niech świadczy fakt, iż rzekomo zapowiedziano na ten mecz bodaj pierwszą w historii polskiego speedrowera kontrolę antydopingową! Zapowiadają się wielkie emocje. Zapraszamy na te dwa arcyciekawe spotkania. Tor speedrowerowy w Rybniku, u zbiegu ulic Orzepowickiej i Zebrzydowickiej (teren Zespołu Szkół nr 3).

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    592
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorrki ze sie czepiam ale co robi temat o speedrowerze w dziale o żużlu. No prosze nie zrozumieć mnie źle, ale ten temat powinien zostać skasowany i przeniesiony do (trzeba stworzyc taki dział) działu o speedrowerze. Przecież te dyscypliny nie mają ze sobą nic wspólnego !!

    Kibic...speedrower wlasnie ma duzo wspolnego z żużlem...no chocby to ze startuje 4 zawodnikow, jada 4 okrązenia, a tor jest w ksztalcie JAJA:d hehe...i co...nie ma nic wspolnego??

    A Jak sie czegos czepiasz to najpierw to przemyśl...

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorrki ze sie czepiam ale co robi temat o speedrowerze w dziale o żużlu. No prosze nie zrozumieć mnie źle, ale ten temat powinien zostać skasowany i przeniesiony do (trzeba stworzyc taki dział) działu o speedrowerze. Przecież te dyscypliny nie mają ze sobą nic wspólnego !!

    Kibic...speedrower wlasnie ma duzo wspolnego z żużlem...no chocby to ze startuje 4 zawodnikow, jada 4 okrązenia, a tor jest w ksztalcie JAJA:d hehe...i co...nie ma nic wspolnego??

    A Jak sie czegos czepiasz to najpierw to przemyśl...
    Speedmanson jak zapewne wiesz to z tą ostatnią rzeczu u naszego "kolegi" nie jest najlepiej :) Wiec sie o myślenie go akurat nie czepiaj :P

    Moim zdaniem tez ma wspolnego i to całkiem sporo! Pozatym duza ilość przepisów jest podobna jak w żużlu... wsumie to różni sie przedewszystkim tym ze na zuzlu śmigaja na motorach a speedrower... rowerami!

    Pozdrawiam!

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzis Rybnik jezdzi z Gneiznem :)

    Mamy goscia z Gneizna i wybieramy sie na to spotkanie :) Delikwenci zroobia piekielko na meczyku :P

    Ciekwawe Stamper czy nasz zagluszysz :P No chyba ze bydziesz za Rybnikiem :) bo w koncu chlopaki chca odniesc pierwsze zwyciestwo w lidze :)

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chlopaki (jesli mozna) skombinujcie wyniki meczow i tabele wynikow bo ciekawi mnie bardzo czy znowu orzelek wygra lige....
    moze w speedrowerze złoimy rybnik ;)
    (dla przypomnienia speedrower wymyslil wuefista z gniezna Andrzej Elantkowski)

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    592
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    (dla przypomnienia speedrower wymyslil wuefista z gniezna Andrzej Elantkowski)

    NO co Ty... a ja myślałem ze speedrower wymyśliłem ja z kilkoma kuplami na osiedlu kilka lat temu:D:D:P:P

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    jesli ten wuefista go wymyslil to musi miec speedrower z jakies 30-40 lat, skoro moj staruszek juz startowal w ligach podworkowych w zielonej gorze :D a tak wlasciwie, to jak to jest, jest jakas liga w zielonej, zeby se posmigac ?? czy tylko ta ogolnopolska ???

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •