Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 57

Wątek: Ryan Sullivan we Włókniarzu !!!

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach

    Ryan Sullivan we Włókniarzu !!!


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar Crumper
    Dołączył
    09-03-2002
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I co??? A jak ja zrobie cos takiego z napisem Jason Crump w Tarnowie tesh mi uwierzysz??? Jakos mnie to nie przekonuje!

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bylem pewien ze podpisze, to w Czestochowie sie odnalazl stal sie jednym z najleprzych zawodnikow na swiecie ,mam nadzieje ze pozostanie jeszce przez kilka lat we Włókniarzu, no to sklad powoli sie klaruje Ryan Sullivan , Rune Holta i ostatnio bardzo dobrze prezentujacy sie Zbyszek Czerwinski, mam nadzieje ze bedzie on jezdzil za rok w Czwa.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach

    Ryan Sullivan we Włókniarzu !!!

    No to musisz uwierzyć Crumper i inni niedowiarkowie przed meczem pomiedzy Włókniarzem a Polonią Ryan Sullivan podpisał kontrakt z CKM-em na sezon 2003!

    Ryan jesteś naprawde wielki!

    Ps.Andreas po meczu powiedział że było by wspaniale jeżdzić w Częstochowie w przyszłym sezonie(działacze do roboty) .Jak też bym bardzo chciał Jonssona we Włókniarzu w przyszłym sezonie!
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    I co??? A jak ja zrobie cos takiego z napisem Jason Crump w Tarnowie tesh mi uwierzysz??? Jakos mnie to nie przekonuje!
    Crumper to jest z radości, a Ryan naprawde podpisał, ale jak nie chcesz wierzyć to nie wierz

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar Crumper
    Dołączył
    09-03-2002
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Vojtas... zobaczymy. jezeli sie potwierdzi zwroce honor... ! Coz wszytsko jest mozliwe...Pozdrawiam Czestochowe!!!!

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    366
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moje gratulacje z tak wczesnego pozyskania obcokrajowca na następny sezon i to jakiego obcokrajowca, chyba niema takiej druzyny w Polsce aby nie chciała Sullivana.
    Ja dowiedziałem sie 3 dni temu od pewnej kobitki z waszego miasta że są poważne rozmowyz z Ryanem a dzisiaj oznajmiacie że Ryan bedzie w następnych sezonie bronił barw Częstochowy.
    Jeszcze raz gratuluje podpisania z Sullivanem kontraktu.:):):)

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2002
    Postów
    304
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A poza tym Holta powiedział w M1 że będzie jeżdził we Włókniarzu do końca swojej kariery .

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    sullivan podpisal umowe z wlokniarzem ze chce tu jezdzic w sezonie 2003
    jeszcze nie kontrakt

    tak wiec jeszcze nie jest wszytsko pewne
    ale na koniec kibicom obiecal ze w przyszlym sezonie bedzie lepiej
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeeeeeeee Ryan z nami.

    Ryan jesteś dla mnie Bogiem, uświadom to sobie. hehe

    Runa i Ryan są z nami za rok. Do tego powinien dojść Drabik, Ułamek, Czerwiński i Jonsson. To będziemy potęgą w ekstralidze w przyszłym sezonie.

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    za drabika to juz bym wolal walaska :)

    i zostaje z nami jeszcze tomasz lorek :P
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Czerwińskiego to powiem to w 100% pewności, że chce jeździć w Rybniku!!!!! Jednak nie wiadomo jaką cenę wystawi za niego klub z Częstochowy. Chciałbym wa, także powiedzieć, że Zbyszek nie będzie u was tak dobrze jeździł jak u nas, dlaczego?? Dlatego, że zawsze jest jeździć u siebie. :):)
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    A ja chce mieć Sławka we Włókniarzu jak ktoś jest trochę starszu od ciebie muuu to też tak chce.Ryan bedzie jeżdził w Czętochowie to przesądzone muuu.

    Kaniakaniowski słyszałem ,że Czerwiński ma być wymieniony za Szombierskiego czy coś o tym słyszałeś?

    Drabik zawsze Ułamek nigdy!
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Panowie z Częstochowy!!

    Jacy pewni Torunianie? Czy ktoś mówił że on na pewno do nas wróci? Chyba ktoś tu nie umie czytać chyba, sorki ale tak jest - my mówiliśmy że chcielibyśmy go mieć a nie że na pewno wróci...A jeszcze śmieszniejsze jest to że ten pan ciągle uważa , jak Wy wszyscy, że Ryan rozwinął swoje skrzydła u Was, bezsens, nie rozwinął ich ani u nas ani u Was, a dlaczego nie miałby ich rozwinąć w Anglii czy też Szwecjii??

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    byla dokładnie 16.15 Rayan został z Włókniarzem na sezon 2003!Jeszcze tylko Sławek Drabik i Włókniarz znów bEdzie wielki !!!!!![quote]Ułamek out!
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Magik
    Były prowadzone już rozmowy z Czerwińskim, Chromikiem, Romankiem, Szombierskim i wszyscy zadeklarowali chęć jazdy w Rybniku, nie rozmawiali z Pawliczkiem i Węgrzykiem. Więcej nic nie wiem, ale to z Szuminą i Czerwińskim wydaje się być raczej nieprawdziwe, Szumina powiedział, że zawsze jeździć lepiej u siebie, jednak wszystko jest mozliwe, także może być. Były także plotki, że Szumine chciałaby Bydzia, a podczas IME Rusko się kręcił koło niego. Także sam widzisz.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bardzo dobrze!!

    Koledzy z Czestochowy bardzo sie ciesze ze Ryan podpisal z wami kontrakt.Przynajmniej walka pomiedzy Unia a Wlokniarzem bedzie zacieta i wyrownana!Jesli chodzi o Ulamka to raczej pozostanie on w Lesznie!Szuka sponsorow na przyszly sezon razem z prezesem Sokolowskim!Po Lesznie kraza plotki ze firma Akwawit chce zaopiekowac Seba.Wypowiadal sie ze jak znajdzie sponsorow to chcialby zostac na dluzej w Lesznie.Oby!
    Zbierzcie pozadna ekipe na przyszly sezon bo Unia w sezonie 2003 celuje w DMP.Jak nie w tym roku to w przyszlym!!!
    Nasi sponsorzy znowu szykuja niespodzianki!!!!!!!!!
    Pozdrowienia dla wszystkich kibicow spod Jasnej Gory!!!!:)

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Jacy pewni Torunianie? Czy ktoś mówił że on na pewno do nas wróci? Chyba ktoś tu nie umie czytać chyba, sorki ale tak jest - my mówiliśmy że chcielibyśmy go mieć a nie że na pewno wróci...A jeszcze śmieszniejsze jest to że ten pan ciągle uważa , jak Wy wszyscy, że Ryan rozwinął swoje skrzydła u Was, bezsens, nie rozwinął ich ani u nas ani u Was, a dlaczego nie miałby ich rozwinąć w Anglii czy też Szwecjii??
    sory ale teraz sie nie tłumacz. poza tym nikt tu teraz nic nie mówił o rozwijaniu skrzydeł. głupio Ci co??

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No fajnie, że Ryan zostaje w Częstochowie. Tak powinno być, że niektórzy zawodnicy powinni kojarzyć się z przynależnością klubową. Tak jak Gollob kojarzy się z Bydgoszczą, Dobrucki z Piłą, czy Huszcza z Zieloną tak Ryan powinien kojarzyć się z Częstochową.
    Liczę na udane występy Ryana w przyszłym sezonie w Gnieźnie, to dopiero będą mecze...
    Częstochowa- Gniezno już się stęskniłem.

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    06-01-2002
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Drabik , Ryan i.t.d.

    Ktoś napisał ze Sullivan nie w Częstochowie się rozkręcił.
    Może i nie ale na pewno atmosfera w klubie mu pasuje.
    Poza tym tak dziwnie się składa że gdy w Częstochowie startuje jakiś obcokrajowiec to wchodzi równolegle na wyżyny światowego żużla. Taka sytuacja miała miejsce w przypadku Wiltshire , Screena , Lorama i teraz Sullivana.
    Prosze spytać Sullivana czy nawet Jędrzejaka jaka atmosfera panuje w Częstochowskim klubie , a w innych.
    Gdzie ten Jedrzejak z Częstochowy co panowie.

    Ktoś napisał na temat Sławka Drabika że chciałby zamiast niego Walaska. Ja do Wlaska nic nie mam ale po pierwsze Sławek nie jest wcale gorszy a nawet wiele lepszy.
    Panowie jak jeżdził w Pile to w Częstochowie mówiono że jest cienki. A ja się pytam - to skąd ta średnia co Walasek za 2000 rok.
    Z tego co wiem Walaska okrzyknięto liderem we Włókniarzu w 2000 roku.
    Poza tym Drabik to magnes dla kibiców i sponsorów, a co najważniejsze Częstochowiak. Zobaczcie jeździ w Opolu niby liga niżej, a jak przyjdze turniej to taki Cegielski mu plecy ogląda , jak sparing a on w barwach Sparty to najlepszy. A Walasek co mało razy w tym roku dał ciała. Szybko zapominasz. Ja u nas na torze widząc w biegu Golloba lub Hamila szybciej dałbym szanse na wygraną Drabikowi niż Walaskowi. Co gdybać , Drabik w Częstochowie obieżdzał prawie wszystkich zagraniczniaków.
    Ja stawiam na niego.

    Co do uśmiechnietego (Ułamka) trzeba mu przyznać że jest profesjonalistą. Życzyłbym sobie takiego podejscia reszty naszych zawodników do żużla. To że patrzy na kase , a kto dziś nie patrzy. Sullivan jedzie za darmoche ,mozę Walasek ???
    Ze Sławkiem doszli do porozumienia i ich konfliktowi trzeba powiedzieć koniec. Natomiast są ludzie w klubie i poza nim którzy podlewają oliwy do ognia. Ja osobiście wiem że sławek jest poddatny na cudzą opinie i ten konflikt jeden z zawodników podgrzewał.
    Ja pamiętam czasy Jarmuły i Cieślaka , oni też nie przepadali za sobą ale punkty zdobywali wspólnie ( dziś w Bydgoszczy Gollob i Protasiewicz ?).
    Panowie zwrócić trzeba uwagę na to że wrócilibyśmy do Częstochowskiego składu a to już byłoby piękne.

    No i Zbyszek Czerwiński , mówi że Rybnik za wszelką cenę a mnie mówił około roku temu co innego. (moge to mu w oczy powiedzieć). Mówił same negatywy na ten klub. Ja z resztą za nim nie tęsknie. Jak by co niektórzy wiedzieli jaka ta jego jazda w Częstochowie była droga :))))))

    Co do Artura i Karola to Extraliga chyba za wysokie progi na ich nogi. Nie wiem jak wygląda sytuacja z Fijałkowskim ,ale woląłbym jego na ławce zamiast Karola, a zamiast Pietrzyka Osumka.

    Pozdrawiam.


  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Expres... wg. mnie pietrzyk bylby lepszy od osumka.. poza tym osunek ma kontuzje i napewno bylby slabszy... a co do "carlosa" to powinien jezdzic za niego pietraszko, tomczyk lub łyko czy ktos... moze by wyprzedzili juniora gosci a poza tym by sie czegos nauczyl!!!

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sławek w Częstochowie to człowiek legenda. On zawsze elektryzował kibiców, był symbolem żużla w naszym mieście. Ze swoją charyzmatyczną osobowością potrfił przyciągnoć na stadion tłumy ludzi, skandujących: SŁAWEK, SŁAWEK D, SŁAWEK DRABIK, OLE. Czy pamiętacie afere z przed lat, kiedy to Sławkowi zabrano prawko, za jazde po pijaku i nie mógł startować. To całe zdarzenie wpłyneło tylko korzystnie na jego postać. Dzięki tenu skandalowi stał się jeszcze bardziej sławny. Jego zachowanie przypomina mi nieco zachowanie koszykarskiego skandalisty z NBA Denisa Rodmana. Może Drabik nie jest już pierwszej młodości, ale spokojnie może zdobywać dla nas punkty w e-lidze i przy tym niczym nie ustępując Walaskowi. Oczywiście nic nie mam do Grzesia, to także dobry zawodnik i też może nadal spoko jeżdzić w przyszłym sezonie, ale być może będzie chciał wrócić do Zielonej.

    Pietrzyka też bym się nie pozbywał, jako rezerwowy czy uzupełnienie składu może być. Nie wiem czy Osumek po tej ciężkiej kontuzji dorównałby Pietrzykowi. Wkońcu cały sezon nie jeździł.

    Zresztą wszystkich wychowanków mile widze we Włokniarzu i nie zapomne jak dla nas przed laty zdobywali punkty.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co Wy chcecie od Ułamka !!! Każdy kto wykonuje jakąś prace chce mieć za to zapłacone. Jak "pracuje" Sebastian oceńcie sami, a za jakie pieniądze?... takie które Go satysfakcjonują. Spójrzcie jaki szmal wiszą dwóm zawodnikom w Bydgoszczy, i porównajcie ich jazdę z Ułamkiem. Płacić żużlowcowi kupę siana za piruety w pierwszym łuku ? To są dopiero jaja.

    A co do tematu to chyba nie czas na podpisywanie kontraktów definitywnych, ale super że Ryan wyraża chęć jazdy w Częstochowie. Gratulacje.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gratulacje

    Widać że działacze w Częstochowie nie śpią. Wiadomo, że na Sullivana, który na pewno jest tańszy od Rickiego, ale równie skuteczny - byłoby wielu chętnych w nasteopnym sezonie. Kontrakt wczoraj podpisali i o to mogą być już spokojni kibice Włókniarza.

    Pozdrawiam

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    14-08-2002
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Brawo

    Brawo działacze !!! Wczoraj byłem na meczu w Częstochowie i naprawdę był to piękny mecz. Klub też mimo przegranej potrafi się wspaniale zachować. Widzę że nie sknerzą. A i Ryan pozostał w naszych szeregach. Pomyślałem więc, że w przyszłym roku o tej porze będę świętował medal dla Włókniarza.

    P.S. Będzie to napewno medal złoty (DMP)

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i Ryan jest z nami na następny rok. Bravo dla działczy już po raz kolejny mnie bardzo mile zaskoczyli !!!

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam
    Mam pytanie dotyczace Ryana.
    Czy ktos orientuje sie czy bedzie on mogł wystapic w dzisiejszym finale ligi szwedzkiej Kaparna - Rospiggarna.
    chciałem ten meczu postawic u bukow, ale wszytsko zalezy od stanu zdrowia Australijczyka.
    A jaki wynik przewidujecie w dzisiejszej konfrontacji( z Ryanem i bez niego)
    pozdrawiam
    albert

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Vojtas

    Nie jest mi głupio, bo wiem co mówię, nikt nie uważał że On wróci, to były tylko pobożne życzenia...A co do skrzydeł, to popatrz jak Twój kolega napisał gdzieś na początku tematu...Pa

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czego się nie robi dla kibiców !!!

    Przede wszystkim to gratulacje dla działaczy z Częstochowy za ściągnięcie Ryana na ten otatni mecz przed własną publiką. Co prawda nie mógł wystartować ale pokazał się . Dzięki temu jego fani mogli mu podziękować za wspaniałe występy w tym sezonie. w miedzyczasie dowiaduję się, że Sullivan podpisał podobno kontrakt na przyszły sezon w Częstochowie ? Jeśli to prawda to gratulacje dla Włókniarza. Australijczycy to porządny towar sportowy . My w Lesznie wiemy to bardzo dobrze.
    ps. Działacze innych klubów bierzcie przykład.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sullivan

    Dobrze ze podpisal umowe wstepna to jest 1 krok do tworzenia zespolu na 2003 rok widzialem to nawet wczoraj na TV5 szkoda tylko ze przegraliscie
    Mam nadzieje ze i nasz kangur ADAMS ktory czuje sie z pewnoscia w Lesznie nie gorzej niz Sullivan w Czestochowie podpisze taka umowe po meczu z Wlokniarzem

    POZDRO DLA KIBOLI CZARNEGO SPORTO


    na zawsze UNIA

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Jak powiedział dzisiaj Marian Maślanka o Ryana najbardziej starali się działacze z Torunia i Wrocławia.jak to określił Maślanka zoproponowali Sullivanowi kwoty jakie za czasów prosperity żużla w Polsce otrzymuwali Rudy i Gollob.
    Ryan w porównaniu do obecnego sezonu w przyszłym będzie zarabiał o 12% więcej.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2002
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ta Ryan juz podpisał , Andreas juz ma wszystko ustalone tylko czekaja jakie beda przepisy w przyszlym roku ;-)

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Sullivan , Holta ,Jonsson + powrót dwóch wychowanków :)do tego solidny młodzieżowiec....hmmm i nikt bez względu na którym torze z Włókniarzem nie wygra!!!!
    Czy taki skład jest realny ??? nie wiem:) ale wielce prawdopodobny!!!!:)[quote] CANDELA-OKI
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    445
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Emil
    Jak będzie tak jak mówisz to mistrza powinniście zdobyć bez problemu i może bez porażki ale z tymi wychowankami to chyba niemożliwe bo na Ułamka trzeba mieć fortunę Billa Gatesa.

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Pozdrowienia z Bydki!

    I serdeczne gratulacje! ten facet to kandydaT NA MISTRZA ŚWIATA, w przyszłym sezonie, oczywist!

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    może moja wypowieź nie będzi zbyt finezyjna ale cóż!

    RYAN KOCHAM CIĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ!!!!!!!!!!!

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Ktoś napisał ze Sullivan nie w Częstochowie się rozkręcił.
    Może i nie ale na pewno atmosfera w klubie mu pasuje.
    Poza tym tak dziwnie się składa że gdy w Częstochowie startuje jakiś obcokrajowiec to wchodzi równolegle na wyżyny światowego żużla. Taka sytuacja miała miejsce w przypadku Wiltshire , Screena , Lorama i teraz Sullivana.
    Z Loramem to mozna dyskutowac czy czasem jego zloty okres nie zaczal sie od czasu przejscia do Torunia. Sullivan to zas z pewnoscia 100% torunskie odkrycia ekipy Gajewski & Gajek i w Toruniu rozwijal skrzydla. Co do Screena i Wiltshira to sie nie wypowiadam. Tak czy inaczej juz trzech znanych zawodnikow zakrazylo miedzy Toruniem, a Czestochowa:
    Loram, Sullivan i... Jonsson. Ten trzeci bedzie mistrzem swiata... jak sie nie rozbije gdzies po drodze.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    [quote]Sullivan , Holta ,Jonsson + powrót dwóch wychowanków :)do tego solidny młodzieżowiec....hmmm i nikt bez względu na którym torze z Włókniarzem nie wygra!!!!
    Czy taki skład jest realny ??? nie wiem:) ale wielce prawdopodobny!!!!:)[quote]

    To jeszcze zalatwcie Sullivanowi polskie
    obywatelstwo, sciagnijcie Lorama i w skladzie
    Sullivan, Loram, Jonsson, Holta, Walasek +
    jakis mlodzik w koncu powalczycie "po sportowemu"
    o zloto...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    morciasz gubisz sie brachu !!!
    to najbardziej czestochowski sklad dwóch obcokrajowców ( sulli i jonsson ) jak w kazdym klubie , do tego dwoch wychowanków !!! pomysl jakich oraz czestochowianin Holta + pietraszko wiec o co Ci chodzi ??? a Loram ??? no cóż nie kazdy moze jezdzic wa Włókniarzu :)[quote]echh ta Grabówka
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Sullivan , Holta ,Jonsson + powrót dwóch wychowanków :)do tego solidny młodzieżowiec....hmmm i nikt bez względu na którym torze z Włókniarzem nie wygra!!!!
    Czy taki skład jest realny ??? nie wiem:) ale wielce prawdopodobny!!!!:)
    To jeszcze zalatwcie Sullivanowi polskie
    obywatelstwo, sciagnijcie Lorama i w skladzie
    Sullivan, Loram, Jonsson, Holta, Walasek +
    jakis mlodzik w koncu powalczycie "po sportowemu"
    o zloto...
    hohohoho
    kolejny zazdrosnik :)

    mam nadzieje ze suli bedzei w czewi jezdzil tak samo jak w tym sezonie

    wywiad z SULLIVANAEM za www.gazeta.pl

    22 września przed meczem z Polonią Bydgoszcz Ryan Sullivan podpisał z Włókniarzem kontrakt na sezon 2003. To nie była trudna decyzja - przyznaje Australijczyk. - Ani przez moment nie brałem pod uwagę możliwości zmiany klubu.


    Tadeusz Iwanicki: Jak się czujesz po upadku w Chorzowie i co z Grand Prix w Vojens?

    Ryan Sullivan: Czuję się dobrze, można powiedzieć, że z dnia na dzień lepiej. Takie wypadki w żużlu się zdarzają, trzeba być na nie przygotowanym. Myślę, że przed Vojens powinienem być już w pełni sprawny, dobrze przygotowany i gotowy do walki na całego.

    Obecnie masz 14 punktów straty do Tony'ego Rickardssona. Czy po tym, co się stało, myślisz jeszcze o złotym medalu, czy bardziej koncentrujesz się na obronie drugiej pozycji. Jason Crump jest tuż za Tobą...
    - W Vojens chciałbym pojechać jak najlepiej, nastawiam się na walkę na całego. Mam zamiar podjąć maksymalne ryzyko, bo cały czas istnieje szansa, że wyprzedzę Rickardssona. W przypadku dwóch zwycięstw, dwóch bardzo dobrych występów, wszystko może się zdarzyć. Nie oddaję pierwszej pozycji. Jeżeli mi się nie uda, to pozostanie mi walczyć o drugie miejsce.

    Czy za swój upadek i kontuzję, jakiej doznałeś w Chorzowie, obciążasz w pewnym stopniu organizatorów, którzy nie potrafili odpowiednio przygotować toru?

    - Nie mogę zrzucić na nich całej odpowiedzialności. Tor rzeczywiście był źle przygotowany, ale przewróciłem się również dlatego, że popełniłem błąd: wjechałem w dziurę. Stało się tak, a nie inaczej, i na tym koniec.

    Niebawem debiut Grand Prix w Australii. To szczególny dla Ciebie występ - pierwszy w tak ważnej imprezie przed Twoimi własnymi kibicami.

    - Rzeczywiście, będzie wielka impreza. Świadczą o tym przygotowania, jakie toczą się w Sydney. Zawody zaplanowano na wspaniałym obiekcie, obejrzy je wielu kibiców. Nie mogę się już doczekać tego występu. Najważniejsze dla mnie jest to, żebym zachował szanse na zdobycie tytułu mistrza świata. Chciałbym polecieć do Sydney, mając w perspektywie walkę o złoto. Dlatego niezwykle ważny jest turniej w Vojens.

    22 września uczestniczyłeś w częstochowskich zawodach, ale stojąc na parkingu, ubrany w garnitur. Jak się czułeś w roli widza?

    - To trudna sprawa przyglądać się z boku kolegom walczącym na torze. Ja wręcz uwielbiam jeździć przed częstochowską publicznością, dlatego decyzja, którą podjąłem przed zawodami, nie była dla mnie łatwa. Bardzo chciałem wystartować, jednak ryzyko było zbyt duże: w końcu zaledwie osiem dni temu złamałem obojczyk. Po treningowych okrążeniach doszedłem do wniosku, że jest jeszcze za wcześnie na start w meczu. Zbyt duże było ryzyko urazu albo tego, że wycofam się z zawodów po jednym, dwóch wyścigach. Nie mogłem sobie na to pozwolić.

    Po raz drugi podpisałeś kontrakt na stadionie, w obecności kilku tysięcy wiwatujących kibiców. Czy to było dla Ciebie duże przeżycie?

    - To była przyjemna sprawa podpisać kontrakt przed tą publicznością, ale gdybym mógł zaraz potem wystartować, ścigać się i wygrywać, byłoby jeszcze lepiej.

    W ostatnich tygodniach zaczęło się mówić o tym, że opuścisz Włókniarza. Podobno miałeś oferty z kilku klubów, m.in. z Atlasu Wrocław. Ile w tym prawdy? I co sprawiło, że ponownie wybrałeś nasz klub?

    - Propozycja, jaką otrzymałem z Włókniarza, była do zaakceptowania. Nie potrzebowałem wiele czasu, aby się zdecydować na podpisanie kontraktu. Bardzo duże znaczenie miała atmosfera panująca w drużynie i klubie, a także to, że zarząd potrafi wszystko odpowiednio prowadzić. To ci ludzie kreują atmosferę, a to ma ogromne znaczenie. Do tego dochodzą wspaniali kibice. Te wszystkie elementy złożyły się na moją decyzję. Nie rozpatrywałem ani przez moment możliwości zmiany klubu.

    Czy uważasz, że Włókniarz wykorzystał w tym sezonie swój potencjał? Po rundzie zasadniczej wydawało się, że medal jest w zasięgu ręki, a skończyło się na czwartym miejscu.

    - Są pewne rzeczy w żużlu, które trzeba wkalkulować w wynik. Niestety, kontuzje w tym sezonie nie oszczędzały kluczowych zawodników Włókniarza. Zaczęło się wszystko od Walaska, który od wielu tygodni jest poza drużyną. W pewnym momencie kontuzję kciuka miał Andreas Jonsson. Teraz ja leczę obojczyk... Nieszczęśliwy zbieg okoliczności zadecydował o tym, że zajęliśmy czwarte miejsce w lidze i nie mamy medalu.

    Nie tylko w Częstochowie zastanawiają się, co robisz, że w tym sezonie tak regularnie odnosisz zwycięstwa. Czy rzeczywiście w Twoich tegorocznych sukcesach tkwi jakaś tajemnica, o której wspominał Tomasz Gollob?

    - Nie ma specjalnego sekretu. Zimą przytrafiła mi się kontuzja obojczyka. Starałem się mocno popracować nad przygotowaniem ogólnorozwojowym i to przyniosło efekt: w tym roku pod względem fizycznym jestem przygotowany jak nigdy dotąd. Podczas zimy udało mi się też przeprowadzić trochę testów na sprzęcie. Znalazłem pewne ustawienia, które mi pasują. Bardzo istotną sprawą jet to, że organizacyjnie wszystko odpowiednio funkcjonuje. Ludzie, którzy mi pomagają - mechanicy, menedżer Jacek Gajewski - bardzo dobrze wykonują swoją pracę. To wszystko złożyło się na wynik, jaki osiągnąłem w tym sezonie.

    A co z Jonssonem
    22 września działacze Włókniarza prowadzili rozmowy kontraktowe z drugim z obcokrajowców - Andreasem Jonssonem. Szczegóły umowy zostały już ustalone, ale Szwed nie złożył na niej popisu. Tylko dlatego jednak, że nie są jeszcze znane przepisy, które obowiązywać mają w ekstralidze w przyszłym sezonie (nie wiadomo, jakie będą limity KSM - kalkulowanej średniej meczowej - i czy w ogóle będą obowiązywać).
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Sullivan , Holta ,Jonsson + powrót dwóch wychowanków :)do tego solidny młodzieżowiec....hmmm i nikt bez względu na którym torze z Włókniarzem nie wygra!!!!
    Czy taki skład jest realny ??? nie wiem:) ale wielce prawdopodobny!!!!:)
    To jeszcze zalatwcie Sullivanowi polskie
    obywatelstwo, sciagnijcie Lorama i w skladzie
    Sullivan, Loram, Jonsson, Holta, Walasek +
    jakis mlodzik w koncu powalczycie "po sportowemu"
    o zloto...
    hohohoho
    kolejny zazdrosnik :)

    Jaki zazdrosnik? Przeciez ja wam chce pomoc.
    Skoro jeden przekret, o pardon - obejscie przepisow
    z obywatelstwem Holty nie starczylo do zlota DMP
    to moze warto jeszcze tak zrobic z Sullivanem?
    Dobrze wam radze - to najlepszy sposob na zdobycie
    mistrza Polski...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Morciasz Loram się rozkręcił w Toruniu ? ale bzdury.
    Do reszty twoich wywodów nie będe się wypowiadał bo dyskusja z tobą na tym poziomie niema najmniejszego sensu.
    Do zdobycia DMP w tym sezonie a przynajmniej o włączeniu się o walki o nie nie pozwoliły mam kontuzje Które przez cały sezon nękały Włókniarza bo z podstawowego składu w tym sezonie kontuzje ominęły tylko Pietraszkę.

    ps.te głupie docinki na temat obywatelstwa dla Holty zachowaj dla siebie albo wypowiedz się w wątku któremu został poświęcony osobny temat dotyczący tej kwestii.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Morciasz Loram się rozkręcił w Toruniu ? ale bzdury.
    Do reszty twoich wywodów nie będe się wypowiadał bo dyskusja z tobą na tym poziomie niema najmniejszego sensu.
    Do zdobycia DMP w tym sezonie a przynajmniej o włączeniu się o walki o nie nie pozwoliły mam kontuzje Które przez cały sezon nękały Włókniarza bo z podstawowego składu w tym sezonie kontuzje ominęły tylko Pietraszkę.
    ps.te głupie docinki na temat obywatelstwa dla Holty zachowaj dla siebie albo wypowiedz się w wątku któremu został poświęcony osobny temat dotyczący tej kwestii.
    * Porownaj sobie srednie ze startow Marka w Czestochowie
    i Toruniu.
    * Kontuzje - na pewno tak. Tego nie mozna negowac. Ale zobacz jakie cienkie wyniki osiagal Wlokniarz gdy nie bylo w jego skladzie Holty.
    * Jaki watek jest o przekrecie z Holta? Jaki ma temat? I dlaczego glupie docinki? Czy nie mam racji, ze jak byscie jeszcze zalatwili obywatelstwo Sullivanowi to latwiej byloby Czestochowie zdobyc DMP? Tak czy nie? I tak
    sobie mysle, ze skoro Rune Holta jest Polakiem to
    moze jego brat Knut tez pownien byc = no nie?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Morciasz !

    Przeglądnąłem kilka watków i wszędzie gdzie są Twoje wpisy to coś Ci się nie podoba. Wiecznie sie do czegos dopierniczasz.Wstałeś , chłopie, lewą nogą ? Jeśli tak to napisz coś jutro , może to będzie dla Ciebie lepszy dzień?

  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    [quote]Przeglądnąłem kilka watków [quote]

    Super :-)_ Milo mi :-)


    [quote] i wszędzie gdzie są Twoje wpisy to coś Ci się nie podoba. [quote]

    Diabelkow tez nie lubie. Wole Aniolki... znowu sie dopierniczylem....

    Wiecznie sie do czegos dopierniczasz.Wstałeś , chłopie, lewą nogą ? Jeśli tak to napisz coś jutro , może to będzie dla Ciebie lepszy dzień?
    Dyskutowanie czasami tez polega na dopierniczaniu :-)
    Ale zdaje sie, ze dyskutowalismy o Loramie, Sullivanie
    i Holcie... Ryana znam osobiscie i bardzo lubie, z Loramem
    ostatnio rozmawialem po meczu w Bydgoszczy z Atlasem... a
    Holta niestety dal sie wciagnac drogi Diabelku w polskie
    piekielko - i kiedys to sie dla niego czuje zle skonczy...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •