Pokaż wyniki od 1 do 22 z 22

Wątek: Leszczyńskie Byki pod wodzą nowego sponsora!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Leszczyńskie Byki pod wodzą nowego sponsora!!!

    W sezonie 2003 Unia Leszno ma mieć strategicznego sponsora ma nim zostać pan.Aleksander Guzowaty szef firmy:Bartmipexu(najbogatrzy człowiek Polski).Stało sie to za sprawą tego że p.Guzowaty ma przejąć firme:Przedsiebiorstwo Przemysłu Fermentacyjnego AKWAWIT S.A która mieści sie przy ul.Świeciechowska 2 w Lesznie i to własnie firma AKWAWIT będzie głównym sponsorem Byków w nadchodzącym sezonie.Tą informacje posiadam od osoby która jest blisko Unii nazwiska nie chce zdradzać.Pozdrawiam wszystkich kibiców.


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To, że Akwawit w 2003 roku będzie sponsorował Unię to nie żadna nowość, bo robi to od lat bez wchodzenia w nazwę. Ale nowością jest dla mnie sprzedaż Akwawitu p.Gudzowatemu...

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A czy nazwa sponsora zostanie dodana przed czy za nazwą klubu. np. Guzowata Unia lub Unia Guzowata brzmi niezle.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik Awatar mietek
    Dołączył
    18-09-2002
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Akwawit+Agromix+Delta Plus+Guzowaty=DMP 2003

    Z plotek wyniesionych od niektórych osób wymienione w tytule firmy bądź bardziej ich prezesi mają zamiar "podzielić" się sponsorowaniem zawodników. Polegałoby to na tym, że wszyscy składają kasę na Adamsa, a między sobą uzgadniają kto ma sponsorować zawodników krajowych. Agromix jak zwykle będzie sponsorował pół zespołu, ale konkretnie ma zająć się Kasprzakiem, Rempałą i po części Balińskim. Akwawit pod swoje skrzydła wziąłby przede wszystkim Ułamka, ale na pewno nie odmówiłby pomocy innym zawodnikom. Delta Plus ma pozostać wierny Okoniowi, ale jak napisała "Panorama Leszczyńska" szykuje niespodziankę. Ma to być sprowadzenie do Leszna Jarosława Hampela. Co z tego wyniknie i przede wszystkim czy nie najbogatszay w końcu leszczyński klub wytrzyma to finansowo dowiemy się na przełomie roku.
    tak to jest, że moje serce jest jak pies

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    27-03-2002
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli informacje są potwierdzone to Unia zyskała możnego i ustosunkowanego w różnych kręgach sponsora. Z takim wsparciem i mocnym składem powinna za rok bez problemu zdobyć mistrzostwo. Chociaż życzę go Unii jeszcze w tym roku.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    musze przyznac ze fajnie sie u was dzieje. kiedy nasze bartkowiaki i dowhany, miernoty przeklete, zaczna dzialac tak jak ruski i sokolowskie? watpie czy kiedykolwiek.

    i tylko male, choc nie majace wielkiego znaczenia, sprostowanie. pan gudzowaty nie jest najbogatszym czlowiekiem w polsce. jest nim bodajze pan niemczycki.

    pozdrawiam unistow
    csak eger miki. unio rongy.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    LUDZIE! NIE DOSZŁO JESZCZE NAWET DO ROZMÓW MIĘDZY GUZOWATYM A GRYSEM NA TEMAT PRZEJĘCIA PRZEZ BARTIMPEX AKWAWITU A WY JUŻ PISZECIE O SPONSORZE GENERALNYM?!!.SPONSOR MOŻE I BĘDZIE,POŻYJEMY ZOBACZYMY....NARRA

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik Awatar grzegorz
    Dołączył
    18-04-2002
    Postów
    120
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przede wszytkim nie GUZOWATY ino GUDZOWATY.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mma nadzieje, ze spotkamy sie z "nowa" Unia w przyszlym roku! Derby Wielkopolski!!! START-UNIA_UNIA-START

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    na pewno tak będzie.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Powolutku ,panowie,bardzo ostrożnie nalezaloby sie wypowiadac o przyszlorocznych sponsorach zuzla w Lesznie.
    Bardzo ciekawe jest stwierdzenie o osobach ,ktore na razie moga rozsiewac tylko plotki-czyli niby blisko klubu ale
    gadaja o rzeczach ,ktore napewno nie powinny być "maglowane"w czasie gdy nie skonczył się jeszcze sezon .
    Na takie tematy i spekulacje przyjdzie czas po sezonie ,
    w tzw 'sezonie ogórkowym" dla żużla

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko zeby firma ofiarujaca pieniadze nie weszla w czlon nazwy druzyny bo w koncu Unia to chyba jedyny taki klub w polsce gdzie nie bylo nigdy zadnej nazwy ofiarodawcy w czlonie moze sie myle to mnie poprawcie powinno byc UNIA LESZNO i tyle takie jest moje zdanie

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NO TO TERAZ W LESZNIE BĘDĄ PRANE BRUDNE PIENIĄDZE........

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tylko mam nadzieję, że Wy - koledzy z Leszna nie wrzucicie na forum avatarków z logo sponsora, jak to czynią pewni "prawdziwi kibice" z (jeszcze) e-ligowego zespołu... :P:P:P:P:P

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    I z czego wy sie cieszycie ze bedzie was sponsorowal najwiekszy komuch i zlodziej w polsce?
    no nie wiem

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To zwykla plotka. Nawet jesli Gudzowaty kupi sobie
    /Bartimpeksowi/ Akwawit to bedzie mial gdzies Unie.
    Ponoc nie interesuje go tez ani Hotel ani basen z kortami
    i zaraz po zakupie odsprzeda to innej firmie.

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Guzowatego glownie obchodzi to co gdzie i kiedy moze ukrasc .... tak ze nie cieszyl bym sie zbytnio na wszym miejscu jesli on ma byc waszym sponororem ale kto wie
    Zreszta co tu gadac najwazniejsza jest telewizja bez niej nigdy nie znajdzie sie bogatych sponsorow....

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    oj fanatycy fanatycy !!!

    plotki plotki plotki !

    a zapomniano o firmie ktora nie malo wydaje na sposoring unii czyli firma deplast, ktora sponsoruje Adamsa !
    Ja slyszalem ze ta firma chce sponsorowac krajowego zawodnika ale nie bede sial plotek (choc nawet pewnych) bo na to bedzie czas w sezonie ogorkowym jak napisal majac.

    pozdrawiam
    plotkarza z gostynia ! co wrzucil ten temat !
    ps.
    ja chcialbym jedno aby te firmy wspomogly tegoroczny budzet klubu aby nie skonczyl sie on deficytem i tyle !
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Elendir

    Piszesz pierdoly mowiac o Gudzowatym ze jest komuchem bo jak bys sledzil polityke to przypomne Ci ze komuna sie skonczyla po 1989 r wiec mamy kapitalizm juz prawie 13 lat nie wiem skond miales takie info ?? To ze gosc sie dorobil nie oznacza wcale ze nakradl tak by mozna bylo napisac o kazdym czlowieku ktory ma cos wiecej niz przecietna osoba w kraju

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:
    Akwawit+Agromix+Delta Plus+Guzowaty=DMP 2003
    __________________________________________________ ______
    Nie bądźcie leszczyniaki tacy pewni. U nas też jest sponsor strategiczny, są sponsorzy biegów w meczach ligowych, zorganizowaliśmy GP Europy w Chorzowie i inne takie i co mamy? 300 tyś. zł dugu w stosunku do liderów. Na Chorzowie Polonia miała zrobić kasę i też nie wyszło - frekwencja była mniejsza jak się spodziewano.
    Więc nawet jeśli "Gazowaty" i inni wrzuciliby swoją forsę na sponsoring Unii to nie wiem czy będzie zara tak świetnie jak leszczyniaki myślicie. Może i będzie wszystko super, ale ja raczej w to wątpię.

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    oj bydgoszczak ;) bydgoszczak ;) przeczytaj byggoszczak jeszcze raz i zobacz iz ludzie traktuja to jako plotke takze LESZCZYNIANIE ;)

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wszystko sie wyjasni samo!!!

    Moim zdaniem nalezy czekac . Sianie plotek nic nie da wzbudzi tylko nasz apetyt!!!! Z tego co słyszałem to Akwavit ma byc przejęty ale co z tego wyniknie ??? Chciał bym bardzo aby to co pisza niektórzy forumowicze sie sprawdziło bo to dało by Uni niezły zastrzyk finansowy .Ale ja i tak podziwiam prezesa Sokołowskiego za to czego dokonał w tym sezonie a co zrobi w przyszłym zobaczymy . Miejmy nadzieje ze tylko poprawi stan finansowy Uni !!!
    Pozdrawiam wszystkich kibicó szczególnie tych z Leszna!!!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •