Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Skandal? na www.unia.leszno.pl

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    360
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Skandal? na www.unia.leszno.pl

    Na stronie Unii Leszno http://www.unia.leszno.pl/
    jest konkurs Czołówka Unia Typ
    i dziwnym zbiegiem okoliczności webmaster tej strony czyli Wojciech Stroiński jest na pierwszym miejscu coś mi się nie chce wierzyć że pan Wojtek jest takim znawcą i myślę że to jest wielki pic ten konkurs
    a co wy o tym myślicie??


  2. Powrót do góry    #2
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    Darekkk

    gra z forumowiczow w ta zabawe kilkudziesieciu, wiec tematem pewnie sa zainteresowani, lecz chyba nikt nie posadza Wojtka o manipulacje!:)

    Z czego wynika jego pierwsze miejsce, ano ze jako prowadzacy typuje wszystkie kolejki, a innym graczom zdarza sie bardz to zapomniec, badz miec klopoty techniczne z wyslaniem typow.

    Poza tym z tego co wiem, to kolega Wojtek i tak nagrod nie wygrywa, wiec posadzanie iz robi konkurs pod siebie jest nie na miejscu.

    Podam Ci przyklad z naszego podworka - Dario prowadzi SuperTpera ( bawi sie w gre kilkudziesieciu forumowiczow ) oraz typer GP, ponadto bierze czynny udzial w tych zabawach i ma wielkie szanse na zwyciestwo i wygranie koszulki. Lecz nikt nie zarzuca mu iz robi przewalki...

    Darekkk - czeba miec odrobie zaufania do prowadzacego i nic wiecej:)

    a ze Kolega Wojtek siedzi w branzy nie od dzis,a konkurs tez juz dosc dlugo prowadzi, wiec do perfekcji opanowal pewnie zasady jak typowac, by dobrze typowac. Jest dobry w tym co robi i ja wierze w jego uczciwosc!!:)
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    360
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tego że on nie wygrywa nagród nigdzie nie sprostował a na komputerach zna się bardzo dobrze ale na żużlu ??????? wątpie

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wojtek jest ok.!!
    Nie dosc ,ze nagrod nie wygrywa to ze srodkow zgromadzonych wlasnym staraniem funduje bilety dla uczestnikow konkursu.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    360
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak tak mówicie to tak musi być
    ale to wydało mi się bardzo naciągane i chciałem wiedzieć czy tylko mi się tak zdaje

    Jeśli jestem w błędzie to przepraszam Wojtka

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    wojtka znam

    nie tylko ja z forumowiczow obecnych na sportsboardzie zreszta wojtek jest jednym z nas i rowniez go o oto nie posadzam.

    Jest to specyficzna sonda, bo nie chodzi o wynik a wymyslil ja jak mniemam autor sondy (chyba wojteK) wiec jesli sam ja wymyslil to chyba wie dobrze o co chodzi i ma dobry material analityczny a na zuzlu zapewniam sie zna.

    Pozdrawiam
    Niedowiarkow
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Darekkk przegiąłeś !!!

    Jak można bez sprawdzebia dokładnie tematu tak ostro posądzać autora konkursku o manipulacje? Darekkk to z twojej strony duża plama. Mój koles tez tam gra i nie ma żadnych pretensji co do kolejności grających. Ach szkoda nerwów. Proponuję szybkie przeprosiny autora strony www.unialeszno.pl.

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Też widziałem "TO" na leszczyńskiej www i wydało mi się to dziwne. Ja osobiście nie posądzam autora o jakieś szwindle, ale musimy zwrócić uwagę na jedną podstawową kwestię: kwestię przyzwoitości ... nie wiem czy zwracacie uwagę, ale jakakolwiek firma, gazeta organizuje promocje to zawsze ogłasza małymi literkami, że w konkursie/promocji nie moga brać udziału pracownicy danej firmy oraz ich rodziny. I to jest bardzo przyzwoite, bo nie rodzi niezdrowych podejrzeń.
    Przypomnę, że nie rzucam choćby cienia wątpliwości na autora tego typowania, ale uważam iż postępuje niezgodnie z powszechnie funkcjonującym kanonem ... no chyba, że nie stara się być autorem publicznym tylko robi to dla własnej satysfakcji.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    360
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szlaka
    może się mylę i pisałem to wcześniej i wyżej napisałem że jeżeli się mylę to przepraszam

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Od autora

    Witam,

    jako, że mnie dotyczy kwestia to kilka odpowiedzi:

    1. Oto wyciąg z regulaminu na stronie

    Nagrody:
    1. Trzy najlepsze osoby w danej kolejce otrzymują bilet na najbliższy mecz ligowy rozgrywany w Lesznie.
    2. Zwycięzca klasyfikacji łącznej po zakończeniu sezonu 2002 otrzymuje karnet na sezon 2003.
    3. Autor strony może brać udział w konkursie, ale rezygnuje w wszelkich nagród.

    2. To że prowadzę konkurs nie znaczy, że nie mogę brać w nim udziału. Nawet gdy wygrywałem daną kolejkę, to osoby, które powiadamiałem o możliwości odbioru nagrody zawsze miały informację w mojej linii (organizator - rezygnacja z nagrody).

    3. Prowadzę również konkurs SpeedwayTyp (www.typowanie.interbit.pl) tam też biorę udziałl i jakoś nie prowadzę, więc jakąkolwiek argumentację uważam za bezsensowną.

    W przyszłym sezonie wymyślę sobie jakąś ksywkę typy: Leigh Adams i wtedy może kilka osób nie będzie kłóć to w oczy, że jestem lepszy od nich.

    Pozdrawiam

    Wojtek Stroiński


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •