Pokaż wyniki od 1 do 39 z 39

Wątek: Olson jeszcze w tym sezonie !?

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Olson jeszcze w tym sezonie !?

    Jak myślicie, czy Jarek Olszewski wróci do Gdańskiego Wybrzeża jeszcze w tym sezonie ??

    Licencję będzie zdawał już za kilka dni....



  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gadałem na GP z kibicami z Gdańska, a dokładniej z Tczewa i mówili że Olszewski na treningach objeżdżał Piszcza na swoich osiołkach. Więc czemu nie?
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    539
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O tym,że Jarek zda licencje to ja sie nie martwie:)
    Tylko jak u niego jest z kondycją?????
    Czytałem gdzieś że na treningach objeżdżał Piszcza,Korolewa,Fajke ale oni jechali wtedy 2 okrążenia.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Olson posiada już wyremontowane silniki (2 szt.). Wie (przynajmniej ci, co go tak mocno promują), że koszty związane z licencją musi pokryć sam (sponsorzy) na wypłaty z klubu (GKS) liczyć nie może (będzie musiał jeździć za darmo do końca sezonu ewentualne jakieś wynagrodzenia będą pokrywać jego sponsorzy ). Ogólnie mówiąc jego jazda nie może obciążać kosztami klub, bo po prostu jego na to nie stać. Miejsce w składzie będzie musiał wywalczyć nic jednym słowem za darmo (.........hihihihihi....... to chyba odnosi się tylko do załapania się do składu).

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co pamietam Stewal mowil iz Olson ma egzamin na licencje zuzlowa kolo 29 wrzesnia! Wszystko to jest umozliwione dzieki chojnosci Stewala! Poniewaz klub nie znalaz by niestety na to pieniedzy! Jarek powinien zdac licencje bez klopotow o czym napewno wiekszosc Gdanskich kibicow nie ma najmniejszej watpliwosci! Oby mu tylko motory nie odmowily posluszenstwa, ale mniejmy nadziej iz na tak wazny egzamin dla klub, kibicow i samego Jarka motory beda przygotowane dosc skrupulatnie. Nie wiadmo jeszcze skad klub wezmie pieniadze na motory Jarka... nie wierze aby jezdzil na swoich starych osiolkach domowych (czyzby to jeszcze byly Goddeny?)! Nie znam niesttey prawa jakie obowiazje w klubach zawodnikow...ale sprzet pozostawiony przez Tomasza Cieslewicza wcale nie jest najgorszej marki...wsyatrczylo by go umyc..tu cos dokreic tam dodadc tu ujac i bedzie to jak na nasze Gdanskie realia rakieta. O technika Jarka sie nie powinnismy obawiac bo Ci co byli na treningu przed przedranym meczem z Unia (bodajze) powinni widziec jak Olson na swoich osiolkach wyciagnietych z domu objezdzal naszych herosow! A robil to tylko i jedynie przy pomocy techniki! Wychowanego samego Gerarda Sikory moze byc porownywany do samego Raula...przynajmniej w moich oczach. Ccoc oba sporty nie maja ze soba wiele wspolnego to swietna technika w jaka wykorzystuja obdwoje na arenach sportowych swiata jest wysmienita, mozna powiedziec jedna z lepszych. Oczywiscie nikt od razu nie beedzie przywpozil 15 pkt. po 2 latach absencji na torac i posiadajac sprzet troche ponizej "Polskiej" normy, ale z czasem wszystko to moze sie zmienic i moze jeszcze malo w to wierzy jesli poprawi sie sytuacja w Gdanskim klubie (utzymamy e-lige), klub zainwestuje w sprzet to Jarek na starosc moze byc tylko coraz o lepszy i jak Slawomir Draik lub sam Andrzej Huszcza bedzie do niego pasowalo przyslowie "...jak wino, im starsze tym lepsze"!

    My zyczymy powodzenia Jarkowi! I z niecierpliowscia czekamy na to co pokaze na oficjalnych zawodach ligowych!

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    01-03-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim skromnym zdaniem egzamin mial byc 24 września i jak by dobrze poszło to Jarek miałby szansę pojechać nawet z apatorem 27

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Super by było jakby Olson pojechał w tych zbliżających się meczach (apator i pergo
    Nawet gdyby mial zdobyc 0pkt (w co nie wierze) to wole jego niz Fajfera, Korolewa czy Tomka.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Super by było jakby Olson pojechał w tych zbliżających się meczach (apator i pergo
    Nawet gdyby mial zdobyc 0pkt (w co nie wierze) to wole jego niz Fajfera, Korolewa czy Tomka.
    Pewnie jest więcej takich ludzi którzy przyjdą zobaczyc od dawien dawna wychowanka w szeregach GKS-u
    Ja tesh napewno bede mu kibicował z całych sił:) w koncu to nasz:)
    Egzamin o ile mi wiadomo jest 24 wiec jest sznasa ze pojedzie jush z Apatorem zobaczymy jak bedzie:)

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a olszewski sie juz dogadal z pila zeby moc jezdzic u was ????? oczywiscie jesli podajecie prawde tutaj o tym jak olson smiga i wyprzedza waszych krajowcow to oczywiscie mowie TAK niech wam pomoze rozjechac gorzow

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli dzisiaj miałbym określić możliwość jazdy Olsona w GKS to te szanse określiłbym, na 99% że Olsona nie zobaczymy u nas w GKS. Na jakiej podstawie tak twierdze po prostu nie wiem, ale takie mam przeczucie (starzeje się, bo dotychczas nigdy mnie takie coś nie łapało).

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    musze sie zgodzic z Popo, ze szanse na start Olszewskiego w tym roku w barwach GKS-u sa minimalne, dlaczego?;
    poniewaz GKS walczy o utrzymanie i kazdy punkt zdobyty w meczu moze okazac sie na wage zlota. Zaden trener zdrowo myslacy na tak wazne mecze nie wystawi zawodnika, ktory przez dwa lata nie mial kontaktu z rywalizacja na torze w trakcie meczu!!!!
    ( walka w czasie treningow to zupelnie cos innego)
    nie wiem czy zdajecie sobie sprawe co bylo gdybysmy przegrali z Gorzowem a Olszewski zdobywa 0 pkt!!!!!!! i w barazach pojechalaby Stal!!!
    Nastepnie baraze i sytuacja powtarza sie.
    Tak wiec mysle, ze Olszewskiego w oficjalnym meczu nie zobaczymy.
    Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    27-03-2002
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobrze byłoby gdyby Jarek wrócił do jazdy. Ten człowiek miał kiedyś naprawdę wielkie papiery na zawodnika dużej klasy.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jarosław Olszewski 24 bm. w Łodzi przystąpi do egzaminu na certyfikat żużlowy. 33-letni zawodnik zostanie zgłoszony przez BGŻ Polonię Piła czyli klub, którego aktualnie jest zawodnikiem. Jeżeli zda, a nie powinno być z tym kłopotów, będzie mógł wystartować jeszcze w tym sezonie.



    Kibice speedway'a w Trójmieście już zacierają ręce na myśl o ponownych występach "Olsona" w Wybrzeżu. Po części nasza w tym zasługa, bo jako pierwsi poparliśmy tę inicjatywę. Olszewski to jeden z najlepszych zawodników w historii gdańskiego speedway'a. Nadal cieszy się popularnością. Po odejściu z Gdańska do Piły, reprezentował także barwy Śląska Świętochłowice. Podczas jednego z sierpniowych treningów Wybrzeża, po dwóch latach przerwy wsiadł na motocykl i pokonał niemalże wszystkich zawodników.

    Od kilku tygodni solidnie trenuje, a grupa sympatyków jego talentu stara się pozyskać sponsorów. Widoczne są już efekty. Dwa dni temu Olszewski pojechał do Leszna. Zawiózł dwa swoje silniki do znanego mechanika, Henryka Brodali. - Jeden został przygotowany idealnie - stwierdza Olszewski. - Drugi musiałem zostawić, bo remont zajmie znacznie więcej czasu. W zamian mój mechanik pożyczył mi inny silnik. Teraz pozostają jeszcze inne wydatki. W pierwszym rzędzie zakup ubioru. Licencję odnowię bez kłopotów.

    Wiele osób sceptycznie patrzy na powrót Olszewskiego, nie wierząc w jego skuteczną jazdę. Nie dotyczy to jednak kibiców, którzy podczas meczu w Gorzowie wywiesili transparent z napisem "Olszak wracaj". Prezydent Wybrzeża, jeśli liczy się z opinią sympatyków Wybrzeża, z pewnością podejdzie do rozmów z zawodnikiem poważnie. - Nieraz z rozmawiałem z Jarkiem. Nie jestem przeciwny. Ostateczną decyzję podejmie prezydent i przede wszystkim trener Romuald Łoś. Z pewnością istnieje ryzyko. Osobiście życzę Olszewskiemu powodzenia - stwierdza dyrektor Wybrzeża, Grzegorz Rywelski.

    Ze swojej strony obawiamy się tylko, że prezydent Majewski może nie zgodzić się na powrót Olszewskiego z jednego powodu. Wszak to nie był jego pomysł. Na razie nawet nie zadzwonił do Piły. Podobno chciałby, ale z miejscowym prezesem, Leszkiem Tillingerem, nie żyją najlepiej z racji niedokończonych rozliczeń finansowych z przeszłości. Tak się przynajmniej mówi.

    Tymczasem Olszewski zapewnia, że już otrzymał wstępną zgodę z Piły na wypożyczenie do Gdańska. W tym sezonie Wybrzeże rozegra jeszcze trzy mecze w drugim etapie rozgrywek (dwa na własnym torze po łódzkim egzaminie), a jeśli utrzyma siódme miejsce dodatkowe dwa spotkania barażowe o pozostanie w ekstralidze.

    Jarosław Olszewski
    Ur. 27 stycznia 1969 roku. Licencję otrzymał w 1985 roku. Do 1995 reprezentował Wybrzeże. W kolejnym sezonie na trzy lata trafił do Polonii Piła. Po rocznej przerwie, do połowy 2000 roku jeździł w Śląsku Świętochłowice. Trzykrotny finalista IMŚ juniorów. Pięciokrotny uczestnik finałów IMP - w 1994 roku zdobył brązowy medal. Wygrał Srebrny i Brązowy Kask (1988). Złoty medalista MMPPK (1989). Brązowy MIMP (1987).


    Romuald Łoś
    trener Wybrzeża
    - Być może powrót Olszewskiego byłby jakimś rozwiązaniem w naszej trudnej sytuacji. Bronimy się przed spadkiem, a jak mówią tonący chwyta się brzytwy. Jednak powrót Jarka do Wybrzeża nie zależy ode mnie.


    Maciej Polny - Dziennik Bałtycki


    A ja już zacieram raczki na "COME BACK" Olsona:):):)

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Jest taki problem!
    jarek ma ustne zapewnienie wypozyczenia przez Pile, a powinien miec to na pismie.Co stanie sie, gdy Jarek zdobedzie licencje, a Polonia zarzada od GKSu za niego pieniedzy?
    Pozdr.- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja wierze ze Olson pomoze nam w meczach z Apatorem i Stala. Szkoda tylko ze na Polonie nie zdazy bo jakbysmy wygrali wszystkie a Polonia przegrala to kto wie kto by jezdzil w barazach. Mam tez nadzieje ze Jarek znacznie pomoze w barazach. Juz sie nie moge doczekac jak zobacze go na torze. Bede mu kibicowal

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe jak po tak dlugim rozbratem z torem Olszewski by sie spisal w meczu ligowym a moze bylby przyslowiowym czarnym koniem ??

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    jakiś sparing by mu sie zdał z pewnością. Ja wierzee że będzie dobrze ( i napewno nie tylko ja ). W sumie to by był precedens gdyby wrócił Jarek i robił po kilka ( 5-9 ) punktów.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    samopomocchłopska:
    A mało Ci meczów, gdzie Faja czy Korolew dawali d-u-p-y???
    Wolę zobaczyć zero Jarka, niż zero Faji lub tego jeb..... Łotysza!!!!!!!!!

    Stewal:
    Wtedy pojedziemy do Piły i zrobimy im gorszą rozpierduchę niż Zielona Góra!!! Zobaczą prawdziwych BANDYTÓW !!! :):P:):P:):P:):P:):P

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jarek w przyszłym tygodniu zdaje licencję.Nie powinien mieć kłopotów z egzaminem.Pojawia się tylko problem czy R.Łoś wstawiłby go do składu gdańskiej drużyny na mecz z Apatorem.Według mnie gdyby Olson nie pojechałby w tym meczu nie powinien się pokazać w plastronie Wybrzeża w tym sezonie.Apator przyjedzie do Gdańska bez Rudego(trening przed GP w Vojens),więc z odniesieniem zwycięstwem nie powinno być kłopotu.Napewno Olszak nie pojechałby gorzej niż A.Fajfer w ostatnich meczach:):):)Ryzyko więc wskazane...
    W barażach nie ma co ryzykować...
    Olszak wracaj,tylko nie pij za dużo:):):)

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No wlasnie Wybrzezefanatic WOLISZ, moze i ja tez wole, ale nas nikt nie rozlicza z osiaganych wynikow; w przeciwienstwie do trenera.
    Ale, no wlasnie moze "dzielni chlopcy" z grodu Kopernika rozwala "chlopakow ze stolicy lubuskiego"; jednoczesnie przegrywajac z nami, Pilanie zerwa spoldzielnie, i mecz za tydzien( w niedziele) bedzie o pietruche.
    No i Jarek wtedy na tor!!!!!!!!!!!!

    Pozdrawiam

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak!
    Ale...
    Zero Olsona i zero Faji to takie samo zero.
    A jeżeli ktos kogoś objeżdża niemiłosiernie na treningach, to nie interesuje mnie to, ile czasu miał rozbrat z motocyklem.
    To tylko ośmiesza tego, który cały czas jeździ, a dostaje od typa z dwuletnią przerwą, nieprawdaż???

    Ja nie widzę problemu z tym, kogo wstawić do składu...
    O ile wszystko się ułoży i Olson będzie mógł wogóle jechać.

    Pozdro.

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak!
    Ale...
    Zero Olsona i zero Faji to takie samo zero.
    A jeżeli ktos kogoś objeżdża niemiłosiernie na treningach, to nie interesuje mnie to, ile czasu miał rozbrat z motocyklem.
    To tylko ośmiesza tego, który cały czas jeździ, a dostaje od typa z dwuletnią przerwą, nieprawdaż???

    Ja nie widzę problemu z tym, kogo wstawić do składu...
    O ile wszystko się ułoży i Olson będzie mógł wogóle jechać.

    Pozdro.
    Jest tesh inny powod dla ktorego chcesz powrotu Jarka do składu nie wiem czy wszyscy wiedzą ale jak bedziesz chciał to sam powiesz.....

    Ja równiesh licze na to że Jarkowi uda sie wystąpić w meczu z Apatroem

    I jak mój przedmówca powiedział wole oglądać jego zera nish zera Korolewa:) w koncu to nasz chop:P

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uważam, że Olszak wystartuje w meczu z Apatorem, o ile oczywiście zda licencję :)
    Myślę, że będzie to jego mecz prawdy - być albo nie być.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja myślę kolego, że Olson nigdzie nie wystartuje. Prima, dlatego że jest zawodnikiem Piły a załatwienie formalności trwa a zacznie się, (jeśli się zacznie) najwcześniej po zdaniu licencji. A po drugie nigdzie nie widziałem (nie słyszałem itp.) oficjalnej wiadomości, że do składu GKS trafi Jarek. Jak na razie są to tylko i wyłącznie opinie kibiców a nie oficjalne stanowisko Klubu GKS.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    co robi klub ???

    w takim razie co robi klub ??? wszyscy chca Jarka w zespole a klub co ?na poczatku sezonu na forum wypowiadal sie pan Grzegorz a teraz wszyscy znow zapomnili o kibicu - on i tak przyjdzie i zaplaci za ten "bilet" i niech siedzi cicho

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli koledzy pytacie się mnie, (ale ja nie jestem klub), co powinien zrobić GKS to mając taką okazje (zawodnik ze sprzętem własnym, za darmo to znaczy bez wypłat, chcący zaistnieć z powrotem w tym sporcie, nikt mu nie gwarantuje miejsca w składzie on po prostu musi je sobie wywalczyć) to powinni tę okazje wykorzystać (to można tez nazwać dosadniej, ale nie będę wulgaryzmów używał).


  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Z tego co ja wiem, to Trener jest ZA,Dyrektor jest ZA, wszyscy kibice sa ZA, tylko Prezes ma jakies ambicjonalne problemy.Moge sie mylic, ale chyba wiem co pisze.
    Jesli Pila da zgode, a wystarczy jeden gest i Prezes GKSu
    sie zgodzi, tu tez wystarczy jeden gest to Jarek rzeczywiscie moglby sie pokazac w meczu, ktory dokladnie do tego pasuje, czyli GKS-Apator.Wystarcza checi, tylko czy takowe sa.
    Pozdr.- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-03-2002
    Postów
    712
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tutaj http://gdansk.naszemiasto.pl/sport/ możecie zagłosować i poczytać opinie na temat powrotu Jarka.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W pełni zgadzam się ze Stewalem. Myślę, że cała sprawa Olszaka zaszła już tak daleko, że tak naprawdę Majewski już nic nie może zrobić innego niż powiedzieć ok - dajemu mu szanse w meczu z Apatorem i albo ją wykorzysta albo nie.
    Myślę, że to będzie dla niego najrozsądniejsze rozwiązanie, a przy okazji na piątkowym meczu wzrośnie frekwencja.
    Podobnego zdania jest Grzegorz więc myślę, że tak się stanie.
    Oby...

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja się boje 1 rzeczy... jezeli Olszak wsiadzie na motocykl.. to za rok będzie miał DDDDUUUUUUUUUZZZZZZZYYYYY KSM :) oby to tylko bylo moje jedyne zmartwienie jesli chodzi o Jarka ;)

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ELo jeszcze 1. Czy ktos moglby podac DOKLADNY termin kiedy Jarek bedzie zdawal licencje. 24/25??

    pozdroo

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Egzamin jest 24 września w Łodzi. Trzymajmy kciuki

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Olszewski zdał i co dalej? W dziszejszym Dzienniku Bałtyckim jest na pisane o braku zainteresowania ze strony Pana M. Moim skromnym zdaniem powinien jeżdzić,Czy zdobędzie 0 czy 10 punktów jest mi to obojętne. Mam dość jęczenia niektórych zawodników z Klanem na czele, którzy gdy nadarza się okazja szantażują klub, chcę oglądać zawodników związanych z klubem uczuciowo a nie tylko z kasą.Spodniemy - trudno, na żużel i tak będę chodził.
    PS
    Czy ktoś wie kiedy będzie podjęta decyzja na temat Olszaka ?

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I tu pies jest pogrzebany. Bo Olszewski ma sponosra(ów), kibice są za nim, trener też dałby mu szanse.. ale zostaje Majewski. Ten człowiek jest z tego co obserwuję wyjątkowo nieprzychylny wszystkim pomysłom, które wychodzą od kogoś innego niż on sam. Zauważyliście jak on przycichł po sprawie z Cegielskim. Już nie ma Majewskiego w każdym Tygodniku Żużlowym - jest cichutko. Ale to wcale nie oznacza, że jest dobrze.
    Jeśli Jarek jest gotowy do jazdy za free w tym sezonie, to nie widzę ani jednego argumentu dla którego miałby on nie jechać!!!
    Ma świetnego doradce w osobie Gerarda Sikory, sprzęt podobno remontowany ostatnio u Brodali w Lesznie, więc niech jedzie w spotkaniu z Toruniem!
    Wstawic go pod 12, Kierzkowski niech smiga pod 14 a w razie gdyby Jarek w ostatnich wyścigach np.kondycyjnie siadał to pod 15 będzie Mareczek C., który mógłby zmieniać raz Kierzkowskiego raz Olszaka. Co Wy na to? Apator będzie bez Rickiego, i Kowalika - nie wierzę byśmy ten mecz mogli przegrać! A jeśli chcemy walczyć skutecznie w barażach i Jarek ma nam pomóc, musi się chłop otrzaskać w meczu ligowym wcześniej!

    Pozdrawiam

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Panie Prezydencie:

    To już nie są pojedyncze głosy...
    To lud woła !!! :):):):):)

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to Panie Prezydencie wszystko w Pańskich rękach.
    Mam tylko nadzieję że tym razem zostaną schowane do kieszeni prywatne uprzedzenia i usłyszymy wreszcie jakąś konkretną deklarację z Pana strony co do jazdy Jarka w GKS-ie. A deklaracja ta nie moze być inna jak tylko - Jarek bedzie u nas jeżdził.
    W przeciwnym wypadku dojdzie kolejna cegiełka do piramidy grzechów, o której kibice tak szybko nie zapomną.


  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    chciałbym żeby sie pokazał Jarek w tym roku w plastronie GKSu ale wątpie w to. Jeśli do dziś niezostały wykonane rzadne kroki ze strony władz klubu , to wątpliwe żeby nagle zaczeli działać. A szkoda... .

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo sie ciesze, ze egzamin zostal zaliczony. Brawa dla niego (Jarka :P) i teraz czekamy na ruch klubu.

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Egzamin zdany a Jarka dalej na torze nie widać.Już sam nie wiem kto tu decyduje.Trener,prezydent,dyrektor czy może kibice.
    Wiem ,że swego czasu na forum udzielał się dyrektor Rywelski,może on Nam odpowie na to pytanie?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •