No coz ja osobiscie czytajac ten tekst jako kibic tz lublin nie wiem co myslec.Moimi faworytami sa tomasz piszcz i slawomir drabik choc ten 1 zeby do nas wrocil potrzebny jest cud taka jest prawda , ten 2 czyli drabik na 1 lige jest w sam raz.Napewno w kazdym meczu ponizej 10 by nie schodzil doswiadczenie jest sprzet tagze dobrej klasy.Tagze zastanowil bym sie nad robertem dadosem o ktorym ostatnio bylo cichutko ale na 1 lige jest oki choc niewiem jak tam stoi ze sprzetem.To bylo moje zdanie na temat wzmocnien ale mowie od razu tesh ze siwek powiedzial TERAZ TRZEBA SIE ZASTANOWIC CZY INWESTOWAC W NAZWISKA CZY W SPRZET i z tego mozna wywnioskowac ze wielkich wzmocnien moze nie byc bo jesli zostanie malo kasy co jest mozliwe to lepiej kupic 1 zuzlowca np drabika i kupic kazdemu sprzet na ktorym beda mieli szanse powalczyc zarowno u siebie jak i w 1 lidze ale mysle ze przyjdzie 1 senior i 1 obcokrajowiec mi sie mazy jednak drabik albo pisz a obcokrajowiec nicky pedersen a oto propozycja mojego skladu:
1 janusz stachyra
2 marek dera (na 1 lige mowil ze kupi porzadny sprzet)
3 sebastian trumiski (jesli sie nie bedzie bal jak to nieraz bywa to bedzie spox)
4 slawomir drabik
5 tomasz piszcz
6 magnus zeterstroem
7 daniel jeleniewski
w tym skladzie srodek tabeli ( zalozenie siwka) jest w zasiegu reki