Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 133

Wątek: KTO będzie jeździł w Lublinie w sezonie 2003???

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    KTO będzie jeździł w Lublinie w sezonie 2003???

    Drużyna TŻ Sipma Lublin awansowała do I ligi.ABy pobyt trwał dłużej niż jeden sezon konieczne są wzmocnienia!!! Podstawą jest solidny obcokrajowiec i dwóch zawodników krajowych. Potencjalnych kadydatów jest sporo, ale wszystko zależy od zasobności portfela potencjalnych sponsorów...
    Kogo trzeba brać pod uwagę?
    Obcokrajowiec
    1. M.Karlsson
    2. L.Dryml
    3. B. Pedersen
    4. L. Richardson
    5. A. Jonsson
    Kraj
    1. P. Winiarz
    2. M. Kowalik
    3. T. Piszcz ?
    4. A. Zieja
    5. G. Knapp ?
    6. R. Kowalski?
    7. M. Węgrzyk


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z Kowalskim to chyba przesadziłeś do tego bym dołożył jeszcze Staszka i jakiegoś juniora.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dryml, Karlsson, Winiarz ,Wegrzyk. A wiesz ile to kosztuje??
    Chyba nie zdajesz sobie sprawy. 1 liga to nie 2. Tutaj zeby cos osiagnac trzeba mniec spors kasy i to na sredniej klasy zawodników nie mówiac juz o takich gwiazdach. Z naszej strony to o Winiarzu mozecie zapomniec. On z Rzeszowa do was na pewno sie nie ruszy. Narazie jest w miare zadowolony
    ze jezdzi w Rzeszoie wiec dlaczego mniał by sie pchac do was?? Jest jeszcze druga sprawa. Suma odstepnego. Bedzie to ok. 150 000 zł wiec nie mam pojecia z kad byscie mnieli na to kase.
    Pomazyc zawsze mozna.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pomazyc zawsze mozna.
    W pełni się zgadzam :) Można wypisywać mnóstwo nazwisk ale prawda jest jedna: bez pieniędzy nie zdziałamy nic.
    Ludzie związani z naszym speedwayem podsuwali dyrektorowi Siwkowi wiele nazwisk, ale on za każdym razem odpowiada: "wiesz ile to kosztuje?".
    W tej chwili klubowa kasa wyczerpuje sie, co jest chyba naturalne bo właśnie kończymy niezwykle trudny oraz kosztowny sezon.
    Najpierw uczynione zostaną kroki, aby pozyskać sponsorów bo podpisywanie kontraktów bez pokrycia nikogo w TŻ Lublin nie interesuje. Dopiero później będzie łómigłówka kogo zatrudnić :)





  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bedzie kasa to i beda wyniki ja mysle ze nasza druzyna w tej chwili potrzebuje 1 solidnego seniora (np Wegrzyka lub Winiarz ) no i przyslowiowego sredniaka (np Piszcz lub Knapp)dotego dorzucic B .Pedersena
    noi nasz sklad prezentowal by sie przyzwoicie
    1.Wegrzyk lub Winiarz (pomarzyc mozna:) )
    2.Knapp lub Piszcz
    3.Stachyra
    4.Zorro
    5.B.Pedersen
    6.D.Stachyra
    7.Jeleniewski
    zaplecze!! Trumna,Mordel,Stefani,Dera!,Kurtz
    takim skladem moglibysmy spokojnie zajac miejsce od 1-4 ale na to jest potrzebna kasa i jeszcze raz kasa!!!!!!


  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurtz zakończył swoją karierę, zatem z naszym zapleczem nie jest tak różowo :)

  7. Powrót do góry    #7
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja słyszałem, że do Lublina ma przyjść Kuciapa. O Winiarzu raczej zapomnijcie. W sumie Kuciapa czy Winiarz to bez większej różnicy.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do raven

    Kuciapa???// skad masz te wiadomosci?????/

  9. Powrót do góry    #9
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie podniecaj się, gdzieś tak słyszałem, że Lublin jest nim zainteresowany, co jeszcze nic nie znaczy.
    PS. Żeby uniknąć później bluzgów na mnie ( i w tym miejscu pozdro dla Ramelowa :P) zaznaczam, że są to tylko przypuszczenia. :)

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuciapa przydalby sie w Lublinie!!!
    jest dobrym zawodnikiem wsam raz na 1lige!!
    mam nadzieje ze sprawdzi sie to co napisales:)niedlugo bedzie mecz LUblin-Rzeszow po tylu latach:)

  11. Powrót do góry    #11
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Będzie fajnie! Cieszę się, że awansowaliście, bo zawsze to bliżej na mecz niż na przykład do Ostrowa.

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    14-08-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja bym dołonczył do list życzeń nie docenianego Michała Dadosa teraz w Grudziądzu punktuje ,a ma 18 lat.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Może Rybka wypłynie...?

    Z Michałem Dadosem to dobry pomysł pod warunkiem,ze ma mądry kontrakt w Grudziądzu. Młodzieży punktującej nigdy nie za wiele!
    Był też taki jeździec jak Dariusz Śledź, który może się odnajdzie i wróci na emeryturę nad Bystrzycę???
    Bez wzmocnień skończymy jak Tarnów w tym sezonie!

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    14-08-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z Michałem Dadosem to dobry pomysł pod warunkiem,ze ma mądry kontrakt w Grudziądzu. Młodzieży punktującej nigdy nie za wiele!
    Był też taki jeździec jak Dariusz Śledź, który może się odnajdzie i wróci na emeryturę nad Bystrzycę???
    Bez wzmocnień skończymy jak Tarnów w tym sezonie!
    DAREK śLEDŻ ZAKĄŃCZYŁ KARIERE !

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozmawiałem po meczu Jasolu z Zielonką tj. 08.09.2002 z Januszem Stachyrą i w trakcie rozmowy powiedział mi, że w przyszłym sezonie zostaje w Lublinie ale jeździć będzie tylko w meczach u siebie !!! Jak stwierdził to na wyjazdach młodzi będą się wozić ![b]

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2002
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dados...

    Jesli chodzi o Michala Dadosa (?) to przeciez on nigdy licencji nie zdobyl ? Czy moze sie myle... A jesli zdobyl, to na pewno nie ma go w tegorocznej kadrze GKM-u.

    Chyba, ze chodzilo Wam o Lukasza. Ten ma lat 20, ale z mojej rozmowy z nim wynikalo, ze raczej mu sie nie spieszy do opuszczania Grudziadza (rozmowa zostala przeprowadzona gdy spadek GKMu byl przesadzony).

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mala pomylka. michal daods to ten ktory jezdzil tylko w lublinie i chyba zakonczyl juz kariere. w barwach GKM-u jezdzi Lukasz Dados
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przydalby sie Lublinowi Dariusz Stenka :)

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    01-03-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Marka Derę to już na straty spisaliście?

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Turniej w Lublinie!!(12 pazdziernika!!)

    beda zawody i w nich startuja zadwodnicy którymi TZ SIPMA LUBLIN jest zainteresowana
    Winiarz(Jasol Rzeszow)
    Drabik(TŻ Opole)
    Kołodziej(Unia.T)
    Zieja(Kolejarz )
    Piszcz(Wybrzeze)
    Staszek(Grudziadz)
    Padowski(TZ łodz)
    Szombierski(RKM Rybnik)
    R.dados(Atlas Wroclaw)
    Baron

    pozdr wszystkich fanow speedwaya!!!

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bez wzmocnień skończymy jak Tarnów w tym sezonie!
    A jak skonczyl tarnow w tym sezonie,co?
    Zapewniam was,ze gdyby tylko dzialacze nie dali ciala na poczatku sezonu z obcokrajowcami to teraz bysmy byli w pierwszej 4.
    Poza tym ten wpis rozumiem tak,ze w tym skladzie jaki macie teraz zrobilibyscie taki wynik jak Unia po wzmocnieniach(czyt.G i M Rempalowie i Kuzdzal)???
    Smieszni jestescie!
    Ja wam tego zycze zebyscie z takim skladem mieli ta 7 lokate,ha,ha,ha!

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podpisuje się pod maryjanem rękami i nogami. Zobaczycie że I liga to juz inne klocki.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak dobrze pojdzie jak oczywiscie wasza druzynka nie spadnie z 1ligi to sie spotkamy !!!! zobaczycie na co stac TŻ SIPMA LUBLIN!!! napewno sa potrzebne wzmocnienia i na bank beda i nie byle jakie!!!!

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Maryjan

    Chlopie ty chyba nie wiesz co piszesz Tarnow w 1 czworce to jest Twoje chyba bardzo pobozne zyczenie niestety w tym sezonie sie ono nie ziscilo i obawiam sie ze w najblizszej przyszlosci tez :)

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Informacja oficjalnie podada:
    Piotr Winiarz, Maciej Kuciapa, Tomasz Piszcz, Robert Dados, Sławomir Drabik, Piotr Padowski, Roman Chromik, Rafał Szombierski, Dariusz Fijałkowski, Rafał Kowalski, Robert Kościecha, Paweł Staszek, Grzegorz Knapp, Janusz Kołodziej, Robert Wardzała, Piotr Baron, Krzysztof Słaboń i Andrzej Zieja pojawią się w najbliższym czasie w Lublinie.

    Niezłe pranie mózgu, co? :)
    Proponuje podchodzić do rynku transferowego z dużym dystansem bo ześwirujemy zamin rozpocznie się sezon 2003 :)


  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmmm widze ze sa niezle plany jezeli nasz klub interesuja tacy zawodnicy jak np Winiarz ,Kuciapa,Slabon,Drabik ,Zieja czy Dados(wroc donas) tylko czy bedzie wystarczajaco kasy zeby kupic przynajmniej jednego z tych ktorych wymienilem ja bardzo Lubie Winiarza podoba mi sie jego jazda przydalby sie taki zawodnik unas ale on kosztuje!!ja mysle ze napewno stac nas klub na takich zawodikow jak:
    Tomasz Piszcz,Piotr Padowski,Roman Chromik,Rafal Szombierski,Dariusz fijalkowski(mam nadzieje ze go nie kupia),Pawel Staszek,Grzegorz Knapp,Piotr Baron czy Wardzala

    ale Stachyra wie napewno juz teraz kogo trzeba kupic ,na ten sezon zrobil bardzo dobre zakupy a co najwazniejsze pomyslane ,mam nadzieje ze teraz takze zmontuje dobry sklad tym razem na wymagajaca 1lige !! juz sie niemoge doczekac hkogo nasi zakupia:)

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale Stachyra wie napewno juz teraz kogo trzeba kupic ,na ten sezon zrobil bardzo dobre zakupy a co najwazniejsze pomyslane ,mam nadzieje ze teraz takze zmontuje dobry sklad tym razem na wymagajaca 1lige !! juz sie niemoge doczekac hkogo nasi zakupia:)
    po pierwsze to na ten sezon nikogo w Lublinie nie zakupiono. a czy Dera i Przygodzki to strzal w dziesiatke to tez bym sie zastanowil.

    co do ewentualnych wzmocnien to narazie nie ma sie co podniecac, bo potem bedzie trzeba przyjac kubel zimnej wody. sprawa na dzien dzisiejszy wyglada tak(chyba kazdy wie)bedzie kasa, beda wzmocnienia. Jezeli nie bedzie kasy dyrektor Siwek stawia sprawe tak:wygrac wszystko u siebie, a na wyjezdzie powalczyc o punkty...

    P.S
    Ja mysle ze zawodnicy sami pojawia sie w klubie z ofertami i beda proponowali swoje uslugi. dobra reklame zrobil nam Marek Dera, mowiac ze jest kasa i warto tutaj jezdzic. Co do Winiarza, Knappa czy Barana mysle ze wiele klubow bedzie ich chcialo miec w swojej kadrze.
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    11-09-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam, co do zakupow to chyba jeszcze jest za wczesnie aby cos planowac-kilkanascie klubów w Polsce bedzie stało przed zadaniem zrobienia udanego zakupu. Uważam, ze raczej nie ma co liczyc na powrót Piszcza (choć chiałbym bardzo aby wrócil),Staszek jest juz chyba za słaby aby wojować na wyjazdach, możemy też zapomniec o Lukasie Drymlu (to jest zawodnik na ekstraklase-np. dla Wroclawia,Czestochowy, a TZ raczej nie bedzie mial tyle kasy aby go opłacic) podobnie sprawa odnosi sie do Kowalika(myśle ze jeszcze sobie pojeździ w Toruniu). Nie możemy mierzyć zbyt wysoko, bo wiadomo-potęgą finansową nie jesteśmy i myśle, że kupimy góra 3 (średnich pierwszoligowych)zawodników, w tym jednego obcokrajowca (Karlsson jest bez pracy:)hehe).Najchętniej widzialbym u nas Drabika(doświadczony i punktowałby na wyjazdach) ew.Kowalskiego albo Kuciape(winiarza). Niestety na nich też trzeba by było wyłożyć sporo kasy:( pozdrawiam

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bardzo by chciał zeby jeżdzili
    1 jaroslaw lukaszewski
    2 marek dera
    3 nicky pedersen
    4 piotr winiarz
    5 bohumil brhel
    6 dawid stachyra
    7 daniel jeleniewski

    ale zobaczymy jak to będzie

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chlopie ty chyba nie wiesz co piszesz Tarnow w 1 czworce to jest Twoje chyba bardzo pobozne zyczenie niestety w tym sezonie sie ono nie ziscilo i obawiam sie ze w najblizszej przyszlosci tez :)
    Moze ty jestes wiekszym znawca zuzla ale postaram ci sie to wytlumaczyc!
    Jezeli chodzi o jazde w 1 czworce to Unii zabraklo tylko 3 pkt.i jak nie trudno bylo zauwazyc Unia stracila pewne punkty w meczach z Opolem,Zielonka,Rybnikiem czy Startem,przegrywajac najwieksza roznica w meczu z Gnieznem 42-28.Inne mecze Z Opolem 45-45(Krznaric tylko 4 pkt),rybnikiem 44-46(Howe 7,darkin 9)czy chociazby z Zielonka 43-47(Darkin 4,Howe 5).
    I to wlasnie w tych meczach nie zarobilismy tych 3 pkt.ktore nam braklo i to co napisalem o 1-ej czworce bylo w zasiegu naszej druzyny,gdyby zagraniczni zrobili troche wiecej!

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czytam te Wasze wpisy i nie rozumiem jednego.Skąd na te wszystkie wzocnienia nabrać kapusty? Z gdańskiej perpektywy zależy mi aby w barwach lublińskiej drużyny jeżdził Mareczek Dera.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rafał Kowalski na 90% będzie jeździł w Lublinie !!!
    Teraz już wiadomo czemu..... :P

  33. Powrót do góry    #33
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak czytam wasze życzenia i widzę, że jeżeli one się spełnią to ze Stali Rzeszów nic już nie zostanie :(

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    SONDA

    Zapraszam wszystkich do oddawania głosów w sondzie dotyczącej tego tematu.
    www.motor.lublin.pl

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam. hehe składem z proponowanymi tu śledziem, stenką i młodym dadosem daleko byście zaszli... do tego jeszcze dera i mordel, hmmm. tak czy owak wydaje mi się że lublin ma tylko jednego klasowego zawodnika a jest nim TRUMNA Trumiński - mam nadzieję nie do końca jeszcze zmarnoweany talent. Stachyra powinien skupić się na szkoleniu syna, co potrafi w pierwszej lidze pokazywał już dwa lata temu w rzeszowie - same zera... a o śledziu to moglibyśmy w rybniku długo opowiadać...

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    niech nasz klub kupi 2dobrych seniorow jednego obcokrajowca i mozemy walczyc o miejsce w 1-4 ,niektorzy pewnie zaraz mnie wysmieja ale naprawde na lubelskim torze polegna duzo silniejsze druzyny !!!

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak się nie uda zebrać odpowiedniego budżetu to wszystkie inne drużyny będą zadowolone z wyprawy do Lublina.

  38. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do maryjana z tarnowa

    gdyby gdyby w d......rozły grzyby. nietrzeba by było lasu.
    cieszcie się że w tarnowie nie było Brhela. Pewne pkt. ale dlaczego przegraliście w Grudziądzu tam też były pewne pkt.
    a z gnieznem to była kopanina nie tor ,,po tarnowsku"
    Lublin niech sobie weżnie trojana za stachyre

  39. Powrót do góry    #39
    Początkujący
    Dołączył
    20-09-2002
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuciapa przydalby sie w Lublinie!!!
    jest dobrym zawodnikiem wsam raz na 1lige!!
    tak do lublina to on sie nadaje hehehehehe!!!!!!!!!!!!!!!

  40. Powrót do góry    #40
    Początkujący
    Dołączył
    20-09-2002
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co do lublina to zycze im pozostania w gronie 1ligowcow za rok
    mam nadzieje ze w malopolsce bedzie choc ciut lepiej!!!
    koziolki gratulacje i trzymajcie sie mocno!!!

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    realnie rzecz ujmując, trzeba rozglądać się za kims z drużyn, którym się nie udało w tym roku. Mam na myśli Grudziądz, a konkretnie Grześka Knappa. Problem polega na tym, że będą go chcieli wszyscy z II ligi i połowa z pierwszej. Na razie nie widzi go w składzie dyr. Siwek. Mógłby być jeszcze Piszcz, ale on na samo brzmienie słowa Lublin dostaje drgawek.

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A moze Antonin Svab bo jezeli Zielona Gora wejdzie do E-ligi to Svab sie nie zmiesci w kadrze a na 1 lige jest dobrym zawodnikiem robiacym po 10 pkt ale to juz zalezy od dzialaczy

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do klubu wciąż napływają oferty od zawodników, którzy chcieliby zasilić skład TŻ. - Nie chcę na razie podawać żadnych nazwisk, ale nie brakuje wśród nich uznanych "firm". Wiele powinno się wyjaśnić po październikowym turnieju towarzyskim - mówi Siwek. Na razie TŻ, chcąc już teraz wzmocnić klubową kasę, myśli o rozprowadzaniu karnetów na przyszły sezon. Niedługo w klubie będzie do nabycia ponad 500 sztuk na wszystkie mecze sezonu 2003 w promocyjnej cenie (150 zł). (Przegląd Sportowy)


    Trzeba bedzie sie przehsc i kupic !!!!!!(jak juz beda)

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pozdrowienia z rybnika

    Czytam i wlasnym oczom nie wierze! Lublin chce Wegrzyka.
    Chlopaki on was sprzeda, rodzinny Rybnik sprzedal!!!
    Ale jak sie upieracie to prosze bardzo bo my w Rybniku aprzedawczykow nie chcemy!!!!
    A co do Szombierskiego to mozecie zapomniec rozmawialem z nim,podpisal kontrakt z ktorego wynika ze w razie checi odejscia cena na liscie transferowej ma wynosic 500,000pln

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze ze pare osob chetnie widzialo by w Lublinie w przyszlym sezonie Tomka Piszcza ale jezeli sie UTrzymamy a jestem tego prawie pewien a Tomek dobrze zareprezentuje sie w barazach to chyba lublin niema naco liczyc ...

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •