Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 133 z 133

Wątek: KTO będzie jeździł w Lublinie w sezonie 2003???

  1. Powrót do góry    #91
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem ciekaw kto będzie tym seniorem. Wydaje mi się, że może być to ktoś z dwójki: Winiarz, Knapp. Ale trzeba poczekać na oficjalną wiadomość :P

  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Maryjan masz dobre poczucie chumoru!!
    Mam nadzieje ze Winiarz bedzie tym seniorem ktory wzmocni nasza druzyne!!!!

  3. Powrót do góry    #93
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]...a moze Jacek Rempala?

  4. Powrót do góry    #94
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety w dniu dzisiejszym umowa nie została parafowana. Być może nastąpi to jutro...

  5. Powrót do góry    #95
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    bedzie kasa?!

    mowicie o kasie ,a kas amoze a nawte powinna poplynac z zarzadu miasta .ponownie prezydentem jest pruszkowski i skaldal on obietnice ze bedzie kasa w budzecie 2003 dla sportu.sprawa zaczela sie od tego ze miasto nic nie daje na kluby chodizlo glonie o montex i start oraz zuzel i pilke na motorze po awansach.syatuacja moze sie zmienic na tak czyli zieone swiatlo dla klubow oznaczloby ogromny ratunek

  6. Powrót do góry    #96
    Początkujący
    Dołączył
    01-07-2002
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    na stronie przeglądu żużlowego podano informację jakoby Winiarz na 99% podpisały kontrakt z warszawą:(((((((([b]

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do lublina raczej napewno zawita jeden dobry stronieri i dwoch seniorow wedle tego co sie mowi ma to byc M.Karlsson(mazenie), a co do seniorow to pewnie ktos z trojki Winiarz, Zieja, Knapp zobaczymy jak to bedzie sie przedstawialo 30 listopada ile kto bedzie kosztowal bo bez pieniedzy ani rusz. A z dotychczasowych zawodnikow to wszyscy napeno zostana Janek bedzie trenerem moze cos pojezdzi, Seba pewniak, Jurek ????, Dera sam powiedzial ze tylko w Lublinie chce jezdzic nigdzie indziej, a reszta to znaczy juniorzy Jelen, Dawid, Wrona, i ten nowy co zdal licencje Kosinski czy jakos tak :P a wiec do roboty sponsorzy i dzialacze !!!!

  8. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do lublina raczej napewno zawita jeden dobry stronieri i dwoch seniorow wedle tego co sie mowi ma to byc M.Karlsson(mazenie), a co do seniorow to pewnie ktos z trojki Winiarz, Zieja, Knapp zobaczymy jak to bedzie sie przedstawialo 30 listopada ile kto bedzie kosztowal bo bez pieniedzy ani rusz. A z dotychczasowych zawodnikow to wszyscy napeno zostana Janek bedzie trenerem moze cos pojezdzi, Seba pewniak, Jurek ????, Dera sam powiedzial ze tylko w Lublinie chce jezdzic nigdzie indziej, a reszta to znaczy juniorzy Jelen, Dawid, Wrona, i ten nowy co zdal licencje Kosinski czy jakos tak :P a wiec do roboty sponsorzy i dzialacze !!!!
    Nie przesadzajmy z tą miłością Marka do Lublina. Ktoś raz w rozmowie chyba mocno ubarwił jego wypowiedź. To, że miał płacone regularnie nie znaczy, że nie widzi świata poza Lublinem. Będzie u nas jeździł, ale nie za wszelką cenę. On raczej nie marzy o startach w I lidze. Do Grudziądza ma bliżej...

  9. Powrót do góry    #99
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    MIKAEL W LUBLINIE

    Kochani nie oszukujcie sie na MICSONA Was nie stac to bardzo dobry ale tez cholernie drogi zawodnik.


    Pozdrowka z RYBNIKA

  10. Powrót do góry    #100
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kochani nie oszukujcie sie na MICSONA Was nie stac to bardzo dobry ale tez cholernie drogi zawodnik.
    Pozdrowka z RYBNIKA
    Dlaczego nas nie stać? Rybnik było stać to Lublina nie będzie? TŻ myśli o utrzymaniu w I lidze - nie ma innego wyjścia tylko inwestycje zagwarantują byt. Zobaczymy jak z kasą będzie - Rybnik raczej nie jest bogatszy :)

  11. Powrót do góry    #101
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kochani nie oszukujcie sie na MICSONA Was nie stac to bardzo dobry ale tez cholernie drogi zawodnik.


    Pozdrowka z RYBNIKA
    ciekawe co piszesz, ale dlaczego uwazasz ze nas na tego zawodnika nie stac?wiesz jaki bedzie budzet?wiesz ile kto daje kasy?wies kto bedzie sponsorowal zespol?nie chce tutaj tworzyc mitow ale zalozmy ze sponsorem zostanie np. Lubella, pomagac beda inne firmy takie jak Sipma, Real, Leclerc to dlaczego ma nas nie stac na Karlssona?

  12. Powrót do góry    #102
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a co do seniorow to pewnie ktos z trojki Winiarz, Zieja, Knapp
    Jeżeli Grudziądzcy działacze zadziałają zbyt późno to pewnie Knapp skończy w Lublinie :(
    Powinien być to łakomy kąsen dla każdej drużyny z 1 ligi, tym bardziej że trafi na listę z kwotą "bezpłatnie" :(:(:(

  13. Powrót do góry    #103
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a co do seniorow to pewnie ktos z trojki Winiarz, Zieja, Knapp
    Jeżeli Grudziądzcy działacze zadziałają zbyt późno to pewnie Knapp skończy w Lublinie :(
    Powinien być to łakomy kąsen dla każdej drużyny z 1 ligi, tym bardziej że trafi na listę z kwotą "bezpłatnie" :(:(:(
    Też mi się tak wydaje. Winiarz raczej odpada, a Knappa każdy w I lidze chętnie zatrudni. Choć coś słyszałem o wzmocnieniach... z ekstraligi.

  14. Powrót do góry    #104
    Początkujący
    Dołączył
    18-11-2002
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurcze wlasnie chodze sobie po tych stronkach dotyczacych transwerow i ze smiechu nie moge sie powstrzymac. Wychodzi na to ze bedziemy mieli w przyszlym sezonie w polskich ligach zuzlowych po trzech Wegrzykow, Drymlow, Karlsonow - to co prawda teoretycznie mozliwe itd. Optymizm, optymizmem, ale opanujcie sie troszeczke, bo ze skladu o ktorym czytam powyzej wynika, ze Lublin jezdzic bedzie w pley-offach a to chyba raczej malo prawdopodobne, pozdrawiam !

  15. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurcze wlasnie chodze sobie po tych stronkach dotyczacych transwerow i ze smiechu nie moge sie powstrzymac. Wychodzi na to ze bedziemy mieli w przyszlym sezonie w polskich ligach zuzlowych po trzech Wegrzykow, Drymlow, Karlsonow - to co prawda teoretycznie mozliwe itd. Optymizm, optymizmem, ale opanujcie sie troszeczke, bo ze skladu o ktorym czytam powyzej wynika, ze Lublin jezdzic bedzie w pley-offach a to chyba raczej malo prawdopodobne, pozdrawiam !
    Sorry - nie wiem o co Ci chodzi :) Wszyscy są opanowani i z zapowiedzi raczej nic nie będzie. Nie widzę więc problemu

  16. Powrót do góry    #106
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to teraz rozmowy trwają o Kościeche i Chrzanowskiego ciekawe czy oni by się sprawdzili w 1 lidze !!!

  17. Powrót do góry    #107
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kosciecha i Chrzanowski?? hmmm ale zmocnienia szykuje sie spowrotem 2liga!! nasz klub powoli staje sie przytulkiem ,jesli nasi zakupia tych zawodnikow to naprawde bedzie ciezko sie utzymac w 1lidze!! oni sa niepewni

  18. Powrót do góry    #108
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co mi wiadomo, to Piotr Winiarz coraz bardziej skłania się ku opcji pozostania w Rzeszowie. Naturalnie nie jest to nic pewnego, ale na waszym miejscu jeszcze bym się nie cieszył, bo znacznie bardziej zaawansowane są jego rozmowy z Warszawą niż z Lublinem. Więc jeśli nie zostanie w Stali to raczej pójdzie za chlebem do stolicy.

  19. Powrót do góry    #109
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    niom a mnie sie marzy zeby nas dawni zawodnicy wrocili...
    dados, piszcz... milo by bylo...
    a pamietacie takiego mlodego kangura Adams sie chyba nazywal:) ten to by nas wzmocnil...

    ----

    a tak na marginesie bo ktos ten temat tu poruszyl.. dla mnie Motor zawsze bedzie Motorem... zeby przetrwac musi sie maskowac jakimis Tz'ami i Lkz'ami...



    pozdrawienia dla kibicow Gwardi i Motoru

  20. Powrót do góry    #110
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i Stefani zowu w Lublinie !!!

  21. Powrót do góry    #111
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co mi wiadomo, to Piotr Winiarz coraz bardziej skłania się ku opcji pozostania w Rzeszowie. Naturalnie nie jest to nic pewnego, ale na waszym miejscu jeszcze bym się nie cieszył, bo znacznie bardziej zaawansowane są jego rozmowy z Warszawą niż z Lublinem. Więc jeśli nie zostanie w Stali to raczej pójdzie za chlebem do stolicy.
    Zdaje mi się, że mistrzu świata masz nieaktualne dane. Poza tym, że klub czeka na odpowiedź Winiarza (na 99 % odmowną) nikt się nie cieszy na jego przyjście. Nie będzie Siwego - będzie ktoś inny. Niech sobie jeździ w Rzeszowie albo w Warszawie - nie ma problemu - i tak go Jasio Stachyra ośmieszy w Lublinie :)

  22. Powrót do góry    #112
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kto wzmocni nasz zespol???

    Węgier Attila Stefani jest pierwszym zawodnikiem, który przedłużył kontrakt z TŻ Lublin. Ofertę pracy na torze przy al. Zygmuntowskich otrzymał również Anglik Lee Richardson, uczestnik cyklu Grand Prix. Ponadto lubelscy działacze czekaj± na odpowiedź Piotra Winiarza, z którym przeprowadzono wstępne rozmowy. Zawodnik Stali Rzeszów miał jednak jeszcze inne oferty i postanowił je rozpatrzyć. - Na razie nie podjąłem jeszcze decyzji - powiedział Winiarz. - Czekam na wywieszenie listy transferowej w moim klubie i wtedy przemyślę wszystko jeszcze raz. O tym, gdzie będę jeździł, zadecyduję na początku grudnia. Na razie nikogo nie przekreślam. Kolejnym jeźdźcem, który znalazł się w kręgu zainteresowań TŻ, jest Robert Kościecha. Lubelscy działacze zastanawiają się także nad pozyskaniem Grzegorza Knappa z GKM Grudziądz. (Gazeta Wyborcza)


  23. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Wrobelki cwierkaja ze Lublin zainteresowany jest wypozyczeniem Chrzanowskiego i Kosciechy.Transfery definitywne z wiadomych powodow (kasa) nie sa mozliwe.
    Apator chcialby za roczne wypozyczenie 70-80 tys od glowy.

  24. Powrót do góry    #114
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    lee Richardsson podpisal kontrakt z druzyna lubelska:))

    Lee Richardsson- rewelacja minionego sezonu podpisał kontrakt z beniaminkiem I ligi zespołem TŻ Lublin. Przypomnijmy, iż Anglik w minionym sezonie reprezentował barwy brązowego medalisty DMP- Atlasu Wrocław. Zajmując w finale eliminacji do IMŚ rozegranym w Pile pierwsze miejsce, wywalczył także awans do przyszłorocznego cyklu Grand Prix.

    Lee Richardsson był w kręgu zainteresowań kilku klubów Ekstraligi i nieco może dziwić fakt, iż zdecydował się na starty w drugiej klasie rozgrywkowej. Przypomnijmy, iż Anglik był IMŚJ w 1999 roku. W polskiej lidze reprezentował poprzednio barwy GKM- u Grudziądz (2000), ZKŻ- u Zielona Góra (2001) i Atlasu Wrocław (2002)

    wiec mamy juz dwoch obcokrajowcow
    1.Atilla Stefani dobrze nam znany
    2.Lee Richardsson
    3.--------------- (moze wkrotce sie dowiemy:))))

    pzdr wszystkich kibicow:))

  25. Powrót do góry    #115
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kto moglby donas przyjsc??????

    Kogo widzielibyscie w Tz Sipma Lublin chodzi mi o zawodnikow Polskich!!!
    Czekam na wasze propozycje (realne!!!!)


  26. Powrót do góry    #116
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mysle ze nas sklad powinien wygladac tak:
    1J.Stachyra
    2Kosciecha
    3.L.Richardson
    4A.Stefani
    5Andersen
    6Knapp
    7Truminski
    8Jeleniewski
    Wedlug mnie sklad nienajgorszy i jaknajbardziej realny

  27. Powrót do góry    #117
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i mamy 3 obcokrajowca.

    Dunczyk Hans Andersen jako trzeci obcokrajowiec przywdzieje plastron lubelskiej druzyn w sezonie 2003. Hans ma 22 lata w zakonczonym sezonie reprezentowal barwy Poole, Luxo Starts i klubu z Brovst.W polsce rok temu startowal w zespole z Gorzowa.
    Mysle ze mozemy iec mocny zespol w przyslzym roku. Ciekawe co knuje sobie dyrektor Siwek.

    pozdr

  28. Powrót do góry    #118
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i kto jeszcze do lublina?? definitywnie odpada winiarz wydaje mi sie ze najbardziej prawdopodobnymi kandydatami sa knapp,piszczyk,staszek,no i moze zieja a moze sledz :P

  29. Powrót do góry    #119
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym najchetniej widział w składzie Tomka Piszcza(moze przyjsc bezpłatnie)i Andrzeja Zieja.Zawodnicy solidni ,waleczni.Wielka głupota bedzie zakontraktowanie zawodnikow torunskiech(Chrzanowski,Kosciecha).Za taka kase to mozna cały zespoł uzbroic w super sprzet.Co do Staszka,zawodnik ten jest mało walczny,podobnie jak Truminski,wiec w I lidze mało zwojuje.Lublin potrzebuje zawdnkow , ktorzy poradza sobie w kazdych warunkach.

  30. Powrót do góry    #120
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co mi wiadomo, to Piotr Winiarz coraz bardziej skłania się ku opcji pozostania w Rzeszowie. Naturalnie nie jest to nic pewnego, ale na waszym miejscu jeszcze bym się nie cieszył, bo znacznie bardziej zaawansowane są jego rozmowy z Warszawą niż z Lublinem. Więc jeśli nie zostanie w Stali to raczej pójdzie za chlebem do stolicy.
    Zdaje mi się, że mistrzu świata masz nieaktualne dane. Poza tym, że klub czeka na odpowiedź Winiarza (na 99 % odmowną) nikt się nie cieszy na jego przyjście. Nie będzie Siwego - będzie ktoś inny. Niech sobie jeździ w Rzeszowie albo w Warszawie - nie ma problemu - i tak go Jasio Stachyra ośmieszy w Lublinie :)
    I kolejna genialna wypowiedź mistrza Gelo. Chłopie szkoda mi ciebie.

  31. Powrót do góry    #121
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I kolejna genialna wypowiedź mistrza Gelo. Chłopie szkoda mi ciebie.
    Nie wiem co masz na myśli, ale ważne, że Ty wiesz. Ze Stachyrą jest bardzo trudno wygrać w Lublinie, powie Ci to każdy kto chodził na mecze w tym sezonie. Jasio bez problemów ogrywał zawodników o porównywalnej do Winiarza klasie - a takich było kilku w II lidze. W Rzeszowie to zupełnie co innego - tam zapewne Winiarz będzie brylował. Wiec nie wiem co tak Cie ubawiło drogi kolego.

  32. Powrót do góry    #122
    Początkujący
    Dołączył
    20-11-2002
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No no,szykujecie sobie niezla druzynke.Juz nie moge sie doczekac pierwszego meczu w Lublinie!!! Bardzo mnie ciekawi jak sobie bedziecie radzic w 1 lidze.Mam nadzieje ze pierwszy mecz przyniesie oczekiwane emocje!!!!!!!!!!










    Do zobaczenia na meczu!!!!

  33. Powrót do góry    #123
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gelo ma racje Stachyra ma byc nie do objechania na naszym torze !!! Kupuje 2 nowe silniki i ma poprawic kondycje fizyczną przez zime której mu troche brakowało !!!

  34. Powrót do góry    #124
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chłopaki z Lublina ja bym tam nie chciałza dużo mówić, ale zawsze jest różnica między czołówką I-ligi a drużynami któe co dopiero awansowały. Ja osobiście mam nadzieję, że nasi młodzieżowcy będą naprawdę mieli z kim walczyć i mam nadzieję, że wasz klub będzie miał ciekawy skład i nasze mecze będą ok bo chyba o to chodzi :):)
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  35. Powrót do góry    #125
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]...zeby Wam tylko wystarczyło pieniedzy w tym sezonie,bo z tym moze byc roznie a jak ktos juz gdzies wczesniej pisal Lee lubi jak sie mu placi regularnie.

  36. Powrót do góry    #126
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tez mam nadzieje ze bedą i wiemy jaka to róznica !!! Głownie chodzi o sprzet !!!

  37. Powrót do góry    #127
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nazwiska nie jezdza!!!!!!

  38. Powrót do góry    #128
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chłopaki z Lublina ja bym tam nie chciałza dużo mówić, ale zawsze jest różnica między czołówką I-ligi a drużynami któe co dopiero awansowały. Ja osobiście mam nadzieję, że nasi młodzieżowcy będą naprawdę mieli z kim walczyć i mam nadzieję, że wasz klub będzie miał ciekawy skład i nasze mecze będą ok bo chyba o to chodzi :):)
    pozdrawiam
    Pewnie ze o to chodzi, ale jeżeli nie uda się RKM-owi zatrzymać Karlssona, to z obecnym składem trudno bedzie rybniczanom o walkę w czołówce. Na Waszych utalentowanych juniorów my bedziemy mieli mocną parę obcokrajowców - to będą bardzo ciekawe pojedynki. Seniorzy są podobni - np. Węgrzyk - Stachyra

  39. Powrót do góry    #129
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Racja Gelu Rybnik bez Karlsona to juz nie ta sama druzyna stracili swojego pewniaka !!

  40. Powrót do góry    #130
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zawsze jest jakis plus bedzie nam latwiej pokonac Rybnik w Lublinie w 1kolejce jezdzimy wlasnie znimi meczyk!!ale napewno bedzie to mecz bardzo interesujacy !!

  41. Powrót do góry    #131
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Racja Gelu Rybnik bez Karlsona to juz nie ta sama druzyna stracili swojego pewniaka !!
    nazwiska nie jezdza!!!!!!

    ...zeby Wam tylko wystarczyło pieniedzy w tym sezonie,bo z tym moze byc roznie a jak ktos juz gdzies wczesniej pisal Lee lubi jak sie mu placi regularnie.

    To chyba by wystarczyło na Lublin:P:P:P , ale tak na poważnie macie niezła pakę i z wami mecz to będzie przyjemność iść na stadion i zobaczec jak nasza mlodziez rozjeżdża Lee,Andersona:P:P (mam taka nadzieje):):););)
    A czy Rybnik to ta nie ta sama drużyna bez Karlika poczekajmy wlasnie może bez Micsona Rybnik awansuje:P:P;););)
    Ja tylko czekam na pierwszy mecz właśnie z Lublinem i już będzie wszystko jasne
    narka


  42. Powrót do góry    #132
    Użytkownik
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje ze Lublin nie zabierz z Grudziądza Knappa i Staszka. z tego co wiem to Lublin upomina sie by widział w swoim składzie tych wspaniałych zawodników

  43. Powrót do góry    #133
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    upomina sie???/ Staszek to wychowanek Motoru Lublin wiec moglby wrocic na stare smiecie :))))))(ale niewiem czy jest wstanie robic w 1lidze po 7-8pkt) co do Knappa nie jest to zadna tajemnica ze druzyna lubelska chce go pozyskac!! to bardzo dobry zawodnik

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •