Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 133

Wątek: KTO będzie jeździł w Lublinie w sezonie 2003???

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    1 LIGA JEST W LUBLINIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    No coz ja osobiscie czytajac ten tekst jako kibic tz lublin nie wiem co myslec.Moimi faworytami sa tomasz piszcz i slawomir drabik choc ten 1 zeby do nas wrocil potrzebny jest cud taka jest prawda , ten 2 czyli drabik na 1 lige jest w sam raz.Napewno w kazdym meczu ponizej 10 by nie schodzil doswiadczenie jest sprzet tagze dobrej klasy.Tagze zastanowil bym sie nad robertem dadosem o ktorym ostatnio bylo cichutko ale na 1 lige jest oki choc niewiem jak tam stoi ze sprzetem.To bylo moje zdanie na temat wzmocnien ale mowie od razu tesh ze siwek powiedzial TERAZ TRZEBA SIE ZASTANOWIC CZY INWESTOWAC W NAZWISKA CZY W SPRZET i z tego mozna wywnioskowac ze wielkich wzmocnien moze nie byc bo jesli zostanie malo kasy co jest mozliwe to lepiej kupic 1 zuzlowca np drabika i kupic kazdemu sprzet na ktorym beda mieli szanse powalczyc zarowno u siebie jak i w 1 lidze ale mysle ze przyjdzie 1 senior i 1 obcokrajowiec mi sie mazy jednak drabik albo pisz a obcokrajowiec nicky pedersen a oto propozycja mojego skladu:
    1 janusz stachyra
    2 marek dera (na 1 lige mowil ze kupi porzadny sprzet)
    3 sebastian trumiski (jesli sie nie bedzie bal jak to nieraz bywa to bedzie spox)
    4 slawomir drabik
    5 tomasz piszcz
    6 magnus zeterstroem
    7 daniel jeleniewski
    w tym skladzie srodek tabeli ( zalozenie siwka) jest w zasiegu reki

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Według mnie jeśli Lublin myśli o budowaniu silnej drużyny która w przyszłym sezonie mogła by nawet awansować do 1 czwórki to nie ma sensu inwestować w takich zawodników jak Stachyra, Mordel, itp. Działacze nie powinni popadać w szał i od razu kupować takich zawodników jak Dados, Winiarz, Kuciapa... którzy na pewno nie są najtańsi. Z poprzedniego sezonu powinni pozostać Sebastian Trumiński, Magnus Zetterstrom i juniorzy. Atilla Stefani wątpię aby robił więcej niż 8 pkt. w lidze. I do tego teraz proponowałbym bym wziąć trzech zawodników GKM-u Grudziądz: Piotra Markuszewskiego, Grzegorza Knapa i Pawła Staszka. Knap z Markuszewskim już nie raz pokazali w tym sezonie że potrafią skutecznie jeździć, a Staszek w końcu jest wychowankiem Lublinian i powrót na stare śmieci na pewno dobrze by mu zrobił. W Lublinie mówi się że potrzebny jest jeszcze junior, proszę Norbert Kościuch również wielki talent który nie mieści się w składzie Unii a z tego co pamiętam to chyba nawet wygrał kiedyś jakiś truniej w Lublinie. I teraz pozostaje już tylko sprawa drugiego obcokrajowca może np. Roman Povazny ??? Też chyba zawodnik nie najdroższy a skuteczny.

    P.S Skoro GKM jest w likwidacji to jego zawodnicy będą mieli swoje karty ???


  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Według mnie jeśli Lublin myśli o budowaniu silnej drużyny która w przyszłym sezonie mogła by nawet awansować do 1 czwórki to nie ma sensu inwestować w takich zawodników jak Stachyra, Mordel, itp. I do tego teraz proponowałbym bym wziąć trzech zawodników GKM-u Grudziądz: Piotra Markuszewskiego, Grzegorza Knapa i Pawła Staszka.
    Dlaczego jeden z najlepszych żużlowców II ligi miałby dać sobie spokój??? (chodzi o Stachyrę). Knapp - owszem, ale Markuszewski i Staszek... nie chcę nawet o tym słyszeć. Stać nas na lepsze wzmocnienia, a jak nie, to niech lepiej jeżdżą ci co do tej pory.

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja chętnie widziałbym w składzie Marka Derę. W tym sezonie nie robił oszałamiącej ilości punktów w meczu, ale startował przecież z najlepszym krajowcem 2. ligi - Stachyrą w parze.
    Marek wyraźnie olał ten sezon pod jednym względem. Miał jeden jedyny motor i nie inwestował w niego specjalnie. Na szczęście odbyło sie bez większych wpadek bo wzorową techniką i ambicją nadrabiał braki w sprzęcie. Zapowiadał, że jak dostanie szanse występów w pierwszoligowym TŻL to poważnie popracuje nad motorami. A warunki ku temu są bo swoje nad Bystrzycą zarobił.. :)

    Odnoście obcokrajowców. Co myślicie o Peterze Nahlinie?


  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    P. Nahlin zapowiedział kilka lat temu, że w polskiej lidze nie wystąpi co konsekwentnie realizuje.Co do Marka - święte słowa, podobnie jak do Jurka Mordela plus praca nad sobą, to może zostanie zawodowcem?

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    P. Nahlin zapowiedział kilka lat temu, że w polskiej lidze nie wystąpi co konsekwentnie realizuje.Co do Marka - święte słowa, podobnie jak do Jurka Mordela plus praca nad sobą, to może zostanie zawodowcem?

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    al e dol

    wlasnie w jednym z linkow toczy sie debata o nazwach klubow .ja nie znalazlem tam opruccccz mojej wypowiedzi innych wpisow lubelskiej publicznosci.uwazam ze trzeba sie zdeklaraowac jako fan motoru,lkz,tz .bo niektorzy robia taki numer ze biora logo motoru a pisza tz simpa lubilin the best.ludzie opanujcie sie.sponsor odejdzie to znajdzieice sobie innego ulubienca .nie szanujecie ani barw,herbu czy nazwy jednym slowem dla wyniku sprzedalibyscie samego siebie jest mi wstyd ze na zuzel w lublinie chodza tacy sezonowcy.jeden z kolegow dal dobry przyklad tzn gdyby sponsorowaly nas zaklady robiace kondomy to krzyczelibyscie tz kondomy do boju zastanowcie sie nad tym.chcemy budowac wielki zuzel ..tylko na czym na jednym awansie.zeby cos robic trzeba to robi z pasja ,to musi zyc w nas ten klub musi miec dusze a jak narazie to mamy dziwolaga w nazwie za ktorego trzeba sie wstydzic

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w lublinie doszlo do tego ze ludzie kloca sie o herb,nazwe klubu o jego barwy.bo jak mozna byc fanem zespolu nie znajac tak podstawowych atrybutow swojego klubu.przeciez szaliki,przypinki ,koszulki czy czaopeczki to powininny byc glowne atrybuty kazdego kibice.tylko ze przez ostatnie lata mieslismy herb motoru,lkz,tz do pierwszej kolejnki z nazwa motor potem juz nazwe motor zastapila nazwa lublin w herbie.w barwach z zolto-bialo-niebieskich przeszlklismy na czerwono zielone,a teraz na czarno-czerwone slyszazalem tez o zolto-niebieskich a teraz tez o znow zolto-bialo-noiebieskich.wyobrazcie sobie z ena sektor wchodzi kilkadzisiat lubeslkich fanow i kazdy ma na sobnie inne flagi,szaliki itdto byloby posmiewisko.w lublinie nie mozna sie identyfikowac z klubem.bo sport to nie jeden awans a kilkansaci-kilkadziesiet lat upadkow i wzlotow.tego nie rozumieja nasze wladze i niewielka ale za to bardzo glosna czesc kibicow.tuba propagandowa nadal dzila a kibice glowia sie czy po nastepnym sezonie zmieni sie nazwa klubu.a standardem jest to ze kibice pytaja sie naawzajem siebie jaka falge zrobic aby nie wyjsc na durnia zabawne jest to ze sa to fani niby tego samego zespolu a moze zespolow osadzcie to sami

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TO ja się deklaruje pierwszy.

    M K S - D I E S I Ą T A rules !!!!!!! :)
    Reszta tych waszych dziwolągów to o kant, nie powiem czego, potłuc. :)


  10. Powrót do góry    #55
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Turniej w Lublinie.

    Z moich wiadomości w tym turnieju miało pojechać dwóch zawodników GKM-u, ale dziś Łukasz Dados na Finale Indywidualnych Mistrzostw Pomorza doznał kontuzji i jego występ w Lublinie stoi pod znakiem zapytania.

    Swoją drogą widzę, że świetnie bawicie się w ustalanie składu na przyszły sezon swojej drużyny. Może i ja spróbuję zrobić to ze składem mojej...

    skład realny:(w sumie to nawet realny-marzeń!)
    1.Grzegorz Knapp
    2.Piotr Markuszewski
    3.Roman Poważnyj
    4.Paweł Staszek
    5.Robert Kempiński
    6.Maciej Kierzkowski
    7.Łukasz Dados

    rez.Krzysztof Buczkowski - czarny koń.

    Pozdro.

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Problem z barwami, herbami, itd. jest duzy, to prawda ( chociaz drugorzędny).Sam się zastanawiałem jakie mamy teraz barwy.Biało-żółto-niebieskie, zielono-czerwone czy biało-czerwone? Problem w tym, że przychodzi sponsor i dyktuje warunki.Możemy przyjąć jego barwy z jego pieniędzmi i awansować do 1-ligi lub kopnąć go w tyłek w obronie naszych świętych barw i walczyć ze Śląskiem Św-ce o 6-te miejsce lub co gorsza zamknąć i zapomnieć o całym tym klubie.To nie piłka nożna gdzie wystarczy jedna piłka i można grać w lidze.Tutaj adept szkółki musi zainwestować od 5.000 do 8000 zł aby zaczął jeździć.Tak wiec określ się człowieku i powiedz o co Ci chodzi!!!Marzy mi się jeden herb i jedne barwy ale jak pogodzić wodę i ogień. Może ktoś zaproponuje coś mądrego zamiast ujadać na wszystko i wszystkich.

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ehh ludzie dajcie sobie spokuj

    O co wy sie klocicie co do tych flag to prawda a co do nazwy to dla mnie zadna roznica bo mi zawsze muj klub kojarzy sie z nazwa motor lublin bo opd ta nazwa swiecilismy najwieksze sukcesy ale teraz oficjalnie jestesmy TZ SIPMA LUBLIN .

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No pewnie, że lubelski żużel kojarzy się z Motorem i nic tego nie zmieni (tak jak dla Bydgoszczy Polonia czy Opola Kolejarz) Z drugiej strony, jeżeli nasi żużlowcy mieliby odnosić sukcesy niech nazywają się i Wiadro. Kibice z Wrocławia chyba nie narzekają, że ich ulubieńcy startują pod szyldem Atlas a nie Sparta. Żużel stał się towarem i ten kto płaci ten wymaga. I póki co nic tego nie zmieni...

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja proponuje dać spokój z tymi nazwami. Jeśli zostaniemy w 1 lidze na dłużej to i nazwa klubu będzie się pewnie zmieniać co sezon. Żużel to już nie tylko sport, ale chyba w większym stopniu biznes. Teraz oficjalnie jest TŻ Sipma Lublin. Za dwa lata pewnie nikt już nie bedzie pamiętał co to za firma, bo będzie inna, która wyłoży więcej gotówki. Pewne jest jedno: nigdy kibice nie będą skandować nazwy sponsora. Sami widzieliście, były decydujące mecze i cały stadion skandował "TŻ" a nie "Sipma".
    A gdzie byli ci co uznają tylko nazwę "Motor"? Dlaczego nie nawracali pozostałych kibiców? Przecież wszystko idzie od jednego człowieka. Wystarczy wstać, zacząć skandować "Motor" a za chwile dołączą się koledzy, mija chwila i skanduje cały sektor. Czyżby sztuka dla sztuki, ale nie dla ludu? Nie rozumiem tego.

    Niech sobie każdy nazywa jak chce. Może być i Speedway Durexy Zryw Lublin :). Zapominacie o jednej najważniejszej rzeczy: łączy nas jeden i ten sam klub, drużyna, stadion. To jak sobię ludzie interpretują nazwe nie ma znaczenia. Przecież mówimy ciągle o jednym i tym samym.

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    hmmm... z tym kuciapa raczej bedzie problem, bo (oczywiscie ksm musi pasowac) do naszego skladu - ZKZ, potrzebny bedzie walasek, lub protas, i wystarczy na ekstralige

    1Pedersen
    2Klopot
    3Hamill
    4Stojanowski
    5Walasek
    6Marcinkowski
    7Kurmanski

    1Pedersen
    2Huszcza
    3Walasek
    4Stojanowski
    5Kuciapa
    6Marcinkowski
    7Kurmanski

    Teoretycznie bez takiego zawodnika jak kuciapa nie da sie ustalic skladu, nie moga jezdzic same asy ze slabeuszami, sredniak tez sie przyda

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...w dzisiejszych czasach takie zmiany nazw to nic nowego i trzeba sie juz przyzwyczaic, jezeli chce sie miec dobra druzyne

    zmiana nazwy = nowy sponsor dla klubu = dobre wyniku

    ...tak juz jest, firma daje pieniadze to chce zeby ja reklamowac,
    ... w sezonie 2001 UNIA wystepowala pod dosc komiczna (jak dla mnie) nazwaTZ KRAKOW-UNIA TARNOW... ale dzieki temu mamy I lige w Tarnowie...

    P.S.- do zobaczenia za rok na meczu Lublin-Tarnow, Tarnow-Lublin :)

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uwielbiam takie coś czytać:):):):)To jest piękne.Nie wiedziałem że można mieć taką fantazje.Winiarz,Szombierski,Kuciapa,Kołodziej,Da dos,Węgrzyk,Piszcz i ci obcokrajowcy.HAHAHAHAHAHA:):)Gollobowi,Protasiewic zowi też się kończą kontrakty,a w Bydzi kasy ni ma,a w Lublinie jest jej aż za nadto,więc warto się z nimi skontaktować;)
    Czy wy ludzie nie macie odrobiny rozsądku.Rozumiem,można się cieszyć z awansu,jak najbardziej,ale czasami zanim się coś napisze troche nad tym pomyśleć.
    Chciałbym się dowiedzieć w jakich kategoriach(jeżeli takowe były)wybierano tych zawodników do budowy składu na 2003 rok.
    Pozdrawiam!!!

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bardzo by chciał zeby jeżdzili
    1 jaroslaw lukaszewski
    2 marek dera
    3 nicky pedersen
    4 piotr winiarz
    5 bohumil brhel
    6 dawid stachyra
    7 daniel jeleniewski

    ale zobaczymy jak to będzie
    za Łukaszewskiego nad bystrzycą to ja dziekuje, Dera tez bym sie zastanowił. Mamy Jurka który gdyby tylko troszke chcial to by pokazal co potrafi i niejeden I-ligowy as w stylu Łukaszewskiego i K. Jabłońskeigo , czy nawet Kuciapy byłby w statystykach niżej niż Jurek !!!
    Teraz jestem Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rafał Kowalski na 90% będzie jeździł w Lublinie !!!
    Teraz już wiadomo czemu..... :P
    Rafał Kowalski w Lublinie?? a skad masz takie wiadomości, tu raczej nikt jego nie oczekuje, mamy takich "rafałów kowalskich" paru na miejscu ;-)
    Teraz jestem Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rafał Kowalski na 90% będzie jeździł w Lublinie !!!
    Teraz już wiadomo czemu..... :P
    Rafał Kowalski w Lublinie?? a skad masz takie wiadomości, tu raczej nikt jego nie oczekuje, mamy takich "rafałów kowalskich" paru na miejscu ;-)
    no tak. Kowal to dobry startowiec ale nic poza tym. Trzeba mierzyć siły na zamiary. Żaden żużlowiec, który ma w miarę zapewniony byt nie zasili naszej drużyny. To musi być ktoś, kto nie może byćpewny przyszlosci swojego klubu. Teraz do dwójki Knapp - Zieja dołączyłbym... Drabika.

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gelu!!

    na takie zakupy jak ty piszesz trzeba sporo kasy nasi kupia gora dwoch seniorow mam nadzieje ze beda to Drabik i Zieja nasz sklad wygladal by wtedy nie najgorzej no knappa tez bym chcial ale jezeli nasz klub mial by wybierac miedzy nim a Drabikem to ja wole tego drugiego

    nasz sklad na 1lige
    9.Drabik
    10.Stachyra,Dera
    11.Zieja
    12.Zorro
    13.Nowy obcokrajowiec (Brhel,B.Pedersen,Karlsson(watpie),L.Richardson,A. Jonsson,-jezeli nasi kupia jednego znich to bedzie bardzo dobrze!!!
    14,D.Stachyra
    15.D.je;eniewski (na wlasnym torze powinien sobie radzic mam nadzieje)

    w takim skladzie mozemy nawet powalczyc o miejsce 5-6 bez problemu ,przy wiekszym szczesciu w tym skladzie mogli by sie znalezc w 1-4 ale porzyjemy zobaczymy to jest tylko gdybanie zobaczymy na kogo sie zdecyduja!!!

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    na każde zakupy trzeba bedzie kasy, ktokolwiek to nie będzie. Ale wiesz, że zamiast dwóch średniaków (taka opcja pojawia się najczęściej) można sprowadzić jednego ale dobrego, a Drabik z pewnością będzie szukał pracy (wątpię aby chciał wrócić do e-ligi). Jedyne co mnie trochę zniechęca, to, że poza Częstochową nie był chyba emocjonalnie związany ze startami w Pile i w Opolu. Drugi minus to wiek... ja wiem że za tym idzie doświadczenie, ale raczej poszedłbym w stronę odmładzania składu - bo aby chcieć na dłużej zadomowić się w I lidze trzeba myśleć przyszłościowo. Także zdajęsobie sorawę ,że wzmocnienia będą kosztowały i to nie mało, ale jak nie posmarujesz, to nie pojedziesz.

  23. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i jeszcze jedno - pisząc Zieja, Knapp, Drabik mam na myśli jednego z nich, a nie wszystkich na raz oczywiście

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym tylko chciał przestrzec przed zachłysnięciem się stwierdzeniem, że nasz klub jest "stabilny finansowo i wzmocnienia będą kosmiczne".
    Stabilny to ten klub był w drugiej lidze i w zakończonym właśnie sezonie. Niestety taka stabilność na poziomie budżetu 350 tyś. jest dla pierwszoligowców śmieszna. Żeby sprowadzić takich zawodników jak Drabik czy Knapp potrzeba nie tylko kasy na trasnfery ale również dla zawodników za podpisanie kontraktu, premie, fundusze na przygotowanie się do sezonu i inne "premie" dojące klubową kasę. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze konieczność zwiększenia stawek dla obecnych zawodników TŻ-u. Aby się utrzymać potrzeba nam bodżetu trzy razy większego niż obecnie. I jakoś mi się nie chce wierzyć, że kasa ta będzie w większości z biletów. Ludzie będą chodzili na mecze wtedy, gdy będziemy w czubie tabeli. A ja już teraz wiem, że z pewnością nie będziemy rządzić pierwszą ligą, zatem i wpływy z biletów nie będą pewnie wieksze niż 500 tyś zł.
    Jeśli w ogóle się utrzymamy to będzie super. Bo kogo niby mamy spuścić ligę niżej? Tarnowską Unię, Gwardie? Śmiem twierdzić, że gdyby Gwardia cały sezon odjechała z Ermolem to przyjemność baraży przypadłaby nam.
    W tym sezonie fartownie trafiliśmy z transferami (Dera, Zorro i Stefani). Jednak w większości przypadków zawodnicy polscy po zmianie barw klubowych odnotowują regres (widze, że wiekszość kibiców z Lublina zapomniała co to znaczy REGRES więc zachęcam do sprawdzenia w słowniku). I nawet jeśli kupimy dwóch zawodowców jak Drabik i Zieja i tak nie gwarantuje to siódmego miejsca w tabeli.


    Lepiej się miło zdziwić niz srogo rozczarować.

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi się, że cieszyć się trzeba będzie z jakiegokowiek wzmocnienia. Jak na razie nie ma to środków. Wcale bym się nie zdziwił jakbyśmy w przyszłym roku wystartowali tym samym składem. A nikt chyba nie wątpliwosci co to oznacza :(

  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1 Kujawa
    2 Szymkowiak
    3 Smoter
    4 Bas
    5 Magosi
    6 D. Stachyra
    7 Kiersztan

    z takim składem mozna smiało walzyć o e-ligę, wystarczy tylko troszkę ambicji ;)

  27. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    HEJ, MOTOR, HEJ

    Zycze wam jak najlepiej abyscie nawet rickardssona mieli ale przydal by sie wam piszcz ktory jezdzi u nas i raczej dowas nie wroci szkoda bo bardzo by sie wam przydal piszcz to wartosciowy zuzlowiec

  28. Powrót do góry    #73
    Początkujący
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Śledzik !!!

    Proponuje ściągnąć DARKA ŚLEDZIA.Jego K.S.M po rocznej karencji 2,5.Gwarancja 8 punktow w meczu !

  29. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja proponuje czarnego konia - JAROSŁAW SZYMKOWIAK POLSKA !! :)

    Dawid Kujawa byly mistrz swiata juniorów :)

  30. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja proponuje czarnego konia - JAROSŁAW SZYMKOWIAK POLSKA !! :)

    Dawid Kujawa byly mistrz swiata juniorów :)
    Żartowniś z Ciebie. Tylko jak podkupimy Wam tych wspaniałych rycerzy czarnego toru, za rok możemy sę spotkać w ekstralidze i będzie Wam głupio...:) To taki mały joke

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kto w lubline ??????

    ten temat jest bardzo ciekawy ,chyba wszyscy lubelscy kibice niemoge sie doczekac kogo kupi nasz klub ,jak mowil Janusz Stachyra :
    1 wersja jezeli w naszej lidze nadal beda mogli wystepowac dwoch obcokrajowcow w meczu to nasz klub zatrudni 1seniora i 2dobrych obcokrajowcow !!
    2wersja jezeli tylko jeden bedzie mogl wystepowac w meczu obcokrajowiec to nasz klub zakupi 2dobrych seniorow i 1 obcokrajowca

    troche to zagmatfane ,narazie ciezko jest powiedziec na jakich zawodnikow nas stac ale wazne ze niema dlugow !!! i bedzie mozna spokojnie wystapic w 1-lidze!!

  32. Powrót do góry    #77
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    FAWOryci...

    Njpowaźniejsi krajowi faworyci do startów nad Bystrzycą w sezonie 2003 to...
    Piotr Winiarz i Grzegorz Knapp.
    Szkoda tylko ,ze nie pojadą w sobotnim turnieju.
    Tomasz Piszcz nie jest w kręgu zainteresowań lubelskich działaczy...

    www.motor.lublin.pl

  33. Powrót do góry    #78
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nasz klub wybiera sposrod 3 zawodnikow :
    1Andrzej Zieja
    2.Piotr Winiarz
    3.Grzegorz Knapp

    przy zakupie przynajmniej 2 zawodnikow wyzej wymienonych ,bede spokojny o byt naszej druzyny w 1 lidze
    zobaczymy jeszcze jakich obcokrajowcow nasz klub kupi:D

  34. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Njpowaźniejsi krajowi faworyci do startów nad Bystrzycą w sezonie 2003 to...
    Piotr Winiarz i Grzegorz Knapp.
    Szkoda tylko ,ze nie pojadą w sobotnim turnieju.
    Tomasz Piszcz nie jest w kręgu zainteresowań lubelskich działaczy...

    www.motor.lublin.pl
    A chyba powinien być... Jak się czyta wypowiedzi forumowiczów z Gdańska wszyscy są zgodni - Tomek to waleczny zawodnik ale na ekstraligę trochę za słaby. U nas by się przydał - zawsze to te 8 - 10 pkt., no i "swojak". Podpadł trochę kibicom jak odchodząc do Grudziądza wieszał psy na Lublinie, ale chyba można mu wybaczyć:)

  35. Powrót do góry    #80
    Początkujący
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moja propozycja:
    1. Knapp
    2. Piszcz
    3. Brhel
    4. Zorro
    5. R. Dados
    6. M. Dados
    7. D. Stachyra
    W tym składzie jesteście w pierwszej czwórce bez niczego!!!

  36. Powrót do góry    #81
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Darek Sledż w lubelskim klubie to chyba nie byłby najgorszy pomysł.Jeśli będą pieniądze to również Dados i Piszcz ,Trumiński ,Jeleniewski,Stachyra{nawet obaj}oraz niezłych dwóch obcokrajowcó to napewno moglaby być ekipa "swoich chłopaków"i to całkiem niezła.
    Z taką drużyną identyfikowało by się dużo kibiców i chyba
    drobnych sponsorów też.

  37. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osobiscie lubie wasz klub i gdybyscie mieli z powrotem Piszcza i Dadosa oraz 2 dobrych obcokrajowcow + oczywicie nasz MAREK DERA to pierwsza czworke macie.

    Chciałbym aby za rok awansowała chociaży jedna z tych drużyn
    1. LUBLIN
    2. RKM
    3. STAL RZESZOW

    A Gorzow ze startem poleci na pysk. Oby jeszcze za rok Piła poleciała.. i bedzie GIT :)

    Zycze wam awansu..

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wielu kibicow sie juz nie cierpliwi czy bedzie unas Winiarz i Knapp narazie cisza!!!!! mogliby nasi wziasc przyklad z Łodzi (juz 3 zawodnikow kupili) narazie trzeba czekac staje sie to meczace!!!!!

  39. Powrót do góry    #84
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wielu kibicow sie juz nie cierpliwi czy bedzie unas Winiarz i Knapp narazie cisza!!!!! mogliby nasi wziasc przyklad z Łodzi (juz 3 zawodnikow kupili) narazie trzeba czekac staje sie to meczace!!!!!
    boshe jaki ty niecierpliwy jestes. Dopiero sezon sie skonczyl, nie wiadomo na jakich zasadach bedzie jezdzilo sie w przyszlym sezonie wiec chyba nie ma pospiechu.

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy Mikael Karlsson bedzie startowal w p[rzyszlym sezonie w Druzynie lubelskiej???

    wszedlem na stronke (www.zuzel.lubelski )i jak zobaczylem ten temat to mnie zamurowalo jak narazie to niechce mi sie w to wierzyc zeby bylo nasz klub stac na takiego zawodnika a przeciez chca jeszcze pozyskac Winiarza i Knappa skad kase wezma na to wszystko !!!

    cyt"Jak podaje jedna z gazet propozycję startów w tym zespole otrzymał m.in Mikael Karlsson, który w minionym sezonie bronił barw zespołu z Rybnika. "(w tym zespole czyli w druznie lubelskiej:))

    cyt"Ostatnio coraz głośniej mówi się o podpisaniu kontraktu z Piotrem Winiarzem z zespołu Stali Rzeszów. (INTERIA.PL) "(www.zuzel.lubelski.pl)

    wiectych dwoch zawodnikow mozemy wkrotce zobaczyc na torze przy alejach Zygmuntowskich w barwach druzyny lubelskiej!!

    pzdr dla wszystkich kibicow!!

    No widzisz Mars18 dało się ;) - Mrucky


  41. Powrót do góry    #86
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanko do fanów RKM - czy macie jakieś nowe wiadomości na temat Karlssona i czy Wasz klub będzie z nim przedłużał umowę?

  42. Powrót do góry    #87
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gelo
    Pytasz o Karlssona. Powiem Ci tak. Miki sam powiedział, że uważa rybnicki klub za jeden z najlepszych w Polsce i bardzo chce tutaj jeździć z wielu powodów. Wiem, że jeżeli nasi włodarze zaproponują mu starty w RKM to będzie tu jeździł, jeżeli nie to nie wiem. W Rybniku walne zebranie jest 15 XI i po tym terminie się coś wyjaśni. Jednak doszły mnie słuchy, że jeżeli KSM zostanie zniesiony to Miki będzie nadal w Rybniku. Ale jak mówię, nic pewnego :)
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  43. Powrót do góry    #88
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wiec zniesiono ksm wiec M.Karlssona na bank nie kupimy poprostu inny klub zlozzy mu lepsza propozycje bo to bardo dobry zawodnik mam nadzieje ze kupia chociaz Winiarza ale tez w to watpie!!!zobaczymy juz niedlugo teraz juz wiadomo na jakich zasadach jezdzimy w przyszlym sezonie wiec czas myslec o zakupach!!!(oby byly trafne i niedrogie!! z tym drugim bedzie ciezko bo niema tanich !!)

  44. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na stronie www.motor.lublin.pl pisze:
    15/11/2002 Pierwsze wzmocnienia w Lublinie!

    Już niebawem i tylko u nas dowiecie się, kto jako pierwszy wzmocni zespół TŻ-u Sipma Lublin. Z podaniem szczegółów wstrzymujemy się do momentu podpisania umowy, a może to nastąpić nawet w ciągu najbliższych godzin...

    Ciekawe kto to będzie !!!

  45. Powrót do góry    #90
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]Pewnie bedzie to...
    ...Georgi Petranov

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •