Pokaż wyniki od 1 do 22 z 22

Wątek: Nowy sponsor w Tarnowie :)

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nowy sponsor w Tarnowie :)

    Co myślicie o tym?:)

    Zespół I-ligowej Unii Tarnów ma nowego sponsora. Została nim firma Siltec z...Wrocławia! Przedsiębiorstwo zajmuje się systemami zasilania Ups, agregatami prądotwórczymi oraz siłowniami. Jak poinformował mnie wiceprezes SSA Unia -Żużel do spraw sportowych Szczepan Bukowski umowa ma charakter świadczenia przez klub usług reklamowych do końca tegorocznego sezonu. Banery Siltecu były przygotowane na niedzielny mecz Unii z TŻ Opole, który jednak nie doszedł do skutku. Kwota, którą przekaże wrocławska firma, w sposób znaczący zasili budżet sportowej spółki. Działacze Unii mają nadzieję, że to dopiero początek dłuższej współpracy. Warto przypomnieć, że w sierpniu tarnowianie pozyskali innego poważnego sponsora- Rafinerię Trzebinia.

    ( Za Pzeglądem Sportowym )


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

    YEAH !!

    no więc ja już z niecierpliwością patrzę w przyszłość i wypatruję ekstraklasy :P
    od razu mi sie humor poprawił...
    :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    366
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo mnie cieszy że w Tarnowskim klubie dochodzą sponsorzy. Jest to dobry prognostyk dla tego klubu na lepszą przyszłość można nawet wam pogratulować pozyskania sponsora wiedząc jak cieszko w tej chwili zanaleść sponsora strategicznego.
    Coś mi sie zdaje że za rok Tarnów bedzie miał silny skład czego wam życze.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar Crumper
    Dołączył
    09-03-2002
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zamierzenia klubu sa jasne... chce aby w przyszlym sezonie jaskolki walczyly conajmniej o pierwsza czworke. A do tego jak wiadomo potrzeba zawodnikow i... kasy! a ta jak widac sie pojawia. W ubieglym roku pieniadze z TZ Krakow pozwolily na awans do I ligi. byc moze za rok lub dwa pieniadze z rafinerii i wroclawia zaprocentuja awansem do E-ligi ? Coz piekne czasy by powrocily na stadion w Moscicach...

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To prawda. Cieszy mnie fakt pozyskania nowego sponsora, może rzeczywiscie wkrótce wrócą lepsze czasy przy Zbylitowskiej. Aby tak się stało, będą pieniądze, będą wyniki, będzie pełny stadion:)

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    niezle, niezle.

    Gdyby byla kasa na dobrych obcokrajowca (np. braci Karlssonów) to byc moze w przyszlym sezonie bedziemy swietowac awans!

    nareszcie w Tarnowie cos ruszylo..

    Brava dla sponsorów.

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

    Karlssonowie

    No nie no: o braciach Karlssonach to niektórzy z nas w Tarnowie woleliby jak najszybciej zapomnieć...poza tym cholera wie, a może w meczu o awans ktoś im znowu paliwo sabotuje?? :P

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NO no optymisci. Amoze Rickardssona(bedzie wolny po sezonie)
    Cegielsiego(lubi 1 lige), Ułamka???
    Co wy na to??

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jak już jesteśmy tacy bogaci :P:):P:) i rozmawiamy sobie o wzmocnieniach to myślę że wystarczyłoby podkraść rzeszowaniom Brhela i jeszcze takiego drugiego zawodnika jak Czech, na trzeciego zostawić Saszę + nasza krajówka bez kontuzji (tfu tfu) i myslę że mamy ekipe na górną części tabeli....

    Ale zanim będziemy myśleli o następnym sezonie lepiej skupmy się na tym żebyśmy w następnym mogli walczyc o tą górną czwórkę I ligi.

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale zanim będziemy myśleli o następnym sezonie lepiej skupmy się na tym żebyśmy w następnym mogli walczyc o tą górną czwórkę I ligi.
    Więc właśnie, walczmy w pierwszej kolejnościo to, aby utrzymać tego sponsora, później będziemy mogli myśleć o ewentuanych wzmocnieniach:)

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NO no optymisci. Amoze Rickardssona(bedzie wolny po sezonie)
    Cegielsiego(lubi 1 lige), Ułamka???
    Co wy na to??
    Strongu czemu nie???????????? Zazdrość? :)
    Przecież pomarzyć można!

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cieszy fakt, że wasz klub znalazł sponsora, szkoda, że każda drużyna nie może podać takiej informacji na forum.
    Co do braci Karlssonów no to Petera możecie sobie zakontraktować :) bo on już w Rybniku nie będzie jeździł, co do Mikiego, raczej nie będzie takiej możliwości bo zostanie w Rybniku. Dlaczego? Dlatego, że uważa ten klub za jeden z lepszych w Polsce, jest jednym z niewielu stranieri, któremu naprawdę zależy na awansie ROW-u, poza tym nigdy nie miał żadnych zaległości finansowych, no a poza tym lubi chodzić do pubu Forum na Lecha ze spritem. Tak więc życzę wam najlepszego, za rok się znów spotkamy miejmy nadzieję, że jaskółki będą miały długie skrzydła.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Karlssonów to my nie chcemy. Brhel, Dryml (tylko on lubi wałki robić) I Darkin. Skład krajowy mamy dobry, tylko żeby chłopaków omijały kontuzje.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widzę że idą lepsze czasy dla tarnowskiego żużla.macie zdolną młodzież sponsorzy się pojawiają tylko wyników jeszcze brak

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar Crumper
    Dołączył
    09-03-2002
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja podobnie jak Dymitri NIE KCEM KARLSSONOW osobiscie chcialbym Nichollsa lub Wiltshira ale bedac realistom uwazam ze stac nas na L.Drymla... lub chocby na L.Richardssona. No i Sasha Darkin zostanie!

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar Crumper
    Dołączył
    09-03-2002
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja podobnie jak Dymitri NIE KCEM KARLSSONOW osobiscie chcialbym Nichollsa lub Wiltshira ale bedac realistom uwazam ze stac nas na L.Drymla... lub chocby na L.Richardssona. No i Sasha Darkin zostanie!

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiltshier'a biorę w ciemno ( nie jestem pewien czy tak się pisze jego nazwisko:P). Stawiał bym podobnie jak moi poprzednicy na Brhela, ewentualnie Lee Richardsona. Poza tym mam kilka typów z ligi angielskiej:)

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    671
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tarnowianie powstrzymajcie sie z tymi marzeniami, najpierw trzeba sie utrzymac, a tego w 100% nie jestesmy pewni, wiec jak sie utrzymamy to wtedy zacznijmi rozmawiac o przyszlorocznym skladzie, bo jak nie daj Boze spadniemi to z naszych sponsorow nic nie bedzie, i cale forum bedzie sie z nas smiac.

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie znam szczegółowo sytuacji w tarnowskim speedway'u, ale zastanawia mnie czego efektem są te umowy sponsorskie???
    Czy to efekt operatywności tarnowskich działaczy?
    A może fakt, iż klub z Tarnowa to SSA?

    Mam nadzieję, że to drugie i że spowoduje to nareszczie jakieś drgnięcie w skostniałej strukturze polskiego żużla. Może inne kluby pójdą po rozum do głowy i zamienią swe "stowarzyszenia" w SSA ... ku uzdrowieniu sytuacji w całym polskim speedway'u (jawność finansów, urealnienie klubowych transferów do możliwości - co łatwo będzie sprawdzać)

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [/quote]Tarnowianie powstrzymajcie sie z tymi marzeniami, najpierw trzeba sie utrzymac, a tego w 100% nie jestesmy pewni, wiec jak sie utrzymamy to wtedy zacznijmi rozmawiac o przyszlorocznym skladzie, bo jak nie daj Boze spadniemi to z naszych sponsorow nic nie bedzie, i cale forum bedzie sie z nas smiac. [quote]

    beny_ o tym już piaełm troszkę wcześniej:)

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Unia od lat podrzepowała sponsora i go ma .. Firma z Wrocławia jest mi miło że macie sponsora z Miasta ... haha;)[quote]

    Unia Tarnów 3 miejsce 2 ligi ....

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Unia od lat podrzepowała sponsora i go ma .. Firma z Wrocławia jest mi miło że macie sponsora z Miasta ... haha
    He a no zgadza się, firma Siltec bo zapewne o niej mowa.
    Bardzo się cieszę, że tarnowskim żużlem interesuje się coraz więcej firm, wczoraj coś słyszałem o Orlenie ale narazie traktuję to tylko jako pogłoski i plotki.



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •