Pokaż wyniki od 1 do 26 z 26

Wątek: Po rozum do głowy czyli w 4 a nie w 3

  1. Powrót do góry    #1
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach

    Po rozum do głowy czyli w 4 a nie w 3

    Jacek Gollob i Michał Robacki fatalnie spisali się w meczu w Lesznie. Zdobyli razem 1pkt nie wyprzedzając żadnego z rywali. W tej sytuacji nasuwa się pytanie: czy jeździć w takim składzie? Może na ostatnie mecze, albo chociaż do Częstochowy wybrać się w składzie:
    1.Tomek Gollob
    2.Stanisławski
    3.Loram
    4.Wiltshire
    5.Protasiewicz
    6.Umiński
    7.Czechowski

    Ogólnie wychodzi na to samo tyle że Wiltshire z Umińskim muszą zdobyć tyle punktów co Jacek z Robakiem(czyli 1) a z tym nie powinien miec problemów Wiltshire. Co wy na to? Robak i Jacek wreszcie dostaną za swoje a i młodzież swoje wyjeździ

    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe jestem co teraz powiedzą zwolenicy Jacka G.
    Moim zdaniem od początku sezonu powinni jeździć właśnie w takim składzie jaki prezentujesz, kiedyś tak było i zdobywano mistrzostwo teraz jeszcze nie wszystko roztrzygniete.....

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    386
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Częstochowy jest to dobra propozycja składu, z Wrocławiem jednak wolałbym, że był składzie był Jacek I Robak. A co do Jacka moje zdanie jest takie. Wie jak sie jeździ na żużlu (Bydgoszcz-Leszno), ale chyba żużel ogólnie jako sport zaczyna mieć w "czterech literach". Bo inaczej tego się nie da wytłumaczyć.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Uwazam, ze Koselski powinien wyprobowac takie ustawienie a co z tego wyniknie zobaczymy, gdyz i Tod nie blyszczy formą /ostatnie GP/ ale w rundzie zasadniczej w Czestochowie marne 6 punkcikow zdobyl.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    386
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no tak maremali, ale Jacek to i tych sześciu marnych raczej nie przywiezie :(

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Teraz po jednym naprawde słabym występie wiele jest taki głosów. Nie za bardzo jet to sprawiedliwe ale cóż taka już maniera polskich kibiców.. Osobiście uważam że Jacek G. w składzie wiele więcej znaczy niż 3 juniorów bydgoskich.
    Czy ostatni wystep Jacka we Wrocku zaliczyles do udanych. Przypomne, ze zdobyl raptem 3 punkty tyle co Stanislawski.

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    24-08-2002
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja osobiście uważam, iż Jacek G jeździ bardzo przyzwoicie w tym sezonie(mimo, że za nim nie przepadam) oczywiście miał też pare wpadek, no ale cóż takowe zdażają się każdemu, nawet jego młodszy brat w tym sezonie nie błyszczy tak jak zawsze, więc nie jest w stanie go holować tak jak kiedyś - przed odejściem do Piły.
    Moim zdaniem zawód największy w tym sezonie to R.Okoniewski to co pokazuje w Lesznie prosi o pomste do nieba - to miałbyć lider a kim jest ?? - Natomiast Jacek od początku był zawodnikiem do łatania dziur i jak narazie się sprawdza - bo przecież nie można tylko i wyłącznie jego winić za porażke w Lesznie

    Pozdrawiam !!

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    Wiltshire - J.Gollob jeszcze niedawno jch porownywanie bylo by wysmiane jednak teraz forma tych obydwu zawodnikow spadla tagze moim zdaniem powinno cos byc zmienione w zespole Bydgoskim jednak nie odemnie to zalezy!! :P

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Z tego co wiem to jeździ Jacek Gollob nie dla tego że jest lepszy, tylko ze wzglądów oszczędnościowych. Więc wątpie aby coś sie zmieniło w tej materii w najbliższym czasie. W Częstochowie i tak Polonia wygra (Sullivan chyba nie pojedzie, a jego miejsce zajmie Lyons). Natomiast w meczu z WTS-em (u siebie) Jacek jest gwaranten 7-9 pkt.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poprost Jacek bez Tomka jest niczym,jeśli ma łatać dziury to mu nie wychodzi,jeżeli się przegrywa to należy dojechać do mety(tutaj nie ma dla niego wytłumaczenia),Tomek go za rękę nie będzie prowadził.Obecnie jego forma jest na I-ligę.

  11. Powrót do góry    #11
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Ktoś napisał że Jacek miał słaby dzień w Lesznie i od razu różne postulaty. Chciałbym zauważyć że prawie każdy mecz wyjazdowy Jacek schrzanił. Robak zresztą też
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prawda vicar,kazdy mecz na wyjeździe Jacka to katastrofa.On w ogole jakby nie potrafil jeździć na zuzlu.Ja zawsze nie chcialam miec w skladzie jacka bo on nawet nie jest sredniakiem,jakby Polonia kupila jakiegos innego średniaka tytul byl by nasz,ale nie ma co gdybac.Wiltshir ostatnio tez rewelacyjnie nie jeździ wiec nie wiem co teraz zrobi Polonia.Ja bym do czestochowy wziela sklad z wiltshirem a na mecz z Wrockiem Jacka.Mysle ze to bylo by najlepsze rozwiazanie.

    Pozdrawiam

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2002
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    W czworke latwiej

    Wydaje sie,ze zarowno w Czestochowie jak rowniez w Bydgoszczy Polonia powinna jechac czworka punktujacych zawodnikow(Witshire,Loram,T.Gollob i Protasiewicz)co sie tyczy juniorow moze coraz bardziej podobac sie Stanislawski.Jako kibic WTS wolalbym zeby byla opcja z Jackiem i "Robakiem".Jakkolwiek Koselski ustawi sklad,zeby zloto stalo sie faktem trzeba wygrac u siebie z Lesznaem,a pozniej pokonac Bydgoszcz czy to bedzie Jacek i Robacki czy tez Witshire i Stanislawski

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wiem, ze Jacus w rundzie zasadniczej i meczach w Bydgoszczy jezdzil niezle zbierajac cenne punkty dla Polonii. Ale musisz przyznac, ze gdy w ekipie nie ma rywalizacji o miejsce to zawodnicy po pewnym czasie popadaja w rutyne i brak jest u nich dodatkowej motywacji. Nie mozna wozic tez zawodnikow bez formy tylko za ich zaslugi dla druzyny. Przykladem moze byc bardzo slaby wystep w Korei kadry Engela. Dlatego uwazam, ze wystawienie innego niz zazwyczaj skladu mogloby spowodowac "zlosc sportową" u Jacka a co za tym idzie lepsze jego wyniki.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Za zasługi to w dzisiejszych czasach nikt nie jeździ!! I nie jeździ za nie Gollob.
    Za zaslugi to moze nie ale przy poparciu brata tzw.PROTEKCJA.
    Poza tym gdyby w Polsce wymieniać zawodników po każdym słabszym występie to zabrakło by zmienników!
    A jesli sa kluby w ktorych jest zastepstwo wiec czemu nie sprobowac. Prawde powiedziawszy Unii nie wyszedl dobrze mecz z Niklasem w skladzie. Ale za to w nastepnym meczu Rempala duzo lepiej sie spisal, wiec chwila przerwy w startach dobrze mu zrobila.
    Jacek Gollob to uznana "firma" na arenie krajowej. Rozumiem sytuację kiedy np. typowy średniak jest wymieniany po jednym słabszym występie. Ja natomiast uważam że Jacek G. prezentuje na tyle wysoki poziom że nawet po paru słabszych występach można mu zaufać..
    Ale czy limit zaufania w tym przypadku nie zostal wyczerpany? Moim zdaniem Jacek juz wykazuje zmeczenie tym sezonem.

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jaceka gollob jest zawodnikiem słabym.Powiedzmy to sobie szczerze.Gdyby nie Tomek to nie osiagnął by on nic!Mam na mylsi jazdę parą w lidze ,wyciąganie brata na wyższe pozycje asekuracja, podczas biegu .Równiez sprzęt Tomka pomaga Jackowi w przekraczeniu minimalnego progu przyzwoitości który rozumiemi jako 6 punktów w meczu!Co od robaka to się z tym nie zgodze jest jeszcze młody i jest zbyt obciążony.uwazam ze trzeba dac odpoczac jackowi a robak musi jeździć poniewaz w tym wieku brak jazdy i polepszania umiejetnosci rownoznaczny jest z brakiem postepow w karierze.uwazam ze zbyt duzo oczekuje sie od tego chlopaka!

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Gocu_CKM

    Chcialbym zauwazyc,że ze wzgledu na KSM przy dwoch obcokrajowcach w zespole Polonii Robak sie nie lapie do skladu.

  18. Powrót do góry    #18
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Więc ja bym proponował tak: na mecz do Cz-wy opcja z Wiltshirem i Loramem, a ostatni z Wrockiem w normalnym składzie
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezeli trener wystawi do skladu Jacka to tylko w parze z Tomkiem w przeciwnym razie będzie miał czkawke jak po meczu z Unią.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Analizujac sklady druzynowych mistrzow Polski z ostatnich lat stwierdzic mozna, ze zespol mistrzowski zawsze mial w podstawowym skladzie dwoch obcokrajowcow. Czy w tym roku bedzie inaczej? Moze Jacus sobie jednak przypomni jak sie jezdzi na wyjazdach.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    do Damiana

    Wielu zawodników mówi już otwarcie o tym że są zmęczeni sezonem ale nikt nie wyrzuca ich ze skłądu - to po pierwsze.
    Wielu zawodników startuje rowniez w innych ligach i turniejach mogą by zmęczeni sezonem a Jacek???

    Po drugie - Tomasz Gollob oraz działacze klubu powtarzają zawsze że o składzie drużyny decyduje trener! Ja nie mam podstaw aby im nie wierzyć! No ale widocznie niektórzy z nas są przy ustalaniu składu Polonii i słyszą co mówi Tomasz Gollob odnośnie swego brata - czytaj protekcja.
    Przytoczę wypowiedź trenera po meczu z Unią:
    "Jacek uparł się na starty z pól wewnętrznych i nic z tego nie wyszło."

    Tak na marginesie dodam że protekcja wg mnie nie zawsze ma tylko ujemne strony. Jeżeli danemu zawodnikowi lepiej jedzie się w parze z x a nie y to czemu nie ułatwić mu zadania? NIe sądzę aby Tomasz Gollob wstawiając się za bratem (o ile tak wogóle jest) nie miał na względzie dobra drużyny..
    Jakoś w ostatnim meczu zapomieli o zadbać o dobro drużyny -jezdzili osobno. Nie raz w tym sezonie sie zdarzało, że Tomek starał sie pomoc na torze Jacusiowi i kończyło się to fatalnie dla nich obu.

    A i jeszcze jedno..
    Nie wydaje mi się aby Jacek Gollob musiał sobie coś przypominać na temat swojej jazdy..
    A czy jest w polskiej lidze zawodnik, który w jednym meczu tyle razy markuje defekt motoru?


  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A Jacek to wg Ciebie Cyborg który może jeździć bez odpoczynku 365 dni wroku tak?
    Przypomnij mi kiedy i gdzie ostatnio oprocz ligi Jacus startowal, ze jest az tak zmeczony startami.

    Przytoczę wypowiedź trenera po meczu z Unią:
    "Jacek uparł się na starty z pól wewnętrznych i nic z tego nie wyszło."
    No i co z tej wypowiedzi wynika - oświeć mnie proszę!
    To,ze po jednym lepszym starcie u siebie z Unia zachcialo mu sie byc prowadzacym pare. I co z tego wyszlo wszyscy wiemy, niech wiec lepiej juz startuje pod skrzydlami brata.

    Oj widzę że mylisz pojęcia.. To jaki jest efekt to nie jest wina złych chęci! To, że zawodnicy czasami sobie przeszkadzają na torze wcale nie oznacza że mają zamiar jeździć specjalnie źle!
    Nie mowie, ze ktos specjalnie zle jedzie tylko chcialem zwrocic Twoja uwage na to, ze Tomek niejednokrotnie zamiast powalczyc o 1 miejsce w biegu zwalnia po to by asekurowac swojego brata. Taka asekuracja nie przyspaza chwaly ani jednemu ani drugiemu i traci na tym widowisko.

    Podaj proszę dokładną liczbę markowanych defektów Golloba..
    3 niby defekty na 4 starty w ostatnim meczu z Unia. Nie mam pojecia jak wytlumaczyc to, ze zjezdzal szybciej do parkingu. Chyba nie oszczedza w ten sposob na paliwie a moze brak mu bylo sil na te jedno kolko wiecej.

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    To co mówi maremali to prawda. Nic tak nie denerwuje kibiców jak markowane defekty. A to w ostatnich meczach stało się domeną Jacka Golloba, nie zauważyłem w tym sezonie aby zaliczył defekt na punktowanych pozycjach. Natomiast jeżeli w gazecie widzę że Jacek ma przy nazwisku d,d,0,d to z niemalże 100% skutecznością moge powidzieć że te defekty były na ostatnich pozycjach. A taki zjeżdżanie z toru to jest wg. mnie zwykłe chamstwo i brak szacunku dla kibiców.

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jacek Gollob - dobry w domu :)

    Na początku roku Jacek Gollob rzeczywiście spisywał się bardzo dobrze i przez pewien okres czasu miał nawet wyższą średnią biegopunktową niż Piotr Protasiewicz.

    Teraz jednak Jacek naprawde nie ma formy. Byłem na ostatnich meczach w Bydgoszczy i w Lesznie. Poziom jaki prezentował Jacek Gollob równał się mniej więcej z tym co prezentują zawodnicy chcący zdać egzamin na licencję.

    To, że w Bydgoszczy zdobył wtedy 9 puktów to przecież tylko przypadek, naprawde nie wiem jak jeżdżąc w takim stylu można zdobyć, aż tyle punktów. W tym meczu był wolny i wogólę nie podejmował walki na dystansie.

    Zdecydowanie lepiej prezentuje się Michał Robacki, któremu w tym sezonie bliższa współpraca z Piotrem Protasiewiczem ewidentnie wychodzi na dobre. Oby tak dalej , jeszcze sezon dwa i będzie on solidnym punktem bydgoskiej drużyny.
    Może nie jest on wybitnie utalentowanym zawodnikiem, jednak nie od dziś wiadomo, że trening czyni mistrza :).

    Wracając do składu Polonii na mecz z Częstochową. Uważam, że wyjazd pod Jasną Górę z Jackiem i Robakiem to większe ryzyko niż skład z Loramem i Wiltshirem.

    Jacuś jest bez formy i sam Tomek powinien to widzieć, więc dla dobra drużyny nie powinien tym razem wstawiać się za Jackiem. Niech sobie chłopak jedną kolejkę odpocznie i przygotuje się solidnie do meczu z Wrocławiem, bo to będzie nasz najważniejszy mecz w sezonie i tam wszystko musi zagrać idealnie.

    W tym roku Jacuś najlepiej radzi sobie właśnie na ulicy Sportowej :)

    poTFoor

    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    To co mówi maremali to prawda dla ludzi którzy wyjątkowo nie lubią Jacka Golloba.
    Prawdą jest, że nie jestem sympatykiem starszego z braci Gollobów. Przyznac musze, ze dobrze sie spisywal w tym sezonie za wyjatkiem ostatnich dwoch wyjazdowych spotkań. I na podstawie tych spotkań czesc osob łącznie z Papą Gollobem stwierdza spadek formy Jacusia.
    Z wypowiedzi maremali wynika że to Jacek Gollob jest wodzem Polonii. To on ustawia pary i sam decyduje że chce być prowadzącym parę no i jest głównym winowajcą porażek Polonii. No to po co pan Koselski i cały sztab ludzi prowadzących klub? Wystarczy sam pan Jacek..
    Nie twierdzę, że Jacuś o wszystkim decyduje ale stwierdzam, ze pomysly to nasz Jacus ma chybione. Bo ktos prezentujący taką formę nie powinien znalezc sie w skladzie a co dopiero byc prowadzącym.

    Dzisiaj ogladałem, trening Polonii na ktorym byl Todd. I mam mieszane uczucia rowniez co do jego startu ale wydaje mi sie, ze trzeba sprobowac jednak ustawienia z dwoma obcokrajowcami. Do Czestochowy mają jechac wszyscy. Trener Koselski zadecyduje na miejscu o ostatecznym ustawieniu.

  26. Powrót do góry    #26
    Początkujący
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    HAH

    Jacek był "dobry" na początku na tyle, że Wiltshire nie musiał jechać!! Ale w końcówce sezonu ty wszystkie zespoły zaczynają dopiero jeździć na żużlu!! Teraz nie ma co stawiać na Jacka, bo się tylko zawieść można!! Polonia mistrzem w tym roku, ale za rok ni ma szans!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •