Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 82

Wątek: Kto zostanie nowym prezesem RKM-u ?

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    26-03-2002
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kto zostanie nowym prezesem RKM-u ?

    Za miesiąc czekają nas w rybnickim klubie wybory "nowego" prezesa. No właśnie ,czy będzie to wreszcie ktoś spoza obecnego układu? Z informacji ,które można usłyszeć , wydaje się,że nie. Obecni działacze nie chcą ustąpić ze stołków, mają tylko przeprowadzić małą roszadę na szachownicy stanowisk. Głównym prezesikiem ma zostać jeden z obecnych wiceprezesów, w zarządzie pozostaje reszta ekipy, dyrektor też się nie zmieni.Tylko trener będzie nowy. Przepraszam , teraz to będzie trener, menago i główny mechanik w jednej osobie. O kogo chodzi ? W Rybniku wszyscy już wiedzą ! Jeżeli ktoś uważnie czyta prasę sportową , to dokładnie można to wszystko znaleźć w pewnych artykułach.
    Co to oznacza dla przyszłości żużla w Rybniku ? Chyba nie ma sensu w tym miejscu już nic pisać. Po prostu szkoda słów.




  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podobno prezesem ma byc Pan Piotr Pyszny.

    Mister_Hit wlasciwie ten watek powinien byc na rybnickim forum. Po co na ogolnopolskim.
    Dlaczego nie pokazesz sie tam?

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    26-03-2002
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W chwili obecnej w rybnickim srodowisku żużlowym są TYLKO DWIE OSOBY,które nadają się do objęcia stanowiska prezesa klubu .Są to ,wspomniany już przez kolegę, znakomity przed laty zawodnik Piotr Pyszny , oraz niezrównany organizator imprez żuzlowych w Rybniku Andrzej Skulski. Oba te nazwiska gwarantują to ,że w Rybniku wreszcie zacznie funkjonować profesjonalny klub żużlowy. Szkoda by było , gdyby ta sytuacja została w tej chwili zaprzepaszczona i znowu mieliby rządzić obecni działacze.
    Idealną wręcz sytuacją po wyborach była by taka , gdy prezesem klubu zostaje Piotr Pyszny , a wiceprezesem d/s organizacyjnych Andrzej Skulski . Ten drugi pełnił już tę funkcję przez dwa lata.Były to najbardziej udane dwa lata dla klubu RKM ,w całej jego dziesięcioletniej historii.
    A więc duet PIOTR PYSZNY - ANDRZEJ SKULSKI ? Czemu nie !!!
    To w tej chwili jedyna szansa na zawodowy klub w Rybniku, klub na jaki wszyscy czekamy już kilkanaście lat.
    Dłużej już się nie da czekać ...

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    27-03-2002
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje sie to byc niezlym rozwiazaniem, ale z tego co wiem, to pan Skulski nie jest za bardzo tym zainteresowany (czas poswieca Rybkom Rybnik) a Pyszny juz nieraz byl przymierzany to pewnych funkcji (z trenerem wlacznie) ale odmawial tlumaczac sie brakiem czasu (jest wlascicielem firmy).
    Obecny zarzad chyba niewiele sie zmieni. Kolorz odejdzie i tyle. A reszta zostanie. Bujar juz byl prezesem. Buchta tez. Kto teraz? Kuchcinski ??!!

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko nie Kuchcinski!

    Moga byc wszyscy, nawet toromistrz Pawliczek tylko nie on.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Składy zarządu w poszczególnych latach(nie jestem pewien,czy nie ma drobnych pomyłek):

    92-94
    Prezes Niemyjski
    vice KOLORZ
    vice MATLOCH
    czlonek Gryt i Tomaszewski

    94-96
    Prezes - Grzybowski
    v -BUJAR
    czlonek BUCHTA,MATLOCH, Adamczyk, Tomaszewski

    96-98
    Prezes BUCHTA (zmieniony po malym incydencie) na BUJARA
    v BUJAR
    V MATLOCH
    czlonek - Grzonka, BARCZYK, KOLORZ
    menager NOWAK
    dyrektor kluby Galuszka

    98-2000
    Prezes BUJAR zastapiony przez KOLORZ
    vice -SKULSKI
    v ice KOLORZ /zamiana na BUJAR)
    czlonek -WILASZEK, Pyszny, Grzonka, BARCZYK, LUZNIAK
    doszedl jeszcze KUCHCINSKI

    00-02
    prezes KOLORZ
    v -BUJAR
    v KUCHCINSKI
    Barczyk, Wilaszek, Luzniak, Buchta

    Tak więc Mr._Hit odpowiedz sobie sam,kto teraz jest w kolejce na prezesa.A gdzie jest Zgryźliwy i SIKI?









  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witamy ponownie, Mr. Hit!!!

    Zapraszamy na rybnickie forum, na którym Mr'a brakuje!!! ;-)

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzieje się niedobrze w rybnickim żużlu.Pojawiła się grupa "inicjatywna" i chciała wejść w skład członków klubu,aby mieć jakiś wpływ na podejmowane decyzje na walnym,ale ,że była w opozycji,to ponoć nie została przyjęta w poczet członków klubu.Może to da trochę do myślenia zarządowi.Zobaczymy kto się zamieni stołkami.Mam nadzieję,że prezes wywiąże się ze swojego słowa i odejdźie,tak jak zapowiedział.Kto za niego?Stawiam na Kuchcińskiego,choć ponoć jest jakiś inny facet.Ważne żeby był dobry i miał kase,a jak to zrobi to jego sprawa. Z tym "menago-mechaniko-trenerze" też słyszałem,a czy to jest prawda to nie wiem.John Nowako z Ochajo pokazał w Gnieźnie(gdzie pomagał Węgrzykowi i Pawliczkowi),że się na tym zna.:P:P:P

    Mister_Hit - zapraszamy na forum rybnickie.Dawno Mister_Hita nie było.A może powróci Zgryźliwy i Siki?Zarzad już ma stracha,co oni wiedzą na ich temat.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osobiscie mam gdzies kto bedzie dzierzyl ster w Rybnickim rkm-ie.Chce tylko widziec na swoim stadionie zawodnikow i druzyny ekstraligowe.
    Uwazam jednak ze wszystkie nazwiska ktore padly w poprzednich watkach to nie sprawdzeni ludzie.
    Kazdy z nich mial juz szanse i co ? (oprocz Pysznego).
    Potrzeba nam nowej krwi.
    Nowych ludzi z poza kliki.
    Trzeba kogos kto jest wstanie zachecic jeszcze raz sponsorow do zainwestowania w nasz klub i jeszcze pozyskac nowych.
    Ludzie ktorzy juz dowodzili sa malo wiarygodni dla potencjalnych sponsorow.
    Dlatego jeszcze raz powtarzam trzeba swiezej i mlodej krwi i najlepiej zeby kierowal tym czlowiek ktory ma ustabilizowane zycie a nie jest na dorobku i nie potrzebuje kasy na podniesienie stopy zyciowej.
    Trzeba kogos kto bedzie sie tym sportem bawil komu to przyniesie radosc a nie tylko szukal okazji do zarobienia kasy.
    Oczywiscie to jest moje zdanie i napewno nie bedzie mialo wplywu na dalszy los klubu

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niech prezesem zostanie ktoś komu zależy na tym klubie!!!
    Niech się nazywa jak chce i niech wygląda jak chce byle nie robił kibiców w ch...!!!

    Widzę że Sir Morgoth jednak się do sportsboardu przekonał :)
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    26-03-2002
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę,że dużo osób już "kuma" ,kto ma teraz zostać prezesikiem. Zarząd zrobił już roszadę i rozdał nominacje.W wyborach do nowego zarządu, ustępujący prezes Kolorz na swojego następcę zaproponuje Kuchcińskiego. Oczywiście będzie "mocna " argumentacja o fachowości obecnego wiceprezesa, itd., itp. Tamten wstanie i powie ,że w sumie to on nie chce , ale jak trzeba w tak trudnym okresie ( zadłużony po uszy klub )wziąść odpowiedzialnośc za to wszystko , to on spróbuje.Potem nastąpi głosowanie. A, jeszcze nie. Najpierw ustępujący Kolorz postraszy wszystkich ( a najbardziej pracowników etatowych klubu i zawodników ),że to wszystko może się skończyć, nie będzie żużla w Rybniku ( czyli ci najbardziej zastraszeni nie będą mogli zarabiać mamony )i jedyną szansą jest w tym momencie Kuchciński ,który już w tym siedział i ma załatwić nowych sponsorów. No i przystąpią wszyscy do głosowania. Będzie głosowało gdzieś z 30 osób , z czego 15 to zawodnicy , 5 pracownicy etatowi , 5 zarząd , no i kilku "przybłędów", których głos się nie liczy. Zgadnijmy jaki będzie wynik głosowania.OCZYWIŚCIE !!! Nowym prezesem zostaje pan Kuchciński.A co będzie dalej .......Za górami ,za lasami , marzył sie komuś awans do ekstraklasy.......A za dwa lata , powtórka z rozrywki na walnym. Wtedy prezesem zostanie Matloch.To będzie rok 2004.No dobra ,wróćmy do teraźniejszości.
    Czy naprawdę Rybnika nie stać na zawodowy klub , prowadzony przez profesjonalistów i fachowców , pokroju Piotra Pysznego czy Andrzeja Skulskiego?Taki klub musi wreszcie powstać.Nie można cały czas sie taplać w tym g..., w którym teraz pływamy.

    Pozdrawiam


    P.S.
    Co do forum rybnickiego , to od czasów ocenzurowania go przez działaczy RKM-u , stało się ono nudne jak flaki z olejem. Mnóstwo tam tematów pokroju " chopy lećcie prędko na odpust do francziszkanów, kupcie se po trąbce za dwa złote i na meczu wszyscy trąbimy". Szkoda , bo było to kiedyś najlepsze forum żuzlowe w tym kraju ( bez przesady), pisało tam naprawdę dużo ludzi znających się na tym sporcie, było niekiedy bardzo ostro , ale to chyba dobrze. Dobrze ,że wszyscy mogli wyrazić tam swoje poglądy.A teraz ,to juz pozostali chyba tylko członkowie fan-klubu Cyber Miksona .
    P.S.2 Jestem ciekawy ilu członków liczy w tej chwili fan-klub Cyber Miksona ? Czy ktoś dysponuje jakimiS oficjalnymi danymi?

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A może by tak mała protestacja przed klubem albo przed Urzędem Miasta, przecież pieczę nad klubem trzymają włodarze miasta. Coś musimy zrobić. Popieram kandydaturę Pysznego, jednak wiem, że prowadzi on teraz jakiś biznes ma kilka firm czy jakoś tak, co do pana Skulskiego nie słyszałem o nim za dużo, ale to prawda, że za jego kadencji było nieźle, także podpisuję się pod tym.

    Mr Hit a co d Rybnickiego forum to pamiętaj, że nadal je czyta zarząd i może w końcu pójdzie po rozum do głowy i zacznie słuchać kibiców, a poza tym to uważam, że nowy zarząd powinien mieć w swoich szeregach przedstawiciela kibiców, który by przedstawiał poglądy i racje największych sponsorów jakimi są kibice.
    podzrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    272
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kania zgadzam sie z toba w 100%.W zarzadzie powinnien znalezc sie takze przedstawiciel kibicow.

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    16-09-2002
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mister Hit "wysunął" kandydature pana Kuchcińskiego na prezesa RKM. Niestety ten czarny scenariusz naprawdę moze sie spełnić. Ja mam jednak propozycję: niech pan Kuchciński rozliczy sie najpierw z 200 000 zł które zniknęły w 1998 roku....

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja nie sądze, by doszło do poważniejszych zmian w zarządzie, co najwyżej będa korekty, działania kosmetyczne. Pan Kolorz zachowuje się, jakby się zbroił przed następną potyczką na walnym. Ale myślę, że to po raz ostatni...

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    16-09-2002
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oby Anethos, oby...

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    215
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak to czytam i mi przyszło do głowy cosik takiego!!!!!!!
    W dzień wyborów nowego zarządu(czyli tego samego, ale na innych miejscach)zbieramy się godzine przed wyborami przed stadionem.Gdy zaczyna się zebranie wchodzimy do sali i:
    1. Kolorz dostaje z kiepki, a potem z kolanka:)
    2. To samo Wilaszek i Buchta + inne kombinacje(do wybory, do koloru)
    3.Kania, Popo i Kolos wnoszą trzy taczki i wio z nimi do pola!!!
    Robimy szybko wybór zarządu:
    -Prezesem zostaje Kania
    -Vice zostaje Grajus a reszte to obsadzimy bez problemu
    Potem jedziemy do Węgorza z kontraktem na nowy sezon(dostaje kase tylko wtedy, gdy zrobi ponad 10 punktów).
    Tylko mnie za to nie ukrzyżujcie:) Tak se tylko marzyłem!!

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    16-09-2002
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślałem że Mr Hit przesadza z tym ocenzurowaniem rybnickiego forum ale wychodzi na to że wcale nie!!!
    Przeczytajcie sobie niektóre swierze wypowiedzi na temat: "Zarząd" i "Rozmowa z prezesem"... Szok.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    daro

    czy ktos wyciął jakieś wpisy na forum RKM??
    A moze Sir Mogoth siedzi w kieszeni zarządu?

    Wg ciebie jak ktos ma calkiem inne zdanie to już jest w zarządzie i wprowadza cenzure, brawo, pomysl zanim coś napiszesz?
    Chyba, że to zbyt trudne dla ciebie.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rkm Fan

    Tu nie o to chodzi, bo zdanie można mieć różne, tylko jak można przyklaskiwać bezkrytycznie poczynaniom zarządu RKM-u??? Prawda OBIEKTYWNA jest taka, że zarząd zawalił na całej linii i nawet gdyby nie było takich przekrętów w tym sezonie , to ci panowie już się skończyli. Naobiecywali - może gruszki na wierzbie?, mniejsza z tym - i nie wywiązali się. MUSZĄ WIĘC ODEJŚĆ - RKM NIE JEST ICH PRYWATNYM KLUBEM!!!!!!!!!!!!!!!!!

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ;)

    Prawda obiektywna to prawda gloszona przez Ciebie?
    I Pan Bóg stworzył kobiete, dzieki one zawsze maja racje!!!

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piszesz głupoty. Jakie ma znaczenie - w tym przypadku - czy jestem kobietą, czy mężczyzną? Jeżeli uważasz,że Kolorz uczynił wspaniałe rzeczy dla rybnickiego żużla - przedstaw je. Bo z argumentami typu, jak wyżej, to dyskutować nie ma najmniejszego sensu.

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    16-09-2002
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rkm_fan

    Jeżeli ktoś ma swoje zdanie to potrafi je uargumentować.
    Dla negatywnych wypowiedzi na temat zarządu RKM argumentów na forum jest masa. Natomiast ty wyskakujesz ni z gruszki ni z pietruszki z hymnem pochwalnym dla Kolorza bez jakichkolwiek argumentów. To naprawdę wygąda jakbyś przepisał formułkę podyktowaną przez rzecznika zarządu ( gdyby taki był).

    P.S. I nie gorączkuj się tak, to ma byc rzeczowa dyskusja.

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    rkm_fan - skąd się urwałeś/albo za czyimi plecami stoisz?
    Za co bronisz tak Kolorza?Za to ,że przez niego nie awansowaliśmy do E-ligi?Chyba to ci pasuje.Przecież on chciał być menedżerem zespołu i właściwie był.On ustalał skład drużyny przed sezonem i w trakcie,on powiedział,że zarząd lepiej się zna na żużlu niż trener.To zarząd zakontraktował Karlssonów,a przecież było miejsce na jeszcze jednego z KSM 6,50 i wtedy nie jechałby Peter,a pojechałby Chromik.Jeszcze mało?Coś ci dodać?A kontrakt Węgrzyka,gdzie miał zakontraktowany udział we wszystkich meczach,a kontrakt Pawliczka.Jeszcze tego więcej jest.Zobacz,że Węgrzyk w ciągu dwóch sezonów tylko na naszym klubie dorobił się takiej kasy,że głowa boli.Popatrz tylko czym jeździ i dlaczego nie opłacało mu się startować w innych ligach.Przecież wszyscy chcą jeździć za granicą,a jemu się nie opłacało bo u nas dość zarobił.pomyśl zanim coś wystukasz na komputerze.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    392
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Masz racje TomaszRKM, ale małe sprostowanie niebieskiego busa którym teraz jeździ Mariusz Węgrzyk (transporter Mercedesa) został najprawdopodobniej zakupiony przez jego sponsora A.N zajmującego się przetwórstwem mięsnym (wiadomo o kogo chodzi), a golf kombi również najprawodpodobniej zakupiony został za podpisanie umowy na ten sezon w Rybniku. Tak więc to są moje informacje którymi dysponuje.

    pozdrówka:):)

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    392
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    aha, to nie jest wina zawodnika tylko zarządu za to że pozwala swoim zawodnikom czuć się jak pączki w maśle. W tym sezonie jest to akurat Mariusz Węgrzyk, a w zeszłym były kłopoty z Rafałem Szombierskim i tak by można było wymieniać. Ti jest wina idiotycznie skonstruowanych umów.

    pozdrówka:)

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    27-03-2002
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JA chcialbym tylko krotko o rybnickim forum.
    Nie ma czegos takiego jak cenzurowanie przez dzialaczy RKM.
    Wystarczy troche poczytac i mozna sie dowiedziec, ze moderatorow jest trzech: ja, Morgoth i Richard. Czwarty moderator, Zbyszko, niestety zmarl.

    A cenzura jaka prowadzimy to tylko wycinanie wulgaryzmow i chamstwa, bez ktorego, jak mi sie wydaje, dyskusje tez da sie prowadzic.

    A to, ze niby dzialacze pisza pod pseudonimami - nic mi o tym nie wiadomo.

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    26-03-2002
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę,że dyskusja zaczyna znowu schodzić na manowce.Ale wyraźnie widać ,że to celowa robota robota kilku kolesi / o, przepraszam i koleżanek /.Co do rybnickiego forum ,to pojawiają się tam ostatnio tak żałosne wpisy ; oj, panowie działacze to jest "harcerstwo".Ileż ostatnio pojawiło siE tam laurek na temat Kolorza , jedyny błąd zarządu to absencja Wegrzyka w jednym meczu, Kolorz cudowny menago załatwił mega szmal z RSW, itd.,itp.Ludzie ,opamiętajcie się ,przecież to widać , słychać i czuć. Wiadomo w jakim celu jest to robione. Morgoth ,jako zaufany człowiek finansowego menago Szwedów, czyli Andrzeja Buchty, czyści pole z wszelakiego rodzaju " roślinek", które nie podobają się Andrzejkowi.Wstyd, kolejny blamaż zarządu...
    A co do pojawiającej się kandydatury młodego biznesmena z Mikołowa, to mam tylko nadzieję ,że to jeden wielki żart.
    Nie ,to nie może być prawda. Przecież to jest koniec tego klubu.To na pewno tylko zły sen kilku panów z zarządu.Miejmy nadzieję,że się obudzą przed walnym i pójdą sobie .......kupić wreszcie bilety na trybunę otwartą.
    Powtarzam po raz kolejny, ten klub potrzebuje prawdziwego działacza, fachowca, profesjonalisty.A w naszym mięście są tylko dwie takie osoby. Powtórze ich nazwiska kolejny raz ,bo trzeba je powtarzać - PIOTR PYSZNY i ANDRZEJ SKULSKI.Tylko oni są gwarantem zawodowego klubu w Rybniku, oni są gwarantem profesjonalnie przygotowanych imprez na najwyższym światowym poziomie.Imprez , na które będzie chodził cały żużlowy Rybnik. Ci panowie są jedynymi wiarygodnymi osobami w tym mieście, którym sponsorzy na pewno nie odmówią pomocy. Wiem to na 100%. Popatrzcie na imprezy organizowane przez Skulskiego, pełen wypas, zawodnicy z czołówki światowej , super organizacja, ludzie bawią się na trybunach .Aż chce sie przychodzić na ten stadion, i nie żal wydanych kilkunastu złotych na bilet.A Piotr Pyszny , jego znają wszyscy w tym mieście , wszystkie drzwi stoją przed nim otworem ,wszyscy go szanują .Bo to jest profesjonalista.No i nikt inny nie zna się lepiej na tym sporcie niż on, jemu zawodnicy nie "wcisną" ciemnoty o złej nawierzchni toru i słabym silniku/ kilku zawodników cały czas podaje te bzdury obecnym działaczom, a ci to łykają i im wierzą/.
    Ludzie czyż nie chcemy wreszcie w naszym Rybniku profesjonalnego , starego dobrego ROW-u .Klubu , z którym będą sie wszyscy liczyli w tym kraju. A co mamy w tej chwili ? Np. to ,że przedstawicielem rybnickiego klubu (?) w GKSŻ jest Andrzej Skulski, który przecież został z tego klubu wyrzucony.To on jest tam w centrali , a nie oni.Ale jak oni nie odróżniają Grodzkiego od Witkowskiego ,to chyba nawet dobrze ,że się tam nie pojawiają.
    Nie pozostało nam chyba nic innego jak poprzec oficjalnie kandydatury Piotra Pysznego i Andrzeja Skulskiego na nowych prezesów rybnickiego żużla . Kto jest za , a kto przeciw ?
    Czekam na opinie.Wyraźcie je tutaj bez cenzury.....



  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ja juz swoją opinię wyraziłem wyżej tak więc nie będę się powtarzał, powtórzę tylko, że chciałbym tego, jednak chyba oboje wiemy, że jest to mało prawdopodobne. A co do cenzury no to niestety ale jak ktoś będzie jakiegoś forumowicza obrażał albo będzie się chamsko panoszył, no to niestety ale będę musiał zareagować :):):)
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    26-03-2002
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poczytajcie nowy wpis na rybnickim forum.Pisze tam gościu ,który się uważa za elitę rybnickiego czarnego sportu ( niezła zmyłka na początek tekstu ), a dalej mamy perfidne zrównanie i łączenie nazwisk Andrzeja Skulskiego z Dominikiem Kolorzem i Piotrem Matlochem. Przepiękna manipulacja kibicami .Która to juz z kolei w ostatnim czasie kolego z zarządu? Po prostu wstyd. Nie potrafice odejśc z honorem , tak jak nie potraficie po męsku przegrać meczu ( po zielonce rozbieraliście silnik Kurmankowi ).
    Ludzie , nie dajcie się manipulować tym panom z zarządu.

    To rybnickie forum to jakieś nieporozumienie!!!
    Czy to jest jakiś prywatny folwark ? Ale komedia !!!

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    27-03-2002
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tez slyszalem o "mlodym biznesmenie z Mikolowa".
    Nie znam za bardzo goscia, ale jesli chcac sie dowiedziec o nim czegos wiecej powinienem przejrzec artykuly slaskich gazet odnosnie mniejszych lub wiekszych afer, to komentarz jest raczej zbyteczny.
    Ow pan mialby byc prezesem i sponsorem zarazem. Obawiam sie, ze jedynym.

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    26-03-2002
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No własnie. Mam cały czas nadzieję,że to jednak jakiś sen. Koleś z Mikołowa prezesem RKM-u?! Pewnie jutro na IME koleś po raz pierwszy zobaczy zużel na żywo. Nasi kochani działacze na pewno go zaprosili. Powtórka z Niemyjskiego?
    I znowu maczają w tym palce Kolorz z Matlochem.Tego już chyba za wiele .
    Rybniku obudź się , bo będzie za późno !

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam Mr. HIT !!!!
    Dobrze pana znowi hm.. czytac.
    Mam jedna korekte pana wypowiedzi mianowicie pan Skulski nie jest juz delegegaten z ramienia ROw-u w GKSŻ.
    Po odejsciu z naszego klubu nasz zarzad zmienil go na jednego z w-ce prezesow ROW-u. Ktorego? To chyba jasne?
    Pozdro i zapraszam na rybnickie forum ( nie zauwazylem cenzury )

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mister_Hit - dużo prawdy w twoich wypowiedziach,ale i kłamstwa.Skoro jesteś tak dobrze zorientowany w sprawach klubu ,to niby dlaczego podałeś info ,że Skulski jest przedstawicielem klubu w GKSŻ ,skoro prawie wszyscy kinbice o tym wiedzą ,że działał nie tak jak trzeba na rzecz klubu i go wymienili - chodziło w szczególności o obniżony KSM dla drużyny w sezonie 2002.Dlaczego tak w kółko powtarzasz kandydatów na prezesa Pysznego i Skulskiego?Pysznego rozumiem,ale Skulskiego nie.Ale zdaje się ,że się domyślam o co chodzi.Jesteś bardzo dobrze zorientowany w sprawach klubu ,co się w nim dzieje ,jacy działacze itd.,a więc wiesz więcej od nas ,bo kręcisz się blisko zarządu.Prawdopodobnie wyleciałeś od koryta i teraz się do niego chcesz dostać.Jedzież na zarząd,jechałeś na zawodników i dobrze ,bo słowa krytyki są potrzebne ,ale mi się zdaje ,że to wypisywanie Pysznego na pierwszym miejscu to celowa zagrywka ,bo prawdopodobnie to ty jesteś za nim w kolejce.Chciałbym się mylić ,ale wydaje mi się ,że masz coś wspólnego ze Skulskim i dlatego wszędzie wysuwasz jego kandydaturę ,a może nawet samym Skulskim.Bo Pysznego o to bym nie posądzał.Ja nie jestem za tą kilką.Jakbym mógł wywaliłbym ich na zbity pysk.Ale cóż - wszystkie świnie ciągną do koryta.Mam tylko nadzieję ,że do klubu wejdą sponsorzy ,którym naprawdę zależy na awansie i na zaistnieniu w E-lidze ,bo za awansem stoi reklama ich firm na arenie ogólnopolskiej.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja mam do Mr Hita jedno ale wazne pytanie. Mianowicie tak Pan tu chwali Skulskiego, wiec wyciagam wnioski ze wiele Pan o nim wie. Wiec prosze o wyjasnienie mi kiedy i na jakich stanowiskach Pan Skslski pracowal w Rybnickim Klubie (rowniez "spolecznie"). Mam nadzieje ze nie jest to pytanie dla Pana problemem.
    Pozdrawiam

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gudmorning!

    Generalnie do Mr. Hita.

    1. Moderacja rybnickiego forum. Nie wiem, czy widzisz różnicę między moderacją a cenzurą. Jak już nomax napisał: Możesz przedstawiać poglądy, jakie Ci się żywnie podoba pod warunkiem, że:
    a) nie obrażasz nikogo (np. Pan X to patałach)
    b) nie klniesz (przykładu brak)
    Tak więc Pudło!!!

    2. Nikomu w kieszeni nie siedzę, a już na pewno nie obecnemu zarządowi lub panu Buchcie. To on ma kasę z przyjazdu Karlssonów, nie ja. To co robię, jest z czystej sympatii do Mikiego i podziwu dla jego jazdy. Tak więc Pudło bis!!!

    3. Co do Fanclubu Micsona (nie jesteś na bieżąco, to już dawno nie jest Cyber Mike), to skupia on ok. 20 osób. Chcesz się zapisać???

    4. Myślisz, że jak załatwisz (ciekawe jak) panu Skulskiemu fotel, to załapiesz się do zarządu, co???

    Aloha!

  37. Powrót do góry    #37
    Początkujący
    Dołączył
    26-03-2002
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślałem ,że to spokojna dyskusja , a kilku kolegów wyraźnie się zdenerwowało.Nie miałem tutaj zamiaru nikogo wprowadzać w bląd z tym przedstawicielem RKM-u w GKSŻ. Po prostu jeszcze do niedawna taka sytuacja miała miejsce, chodziło o podanie przykładu . Ot i tyle.
    A co do kandydatur na prezesa , to nie bardzo rozumiem te insynuacje. Tutaj to koledzy piszecie jakieś pierdoły. Ktoś zaczyna insynuować,że ten to tamten, a ten chce sobie załatwić stołek. Dzieciniada w najlepszym wydaniu.



    Pozdrawiam

    P.S. Do fan clubu M.K. jakoś mnie nie ciągnie kolego Morgoth. Co ty widzisz w tym Szwedzie, który nie umie (? ) dojechać na mecz do Polski, kiedy inni robią to bez problemu? Kurcze , M.K. juz po raz drugi nie pomaga nam wygrac ważnego meczu. Jak to w końcu jest z tą jego miłością do Rybnika ? Do Rybnika , czy do naszych kibiców pieniędzy ,które zostawiamy w kasach stadionu?
    A co na to wszystko nasi działacze? Podobno go jeszcze obrażali przez telefon. A przecież oni też go kochają?
    Skomplikowane to wszystko.....

    Miłego wybierania nowego prezesika!!!

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Według mnie obecny zarząd, jest najmniej winny sytuacji
    jaka w tej chwili panuje w Rybniku,za ich rządow zawsze była kasa o którą dzisiaj niełatwo.I wątpie czy ktoś inny,osiąngnął by więcej z tym składem (KSM).
    Osoba która jest odpowiedzialna za skład nie myslała w tamtym sezonie otym żeby obniżyć ksm a były takie możliwości.
    Kolorz chciał wiosną wzmocnić się CZERWINSKIM,ale trener
    stwierdził że to zły duch ,a pozatym nie bardzo pasuje do
    składu,i to jak również zawieszenie Szuminy na MMPPK W 2001
    (na wniosek trenera )roku,można mu przypisać jako błędy, nic pozatym niemam mu do zarzucenia,był od załatwiania kasy
    wywiązał się w 100%,a wynik sportowy to sprawa trenera,a skoro trener już wiosną podczas ustalania składów wiedział że w takim zestawieniu nie awansujemy to mógł się podać do
    dymisji,ewentualnie podać do publicznej wiadomości że owszem zostaje w Rybniku ale za wynik nie odpowiada,gdyż zarząd nie pozwoli mu ułożyć składu według jego koncepcji i
    wtedy byłby OK.

    POZDRAWIAM

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ooooooooooooo, następny "pachołek" (bez osobistej urazy) KOLORZA.... Walne coraz bliżej- i takich głosów coraz więcej. Też zaczynam lepiej myśleć o NASZYM prezesie, no bo jak do biedaka ma dojść, że powinien ODEJŚĆ, skoro ciągle są ludzie patrzący w miego jak w święty obrazek???

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tak Anethos77 najlepiej goscia nazwac "pacholkiem" Kolorza, bo jak on moze moze miec inne zdanie i w dodatku bronic tegoz "przestepce". Jakie on to przeciez pieniadze zalatwil? Jaka to jest roznica pomiedzy Rybnikiem a Grudziadzem np.? Zadna:-)
    Zaznaczam ze nie jestem za pozostawieniem Kolorza na stanowisku Prezesa ale trzeba mu przeznac ze za jego prezesury byly przynajmniej jakies pieniadze i to jest chyba wystarczajacy powod by "nie wywozic go na taczkach" co niektorzy juz tu planuja:-)
    Do wyborow coraz mniej czasu a jakos nowych ludzi za bardzo nie widac, no chyba ze "wspanialy, fenomenalny orgazizator kilku imprez w Rybniku i najodpowiedniejszy czlowiek na te stanowisko, Pan A. Skulski."

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przykro mi, ale ludzie są w Rybniku, którzy mogliby i chcieliby się klubem zająć, nie zwiazani z aktualnym zarządem. Ale wszyscy w zarządzie tak kurczowo trzymają się swych stołków, że nikt nie da rady sie przepchnąć. Oni nikogo nie potrzebują. Widziałam to na własne oczy. A ktoś nowy MUSI przyjść, po prostu. To wg mnie jeden z ostatnich krzyków rozpaczy zużla w Rybcu, jak się nic nie zmieni, pójdziemy szybciutko prosto do samego dna. Ja nie chcę Kolorza na taczkach wywozić, może odejść jak człowiek z honorem, nikt mu w tym przeszkadzać nie będzie. Może z nami porozmawiać, zamiast podszywać się pod nik "fanka" i robić z nas idiotów. Nie dostanie jednak od nas nic innego, niż to, co sam nam daje. Na szacunek musi sobie zasłużyć,bo na kredycie zaufania już jechać nie da rady. A to, że jakieś pieniądze załatwił - super, tylko co z tego, skoro tak głupio je wydał?
    Ja już po prostu nie mogę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Snaker i OLO67
    No tak to bywa. Wiem, że macie swoje zdanie, które szanuję. Ale wierzcie mi, że naprawdę nie macie zielonego pojęcia o sytuacji w klubie. Są niestety takie sprawy, o których nie wypada mówić na forum tylko w swoim gronie. OLO pisze, że zarząd zrobił dobrze, była kasa. W Rybniku zawsze była kasa. Powiem ci jedyną ciekawostkę bo może o tym nie wiesz. Od dziesięciu lat nasz klub nosi nazwę RKM i cały czas w zarządzie są te same osoby, następują tylko małe roszady na stanowiskach. To jest właśnie przyczyna nie awansowania, ciągle Ci sami ludzie, którzy nie potrafią umiejętnie zarządzać. Wtrącanie się w sprawy trenera to tylko jedna z wielu rzeczy.
    podzrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Snaker i OLO67
    Wtrącanie się w sprawy trenera to tylko jedna z wielu rzeczy.
    To juz jest inna rzecz. Jak trener sobie na to pozwoli to juz jest jego sprawa. Ale to juz bylo poruszane w innym watku.

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Kolorza i kasy to trzeba przyznać,że umiał ją załatwić.Choć tak nie do końca.Zarząd pod jego kierownictwem pozawierał długotrwałe umowy ze sponsorami na wpłacenie kasy, której teraz w Rybniku brakuje. Po prostu część firm po przegranym meczu z Zielonką wycofała się ze swoich obietnic. To Kolorz chciał być menegerem zespołu, ale tej funkcji zarząd mu nie powierzył, choć i tak skład ustalał, tylko nieoficjalnie.To zarząd źle podpisał kontrakty z Węgrzykiem , Pawliczkiem, Karlssonami.To przez zarząd Chromik prawie cały sezon przesiedział na ławie oraz większość Szombierski.Na tych dwóch młodych, rozwijających się zawodnikach trzeba było oprzeć skład,a nie na Pawliczku i Szmidzie.Największą głupotą zarządu było odsunięcie od składu Węgrzyka w meczu u siebie z Zielonką.Zarząd popełnił bardzo dużo błędów i powinien odejść w całości,a Kolorz niech zaloguje się na forum (jeśli boi się zorganizować spotkania z kibicami) i niech przedstawi swoje racje,bo ostatnio pologowało się kilka osób i zaczynają bronić prezesa.

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadza sie Kaniakaniowski. Niestety nie siedze w klubie i domyslam sie ze o wielu rzeczach ktore tam sie dzieja nie mam pojecia. I zgadzam sie rowniez z tym ze ci ludzie siedza tam juz od dluzszego czasu ale (tylko zeby na mnie gromy sie polecialy:-) ) mimo wszystko nie bylo tak zle zeby teraz jechac z nimi jak z "lajnem". Moze gdyby wczesniej zareagowali na fatalne wystepy Wegrzyka byloby lepiej i walczylibysmy dalej o awans no ale popelniono szereg bledow i jak zwykle nie awansujemy. To juz przeciez taka nasza tradycja:-) Ale czy Skulski ktorego tak tu zachwala Mr.Hit jest osoba nowa??? niestety narazie nikt mi na to nie odpowiedzial. Wiec moze ty Kania cos o nim opowiesz? (zaznaczam ze moge sie myslic, ale czy nie zasiedzal juz czasem w ROWie)
    Moim skromnym zdaniem klub powinien objac Bogaty Biznesmen ( obyloby sie moze bez przekretow) z wplywami, no ale ktory zdrowo myslacy czlowiek zechce wejsc do tego Rybnickiego piekelka, gdzie kazdy pod kazdym dokli kopie???

    Pozdrawiam

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •