Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 157

Wątek: Cegielski kontuzjowany!

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W odwecie jest jeszcze Gert Handberg
    Ciekawe za co ten odwet? ;) :) :)

    Mówcie co chcecie ... Cegła nie ma jechać na żaden Rybnik, żaden Rzeszów. On musi się kurować. Sam podejmie decyzję czy pojechać w Vojens i w Gnieźnie 29.9 ... jeśli nie pojedzie to będą walczyć pozostali ...
    Krzysiu, wracaj szybko do zdrowia, bo bez Ciebie boję się o wynik :P

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ja juz nie wiem co mam o tym sadzic kazdy pisze inaczej i komu tutaj wierzyc ?? Chyba Krzysztof nie bedzie za wszelka cene startowal z tak powazna kontuzja mozna startowac w 1 zawodach i poznij jakas przerwa napodreperowanie z drowia a niby co on ma jechac w czwartek z Rybnikiem w sobote w GP niedzeila Start - ZKZ no cos mi sie nie chce wierzyc ze jest to realne ale moze sie myle a co bedzie jezeli on wystartuje na sile i nic nie pokaze wtedy kontuzja sie jeszcze bardziej poszerzy i wtedy dopiero bedzie cienko !!

  3. Powrót do góry    #93
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety ale pech nie ominol takze Startu.Wszystkie 3 liczace sie druzyny do czasu RKM :( zostaly oslabione kontuzjami.Zaczelo sie od Romanka ,pozniej Svab i teraz Cegla.Szkoda ze awans nie mogl sie roztrzygnac w najsilniejszych skladach wtedy na pewno emocje byly by jeszcze wieksze a tak nie mozemy ogladac najlepszych zuzlowcow.
    Pozdro-Skorupa
    Krzychu kibice z Rybnika sa z Toba!!!!!!!!!

  4. Powrót do góry    #94
    Początkujący
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dużo zdrowia i to szybko dla Krzysztofa.
    Do kibiców Gniezna - nie martwcie się wierzę, że w przyszłym roku będziemy się emocjonować na derbach Wielkopolski, jak za starych dobrych czasów.

    Pozdrowienia dla wszystkich

  5. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście

    kayet

    Mozesz mi wierzysz ze baaardzo wielu z nas czeka na te derby, z tym ze niestety jak narazie to odjechaly w sina dal...

    Jest mi strasznie szkoda Cegły, ale mozemy rowniez mowic o szczesciu w nieszczesciu. Patrzac na ten upadek naprawde cieszmy sie ze to "tylko" kostka. Wypadek wygladal makabrycznie...

    Szybkiego powrotu do zdrowa!!!
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  6. Powrót do góry    #96
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Miom zdaniem jeśli Cegła będzie mógł jechać w jednych zawodach(ponieważ na więcej niż jedne nie będzie miał sił) to wybierze GP.Zresztą nie dziwiłbym się mu.Jak pojedzie w Vojens to ma szanse na dziesiątke.Zaczyna od turnieju głównego i założe się że nie odpuści sobie tego startu(nawet jak nie będzie w pełni zdrowy) i będzie chciał zdobyć więcej niż 5 pkt.A Start jak pojedzie w meczu z nami bez Cegły to nasze szanse wzrosną z 30% na 65%.Poczekamy zobaczymy jak będzie toczyła się walka Cegły o powrót do sprawności fizycznej i czy powróci do niej przed GP Danii i meczem z Falubazem.

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Takie jest już niestety życie sportowca, a w szczególności żużlowca, że jest on narażony na kontuzje. Niestety ta dosięgła również Cegłe w przełomowym momencie. No cóż Cegle pozostaje życzyć zdrowia a chłopakom ze Startu, że w tym meczu pojechali na 100% i pokonali ZKŻ, jednocześnie dedykując zwycięstwo Krzyśkowi.

  8. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Mimo to ze jestem z Zielonej Gory jestem za Cegielskim i ja sie nie ciesze ze np nie pojedzie z nami bo cala druzyna Gniezniejska pracowala na tens sukces caly rok i uwazam ze im sie nalezy ekstraliga a nie nam bo sa po prostu lepsi od nas .
    Widzę Bullet, że kibol jesteś. Co Ty za bzdury wygadujesz???!!!! Ty jesteś kibic Falubazu???!!!!

    Zgadza się Start wygrał z nami zupełnie zasłużenie, ale sezon się jeszcze nie skończył. I bezwzględu na to czy Cegielski pojedzie czy nie ( ja mimo wszystko twierdzę,że pojedzie ) to jedziemy do Gniezna po zwycięstwo. Co nam innego pozostaje??? Trzeba w to po prostu wierzyć. Niby dlaczego nam nie należy się extraliga???
    Mam nadzieję, że takich niedowiarków jak Ty jest w tym mieście znikoma ilość.

    P.S I pokaż w końcu swoje oblicze i zjaw się na naszym spotkaniu!!!!!

    Pozdro!!!!
    Wyznawca Falubazu


  9. Powrót do góry    #99
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest tylko 1 % szans, że Krzysztof wystąpi w Vojens. W jednym z wywiadów stwierdził, że nie pojedzie tam tylko po to, żeby podpisać listę startowa i zainkasować 5 punktów, woli, żeby w jego miejsce pojechał ktoś inny.... prawdziwy sportowiec....
    Wygląda na to, że w meczu z nami, czyli z ZKŻ-em nie wystąpi, więc mamy farta i miejmy nadzieje, że go wykorzystamy.. Jak wygramy, to pewnie Start powalczy w barażach i też wejdzie do e-ligi, bo też mu się to należy... jak przegrywac to po uczciwej walce...

  10. Powrót do góry    #100
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kochani Bandyci
    Przygotujmy się że Cegła pojedzie musimy być maxymalnie skoncentrowani. W 1992 roku w Gdańsku też startowaliśmy po 2 pewne punkty i co ?? 50-39 w plecy i kolejne mistrzostwo poszszło.Z Cegłą czy bez jeździmy na wyjeździe i każdy gnieźnianin będzie podówjnie umotywowany.A więc koncentracja i walka.
    WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

  11. Powrót do góry    #101
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Druzyna Startu juz nie raz potwierdzala, ze w przypadku kontuzji jednego z liderow reszta mobilizuje sie podwojnie. Wydaje mi sie, ze Startowcy bez Cegly , ale za to z toniczkiem pokonaja falubaz 50-40. Jeszcze wierze jednak, ze Cegla pojedzie i wtedy 54-36.

  12. Powrót do góry    #102
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,681
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    Oto co w dzisiejszej "Lubuskiej" można przeczytać:
    "W sobotniej Grand Prix Europy w Chorzowie K. Cegielski uczestniczył w groźnym wypadku. W poniedziałek przeszedł zabieg zespolenia złamanej kostki w nodze. Nie ma założonego gipsu, ale proces rehabilitacji trwa w takich przypadkach co najmniej cztery tygodnie.
    - Swoje szanse na występ w Grand Prix w Duńskim Vojens, 28 bm., oceniam na jeden procent - powiedział Cegielski.
    - Wprawdzie nie jest tak źle, jak się początkowo wydawało, bo kostka jest uszkodzona tylko od wewnętrznej strony i nie doszło do skręcenia stawu, ale i tak rehabilitacja w takich przypadkach trwa około czterech tygodni. Spróbuję ją przyspieszyć, jednak do turnieju w Vojens zostało już bardzo mało czasu. Nie pojadę tam tylko po to, aby podpisać listę startową i zainkasować pięć punktów. To i tak mi nie pomoże awansować do pierwszej dziesiątki, a byłoby nie fair. Nie chcę nikomu blokować miejsca. W Vojens wystąpię tylko jeśli będę w stanie rywalizować na torze.
    W dniu następnym, po zawodach w Vojens, odbędzie się mecz Pulsu Startu z ZKŻ quickmix. Można więc przypuszczać, że skoro K. Cegielski nie wystąpi w Danii, nie będzie także w stanie bronić barw gnieźnieńskiego klubu w spotkaniu z zielonogórzanami."

    Mi osobiście wydaje się że dla Cegielskiego występ w Gnieźnie jest ważniejszy w tej sytuacji. Więc raczej je sli ma wystapić to w Gnieźnie, z bólem w Vojens nic nie osiągnie
    (oprócz 5 nic nie dających mu punktów)

  13. Powrót do góry    #103
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak sie nie oficjalnie dowiedziałem Krzysztof pojedzie 29 wrzesnia,z pewnych zródeł wiem ze jest szyty specjalny but usztywniajacy kostke dla Krzysztofa.
    Tak wiedz kibice z Zielonki nie liczcie na to ze w meczu z wami nie pojedzie.Pojedzie zdobedzie 12 pkt. "....a Puls Start Gniezno bedzie w Ekstralidze"
    Tak wiedz ZielonoGórzanie szykujcie sie na baraze
    POWODZENIA !?

  14. Powrót do góry    #104
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    m_k

    ale zcy uważasz że w takim bucie i tak poobijany będzie sprawny na 100% ??? czy może będzie bardziej mysleć o swojej nodze niż o wyniku ? Ciekawe kto będzie lepszy nie w pełnej dyspozycji Cegła czy sprawny Kasper ? Jeśli nie daj BOŻE ktoś mu wjedzie w tę nogę to chłopak może mieć już na długo pozamiatane w tym sporcie !
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    SWIR

    OK zgadzam sie z toba ,ale Krzysztof jest inteligentnym chłopakiem i jezeli uwaza ze da rade jechac to jest w pełni swiadomy dalszych konsekwencji w przypadku jakies wywrotki.
    Cegielski ma kontuzje nogi i sie wacha ,a SUllivan z o wiele powazniejsza kontuzja zapowiada ze w niedziele wspomorze Włókniarz w walce z Polonia

  16. Powrót do góry    #106
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,681
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    A po kiego Sullivan ma jechać w niedzielę i się niepotrzebnie narażać jeśli ma niezaleczoną kontuzję i jeszcze szanse na mistrza świata? Przecież Włókniarz i tak już wyżej w tabeli nie wskoczy ani nie spadnie. Czyżby Sulli nie miał głowy?

  17. Powrót do góry    #107
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Waldzior

    Na stronie www.przeglad.zuzlowy jest wypowiedz z Sullivanem ,i mówi ze pojedzie w niedziele.

  18. Powrót do góry    #108
    Początkujący
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    szkoda krzysia !!!

    Mimo iz jestem rodowitym zielonogórzaninem bardzo lubie Krzysia Cegielskiego. Dla mnie jest (albo był) najlepszym zawodnikiem w Polsce. Był to jedyny zawodnik w Polsce który mógł zdetronizowac T.Golloba. Życze mu szybkiego powrotu do zdrowia. Prawda jest taka, że nie powinno się cieszyć z czyjegos nieszczęścia, ale wiadomo jak to jest. Serce mówi co innego a głowa co innego :)))))) Falubazy jak nie wykorzystają szansy na awans w Gnieźnie to już szkoda słów. Pozrawiam wszystkich

  19. Powrót do góry    #109
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,681
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach

    m_k

    Jak to mówi jeden z Gnieźnian (chyba START) pożyjom uwidiem. Mi się jednak wydaje z uwagi na to co napisałem powyżej że nie pojedzie w niedzielę (nawet nie wiadomo czy w sytuacji Włokniarza w ogóle zechcą skorzystać z jego usług). Mecz z Polonią to nie przelewki - na pewno będzie bardzo ostra walka bo przecież Polonia ma szanse na mistrza więc przy niecałkowitej dyspozycji wydaje mi się że Sulli za dużo by ryzykował.
    Hehe ale co my tu o Sullim jak temat Cegielski :)

  20. Powrót do góry    #110
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    wielka szkoda krzyska.liczylem na start gniezno i bylem pewny ze awansuja do extraligi
    jest jeszcze szansa na awans choc bedziecie musieli powalczyc.

  21. Powrót do góry    #111
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    945
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wywiad z K.C. w radio gniezno z ostatniej chwili. W meczu z ZKZ na 100% nie jedzie, start z Kasperem przystapi do tego meczu. pozdr.
    TOMEK GOLLOB wystąpił w 28 Wielkich finalach: 10-I, 2-II, 6-III, 10-IV, czy to wymaga komentarza? Jest wielki!
    Ukryta zawartość
    THE ONLY EASY DAY, WAS YESTERDAY

  22. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    skoro tak...no to baraze...miejmy nadzieje ze na baraze Krzysiek sie wykuruje i damy jakos rade Wybrzezu. Ech...pozostaje nam zaspiewac: "A mialooo byc tak pieknie...."
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  23. Powrót do góry    #113
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bardzo mi się podoba to że ludzie z Gniezna uważają że jeśli nie będzie cegły to nie wygrają, czemu tylko ja nie podzielam tego optymizmu ??? Ale na mecz i tak pojadę :)
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi sie ze Start bez Cegielskiego jest wstanie wygrac ten mecz,jezeli Kasper pojedzie w granicach 8-9 pkt.to Start bedzie swietował awans z I miejsca.
    A jezeli nie wygraja bo taka ewentualnosc tez biore pod uwage to na baraze z Wybrzezem Cegła juz powinien jechac ,i wtedy przy pieczetujemy awans

  25. Powrót do góry    #115
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tomeczello!!!!!!!!!
    Ten wywiad w Radiu Gniezno co był dzisiaj był nagrany w poniedziałek i Cegła powiedział, że daje 1% szans na start w meczu z Zielonką (a nie że napewno nie pojedzie) i o tym wywiadzie już dużo się mówiło na tym forum.
    Co nie zmnienia faktu, że do czwartku 26.09 nie bedzie wiadomo, czy Cegła jedzie w GP i z Zielonką czy nie.
    Jak juz wspomniałeś o tym wywiadzie, to Radio Gniezno podało jeszcze , że nasz dobry wujek Grajewski zaproponował leczenie w Niemczech, ale Cegła odmówił twierdząc, że w Gorzowie ma swoich, dobrych lekarzy i nic więcej na dzien dzisiejszy nie można zrobić!!!!!!!!
    Teraz pozostało tylko czekać i zyczyc Krzyśkowi dużo zdrowia.
    Może trochę nie na temat, ale ......w Rzeszowie i Rybniku wystąpi Kasper, natomiast 29.09 ma ligę we Włoszech i jeszcze nie wiadomo gdzie wystąpi!!!!!

  26. Powrót do góry    #116
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja nadal twierdze, ze z Cegla czy bez Start Gniezno pokona falubazow! Jestesmy po prostu lepsi! Jak nie wierzycie przyjedcie 29.09 i sie przekonacie!

  27. Powrót do góry    #117
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zielonogórskie proroctwa...

    ...,ktorych to nasluchalem sie po meczu z ZKZ-tem na tamtejszym parkingu pod Aralem staly sie faktem. Trzech skrzywionych psychicznie kibicow Falubazu mowilo, ze w meczu w Gnieznie wygraja, bo...Cegla bedzie mial kontuzje. Nie moge tego dzis przezyc...
    Ale trudno stalo sie. Teraz Start musi pokazac, wlasnie w tym meczu z Zielona, ze nie jest "zwykla zbieranina zawodnikow z rolniczego miasta" jak sadza niektorzy, ale prawdziwa, walczaca DRUZYNA. Nalezy wierzyc w chlopakow i liczyc, ze mobilizacja w zespole (zarowno sprzetowa i psychiczna) bedzie niosla naszych do zwyciestwa, ktore wcale nie jest rzecza niemozliwa. Mamy przeciez atut wlasnego toru i mimo wszystko bardziej wyrownany ZESPÓŁ. Zielonogorzan moze zgubic ich pewnosc siebie, a juz nie takie rzeczy w zuzlu sie dzialy.
    Trzeba byc obowiazkowo na stadionie i wesprzec Startowcw maksymalnym, makabrycznym dopingiem :), a nie zalamywac rece i sluchac w radiu (bo zal na bilet jak Cegly nie ma). Teraz my tez musimy pokazac jakimi jestesmy kibicami byc z druzyna na dobre i na zle.

  28. Powrót do góry    #118
    Początkujący
    Dołączył
    18-09-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Cegla nie jedzie-tym lepiej dla nas

    Dlaczego wszyscy oprocz swira uzlaja sie nad cegielskim??
    Rozumiem ze kibole z gniezna moga byc wkurzenie ale Kibice falubazu "na dobre i na zle" chca zeby wrocil-po co? zebysmy nie awansowali
    Jedynym na tym forum normalnym zielonogorzaninem jest...swir
    i ja oczywiscie :) narazie 29 wrzesnia wygrywamy 48 42
    HEJ HEJ FALUBAZ!!!!
    Swir oni sa chyab nie normalni :)...

  29. Powrót do góry    #119
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak se czytam te wasze wypowiedzi i np kibic costam dalej jest pewny ze cega pojedzi bo ma to info od jakiejs kolezanki a pozniej mowi ze nie pojedzie hehehehe , chyba nawet sam cegielski nie wiem czy pojedzie bo to zalezy od jego stanu zdrowia, i wlasnie ten temat prowadzi tylko do klotni miedzy kibicami zkz a start bo jak mowia startowcy my sie smiejemy z kontuzji ich zawodnika , tylko pamietajmy 1 wrzesnia my bylismy bez hamilla teraz wy bez zegly zibaczymy kto jest silniejszy bez swojego lidera !!!

    do zobaczenie 29

  30. Powrót do góry    #120
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko, ze u was hamill mogl jechac bo wczesniej juz startowal, ale wy wybraliscie wariant bez amerykanina.Z Cegla jest inaczej!

  31. Powrót do góry    #121
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    skad wiesz ze hamill mogl jechac? przeciez on odczuwal jeszcze skutki kontuzji i dwa wazne wydarzenia (GP i liga) byly ponad jego sily. wybral GP wiec nie mogl jechac w zielonej, poza tym nie startowal pozniej takze w innych ligach!!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  32. Powrót do góry    #122
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurde, ale jaja Kibicsks jest członkiem zarządu ZKŻ, bo wszystko wie lepiej od nas(zielonogórzan). Otóż Hamill odmówił przyjazdu, anawet jeśli byśmy go ściągneli na siłe, to idź weź rower (bo napewno jesteś za młody na auto), wypij z 1,5l wina (wiem, że nie możesz pić bo jesteś za młody, ale trudno) i pojeździj sobie...

  33. Powrót do góry    #123
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko, ze u was hamill mogl jechac bo wczesniej juz startowal, ale wy wybraliscie wariant bez amerykanina.Z Cegla jest inaczej!
    CO ZA BZDURY!!! Przeceiż po Gp Hamill odczuwał skutki kontuzji i nie jechał jeszcze przez chyba 2 tygle ani w Polskiej , ani w angielskiej ani w szwedzkeij lidze, tak wiec nie mów że móg jechac, gdyby był sprawny to by pojechał
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  34. Powrót do góry    #124
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gnieźnianie czy ktoś umarł ???

    Smętno i nudno robi się na forum, bo część kibiców z Gniezna zaliczka tzw. dolinę. Kontuzja Krzyśka faktycznie wydawała się, że to pikuś, bo zaraz po upadku wstał i poszedł do parkingu-...poszedł bo był w szoku i nie czuł bólu. Potem z minuty na minutę ból narastał. Muszę co poniektórych "swoich" sprowadzić ze snu na ziemie i napisać, że Cegła, w tym dniu na bank nie wystąpi (kibicsks i LOLO nie łudźcie się)- a moje info nie od koleżanki, a z bardzo dobrego źródła. Żeby nie było, że Was moi drodzy koledzy z Gniezna dołuje to stwierdzę fakt, który Was na pewno podniesie na duchu w ten miły weekendzik (sorki Zielonogórzanie, nie lubię jak u nas jest pogrzebowa atmosfera):
    "Za wysokie gnieźnieńskie progi, na niskie zielonogórskie nogi"...

  35. Powrót do góry    #125
    Początkujący
    Dołączył
    20-09-2002
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    zielonogorskie marzenia nie do spelnienia

    mnie dolina wujku kochany nie dotyczy
    wierz ba... jestem pewien ze cegla sobie takiego meczu nie odpusci
    tak jak nie odpusci sobie go jakub andrzej G.!!!!
    a zielonka niech sobie jeszcze troche pomarzy!!!
    29.wrzesnia zejdzie wkoncu na ziemie po calorocznym gdybaniu a my wujaszku kochany wypijemy szampanika na gnieznienskim ryneczku!!!
    pozdrufka
    ---------------------------------
    pyrlandia forever!!!!!!!!!!!!!!!!
    boj sie ekstraligo-Orly wracaja!!!!!!!

  36. Powrót do góry    #126
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2002
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ..........

    masterD ty chyba sam nie wiesz co mowisz... hyhy!!cegla nie pojedzie na 100% w meczu z Zielona Góra !!
    ma gosc kontuzje i wie na czym stoi nie bedzie narazal swojej kariery i zdrowia dla jakiegos tam "przecietnego" klubu bo za rok i tak nie bedzie jezdzil w gnieznie...hyhy!!

    zobaczymy na co stac "ten wyrownany sklad" bez cegly!!!
    29.09.2002 dojdzie do wspanialego rewanzu a Zielona Góra bedzie swietowala awans do EKSTRA !!!!!!

    wszystki pyry laczcie sie "ale i tak nie bedzie was stac na zrobienie tak wspanialej oprawy meczu jaka byla w Zielonej Górze"
    POZDRAWIAM!

    P.S
    a wyc tam w ogole macie rynek??? hyhyhy

    HEJ HEJ FALUBAZ!!!

  37. Powrót do góry    #127
    Początkujący
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kilka zdan odpowiedzi

    witam wszystkich

    kibice z ZG mówią, że Hamill miał kontuzję i nie mógł jechać.. ale w Grand Prix pojechał tak czy nie ? Co więcej nie jechał byle jak, ale na swoim poziomie - po kontuzji nie było widać śladu...
    Tak więc jakiekolwiek usprawiedliwianie się tym faktem jest imho niedorzeczne...
    A, że odmówił jazdy... to już inna sprawa - tak sobie wychowaliście zawodnika, że olewa klub w najważniejszym momencie... Cóż...
    Nie czas na gdybanie teraz... (poza tym zauważyłem, że sami kibice z ZG się plączą w zeznaniach - jedni mówią, że był niesprawny a inni, że odmówił itp..).. mecz był przegraliście - musicie wygrać teraz... nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem..

    Nazywanie Startu klubem "przeciętnym" przez niejakiego Beara... jest krótko mówiąc żałosne. Przypominam, że ten "przeciętny klub" jest obecnie na pierwszym miejscu w tabeli i co więcej ten "przeciętny" klub wygrał w Zielonej Górze... i to ten przeciętny klub ma w tej chwili największe szanse na wejście do e-ligi z pierwszego miejsca... Obrażasz nie tylko Start, ale i kluby będące za nim w tabeli (także Falubaz..) - skoro bowiem przeciętny klub prowadzi.. to jak nazwać te które są za nim..?

    Czy nie będzie nas stać na zrobienie wspaniałej oprawy ? Tego nie wiesz Ty, nie wiem ja, nie wiedzą inni... a jak będzie zobaczysz 29 września (o ile puszczą Ciebie rodzice)

    Jeśli chodzi o rynek.. no coż... Tak się składa, że rynek w Gnieźnie jest i to dość ładny (szczególnie wieczorem)... Mamy też Katedrę, Wzgórze Lecha, skarbiec z bezcennymi rzeczami, relikwie Św. Wojciecha, oraz spory wkład w historię naszego państwa (spory na tyle, że o Gnieźnie piszą w książkach dla najmłodszych..).. A co tam jest w Zielonej Górze ? (deptak zawsze mi się podobał...)




  38. Powrót do góry    #128
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Darksky

    Słuchaj,przeceiż było poiwedziane że on "olał" nie tylko nas ale i Smederne oraz Coventry, Billy jechał w GP żeby sprawdzić czy może jeździć i walczyć skutecznie. Po zawodach odzczuwał skutki kontuzji i nie jechał jeszcze przez pare tygli, zrozum, on nas nie olał, gdyby tak było to jeździł by w tym czasie w innych ligach,a sie kurował
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  39. Powrót do góry    #129
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    darky zwroc uwage na fakt, iz hamill nie jechal jeszcze dlugo po turnieju GP, a wiec musialo cos mu dolegac,nie?
    teraz inna sprawa. zwroccie uwage na fakt ze po porazce z wami w zielonej malo kto mowil ze przegralismy bo nie bylo hamilla, wiekszosc forumowiczow jak najbardziej docenialo osiagniecie gniezniam. wy natomiast (nie twierdze ze ty)na poczatku sezonu pisaliscie co by bylo gdyby jechal u was cegla, teraz znowu cegla moze nie jechac i juz gdybacie. reszte sobie dopowiedz...
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  40. Powrót do góry    #130
    Początkujący
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    falubazz

    uściślając - nie jechał przez 11 dni.. a nie "parę tygodni"... poza tym przypominam, że liga szwedzka w zasadzie zakończyła jazdę 3 września więc nijak Billy mógł tam jeździć....

    jeśli chodzi o występ w GP - zupełnie nie rozumiem zawodnika, który nie będąc w pełni sprawnym ryzykuje wyjazd na tor w mistrzostwach świata... ryzykuje nie tylko swoim życiem, ale i innych żużlowców.. (gdzie jest jakaś komisja lekarska, która dopuszczałaby TYLKO zdrowych zawodników na start.. ?!?!)

    Rozumiem więc Krzyśka, który najprawdopodobniej nie pojedzie w GP i odda swoje miejsce komuś innemu...

    Jeśli zaś chodzi o wypowiedzi - nie było Cegły, nie było Hamilla... no cóż pisanie, że Gniezno usprawiedliwiało się Cegła, a ZG nie, jest na wyrost.. robili tak i jedni i drudzy... wystarczy przeglądnąc archiwum...

    DarkeSky

  41. Powrót do góry    #131
    Początkujący
    Dołączył
    20-09-2002
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    winobarnie sie skonczylo a ty jeszcze na promilach?

    masterD ty chyba sam nie wiesz co mowisz... hyhy!!cegla nie pojedzie na 100% w meczu z Zielona Góra !!
    ma gosc kontuzje i wie na czym stoi nie bedzie narazal swojej kariery i zdrowia dla jakiegos tam "przecietnego" klubu bo za rok i tak nie bedzie jezdzil w gnieznie...hyhy!!

    zobaczymy na co stac "ten wyrownany sklad" bez cegly!!!
    29.09.2002 dojdzie do wspanialego rewanzu a Zielona Góra bedzie swietowala awans do EKSTRA !!!!!!

    wszystki pyry laczcie sie "ale i tak nie bedzie was stac na zrobienie tak wspanialej oprawy meczu jaka byla w Zielonej Górze"
    ledwo wygraliscie z nami jak jechalismy bez cegly-pisaliscie ze to nie byl fuks ale najwazniejsze sa dwa punkty dla zielonej
    wygralismy zdecydowanie u siebie mimo poczatkowego pecha to pisaliscie ze bylo wyrownanie i ze "gdybyjechal andrzej"
    wygralismy u was to nadal smieliscie sie odzywac!!!!!!!!!!!
    paranoja!!!!!!!!!!!!!!!
    falubazy opamietajcie sie
    dostaniecie u nas i wtedy nie wierze ze zejdziecie w koncu
    na ziemie!!!!!!!!!!!!!

    wasz zespol:
    pedersen i hamill -fenomenalni obcokrajowcy,
    kurman- b.dobrze zapowiadajacy sie junior lizany na dupcie ,
    kuciapa-jak sama nazwa wskazuje...
    kujawa-ja proponuje oddanie tytulu,
    stojan-dzieki fenomenalnym wystepom przeciw rzeszowskim"osiolkom" zostal okrzykniety "dobrym zawodnikiem"-niesamowite...
    dziadzia andrzej- ostatnio mu nie idzie wiec woli sie rzucac pod przeciwnika...
    macie cos tam jeszcze.............???

  42. Powrót do góry    #132
    Początkujący
    Dołączył
    20-09-2002
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    zielona gora-kolebka cywilizacji

    wszystki pyry laczcie sie "ale i tak nie bedzie was stac na zrobienie tak wspanialej oprawy meczu jaka byla w Zielonej Górze"

    a wyc tam w ogole macie rynek??? hyhyhy
    mamy wspanialy rynek jak przystalo na pierwsza stolice polski
    a u was co???
    tanie wino i koniec.....

    co do pyr to jestem dumny ze mieszkam w pyrlandii!!!!!!!!

    co do oprawy meczu to w klubie sa juz baloniki czerwone i czarne-20000,oraz 20000 serpentyn, poza tym po meczu na rynku bedzie super impreza
    bo MY w przeciwienstwie do was bedziemy mieli co swietowac!!!

  43. Powrót do góry    #133
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    zebys sie jeszcze nie zdziwil co my tam jeszcze mamy! przypomne ci nasz ostatni sezon w pierwszej lidze. otoz takze przegralismy wtedy u siebie z rzeszowem i to wyzej niz z wami, pozbieralismy sie i wygralismy dwa razy w rzeszowie. moze byc podobnie u was i co wtedy napiszesz?!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  44. Powrót do góry    #134
    Początkujący
    Dołączył
    20-09-2002
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zebys sie jeszcze nie zdziwil co my tam jeszcze mamy! przypomne ci nasz ostatni sezon w pierwszej lidze. otoz takze przegralismy wtedy u siebie z rzeszowem i to wyzej niz z wami, pozbieralismy sie i wygralismy dwa razy w rzeszowie. moze byc podobnie u was i co wtedy napiszesz?!
    wtedy rzeszow a teraz start
    wy wtedy pechowo i przypadkowo przegraliscie...
    a teraz nie mieliscie pecha tylko jestescie slabsi
    wystarczylo byc na meczu i patrzec na roznice sprzetowa!

  45. Powrót do góry    #135
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    a skad wiesz jak nasi sie przygotuja na mecz z wami pod wzgledem sprzetowym? wiem ze hucko skasowal sobie motor(rakiete!) podczas meczu z nami, sprzet jabola tez ucierpial! czy nowy(odremontowany) bedzie ciagnal tak jak tamte? tego niewiadomo. wiem natomiast ze cos sie ruszylo ze sprzetem huszczy. podczas ostatniego meczu jego czasy nie odbiegaly od czasow jakie wykrecal kurman, a to o czyms swiadczy, maszynka stojana tez lepiej ciagnie, wiec mysle ze stac go na 5 pkt. pederssen jest w wielkim gazie(ostatnie GP), sprzet po zmianie tunnera tez ma lepszy, wiec moze da sie wyprosic(bardziej pasuje slowo wyporzyczyc$$$) na uzyczenie swojego sprzetu innym.

    a co my jako zielona gora mamy ? napewno wieksze miasto niz wasze, wieksze wplywy jako ze jestesmy miastem wojewodzkim,a co najwazniejsze znacznie piekniejsze miasto!!. no ale troche odbiegamy od tematu!!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •