Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 157

Wątek: Cegielski kontuzjowany!

  1. Powrót do góry    #46
    Początkujący
    Dołączył
    15-09-2002
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]
    Z drugiej strony to Krzysiu powinieneś odpocząć tak długo jak tylko sie do przed Tobą następne zawody z cyklu SGP no i nowy sezon w e-lidze w barwach Zielonej Góry.

    jakiej Z-G jak narazie to nie slyszalem zeby jakies zakupy mialy byc robione zreszta jeszcze nie awansowalismy choc mysle ze nawet w barazach sobie poradzimy no ale poczekajmy do 29 wtedy sie wszystko wyjasni
    no chyba ze start strac punkty podrodze nie badzcie tacy pewni siebie na wyjazdach rozne rzeczy sie zdarzaja

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cegła z tego co slyszalem ma zlamana noge i najprawdopodobniej nie wystapi juz w tym sezonie, co najprawdopodobniej zadecyduje o tym ze start moze nie awansowac. Szkoda bo uwazam ze start najabrdziej jezdzi rowno w tym sezonie szkoda by bylo zjakby nie awansowali.




    Tz Lublin Tz


    pozdr

  3. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,681
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    Mi sie wydaje ze to zaslona dymna. Jakby Cegla mial taka kontuzje jak opisujecie to by nie deptal do parkingu po wypadku na GP tylko skorzystal by z otaczajacych go ludzi i z uniesiona do gory stopa opieral by sie o nich. Zobaczycie jak za dwa tygodnie bedzie hasal na GP.
    A co do swira hmmmmmm jestem w 100% pewien ze zdecydowana wiekszosc Zielonogorzan dobrze Cegle zyczy ale w duchu sobie mysli (oby tak nie wyzdrowial do 29). Sam bym wolal zeby nasze Falubazy pokonaly Gniezno 29.09 z Cegla co jest bardzo prawdopodobne majac na uwadze fakt ostatnich sukcesow Pedersena i powrotu do zdrowia Hamilla.
    Ale mimo to i tak uwazam ze Zielonogorzanie maja wieksza kulture niz Gnieznianie bo Ci nawet obrzydzaja nam zycie podczas umawiania sie na wyjazd do Gniezna wpisami "a po co chcecie jechac? pograc w kapsle?" itp.
    No czekam teraz na odpowiedzi szczegolnie kujona, kibicasks czy m_k. A gdzie szanowny wrog Zielonogorzan "tornister"? (no tak - to temat nie dla niego - wszak Cegla to Gnieznianin, ale jakby tu zajrzal i chcial pozostawic po sobie slad to na pewno by to bylo w jego stylu "I tak bez Cegly Start z Wami wygra" z wspanialym swoim "buahahahaha")

  4. Powrót do góry    #49
    Początkujący
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    CEGŁA, CEGŁA WRACAJ DO ZDROWIA.....

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Serdecznie współczuję Krzyśkowi, ja jestem z Tarnowa a "Cegła" to mój ulubiony zawodnik, jak sądzę przyszły mistrz świata:). Życzę mu serdecznie szybkiego powrotu do zdrowia. Krzysiek trzymaj się mocno i wracaj na tor!

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ogolnie jestem zadowolony po GP bo dwoch moich faworytow doszlo do polfinalu a jeden nawet do finalu(MIkael Karlsson)
    Jednak pozostal jakis niedosyt a mianowicie upadek Krzyska ktory byl wlasnie drugim moim faworytem.
    Siedzialem na 2 luku i wszystko widzialem z tylu wiec nie za dobrze ale wypadek masakra.
    Cegla przefruna linie mety !!!!!!!!!!
    Szkoda bo jechal ostatni i mogl spokojnie dojechac zawody a tak nie z wlasnej winy dorobil sie kontuzji.


    Wracaj do zdrowia Krzysiu bo ten ........ Gollob to jedna wielka kompromitacja

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie z Gniezna!!!!!!!!
    Nie róbcie się tacy święci!!!!!! Przecież gdyby to się stało (odpukać nikomu źle nie życzę) np. Kurmańskiemu lub Pedersenowi to byście się cieszyli, że będzie nam łatwiej wygrać. Taki jest los kibica!!!!! Nie ważne jak, byleby jego drużyna wygrała!!!!!!
    Oczywiście, że ja jestem bardzo za tym aby Krzysiek wystąpił w GP (są jeszcze szanse na pierwszą 10) i 29.09 z Zielonką, ale nic na siłe. Najważniejsze jest zdrowie zawodnika!!!!!!!!!!!!
    Pamiętajcie świete słowa Krzyśka:
    "Do Zielonej Góry, pojedziemy, wygramy i życie będzie trwało nadal a Puls Start Gniezno będzie w Extralidze"

    I niech tak się stanie!!!!!!!!!!

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mnie bierze obrzydzenie!!! Cegla w gp reprezentowal Polske a nie Start Gniezno, na dodatek byl najlepszym Polakiem tego dnia. Jak mozna pisac ze dobrze ze go nie bedzie na meczu z zielonka, czy z kims innym. On jechal z flaga polska na plastronie a nie z logo pulsu start gniezno!!!!!!!!!!!!!!

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Również życzę Krzychowi jak najszybszego powrotu do zdrowia. Chciałbym, aby do końca sezonu jechał we wszystkich meczach i wprowadził Start do eligi. A w GP powalczył o jeszcze lepsze miejsce. Do dziesiątki to pewnie sie nie załapie (Hamill nieco odstaje), ale przed nim kilku żużlowców z niewielką przewaga punktową. Wierzę w 11-12 miejsce!
    Pozdrawiam!

  10. Powrót do góry    #55
    Początkujący
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cegła, życze ci szybkiego powrotu do zdrowia i na tor. 29.09 pokażesz z Gnieznem kto w tym sezonie był najlepszą drużyną w I lidze. Jesteśmy z Tobą i zawsze będziemy.Kibice Stali. Cegła wracaj do Gorzowa tu jest twój klub i twoje miejsce.

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    487
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Cegła

    Życze Krzyśkowi szybkiego powrotu do zdrowia i do formy jaką prezentował dotychczas.

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mimo to ze jestem z Zielonej Gory jestem za Cegielskim i ja sie nie ciesze ze np nie pojedzie z nami bo cala druzyna Gniezniejska pracowala na tens sukces caly rok i uwazam ze im sie nalezy ekstraliga a nie nam bo sa po prostu lepsi od nas .

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak znam życie Cegła na pewno będzie gotów na 29-go.Bez niego mecz straci na wartości.Pojedynki Hamill Pedersen Kurmański z Cegłą będą super!!!!!!!
    Bez niego to nie będzie TEN mecz.
    WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2002
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mimo to ze jestem z Zielonej Gory jestem za Cegielskim i ja sie nie ciesze ze np nie pojedzie z nami bo cala druzyna Gniezniejska pracowala na tens sukces caly rok i uwazam ze im sie nalezy ekstraliga a nie nam bo sa po prostu lepsi od nas .
    Bullet - przesadziłeś !!!!!!

    Żaden z ciebie zielonogórzanin i patriota !!!
    Włazisz w tyłek bez wazeliny !!!!

    Jasne, że Gniezno pracowało na wynik cały rok, tak jak i ZKŻ !!Ale ty oczywiście tego nie widzisz, bo jesteś wypięty tyłem i nadstawiasz swój tłusty zad !

    Lepsi są, bo są 2 pkt do przodu ??
    A Falubaz to lenie i nie przykładali się do wyników spotkań, uganiali się w tym czasie za laskami na parkingu ???
    Każda drużyna z czołówki tabeli zapracowała sobie na szacunek i uznanie, szczególnie Gniezno i Zielona Góra, ale twierdzenie, że tylko oni pracowali cały rok - to nieporozumienie.
    Jednych ( RKM ) położyli włodarze klubu, innych (Jasol) problemy finansowe - ale każdy się starał !!
    Ale widać, ty jestes zapatrzony w swoje ukochane Gniezno i nie jesteś obiektywny.

    A kto jest lepszy - zobaczymy 29 września !! I obyś miał minę nietęgą po 15 biegu "kolego" z Zielonej Góry ...

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Waldzior o co ty masz problem do mnie ,przeciez nic tobie nie powiedziałem a ty wypisujesz jakies bzdury ze czekasz kiedy ja sie odezwie,nie rozumiem cie stary.

    A ciebie Muzykant przepraszam jesli cie uraziłem ale piszac ze mecz w Rzeszowie bedzie o pietruszke nie miałem na mysli ze jestescie słabi czy ze was lekcewaze ale to ze START nie musi wygrac ani w Rzeszowie ani w RYbniku bo to i tak nam nic nie da przy zwyciestwie ZKZ-tu nad RKM-em ,musimy poprostu ostatni mecz wygrac i tyle.

    A co do Krzysia "....... a Puls Start Gniwezno bedzie w Ekstralidze" ja wieze w słowa Krzysia i nie wieze ze zostawi nas na ten ostatni najwazniejszy mecz sezonu.
    Krzysztof pojedzie 29 i bedzie czołowa postacia w druzynie sTARTU I WRAZ Z mIRKIEM jABŁONSKIM POPROWADZI NAS DO ZWYCIESTWA A CO ZA TYM IDZIE DO EKSTRALIGI

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Popieram i tyle! Cegielski w udzielonym wywiadze powiedzial, ze pracowal na te wyniki indywidualne i druzynowe caly rok i nie zamierza odpuscic! A wiec bojcie sie falubazy...

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bullet co za genialna wypowiedź.Jak chcesz to przefarbuj się na kibica goszofskiego żużla i Krzysia C.Przecierz podobno jesteś zielonogórzaninem i nawet jak drużyna przegrywa powinieneś być za nią i ją wspierać.Tm właśnie charakteryzuje się prawdziwy żużlowy kibic a nie tym że wchodzi w tyłek największemu rywalowi naszej drużyny.A poza tym jeszcze nie wiadomo kto awansuje do ekstraligi.Zostały jeszcze dwa a im trzt mecze i wszytsko się może zdażyć nawet to że Start nie awansuje do ekstraligi.Jeśli masz zamiar pisać nadal takie wypowiedzi na forum to nie podawaj że jesteś kibicem z Zielonej Góry.

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Musze przyznac ze zgadzam sie ze Swirem,
    Przeciez w ZKZ tez byli i sa kontuzjowani zawodnicy: Klopot, Hamill i Svab, mozna gdybac co by bylo gdyby oni jechali w niektorych meczach wczesniejszych, i nikt w Gnieznie i w Rybniku nie plakal jakos.
    Nikt nie mowil, ze wygralismy bo Zielonka byla oslabiona

    A inna sprawa to KSM, w Gnieznie nie pojedzie Kuciapa albo Huszcza i co???? Jakos nikt nie widzi tego oslabienia ZKZ.

    A jeszcze inna sprawa, to ze Cegla raczej pojedzie 29.09 ;)
    bla bla bla

  19. Powrót do góry    #64
    Początkujący
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :-(

    Ojojojojooooj! I co tera. Cegła musi sie wykurować, bo licze na Start w ekstralidze za rok!! Mniejsza ze Startem, ale w GP nie pojedzie!!! Walony Sullivan!! Trzymaj sie Cegła trzymej!!!!

  20. Powrót do góry    #65
    Początkujący
    Dołączył
    16-09-2002
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Szczęście w nieszczęściu

    Jako kibic ZKZ Zielona Góra informacja o przerwie w startach Krzysztofa Cegielskiego w pierwszej chwili ucieszyła mnie, gdyż nasze szanse na wygranie meczu w Gnieżnie znacznie wzrastają co wiąże się z bezpośrednim awansem do ekstraklasy. Jednak jako kibic czarnego sportu ubolewam nad kontuzją obecnie najlepszego polskiego jeźdźca i życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia.

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do admin!!
    Gdzie wy qr**** jesteście!!
    Nie widzicie co się tutaj dzieje!!
    Przykład. Rozumiem , że można się nawzajem obrażać, ale swir przeszedł samego siebie. Nie tak dawno A. Lepper obraził ojca p. Cimoszewicza i między innymi za to poleciał ze stołka. Teraz swir obraża ojca M_K a wy nic!!
    To po co wy tu jesteście!!
    Forum to schodzi na psy!!

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    LOLO

    m_k sam zaczął więc mu odpowiedziałem, poczytaj dokłądnie wpisy a potem dopiero zabieraj głos, wiem że trzymasz stronę swoich i tobie też nic nie idzie przetłumaczyć. Mnie nie obchodzi kim jest m_k jak mnie obraża to nie pozostaję dłużny
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #68
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    bany:)

    tym razem dla swira i m_k - uzasadnienie? - naruszenie regulaminu!

    Lolo - zawsze gdy czytam watki o Zielonej i Gnieznie, to co jakis czas przewijaja sie wpisy, iz forum schodzi na psy. Otoz nie drogi kolego! Poczytaj sobie tematy czy to o meczach Leszna, Bydgoszczy, Lublina, itp. To kibice z Zielonej i Gniezna zchodza na psy ( nie mowie, iz Ty ) i tylko w tych tematach vo jakis czas wzrasta atmosfera. A jedynym sposobem na ostudzenie goracych glow to bany i tak tez czynic bedziemy!

    ps. cieszyc sie z cudzego nieszczescia to wiecej niz PODLOSC!! Ktos chyba zatracil poczucie wartosci, Drodzy ZYCIE i ZDROWIE jest najwazniejsze, a dopiero dalej, duzo, duzo dalej sukces klubu ktoremu kibicujecie...

    ps2. poza tym wpisu nad ktorym tak sie rozwodziles nie bylo co najmniej godzine przed pojawieniem sie Twojej wypowiedzi, wiec doprawdy nie rozumiem oburzenia na nasza postawe. Pamietaj, iz kazdy z nas robi to ZA DARMO i nie jest to jedyne nasze zajecie, a i tak spedzamy dobrych kilka godzin dziennie moderujac to forum...
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  24. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,681
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach

    Do darkness lub innego admina

    Sorry że nie w temacie ale mam dla darknessa albo innego admina sprawę. Załóżcie temat albo na górze dajcie link do wyjaśnień odnośnie banów albo takich rzeczy jak tu. Przecież zamiast wypisywać prośby do adminów o bany albo podobne rzeczy o wiele prościej wysłać do kilku adminów maila. Zresztą jest cały dział gdzie można wpisywać swoje uwagi odnośnie forum i tam jest temat "Ban dla....". Admini - wielu forumowiczów o tym nie wie więc najlepiej gdyby przez jakiś czas w jakiś sposób link do tego działu albo jakieś ogólnodostępne wyjaśnienia w tym temacie załozone przez Was byłyby.

    A co do Cegły. Oczywiście ja nigdy, nigdy, nigdy nie cieszę się z cudzego nieszczęścia - obojętnie czy to zawodnik z Gorzowa, Gniezna, Zielonki czy obojętnie jakiego innego klubu - nie mówię tu o osłabieniu drużyny ale też o tym że jest to ból, cierpienie dla danego człowieka. A jeśli już chodzi o Cegłę to mimo iż jest on wychowankiem Gorzowa, zawodnikiem Startu (wiadomo jak część Zielonogórzan się do nich odnosi) kibicuje mu od chwili jak stał się dobrym (nie trzymam za niego kciuków TYLKO w meczach z Zielonką - ale to przecież normalne). Szczególnie teraz kiedy odnosi sukcesy na arenie międzynarodowej jestem całym sercem za nim. Więc szczerze mnie zmartwiła jego kontuzja zawiniona przez nędznie przygotowany tor w Chorzowie. Trzymam kciuki żeby do czasu GP Danii był w pełni sił i godnie reprezentował barwy naszego kraju w Vojens.
    A do m_k, kujona czy kibicasks nic nie mam (oprócz tego że sie czasem czepiają Zielonogórzan). Wydawało mi się że naskoczycie na mnie po tym co napisałem odnośnie możliwości wygranej Zielonki z Gnieznem z Cegłą. Nic takiego jednak nie nastąpiło. Zresztą wobec nich i innych forumowiczów z Gniezna mam pewien plan związany z wyjazdem na mecz ale to nie tu a poza tym nie wiem czy pojadę (brak kasy :()

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Christopher wracaj jak najszybciej do zdrowia.Szkoda ze to sie tak stało bo była wielka szansa na..Jezeli robisz milowy krok do przodu w GP to w Vojens licze na finał czego ci życze jak najbardziej(moze i tak medalik wywalczysz).Oby tak dalej

  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurczę Waldzior, przyjedź do nas. Jak nie masz kasy, to nie przejmuj się, jako bezrobotny student, wysupłam jakąś kasiorę i zrobię zrzutę na Ciebie, żebyś przyjechał do nas, ba nawet postawię ci Piwo, tacy gościnni jesteśmy (jak się mówi:poznaj nasze "chamskie" ;) serce :) ).
    Co do tematu czyli kontuzji Cegieslkiego, wypowiem się w końcu. Nigdy nikomu nie życzyłem kontuzji czy to był Romanek, Svab, Hamill, Kujawa, czy żeby było sprawiedliwie :P Cegielskiemu. Aczkolwiek cieszyłem się, że Hamill nie wystąpi w meczu 1.09 z nami (Broń Boże! z powodu kontuzji), jak wiemy mógł wystąpić, bo dzień wcześniej startował w GP, wasz zarząd poczuł się dość pewnie- co było zgubne i zlekceważył przeciwnika- Dzięki!, bo bez Hamilla węszyłem, że Start mógł ten mecz wygrać i wygra, a gdyby u Was startował Hamill, to byśmy przegrali... ale naszczęscie było minęło.
    Dla tych, którzy nie chcieliby, żeby Cegielski, wystąpił w GP w Vojens i 29.09 w meczu ligowym, oświadczam, że Cegła w tych zawdodach nie wystartuje ;) , niech se ludzie pożyją nadzieją...


  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed chwilą w Radiu Gniezno była wypowiedź Krzyśka na temat jego kontuzji. I stało sie to czego obawiałem się najbardziej. Krzysiek ma dość poważną kontuzję, której leczenie potrwa kilka tygodniu. Oceniając szanse występu w GP i w meczu z Zielonką daje całe 1 (jeden) %. Cóż będziemy musieli sobie poradzić bez niego. Całą nadzieja teraz w Tony Kasperze!!!!!!
    A Krzysiu cóż wracaj do zdrowia i abyśmy mogli się Cię podziwiać w barwach Startu w przyszłym roku!!!!!!!!!!!!!!!!!

  28. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja przesadzilem haha widzisz nie umiesz pogadzic sie z tym ze ZKŻ przegral bo byl druzyna Gorsza od Gniezna do tej pory a czy 29 wygra Gniezno czy my zobaczymy ale jak do tej pory sa lepsi od nas a po drugie to moje prywatne zdanie jezeli ty uwazasz inaczej masz prawo moje zdanie jest takie a co czy ja nie jestem patriota zielonagorskim
    to co twojim zdaniem mam mowic Zielona Gora jest najlepsza ITD jezeli nie jest ....

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzysio ma nogę złamaną w dwóch miejscach i przeszedł operacją w gorzowskim szpitalu.... Liczy, ze na Vojens się wykuruje...

  30. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    druzyny walczace o awans maja wieliego pecha najpierw zaczelo sie od lukasza romanka ... potem antonin svab , dalej klopot , hamill , kujawa , cegielski ---> mysle ze gdyby nie te kontuzje ten sezon moglby byc calkiem inny bo:
    - gdy kontuzji doznal lukasz romanek jezdzi swietnie wiec losy rkm mogly sie potoczyc inaczej
    - kontuzje np. svaba - toni mogl jechac w meczu z gnieznem 1 wrzesnia za klopota, mogl tez jechac w rybniku w wygranym meczu
    - Klopot mial jechac w meczu z Gnieznem, mozy by pojechal inaczej niz Kujawa ktory zdobyl 1 pkt :)
    - Cegielski, hmmmmm jesli nie pojedzie w meczu z ZKZ to mozliwy staje sie awans ZKZ z 1 m-c, ale jesli go zastapi tony kasper to i tak druzyna z gniezna bedzie faworytem bo maja zespol jak monolit !!!

    KRZYSIEK WRACAJ SZYBKO DO ZDROWIA

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2002
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    szkoda ale...

    szkoda mi cegly :(((
    ale pamietajcie ze falubaz do meczu z gnieznem u siebie tez przystepowal oslabiony (BIlly)... jak cegla nie pojedzie w gnieznie bedzie mozna zobaczyc na co stac reszte zespolu...
    wiadomo ze zawody by byly ciekawsze jak by obie druzyny wystapile w max skladach...
    tylko falubaz nie pojedzie w max zestawieniu (KSM)
    napewno bedzie ciekawie...
    jak cegla nie jedzie 29.09.2002 to szanse falubazow na bezposredni awans wzrosly...
    pozdrawiam i zycze powrotu do zdrowia cegle ale na 30.09.2002r.

  32. Powrót do góry    #77
    Użytkownik
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oto wiadomosc pochodzaca z onet.pl:

    " Śruba w nodze Cegielskiego

    Po fatalnym upadku w biegu półfinałowym podczas Żużlowej Grand Prix na Stadionie Śląskim, Krzysztof Cegielski będzie musiał na razie zapomnieć o startach. Polak ma jednak złamaną kostkę - pisze "Sport".

    "Niestety potwierdziło się, że kostka jest złamana. Czeka mnie więc wprowadzenie metalowej śruby, która wszystko ma trzymać. Z połączeniem nie będzie raczej problemów, bo jest to na szczęście złamanie bez komplikacji" - powiedział szósty zawodnik ostatnich zawodów Żużlowej GP.

    "Od razu byłem pewien, że to coś poważnego. Potem, gdy pierwszy szok minął pomyślałem, że może jednak nie będzie tak źle. Dokuśtykałem nawet o własnych siłach do parkingu. Ale potem noga zaczęła bardzo puchnąć, a badania lekarskie potwierdziły złamanie" - dodał Cegielski.

    Więcej szczegółów w "Sporcie" "

  33. Powrót do góry    #78
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2002
    Postów
    97
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To lece po sport!!
    I na meczyk odrazu oczywiście!







    KRZYSIEK wracaj do zdrowia!!!!!!!!!!

  34. Powrót do góry    #79
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Śruba w nodze Cegielskiego

    Po fatalnym upadku w biegu półfinałowym podczas Żużlowej Grand Prix na Stadionie Śląskim, Krzysztof Cegielski będzie musiał na razie zapomnieć o startach. Polak ma jednak złamaną kostkę - pisze "Sport".

    "Niestety potwierdziło się, że kostka jest złamana. Czeka mnie więc wprowadzenie metalowej śruby, która wszystko ma trzymać. Z połączeniem nie będzie raczej problemów, bo jest to na szczęście złamanie bez komplikacji" - powiedział szósty zawodnik ostatnich zawodów Żużlowej GP.

    "Od razu byłem pewien, że to coś poważnego. Potem, gdy pierwszy szok minął pomyślałem, że może jednak nie będzie tak źle. Dokuśtykałem nawet o własnych siłach do parkingu. Ale potem noga zaczęła bardzo puchnąć, a badania lekarskie potwierdziły złamanie" - dodał Cegielski.

    onet.pl
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  35. Powrót do góry    #80
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,681
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    A wg "Gazety Lubuskiej":
    - Dziś noga mocno mnie boli, ale za dwa tygodnie na pewno wystapię w Vojens - zapewniał "Cegła"

    Hmmm można to interpretować tym , że Cegła jeżeli w ogóle wystartuje zeby po pół okrążenia zrezygnować będzie miał w Vojens 5 pkt. Ale to mu nic nie da bo w tym wypadku na pewno nie wejdzie do 10. wiec z tego wynika że nie jest aż tak źle i moze za dwa tygodnie będzie prawie w pełni sił.

    Kujon dzięki za zaproszenie - prawdopodobnie przykulam się własnym wózkiem. Ale to jeszcze kilka dni więc kasę postaram się skombinować.

  36. Powrót do góry    #81
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzis moja kolezanka ( "zuzlowa" ) rozmawiala z mechanikiem Cegly i dowiedziala sie od niego, ze Cegla wczoraj mial operacje i na 25.09 a wiec mecz z rybnikiem bedzie gotowy na bank! O zielonej to juz nie wspomne. A wiec czesci "kibicow" nie zyczacych szybkiego powrotu Cegielskiemu na tor mowie NARA!

  37. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kibic mam nadzieje, że się niezbryzgałeś na ekran? bo byłeś strasznie podniecony jak to pisałeś...
    Napewno brak Cegły miał by jeden plus, obietywną ocene sił obu zespołów. My jechaliśmy bez Hamilla (lidera zespołu) to wy też moglibyście pojechać bez Cegły, jestem ciekaw czy wtedy byście też wygrali...

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mi się wydaje że Cegła nie pojedzie z Rybnikiem i będzie się szykował na Grand Prix.Nie będzie ryzykował na darmo bo i tak przegrana czy zwycięstwo Gnieznu nic nie da.Kibic fakt bardzo się podniecił jak pisał o Cegle.Ta złamana kostka i śruba to nie jest taki lekki uraz i jeśli pojedzie na Grand Prix to na mecz z nami będzie jechał ostatkami sił i napewno nie będzie tym Cegła co u nas w play-off.A Start bez Cegły to tak jak Bydgoszcz bez Tomka Golloba tzn. że jeśli pojada bez krzyśka to dostaną po tyłku.Pozdrawiam

  39. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osobiście jest mi to obojętne czy Cegelski pojedzie
    w meczu z Falubazem, nasza drużyna jeśli chce jeździć
    w Extralidze musi wygrywać, a nie oglądać się na przeciwników.

    "Jedyne co mi wyszło w życiu to włosy"

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No i bez Cegły...reszta sezonu !!!

    Byłem dziś na Indywidualnych Mistrzostwach Pomorza, i niestety trener Startu powiedział, że Cegła do 29 września nie zdąży się wykurować. No cóż nasza medycyna nadal pozostaje w tyle za Myrzynami, którzy wyciągnęli Hamilla, który jak wiadomo o mało co niemiałby pęknięcia kręgosłupa.
    Cóż należy teraz przeprosić Toniczka i do boju Gniezno !!!, może w barażach się uda ;)

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik Awatar Biskuppp
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem, co będzie z Krzysiem, ale mam nadzieję, że na mecz z ZKŻ będzie gotowy. Wydaje mi się, że ten zawodnik "stanie na uszach" aby pomóc Startowi w awansie. W dzisiejszym "Tygodniku żużlowym" w swojej krótkiej wypowiedzi stwierdził, że teraz drużyna go potrzebuje, więc sądzę, że na Falubaz sięwykuruje. Bądźmy dobrej myśli !!!

    Pozdrowienia dla wszystkich maniaków żużla !!!

  42. Powrót do góry    #87
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie przepadam za nim... ale nie życzę mu źle.
    Ale dla mnie jest skur*****nem .. nie za to, że odszedł z
    Gdańska, ale za to co powiedział.

    "Żałuję, że przyjechałem na 3 pozycji"

  43. Powrót do góry    #88
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Możemy sobie teraz gadać i gadać.
    Czytam ten temat i widzę, że jedni mówią tak drudzy inaczej. W tej gazecie piszą tak, a w tamtej zupełnie inaczej.
    Prawda jest taka, że całe żużlowe Gniezno stanie na rękach, żeby Cegielski wystartował 29 września. I tak się stanie, zobaczycie. Cegła poobijany, ale gotowy do jazdy wyjdzie do prezentacji.

    Pozdro!!!!
    Wyznawca Falubazu


  44. Powrót do góry    #89
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kibic mam nadzieje, że się niezbryzgałeś na ekran? bo byłeś strasznie podniecony jak to pisałeś...
    Jawnie jestes takim frajerem, ze brakuje mi slow! Tak mnie robawiles tym twoim "eleganckim" tekstem, ze nie moge...I zeby potem moderatorzy nie mieli pretensji do mnie o tego frajera. Dajcie mu bana bo jest kretynem!

  45. Powrót do góry    #90
    Początkujący
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Z Przeglądu Żużlowego

    Stan zdrowia Krzysztofa Cegielskiego

    Niezbyt optymistyczne wieści napływają z Gorzowa, gdzie obecnie przebywa i leczy kontuzję krajowy lider Pulsu Startu Gniezno Krzysztof Cegielski. Przypomnę, że dla Krzysztofa bardzo pechowy okazał się wyścig półfinałowy Grand Prix Europy w Chorzowie. Zawodnik doznał kontuzji prawej nogi i w chwili obecnej jego występ w najważniejszym spotkaniu ligowym stoi pod sporym znakiem zapytania.

    Krzysiek ma kontuzję prawej nogi, dokładnie ma zmiażdżoną kostkę - taką informację przekazał dzisiaj, będący w stałym kontakcie z zawodnikiem, trener Pulsu Startu Mieczysław Woźniak. Prócz kostki są jeszcze drobne problemy ze ścięgnem. Krzysztof jest już po operacji i obecnie przebywa w domu. Szansę na jego występ w spotkaniu z Zieloną Górą oceniamy na 10%. Więcej będzie wiadomo po zdjęciu szwów. - zakończył swoją wypowiedź trener.

    W tak szybki powrót na tor, bo po niespełna dwóch tygodniach leczenia, nie wierzy klubowy kolega Cegły Krzysztof Jabłoński: W ubiegłym roku miałem podobną kontuzję. Nie zaleczyłem jej do końca, wróciłem na tor i efekty tego były widoczne po moich wynikach. Kostka to nie przelewki - uraz trzeba zaleczyć w 100%. W meczu z Zieloną Górą najprawdopodobniej zabraknie Krzysztofa. Bez jego wsparcia także jesteśmy w stanie wygrać to spotkanie. A jak będzie w pozostałych spotkaniach? Zobaczymy. Z tego, co mi wiadomo w Rzeszowie pojedziemy z Kajem Laukkanenem.

    Jak potoczą się dalej kwestie związane ze spotkaniem z Zieloną Górą? Mówi się o tym, że szansę mógłby dostać Antonin Kasper. W przypadku tego zawodnika pojawia się jednak mały problem - Czech podpisał niedawno kontrakt na występy w lidze...włoskiej. W odwecie jest jeszcze Gert Handberg, ale czy działacze będą chcieli skorzystać z jego usług po niezbyt dla niego udanym spotkaniu w Grudziądzu?

    Do decydującego o awansie spotkania jeszcze 12 dni - mecz odbędzie się w niedzielę, 29 września.
    moze juz to ktos podał jezeli tak to przepraszam ze sie powtarzam:))


Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •