Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: Artur Boginczuk zawieszony

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2002
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Artur Boginczuk zawieszony

    Jak pisze lokalna prasa Boginczuk zostal zawieszony w prawach zawodnika na 6 miesiecy,jak mowi trener Artur czesto (bez przyczyny} opuszczal treningi ,a na zbiorke przed meczem do Czestochowy spoznil sie pol godziny i cala ekipa czekala na niego,jak mowi Cieslak robia to dla niego samego zeby pewne sprawy sobie przemyslal,albo chce sie dalej rozwijac albo dac sobie spokoj ze speedweyem.Zdaje sie,ze mamy kolejny przyklad kiedy to mlodemu zawodnikowi uderza tzw."sodowka" do glowy.Szkoda myslalem,ze po tak wielkim sukcesie jakim niewatpliwie jest IMPJ chlopak jeszcze bardziej bedzie przykladal sie do treningow jak i do innych obowiazkow,Wielka szkoda.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-03-2002
    Postów
    1,197
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie to by było bez sensu . Po Haju , Bardeckim i paru jeszcze innych dobrze zapowiadających sie juniorach odszedłby nastepny? Artur! weź sie chłopie za treningi, przeciez jesteś najlepszy w kraju!;)

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie osądzajcie chłopaka nie znając do końca szczegółów sprawy. nie od dziś bowiemm wiadomo, że na linii bogińczuk-cieślak iskrzy i to prawie od początku sezonu... ja też nie znam sprawy i niue chcę się wymądrzać, ale wydaje mi się, że jak zwykle w takich sytuacjach winne są obie striony a prawda leży pośrodku.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2002
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Marchewa

    Masz sluszna racje tyle,ze o zawieszeniu Boginczuka decyzje podjal caly zarzad,a nie sam Cieslak.Jezeli zas chodzi o samego zainteresowanego to jako kibic wroclawskiej Sparty mocno zmartwila mnie wiadomosc o tej wlasnie decyzji,a jak bylo i dlaczego pewnie sie niedowiemy,trzymam kciuki za szczesliwy final sprawy.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    A mógłbyś napisać w jakim składzie obradował ten "cały zarząd"Cieślak i cały zarząd znów w przyszłym roku kupi
    sobie nowego juniora i wszystko będzie fajnie .Bogińczuk
    i Świderski posiedzą sobie na ławie albo pójdą do jakiegoś Opola lub Rawicza[bez obrazy]."cały zarząd" już raz karał
    Artura sa nie uczestniczenie w treningu,gdy ten z Dadosem pojechał trochę pomóc koledze na zawody w Szwecji.
    Póżniej jednak zdobył tytuł IMPJ i zaczął regularnie???
    jeżdzić w ligowych meczach .Ciślak zawsze daje szanse
    pojeżdzić dobrze zapowiadającym się juniorom.
    Teraz może da szanse Plusce lub innym młodieżowcom

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jest najlepszy w kraju tak samo jak rok temu najlepszym na swiecie juniorem byl Kujawa hahaha

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Boginczuk zostal zawieszony w prawach zawodnika na 6 miesiecy,jak mowi trener Artur czesto (bez przyczyny} opuszczal treningi ,a na zbiorke przed meczem do Czestochowy spoznil sie pol godziny i cala ekipa czekala na niego,
    Jest kontrakt, jest zapis. Sa obowiazki. Wiec o co chodzi. zreszta to nie pierwszy raz Bogina pajacuje.


    jak mowi Cieslak robia to dla niego samego zeby pewne sprawy sobie przemyslal,albo chce sie dalej rozwijac albo dac sobie spokoj ze speedweyem.
    Albo niech idzie do II ligi i jezdzi za swoje pieniadze

    Zdaje sie,ze mamy kolejny przyklad kiedy to mlodemu zawodnikowi uderza tzw."sodowka" do glowy.
    A jemu sodowa juz bila wczesniej niz przed "zdobyciem"!!! Mistrza.
    a potem to juz tylko gorzej

    Szkoda myslalem,ze po tak wielkim sukcesie jakim niewatpliwie jest IMPJ chlopak jeszcze bardziej bedzie przykladal sie do treningow jak i do innych obowiazkow,Wielka szkoda.
    Ale to normalne u ludzi ktorzy zadawalaja sie malymi celami.
    No i mamy taki zuzel w Polsce jaki mamy
    no i kolejny rodowity wroclawski talent poszedl w pi.... u


  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    i co z tego? i tak był słaby jak zaliczka, a IMPJ to był niewypał

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Nie wiem , wedlug mnie to boginczuk jako mlodziak powinien latac za cieslakiem i jak trzeba to pocierac mu tylek zeby go poscil na jak najwiecej meczy a jak on sobie olewa to kto za nim bedzie biegal , chyba nikt.
    kupia sobie jakiegos dobrego i ambitnego juniorka z 1 ligi ,
    a boginczuk niech pizze sprzedaje dalej na sepolnie ..

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

    Szczyl...

    Zgadzam sie z kilkoma przedmowcami....Taki z niego najlepszy junior w Polsce jak z Kujawy na swiecie w zeszlym sezonie...cienki jest dzieciak i do tego cwaniak skoro taki sukces juz mu w glowie przewrocil...gratuluje osobom odpowiedzialnym za to zawieszenie bo to nielatwa decyzja co do zlotego medalisty IMPJ ale mam nadzieje ze mu to dobrze zrobi...proponowalbym jeszcze zabrac mu sprzet i zeby kariere zaczynal od "osiolkow" ze szkolki dla adeptow to sie moze nauczy doceniac to co ma i sie zastanowi po co sie w taki sport wpakowal...

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i co z tego? i tak był słaby jak zaliczka, a IMPJ to był niewypał
    Jak ja lubie takie niewypaly
    Fortuna
    Szczakiel
    itd
    mozna dodac kilku lekkoatletow
    i jeszcze wiele fuksow

    dlatrego sport jest piekny

    a co do meritum sprawy
    Mieli racje
    A Ty kolego, pewnie uwazasz ze powinno byc tak jak ustalono przed zawodami:-)

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się z Championem. Bardzo dobrze, że działacze zauważyli problem i go, mam nadzieję rozwiązali. Dotyczy to także i innych klubów. Nie twierdzę, że istnieją w nich podobne przypadki, ale tak drastyczne pociągnięcie pozwala na uratowanie talentów.
    Miejmy nadzieję, że Jankes i Zenek uchronią swoich synów i Norberta przed takim losem.

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    "Bogińczuk się kaja"

    Gazeta Wrocławska
    WROCŁAW - Artur Bogińczuk, który został zawieszony przez WTS na pół roku liczy, że będzie mógł wrócić na tor szybciej. - Dziś chcę zostawić w klubie pismo z prośbą o skrócenie kary - powiedział nam wczoraj „Bogina”.

    - Wiem, że postępowałem źle, zamierzam się poprawić i takie zapewnienie znajdzie się m.in. w tym piśmie - powiedział nam wczoraj młodzieżowy mistrz kraju, Artur Bogińczuk, który został zawieszony przez klub na sześć miesięcy po tym, jak opuścił kilka treningów i spóźnił się na zbiórkę przed wyjazdowym meczem do Częstochowy. Jak wiemy, Krzysztof Słaboń kończy w tym sezonie wiek juniora, dlatego Atlas zostanie z trójką młodzieżowców: Ronim Jamrożym, Adrianem Płuską i właśnie Bogińczukiem. Wydaje się, że do tej trójki ktoś powinien dołączyć. Czy niebawem swój kontrakt w Lesznie przedłuży wicemistrz świata juniorów, Krzysztof Kasprzak? - Pewnie tak, choć nie ukrywam, że po spotkaniu we Wrocławiu, w którym Krzysiek wyjechał tylko dwa razy na tor, jestem wkurzony - zdradził nam wczoraj Zenon Kasprzak, ojciec 18-letniego jeźdźca. - Po pięć razy jechali przecież zawodnicy z gorszą średnią od Krzyśka. Dlatego chcemy umieścić w nowym kontrakcie klauzulę, gwarantującą Krzyśkowi pięć startów w meczu. Udział w jednym czy dwóch biegach nas nie interesuje. To tak jakby założył pan firmę, która byłaby otwarta tylko raz w tygodniu. Szybko by zbankrutowała. Niektórzy już rok temu widzieli młodego Kasprzaka w... składzie Atlasa. Ciekawe czy temat odżyje, bo trudno przypuszczać, by duet Kasprzaków wynegocjował wspomnianą klauzulę. - Z nikim z Wrocławia nie rozmawialiśmy. Właśnie jedziemy do Szwecji, gdzie podpiszemy kontrakt na przyszły sezon ze Smederną Eskilstuna, a w październiku chcemy załatwić jeszcze Krzyśkowi przyszłoroczne starty w Anglii, w barwach Poole - wyjaśnił Zezon Kasprzak. Sporo mówiło się też swego czasu o przyjściu do Wrocławia Rafała Kurmańskiego z Zielonej Góry lub Janusza Kołodzieja z Tarnowa. A może wróci do Wrocławia Piotr Świderski, bardzo dobrze punktujący w barwach Kolejarza Rawicz?
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niech się tak Zeniu Kasprzak nie unosi, bo Krzysiu zrobił 1 i 0 i był tego dnia widać słabszy od młodego Jankesa. Mało to razy Łukasza wycofywał Krzystyniak po jednym starcie i dalej już Krzyś śmigał?! Mentalność Kalego, mnie z rezerwy mogą wpuszczać odrazu, mnie zastępować z rezerwy nigdy!
    A Bogińczuk jak się weźmie w garść, ma szansę w przyszłym roku być kimś więcej niż rezerwowym w Atlasie.

    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •