Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 345

Wątek: Skład Apatora Toruń na sezon 2003

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    486
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Skład Apatora Toruń na sezon 2003

    Moim zdaniem taki skład bedzie dobry:

    1.Sulivan
    2.Kowalik
    3.Bajerski
    4.Sawina
    5.W.Jaguś
    6.M.Jaguś
    7.Miedziński

    A wasze jakie są?

    APATOR K APATOR S APATOR MISTRZEM POLSKI JEST!!!

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Moj sklad

    1.Sulivan
    2.Kowalik
    3.Bajerski
    4.Sawina
    5.W.Jaguś
    6.Drabik
    7.Chrzanowski

    Chociaz nie wiem jakich macie juniorow, wiec nie daje ich do skladu, ale jak jest jakis dobry to moze jechac w miejsce Drabika lub Chrzanowskiego.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    1.Sulivan
    2.Kowalik
    3.Bajerski
    4.Sawina
    5.W.Jaguś
    6.Drabik
    7.Chrzanowski

    Chociaz nie wiem jakich macie juniorow, wiec nie daje ich do skladu, ale jak jest jakis dobry to moze jechac w miejsce Drabika lub Chrzanowskiego.
    no powinien, bo ci dwaj to juz nie mlodzierz, a i jeszcze to - Wy***** Sawine!!!!!!!

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ale miałem przerwę

    Panowie, o czym my rozmawiamy? Zastanowić trzeba się, czy Miras nie ucieknie. Następnie, wywalic trzeba Rudego, zatrzymać pozostałych seniorów i dopiero wtedy sporwadzić Ryanka... Oczywiście że szczyt marzeń to
    1. Sullivan
    2. Kowalik
    3. Bajerski
    4. Sawina
    5. Jaguś W.
    6. Jaguś M.
    7. Miedziński
    Sawkę nie można tak skreślać 1,2 bo 2 mecze mu wyszły :) Bajerski bo awansie do GP, może też zgłupieć, a więc wyluzujmy, poczekajmy...Pozro

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Moim zdaniem taki skład bedzie dobry:

    1.Sulivan
    2.Kowalik
    3.Bajerski
    4.Sawina
    5.W.Jaguś
    6.M.Jaguś
    7.Miedziński

    A wasze jakie są?
    A nie wiedzie przypadkiem skąd weźmiecie Sullivana?? Chyba że nie chodzi o Ryana tylko jakiegoś innego Sullivana...




  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Częstochowianie nie zachowujcie się tak jak by Ryan był waszą własnością.On jest typem zawodnika dla którego żużel to interes gdzie otrzyma lepszy kontrakt tam będzie jeździł.Rotacje zawodników a w szczególności obcokrajowców jak wiadomo są spore,a o ile mi wiadomo kontrakt Ryana z Włókniarzem nie jest dożywotni,więc sprawa jest otwarta,a jeśli chcecie go zatrzymać to lepiej szybko pod koniec obecnego sezonu podpisujcie kontrakt bo inaczej nie będziecie mieć Ryana u siebie.

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Ja sie tak nie zachowuje, ale denerwuje mnie że najpierw pozbywacie sie Go, a potem jak u nas "rozwinał skrzydła" znów go chcecie. To wszystko co chciałem napisać

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kOLEŚ

    Nie my się go pozbyliśmy a nasi świetni działacze. To my Go wykombinowaliśmy jak mmiał 21 lat, i my go uwielbiamy...My - kibice. A że nasi działacze są do bani to nie nasza wina. Ty lepiej popatrz na czym się Częstochowa opiera w tym roku. Sullivan, Jonsson (w Toruniu rozwijali skrzydła) , polski Holta. Walasek leży i cały skład leży, my jesteśmy fatalni ale Wy też nie macie się czym pochwalić...No chyba że Pietrzykem, lub kupionym Malechą....Fakt 3 w podstawowym składzie macie swoich (na 7)...Ja nic nie mam do Częstochowy, ale nie chrzań że my się go pozbyliśmy

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tekże się zgadzam z tym, że skład Apatora na przyszły sezon powinien tak wyglądać:
    1. Sullivan
    2. Kowalik
    3. Bajerski
    4. Sawina
    5. Jaguś W.
    6. Jaguś M.
    7. Miedziński
    BŁAGAM!!! Zakontraktujcie naszego(kibiców) wspaniałego, kochanego Sullivana!
    Pozdrawiam!

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Hehe zauważyłem że kibice Toruńscy nie widzą w sezonie 2003 w drużynie Apatora, "miszcza";), "forsopijcy";) Rickardssona. Wcale się nie dziwie, i ciekaw jestem co "rudy" by zrobił gdyby w Polskiej lidze nikt go nie chciał. Niestety to troche nierealne bo zawsze znajdzie się chętny na "niego", a "on" zawsze znajdzie Polskiego frajera od którego wyciągnie troche kasy.
    A szkoda bo być może jedno roczna przerwa w Polskiej lidze czegoś by go nauczyła ;).

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Idealny skład Apatora w sezonie 2003:
    1. Sullivan
    2. Kowalik
    3. W. Jaguś
    4. Chrzamowski/obcokrajowiec/M.Jaguś
    5. Bajerski
    6. Miedziński
    7. Karol Ząbik (?)

    Uwierzcie mi, taki skład gwarantuje zwycięstwo prawie w każdym meczu. Sullivan + 3 seniorów to 40 punktów, a do tego 5 punktów powinni przywozić Miedziński + M. Jaguś. Sawinę sprzedać! Koniecznie!

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie zapominajcie, iz pomimo tego, ze Sullivan jedzi w Czestochowie, jest sponsorowany przez 4 torunskie firmy, takze jesli otrzyma propozycje kontraktu z Apatorem nie bedzie sie wahal ani chwili.

    Sklad na sezon 2003:
    1.Sullivan
    2.Kowalik
    3.Bajerski
    4.Screen
    5.W,Jagus
    6.Miedzinski
    7.M.Jagus

    Wywalic Sawine i Chrzanowskiego!!!!!!!!!!!!

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kolego

    Skąd ty tu tego Screena żeś wynalazł. Dzięki ale ja się na to nie piszę... Już szybciej wolałbym skład z Chrzanosiem lub M.Jagusiem, ale to też nie jest to. 40 + 5 ? Tak miałobyć w tym roku i wyszła klapa, ja nie wiem ale tutaj należałoby się sporo pogłówkować, nie można także zapominać o takim wariancie:
    1.Sullivan
    2.Kościecha lub Chrzanek
    3.Bajerski
    4.Kowalik
    5.Jaguś W.
    6.Jaguś M.
    7.Miedziński - Kłos.
    To je dobre ;)

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Mysle ze na razie nie ma co spekulowac nad skladem, bo tu glownie chodzi o pieniadze. Kibice chcieliby Sullivana ale chcieć a go zakontraktować to 2 różne rzeczy. Mimo słabych występów nie przekreślałbym Sawiny, z powodu 1 sezonu nie można go po prostu wyrzucić.

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kaioh

    Wszystko ok. mi też leży skład z Sawką, ale my i tak mamy wielki kłopot. Patrz:
    Seniorzy:
    Kowalik - o ile zostanie
    Bajer - ciekawe czy sodóweczka mu nie uderzy
    Sawina - klapa ale Bajer tez nie jeździł super w zeszłym sezonie
    W. Jaguś - mniej chamstwa ja bym prosił
    Kościecha
    Chrzanoś
    licząc jeszcz obcokrajowca (mam nadzieję jednak że to edzie Ryan) 2 wypad robi. 2 dobrych seniorów. Jakby nie patrzeć trzeba coś z tym zrobić - wyporzyczenia? ale po co...Trzeba by było w takim razie wyporzyczyć kogoś na więcej niż 1 sezon, ale to jest bezsens, i nie logiczne. Mamy nadmiar urodzaju i to jest "nasz" problem...Gdy w '99 mieliśmy problemy kadrowe, to Ci zawodnicy osobno jakoś sobie radzili (mówię o tym że nie było Sawki i Bajera) , teraz niby powinno być lepie a wcale nie jest...

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    14-08-2002
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co do Ryana

    Chłopak rozwinoł skrzydła w Częstochowie i taka jaest prawda. Sam zresztą powiedział, że odpowiada mu jazda i atmosfera Włókniarza. Jest ulubieńcem kibiców CKM i przez nich wylansowany na super gwiazdę. Wszyscy co przyjdą do Częstochowy rozwijaja skrzydła wystarczy spojrzeć na Loramskiego. Nie mówiąc już o Ułamku naszym wychowanku, który jest zawsze mocnym filarem klubu do którego poszedł. Co prawda nie ma on dobrego zdania wśród kibiców CKM ale słyszałem, że ma wrócić w 2003 pod Jasną Górę.
    Prawda jest taka że tylko niezła kasa i wola Sullivana może być przyczyną odejścia od Włókniarza w co wątpię.

    Pozdrawiam kibiców z Leszna i Bydgoszczy, z którymi wczoraj spotkałem się na GPE i którzy mają bardzo dobre zdanie o tym zawodniku ( powiedział bym najlepsze, wszyscy byli wczoraj za sullivanem) co się u nich chwali i bardzo nas cieszy.
    HEJ


  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozwinął skrzydła w CKM-ie. To ty chyba nie znasz jego statystyk z lat 1996-2000. Przypomnę Ci tylko że w pięknym finale Play-Off 1996 na torze w Toruniu Ryan zdobył 18 pkt. Potem odszedł do Bydzi bo dostał lepszą kasę i niby się z nami utożsamiał. Później ten śmieszny zarząd z niego zrezygnował - zarząd nie kibice. Z resztą on sam też mówi że w Toruniu zawsze się świetnie czuje. Co do Lorama, to sprawdz też jego statystyki zanim do Ckm-u przyszedł ok?

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    nie chciałbym zapeszać, ale szykuje się niemiła niespodzianka dla torunia w następną niedzielę

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    14-08-2002
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Jako

    Tyle tylko że w GP Sullivan i Loram nie byli tak dobrzy jak podczas gdy bronili barw Częstochowy. A tych 18 to Ryan napewno więcej zdobył podczas jazdy w CKM-ie niż gdziekolwiek. U nas po prsostu się wyłania talenty albo jeszcze bardziej szlifuje.
    Hej i pozdrawiam

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorki ale skoro Ty patrzysz na to przez pryzmat GP to ja wypadam. Oprócz naszej oni jeżdzą jeszcze przynajmniej w 2 ligach, to po piersze, po 2 na prawdę sprawdz ich statystyki w Toruniu dobra...

  21. Powrót do góry    #21
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    "Błagam zakontraktujcie Sullivana!"

    To teraz ja do prezesa i kierownika Polonii: błagam, zakontraktujcie Sullivana, Adamsa, Cegielskiego i Ułamka!
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może i jest sponsorowany przez cztery firmy z Torinia ale wezcie pod uwage to że menedzerem Włókniarza jest nie kto inny jak Jacek Gajewski. Jeżeli cos wam to mówi .

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mnie tam gilają te 4 firmy

    a nawet pan Grajewski... Walą mnie układy, pieniądze. Ja szanuję Ryan'a a on podobno szanuje Toruń. Jak zostanie w Częstochowie to głowy sobie nie odetnę...Po prostu ja zawsze "z nim" będę...tylko niech jakiś koleś mi nie wkręca że wszyscy jakoś rozwijają skrzydła w Częstochowie. No tak jak Ryan u nas jeździł to miał 21-25 lat, czyli był jeszcze nie dojrzałym zawodnikiem, tak samo Loram, ale pan Cz-wy o tym zapomniał...W ogóle zapomniał o wielu rzeczach. Tak samo ja mogę powiedzieć, że Ułamek u Was był dobry ale w Gdańsku, we Wrocku i w Lesznie jest jeszcze lepszy...Panie nie wkręcaj pan jo??? :) Miłego

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Vojtas uchyl rąbka tajemnicy... Ryan ma podpisać za tydzień z Wami kontrakt?? Oby nie cholera jasna

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Domyśl się :):)

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to już go nie chcę!!! hihihi :)

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    486
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę że jeśli prezes Apatora jest 47 Polakiem najbogatszym to bedzie tak długo walczył o Sulivana że w końcu włókniarz sie podda i znowu bedziemy mogli oglądać Suliego w Toruniu :) :):):)
    APATOR K APATOR S APATOR MISTRZEM POLSKI JEST!!!

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Smieszni sa ci ktorzy uwazaja ze Ryan zawdziecza wszystko czestochowie...... buahaha... napewno duzo. Tylko ze rzeczywiscie Cz-wa jest szlifiernia diamentow. Wystarczy spojrzec na swietnie doszliwowanych mlodziezowcow. Ostatnimi czasy to procz Ułamka, no moze drabik(przecietniak) to jest lekkie dno! Sullivan wyksztalcony w Cz-wie? ekhmmmm no chyba nie bardzo... Ja moge np powiedziec ze dzieki nam znalazl sie wogle w GP!!! A i Sullivan i Jonsson u nas zaczeli dobrze jezdzic i mysle ze z takim samym skutkiem by jezdzili jakby zostali w Toruniu...
    BTW ja wcale nie chcialem, jak i pewnie wiekszosc kibicow Rudego... A z Ryanem jestem caly czas i wiernie mu kibicuje!!!

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    14-08-2002
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oki ja się wyłącze z tej rozmowy.
    Taki mam zwyczaj w takich sytuacjach

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    595
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co sie stało z M.Kowalikiewm , miał wypadek w Pile a puźniej o tym ucichło!Co mu jest?

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moze drabik(przecietniak)
    --------------------------------
    Nie rozumiem tej kwestii. Zawodnik który został dwa razy Mistrzem Polski, dwa raz uczestniczył w IMŚ, ma na swoim koncie medale DMŚ i wiele wygranych turniejów to nie przeciętniak. Nie jeden zawodnik chciałby mieć taką wspaniałą karierę jak Sławek. A że teraz mu nie idzie to po prostu latka lecą spójrz na tamten sezon Romka Jankowskiego. A może to też jest przeciętniak ??

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kowalik

    Miras ma kontuzję i do końca sezonu będzie się kurował. Kurna już go nie zobaczymy, i bardzo nad tym ubolewam...Ach ten upadek i kręgosłup Mirasa...

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do toruńskich kibiców

    prawde jest niestety taka że nasi wspaniali działacze wywalili Ryana,bo pojawiła się możliwość zakontraktowania rudego.Ryan się pewnie troche wqrwił

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Hej chlopy z Toronto!
    Crump jest do wziecia co Wy na to. Byscie mieli zgrany duet asów GP.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2002
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    waldi-fan

    A jak Sullivan wystawil nas do wiatru i odszedl do Bydzi to bylo fair ?? ;-)
    Przypominam sobie kibicow Wlokniarza, kiedy w miejsce Lorama sprowadzali do Was Sullivana i jakos narzekaliscie na tą zamianę... I napewno Ryan jest bardziej przywiązany do Torunia... a co bedzie ?? zobaczymy...
    Aha co do skladu... zegnam Sawine, wraca Kosciecha, Jonsson i Sullivan i mamy mistrzowska pake 2001 ( tylko za rudego Sullivan) ...

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Panowie

    w żużlu nie ma czegoś takiego jak honor, czy przywiązanie do jakiegoś klubu. Przykład w Toruniu może być p. J.Krzyżaniak. Ten pan w październiku, list. i Grudniu stwierdził iż kocha Toruń, nigdzie nie odejdzie, a tu w styczniu myknął gdyż klub niby wpisał inną niż on miał mieć kwotę transferową - Ściema i tak by odszedł a tak miał wytłumaczenie!!! W sporcie obecnie liczy się kasa, tak jak wszędzie, a my , kibice nic nie możemy zrobić

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moja propozycja składu Apatora na najbliższy sezon wygląda następująco:
    1.W.Jaguś
    2.R.Sawina
    3.T.Bajerski
    4.M.Kowalik
    5.R.Sullivan
    6.A.Miedziński
    7.M.Jaguś
    W tym składzie w przyszłym sezonie Apator mógłby wiele zdziałać.
    Pozdrawiam

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Maciej_

    Ja też tak uważam ...ale nam jeszcze zostaje Chrzanoś i Kostka w rezerwie

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2002
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NIE WIEM SKAD BIORA SIE TAKIE CIEKAWE POMYSŁY ZE RYAN ODEJDZIE Z CZESTOCHOWY DLA TYCH KTÓRY NIE WIEDZA TO OSWIADCZAM SULLIVAN PODPISUJE KONTRAKT Z WŁÓKNIARZEM NA PRZYSZŁY SEZON PO MECZU Z BYDGOSZCZA NA 100 % , TAK WIEC PANOWIE Z TORUNIA I OKLOIC ZYCZE POWODZENIA Z TONYM W PRZYSZŁYM ZEZONIE JESLI ZOSTANIE A JESLI NIE TO SZUKAJCIE MOZE ZNAJDZIECIE HE HE HE HE HE

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    No skoro podpisuje...... No ale pozyjemy zobaczymy.. zreszta to sa tylko propozycje i spekulacje, bo nikt nie mowil ze Sullivan na 100% przejdzie do torunia

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe, śmieszą mnie opinie zapatrzonych w Sullivana kibiców z Częstochowy, że to u nich ujawnił się talent Ryana. Oto bowiem otwieram właśnie program z 1996 roku - mecz Unia Tarnów - Apator. I kto w Apatorze z nr 1? Ryan. To chyba jeden z jego pierwszych (jeśli nie pierwszy) występ w barwach naszego zespołu. Dorobek: 14 pkt. (3,3,2,3,3), jedyna porażka z... Jackiem Rempałą, ale za to dwukrotnie pokonał już wtedy mistrza świata, niejakiego Tony'ego Rickardssona. Kto odkrywa talenty, drodzy częstochowianie?
    Druga sprawa - rozmawiamy o zmianach i ew. transferach zawodników. A co ze zmianą trenera, który niejednokrotnie nie popisał się swoimi decyzjami taktycznymi, kadrowymi itd. Wszyscy wiemy o co chodzi. Dla mnie to trener Ząbik jest "pierwszy do odstrzału'. A po nim oczywiście Sawina - niewypał transferowy. I oczywiście powinniśmy bardziej stawiać na młodzież. Nie może być tak, że jedzie w meczu minimalna (czytaj dwóch) liczba młodzieżowców. Toruń słynie przecież z utalentowanych juniorów.

    Pozdrowienia dla wszystkich

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Czytalem w Wyborczej, ze Apator jest zainteresowany Lukaszem Drymlem, bądź co bądź to mistrzostwo zdobyliscie w druzynie z dwoma obcokrajowcami. A jakos nikt z Was nie wymienia w swoim zespole mlodego Czecha.

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    kibice Apatora ja bede dokladniejszy niz Scott 22wrzesnia okolo godziny 16. Sullivan podpisze kontrakt z Włokniarzem i nie ma sie co ludzic ze tak nie bedzie.Wy mozecie tylko mazyc aby za Rikiego Apator ściągną Crumpa bo moze tez byc za pózno!!Czemu czepiacie sie Sawiny ??
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pierwsze słyszę. Lukas Dryml Ok, byleby tylko nie zachowywał się tak jak w tym roku ze Stalą Gorzów...
    Czech mógłby chyba jeździć w składzie razem z Ryanem?

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Pierwsze słyszę. Lukas Dryml Ok, byleby tylko nie zachowywał się tak jak w tym roku ze Stalą Gorzów...
    Czech mógłby chyba jeździć w składzie razem z Ryanem?
    Cytuję za Wyborczą:
    Jak udało nam się ustalić, wstępnie zainteresowani są Czechem przedstawiciele najsilniejszych polskich klubów - prezes Andrzej Rusko z Atlasu Wrocław, prezes Rufin Sokołowski z Unii Leszno i trener Jan Ząbik z Apatora Toruń.

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •