Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 316 do 345 z 345

Wątek: Skład Apatora Toruń na sezon 2003

  1. Powrót do góry    #316
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sory ale niektórzy kibice apatora mnie totalnie szokują...jasne ze wole zeby apator byl mistrzem niz zeby jezdzil w drugiej czwórce...ale nie w ten sposób. pamietam jak kiedys w toruniu nie lubiono sparty, wszyscy mówili ze maja duzo kasy i to wszystko, kupowanych zawodników ....a teraz?...szkoda mi tego klubu, do tej pory byl naprawde wyjatkowy w polsce, bazowal tylko na wychowankach...mial charakter po prostu..no cóż...kasa rzadzi...za rok pewnie karwan odejdzie, dlugi zostaną...qrcze to juz nie jest ten APATOR....

  2. Powrót do góry    #317
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No brawo Ererw końcu jakieś sensowne wypwiedzi ja zamieściłem moje na atku Pepe, Rickardsson i Crump w Toruniu przejrzyj sobie ten wątek i zobacz jakie ludzie głupoty wypisują. No dobrze że w końcu ktos jakis rozsądny wpis zamieścił bo myslałem już ze jedynym realista jest Abdullach a leszna.

    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  3. Powrót do góry    #318
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Erer

    Spoko spoko, ale poczekaj, my na razie kupiliśmy tylko jednego obcego polaka, więc o czym Ty piszesz, nie porównuj tych zakupów, do Waszych, bo to nie na miejscu, mam nadzieję, że będziecie mieli silną ekipę, bo mam nadzieję z wami powalczyć, i mam nadzieję, tak szczerze, że z nami wygracie

  4. Powrót do góry    #319
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do Jako:
    ]tak sie składa ze jestem z torunia i od 10 lat chodze na kazdy mecz,obojetnie jak nam idzie..nie jestem z wrocka:-).
    a odnosnie karwana, to nie wszystko da sie kupić...a na pewno nie niektorych kibiców, np. takich jak ja. jestem z tym klubem na dobre i na złe, bylem duzo przed karwanem i bede ZAWSZE! nawet wtedy gdy on sie juz na nas wypnie! fakt , kupilismy tylko jednego, ale PO co? naprawde uwazam że nie było takiej potrzeby.w dodatku crump i ricki to nie są i nie bęą nigdy zawodnicy którzy będą sie dla nas szczegóolnie starac..to nie jest ani per, ani ryan......karwan w ogole ma gdzies cos takiego jak tradycja klubu, kibice... on mysloi ze jak ma kase to juz moze robić wsztystko! tzn. niestety tak juz dzisiaj jest, ale nie wszyscy muszą to aprobowac. ja nie jestem jakims szowinistą, nie wstydze sie porazek, taki jest sport, nie można dążyć do sukcesu po trupach...APATOR TO MY!!!

  5. Powrót do góry    #320
    Początkujący
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja już niektórych w ogóle nie rozumiem...
    Najpierw denerwują się że nasi działacze tylko gadają a nic nie robią, a teraz kiedy podpisali kontrakty to też źle!!! Interesuje Was w końcu medal DMP czy może znowu 5 miejsce? Acha, z rozdawaniem medali to ja bym jednak poczekał do października 2003:)

  6. Powrót do góry    #321
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Brawo Erer i Buszmen

    Jestem z wami i mam podobną opinię(jeśli nie identyczną).
    Uważam że bardzo młodzi kibice Apatora się tu wypowiadają.Tacy młodzi jak i krótkowzroczni.Apator to już nie Apator-Niestety

    Apator TO MY

  7. Powrót do góry    #322
    Użytkownik Awatar killus
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    A mialo nie byc dream teamow... Mam nadzieje ze za rok Adriana nie zostawi was na lodzie:)

  8. Powrót do góry    #323
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    samobójcy ????

    W sezonie 2002 w Toruniu były średnie długi,
    W sezonie 2003 w Toruniu będą duuuuuuuuże długi
    W sezonie 2004 powtórka z Gdańska.
    Realnie licząc budżet Dream Teamu Apator musi być 1,5 -2 razy wyższy od Dream Teamu Włókniarz.
    Rickardson 150 % Sullivana
    Crump 200 % Jonssona
    Protas 150 % Holty
    Bajerski 100 Ułamka
    Jaguś i Sawina 200 % Walaska i Pietrzyka
    Juniorzy porównywalnie.
    Bardzo dużo kosztują podrażnione po sezonie 2002 ambicje Karwana.
    Osobiście dziwię się, że zatrzymał kosztem Kowalika Sawinę, ale jeśli chce mieć kwasy w drużynie to czemu nie.

  9. Powrót do góry    #324
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Panowie

    przepraszam czy ja napisałem, gdziekolwiek, że ta polityka klubu mi sie podoba?? Waldi-Fan, skoro jesteś takim starym kibice "Stali" Toruń, to ja Cię przepraszam, ale do cholery, co ma znaczyć młodzież?? Ja osobiście doskonale pamiętam 1 złoto Apator'a! Byłem i jestem za składem:
    Rudy (bo nikt inny nie został)
    Jaguś W.
    Kowalik
    Bajer
    Sawina
    Jaguś M.
    Miedziński
    Kościecha
    No ale po tym co ost. sie działo,jestem zaskoczony, że w ogóle kogoś kupili! Faktem jest że Crump nie jest nam potrzebny, no ale ciekawe, kto, po wyrzuceniu Mirka, miałby załatać dziurę w składzie...
    Ps. Waldi-Fan :P Z resztą nie może być pan, "aż" tak stary, bo o ile pamiętam (chyba, że to był inny Waldi), To po Bydzi jeździ pan jak szalony,pozdrawiam...
    Aha, Erer, no tak, fakt zapomniałbym, jasne,że źle, że przyszedł do Torunia, działacz-maniak, który spuści ten klub a potem odejdzie:(. Mi chodziło tylko o to (w tej wypowiedzi), że na razie przyszedł jeden nowy Polak, a Sparta od kilku sezonów, jeździ praktycznie "nie swoim" składem...MIŁEGO DNIA

  10. Powrót do góry    #325
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    jestem rozbawiony do lez

    nie dosc ze wasz prezes to bardzo zamozny gosc to jeszcze dowcipny

    "Myślę, że ani Rickardsson ani Crump nie są w pierwszej dziesiątce naszej ligi jeśli chodzi o zarobki. Obaj chcieli jeździć w Toruniu przede wszystkim z innych względów. Zadecydowała dobra renoma jaką cieszy się w środowisku nasz klub - mówił Karwan."

    Ricki i Crump to oni wogole cos zarabiaja ja myslalem ze jezdza gratis - dla apatora - bo tam jest taka cudowna atmosfera. Jestem ciekaw co na ta atmosfere moze powiedziec wieloletni wykopany na dzis kapitan aniolow mirek kowalik ?

    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  11. Powrót do góry    #326
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    a mnie to wszystko bawi...

    tego jak pamietam jeszcze nie bylo. mocarstwowy sklad aniolkow stal sie faktem.jakie z tego kibice beda miali korzysci?

    mam takie pytanko do torunian. kiedy bardziej cieszylibyscie sie ze zwyciestwa:
    a. przyjezdza mocna bydgoszcza z nielubianym protasem w skladzie, a wy ich kowalikiem i sawina ładujecie?

    b. czy moze przyjezdza bydzia z kowalikiem i krzyzaniakiem, ktorzy sa piernikami,a wy ich w morde budżetem, z ktorego noski wystawiaja ricky z crumpem i juz lubiany protas?

    mysle ze kazdy starszy kibic zaznaczy "a". nie zwazajacy na tradycje i nei rozumiejacy zaleznosci finansowych, powiedza, ze wazne by wygrac, wiec "b".

    powiedzcie ludzie gdzie tutaj ta nutka emocji. pojde na mecz falubazowni z apatorem i czym mam sie podniecac? ze przyjechala "druzyna", ktora jest chorym wymyslem bogatego pana i zleje nam tylki? bzdura. ale trzeba to przyjac do wiadomosci bo takie sa realia.

    zycze wam powodzenia, samych emocjonujacych wyscigow w nowym roku (szczegolnie na wlasnym torze) i awnasu do pierwszej czworki:)

    Niby czlowiek uczy sie na bledach,a tu prosze takie rewelacje. proponuje spojrzec na gdansk, pile czy gorzow. moze choc na chwile usmiech zniknie wam z twarzy.
    csak eger miki. unio rongy.

  12. Powrót do góry    #327
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No cóż dawno sie nie odzywalem...

    Odnosnie skladu...jeszcze sie taki nie urodzil co by wszystkim dogodzil.... Tak odbieram Wasze komentarze...

    Waldi... Apator to niestey juz nie Apator... wedlug mnie jeszcze nie, juz ktos wspomnial, PePe jest 2 (słownie: drugim) zawodnikiem z zewnatrz ktory bedzie jezdzil w Apatorze (pierwszym byl P.Markuszewski), czy to nie jest doby wynik? A jezeli chodzi o obcokrajowcow? Bez zawodnikow takiej klasy nie ma co myslec o walce o czolowe lokaty. Jakos dziwnie nie obawiam sie tego, ze kolejny klub w Toruniu przestanie istniec, wedlug zapewnien budzet Apatora jest podobny do tego z ubieglego sezonu, a dlug w wysokosci ok. 200 tys zlotych w dzisiejszych czasach to nie wiele...

  13. Powrót do góry    #328
    Użytkownik Awatar jjack
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    332
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zawsze wiedziałem, że torunianie to fanatycy, ale nie podejrzewałem ich o skłonności samobójcze. A tym może się to skończyć. Byłaby to wielka szkoda, bo odpadłyby derby.

  14. Powrót do góry    #329
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jako

    Ps. Waldi-Fan Z resztą nie może być pan, "aż" tak stary, bo o ile pamiętam (chyba, że to był inny Waldi), To po Bydzi jeździ pan jak szalony,pozdrawiam...
    o co Ci chodzi?

    Payne

    wariant a z małą korektą-za sawine hampel.



    A tak wogóle to wole żeby Crump był pierwszym obcokrajowcem,a nie tony r.


  15. Powrót do góry    #330
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    486
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z Apatora napewno nie zrobi się drugi Gdańsk ani drugi Gorzów.Jeśli ktoś nie wierzy to niech przeczyta dzisiejesze nowości.Marek Karwan zapewnia że Jason Crump Pepe i Tony Rickardsson nie są najbardzej wymagającymi zawodnikami w Polsce.I nasz budzet na następny seozn będzuie taki sam jaki teraz jest.
    APATOR K APATOR S APATOR MISTRZEM POLSKI JEST!!!

  16. Powrót do góry    #331
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Ja im juz wczoraj zapodalem arykul z wyborczej, ale widac ze wszystkich zzera zazdrosc . Raptem wszyscy zrobili sie troskliwi o nasze finanse, wszystko wiedza najlepiej. Prawie kazdy kibic z innego miasta i kilku z samego Torunia to sami ksiegowi. A najwieksi krzykacze to kibice druzyn , ktore jak na razie maja slabe sklady.Brak mi slow.
    Pozdrawiam
    Marcin

  17. Powrót do góry    #332
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla działaczy z Torunia ,którzy zmatowali bardzo mocny skład na papierze ale czy bedzie az taki silny w praktyce to sie okarze na koniec sezonu.
    To niech jeszcze Polonia dokupi Krzyzaniaka i Kowalika i na derby do Torunia na pewno zawitam.
    Wkurzaja mnie wpisy niektórych kibiców którzy martia sie o finanse, przeciez to nie ich sprawa najwyzej Apator zkonczy tak jak Piła czy Gdansk.
    To narazie mamy dream team którego w Polsce jeszcze nie było, ale zobaczymy co zrobia najgrozniejsi rywale Polonia Włókniarz Atlas Unia
    W kazdym badz razie przerwa zimowa tez przynosi niezłe emocje

  18. Powrót do góry    #333
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a kto da na to kase bayerek ??? chyba z wlasnej kieszeni zaplacisz za przyjazd Crumpa Rickiego!! niewiem jak sie wyplacicie czeka was nasz los...

    MAM NADZIEJE ZE GKS WRUCI DO DAWNEJ SWIETNOSCI Z SEZONU 2000 ALE BEZ TAKIEGO SKLADu....

  19. Powrót do góry    #334
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Osama

    widzisz mówisz że chcesz żeby GKS wrócił do świetności z 2000.Lecz niestety nie wiem jak to zrobicie bez pieniążków.Wam pieniądze są napewno bardziej potrzebne niż nam a to dlatego że 5/8 naszego składu to wychowankowie którzy nie stawiają wygórowanych warónków,a wy jak byście chcieli stworzyć silny team to musicie wydać duuużo więcej pieniędzy niż Apator.

    Pozdro

  20. Powrót do góry    #335
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aż sie boje myślec co to bedzie jak sie nóżka powinie i dostaniecie baty w Zielonce na ten przykład:-).A co do świetnosci z 2000 roku to połówkę medalu oddajcie Bydgoszczy bo to dzięki koalicji z nią pokonaliscie Spartę w walce o złoto.

  21. Powrót do góry    #336
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    miałem na mysli świetność z 2001

  22. Powrót do góry    #337
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Nie powiem kto pozyczal motory Zielonce aby ta wygrala z nami i faktycznie udalo jej sie, tylko ze wam pozniej rowniez powinela sie tam nozka.
    Pozdrawiam
    Marcin

  23. Powrót do góry    #338
    Użytkownik Awatar Elyot_Ness
    Dołączył
    21-09-2002
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Osobiscie znam Marka Karwana i zapewniam Was, ze nie musicie sie martwic o Apatora, bo to rozsadny biznesmen i wie co robi. Znam jego zdanie na temat organizacji polskiego spedwaya / moim zdaniem w wielu punktach porownywalne z naszym leszczynskim/ i mysle ,ze ten sklad jest pewnego rodzaju zartem z tych ktorym sie wydawalo, ze sa najmadrzejsi i najsilniejsi , wiec nie beda sie liczyc ze zdaniem innych.Przypomne, ze Apator i jego prezes byli za utrzymaniem pewnych ograniczen przy budowaniu druzyn.
    Jestem przekonany ze juz w polowie sezonu 2003 "wszystkowiedzacy " beda szukac sposobu na podjecie rozmow w sprawie powrotu do KSM.
    Taki sklad Apatora jest swoistym zaproszeniem wystosowanym przez Marka Karwana do podjecia rzeczowej dyskusji na temat polskiego zuzla.

  24. Powrót do góry    #339
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Andrew88

    Nie kumam Cię, no wiesz, zawdzięczamy im połówkę złota!! Gdybyśmy my u nich wugrali a Wy byście przegrali, to rozumniem, ale tutaj zarówno my jak i Wy polegliśmy, po prostu przegraliście, o czym Ty piszesz

  25. Powrót do góry    #340
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pisze o meczu u was w którym jeżdziliscie na motorach Golloba i Protasia

  26. Powrót do góry    #341
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    hmmm

    oj przeginasz, napiszę tak.."WAM NAWET ICH MOTOCYKLE BY NIE POMOGŁY"

  27. Powrót do góry    #342
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przez fanatyczne głosy pochodzące spoza Torunia przemawia o troska o finanase naszego klubu.Już wiem skąd tylu ekonomistów niema pracy skoro w Polsce są sami księgowi któzy potrafią lepiej określić sytuację z pieniędzmi niż sam ich właściciel Marek Karwan.Wydaje mi się że nimożecie przeboleć że w Toruniu są pieniążki a u was ich niema,strasznie was to dołuje no cóż taki jest sport be zkasy daleko niezajedziecie.Osobiście wolę chodzić na mecze w którym taki skład będzie w pierwszej czwórce sprawiał baty Bydgoszczy,Częstochowie czy Wrocławiowi.Będę czerpał przyjemność ze startów moich zawodników bo przeciez i tak w Toruniu na torze nie ma walki a teraz przynajmniej szybko zapewnimy sobie tytuł.Oczywiście to jest sport i wiele może się zdarzyć dlatego nie przejmujcie sie póki piłka w grze wszystko się może zdarzyć.

    PS:O mały włos a Protasiewicz nabawił by się kontuzji na konferencji gdy nią opuszczał w swoich lakierkach pokonał niewłaściwie zakręt i nieco się zachwiał na szczęście skończyło sie na strachu.

  28. Powrót do góry    #343
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    .A co do świetnosci z 2000 roku to połówkę medalu oddajcie Bydgoszczy bo to dzięki koalicji z nią pokonaliscie Spartę w walce o złoto.
    Ble ,ble ,ble - o co Ci chodzi ?
    Apator w sezonie 2001 był bezprzecznie najlepszą drużyną w e-lidze i dlatego zdobył DMP .Zdobył największą ilość punktów i zasiadł na tronie .
    A rozważanie co by było gdyby np. WTS wygrał nie ma najmniejszego sensu ...

  29. Powrót do góry    #344
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Ricki i Crump to oni wogole cos zarabiaja ja myslalem ze jezdza gratis - dla apatora - bo tam jest taka cudowna atmosfera. Jestem ciekaw co na ta atmosfere moze powiedziec wieloletni wykopany na dzis kapitan aniolow mirek kowalik ?
    Lepiej miec placone mnie, a regularnie niz potem
    wirtualne pieniadze sciagac przez kilka lat vide
    Sawina i Gniezno, Derdzinski i Warszawa, Zaremba
    i Wronkowski i Krakow itd - cala lista.

    Mirek Kowalik mial troche racji ale to on od
    lat byl wiecznie niezadowolonym i robil czesto
    z siebie ciepietnika i burze w szklance wody,
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  30. Powrót do góry    #345
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kristo

    dzięki, że to wpisałeś, bo już myślałem, że to tylko moja opinia , ufffff :P

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •