Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 315 z 345

Wątek: Skład Apatora Toruń na sezon 2003

  1. Powrót do góry    #271
    Użytkownik
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    158
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rickardsson
    M. Karlsson
    Bajerski
    Kowalik
    W. Jaguś
    M. Jaguś
    Miedziński
    Sawina

    żadnych Protasiewiczów, bez Kowalika ani rusz.

  2. Powrót do góry    #272
    Początkujący
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gratulacje

    Rickardsson
    M. Karlsson
    Bajerski
    Kowalik
    W. Jaguś
    M. Jaguś
    Miedziński
    Sawina

    żadnych Protasiewiczów, bez Kowalika ani rusz.
    Jak jestes kibicem Apatora to chyba wiesz że Kowalik nie będzie jeździł już w Toruniu. Więc po co ten odkrywczy wpis. Uszanuj to że ludzie szukają tu komentarzy i informacji mniej lub bardziej oficjalnych -ale nie takich tekstów które nic a nic nie wnoszą.

  3. Powrót do góry    #273
    Użytkownik
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    158
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rickardsson
    M. Karlsson
    Bajerski
    Kowalik
    W. Jaguś
    M. Jaguś
    Miedziński
    Sawina

    żadnych Protasiewiczów, bez Kowalika ani rusz.
    Jak jestes kibicem Apatora to chyba wiesz że Kowalik nie będzie jeździł już w Toruniu. Więc po co ten odkrywczy wpis. Uszanuj to że ludzie szukają tu komentarzy i informacji mniej lub bardziej oficjalnych -ale nie takich tekstów które nic a nic nie wnoszą.
    Moim zdaniem twoj wpis nie wnosi niczego nowego. Piszesz tylko po to zeby cos napisac. Ja tylko pwoedzialem co mysle i nie czepiaj sie moich pogladow.

  4. Powrót do góry    #274
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    486
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W 100% zgadzam się z lanczim że Kowalik musi zostac i także z tym że Cee wpisuje po to aby sobie nabic wpisy.
    APATOR K APATOR S APATOR MISTRZEM POLSKI JEST!!!

  5. Powrót do góry    #275
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Panowie

    Spokój, a czy ostatnie 2 wpisy coś wniosły?? Jesteśmy z jednego miasta, kibicujemy jednej drużynie, więc o co Wam chodzi. Skład, na moje, będzie z Protasiewiczem i Karlssonem i tego nic nie zmieni :P oka , tylko mnie nie wyzywajce!!! :)

  6. Powrót do góry    #276
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    764
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    skład

    właśnie dostałem sms - a ze przedwczoraj kontrakt z apatorem podpisał pepe. mam nadzieje ze to tylko plotka

  7. Powrót do góry    #277
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    właśnie dostałem sms - a ze przedwczoraj kontrakt z apatorem podpisał pepe. mam nadzieje ze to tylko plotka
    Nie wiem co cie tak zaskoczylo i nie wiem takze na co liczysz. W Zielonce chyba nie marzycie o powrocie Pepe. A oficjalne potwierdzenie twoich "plotek" nastapi w czwartek 19 grudnia.
    Pozdrawiam
    Marcin

  8. Powrót do góry    #278
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Apeluję o spokój już niedługo wszytsko się wyjaśni więc niema co sie awanturować i psioczyć na działaczy skoro oni sami niczego konkretnego nie dali nam oprócz tego że wiele wyjaśni się 19 grudnia.Także żadne niepotwierdzone niczym informacje ani nas nie podtrzymują na duchu ani nie dołują.
    Poprostu prawdopodobnie nasze apetyty zostały rozbudzone przez dziennikarzy którzy prześcigali sie w ilości plotek,aby sprzedaż ich gazet i ich "sława" lepiej się sprzedawała.
    Jaki skład będzie do takiego będziemy musieli przywyknąć nic niw pomogą tutaj nasze:My chcemy Mirka-pozostaje nam dopingować mirka jak przyjedzie z innym zespołem i aby pokazał działaczom że popełnili błąd.
    Nasi działacze przejawiają dziwny spokój więc myślę że my też powinniśmy się wstrzymać i zaczekać na podpisy pod kontraktami nowych zawodników.

  9. Powrót do góry    #279
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    e tam Kowalik i tak juz nie bedzie tu jezdzil nie ma co rozpamietywac
    a czy ma ktos oficjalne potwierdzenie kontrkaktu z PePe czy na razie kazdy posiada jedynie niepewne wiadomosci?

  10. Powrót do góry    #280
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    e tam Kowalik i tak juz nie bedzie tu jezdzil nie ma co rozpamietywac
    a czy ma ktos oficjalne potwierdzenie kontrkaktu z PePe czy na razie kazdy posiada jedynie niepewne wiadomosci?
    Andrzej jest dużo do rozpamiętywania MIrek jeździł w Toruniu bardzo długo jako jeden z niewielu zawodników w Polsce szanował barwy klubowe ponad pieniądze więc jest napewno godny uwagi jego temat i jeszcze długo będzie sporo szumu wokół osoby Kowalika.

  11. Powrót do góry    #281
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Na pewno derby w przyszlym roku beda dziwnie wygladaly, prawdopodobnie Kowalik i Krzyzaniak w Polonii, zas Pepe w Apatorze. Mysle ze to moze pomoc w zakopaniu topora wojennego na Pomorzu, a takze chyba padnie rekord frekwencji w Toruniu w kwietniu. Co do Kowalika, to bylo wiadomo ze go nie bedzie juz praktycznie w polowie sezonu. Dlatego ja przyjalem to normalnie, bez emocji i mimo ze mam szacunek dla Mirka za to co zrobil, jak sie poswiecal to uwazam ze Apatorowi potrzebna jest sila z zewnatrz, bowiem nie mozemy bazowac ciagle na swych wychowankach. A Pepe jest niewatpliwie lepszym zuzlowcem i on na pewno spelni pokladane w nim nadzieje. Nalezy sie cieszyc takze z debilstwa dzialaczy Polonii, wypuscili takiego asa z rak i to im sie odbije czkawka, a wzmocnienie Mirkiem i Jackiem na pewno nie zalata dziur, no chyba ze finasnowych, bowiem to sa niebotycznie tansi jezdzcy od Protasa.
    Pozdrawiam
    Marcin

  12. Powrót do góry    #282
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,791
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Apeluję o spokój już niedługo wszytsko się wyjaśni więc niema co sie awanturować i psioczyć na działaczy skoro oni sami niczego konkretnego nie dali nam oprócz tego że wiele wyjaśni się 19 grudnia.
    Rozmawialem dzis z p. Naglem i wcale nie jest
    pewne, ze ta konferencja 19 grudnia bedzie miala
    miejsce.
    Ja juz powoli zaczynam sie przygotowywac na
    wielkie rozczarowanie. Mam nadzieje, ze sie
    myle - i moja radosc w tej sytuacji z nowych
    kontraktow bedzie tym wieksza...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  13. Powrót do góry    #283
    Początkujący
    Dołączył
    16-12-2002
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kibic ? Kogo ? Czego ?

    Kibicem jest kazdy z nas,to oczywiste.Zadaje sobie tylko
    pytanie czyim jestem kibicem ? Zawodnikow, klubu, miasta,a moze prezesa Karwana.Nie,tego ostatniego napewno nie. Osobiscie w tej kwestii mam duzy problem poniewaz nie wiem czy zostac przy barwach Apatora, ktorych bronic beda w przyszlym sezonie najemnicy, sentymentalnie nie zwiazani z naszym miastem, czy moze byc z Mirkiem, ktory byl z nami przez tyle lat na dobre i na zle.Moze pogodzic jedno z drugim ? Nie wiem, w tej chwili czuje sie zdradzony przez osoby odpowiedzialne za odejscie Mirka. Nikt sie w klubie z nami, kibicami nie liczy, najwazniejsze sa osobiste porachunki ! Dla mnie Apator bez Mirka za to z obcymi zawodnikami nie bedzie juz tym samym klubem, ktory szczycil sie przez tyle lat jazda swoimi wychowankami.

    Z pozdrowieniami dla wszystkich kibicow zuzla.

  14. Powrót do góry    #284
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zgadzam sie z wpisem loremi.ja tez wolałbym skład z samymi torunianami. jednak wtedy zupełnie inaczej sie tym chłopakom kibicuje.chodze na każdy mecz, obojetnie czy apator miał mistrza, czy walczył w barażach no i bardzo sie z ta druzyna identyfikuje. tytuł zdobyty przez obcych zawodników dla mnie nie miał by takiego smaku.w przypadku wychowanków jest to duzo większa satysfakcja!dziwie sie tym którzy chcieli by w apatorze jedzil ricki i crump, do tego moze jeszcze cegła.przecież ricki i crump to pewnie dwaj najdrozsi zawodnicy na swiecie.nie wiadomo czy karwan po tym sezonie np.nie odejdzie i moga zostac jakies długi.do tej pory apator był stabilny finansowo i lepiej żeby tak zostało... a poza tym skład z samymi toruniakami + stranieri moim zdaniem tez mógłby sporo namieszać.tych chłopaków naprawde stac na dobra jazde

  15. Powrót do góry    #285
    Początkujący
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    z pewnego żródła wiem że Pepe trenuje już z zawodnikami
    Apatora i na 100% podpisze kontrakt . a tak swoją droga
    jestem bardzo ciekawy czy któryś z kibiców Poloni już zdążył się obrazić na Protasiewicza? bo jak powszechnie
    wiadomo droga od uwielbienia do nienawiści jaest bardzo
    krótka ! a i Krzyżaniak jak odchodził z Torunia to kibice
    obwiniali przedewszystkim zarząd a nie zawodnika a teraz ?
    jest jednym z najbardziej wygwizdywanym zawodnikiem w Toruniu.Bajerski w Gorzowie noszony był na rękach przez
    pana prezesa (z małej litery) a teraz kamieniami w nich rzucają . Tkich przykładów można by było podawać tyle ile transferów było w naszej lidze (Ułamek, Drabik)itd.Dlatego w odpowiedzi kolegą wyżej : kibic to świnia przyjdzie zapłaci do każdych warunków się przyzwyczai nawet do tego że Krzyżak tyfusem został !!!

  16. Powrót do góry    #286
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    ...jestem bardzo ciekawy czy któryś z kibiców Poloni już zdążył się obrazić na Protasiewicza? bo jak powszechnie
    wiadomo droga od uwielbienia do nienawiści jaest bardzo
    krótka !...
    ...Tkich przykładów można by było podawać tyle ile transferów było w naszej lidze (Ułamek, Drabik)...

    Chcesz powiedzieć, że Drabik jest wygwizdywany w Częstochowie lub, że kibice pałaja do niego nienawiścią???????????
    Bo właśnie w ten sposób rozumiem twoją wypowiedź.

    Jeśli tak no to gratuluje znajomości wiedzy o żużlu.
    CKM&AZS

  17. Powrót do góry    #287
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Makan

    hmmm, może on troszkę przecholował, ale tak we większości jest...chociaż Drabik nie jest wygwizdywany u Was, tak samo jak Mirek nie będzie wygwizdywany u nas. A Krzyżaka się wygwizduje, bo to za przeproszeniem szuja, w 99 dzięki niemu (szczęść...) Mirek został. Facet narobił afery, że zostaje choćby nie wiem co, że kocha Toruń itd. a potem pojechał po całym światku żużlowym (oczywiście Toruńskim i okolic) - za to go wygwizdują , moim zdaniem

  18. Powrót do góry    #288
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    więc juz jedno sie wyjasniło: mikael karlsson w toruniu jedźic nie będzie...moim zdaniem szkoda...ciekawe teraz kto będzie w parze z rickim?

  19. Powrót do góry    #289
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze pozostało kilku dobrych obcokrajowców, którzy mogliby z dobrym skutkiem startować w Toruniu. Niestety nie bedzie to M.Karlsson. Może bedzie to jego brat Peter, Todd Wiltshire, jeden z braci Pedersenów lub całkiem kto inny.

  20. Powrót do góry    #290
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Jeszcze pozostało kilku dobrych obcokrajowców, którzy mogliby z dobrym skutkiem startować w Toruniu. Niestety nie bedzie to M.Karlsson. Może bedzie to jego brat Peter, Todd Wiltshire, jeden z braci Pedersenów lub całkiem kto inny.
    Te dziady nie zasluguja na to aby zalozyc plastron z aniolem na piersi. Tak na prawde licze ze to bedzie Crump ktorego ma podobno sposorowac Stamir, na ile to sie okaze prawda dowiemy sie juz w czwartek, zobaczymy co wykombinowali dzialacze. To ze Mikson podpisal z gwardia nie znaczy ze dostal lepsza propozycje, przypominam on byl tylko rezerwowym kandydatem. A pierwszym pozostawal Crump , zatem nalezy uzbroic sie w cierpliwosc....
    Pozdrawiam
    Marcin

  21. Powrót do góry    #291
    Użytkownik
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    178
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    RICKI W TORUNIU, PROTAS W TORUNIU, CRUMPI W TORUNIU!!!!!!
    CZY TO NIE BĘDĄ TYLKO POBOŻNE ŻYCZENIA??!!

  22. Powrót do góry    #292
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Ja mysle ze jednak dogadali sie z Crumpem. Co do Pepe to jestem tego wlasciwie 100 % pewien, gdyz sie potwierdza informacja ktora otrzymalem z 1,5 tygodnia temu, ze protasiewicz czeka az Bydgoszcz mu odda pieniadze i przechodzi do torunia. Jako ze mu nie oddali to juz wlasciwie przeszedl. Zreszta za spokojnie jest wedlug mnie. Ani w nowosciach nic juz nie ma o speedwayu... jakos przycichlo to mysle ze juz sklad jest znany.

  23. Powrót do góry    #293
    Użytkownik
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    178
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JAK TO SIĘ WSZYSTKO SPRAWDZI, TO CIEKAWE JAK TEN SEZON ZAKOŃCZYMY FINANSOWO?? OBY NIE BYŁO EKONOMICZNEJ JATKI!!

  24. Powrót do góry    #294
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Karwan jest odpowiedzialnym czlowiekiem, czlowiekiem sukcesu. Na pewno nie podejmuje sie czegos co jest potem niewykonalne, a wiec jesli w czwartek umowy podpisza i ricky i crump i pepe to znaczy ze Apatora stac na taki wydatek, jestem o tym swiecie przekonany.
    Pozdrawiam
    Marcin

  25. Powrót do góry    #295
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No wlasnie

    JAK TO SIĘ WSZYSTKO SPRAWDZI, TO CIEKAWE JAK TEN SEZON ZAKOŃCZYMY FINANSOWO?? OBY NIE BYŁO EKONOMICZNEJ JATKI!!
    Niechcialbym tu krakac ale wiadomo jak to sie mowi ".. kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.."?? oczywiscie zycze wam jak najlepiej ale teraz niestety takie czasy :)
    A wracajac do watku to (moze juz ktos o tym mowil nie wiem nie czytalem wszystkich wypowiedzi bo mi sie nie chcialo) u nas znaczy w Zielonej Gorze bardzo glosno sie mowi o tym, iz 2 obcym w zespole apatora ma zostac nie kto inny jak Nicki Pedersen nie wiem tylko na ile prawdziwa jest ta informacja. Wiec moze wy mi powiecie cos interesujacego w tej kwestii??

    Ps.Miejscie oczy i uszy szeroko otwarte

    Pozdrawiam!! Ehhh ten Falubaz!!

  26. Powrót do góry    #296
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach

    i ja takze bayerek

    Karwan jest odpowiedzialnym czlowiekiem, czlowiekiem sukcesu. Na pewno nie podejmuje sie czegos co jest potem niewykonalne, a wiec jesli w czwartek umowy podpisza i ricky i crump i pepe to znaczy ze Apatora stac na taki wydatek, jestem o tym swiecie przekonany.
    Nic dodac nic ujac. Komu jak komu,ale karwanowi to ja ufam....

  27. Powrót do góry    #297
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ricki i Crump w jednej drużynie..? moim zdaniem to kiepski pomysl pod wzgledem finansowym, przecież to pewnie dwaj najdrozsi zawodnicy swiata! kto moze dac gwarancje ze po tym sezonie karwan nie odejdzie i nie zostawi ewentualnych długów?a sa one bardzo możliwe bo kasy pojdzie moc! szczególnie jesli jeszcze bedzie jeździl protas, który zapewne tez tani nie jest...dlatego nie chciałbym crumpa. za rickim tez zreszta nie przepadam.a już na pewno nie powinien jeździć p.karlsson, ten wątek już w toruniu przerabialismy i starczy!w sumie to ciezko teraz bedzie kogos zakontraktowac dobrego. fajną parę stranieri (już niestety w tym sezonie niemożliwą) stanowiliby np. nicholls i jonsson - młodzi, perspektywiczni, mogący jeszcze jeździć lepiej, objeżdzeni w lidze polskiej, no i mogliby sie z nami na dłużej związać...tak jak kiedys np. sullivan

  28. Powrót do góry    #298
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,521
    Kliknij i podziękuj
    5,802
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ererco do Mikaela Karlssona mozesz byc spokojny, on podpisał umowe w Warszawie(za PŻ). Zgadzam sie z toba ze nie nalezy tak ufac Karwanowi, bo jesli cos nie wyjdzie zostanie raz czy dwa wygwizdany to moze być tak ze spakuje walizki i odejdzie razem z Adriana z klubu zostawiajac spore długi. Wydaje mis ie ze Ricki i Crump nie beda jeździć w jednej drużynie jakos to nie pasuje, ale skoro w Ipswich jeździli niegdyś Rickardsson z Gollobem to wszystko jest mozliwe. Ja nadal mam nadzieje na Nicki Pedersena. A może działacze szykuja jakąs niespodzianke i pertraktuja np. z Loramskim. Po info o Mikaelu w Warszawie uważam ze wszystko jest mozliwe. No teraz nalezy czekac cierpliwie do czwartku wtedu sie wszystko okaze.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  29. Powrót do góry    #299
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Wie ktos moze o ktorej ta konferencja w czwartek? Bo prawdopodobne miejsce to sala ratusza.
    Pozdrawiam
    Marcin

  30. Powrót do góry    #300
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach

    Oprocz Pepe raczej na pewno Crump.

    Żużel. Apator Adriana niemal w komplecie


    Silni jak nigdy

    W czwartek podczas konferencji prasowej poznamy kompletny skład żużlowców Apatora Adriany na przyszły rok. Wiele wskazuje na to, że toruński zespół będzie silny jak nigdy dotąd. Z "pewnego" źródła "Nowości" dowiedziały się bowiem, że toruński zespół wzmocni bydgoszczanin Piotr Protasiewicz, który najprawdopodobniej właśnie w czwartek podpisze kontrakt.
    Potwierdziły się więc wcześniejsze przypuszczenia, że po odejściu z Polonii wielokrotny mistrz Polski, były mistrz świata juniorów i uczestnik Grand Prix, skieruje kroki ku zespołowi trenera Jana Ząbika. W dodatku będzie wspierany przez swoich dotychczasowych sponsorów.
    W czwartek należy się również spodziewać ostatecznego rozstrzygnięcia kwestii obcokrajowców. Na pewno przedłuży kontrakt z Apatorem Adrianą mistrz świata, Szwed Tony Rickardsson. Kto będzie mu partnerował? Działacze z Torunia nie kryli dotąd, że ktoś z trójki: Mikael Karlsson, Nicki Pedersen, Jason Crump. Kandydatura Karlssona jest już nieaktualna, bo Szwed podpisał właśnie umowę z pierwszoligową Gwardią Warszawa, co potwierdził menedżer zespołu Marek Kraskiewicz. Udało nam się też ustalić, że Pedersen jest bardzo bliski przedłużenia umowy z beniaminkiem ekstraligi, ZKŻ-em quick-mix Zielona Góra. Wszystko więc wskazuje na to, że w Toruniu będzie jeździł wicemistrz świata, Australijczyk Jason Crump.
    W toruńskim klubie nikt jednak nie chciał nam potwierdzić tych informacji. Prawdopodobnie przed czwartkiem żaden z działaczy nie puści już pary z ust.
    - Nie mogę jeszcze niczego zdradzić ani potwierdzić - powiedział wczoraj prezes Apatora Adriany Marek Karwan. - Nic nie jest bowiem rozstrzygnięte. Przyznam, że nawet nie wiem jeszcze, o której w czwartek odbędzie się konferencja.
    Przypomnijmy, że wcześniej działacze z Torunia podpisali kontrakty z trzema seniorami: Tomaszem Bajerskim, Wiesławem Jagusiem i Robertem Sawiną, a także ze wszystkimi dotychczasowymi juniorami. Jednocześnie zapowiedzieli, że nie znajdzie się miejsce w składzie m.in. dla: Mirosława Kowalika, Tomasza Chrzanowskiego, Roberta Kościechy i - najprawdopodobniej - Mariusza Puszakowskiego.
    Kowalik najprawdopodobniej ruszy w przeciwną stronę do Protasiewicza - znajdzie się w Polonii Bydgoszcz, podobnie jak Jacek Krzyżaniak z Atlasu Wrocław. Wygląda więc na to, że bydgoszczanie, obok częstochowian (wzmocnionych Sebastianem Ułamkiem) i - zapewne - wrocławian (którzy na razie mają dwójkę obcokrajowców: Grega Hancocka i Scotta Nichollsa oraz pieniądze na krajowe zakupy), będą najgroźniejszymi rywalami Apatora Adriany w walce o tytuł Drużynowego Mistrza Polski.


    Wszystko na to wskazuje ze to co sie wydawalo nierealne jeszcze kilka dni temu okaze sie prawdziwe.

    Za gazeta "Nowosci".
    Pozdrawiam
    Marcin

  31. Powrót do góry    #301
    Użytkownik
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    178
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do bayerka

    BAYEREK!! OBYŚ MIAŁ RACJĘ!!!
    JUTRO W RATUSZU, ALE O KTÓREJ > NIKT NIE WIE!!!

  32. Powrót do góry    #302
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do wszystkich z torunia

    co to ma k.... mać znaczyć?Nie chce patrzeć jak kolejny klub w Toruniu się kończy.NIE CHCE DREAM TEAMÓW!!!NIE CHCE TEGO PROTASA-Po co?Crumpa też nie chce.Jednego rudego kasociąga już mamy.Chce żeby Apator podtrzymał tradycje nieskomercjonizowanego klubu.Oczywiście są jakieś granice.Chciałbym np. ujrzec Cegłe,Hampela,ale nigdy nie PP w Toruniu.A z crumpem to już wogóle.

    Jeśli się to sprawdzi to sezon chyba mam z głowy,bo to nie będzie Apator taki jak zawsze.To będzie splot gwiazd zagranicznych+PEPE=DMP2003 którego nie chce w takim składzie.Wole jak ktoś mówi że Apator zdobył mistrza tylko dzięki sobie ,a nie dzieki pomocy zagranicznej.Wole niezakwalifikować się do PO niż wygrać lige,i za rok(półtora) biede klepać.

    Pozdro dla wszystkich torunian którzy wiedzą co znaczy być kibicem Apatora(zwłaszcza tych starszych)

  33. Powrót do góry    #303
    Początkujący
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Konferencja prasowa będzie w Ratuszu o godz. 20.00
    Ale mi ososbiście się wydaje że Ricky i Crump nie powinni jeździć w jednym klubie. Ale coż, Karwan ma zapewnie za dużo kasy...

  34. Powrót do góry    #304
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cholernie sie ciesze ze sporo ludzi ma takie same zdanie jak ja! karwan zaczyna przeginać! apator zawsze był kojarzony z wychowankami, to klub z pewna tradycja, ale ona dla karwana nic nie znaczy...najlepiej kupiłby wszystkich najlepszych z GP + najlepszych polaków! co go obchodzi to że w Toruniu kibole są zżyci ze swoimi zawodnikami! to ze sprowadzil bajera i sawke to ok, bo to są przeciez NASI! ale to co robi teraz to przesada...to juz niebędzie ten sam apator... wolałbym szczerze mówiąc mieć gorsze miejsce swoimi niz mistrza kupionymi, bo co to za sztuka! szkoda, do tej pory apator rozsądnie dysponował finansami, ale teraz może sie zdarzyć tak ze za rok o tej porze bedziemy mieli spore problemy finansowe...szkoda gadać... jesli dojdzie jeszcze crump to bedzie taka sytuacja ze prawie połowa składu ( ricki, crump, pepe) to zawodnicy którzy dla wiekszosci kibiców bedą troche "obcy". strasznie dziwne uczucie....szkoda ze karwan nie chce spozytkowac kasy w inny spsób, np. cos zrobic w sprawie stadionu, bo to zostaloby nawet po jego odejsciu, bylaby z tego ogromna korzysc... no ale cóż..pieniadze rządzą swiatem...szkoda mi apatora, dobrze ze karwan jeszcze nazwy nie chce zmienić na jakąs adriane toruń, albo adriane-karwan toruń

  35. Powrót do góry    #305
    Użytkownik
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    MISTRZ

    Apator- Dream Team
    1.Rickardsson
    2.Cegielski
    3.Crump
    4.Jaguś
    5.Bajerski
    6.Miedziński
    7.Hampel
    8.Protasiewicz

  36. Powrót do góry    #306
    Początkujący
    Dołączył
    16-12-2002
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    2003-czy to bedzie nasz apator ?

    Panowie, zastanawiacie sie czy p.Karwan wytrzyma to finansowo ? Zapewne,tylko czy to jest problemem ? Wydaje mi sie, ze obawiac sie nalezy nie finansami, a atmosferą w zespole jaka zapanuje przy takiej ilosci liderow.Ricki i Crumpi beda miedzy soba rywalizowac, Pepe tez nie odpusci, bedzie chcial pokazac, ze jest w stanie wygrac z jednym i drugim.Bajer,Jagi nie beda chcieli odgrywac roli kopciuszkow i zrobia wszystko zeby pokazac swoim kibicom, ze to oni sa najlepsi w "naszej" drozynie.Oby znow nie narodzily sie nam konflikty typu: Krzyzaniak-Bajerski.Czym to grozi ? Chyba wszyscy wiemy.

  37. Powrót do góry    #307
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,791
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    A ja sie ciesze - jezeli finansowo sprawy bede dopiete
    to wlasnie taki sklad z Crumpem i Pepe bedzie idealnym,
    zeby powalczyc z:
    Wlokniarzem: Sullivan, Holta, Jonsson, Ulamek, Walasek,
    Bydgoszcza: Gollob, Gollob, Loram, Krzyzaniak, Kowalik,
    Wroclawiem: Hancock, Nicholls, Dados, Hampel, Cegielski :-)
    Zielona Gora: Hamill, Pedersen, Huszcza, Kurmanski, Swist,

    Ja nie chce znowu ogladac jazdy w drugiej czworce
    z Gdanskiem, Pila i w tym roku chyba z Lesznem.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  38. Powrót do góry    #308
    Użytkownik
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    178
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    WIDZĘ ŻE WIELU Z NAS SPODOBAŁA SIĘ WALKA O PIĄTE MIEJSCE Z ROZBITYMI FINANSOWO POTĘGAMI> GDAŃSK, PIŁA, GORZÓW!!! MOŻNA JEŹDZIĆ CAŁY SEZON WYCHOWANKAMI W OBECNOŚCI 1,5 TYŚ. KIBICÓW I SZCZYCIĆ SIĘ ŻE TO JEŹDZI NASZA DRUŻYNA.
    A GDYBY SPOGLĄDAŁO NAM W OCZY WIDMO SPADKU LUB BARAŻY ZAWSZE MOŻNA WSPÓLNIE KRZYKNĄĆ "RATUJ PANIE BOŻE BO NASZ APATOR JUŻ NIE MOŻE"!!!!

  39. Powrót do góry    #309
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Apator- Dream Team
    1.Rickardsson
    2.Cegielski
    3.Crump
    4.Jaguś
    5.Bajerski
    6.Miedziński
    7.Hampel
    8.Protasiewicz
    LangOOs ma dobrą koncepcję składu, lecz taka właśnie może wykończyć klub finansowo :(
    Moim zdaniem Crump to zawodnik, który zbyt dużo wymaga...

  40. Powrót do góry    #310
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    fajnie by bylo jakby Crump był w Toruniu bo ponoc w Gnieźne pan Jakub Andrzej Grajewski znalazł kase dla cegly i ponoc chce sciagnac Crumpa ktory ma team zuzlowy ( nie pamietam nazwy ) z Cegielskim , bardzo ciekawa sprawa....

  41. Powrót do góry    #311
    Początkujący
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam dawno nie odwiedzalem forum no i na poczatek takie wiadomosci wiadomo jest ze do toronto przyjdzie protas ale crump cegielski!!!! czy to sa wiadomosci potwierdzone?

  42. Powrót do góry    #312
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Opanujcie sie

    sadząc po niektórych wpisach to niektórzy popierają działania pana K.No i co z tego że bęziemy mieli mistrza???(z takim składem to na 94%)???jak apatora za rok już nie będzie.A dlaczego?A to dlatego że tylko mecze wyjazdowe bedą ciekawe,bo u siebe to każdy mecz powyżej 16 na + apatora.A kibice będą się nudzić,a to wpłynie na ilość ludzi na stadionie.Zgadzam się z opinią że lepiej byłoby powiększyć np.1 łuk o 5 rzędów.Na wyjazdach też nie sądze żebyśmy przegrywali.k....MAĆ.Niechce tego!!!Jeśli to się potwierdzi to KONIEC klubu Apator.Za roczek będziemy bez kasy,a dwaj rudzielce i niejaki pepe pierwsi opuszczą klub.


    Jeśli dojdzie do tego coś czuje że protas i karwan otrzymają odemnie porcję gwizdów(tak jak tony na każdym meczu)

    Pozdrowienia dla starych kibiców którzy wiedzą co dobre dla Apatora

  43. Powrót do góry    #313
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Tak zle i tak niedobrze.
    Pozdrawiam
    Marcin

  44. Powrót do góry    #314
    Początkujący
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    WIDZĘ ŻE WIELU Z NAS SPODOBAŁA SIĘ WALKA O PIĄTE MIEJSCE Z ROZBITYMI FINANSOWO POTĘGAMI> GDAŃSK, PIŁA, GORZÓW!!! MOŻNA JEŹDZIĆ CAŁY SEZON WYCHOWANKAMI W OBECNOŚCI 1,5 TYŚ. KIBICÓW I SZCZYCIĆ SIĘ ŻE TO JEŹDZI NASZA DRUŻYNA.
    A GDYBY SPOGLĄDAŁO NAM W OCZY WIDMO SPADKU LUB BARAŻY ZAWSZE MOŻNA WSPÓLNIE KRZYKNĄĆ "RATUJ PANIE BOŻE BO NASZ APATOR JUŻ NIE MOŻE"!!!!
    Zgadzam się z tym w pełni. Byłem na meczach 2 rundy i na prawdę żal patrzeć na takie widowiska. Nie mam może popularnych poglądów i wielu z was na pewno się ze mną nie zgodzi ale moim zdaniem pan Karwan uratował od zapaści finansowej klub od którego odszedł strategiczny sponsor Netia. Dzięki firmie Adriana nasz klub zdobył mistrzostwo w 2001 roku. Może nie pamiętacie jak było w Toruniu goło i wesoło. Baraże w 99 roku i stres czy Apator utrzyma się w lidze-o niczym innym nie marzę, przeżywać to raz jeszcze.

    Osobiście lubie Mirosława Kowalika jest elokwentny i sympatyczny ale z drugiej strony nie można tolerować zawodnika który nie umie podporządkować się decyzjom przełożonych. Nie jest to jego rolą w klubie. A Kowalik, a wiem to od osób zainteresowanych, mimo szczerych chęci nie odszedł do Częstochowy. I nie krytykuje go za to bo każdy chce utrzymać rodzinę. Ale z drugiej strony nie możemy go gloryfikować.

    W Toruniu jest ostatnio moda krytykowania Rickardsson'a. Jednak miał on wysoką średnią w lidze i przede wszystkim został mistrzem świata. Nie on jeden miał słabsze występy a w przekroju sezonu miał ich najmniej z całej drużyny. Jest najlepszy na świecie bezapelacyjnie.
    Żużel w Polsce wygląda jak wygląda więc albo będziemy mieli skład na mistrzostwo(czy tylko Częstochowa albo Wrocław może?) albo będziemy mieli skład z wychowanków na 4 miejsce lub jeszcze gorzej. Ja wole to pierwsze. Myślicie że ktoś się interesuje tym, że w Realu Madryt grają prawie sami obcokrajowcy?
    Możemy mieć nareszcie skład w którym nawet pan Ząbik nie będzie w stanie nic zepsuć.

    Pozdrawiam prawdziwych kibiców Apatora

  45. Powrót do góry    #315
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    za wyborcza

    "Choć do startu żużlowej ekstraligi pozostało kilka miesięcy, a do zakończenia sezonu 2003 prawie rok, mistrza już poznaliśmy. W takim składzie, jaki szykują torunianie, nikt nie da im rady
    czytaj dalej »
    r e k l a m a






    Jaki polski klub będzie bowiem w stanie pokonać zespół, w którym poza mistrzem świata Tony Rickardssonem, Tomaszem Bajerskim, Wiesławem Jagusiem, Robertem Sawiną pojadą jeszcze Piotr Protasiewicz i - to największa sensacja - wicemistrz świata Jason Crump.

    Najmocniejszy w historii

    Dziś nastąpi oficjalna prezentacja nowej drużyny Apatora/Adriany. Nieoficjalnie wiemy, że pojawi się też na niej rudowłosy Australijczyk.

    Jeżeli wszystko potoczy się zgodnie z planem, torunianie zmontują najsilniejszy zespół w historii polskiej ligi. Nawet wicemistrz świata przecież nie będzie liderem tego teamu, bo to miano należy do mistrza - Rickardssona. Apator/Adriana będzie mógł w jednym meczu wystawić aż stałych czterech uczestników Grand Prix.

    Początkowo wydawało się, że szefowie Apatora/Adriany sięgną po któregoś z mniej sławnych zawodników np. Andreasa Jonssona czy Lukasa Drymla. Ten pierwszy jednak zdecydował się pozostać w Częstochowie, a Czech ma żądania finansowe godne mistrza świata, a nie średniaka z Grand Prix.

    Skoro więc trzeba płacić za obcokrajowca spore pieniądze torunianie doszli do wniosku, że lepiej postawić na pewniaka. Postanowili, że będą mieć w zespole dwóch najlepszych żużlowców globu. Przedstawiciel Apatora/Adriany odwiedził Australijczyka w Londynie. Zabiegi przyniosły odpowiedni efekt. Mimo propozycji m.in. z Unii Leszno i Polonii Bydgoszcz, Crump zdecydował się przyjąć toruńską ofertę.

    Od początku sezonu transferowego było wiadomo, że torunianie będą szukać także jednego zawodnika krajowego. Początkowo pewny wydawał się transfer Jarosława Hampela. Negocjacje z juniorem Polonii Piła były jednak znacznie utrudnione, bo nie było do końca wiadomo ile żużlowiec będzie kosztował. Ostatecznie przekreśliło je ogłoszenie listy transferowej. Hampel miał według kontraktu zostać wystawiony na listę za milion złotych . Ostatecznie za cenę rezygnacji z roszczeń finansowych wobec klubu zawodnik zdołał obniżyć ją do 350 tys. zł, ale i tak była to suma nie do przyjęcia dla torunian.

    Działacze Apatora/Adriany potem wspominali o rozmowach z Krzysztofem Cegielskim, Sebastianem Ułamkiem i Protasiewiczem. Najmniej prawdopodobny wydawał się ten ostatni wariant. Tydzień temu Protasiewicz jednak ogłosił, że definitywnie rozstaje się z Polonią. - Rozmawiam z dwoma, trzema zespołami. Z porozumieniem z jednym z nich jestem bardzo blisko - mówił wówczas zawodnik. Według naszych informacji bydgoszczanin wtedy już kończył intensywne negocjacje z Apatorem/Adrianą i był już w zasadzie pewien, że trafi do Torunia.

    Wszyscy nowi zawodnicy toruńskiego klubu pojawią się na dzisiejszej konferencji prasowej w Ratuszu. Wówczas kontrakty podpiszą Rickardsson oraz dwaj nowi zawodnicy. - Wcześniej niczego nie będziemy komentować. Na pewno kontrakt podpisze Rickardsson, a o innych naszych krokach transferowych poinformuje prezes Marek Karwan - mówi oficjalnie rzecznik prasowy Apatora/Adriany Piotr Nagel."

    Czekamy wiec na spotkanie w ratuszu ?
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •