Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 345

Wątek: Skład Apatora Toruń na sezon 2003

  1. Powrót do góry    #136
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Bajerski chce podpisac konrakt z klubem w tym tygodniu bo wyjezdza:).
    Rickardssno rowniez raczej zostanie w Toruniu. Klub prowadzi jeszcze rozmowy z Crumpem ale jeszcze nic nie wiadomo.
    Mysle ze klub podpisze rowniez umowe z Hampelem ale wszystko to na razie spekulacje i nie co co sie wyklucac.
    Chcialbym zeby w Apatorze byli sami najlepsi np. Crump, Hampel, Bajerski, Rickardsson, Jagus lub jakis dobry zaowdnik krajowy. Jednak mysle ze taki sklad jest malo mozliwy. Mysle pesymistycznie jednak mam nadzieje ze w tym roku zarzad kupi jakis lepszych zawodnikow i nie bedziemy jezdzic wiecznie wychowankami

    Sklady dokladnie poznamy po podisaniu kontrkatow przez zawodnikow a teraz mozemy co najwyzej spekulowac. Duzo kibicow mowi ze dany zawodnik rozmawia tylko z jego klubem i bedzie w jego klubie. Mnie troche smiesza te klotnie :).
    Czy to ma sens ?


  2. Powrót do góry    #137
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Tzn. że za rok nie będzie żadnego REALA!!!.Takie obciążenie finansowe to samobójstwo.Chyba,że jest to celowe i za rok powstanie nowa firma po ogłoszeniu upadłości....
    Chciałbym ci oznajmić , że real to potężna firma, ona nie sponsoruje tylko żużla ale wszystkie (dosłownie) dyscypliny sportowe w toruniu, dla nich to kolejny wydatek , ktory na pewno nie nadszarpnie ich budżteu. Należy się cieszyć , że działacze toruńscy jak na razie konsekwentnie realizują swój plan, a więc jak najszybsze dogadanie się z 3 (bajerski, jaguś, tony) a potem kontraktowanie innych czyli (crump, hampel).
    Pozdrawiam
    Marcin

  3. Powrót do góry    #138
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Mysle pesymistycznie jednak mam nadzieje ze w tym roku zarzad kupi jakis lepszych zawodnikow i nie bedziemy jezdzic wiecznie wychowankami
    A czy twoim zdaniem to źle???? Bo ja sie zawsze szczycilem tym ze moj klub potrafi wychowac sobie najlepszych zuzlowcow w Polsce (2001). I jest ciągle zaliczany do czołówki Speedwayowej Polski. Mi tam wcale nie sa potrzebne te wszystkie Crumpy. Bo idziemy sladem Wroclawia, ktory co sezon zmienia sklad. I to nie druzyna, tylko zawodnicy...
    Sklady dokladnie poznamy po podisaniu kontrkatow przez zawodnikow a teraz mozemy co najwyzej spekulowac.
    No co ty?? Jaja sobie robisz? Kompletnie mnie zaskoczyles ;)))))

  4. Powrót do góry    #139
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2002
    Postów
    481
    Kliknij i podziękuj
    248
    Podziękowania: 54 w 16 postach
    Versus, ja przed sezonem 2002 również szczyciłem się tym, że Apator jeździ wyłącznie włąsnymi wychowankami (oprócz obcokrajowców ofkors). Jednak teraz już wiem, że nie można tego dłużej ciągnąć, bo "nasi" źle zaczęli wykorzystywać swoją uprzywilejowaną pozycję u toruńskich działaczy. Niektórzy uznali, że miejsce w Apatorze im się należy z "urzędu", tylko za to, że reprezentują ten klub kilka, bądź kilkanaście lat. Więcej, swoje usługi wycenili dość wysoko.
    Niestety, sezon 2002 pokazał dobitnie, że taka sytuacja jest chora i prowadzi do zatracenia ambicji i woli walki całego zespołu. Do tego, pojawiły się zgrzyty i konflikty, no bo ktoś nie pojeździł tyle ile by chciał.
    Co do sezonu 2001, to muszę przyznać, iż była to dość dziwna sytuacja, bo w klubie po raz pierwszy od wielu lat pojawiły się poważniejsze pieniądze i dlatego zawodnikom chciało się jeździć nieco skuteczniej. Jednak uznali, że ten sezon wystarczy i teraz można już powrócić to ligowego średniactwa. Trzeba też zwrócić uwagę na to, że dużą skutecznością wykazali się w 2001r. toruńscy Szwedzi, którzy mieli spory udział w złocie.
    W przyszłym tygodniu Toruńscy działacze będą rozmawiali z Jasonem Crumpem, Tony Rickardssonem i młodzieżowcami. Myślę, że dobrze by się stało, gdyby zakontraktowani zostali zaróno Ricki jak i Crump. Oczywiście musi to być poprzedzone porządnymi wyliczeniami, żeby się nie okazało, że to ponad możliwości finansowe klubu i jego sponsorów. Ważne jest rónież to, żeby umowy były korzystne dla klubu głownie pod kątem gwarantowanej ilości startów obu straniero.
    Kolejny, trzeci już tydzień działalności komisji zajmującej się kompletowaniem składu Apatora na 2003 rok, poświęcony będzie na rozmowy z zawodnikami polskimi nie reprezentującymi dotąd tego klubu. Będą to Jarosław Hampel, Krzysztof Cegielski i Piotr Protasiewicz. Najprawdopodobniej jeden z nich wystąpi w sezonie 2003 w toruńskim plastronie (osobiście najbardziej chciałbym, żeby tym zawodnikiem był Hampel).
    Na końcu najprawdopodobniej zostanie przedłuzona z Robertem Sawiną, czyli etatowym rezerwowym w ekipie, dla którego zbawieniem okazał się pomysł z numerem 8.
    Niestety (a może stety) z Apatorem tymczasowo pożegnać się będą musieli Mirosław Kowalik, Robert Kościecha, Tomasz Chrzanowski i Przemysław Kłos. Życzę im, żeby znaleźli sobie świetne kluby, rozwinęli umiejętności, ustabilizowali formę i powrócili do nas w kolejnych sezonach.

  5. Powrót do góry    #140
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    bmf

    bardzo trafnie to ująłeś.Zawodnicy toruńscy byli rozpieszczani przez działaczy

  6. Powrót do góry    #141
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach

    BFM

    Ja nie przecze, ze sa rozpieszczani... Z tym sie nawet bym zgodzil, ale wcale nie uwarzam, że potrzebny jest nam duet Crump - Rickardsson, do tego Cegielski i Hampel. Czyli mamy od nich od 35 - 45 pkt. Do tego dochodzą Bajerski (8-10 pkt) Ewentualnie. Jaguś (6-9 pkt) (Wszystko skromnie liczac) i mlodziez (3pkt). Zsumujmy wygrywamy w trudniejszych meczach kolo 52-38... A kto ma szanse z nami wygrac? U siebie? Ja zbyt wielu kandydatow nie widze. Tworzac taki sklad moze jeszcze dorzucimy Golloba i Kasprzaka na juniora?? Naprawde Crump nam nie potrzebny, a junior tym bardziej (to tak na przyszlosc, chyba ze Hampel mialby jezdzic zamiast M.Jagusia, co tez jest prawdopobne...). A mecze u nas? Przyjedzie Bydzia na derby i dostanie 60-30? (bez urazy) Ktoś chce coś takiego ogladać? Ja juz podziekuje...

  7. Powrót do góry    #142
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2002
    Postów
    481
    Kliknij i podziękuj
    248
    Podziękowania: 54 w 16 postach
    Nigdzie nie jest napisane, że zawsze muszą jeździć i Crump i Ricki razem. Mam nadzieję, że działacze odpowiednio skonstrułują dla nich kontrakty. Razem powinni być w najtrudniejszych meczach. Wcale nie byłbym aż takim optymistą co do zdobyczy punktowych zespołu. Uważam, że całkiem możliwa jest taka zdobycz zawodników w trudnym meczu wyjazdowym:

    1.Rickardsson 11
    2.Crump 9
    3. Bajerski 6
    4. Jaguś 5
    5. Hampel 7
    6. Miedziński 1
    7. M. Jaguś 0
    8. Sawina 2

    Co nam daje w sumie 41 punktów. Jak się chce, to można :P

  8. Powrót do góry    #143
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wg mnie skład apatora powinien byc taki :

    1.Rickardsson
    2.Bajerski
    3.Kowalik / W.Jaguś
    4.Crump / L.Dryml
    5.Cegielski
    6.Hampel
    7.Miedziński / M . Jaguś
    8.Sawina

    i wszystko jasne :):):):):)

  9. Powrót do góry    #144
    Użytkownik
    Dołączył
    08-02-2002
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 44 w 20 postach
    Jeżeli chodzi o Mariusza Puszakowskiego to chetnie widziałbym go w zespole z Łodzi. Przy braku KSM-u raczej w Toruniu nie pojeździe (nie będzie potrzebny żuzlowiec o niskim KSM). W łodzi mógłby byc liderem ( ma tam też sponsora).

  10. Powrót do góry    #145
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wg mnie skład apatora powinien byc taki :

    1.Rickardsson
    2.Bajerski
    3.Kowalik / W.Jaguś
    4.Crump / L.Dryml
    5.Cegielski
    6.Hampel
    7.Miedziński / M . Jaguś
    8.Sawina

    i wszystko jasne :):):):):)
    Z niejakich zrodel dowiedzialem sie ze Dryml chcial zarabiac w Toruniu 80% tego co zarabia Tony Rickardsson :D:D
    Chyba nasi dzialacze z niego zrezugnuja albo naprawde chca nie mieć pieniazkow w klubie.....

  11. Powrót do góry    #146
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli chodzi o Mariusza Puszakowskiego to chetnie widziałbym go w zespole z Łodzi. Przy braku KSM-u raczej w Toruniu nie pojeździe (nie będzie potrzebny żuzlowiec o niskim KSM). W łodzi mógłby byc liderem ( ma tam też sponsora).
    Raczej do tego nie powinno dojść, ale nie zapeszajmy ;)

  12. Powrót do góry    #147
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Ząbik w wywiadzie dla Wyborczje powiedział że nie chce Crumpa w zespole bo w sezonie wywiązałaby się walka z rudym o lidera drużyny i nie było by to zdrowe. Zostaje więc Dryml, bo Jonsson ma z CZwą prawie.

    Jesli chodiz o krajowych tą Ząbik wymienił Cegielskiego Protasa i Ułamka, ani słowa o Hampelu.
    Protas najprawdopodobniej zostanie w Bydgoszczy (nie kłóccie się, za parę miesięcy zobaczymy) a Cegłą intersuje się 5 klubów eligi i kilka I ligi. Kowalik najprawdopodobniej odejdzie (prezesom sie nie podoba) więc nie będzie u was tak różowo
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  13. Powrót do góry    #148
    Użytkownik Awatar killus
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    czy jest jakis zawodnik, ktorym nie interesuje sie Apator Adrian?:))))
    Polecam na 8 zawodnika M. Fierleja;)))

  14. Powrót do góry    #149
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    VICAR

    Na poczatek male sprostowanie.To nie byl wywiad z Zabikiem tylko z M.Karwanem.
    Musze Ci powiedziec ze nie jestem zwolennikiem zakontraktowania Rickiego i Crumpa w zespole Apatora.Mysle ze kosztowalo by to kupe kasy ktora mozna wykorzystac w inny sposob np zainwestowac w mlodych-zdolnych ,ktorych podobno w szkolce nie brakuje.
    Odnosnie Protasa to nie jestem takim optymista co do jego pozostania w Polonii.W tej samej Wyborczej dyrektor Polonii Chylinski powiedzial ze pierwsza rata zadluzenia jeszcze nie zostala przelana na jego konto i bedzie on musial jeszcze poczekac.Jak pewnie Ci wiadomo Protasiewicz na lewo i prawo rozglasza ze jego cierpliwosc sie skonczyla i szanse na pozostanie w Bydgoszczy ocenia na 20-30%, a to niewiele.
    Wracajac do Apatora to mysle ze ktorys z czworki Cegielski-Hampel-Ulamek-Protasiewicz wzmocni jednak torunska druzyne,a wtedy moze nie bedzie wesolo ale bedzie napewno lepiej niz w sezonie 2002.
    Z obcokrajowcow brani sa pod uwage jeszcze M.Karlsson ,N Pedersen ( z tego co mi wiadomo rozeslal on oferty do kilku klubow e-ligi ) oraz jeszcze A Jonsson ktory uzgodnil juz wstepnie warunki z CKM ale kontraktu jeszcze chyba nie podpisal.

    pozdrawiam
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Powrót do góry    #150
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MACIEJ
    Moja propozycja składu Apatora na najbliższy sezon wygląda następująco:
    1.W.Jaguś
    2.R.Sawina
    3.T.Bajerski
    4.M.Kowalik
    5.R.Sullivan
    6.A.Miedziński
    7.M.Jaguś
    W tym składzie w przyszłym sezonie Apator mógłby wiele zdziałać.

    stary zapomniales ze sullivan podpisal juz kontrakt w czestochowie

  16. Powrót do góry    #151
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dwaj "rudzielce" w jednym teamie? Ciekawe!
    Pozdr.

  17. Powrót do góry    #152
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach

    Moze to nic nowego, ale ratuje watek ;))

    Tak wiec, mam informacje (nie powiem od kogo) ale z bardzo pewnej reki... ;) I wynika z nich ze Jarek Hampel jest juz na 95% w Toruniu. Czyli jedna noga, a nawet dalej, jajami ;), udem i lydka drugiej nogi. ;) Co do reszty to narazie trudno powiedziec. Procz tego, ze zostana Jagus, Bajerek i Ricki...

  18. Powrót do góry    #153
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    postapie podobnie jak versus :) dla uratowania watku albo nawet i dla tych ktorzy tego nie wiedza : dzis ( albo wczoraj :P ) byly rozmowy z wiesławem jagusiem :) , na kolejny tydznien zaplanowano rozmowy z tomaszem bajerskim , juniorami i obocokrajowcami :)

  19. Powrót do góry    #154
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ja

    nie raz podtrzymywałem ten wątek, ale ost. mam problemy z dojściem do net'a...jednak teraz go podtrzymam...Oprócz M.Jagusia wszyscy juniorzy mają podpisane kontrakty, jednak panowie Kłos, Paszko i Głowacki muszą szukać nowych klubów (wyporzyczonko)..M.Jaguś, ma złożyć podpis dzisiaj...dzisiaj także mają się odbyć rozmowy ze wszystkimi seniorami oprócz Tomcia Bajerskiego...Będą za to: starszy mr.Jaguś, Sawina, Kowalik, Kościecha, Chtzanowski, Puszakowski, Walczak...No panowie...moim zdaniem nasz klub i tak na początku za dużo obiecywał co do kontraktów, myślę że malęją szansę na pozyskanie nowych zawodników dlatego ja bym (i tak chciałem :P) zatrzymał Mircia. Niech pan Marek nie myśli tylko przez pryzmach swoich stosunków, podobno chce jak najlepiej dla Toruńskiego żużla... A skład :
    1.Rickardsson
    2.Kowalik
    3.Bajerski
    4.Pedersen\Karlsson M.\Sawina
    5.Jaguś W.
    6.Jaguś M.
    7.Miedziński
    8.Sawina\Kościecha
    nie wygląda aż tak kiepsko :P Miłych wiczorków życzę :)

  20. Powrót do góry    #155
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    panowie

    proponował bym crumpa.Tony jest już dla mnie skończony.Ambicji to nie będzie miał już żadnych w sezonie 2003,a crump....(tu sami dokończcie)

  21. Powrót do góry    #156
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [tr]Mam do Was pytanko!-pewien gosc na stronie Włókniarza napisał ze w Radiu Pik w wywiadzie Puszakowski powiedział ze rozmawia z WŁÓKNIARZEM?!!!Wiecie moze cos o tym?-chciałbym wiedziec bo jesli to prawda to sie troche posmieje:) i bede musiał przemyslec ruchy częstochowskich działaczy:)!!![tr][b]POZDRAWIAM!!!

  22. Powrót do góry    #157
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    525
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Cze po pierwsze raczej Hampel podpisuje z WTSem , cegielski albo zostaje w starcie albo podpisuje z WTSem albo z Bydgoszczą. Po drugie Kowalik raczej odchodzi do Bydgoszczy. Po trzecie taki team z hampelem, cegielski, crumpem, ricakardsonem, bajerskim, junior macie wtedy mistrza ale tez takim jazdą działacze dążą bankructwa i do zniczenia żużla do zmiejszenia popularnośc żużel bedzie nudny do jednej bramki. Po czwarte Bajerski jest bliski podpisania z WTSem.
    Jeśli chodzi o puszakowskiego to słyszałem że ci zawodnicy toruńscy którzy niezmieszczą sie w składzie idą do gkmu czyli puszkowski, walczak, kościecha itd.

  23. Powrót do góry    #158
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Spokojnie, spokojnie.

    Wrocław owszem interesuje się Hampelem i to jego chcieliby widzieć w swojej drużynie wrocławscy kibice ale bez przesady z Cegielskim i Bajerskim. Ci dweaj panowie byli w kręgu zainteresowań Atlasu ale tylko pytano się ich o możliwość startu sondażowo. Poza tym drużyna wrocławska choć by mogła nie może sobie pozwolić na jazdę w jednym teamie 4-5 zawodników startujących w GP. Za dużo by to kosztowało patrząc w perspektywie na kolejne sezony. Tak więc Bajerski pozostanie z pewnością w Toruniu, Cegielski raczej nie przejdzie do Bydgoszczy, a Hampel wyląduje we Wrocławiu.
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  24. Powrót do góry    #159
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    525
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Może i sie z Bajerskim myle. Piszesz że wrocław nie stac na 5 zawodników z grand prix zgadza sie ale tak samo was klub aktualnie macie pieniądze podobno i chcecie zakotraktowac około 5 z grand prix - crump, cegielski, bajerski, protasiewicz sorki. jeśli nawet wasz klub jest bardzo to bardzo bogaty to najpierw spłacie jagusia i bajerskiego. A robie takiego składu finansowo dobrze nie wruży.

  25. Powrót do góry    #160
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach

    Do utek 20

    Może i sie z Bajerskim myle. Piszesz że wrocław nie stac na 5 zawodników z grand prix zgadza sie ale tak samo was klub aktualnie macie pieniądze podobno i chcecie zakotraktowac około 5 z grand prix - crump, cegielski, bajerski, protasiewicz sorki. jeśli nawet wasz klub jest bardzo to bardzo bogaty to najpierw spłacie jagusia i bajerskiego. A robie takiego składu finansowo dobrze nie wruży.
    Chyba ci się coś pomyliło, bowiem yabkoo to wrocławianin i wypowiadał się o swojej drużynie, a nie o Apatorze. Nie wiem w ogóle skąd wziąłeś te rewelacje odnośnie Bajerskiego, z Jagusiem, to się zgadza, ale ta suma zostanie uregulowana. Nijak się ona ma w stosunku do zadłużenia Protasa. A poza tym nikt w Toruniu nie chce zakontraktować dwóch krajowych + obcokrajowiec tylko jedngo obcokrajowca i jednego krajowego. I akurat na taki skład nas stać. Proszę kolegów z Bydgoszczy o nie wypowiadanie się w kwestiach o których nie mają pojęcia.
    Pozdrawiam
    Marcin

  26. Powrót do góry    #161
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    525
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Mówisz że sie nie znamy. sory nie czytasz gazet że apator rozmawia z crumpem, ricardsonem. l.drymlem, pedersenem i ty mówisz że niechcą zakotraktować dwóch zagranicznych. Fajnie interesujesz sie losem swe klubu. Wiem że moja drużyna wisi kupe kasy protasiewiczowi też go spłacą ale pewnie już podpisze z innym klubem. Ciekawe dlaczego z wami nie podpisze bajerski i bedziee na liscie transferowej co.

  27. Powrót do góry    #162
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Jagus w radiu pik powiedział ze szczegoly kontraktu dopiete sa na ostatni guzik i w przyszlym tygodniu na pewno podpisze, natomiast kowalik, puszakowski, chrzanowski dostali wiadomosc ze nie maja czego szukac w 2003 r. w Toruniu.
    Pozdrawiam
    Marcin

  28. Powrót do góry    #163
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach

    utek

    A skad wiesz, ze bajerek bedzie na liscie? Bo z tego co ja wiem, no chyba ze sie cos zmienilo to bajerek podpisze wkrotce. Mysle, ze szukacie na sile jakis rewelacji... Tak wiec Drodzy Koledzy Zza Miedzy poczekajcie prosze, az sie wszystko wyjasni i az zobaczymy kto w przyszlym sezonie bedzie u nas jezdzil. Wiem, ze wyrazacie wielkie zaniepokojenie o nasz klub, ale nasmiewac sie z planow mozna jedynie po ich nieudolnej realizacji, a nie w trakcie... Bo teraz jak sie okaze, ze na przyklad jutro bajerski podpisze z wroclawiem, to bedziesz mial sie czym chwalic? A widzisz mowilem? No nie wiem, jak sprawia ci to satysfakcje... Ale jak sie plany powioda, to ja tez bede to mogl powiedziec...

  29. Powrót do góry    #164
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co zostało dziś powiedziane rano w radiu gra to można się pytać czy to aby nie 1 kwietnia.
    Podobno BAjerski zastanwia sie nad zakończeniem kariery!Po nieważ podczas urlopu spodobało mu się ... nurkowanie i chciałby je uprawiać zawodowo.Ja mam nadzieję że to tylko żart ze strony Tomka i mam nadzieję ze przemyśli to wszystko czy wrto rezygnować ze sportu który przyniósł mu tyle sukcesów na rzecz być może chwilowej fascynacji.
    Kolejne rewelacje to nic nowego wiadomo że Crump i Hampel nie bedą jeździć w Toruniu gdyż są bliscy podpisania kontraktów z innymi klubami.
    Niestety MIrek KOwalik nie znajdzie sie w przyszłorocznym składzie i będzie musiał szukać klubu,natomiast Puszakowski zostanie rezerwowym jeśli nie uda się w toruniu zakontraktować kogoś z trójki Protasiewicz,Ułamek,Cegielski.
    Drugim obcokrajowcem na dzień dzisiejszy moze być Mikael Karlsson z którym działacze dochodza do porozumienia.

    PS:Mam nadzieję zę tylko to są plotki ale czy w radiu pozwoliliby sobie na to jak będzie zobaczymy.

  30. Powrót do góry    #165
    Początkujący
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czyli z duzej chmury mały deszcz w Apatorze


    Jak zawsze bywało w naszym klubie, najpierw dużo mówią, wymieniają nazwiska, kibice się ślinią a potem przeciętniacy lądują w naszym mieście. Po informacji o REAL team z Hampelem sądziłem że on do nas przyjdzie ale teraz mocno w to wątpię. A pomysł z Karlssonem, przeciez to kpina, kpina i obraza kibiców szczególnie, że taką miernotą zastąpi się legendę toruńskiego żużla, ciekawi mnie czy na pierwszym meczu tłum nie będzie skandował "gdzie jest Mirek"
    ****a, przepraszam ale Karlsson???? Ludzie? Wiedziałem ,ze z Crumpem to ściema, Protas tylko straszy Polonię ale chce mocno tam zostać, mozliwe że Cegłę weźmie w takiej sytuacji Wrocław, Hampel może do Leszna zlbo zostanie w Pile bo niby mają tam się znaleźć pieniądze na rozpoczęcie nowego sezonu a Hampel jak Protas chce tam siedzieć. Zostaniemy z niczym, o sorry ze wzmocnieniem w składzie w postaci Karlssona. Tyle mamy z szumnych zapowiedzi.
    Wracając do Bajerskiego, napewno nie podpisze z Wrockiem, i napewno nie skończy kariery w chwili gdy awansował do Gp, to brednie.
    Pozdrowienia dla kolegów z Bydzi, obyście znaleźli kaskę.
    Mój skład, dlaczego nie.
    1. Ricki
    2. W.Jaguś
    3. Cegła
    4. Sawina
    5. Bajerski
    6. M. Jaguś
    7. Pedersen
    8. Miedziński/Puszakowski
    Niestety stanowisko 2 stranierii już chyba tylko takie nam zostało.

  31. Powrót do góry    #166
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak zawsze bywało w naszym klubie, najpierw dużo mówią, wymieniają nazwiska, kibice się ślinią a potem przeciętniacy lądują w naszym mieście. Po informacji o REAL team z Hampelem sądziłem że on do nas przyjdzie ale teraz mocno w to wątpię. A pomysł z Karlssonem, przeciez to kpina, kpina i obraza kibiców szczególnie, że taką miernotą zastąpi się legendę toruńskiego żużla, ciekawi mnie czy na pierwszym meczu tłum nie będzie skandował "gdzie jest Mirek"
    ****a, przepraszam ale Karlsson???? Ludzie? Wiedziałem ,ze z Crumpem to ściema, Protas tylko straszy Polonię ale chce mocno tam zostać, mozliwe że Cegłę weźmie w takiej sytuacji Wrocław, Hampel może do Leszna zlbo zostanie w Pile bo niby mają tam się znaleźć pieniądze na rozpoczęcie nowego sezonu a Hampel jak Protas chce tam siedzieć. Zostaniemy z niczym, o sorry ze wzmocnieniem w składzie w postaci Karlssona. Tyle mamy z szumnych zapowiedzi.
    Wracając do Bajerskiego, napewno nie podpisze z Wrockiem, i napewno nie skończy kariery w chwili gdy awansował do Gp, to brednie.
    Pozdrowienia dla kolegów z Bydzi, obyście znaleźli kaskę.
    Mój skład, dlaczego nie.
    1. Ricki
    2. W.Jaguś
    3. Cegła
    4. Sawina
    5. Bajerski
    6. M. Jaguś
    7. Pedersen
    8. Miedziński/Puszakowski
    Niestety stanowisko 2 stranierii już chyba tylko takie nam zostało.
    Ciekawy ten wpis ale sensu w nim niema żadnego.Jeśli uważasz Karlssona za miernotę to chyba przespałeś ten sezon.Mikael Karlsson jeden z lepszych zawodników tegorocznego GP,pewnie przemawia przez Ciebie rozgoryczenie że Kowalik nie bedzie w składzie zresztą chyba każdy żałuje ze Mirek nie bezie jeździł dla apatora.
    Natomiast co do Bajerskiego to są jego słowa o zakończeniu kariery też wątpię że tak zrobi,ale fakt faktem że takie coś przyszło do głowy to już jest powód do rozmyślań.

  32. Powrót do góry    #167
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    525
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Ja nie mam nic do bajerskiego nawet ci powiem że chce żeby jeździł u was a nie w wts ale sorki czytałem z nim wywiad w którym powiedział że raczej prawdopodobnie znajdzie się na liście transferowej. Nie pisze tego aby sie z kimś pokłócić i wkurzyć.

  33. Powrót do góry    #168
    Użytkownik
    Dołączył
    15-10-2002
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ostatnio leję ze śmiechu z tej całej sprawy z Bajerem. Niedość że pojechał na urlop nie podpisując kontraktu, to dziś na toruńskim Radio GRA mówili dziś i puścili jego wypowiedź, że zastanawia sięnad zakończeniem kariery i rozpoczęciem profesjonalnego nurkowania!!!!
    Dobre, nie?
    Ja szczerze mówiąc z E-ligi jestem za Apatorem, ale bo śmiechu doprowadzają niektóre pomysły które z tamtąd wychodzą...

  34. Powrót do góry    #169
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nurkowaniem... :)
    Niech on lepiej zanurkuje w spodnie i przyjedzie do Polski podpisać jakiś kontrakt bo szkoda byłoby bajera :(

  35. Powrót do góry    #170
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Nasz Tomcio Bajerski bierze chyba przaklad z Slawka Drabika.W zeszlym roku przejazdzki z szefem ruskiej mafi a teraz nowy zawod - nurkowanie.Czekam teraz z ciekawoscia info o mechaniku Bajera.Moze traktorzysta z POM-U czy ktos taki
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  36. Powrót do góry    #171
    Początkujący
    Dołączył
    23-11-2002
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chlopaki myslimy chyba realnie , Sullivan juz podpisal kontrakt z Czestochowa ..to jak wy go chcecie widziec w Toruniu ? ....rzeczywiscie fakt jest faktem ....to jest moj ulubiony zuzlowiec , ale raczej w tym sezonie w Toruniu jeszcze nie pojezdzi :(

    Moj squad wyglada tak :
    1.Rickardsson
    2.Bajerski
    3.Crump
    4.W.Jaguś
    5.Hampel
    6.Cegła/Protas
    7.Miedziński
    8.M.Jaguś

    i mistrz bedzie w Toruniu !! :D

  37. Powrót do góry    #172
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    chlopaki myslimy chyba realnie , Sullivan juz podpisal kontrakt z Czestochowa ..to jak wy go chcecie widziec w Toruniu ? ....rzeczywiscie fakt jest faktem ....to jest moj ulubiony zuzlowiec , ale raczej w tym sezonie w Toruniu jeszcze nie pojezdzi :(

    Moj squad wyglada tak :
    1.Rickardsson
    2.Bajerski
    3.Crump
    4.W.Jaguś
    5.Hampel
    6.Cegła/Protas
    7.Miedziński
    8.M.Jaguś

    i mistrz bedzie w Toruniu !! :D
    Marshal, a ty z leszna, czy z Torunia...? Btw Sprawdz date wpisów o Ryanie. Wtedy jeszcze nie byl w Czestochowie

  38. Powrót do góry    #173
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    z tego co wiem to apator ma juz w skladzie na nastepny sezon braci Jagusiow , Miedzinskiego oraz paru innych juniorow , reszta zawodnikow podpisuje pozniej :)

  39. Powrót do góry    #174
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wygląda na to że z wielkich planów na przyszły sezon mało uda się zrealizować. Coraz bardziej daje do myślenia Bajerski,a słychać także głosy że Crump i Hampel nie bedą jeździć w Apatorze. Mam nadzieje że zarząd wie co robi.
    Znowu klub wystawia kibiców na ciężką próbe.

  40. Powrót do góry    #175
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    niestety Berger mozesz miec racje.... :(
    i ponoc Cegielski ma jeszcze kilka ofert oprocz apatora i chyba bardziej sie przychyla do nich niz do nas ........

  41. Powrót do góry    #176
    Początkujący
    Dołączył
    23-11-2002
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Versus ja jestem z Torunia , musze zmienic tego gifa , bo nie zauwazylem , ze na nim jest unia leszno (btw. myslalem ze to taka zwykla kaczka ) yo te wpisy o sullivanie sa jeszcze wtedy kiedy byl "wolny" , sory nie zwrocilem na to uwagi :)

    aha...skad wiecie ze Crump i Hampel raczej nie beda jezdzic w Toruniu ?

    gg 1638369 - piszcie !

    Apator moj klub
    Ryan moj player

  42. Powrót do góry    #177
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W dzisiejszych Nowościach jest na ten temat informacja. Aż chce mi się płakać. Może zna ktoś e-mail do klubu to może jakby każdy coś napisał to ci panowie wzięli by się do pracy.
    Pozdrawiam Krzyżaków

  43. Powrót do góry    #178
    Początkujący
    Dołączył
    23-11-2002
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kurde jak Crumpa albo Hampela nie bedzie w Toruniu to bedzie lipa ......:mad:

    Sawina Kowalik Chrzanowski wont !!! (jezdza jak dziewczynki) :)

    Ale jak ich nie bedzie to niech dadza Protas albo Cegłe :D

  44. Powrót do góry    #179
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kurde jak Crumpa albo Hampela nie bedzie w Toruniu to bedzie lipa ......:mad:

    Sawina Kowalik Chrzanowski wont !!! (jezdza jak dziewczynki) :)

    Ale jak ich nie bedzie to niech dadza Protas albo Cegłe :D
    kowalik nie jezdzi jak dziewczynka bo wogule nie jezdzil w tym sezonie prawie , a w zeszłym byl najskuteczniejszym krajowym zawodnikiem apatora......

  45. Powrót do góry    #180
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ja nie chce nic mówić

    Ale panienkami są działacze. Zawsze w Toruniu więcej gadano niż robiono!!! To po prostu są kpiny, nie chce nic mówić ale z takim podejściem do sportu, to nie długo nasz klub może podzielić los innych "super" zespołów :( i to mnie boli

Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •