Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 345

Wątek: Skład Apatora Toruń na sezon 2003

  1. Powrót do góry    #91
    Użytkownik Awatar azymut
    Dołączył
    19-06-2002
    Postów
    318
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sawina

    Sawiny bym tak szybko nie skreślał. Jeszcze 1 rok powinien dostać szansę, nie zapomniał chyba jak się jeździ na żuzlu. Dobry występ w Złotym Kasku to potwierdza. Jeżeli chodzi o juniorów to nie spodziewam się, żeby zrobili furrorę w przyszłym sezonie, za mało doświadczenia i zbyt słabe wyniki w tym roku (chociaż postęp był). Tak czy siak jestem (jak zwykle) optymistą.

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2001
    Postów
    1,344
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    :) :) :) :P

  3. Powrót do góry    #93
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    717
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten skład co mieliście był całkiem niezły. Tylko nie zawsze zawodnicy byli skuteczni. GKS też spadł mając Ułamka, Rickardssona, Cegielskiego.

  4. Powrót do góry    #94
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2001
    Postów
    1,344
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem kibicem Bydgoszczy. Ja wam osobiście radze zrobić skład taki
    1. Hamill lub Hancock zamiast Ricardsona
    2. Lukas Dryml jako drugi obcokrajowiec
    3. Tomasz Bajerski
    4. Mirosław Kowalik
    5. Wiesław Jaguś
    6. Miedziński
    podziekować Kłosowi, Sawinie i Ricardsonowi i Dannoe
    Kościechy nie brać z Piły niech zostanie.
    na rezerwe Chrzanowski i Puszakowski. Macie racje że powinniście zainteresować sie Drabikiem ale zamiast Drabika możecie wziąc do składu Piotr Baron lub Tomasz Jędrzejak czy niech wróci Jacek Krzyżaniak do was.

    Kolega z Bydgoszcyz proponuje spadek?

    Gorące: DZIĘ-KU-JE-MY ! :)

  5. Powrót do góry    #95
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Protasiewicz
    2. Rickardsson
    3. Wiesiu jaguś
    4. Lukas Dryml
    5. Tomek Bajerski
    6. Młody Miedziński
    7. Młody Jaguś

    nieźle chyba ?

  6. Powrót do góry    #96
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Start nie wszedł do ekstra, a więc tak jak napisali we wczorajszych "Nowościach" może dość do tego, że Apator zakontraktuje zarówno Hampela jak i Cegielskiego...Zatem 3 seniorów traci miejsce (Kowalik, Sawina, Chrzanowski)? Na ksm jeszcze nie patrzę, ale prezes Karwan za pewne chciałby taki skład:
    1.Jaguś W.
    2.Jaguś M.
    3.Bajerski
    4.Cegielski
    5.Rickardsson
    6.Miedziński \ Ząbik
    7.Hampel

    No szczerze powiem że wygląda to dość imponująco...:)

  7. Powrót do góry    #97
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Protasiewicz
    2. Rickardsson
    3. Wiesiu jaguś
    4. Lukas Dryml
    5. Tomek Bajerski
    6. Młody Miedziński
    7. Młody Jaguś
    Po co wam Protasiewicz?
    On raczej zostanie w Bydgoszczy, a jeśli nie tam to czapnie go WTS.
    Lepszy w to miejsce byłby któryś z miejscowych: Kowalik, Sawina czy Puszakowski. Zupełnym dream teamem byłoby wejście w to miejsce Cegły, ale czy finanse na to pozwolą?
    Pozdro z Grudziądza.

  8. Powrót do góry    #98
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skład zespołu zależy oczywiście od KSM Mam nadzieję że będziemy jeździć w optymalnym skladzie , osobiście zmieniłby Trenera chyba już czas na to , a drużynę zestawiłbym z następujących zawodników :
    Rickardsson
    Bajerski
    Kowalik
    Jaguś Wiesław
    Kościecha
    Chrzanowski
    Jaguś Marcin
    Miedziński
    Swoim zawodnikom należy dać szansę mam nadzieję że Kościecha pozbiera się po roku banicji , muszą jednak obowiązywać zdrowe zasady rywalizacji nie jak w 2002 r , zawodnicy nie mogą się wypalać na treningach ostro rywalizując ze sobą , szkoda i ludzi i sprzętu a tak brakowało wyników , oczywwiście winnym był trener a może należy winą obciążyć Pana prezesa Z tak dużym ssponsorem jak Kibice należy ssię liczyć a nie obrażać się że na stadionie są gwizdy . W tym momencie chciałbym uświadomić kibiców że panowie sponsorzy sponsorując klub lub zawodników poprostu obniżają swoje zyski zmniejszając swoje podatki nie robią tego bezinteresownie , czyli inaczej mówiąc decydują zaocznie o naszym budżecie

  9. Powrót do góry    #99
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wacławp

    jak najbardziej zgadzam sie co do zmiany trenera, nie chciałbym być niemiły ale p. Ząbik chyba już zrobił co swoje i dostał to co miał dostać (samochodzik nie lada gratka), udaje takiego miłego...ale wszak nie jest taki, nawet gdy go można spotkać na ulicy, widać jaki jest...przechodziłem koło niego ost. pluje gdzie popadnie...a wszak "znani" ludzie powinni świecić przykładem - widocznie nie świecą!! :)

  10. Powrót do góry    #100
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    KSM zniesiony

    Cieszę się ale nie do końca...co to będą za mecze na przykład z Wybrzezem??? Ale teraz można pomyśleć na poważnie o składzie...po zmianie ilosci zawodników ja proponuję tak

    1.Bajerski
    2.Cegielski
    3.Rickardsson
    4.Jonsson / Dryml
    5.Jaguś W.
    6.Jaguś M./Miedziński
    7.Hampel (rezerwa)
    8.Kowalik - jeżdzący trener (zmiana tylko w 4 biegach i tylko seniorów)

    ŁADNE MAM MARZENIA?????????:)

  11. Powrót do góry    #101
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jako

    ale wydaje mi się że Hampel już nie będzie młodziezowcem i nie będzie mógł śmigać z numerkiem 7 :)
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #102
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    EEEEJJJJJJJJJJJ

    Urodził się 17 kwietnia 1982 roku w Łodzi......
    Czyli bedzie młodzieżowcem jeszcze :)

  13. Powrót do góry    #103
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    ciekawe rozwiązanie szykuje się w toruniu,
    fragment dziejszych (07.11.2002) "Nowości":

    Skoro znany jest już regulamin, można przystępować do budowania drużyny na przyszły sezon. Toruńscy działacze dyskusje transferowe rozpoczną jednak dopiero w piątek, kiedy zbierze się zarząd klubu.
    - Wtedy zaplanujemy sprawy związane z transferami i powołamy komisję, która prowadziła rozmowy kontraktowe - dodaje dyrektor Apatora Adriany.
    "Nowościom" udało się jednak nieoficjalnie dowiedzieć, że najbardziej wiarygodny wariant składu toruńskiej drużyny na przyszły sezon, w sytuacji, kiedy limit KSM został zniesiony, przedstawia się następująco: Tony Rickardsson, Jasun Crump, Wiesław Jaguś, Tomasz Bajerski, Jarosław Hampel, któryś z toruńskich juniorów (Marcin Jaguś lub Adrian Miedziński) i rezerwowy Robert Sawina. Być może z obecnego składu w klubie pozostanie też Mariusz Puszakowski. Należy się spodziewać, że Toruń opuszczą w tej sytuacji Tomasz Chrzanowski, Mirosław Kowalik i Przemysław Kłos.
    Z tego wynika, że prawdopodobnie w klubie pojawi się dwóch nowych zawodników - wicemistrz świata Australijczyk Jason Crump i Jarosław Hampel. Podobno toruńscy działacze wahają się jeszcze nad propozycją Krzysztofa Cegielskiego, ale chyba jednak z niej zrezygnują, bo chcą w ten sposób dać szansę ścigania się wychowankom klubu. Cegielski z kolei ma też konkretną propozycję z Bydgoszczy, gdzie znalazł już nawet sponsora, ale jak na razie nie jest zbyt chętny do podpisania umowy z mistrzami Polski.
    Dodajmy, że jeśli dojdzie do skutku transfer Hampela do Torunia, to wychowanek pilskiej Polonii będzie startował w teamie razem z Bajerskim i Sawiną.

    co wy na to?
    pzdr

  14. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Robi sie ciekawie.Nasi dzialacze maja teraz pole do popisu.
    Z takim skladem Apator bylby napewno jednym z faworytow ligi,ale ja osobiscie w miejsce Crumpa wolalbym Cegielskiego.No ale nie ma co wybrzydzac,jezeli przyjdzie tylko Hampelek to i tak nie bedzie zle.

    pozdrawiam

  15. Powrót do góry    #105
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ejjjj

    ja nie chcę Sawiny...wolę Kowalika, ja chcę Kowalika....
    A z tym składem to jak ma być?
    1. Bajerski
    2. Hampel
    3. Crump
    4.
    5. Jaguś W.
    6. Jaguś M.
    7. Miedziński - jako rezerwa juniorska
    8. Sawina - jako rezerwa seniorska...i kogoś mi tu brakuje pod 4... nie wiem może się mylę

  16. Powrót do góry    #106
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Hampel

    Jeśli to ,co jest napisane na interii, jest prawdą, to Jarcio idzie do Leszna, a więc skład w łeb wzieli :) hihi

  17. Powrót do góry    #107
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Panowie z Torunia

    Ratujcie ten temat..bo znowu się zgubi... Tak sobie myślałem...Może na prawdę zostawić w składzie Puszakowskiego, mimo wszystko zrobił na mnie większe wrażenie, tymi kilkoma meczami o pietruchę, niż Chrzanek w ciągu roku...Wtedy wariantów jest dużo...ja (powtarzam się) chciałbym widzieć Mirka... bo na prawdę... to on T\tworzy obecną historię tego klubu, i Apator już nie będzie taki sam bez niego... Wiem , wiem ...skąd wziąść kasę na nich wszystkich ... ale skoro jest kasa, na Rickiego, Crumpa (podobno)...no to wybaczcie panowie... A więc moje mażenie teraz.....i nie oczukujmy się, mniej niż złoto 2003 w takim składzie to porażka:

    1/9 .Rickardsson
    2/10.Kowalik / Jaguś W.
    3/11.Bajerski
    4/12.Sawina
    5/13.Crump
    6/14.Jaguś M. / Miedziński / Ząbik
    7/15.Hampel
    8/16.Jaguś W. / Kowalik.....

    ale taki skład jest nie możliwy....poza tym...wszystko do przodu ;)

    dlatego zrobił bym taki:

    1/9 .Rickardsson
    2/10.Jaguś W.
    3/11.Bajerski
    4/12.Jaguś M. / Miedziński / Ząbik
    5/13.Crump
    6/14.Jaguś M. / Miedziński / Ząbik
    7/15.Hampel
    8/16.Sawina

    No nie powiem...i tak robi wrażenie nie??!! :) Pozdrowienia

  18. Powrót do góry    #108
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wymiana !

    A ja bym proponował dokonac drobnej korekty w zespole Torunia: " Kowalika wymienić na Huszczę" :)

  19. Powrót do góry    #109
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zamieniłbyś się ??

    Heheheheheheheh

  20. Powrót do góry    #110
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co z Crumpem ?
    Podpisał już kontrakt z Apatorem czy to tylko pogłoski?

  21. Powrót do góry    #111
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Z tego co mi wiadomo

    To jeszcze nie podpisał, ale do 1 grudnia miałby podpisać...ale ja nie wiem

  22. Powrót do góry    #112
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No trzeba przyznać, że Apator kompletuje skład na mistrza. Jeżeli pozyska tych zawodników o których się pisze to dopiero będzie team...

  23. Powrót do góry    #113
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Mam nadzieję że zarząd wie co robi, bo to jest poważna inwestycja, nikt w Toruniu nie chce aby powtórzyła się sytuacja w Gdańsku czy Gorzowie.

  24. Powrót do góry    #114
    Użytkownik Awatar killus
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    Fajnie by bylo ujrzec was w Lesznie w takim składzie:))))
    1. T. Bajerski
    2. R. Sawina
    3. T. Rickardsson
    4. L. Dryml
    5. W. Jagus
    6. M. Jagus
    7. K. Zabik
    8. M. Kowalik

  25. Powrót do góry    #115
    Początkujący
    Dołączył
    03-05-2002
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wolalbym w takim:

    1.Rickardsson
    2.Jaguś W
    3.Bajerski
    4.Hampel
    5.Crump
    6.Jagus M.

    7.Miedzinski
    8.Sawina

    byloby ciekawie :)


  26. Powrót do góry    #116
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ej

    1.Rickardsson
    2.Jaguś W
    3.Bajerski
    4.Hampel
    5.Crump
    6.Jagus M.

    7.Miedzinski
    8.Sawina
    Ja to powiedizałem

  27. Powrót do góry    #117
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie chciałbym aby crump jeździł w apatorze.Dlaczego?a to dlatego że zawody byłyby nudne,wszystko byśmy wygrywali.A po co to?Potem jakbyśmy zdobyli mistrza to każdy by mówił że tylko dzięki dwum rudzielcom go mamy.Nie nie.Ja się na to nie pisze,ale wolałbym crumpa niż tonego.Rudy(tony)to człowiek wg. mnie bez ambicji w apatorze.Mu nie zależy na drużynie,kibicach,itd.On tylko ma w głowie $$MANY$$,i nic więcej(Per szkoda szkoda...).A jeśli chodzi o puszaka to wg. mnie(nie obrażając mirka)on jest lepszy od kowalika,gdyby miał motor.Widzieliście co "wyczyniał" na kłosa motorze?10+1 w gdańsku!


    Apator TO MY!

  28. Powrót do góry    #118
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Waldi....

    Co do Mirka, to nie ważne, on jest naszą legendą...i powinien zostać...ja myślę że tak uważa większośc ludzi (mam nadzieję)

  29. Powrót do góry    #119
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    jako

    niewiem,ja go nie traktuje jako legende....jeszcze nie.Być może kiedyś(za2-3lata)bedzxie legendom ale dla mnie jeszcze nie,a dlaczego?A to dlatego że nie zawsze podobało mi się jego podejście do tego sportu.Za przeciwieństwo mirka mogę podać Tomka B.Odpowiedz sobie dalej sam....

    Pozdro

  30. Powrót do góry    #120
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Prawde mowiac, na poczatku wierzyc mi sie nie chcialo w te pogloski, ktore dochodzily, ze Crump i Rickardsson w jednym teamie... i jeszcze do tego ktos z dwojki Hampel Cegielski... teraz widze ze to wysoce prawdopodobne i skomentuje to tak: ja wcale nie chce takiego skladu!!! Przeciez jadac w skladzie
    1.rickardsson
    2.bajerski
    3.cegielski/sawina
    4w.jagus
    5.crump
    6.m.jagus
    7miedzinski
    8 hampel
    wygrywamy wszystko co jest do wygrania... Mamy 6 zawodnikow ktorzy zdobywaja po 10 pkt w meczu(no moze nie kazdy 10, ale jeden moze nadrobic to czego nie zrobil inny... i wychodzi ze mecze wygrywamy w stosunku 60-30!!! Bo kto nawet u siebie by wygral z takim skladem? Mecze beda cholernie nudne, a ile funduszy na to poleci....? No ale to sprawa dzialaczy, jezeli chca za wszelka cene zdobyc mistrzostwo to prosze bardzo (na stadion i tak bede przychodzil). Ja bym jednak te pieniadze przeznaczyl na budowe tego nowego obiektu, takiego ktory i pomiescil by wiecej ludzi, ale takze umozliwial walke, jakiej w toruniu nie mozna zaobserwowac na tym gownianym torze. Przebudowa miala umozliwic walke, jaka jest w Bydzi, a tym czasem zrobilo sie jej jeszcze mniej. Panowie Prezesi myslcie nad tym, bo jak zachecic nowych ludzi do ogladania tego sportu, jak oni widza 4 facetow na motorach przez 15 minut jadacych w kolko, bez zadnego mijania (chyba ze defekt, albo upadek) a siedziec na stadionie musza dwie godziny? Absurd!

  31. Powrót do góry    #121
    Początkujący
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mysle ze brak walki jest ogolnym problemem zuzla.jesli chodzi o byde to zawsze slyszalem ze jest tam tor twardy a ten praktycznie wyklucza walke no nie wiem moze sie nieznam.wracajac do skladu to ja dzialacza sie nie dziwie chca sie zabezpieczyc kase maja i tak to wyglada,poczekajmy co zrobi wroclaw.jeszcze jedna uwaga na miejscu niektorych nie zachwycalbym sie tak bardzo bajerskim jego postawa niezawsze jest ok.

  32. Powrót do góry    #122
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    jeszcze jedna uwaga na miejscu niektorych nie zachwycalbym sie tak bardzo bajerskim jego postawa niezawsze jest ok.
    Mozesz podać konkretne sytuacje? Chyba nie chodzi ci o to, że na meczu w Gorzowie powiedział, że zrobi wszystko, aby Pergo spadło.
    Pozdrawiam
    Marcin

  33. Powrót do góry    #123
    Początkujący
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tu nie chodzi o to co bajer mowi ale czego nie robi.poniewaz jestem teraz poza domem nie mam dostepu do wszystkich danych ale napisze to co pamietam.tj.mecz w czestochowie,moze to byla wpadka i przemeczenie ale od lidera mam prawo wymagac wiecej.po sukcesie w pile(osbiscie kibicowalem) bajer stracil motywacje druzyna byla w drugiej grupie i walczyla o nic.jgo nastepne wpadki to mecze w gdansku i gorzowie oraz zloty kask(widzialem osobiscie) ponad to bylo jeszcze kilka turniejow w koncu sezonu w ktorych wypadl blado.no i na koniec musze przpomniec ze tomek w przyszlym roku bedzie jezdzil grand prix i mam takie pytanie jak ma wygrywac z najlepszymi skoro nie potrafi pokonac protasiewicza,ulamka czy j.golloba.oczywiscie mam nadzieje ze mu ta slabosc czy brak motywacji minie

  34. Powrót do góry    #124
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Ja wierzę w niego, myślę, że jeszcze nie raz da nam okazję do radości. A swoją drogą szkoda, że nie dostał dzikiej na Chorzów, może by zamknął usta niedowiarkom.
    Pozdrawiam
    Marcin

  35. Powrót do góry    #125
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach

    Ciblu

    Widzisz ja sie z toba nie do konca zgodze. Mi osobiscie bardzo sie nie podoała wypowiedz bajerka o spadq pergo. Co innego z motywacja... Spojrz na to z perspektywy Tomka. Dla niego najwazniejszy byl awans do GP i DMP. Moze jeszcze IMP. I tak... pierwsze mu sie udalo, co do DMP to robil co mogl - byl liderem krajowym druzyny(pokazal znacznie wiecej niz sezon temu), a jak druzyna zaprzepascila szanse na obrone tytulu, to o co mial walczyc? O kase, jak Tony? Ja wcale nie wymagalem od niego wiecej w dolnej czworce. Rozumiem ze chcial bezpiecznie skonczyc sezon. Inna sprawa byla z IMP, gdzie final mu poprostu nie wyszedl, moze przez ten stan toru. Nie sugerowalbym sie jego wynikami z konca sezonu patrzac na jego przyszle wystepy w GP. Trzeba byc dobrej mysli, bo nawet jak nie uda mu sie wywalczyc pierwszej 10 to napewno sie czegos nauczy.

  36. Powrót do góry    #126
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ja Was wszystkich strasznie szanuję...

    ALe mimo wszystko Bajerek nas kochany nie jest takim super bożyszczem...nie jest to jakiś lokalny patriota...wierzę w niego, ale nawet jego technika jazdy jest gorsza niż była...ja go "kochałem" jak miał 21 lat... Mimo że arogancki i pewny siebie to on był zawsze pewnym pkt. jechał ile wlazło, teraz nie robi już na mnie tak wielkiego wrażenia jak kiedyś, mam nadzieję jednak że nie odbierzecie tego żle, bo ja źle o nim nie piszę...ale dla mnie nie jest to zawodnik do takiego zachwytu jak dla niektórych

  37. Powrót do góry    #127
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2002
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze najblizszy tydzien wszystko wyjasni. Sam jestem ciekaw czy bedzie u Nas jezdzil Cegielski czy Hampel..
    Co do Crumpa.... hmmm znim mamy pewny tytul DMP :)
    Ale ja bym wolal Jonssona :-)
    I niech odchodzi Sawina! Rezerwowym ma byc Kowalik!

  38. Powrót do góry    #128
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Mysle ze najblizszy tydzien wszystko wyjasni. Sam jestem ciekaw czy bedzie u Nas jezdzil Cegielski czy Hampel..
    Oj ja mysle ze mimo kasy, dobrych checi, to jeszcze nie najblizszy tydzien
    Co do Crumpa.... hmmm znim mamy pewny tytul DMP :)
    Bez dwoch zdan
    Ale ja bym wolal Jonssona :-)
    Ja tez, lepiej brac ludzi bedacych zwiazani z klubem.
    I niech odchodzi Sawina! Rezerwowym ma byc Kowalik!
    I tu cie popieram w 100%. No moze w 99;) ja bym powiedzial... niech wylatuje Sawina z wielkim kopem w odbyt. A Mirka ja chce w Toruniu, bo co to za Apator bez Kowalika :(

  39. Powrót do góry    #129
    Początkujący
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uwazam ze wystarczajacym wzmocnieniem bylby hampel niewiem poco nam jeszcze jeden rudzielec do czyszczenia klubowej kasy.miejmy nadzieje ze karwan wie co robi.oczywiscie jestem za tym aby kowalik zostal.

  40. Powrót do góry    #130
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    - Jakie jest Pana marzenie sportowe?
    - Zdobyć pięciokrotnie pod rząd złoty medal. W motocrossie udało mi się wywalczyć cztery tytuły mistrza kraju z rzędu, więc w żużlu chcę osiągnąć więcej. Teraz już więcej wiem o speedwayu, więc myślę, że nie powinny się powtórzyć błędy przy doborze zespołu na kolejny sezon.

    Nowości 19.10.2002
    Teraz już wiem chyba dlaczego będzie taka drużyna a nie inna.
    Pozdrawiam
    Marcin

  41. Powrót do góry    #131
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    - Jakie jest Pana marzenie sportowe?
    - Zdobyć pięciokrotnie pod rząd złoty medal. W motocrossie udało mi się wywalczyć cztery tytuły mistrza kraju z rzędu, więc w żużlu chcę osiągnąć więcej. Teraz już więcej wiem o speedwayu, więc myślę, że nie powinny się powtórzyć błędy przy doborze zespołu na kolejny sezon.

    Nowości 19.10.2002
    Teraz już wiem chyba dlaczego będzie taka drużyna a nie inna.
    A po tych 5-ciu latach dziura w kasie klubu siegajaca milinoa zlotych.... brak zawodnikow, bo wszyscy byli kupieni... itd ja to czarno widze

  42. Powrót do góry    #132
    Początkujący
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Hampel ma REAL za sponsora



    Taka informacja pojawiła sie niedawno w naszych gazetach.
    Ja rozmawiałem kilka dni temu z gościem z REALA i on także widzi HAmpela. REAL bierze HAmpela do TEAMU z Sawiną i Bajerskim. To raczej przesądzone także nie wierzcie że Hampel we Wrocku czy Lesznie, będzie u nas.
    co do reszty składu chciałbym do Hampela Cegłe a nie Crumpa po co nam gwiazda GP, która może zawodzić jak Ricki i właściwie nie można z takim pogadać po mesku bo się obrazi i wcale nie bedzie jechał. Wiem z pewnych źródeł jak wygląda rozmowa Ząbika z Rickardssonem kiedy ten nie angażuje się w walkę na torze. Zaczyna się to od kręcenia głową w obecności mistrza, westchnienie niezadowolenia i przebakiwania że chyba coś jest nie tak, że właściwie przeciwnik stawia ciężkie warunkii nie ma co się dziwić że słabiej wyszło, a kiedy Ricki przyznaje że pojechał słabiej i przykro mu to działacze ( nie wiem jak KArwan) mówią że no tak ale w zasadzie to nic się nie stało bo on sam wiele by nie zrobił gdyż cała ekipa pojechała słabo.
    Tak się w Toruniu gada z Rickardssonem, niestety ale to prawda, te informacje przekazała mi osoba przebywająca na co dzień w parkingu Apatora na treningach i tym bardziej meczach.
    POzdrawiam i sadzę, że w przyszłym zobaczymy Hampela z Sawiną i Crumpem.
    Kowalik ponoć już powiedział cytuję" Albo ja Albo Karwan" sami wiecie że wybór jest właściwie jasny.
    POZDRO APATOR

  43. Powrót do góry    #133
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Przemiksa

    Hampel ma kilku sponsorów w całym kraju.To,że pozyskał jeszcze jednego nie przesądza sprawy gdzie będzie jeżdził.Pieniądze to nie wszystko,liczy sie jeszcze atmosfera w drużynie(z tą w toruniu ostatnio niezbyt)itd....Narra...

  44. Powrót do góry    #134
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Chyba nie zrozumniałeś

    REAL MA BYĆ WYŁĄCZNYM SPOSNOREM, tak jak i bajerskeigo i Sawuny....JA CHCĘ KOWALIKA, ON TO APATOR, go bez niego nie ma i na odwrót...on się nie znajdzie w innym klubie :( MIREK< MIREK,MIREK..

  45. Powrót do góry    #135
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tzn. że za rok nie będzie żadnego REALA!!!.Takie obciążenie finansowe to samobójstwo.Chyba,że jest to celowe i za rok powstanie nowa firma po ogłoszeniu upadłości....

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •